13
יוני
2013

מרוץ מיתר 2013

מקום: מיתר
מנהל: SPORTWEB
הרשמה מוקדמת עד: 31/5/2013 16:00
ענף: ריצה
הרשמה מאוחרת עד: 09/06/2013 24:00
מפת האירוע

מרוץ מיתר 2013

מס"ד מקצה שם פרטי שם משפחה שנת לידה מין מועדון
1 10 ק"מ ריצה שמעון פרץ 1974 זכר -ללא מועדון-
2 5 ק"מ ריצה שחר פרקש 1989 זכר אופטימיים
3 5 ק"מ ריצה טל פרקש 1989 זכר אופטימיים
4 5 ק"מ ריצה ורה טולסטיך 1990 נקבה אופטימיים
5 10 ק"מ ריצה אראן אזרזר 1982 זכר -ללא מועדון-
6 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רימה אלהואשלה 2003 נקבה -ללא מועדון-
7 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 ברק אייל 2000 זכר -ללא מועדון-
8 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 שרון בניאן 1990 נקבה -ללא מועדון-
9 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 איתמר כפרי 2002 זכר -ללא מועדון-
10 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יהונתן כפרי 2004 זכר -ללא מועדון-
11 5 ק"מ ריצה דרור קיסוס 1968 זכר -ללא מועדון-
12 10 ק"מ ריצה אראן אזרזר 1982 זכר -ללא מועדון-
13 10 ק"מ ריצה עודד מסנר 1967 זכר טריאתלון מיתר
14 10 ק"מ ריצה ג'יל בן-דור 1959 נקבה טריאתלון מיתר
15 10 ק"מ ריצה מישל ממן 1979 זכר -ללא מועדון-
16 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 גילי וולין 2003 נקבה -ללא מועדון-
17 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 תומר וולין 1999 זכר -ללא מועדון-
18 5 ק"מ ריצה רוני מירזקנדוב 1996 זכר אופטימיים
19 10 ק"מ ריצה שאול דיוויס 1967 זכר -ללא מועדון-
20 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יואב יוסף 2003 זכר -ללא מועדון-
21 400 מ' ילדים עד גיל 9 נעמי יוסף 2006 נקבה -ללא מועדון-
22 5 ק"מ ריצה אריאל יוסף 1999 זכר -ללא מועדון-
23 5 ק"מ ריצה שני יוסף 1999 נקבה -ללא מועדון-
24 5 ק"מ ריצה שי נפתלי 2001 זכר -ללא מועדון-
25 5 ק"מ ריצה שי נפתלי 2001 זכר -ללא מועדון-
26 5 ק"מ ריצה שחר נפתלי 2002 זכר -ללא מועדון-
27 5 ק"מ ריצה שחר נפתלי 2002 זכר -ללא מועדון-
28 5 ק"מ ריצה שי נפתלי 2001 זכר -ללא מועדון-
29 5 ק"מ ריצה שחר נפתלי 2002 זכר -ללא מועדון-
30 5 ק"מ ריצה שי נפתלי 2001 זכר -ללא מועדון-
31 10 ק"מ ריצה יוסף אזולאי 1964 זכר -ללא מועדון-
32 5 ק"מ ריצה סיגל אזולאי 1970 זכר -ללא מועדון-
33 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יואב אזולאי 1999 זכר -ללא מועדון-
34 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אביתר אזולאי 2002 זכר -ללא מועדון-
35 5 ק"מ ריצה שמעון בן אבו 1976 זכר האופטימיים
36 10 ק"מ ריצה ארז גולן 2000 זכר O2
37 10 ק"מ ריצה תם בן-דור 1989 זכר -ללא מועדון-
38 10 ק"מ ריצה אורן קידר 1978 זכר משטרת ישראל
39 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 תומר שטרית 2000 זכר -ללא מועדון-
40 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 תומר שטרית 2000 זכר -ללא מועדון-
41 10 ק"מ ריצה מנשה זוננשיין 1965 זכר -ללא מועדון-
42 10 ק"מ ריצה נטע יניר 1995 נקבה RoadRunner
43 5 ק"מ ריצה דוד מלכה 1994 זכר -ללא מועדון-
44 10 ק"מ ריצה אבי רשף 1974 זכר -ללא מועדון-
45 10 ק"מ ריצה ברק אבן חיים 1990 זכר -ללא מועדון-
46 5 ק"מ ריצה אושרת ביטול הרשמה בן אור 1979 נקבה -ללא מועדון-
47 5 ק"מ ריצה שלו אל-תר 1983 זכר -ללא מועדון-
48 5 ק"מ ריצה אמיר ביטול הרשמה יריב 1979 זכר -ללא מועדון-
49 10 ק"מ ריצה יוסי מילבאום 1959 זכר -ללא מועדון-
50 10 ק"מ ריצה אולגה שולקין 1984 נקבה -ללא מועדון-
51 5 ק"מ ריצה יובל יוסף 1998 זכר -ללא מועדון-
52 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עמית דוד 1999 זכר -ללא מועדון-
53 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נעה דוד 1998 נקבה -ללא מועדון-
54 5 ק"מ ריצה ליאור אורינג 1985 זכר -ללא מועדון-
55 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עידן בביוף 2005 זכר -ללא מועדון-
56 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עידן בביוף 2005 זכר טריאתלון להבים
57 5 ק"מ ריצה אור גונן 1999 זכר -ללא מועדון-
58 5 ק"מ ריצה עידן ביטול הרשמה יריב 1987 זכר -ללא מועדון-
59 5 ק"מ ריצה עופר אביתן 1966 זכר -ללא מועדון-
60 5 ק"מ ריצה רותם אביתן 1971 נקבה -ללא מועדון-
61 5 ק"מ ריצה שקד ברחנין 2001 זכר -ללא מועדון-
62 10 ק"מ ריצה שמואל כהן 1967 זכר -ללא מועדון-
63 5 ק"מ ריצה רוחמה נחמני 1964 נקבה -ללא מועדון-
64 5 ק"מ ריצה עדי נשר 2002 זכר נשרים
65 5 ק"מ ריצה הדר נשר 2003 זכר נשרים
66 5 ק"מ ריצה אבי שמי 1973 זכר -ללא מועדון-
67 5 ק"מ ריצה אפרת מנצור 1987 נקבה -ללא מועדון-
68 400 מ' ילדים עד גיל 9 מאיה שגיא 2004 נקבה -ללא מועדון-
69 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רועי שגיא 2001 זכר -ללא מועדון-
70 5 ק"מ ריצה אורית יעקב 1976 נקבה משטרת ישראל
71 5 ק"מ ריצה תום כהן 1988 זכר -ללא מועדון-
72 5 ק"מ ריצה עידו מזרחי 1984 זכר -ללא מועדון-
73 400 מ' ילדים עד גיל 9 רוי דוידי 2004 זכר -ללא מועדון-
74 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עומר שטיינר 2004 זכר טריאתלון להבים
75 5 ק"מ ריצה נוי זוהר 1991 נקבה holmes place
76 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נעם קיסוס 2004 זכר -ללא מועדון-
77 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אופק הררי 2003 זכר טריאתלון להבים
78 400 מ' ילדים עד גיל 9 מעיין ברון 2004 זכר מיתר
79 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 ניצן טנא 2003 זכר טריאתלון להבים
80 5 ק"מ ריצה נוי זוהר 1991 נקבה holmes place
81 10 ק"מ ריצה מאור שוורץ 1992 זכר -ללא מועדון-
82 5 ק"מ ריצה קובי יפלח 1992 זכר -ללא מועדון-
83 10 ק"מ ריצה אבנר כהן 1958 זכר -ללא מועדון-
84 10 ק"מ ריצה דרור זילברשטיין 1971 זכר -ללא מועדון-
85 400 מ' ילדים עד גיל 9 עומרי וייס 2004 זכר -ללא מועדון-
86 10 ק"מ ריצה דן ולדמן 1992 זכר -ללא מועדון-
87 10 ק"מ ריצה אורי ביטול הרשמה לוי 1957 זכר -ללא מועדון-
88 5 ק"מ ריצה מישה פוגולייב 1987 זכר -ללא מועדון-
89 10 ק"מ ריצה דוד דדון 1981 זכר רצי בן-גוריון
90 400 מ' ילדים עד גיל 9 נועה בלפר 2008 נקבה -ללא מועדון-
91 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 לידור בלפר 2004 נקבה -ללא מועדון-
92 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 קרן בלפר 1978 נקבה -ללא מועדון-
93 400 מ' ילדים עד גיל 9 נועה בלפר 2008 נקבה -ללא מועדון-
94 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 לידור בלפר 2004 זכר -ללא מועדון-
95 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 קרן בלפר 1978 נקבה -ללא מועדון-
96 400 מ' ילדים עד גיל 9 אילן זלסין 2006 זכר טריאתלון מיתר
97 400 מ' ילדים עד גיל 9 יונתן זלסין 2004 זכר טריאתלון מיתר
98 5 ק"מ ריצה ערן לוריא 1997 זכר מכבי בני הנגב מיתר
99 5 ק"מ ריצה פאולה פינקלשטיין 1985 נקבה -ללא מועדון-
100 5 ק"מ ריצה יותם בן פורת 1998 זכר -ללא מועדון-
101 10 ק"מ ריצה מאור בלפר 1976 זכר -ללא מועדון-
102 400 מ' ילדים עד גיל 9 עומר בארי 2004 זכר טריאתלון מיתר
103 400 מ' ילדים עד גיל 9 עמית בארי 2006 נקבה טריאתלון מיתר
104 10 ק"מ ריצה ויקטור ברמי 1949 זכר -ללא מועדון-
105 5 ק"מ ריצה נטע שטרן 2000 נקבה טריאתלון מיתר
106 5 ק"מ ריצה יואב שטרן 2002 זכר -ללא מועדון-
107 5 ק"מ ריצה דורן שפריר 1988 זכר טריאתלון להבים
108 5 ק"מ ריצה זיו דוידוביץ 1985 זכר -ללא מועדון-
109 10 ק"מ ריצה דני בן צבי 1974 זכר -ללא מועדון-
110 5 ק"מ ריצה נטע שטרן 2000 נקבה טריאתלון מיתר
111 10 ק"מ ריצה פול רוקח 1951 זכר -ללא מועדון-
112 10 ק"מ ריצה גטע רוקח 1984 נקבה -ללא מועדון-
113 5 ק"מ ריצה רותם אביתן 1971 נקבה -ללא מועדון-
114 5 ק"מ ריצה עופר אביתן 1966 זכר -ללא מועדון-
115 10 ק"מ ריצה גל חיים הלל 1986 זכר -ללא מועדון-
116 10 ק"מ ריצה הודי - ג'יימס מנזל 1978 זכר -ללא מועדון-
117 10 ק"מ ריצה יצחק מנזל 2001 זכר -ללא מועדון-
118 5 ק"מ ריצה אליחי מנזל 2003 זכר -ללא מועדון-
119 5 ק"מ ריצה דולב דרורי 1995 זכר טריאתלון מיתר
120 400 מ' ילדים עד גיל 9 רגב דרורי 2004 זכר טריאתלון מיתר
121 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יוגב דרורי 2000 זכר -ללא מועדון-
122 10 ק"מ ריצה לירון דונל 1976 נקבה -ללא מועדון-
123 10 ק"מ ריצה אמנון אביגדור 1968 זכר -ללא מועדון-
124 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יונתן זברובסקי 2002 זכר -ללא מועדון-
125 10 ק"מ ריצה עמית קפלן 1969 זכר צעדים קטנים
126 400 מ' ילדים עד גיל 9 נגה מישקין שהם 2005 זכר -ללא מועדון-
127 5 ק"מ ריצה ראובן שאול 1987 זכר -ללא מועדון-
128 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עודד אברגיל 2002 זכר -ללא מועדון-
129 10 ק"מ ריצה רפי בוימל 1975 זכר -ללא מועדון-
130 400 מ' ילדים עד גיל 9 נגה מישקין שהם 2005 נקבה -ללא מועדון-
131 5 ק"מ ריצה עודד גרמן 1973 זכר טריאתלון מיתר
132 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אייל גרמן 2003 זכר טריאתלון מיתר
133 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עידו אהרוני 2001 זכר -ללא מועדון-
134 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עידו אהרוני 2001 זכר -ללא מועדון-
135 10 ק"מ ריצה אוריאל וקסמן 1986 זכר -ללא מועדון-
136 5 ק"מ ריצה דוד ספיבק 1962 זכר נולד לרוץ
137 5 ק"מ ריצה רונית ספיבק 1965 נקבה נולד לרוץ
138 5 ק"מ ריצה מיטל ספיבק 1990 נקבה נולד לרוץ
139 5 ק"מ ריצה יונתן ספיבק 2000 זכר נולד לרוץ
140 5 ק"מ ריצה גדי שילינגר 1978 זכר -ללא מועדון-
141 5 ק"מ ריצה הדר אורבך שילינגר 1978 נקבה -ללא מועדון-
142 400 מ' ילדים עד גיל 9 יוחאי שילינגר 2005 זכר -ללא מועדון-
143 400 מ' ילדים עד גיל 9 יאיר עפרוני 2004 זכר -ללא מועדון-
144 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יואב שטרן 2002 זכר -ללא מועדון-
145 10 ק"מ ריצה איציק רוס 1966 זכר -ללא מועדון-
146 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 גילי כהן 2000 נקבה -ללא מועדון-
147 10 ק"מ ריצה שלומי כהן 1969 זכר -ללא מועדון-
148 5 ק"מ ריצה רון עפרוני 1964 זכר -ללא מועדון-
149 10 ק"מ ריצה אילן שלף 1961 זכר טריאתלון מיתר
150 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 סתיו רחמים 2002 זכר -ללא מועדון-
151 400 מ' ילדים עד גיל 9 עומר דגן 2006 זכר טריאתלון מיתר
152 10 ק"מ ריצה איתי דגן 1994 זכר -ללא מועדון-
153 10 ק"מ ריצה אריאל איבסטר 1989 זכר -ללא מועדון-
154 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נאור ברמי 2000 זכר -ללא מועדון-
155 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נועם ברמי 1999 נקבה -ללא מועדון-
156 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אביעד ביים 2001 זכר -ללא מועדון-
157 5 ק"מ ריצה נתנאל ביים 1996 זכר -ללא מועדון-
158 10 ק"מ ריצה נתנאל ביים 1996 זכר -ללא מועדון-
159 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אביעד ביים 2001 זכר -ללא מועדון-
160 10 ק"מ ריצה עפרית כהנא 1969 נקבה -ללא מועדון-
161 5 ק"מ ריצה שירה ביים 1968 נקבה -ללא מועדון-
162 5 ק"מ ריצה יונתן וגמן 1988 זכר -ללא מועדון-
163 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עדי בביוף 1975 זכר -ללא מועדון-
164 5 ק"מ ריצה טלי סימטוב 1970 נקבה Anna4sport
165 5 ק"מ ריצה רוני סימטוב 1972 זכר Anna4sport
166 10 ק"מ ריצה משה אזולאי 1969 זכר -ללא מועדון-
167 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 מור לוי 2003 זכר טריאתלון להבים
168 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נגה ארזי 2003 נקבה -ללא מועדון-
169 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 טל שטרנברג 2002 זכר -ללא מועדון-
170 400 מ' ילדים עד גיל 9 אור בלוך 2005 זכר -ללא מועדון-
171 400 מ' ילדים עד גיל 9 אור בלוך 2005 זכר -ללא מועדון-
172 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 איתי בלוך 2001 זכר -ללא מועדון-
173 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אורי גז 2002 זכר -ללא מועדון-
174 400 מ' ילדים עד גיל 9 גפן גז 2004 נקבה -ללא מועדון-
175 400 מ' ילדים עד גיל 9 נועם גז 2006 נקבה -ללא מועדון-
176 5 ק"מ ריצה אסף קויפמן 1999 זכר -ללא מועדון-
177 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 ליאור שטיינר 1976 זכר -ללא מועדון-
178 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 גל גולוב 1997 זכר -ללא מועדון-
179 10 ק"מ ריצה אורן סמפסון 1980 זכר -ללא מועדון-
180 10 ק"מ ריצה אורן סמפסון 1980 זכר -ללא מועדון-
181 10 ק"מ ריצה רן ארנט 1982 זכר -ללא מועדון-
182 5 ק"מ ריצה יונתן וגמן 1988 זכר -ללא מועדון-
183 5 ק"מ ריצה צביקה צור 1968 זכר -ללא מועדון-
184 5 ק"מ ריצה איילת בראל 1982 נקבה -ללא מועדון-
185 5 ק"מ ריצה ניר בכר 1976 זכר -ללא מועדון-
186 400 מ' ילדים עד גיל 9 עידן בכר 2007 זכר -ללא מועדון-
187 10 ק"מ ריצה יצחק קומריאן 1939 זכר -ללא מועדון-
188 5 ק"מ ריצה רז ארז 2002 זכר -ללא מועדון-
189 10 ק"מ ריצה מרטין גרוגין 1951 זכר -ללא מועדון-
190 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 דין ברנדשטטר 2002 זכר -ללא מועדון-
191 5 ק"מ ריצה דקלה יודצ׳ק 1992 נקבה צה"ל
192 5 ק"מ ריצה בן יפרח 1998 זכר מכ. בני הנגב ב"ש
193 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עפרי זוננשיין 2001 נקבה -ללא מועדון-
194 400 מ' ילדים עד גיל 9 נגה מישקין שהם 2005 נקבה -ללא מועדון-
195 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 איל מישקין שהם 2002 זכר -ללא מועדון-
196 10 ק"מ ריצה אחאב רון 1959 זכר איילות
197 10 ק"מ ריצה יוסף כהן 1960 זכר בית הלוחם באר-שבע
198 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נדב לשם 2000 זכר -ללא מועדון-
199 10 ק"מ ריצה מישל בוחבוט 1964 זכר רצי מודיעין
200 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 דן וינברג 2003 זכר טריאתלון להבים
201 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 orel ben david 2003 נקבה טריאתלון להבים
202 5 ק"מ ריצה עמרי עפרוני 1993 זכר -ללא מועדון-
203 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 הדר שקד 2003 נקבה -ללא מועדון-
204 5 ק"מ ריצה חדווה שקד 1972 נקבה Anna4sport
205 5 ק"מ ריצה הילה שקד 1972 נקבה Anna4sport
206 5 ק"מ ריצה מירי בן גיורא 1965 נקבה Anna4sport
207 5 ק"מ ריצה אורית אמזלג 1975 נקבה Anna4sport
208 5 ק"מ ריצה רוני חן 1972 נקבה Anna4sport
209 5 ק"מ ריצה אדמונד סופר 1958 זכר -ללא מועדון-
210 5 ק"מ ריצה אורה ליפשיץ 1966 נקבה Anna4sport
211 5 ק"מ ריצה אורה ליפשיץ 1966 נקבה Anna4sport
212 10 ק"מ ריצה סורין ליפשיץ 1967 זכר Anna4sport
213 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 הדר עפרוני 1999 נקבה -ללא מועדון-
214 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 משי ברבי 1999 נקבה -ללא מועדון-
215 10 ק"מ ריצה Hezi Halpert 1985 זכר רצי בן-גוריון
216 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 תומר טבשי 2002 זכר -ללא מועדון-
217 400 מ' ילדים עד גיל 9 איתי טבשי 2006 זכר -ללא מועדון-
218 5 ק"מ ריצה judy tavashi 1967 נקבה Anna4sport
219 5 ק"מ ריצה יוסי אברהם 1963 זכר בית הלוחם באר שבע
220 5 ק"מ ריצה ניר מזוז 2000 זכר -ללא מועדון-
221 400 מ' ילדים עד גיל 9 אפרים סימח 2003 זכר טריאתלון מיתר
222 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נדב לשם 2000 זכר -ללא מועדון-
223 10 ק"מ ריצה אבנר פנחס 1953 זכר איילות
224 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אפרים סימח 2003 זכר טריאתלון מיתר
225 5 ק"מ ריצה שרון דרעי 1976 זכר האופטימיים
226 10 ק"מ ריצה מרסל סויסה 1975 נקבה -ללא מועדון-
227 5 ק"מ ריצה אנה חיון 1970 נקבה Anna4sport
228 5 ק"מ ריצה מני חיון 1967 זכר Anna4sport
229 5 ק"מ ריצה רון חיון 1995 זכר Anna4sport
230 400 מ' ילדים עד גיל 9 גיל חיון 2003 נקבה Anna4sport
231 5 ק"מ ריצה אנה חיון 1970 נקבה Anna4sport
232 10 ק"מ ריצה גל מאירי 1988 נקבה Anna4sport
233 5 ק"מ ריצה אנה חיון 1970 נקבה Anna4sport
234 5 ק"מ ריצה רון חיון 1995 זכר Anna4sport
235 400 מ' ילדים עד גיל 9 גיל חיון 2003 נקבה Anna4sport
236 5 ק"מ ריצה עמרם אלוני 1941 זכר טריאתלון מיתר
237 10 ק"מ ריצה אליעזר אורבך 1946 זכר הפועל בני שמעון
238 10 ק"מ ריצה אליעזר אורבך 1946 זכר הפועל בני שמעון
239 5 ק"מ ריצה דניאלה אוחיון 1970 נקבה Anna4sport
240 400 מ' ילדים עד גיל 9 עדי אוחיון 2004 נקבה Anna4sport
241 5 ק"מ ריצה רוני מרדכי 1970 זכר טריאתלון מיתר
242 400 מ' ילדים עד גיל 9 יהב מרדכי 2006 זכר טריאתלון מיתר
243 5 ק"מ ריצה תומר שרון 1972 זכר חיפה
244 10 ק"מ ריצה אריאל רוזנפלד 1973 זכר ZONE3
245 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יותם מור מילמן 2003 זכר טריאתלון מיתר
246 5 ק"מ ריצה אפרת מור מילמן 1969 נקבה טריאתלון מיתר
247 5 ק"מ ריצה ראובן מילמן 1963 זכר טריאתלון מיתר
248 10 ק"מ ריצה ראובן מילמן 1963 זכר טריאתלון מיתר
249 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יובל אלעזר 2002 זכר טריאתלון מיתר
250 10 ק"מ ריצה דביר פרטוש 1986 זכר טריאתלון מיתר
251 10 ק"מ ריצה הלל ארן 1998 זכר -ללא מועדון-
252 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 זיו אמר 2003 זכר טריאתלון להבים
253 10 ק"מ ריצה רעיה דבוגובסקי 1961 נקבה משטרת ישראל
254 10 ק"מ ריצה ולדימיר דבוגובסקי 1965 זכר משטרת ישראל
255 5 ק"מ ריצה רעיה דבוגובסקי 1961 נקבה משטרת ישראל
256 10 ק"מ ריצה דורון ברדה 1978 זכר רצי מיתר
257 10 ק"מ ריצה רבקה גרנות 1973 נקבה טריאתלון מיתר
258 5 ק"מ ריצה דיויד לנג 1974 זכר -ללא מועדון-
259 5 ק"מ ריצה עטרה לנג 2001 נקבה -ללא מועדון-
260 5 ק"מ ריצה מיה לנג 2003 נקבה -ללא מועדון-
261 10 ק"מ ריצה אריקה לנג 1975 נקבה -ללא מועדון-
262 10 ק"מ ריצה עמיחי שכטר 1949 זכר -ללא מועדון-
263 5 ק"מ ריצה קובי לואיה 1984 זכר -ללא מועדון-
264 10 ק"מ ריצה שני כהן 1958 זכר -ללא מועדון-
265 10 ק"מ ריצה יונתן קז כהן 1996 זכר -ללא מועדון-
266 10 ק"מ ריצה גדי שפירא 1954 זכר Huntsville Track Club
267 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 זיו לדר 2004 זכר -ללא מועדון-
268 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 גבריאל לדר 1970 זכר -ללא מועדון-
269 10 ק"מ ריצה שאול לוי 1946 זכר -ללא מועדון-
270 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 איתי קיסוס 1999 זכר -ללא מועדון-
271 10 ק"מ ריצה דודו קיסוס 1970 זכר טריאתלון מיתר
272 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אורון לוי 2002 זכר -ללא מועדון-
273 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רעות לוי 2005 נקבה -ללא מועדון-
274 400 מ' ילדים עד גיל 9 עומר גינת 2004 זכר טריאתלון מיתר
275 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 שחר מאור 1995 נקבה Anna4sport
276 5 ק"מ ריצה אבי מאור זכר Anna4sport
277 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 לי-עד גינת 2001 זכר -ללא מועדון-
278 10 ק"מ ריצה אסף מאור 1986 זכר Anna4sport
279 10 ק"מ ריצה אלדד מאור 1989 זכר Anna4sport
280 5 ק"מ ריצה טל ברדה 1986 נקבה Anna4sport
281 10 ק"מ ריצה תומר אליעזר 1997 זכר -ללא מועדון-
282 10 ק"מ ריצה יהונתן טאיב 1996 זכר -ללא מועדון-
283 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רואי אליעזר 2003 זכר -ללא מועדון-
284 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אורן קפלן 2003 זכר -ללא מועדון-
285 400 מ' ילדים עד גיל 9 גפן שירה ציק 2004 נקבה -ללא מועדון-
286 400 מ' ילדים עד גיל 9 אלקנה ציק 2005 זכר -ללא מועדון-
287 10 ק"מ ריצה דניאל בר 1989 זכר -ללא מועדון-
288 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נתנאל משה מוזס 2002 זכר רצי מיתר
289 10 ק"מ ריצה ירדן ווליך 1999 זכר -ללא מועדון-
290 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 שי בוהדנה 2000 זכר -ללא מועדון-
291 400 מ' ילדים עד גיל 9 אורי קסוס 2004 זכר -ללא מועדון-
292 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אורי קסוס 2004 זכר -ללא מועדון-
293 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אדיר דניאל 2003 זכר -ללא מועדון-
294 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רועי דניאל 2000 זכר -ללא מועדון-
295 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 צבי יהושע 2001 זכר -ללא מועדון-
296 5 ק"מ ריצה אלון צור 1966 זכר -ללא מועדון-
297 5 ק"מ ריצה שקד צור 2000 זכר -ללא מועדון-
298 5 ק"מ ריצה רון צור 1998 זכר -ללא מועדון-
299 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אורי כהן 2001 זכר טריאתלון מיתר
300 5 ק"מ ריצה ליטל לונדון 1986 נקבה -ללא מועדון-
301 5 ק"מ ריצה עידו בן שמחון 1985 זכר -ללא מועדון-
302 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אסף חקלאי 2000 זכר -ללא מועדון-
303 400 מ' ילדים עד גיל 9 נעמה חקלאי 2006 נקבה -ללא מועדון-
304 5 ק"מ ריצה דוד מלכה 1994 זכר -ללא מועדון-
305 10 ק"מ ריצה ניסים אמסלם 1969 זכר -ללא מועדון-
306 400 מ' ילדים עד גיל 9 שיר פז 2003 נקבה -ללא מועדון-
307 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נמרוד כהנא 2001 זכר -ללא מועדון-
308 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אייל כהנא 1965 זכר -ללא מועדון-
309 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 צבי יהושע 2001 זכר -ללא מועדון-
310 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 צבי יהושע 2001 זכר -ללא מועדון-
311 10 ק"מ ריצה איל יפה 1963 זכר -ללא מועדון-
312 5 ק"מ ריצה דורית/ יפה 1969 נקבה -ללא מועדון-
313 5 ק"מ ריצה יואב יפה 2004 זכר רצי מיתר
314 5 ק"מ ריצה אייל רוזן 1975 זכר -ללא מועדון-
315 400 מ' ילדים עד גיל 9 ניב רוזן זכר -ללא מועדון-
316 400 מ' ילדים עד גיל 9 איתי פדלון 2004 זכר -ללא מועדון-
317 10 ק"מ ריצה אמיר צפנת 1970 זכר -ללא מועדון-
318 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 הידי צפנת 2000 נקבה -ללא מועדון-
319 400 מ' ילדים עד גיל 9 עידו צפנת 2006 זכר -ללא מועדון-
320 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 צבי יהושע 2001 זכר -ללא מועדון-
321 5 ק"מ ריצה נירה אלמסי 1959 נקבה -ללא מועדון-
322 10 ק"מ ריצה אדיר מלמד 1979 זכר -ללא מועדון-
323 10 ק"מ ריצה יואב גת 1979 זכר -ללא מועדון-
324 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 להט ארבלי 2003 זכר טריאתלון להבים
325 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 פלד ארבלי 1998 זכר טריאתלון להבים
326 10 ק"מ ריצה אלמוג ארד 1978 זכר -ללא מועדון-
327 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 לוטם יצחק ארד 2005 זכר -ללא מועדון-
328 400 מ' ילדים עד גיל 9 אשבל משה ארד 2009 זכר -ללא מועדון-
329 10 ק"מ ריצה שמואל פז 1949 זכר -ללא מועדון-
330 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עמית כהן 2002 זכר -ללא מועדון-
331 5 ק"מ ריצה ריקרדו טיפנברג 1952 זכר -ללא מועדון-
332 10 ק"מ ריצה דניאל קפלן 1962 זכר -ללא מועדון-
333 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 מתן סניפליסקי 2002 זכר -ללא מועדון-
334 10 ק"מ ריצה זיו אטיאס 1972 זכר -ללא מועדון-
335 5 ק"מ ריצה לילך אטיאס 1999 נקבה טריאתלון מיתר
336 10 ק"מ ריצה מנחם גוטמן 1946 זכר איילות
337 5 ק"מ ריצה איתי וייס 1997 זכר מכ. בני הנגב ב"ש
338 5 ק"מ ריצה טלי אמזלג 1972 נקבה משטרת ישראל
339 400 מ' ילדים עד גיל 9 עמית יעיש 2007 זכר -ללא מועדון-
340 10 ק"מ ריצה מיכה יעיש 1968 זכר -ללא מועדון-
341 400 מ' ילדים עד גיל 9 עדו יעיש 2004 זכר -ללא מועדון-
342 5 ק"מ ריצה להב אילן 1946 זכר טריאתלון להבים
343 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אפרת ברדס 2003 נקבה -ללא מועדון-
344 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 שחר זילבר 2001 זכר -ללא מועדון-
345 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יפתח בלושטיין 2001 זכר -ללא מועדון-
346 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 בר תורגמן 2001 זכר טריאתלון מיתר
347 5 ק"מ ריצה נירה אלמסי 1959 נקבה -ללא מועדון-
348 5 ק"מ ריצה אמירה כפרי אלמסי 1963 נקבה Anna4sport
349 10 ק"מ ריצה יוחאי וינשטיין 1980 זכר איילות
350 10 ק"מ ריצה גל בראל 1979 זכר -ללא מועדון-
351 10 ק"מ ריצה תומר קפלן 1977 זכר -ללא מועדון-
352 400 מ' ילדים עד גיל 9 כרמל כהן 2004 זכר -ללא מועדון-
353 10 ק"מ ריצה ארז ליבנה 1977 זכר ** בוריטוס **
354 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נווה כהן 2002 זכר -ללא מועדון-
355 5 ק"מ ריצה חיים מסס 1975 זכר -ללא מועדון-
356 400 מ' ילדים עד גיל 9 איה מסס 2006 נקבה -ללא מועדון-
357 400 מ' ילדים עד גיל 9 יעל מסס 2005 נקבה -ללא מועדון-
358 10 ק"מ ריצה רון מאיר 1986 נקבה -ללא מועדון-
359 400 מ' ילדים עד גיל 9 כרמל כהן 2004 זכר -ללא מועדון-
360 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 שלי סריזאדה 1999 נקבה -ללא מועדון-
361 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 שירית מסס 1998 נקבה -ללא מועדון-
362 400 מ' ילדים עד גיל 9 דניאל שמי 2006 זכר מיתר
363 400 מ' ילדים עד גיל 9 אביתר שמי 2009 זכר מיתר
364 400 מ' ילדים עד גיל 9 גל לזר 2002 נקבה
365 5 ק"מ ריצה רותם לזר 1999 נקבה
366 5 ק"מ ריצה רותם דורפמן 2002 זכר
367 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אוהד רוגנשטיין 2000 זכר
368 5 ק"מ ריצה עדי אשכנזי 2000 זכר
369 5 ק"מ ריצה איתי דוידאן 2000 זכר
370 5 ק"מ ריצה טל קויפמן 2000 נקבה
371 5 ק"מ ריצה ניר ברששת 2000 נקבה
372 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יואב מזרחי 2000 זכר
373 5 ק"מ ריצה תומר שטרית 2000 זכר
374 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אביחי מזוז 2000 זכר
375 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יאיר רוזנבך 2000 זכר
376 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 טל גולד 2000 נקבה
377 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 הדר פוקס 2000 נקבה
378 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אביב נברו 2000 נקבה
379 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 ניצן נברו 2000 זכר
380 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אסף וייס 1999 זכר
381 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אריאל כהן 1905 זכר
382 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אורן צדוק 1905 זכר
383 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נעה הניג 1905 נקבה
384 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עידו שטרית 2002 זכר
385 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רועי שטרית 1999 זכר
386 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 עידו חרמוני 2002 זכר
387 5 ק"מ ריצה שובל אמסלם 2000 נקבה
388 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 הדר פולק 2002 נקבה
389 400 מ' ילדים עד גיל 9 הדר ארדז'מן 2005 זכר
390 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רן פאר 2001 זכר
391 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רווית דלגדו 2001 נקבה
392 400 מ' ילדים עד גיל 9 דוד דלגדו 2003 זכר
393 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 מאיה אליעז 1999 נקבה
394 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 הראל שמעון 2011 זכר
395 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 גל הררי 2001 זכר
396 5 ק"מ ריצה נעם סדן 1997 זכר
397 5 ק"מ ריצה ניר פולק 1998 זכר
398 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נאור וייסמן 2002 זכר
399 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 כפיר וייסמן 2004 זכר
400 5 ק"מ ריצה רוני ירחימוביץ 1964 זכר
401 400 מ' ילדים עד גיל 9 עופרי דונל 2008 זכר
402 400 מ' ילדים עד גיל 9 דרור דונל 2004 נקבה
403 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 מעין בהסטקר 2000 זכר
404 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 נעם בן זיקרי 2002 זכר
405 5 ק"מ ריצה נועם ברמי 1999 נקבה
406 5 ק"מ ריצה נאור ברמי 2001 זכר
407 400 מ' ילדים עד גיל 9 אוהד גל 2006 זכר
408 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אור גל 2003 זכר
409 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רון גל 2000 זכר
410 400 מ' ילדים עד גיל 9 שקד משה 2005 נקבה
411 400 מ' ילדים עד גיל 9 איתי חן 2006 זכר
412 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 יואב חן 2001 זכר
413 400 מ' ילדים עד גיל 9 אופיר אברמזון 2006 זכר
414 400 מ' ילדים עד גיל 9 כרמל אברמזון 2004 זכר
415 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 רוני מאירי 2001 זכר
416 5 ק"מ ריצה יונתן ויינשטיין 2001 זכר
417 5 ק"מ ריצה רן ויינשטיין 1969 זכר
418 2 ק"מ ילדים עד גיל 16 אוהד וינשטיין 1969 זכר
419 5 ק"מ ריצה אהובה אריה 1963 נקבה -ללא מועדון-
420 5 ק"מ ריצה דניאל ביטון 1999 זכר -ללא מועדון-
421 10 ק"מ ריצה יוסף אמנון 1963 זכר

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור