28
אפריל
2012

מרוץ צהלה 2012

מקום: צהלה
מנהל: קאנטרי צהלה
ענף: ריצה
שעת כינוס: 08:00

מרוץ צהלה 2012

מקום מספר חזה שם משפחה קבוצה קטגוריה מקום בקטגוריה שנת לידה מין תוצאה
1 1192 סיון אורבך עין איילה ילדות 12-13 1/23 2000 F 00:09:55
2 999 אופק טבקמן טרי קיסריה ילדים 10-11 1/64 2001 M 00:10:05
3 1051 מתן ספיר רצי רמת השרון ילדים 14-16 1/7 1997 M 00:10:18
4 1235 גל ניסים ילדים 12-13 1/53 2000 M 00:10:25
5 1016 איליי כאסקי טריימור ילדים 10-11 2/64 2002 M 00:10:26
6 971 גון אייל צהלה ילדים 14-16 2/7 1998 M 00:10:31
7 1038 רני קנטור רמת השרון ילדים 8-9 1/28 2003 M 00:10:51
8 943 אוהד ישראל תל אביב ילדים 10-11 3/64 2002 M 00:11:02
9 974 אריאל לחוביץ תל אביב ילדים 10-11 4/64 2002 M 00:11:03
10 1043 אייל ארנון כ"ס ילדים 10-11 5/64 2002 M 00:11:07
11 1044 דנדן ארנון כ"ס ילדים 10-11 6/64 2002 M 00:11:09
12 991 אופק שריון תל אביב ילדים 10-11 7/64 2001 M 00:11:14
13 910 נעם דלומי תל אביב ילדים 12-13 2/53 2000 M 00:11:27
14 1075 דניאל שוורץ מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 3/53 2000 M 00:11:30
15 946 מאק פרוג תל-אביב ילדים 12-13 4/53 1999 M 00:11:32
16 1079 תמיר הללי מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 5/53 2000 M 00:11:33
17 1193 גילי קירשנבוים תל אביב ילדות 14-16 1/8 1998 F 00:11:36
18 1229 טל שפירא ילדים 12-13 6/53 2000 M 00:11:40
19 1006 ניר תשובה מכבי תל-אביב ילדים 12-13 7/53 1999 M 00:11:45
20 914 יונתן קינן מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 8/64 2001 M 00:11:48
21 979 יואב רובין תל אביב ילדים 12-13 8/53 2000 M 00:11:54
22 1072 יואב ברנט מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 9/53 2000 M 00:11:55
23 1099 נטע סולומון תל אביב ילדים 10-11 9/64 2002 M 00:11:56
24 1098 עילם סולומון תל אביב ילדים 8-9 2/28 2003 M 00:11:56
25 1011 אלון נאור מכבי תל-אביב ילדים 12-13 10/53 1999 M 00:11:57
26 935 איתמר הראל תל אביב ילדים 10-11 10/64 2001 M 00:11:58
27 1069 יותם רז מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 11/53 1999 M 00:12:04
28 963 יהלי מושונוב תל-אביב ילדים 10-11 11/64 2002 M 00:12:06
29 1012 רועי זינגר מכבי תל-אביב ילדים 12-13 12/53 1999 M 00:12:07
30 928 עידו פיין תל אביב ילדים 8-9 3/28 2003 M 00:12:07
31 972 יהלי אייל צהלה מכבי ילדים 10-11 12/64 2002 M 00:12:09
32 932 ליעד יעקבי תל-אביב ילדים 12-13 13/53 1999 M 00:12:14
33 1003 תום בן נפתלי תל אביב ילדים 10-11 13/64 2002 M 00:12:19
34 1195 נטע מיזיריצקי תל אביב ילדות 12-13 2/23 2000 F 00:12:20
35 952 רון גליקמן צהלה ילדים 10-11 14/64 2001 M 00:12:21
36 997 בן שוראקי צהלה ילדים 10-11 15/64 2002 M 00:12:23
37 959 רועי ברקת מועדון ספורט צהלה ילדים 8-9 4/28 2003 M 00:12:24
38 966 גל רשף תל אביב ילדות 12-13 3/23 1999 F 00:12:25
39 982 שחר חביב TRI-D ילדים 10-11 16/64 2001 M 00:12:26
40 951 דן לבונאי צהלה ילדים 8-9 5/28 2003 M 00:12:28
41 912 דוד בנקימון תל אביב גברים 17+ 1/22 1971 M 00:12:28
42 958 עומר ירושלמי תל אביב ילדים 10-11 17/64 2001 M 00:12:28
43 1004 דין שמיר מכבי תל-אביב ילדים 12-13 14/53 1999 M 00:12:29
44 1010 יונתן פרנק מכבי תל-אביב ילדים 12-13 15/53 1999 M 00:12:32
45 1013 עומר הללי מכבי תל-אביב ילדים 12-13 16/53 1999 M 00:12:32
46 976 ניר מיכאל ביטרמן תל אביב ילדים 8-9 6/28 2003 M 00:12:34
47 957 עמר מלכה תל אביב ילדים 14-16 3/7 1998 M 00:12:35
48 1109 עמית צוקר צהלה ילדות 10-11 1/43 2002 F 00:12:41
49 960 ירון ברקת מועדון ספורט צהלה גברים 17+ 2/22 1969 M 00:12:42
50 1054 גבי אלמליח מכבי תל-אביב ילדים 12-13 17/53 1999 M 00:12:43
51 908 כרמל גנני כפר ויתקין ילדים 10-11 18/64 2001 M 00:12:44
52 1000 מתן סומך מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 19/64 2002 M 00:12:46
53 980 אשדות טום תל אביב ילדים 12-13 18/53 2000 M 00:12:47
54 970 ליאור רוזנפלד תל-אביב ילדים 10-11 20/64 2002 M 00:12:48
55 924 איתי אבגנשפר מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 21/64 2001 M 00:12:53
56 1076 רועי בן בעשט מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 19/53 2000 M 00:12:55
57 1144 מאיה בינט תל אביב ילדות 14-16 2/8 1996 F 00:13:02
58 1049 אלעד אליאס תל אביב ילדים 12-13 20/53 1999 M 00:13:04
59 967 נדב לוי תל אביב ילדים 12-13 21/53 2000 M 00:13:05
60 1014 ערן גינזבורג מכבי תל-אביב ילדים 12-13 22/53 1999 M 00:13:10
61 937 בן ברובינסקי צהלה ילדים 10-11 22/64 2002 M 00:13:15
62 1071 איתי פדל מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 23/53 2000 M 00:13:15
63 1045 נמרוד ברקוביץ תל אביב ילדים 12-13 24/53 1999 M 00:13:16
64 1095 דן שפית תל-אביב ילדים 14-16 4/7 1998 M 00:13:17
65 1224 מיכל רפפורט תל אביב ילדות 14-16 3/8 1998 F 00:13:18
66 1007 עדו ברק מכבי תל-אביב ילדים 12-13 25/53 1999 M 00:13:19
67 1089 ליעד ווארום מכבי תל אביב ילדים 12-13 26/53 1999 M 00:13:21
68 1091 פלג חן מכבי תל אביב ילדים 12-13 27/53 1999 M 00:13:28
69 956 אלעד חופשי צהלה ילדים 10-11 23/64 2002 M 00:13:32
70 1092 יואב סידי מכבי תל אביב גברים 17+ 3/22 1960 M 00:13:32
71 1053 אורי ברק מכבי תל-אביב ילדים 12-13 28/53 1999 M 00:13:33
72 1041 רון בן יהודה צהלה ילדים 12-13 29/53 1999 M 00:13:33
73 1129 הילני מור רמת השרון ילדות 10-11 2/43 2002 F 00:13:36
74 1086 אור יגור GOLONG ילדים 8-9 7/28 2003 M 00:13:37
75 926 נדב פריהר תל אביב ילדים 10-11 24/64 2002 M 00:13:43
76 1093 אמיר צוקר צהלה גברים 17+ 4/22 1969 M 00:13:44
77 916 עידן צוקר מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 25/64 2001 M 00:13:44
78 1137 אופיר סופרין תל אביב ילדות 12-13 4/23 2000 F 00:13:48
79 1008 עומר הדר מכבי תל-אביב ילדים 12-13 30/53 1999 M 00:13:48
80 1136 נעה סופרין תל אביב ילדות 12-13 5/23 2000 F 00:13:51
81 1073 אסף בירנפלד מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 31/53 2000 M 00:13:51
82 1097 רועי כהן תל-אביב ילדים 10-11 26/64 2001 M 00:13:51
83 1015 יוגב שחר צהלה ילדים 12-13 32/53 2000 M 00:13:52
84 950 עומרי כהן תל אביב ילדים 8-9 8/28 2003 M 00:13:52
85 1085 ארלה כהן תל אביב גברים 17+ 5/22 1972 M 00:13:53
86 919 לביא זנזורי מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 27/64 2001 M 00:13:54
87 917 ליאור פרידמן תל אביב ילדים 10-11 28/64 2001 M 00:13:54
88 925 מיכאל צצ'ק מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 29/64 2001 M 00:13:54
89 911 אור בנקימון תל אביב ילדים 10-11 30/64 2002 M 00:13:54
90 921 בן גליקמן מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 31/64 2001 M 00:13:56
91 1160 גאיה קציר תל אביב ילדות 8-9 1/17 2003 F 00:13:57
92 1032 עידן ירושלמי 38 ילדים 8-9 9/28 2003 M 00:13:57
93 1082 אילן בירנפלד מועדון ספורט צהלה גברים 17+ 6/22 1962 M 00:13:58
94 953 עירד כהן קרית אונו ילדים 10-11 32/64 2002 M 00:13:59
95 922 עידו בדור מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 33/64 2001 M 00:14:01
96 929 ליאור לפלר תל אביב ילדים 10-11 34/64 2002 M 00:14:03
97 913 יונתן לפלר מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 35/64 2001 M 00:14:04
98 1106 אוריה פרקש תל אביב ילדות 10-11 3/43 2001 F 00:14:08
99 1090 גת אריאל מכבי תל אביב ילדים 12-13 33/53 1999 M 00:14:10
100 1009 אסף אברם מכבי תל-אביב ילדים 12-13 34/53 1999 M 00:14:11
101 1210 דנה גולדפרב תל אביב ילדות 10-11 4/43 2002 F 00:14:12
102 975 איתמר דורנר תל אביב ילדים 14-16 5/7 1998 M 00:14:13
103 1205 עדי רוזין תל אביב ילדות 10-11 5/43 2002 F 00:14:14
104 909 בר גנני כפר ויתקין ילדים 10-11 36/64 2002 M 00:14:19
105 907 עמית גנני כפר ויתקין גברים 17+ 7/22 1966 M 00:14:19
106 961 מקס קרן תל אביב ילדים 8-9 10/28 2003 M 00:14:20
107 1118 דנה שימלמיץ צהלה ילדות 8-9 2/17 2003 F 00:14:20
108 1070 אסף לירון מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 35/53 1999 M 00:14:20
109 944 אופק גול צהלה ילדים 8-9 11/28 2003 M 00:14:21
110 1080 גיא אייזן מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 36/53 1999 M 00:14:21
111 1094 עילי ליסי תל-אביב ילדים 10-11 37/64 2002 M 00:14:22
112 1183 אמית בן אריה תל אביב ילדות 12-13 6/23 1999 F 00:14:25
113 1081 אריאל אייזן מועדון ספורט צהלה גברים 17+ 8/22 1965 M 00:14:27
114 993 אבי בן אריה תל אביב גברים 17+ 9/22 1961 M 00:14:28
115 906 בן עידה צהלה ילדים 8-9 12/28 2003 M 00:14:29
116 1023 יונתן אביטל תל אביב ילדים 10-11 38/64 2001 M 00:14:30
117 1022 עמית צידון תל אביב ילדים 10-11 39/64 2001 M 00:14:30
118 1028 ארז דרוטין תל אביב ילדים 10-11 40/64 2001 M 00:14:30
119 1027 גיא אלפנדרין תל אביב ילדים 10-11 41/64 2001 M 00:14:30
120 903 דורי סהר תל אביב ילדים 10-11 42/64 2001 M 00:14:30
121 1031 אייל בן ציון תל אביב גברים 17+ 10/22 1970 M 00:14:30
122 1029 גיא וירשובסקי תל אביב ילדים 10-11 43/64 2001 M 00:14:31
123 1025 יובל סידי תל אביב ילדים 10-11 44/64 2001 M 00:14:31
124 1021 טל צידון תל אביב ילדים 10-11 45/64 2001 M 00:14:31
125 1196 נויה שגב צהלה ילדות 12-13 7/23 2000 F 00:14:31
126 1020 עמית אהרוני תל אביב ילדים 10-11 46/64 2002 M 00:14:32
127 1231 איתי חמי גברים 17+ 11/22 1986 M 00:14:32
128 1026 שון זליקמן תל אביב ילדים 10-11 47/64 2001 M 00:14:32
129 1217 אלה טויב תל אביב ילדות 12-13 8/23 2000 F 00:14:32
130 1158 מאי לוי תל אביב ילדות 10-11 6/43 2001 F 00:14:33
131 1018 בן מאירי מכבי תל-אביב ילדים 10-11 48/64 2001 M 00:14:33
132 1048 אורי גצק רמת השרון ילדים 10-11 49/64 2001 M 00:14:33
133 973 ARI ELKINS תל אביב ילדים 12-13 37/53 2000 M 00:14:33
134 1065 יובל פוך מכבי תל-אביב ילדים 12-13 38/53 2000 M 00:14:34
135 1058 איתמר צלאל תל אביב ילדים 12-13 39/53 2000 M 00:14:34
136 1236 גל כהן ילדים 12-13 40/53 2000 M 00:14:34
137 920 גיא ליפשיץ מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 50/64 2001 M 00:14:35
138 1064 עידן אלבר מכבי תל-אביב ילדים 12-13 41/53 2000 M 00:14:35
139 1062 פביאן וולגה תל אביב ילדים 12-13 42/53 2000 M 00:14:35
140 1061 סער שליט תל אביב ילדים 12-13 43/53 2000 M 00:14:36
141 1060 תומר פורת תל אביב ילדים 12-13 44/53 2000 M 00:14:36
142 1211 עודד פורת מכבי תל-אביב נשים 17+ 1/16 1967 F 00:14:37
143 1063 אורן אלנבוגן מכבי תל-אביב ילדים 12-13 45/53 1999 M 00:14:41
144 1066 אורן אהרוני מכבי תל-אביב גברים 17+ 12/22 1973 M 00:14:42
145 984 עומר ברימבוים כפר דניאל ילדים 12-13 46/53 2000 M 00:14:42
146 948 אורי גלובוס תל אביב ילדים 12-13 47/53 2000 M 00:14:42
147 978 אופיר גילון תל אביב ילדים 8-9 13/28 2003 M 00:14:47
148 1084 איתי אנגלהרד GOLONG ילדים 8-9 14/28 2003 M 00:14:51
149 1017 אופק בן ציון תל אביב ילדים 10-11 51/64 2001 M 00:14:52
150 1019 בן אפשטיין תל אביב ילדים 10-11 52/64 2002 M 00:14:54
151 1201 ליאת מאירי תל אביב נשים 17+ 2/16 1973 F 00:14:55
152 1212 שירלי בן מרדכי תל אביב נשים 17+ 3/16 1970 F 00:14:56
153 1030 אופק עלוש תל אביב ילדים 10-11 53/64 2001 M 00:14:56
154 1147 מאי מזור תל-אביב ילדות 12-13 9/23 2000 F 00:14:57
155 994 יובל פרידמן צהלה ילדים 12-13 48/53 2000 M 00:14:59
156 988 יואב מור צהלה ילדים 8-9 15/28 2004 M 00:15:00
157 1175 נוי שמר מועדון ספורט צהלה ילדות 10-11 7/43 2002 F 00:15:01
158 918 דניאל שהינו מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 49/53 2000 M 00:15:02
159 940 תומר שני תל אביב ילדים 8-9 16/28 2003 M 00:15:06
160 996 דני גולן תל אביב גברים 17+ 13/22 1966 M 00:15:09
161 1199 נועם גולן תל אביב ילדות 10-11 8/43 2002 F 00:15:09
162 1150 שירה ירושלמי תל אביב ילדות 12-13 10/23 1999 F 00:15:09
163 1126 סתיו צוברי תל אביב ילדות 10-11 9/43 2002 F 00:15:10
164 1167 עמית לוי תל אביב ילדות 10-11 10/43 2001 F 00:15:10
165 1168 הדס לוי תל אביב נשים 17+ 4/16 1975 F 00:15:11
166 1055 נדב נחתומי מכבי תל-אביב ילדים 12-13 50/53 1999 M 00:15:13
167 1127 עלמה גריונצי מועדון ספורט צהלה ילדות 10-11 11/43 2001 F 00:15:15
168 1227 רומי מינין תל אביב ילדות 14-16 4/8 1997 F 00:15:16
169 1077 בן אביב מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 51/53 2000 M 00:15:19
170 1180 יעל שימור גולן תל אביב נשים 17+ 5/16 1969 F 00:15:32
171 1111 TAGEL RIVLIN TEL AVIV ילדות 12-13 11/23 2000 F 00:15:34
172 1182 יואב שמלצר תל אביב ילדים 8-9 17/28 2003 M 00:15:36
173 1100 יואב גרביץ צהלה ילדים 8-9 18/28 2003 M 00:15:39
174 927 בן מאיר תא ילדים 10-11 54/64 2001 M 00:15:40
175 977 איתי צמח תל אביב ילדים 14-16 6/7 1997 M 00:15:41
176 1189 ירדן סומך מועדון ספורט צהלה ילדות 10-11 12/43 2001 F 00:15:46
177 1159 מאיה בן-זאב תל אביב ילדות 10-11 13/43 2001 F 00:15:47
178 1131 מיכל הרפזי תל-אביב ילדות 10-11 14/43 2002 F 00:15:47
179 1172 נועה אנוך תל אביב ילדות 12-13 12/23 1999 F 00:15:49
180 1155 ליאור גבעוני תל אביב ילדות 10-11 15/43 2002 F 00:15:51
181 1034 עמרי פלג תל אביב ילדים 8-9 19/28 2003 M 00:15:51
182 905 אורי מינין תל אביב ילדים 8-9 20/28 2003 M 00:15:54
183 1226 עומרי מינין תל אביב גברים 17+ 14/22 1960 M 00:15:55
184 1213 אורי חכים תל אביב ילדות 8-9 3/17 2004 F 00:15:55
185 1173 ורד אנוך תל אביב נשים 17+ 6/16 1970 F 00:15:57
186 915 עילי כץ מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 55/64 2001 M 00:16:03
187 945 יואב גבע צהלה ילדים 10-11 56/64 2002 M 00:16:04
188 1001 עומר מאור תל-אביב ילדים 10-11 57/64 2002 M 00:16:05
189 1153 מיה שחורי תל אביב ילדות 10-11 16/43 2002 F 00:16:06
190 1002 עמית מאור תל-אביב גברים 17+ 15/22 1969 M 00:16:06
191 1225 תמר נאור קיר טיפוס ירושלים ילדות 10-11 17/43 2002 F 00:16:09
192 1237 רוני מוצניק ילדות 14-16 5/8 1998 F 00:16:11
193 1132 נועה אשנר תל אביב ילדות 8-9 4/17 2003 F 00:16:11
194 1078 אמיר נוימן מועדון ספורט צהלה ילדים 12-13 52/53 2000 M 00:16:12
195 1228 אורי שפירא ילדות 12-13 13/23 1999 F 00:16:15
196 1221 תמרה בלוזר צהלה ילדות 12-13 14/23 2000 F 00:16:16
197 969 עמרי בר-שדה רמת-גן ילדים 12-13 53/53 1999 M 00:16:18
198 1083 עמית מלמד מועדון ספורט צהלה גברים 17+ 16/22 1974 M 00:16:18
199 1149 רוני עיני תל אביב ילדות 10-11 18/43 2001 F 00:16:19
200 965 תומר גבעוני תל אביב גברים 17+ 17/22 1993 M 00:16:20
201 964 שלמה גבעוני תל אביב גברים 17+ 18/22 1960 M 00:16:20
202 1234 מוריס אודר ילדים 10-11 58/64 2002 M 00:16:25
203 936 גיא צונץ מועדון ספורט צהלה ילדים 10-11 59/64 2001 M 00:16:26
204 1135 מאי פרנקל צהלה ילדות 12-13 15/23 2000 F 00:16:26
205 1067 גלעד בן גבעתיים ילדים 8-9 21/28 2003 M 00:16:32
206 1197 נעמה שגב תל אביב ילדות 8-9 5/17 2003 F 00:16:34
207 1164 יובל בכר תל אביב ילדות 10-11 19/43 2002 F 00:16:35
208 1120 שירלי גזית מועדון ספורט צהלה נשים 17+ 7/16 1976 F 00:16:36
209 1119 מיי גזית מועדון ספורט צהלה ילדות 10-11 20/43 2002 F 00:16:36
210 1171 לינוי אלאיוף תל אביב ילדות 10-11 21/43 2001 F 00:16:37
211 1101 אסף אקשטיין צהלה ילדים 10-11 60/64 2001 M 00:16:38
212 1188 נטע סומך מועדון ספורט צהלה ילדות 10-11 22/43 2002 F 00:16:44
213 1146 מיטל נקדימון מועדון ספורט צהלה ילדות 12-13 16/23 2000 F 00:16:44
214 1233 יאיר ליננברג ילדים 8-9 22/28 2003 M 00:16:47
215 1148 אורית מתניה תל אביב נשים 17+ 8/16 1967 F 00:16:51
216 1232 יעל ליננברג ילדות 12-13 17/23 2000 F 00:16:56
217 1133 יעל נייגר תל אביב נשים 17+ 9/16 1966 F 00:17:00
218 1162 עלמה שדה צהלה ילדות 8-9 6/17 2003 F 00:17:00
219 1102 דנה פבליאוטי רמלה ילדות 10-11 23/43 2002 F 00:17:07
220 1125 טלי סגל תל אביב נשים 17+ 10/16 1972 F 00:17:13
221 1117 רוני ליזר מודיעין ילדות 8-9 7/17 2003 F 00:17:14
222 939 נדב ליזר מודיעין ילדים 8-9 23/28 2004 M 00:17:15
223 1110 LIHI BARAC REGEV TEL AVIV ילדות 10-11 24/43 2001 F 00:17:16
224 1191 דורית כרמלי תל אביב נשים 17+ 11/16 1970 F 00:17:18
225 1042 עמית אוזמו צהלה ילדים 10-11 61/64 2002 M 00:17:20
226 1151 יעל פלינר צהלה ילדות 12-13 18/23 2000 F 00:17:24
227 1161 רוני קציר תל אביב ילדות 12-13 19/23 2000 F 00:17:25
228 933 עילי טלמור צהלה תל אביב ילדים 10-11 62/64 2001 M
229 968 אופק שצברג-דנן רצי רעננה ילדים 8-9 24/28 2003 M 00:17:36
230 1166 רותם גילון תל אביב ילדות 10-11 25/43 2001 F 00:17:43
231 1112 מיה קנאור צהלה ילדות 8-9 8/17 2003 F 00:17:46
232 1169 יעל זאב תל אביב ילדות 8-9 9/17 2003 F 00:17:47
233 1143 מאיה חי מועדון ספורט צהלה ילדות 10-11 26/43 2002 F 00:17:54
234 1142 הילה חי מועדון ספורט צהלה נשים 17+ 12/16 1976 F 00:17:54
235 1116 דנה לובנוב תל אביב ילדות 10-11 27/43 2002 F 00:17:59
236 1036 יואב הלפרן תל אביב ילדים 8-9 25/28 2003 M 00:18:02
237 1190 נועה מאור תל-אביב ילדות 14-16 6/8 1998 F 00:18:03
238 1035 דובי הלפרן תל אביב גברים 17+ 19/22 1965 M 00:18:07
239 1141 נעמה לביא תל אביב ילדות 10-11 28/43 2001 F 00:18:08
240 1140 ארזית לביא תל אביב נשים 17+ 13/16 1967 F 00:18:08
241 1181 שי וייס צהלה ילדות 10-11 29/43 2001 F 00:18:08
242 1178 נויה כהן TEL AVIV ילדות 10-11 30/43 2001 F 00:18:10
243 941 שחף חסון צהלה ילדים 10-11 63/64 2002 M 00:18:26
244 938 עומרי לוינר מודיעין ילדים 8-9 26/28 2004 M 00:18:39
245 1238 דריה וכניש ילדות 12-13 20/23 2000 F 00:18:41
246 1130 רומי בן סירא צהלה ילדות 10-11 31/43 2001 F 00:18:43
247 1039 רועי ברקוביץ תל אביב ילדים 10-11 64/64 2002 M 00:18:45
248 1128 דנה פיינגולד תל אביב ילדות 12-13 21/23 1999 F 00:18:45
249 1222 עדי מוסקוביץ 112 ילדות 10-11 32/43 2001 F 00:18:46
250 1174 נויה ברסלר צהלה ילדות 8-9 10/17 2003 F 00:18:49
251 1223 שיר מוסקוביץ רמת גן ילדות 10-11 33/43 2001 F 00:18:51
252 1138 ליאור סורוקה תל אביב ילדות 10-11 34/43 2001 F 00:18:52
253 1139 גלית סורוקה תל אביב נשים 17+ 14/16 1972 F 00:18:57
254 1163 ירין כהן תל אביב ילדות 8-9 11/17 2003 F 00:19:03
255 1033 עומר זוארץ תל אביב ילדים עד 7 1/2 2005 M 00:19:06
256 1206 רומי נור תל-אביב ילדות 10-11 35/43 2002 F 00:19:27
257 1198 אלה בן חיים תל אביב ילדות 8-9 12/17 2003 F 00:19:29
258 1194 ניצן מבורך תל אביב ילדות 10-11 36/43 2002 F 00:19:30
259 1220 שני יחיאל תל אביב ילדות 10-11 37/43 2002 F 00:19:30
260 1214 רומי נווה תל אביב ילדות 8-9 13/17 2003 F 00:19:32
261 1219 גל זילברשטיין תל-אביב ילדות 10-11 38/43 2001 F 00:19:33
262 983 גיא ברימבוים כפר דניאל ילדים 8-9 27/28 2003 M 00:19:42
263 1103 רוני סהר תל אביב ילדות 14-16 7/8 1998 F 00:19:47
264 1176 עדי שמר מועדון ספורט צהלה ילדות 12-13 22/23 2000 F 00:20:22
265 1216 רותם הרן מועדון ספורט צהלה ילדות 8-9 14/17 2003 F 00:20:27
266 1087 גדעון הרן מועדון ספורט צהלה גברים 17+ 20/22 1961 M 00:20:27
267 1145 נקדימון נטע מועדון ספורט צהלה ילדות 12-13 23/23 2000 F 00:20:28
268 1185 ליהי כרמלי תל אביב ילדות 10-11 39/43 2002 F 00:20:29
269 1186 יובל כרמלי תל אביב ילדות 8-9 15/17 2004 F 00:20:29
270 1200 מיקה מנדלמן תל אביב ילדות 10-11 40/43 2001 F 00:20:30
271 1121 שרי חסון צהלה ילדות 8-9 16/17 2004 F 00:20:35
272 1122 מיטל חסון צהלה נשים 17+ 15/16 1979 F 00:20:35
273 1208 תמר גנדלר ירושלים ילדות 10-11 41/43 2002 F 00:20:36
274 1052 אייל גנדלר רעננה ילדים 14-16 7/7 1998 M 00:21:02
275 1134 אריאל אפרוני צהלה ילדות 14-16 8/8 1998 F 00:21:06
276 949 עומר גלובוס תל אביב גברים 17+ 21/22 1968 M 00:21:25
277 947 איתי גלובוס תל אביב ילדים 8-9 28/28 2004 M 00:21:25
278 1179 תמר אלדר תל-אביב ילדות 10-11 42/43 2002 F 00:22:08
279 1209 לימור גולדשטיין צהלה נשים 17+ 16/16 1968 F 00:22:15
280 1203 ליהיא מנדלמן תל-אביב ילדות 8-9 17/17 2003 F 00:36:35
281 1157 דניאל רשף תל אביב ילדות 10-11 43/43 2002 F 00:36:38
282 934 יעקב ברדוגו צהלה גברים 17+ 22/22 1965 M 00:38:31
283 1441 אלין ליברמן צהלה ילדים עד 7 2/2 2005 M 00:38:37

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור