היום - אליפות ישראל בקרב רב

| שתף |

היום תיפתח אליפות ישראל בקרב-רב לכל הגילאים מקדטים עד בוגרים על מנת לקבוע מיהם אתלטי העל של האתלטיקה הישראלית...

תאריך: 09/04/13, מאת: SPORTWEB

קרב-רב נחשב לתחרות האולטימטבית בה נקבעים אתלטי העילית. כך לדוגמה הכותרת בעיתונות הבריטית לאחר זכייתו של אשטון איטן "צעקו" "סופר אתלט", שלא לדבר על זכייתה של ג'סיקה אניס המקומית, הגם שהכותרות לה זכתה הופיעו גם אחרי זכייתם של בריטים אחרים במדליות אולימפיות.

אחרי התקופה בה אנטולי מיננקו, קוסטנטין קריניצקי ורוסלן חמד חידשו את הזוהר של המקצוע הקשה לפני כשלוש שנים, פרישה של חמד, פציעה של מיננקו וקריירה של קריניצקי הותירה את המקצוע פתוח עם סיכוי שווה לאתלטים רבים לזכייה בתואר הלאומי.
קוסטיה קריניצקי ממכבי חיפה אמנם ישתתף בתחרות, אולם ראוי לזכור כי כיום מושקע רוב זמנו בהכשרתו המקצועית ככבאי ולא באתלטיקה. אלוף ישראל רומן קוגן ממכבי ת"א ינסה לשמור על תוארו, כשמולו יופיעו גם יהב אדיר מאתלטי אורן השרון, אתלט שעיקר מומחיותו הנה מקצועות הזריקה, ובן יעקובי מהפועל חולון.

אלופת שלוש השנים האחרונות, טל בן ארצי ממכבי חיפה שמנועה מהשתתפות בתחרות בגלל מגבלות חוקי המכללות בארה"ב, שם היא אמורה להתחיל ללמוד בקיץ הקרוב, היא למעשה אתלטית הקרב-7 היחידה בישראל שמתאמנת חזק במקצוע משולב זה. גם היעדרה פותח את תחרות הנשים לחלוטין. למרות שמעין שחף ממכבי חיפה מגדירה את התחרות כאימון טוב, האופי התחרותי שלה לבטח לא ייתן לה להעניק הנחות ליתר המתמודדות על התואר, ביניהן ניתן למצוא את יפעת זליקוביץ' מעירוני ירושלים – סגנית אלופת ישראל בקפיצה לרוחק, קופצת המוט ממכבי ת"א, נעמה ברנשטיין, אלינור מדלסי וכריסטינה ונושבה ממכבי ראשל"צ, וליהי לוי מאתלטי "מיזונו" נתניה.
מתחרה מעניינת נוספת תהיה ענבל כהן ממכבי ראשל"צ, שיאנית ישראל לקטדיות בהדיפת כדור ברזל, אשר אנשי מקצוע טוענים כי המבנה שלה יכול להתאים לאתלטית קרב-7. כזכור, לפני שנתיים ושלוש שנים הייתה זו בן-ארצי שזכתה בתואר דרך התחרות במסגרת הנערות.
התחרות רבת המשתתפים צפויה להיות בקרב-7 של הקדטים וקרב-5 של הקדטיות שתתחיל ותסתיים היום.

לוחות זמנים
יום שלישי 9.4.2013

 

שעה

גברים – קרב-10

נשים ונערות – קרב-7

נוער – קרב-8

קדטים – קרב-7

קדטיות – קרב-5

16:00

 

 

 

 

100 מ'מש'

16:15

 

100 מ'מש'

 

 

 

16:30

 

 

 

110 מ'מש'

 

16:35

 

 

 

 

קפיצה לרוחק

16:45

 

 

100 מ'

 

 

16:50

100 מ'

קפיצה לגובה

 

 

 

17:00

 

 

 

קפיצה לגובה

 

17:20

קפיצה לרוחק

 

קפיצה לרוחק

 

 

17:40

 

 

 

 

כדור ברזל

18:00

 

כדור ברזל

 

 

 

18:10

כדור ברזל

1000 מ' (הזמנה)

כדור ברזל

 

 

18:30

1000 מ' (הזמנה)

 

 

כדור ברזל

 

18:45

 

 

 

 

קפיצה לגובה

19:00

קפיצה לגובה

200 מ'

 

 

 

19:10

 

 

400 מ'

 

 

19:30

 

 

 

200 מ'

 

20:00

400 מ'

 

 

 

 

20:10

 

 

 

 

200 מ'

 

לוח זמנים
יום רביעי 10/4/13

 

שעה

גברים – קרב-10

נשים ונערות –

קרב-7

נוער – קרב-8

קדטים – קרב-7

16:00

 

קפיצה לרוחק

110 מ'משוכות

 

16:15

110 מ'משוכות

 

 

 

16:30

 

 

 

קפיצה לרוחק

16:50

זריקת דיסקוס

 

קפיצה לגובה

 

17:15

 

הטלת כידון

 

 

17:25

 

800 מ'(הזמנה)

 

 

17:30

קפיצה לרוחק (הזמנה)

 

 

 

17:35

800 מ'(הזמנה)

 

 

 

17:55

 

2000 מכש' (הזמנה)

 

 

18:00

קפיצה במוט

 

 

הטלת כידון

18:15

2000 מכש' (הזמנה)

 

 

 

18:40

 

800 מ'

הטלת כידון

 

19:00

 

 

 

800 מ'

19:10

הטלת כידון

 

 

 

19:20

 

 

1000 מ'

 

20:00

1500 מ'

 

 

 

20:20

אליפות ישראל לוותיקים ב-5000 מ' (מקצה 2)

20:50

אליפות ישראל לוותיקים ב-5000 מ' (מקצה 1)

21:25

5000 מ' (הזמנה)

 
  • צילום: דניאל קימחי

סגור