הליגה הבינאגודתית - עדכונים חיים

| שתף |

מיגל אטיאס ונועם נאמן אלופי ישראל בריצת 3000 מ' מכשולים. המחזור השני של הליגה הבינאגודתית יצא לדרך. דיווח תוצאות היום במגוון מקצועות: ידוי פטיש, הטלת כידון, קפיצת מוט, קפיצה לרוחק, ריצת 100 מ', ריצת 800 מ', 400 מ' משוכות, ואליפות ישראל ב-3000 מ' מכשולים. יש לרענן את העמוד מדי מספר דקות

תאריך: 07/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

נאמן ואטיאס שמרו על תואריהם ב-3000 מכשולים/  אורן בוקשטיין

הערב (שבת) התקיימה בהדר יוסף אליפות ישראל ב-3000 מ' מכשולים. במקצה הנשים התחרו 5 רצות. דנה לוין מאתלטי אורן השרון ומיגל אטיאס ממכבי ת"א היו צמודות ב-2000 מ' הראשונים כשלוין מובילה ואטיאס מייד בעקבותיה. כשנותרו קצת למעלה משני סיבובים לסיום אטיאס נטלה את ההובלה והגבירה את הקצב, אותו לוין לא הצליחה לסגור עד הסיום. מיגל אטיאס עצרה את השעון על 10:52.01 דק', שיפרה את שיאה האישי ב-12 שנ' ונכנסה למקום השלישי בכל הזמנים בריצה זו. לוין סיימה שנייה בזמן של 10:57.30 דק' והייתה למעשה היחידה מבין חמש הרצות שלא שיפרה את שיאה האישי הערב. אלין וינוגרצקי מהפועל חולון זכתה בארד עם 11:43.33 דק', שיפור של 21 שנ' לשיאה האישי. דנה וייסמן מעירוני אחי נצרת סיימה רביעית בזמן של 11:56.61 דק', שיפור של 13 שנ' לשיאה האישי. רותם להב ממכבי ראשל"צ רשמה את השיפור המשמעותי ביותר לשיאה האישי עם 12:14.35 דק' ותוצאה טובה ב-25 שנ' משיאה הקודם.
נועם נאמן מהפועל חולון, אלוף ישראל בשנתיים האחרונות, היה המועמד הברור לניצחון בתחרות. סגנו מהשנה שעברה, נעים מוהנד ממכבי ת"א לא ויתר בקלות. מוהנד נצמד לנאמן והשניים הותירו את יתר הרצים מאחורה. שני סיבובים לסיום נאמן לחץ על הדוושה ופתח פער ממוהנד שלא הצליח לסגור אותו עד הסוף. נאמן שמר על תוארו, זו השנה השלישית ברציפות, עם 9:16.49 דק'. מוהנד "הסתפק" שוב בתואר הסגן עם 9:21.40 דק'. יוני טאקאלה מהפועל חולון סיים שלישי בזמן של 9:41.89 דק'.
 

 

21:50 אליפות ישראל בריצת 3000 מ' מכשולים

1. נועם נאמן 9:16.49,  23 שנ' רחוק משיאו האישי

2. נעים מוהנד 9:21.40 דק'  (שיפור של שנייה לשיאו האישי)

3. יוני טאקאלה  9:41.89 דק'

 

21:15 מיגל אטיאס אלופת ישראל בריצת 3000 מ' מכשולים

מיגל קבעה .10:52.01 דק', זוהי התוצאה השלישית המהירה בכל הזמנים. זה הוא שיפור של קרוב ל-12 שנ' שיפור של שיאה האישי.

שנייה סיימה דנה לוין (אתלטי אורן השרון) בזמן של  10:57.30 דק'. שלישית אלין וינוגרצקי 11:43.33 דק', אלין שיפרה ב-21 שנ' את שיאה האישי.

מקום רביעי - דנה וייסמן 11:56.71 שיפור של כ-13 שנ' של שיאה האישי

מקום חמישי - להב רותם 12:14.35 שיפור של 25 שנ' של שיאה האישי

 

19:45 800 מ' גברים

1. יורי ביכמן 1:51.91 דק'

2. אולג סולוגוב 1:52.10 דק'

3. ימר גטהון 1:52.13 דק'

 

19:35 נשים 800 מ'

1. אלי גולדפרב 2:16.68 דק' 

2. מרי גטרידה 2:20.05 דק'

3. ענת מורד 2:20.89 דק'

19:23 בעוד כ- 7 דק' תוזנקנה הבנות לריצת 800 מ'

 

19:15 פרנקל קפצה שוב ושיפרה ל 12.56 מ',  עדיין מובילה

19:10 בשעה  זו מתקיימת תחרות קפיצה משולשת, דניאל פרנקל מובילה עם 12.53 מ'

סיכום קפיצה משולשת נשים

1. דניאל פרנקל 12.56 מ'

2. ניבה זיו 12.22 מ'

3. מעיין פורמן 11.20 מ'

 

19:07 400 מ' משוכות גברים

1. יורי פלס (הפועל חולון)  53.54 שנ'

2. איגולשוילי איליה (הפועל חולון) 54.71 שנ'

3. יעקובי בן (הפועל חולון) 55.41 שנ'

 

18:50

אולגה דוגדקו ניצחה בריצת 400 מ' משוכות - 1:01.69 דק'

 

15:00 ידוי פטיש גברים

תוצאות סופיות:

1. בן שושן שלומי (מכבי ת"א) 56.70 מ'

2. זגינאיקו ויקטור (מכבי ת"א) 53.29 מ'

3. בליי פבל (מכבי ת"א) 48.45 מ'

4. אדיר יהב (אתלטי אורן השרון) 44.00 מ'

ידוי פטיש נשים:

זבולוטני יבגניה (מכבי ת"א) 53.77 מ'

 

100 מ' נשים

אירינה לנסקי (מכבי מערב י"ג ראשל"צ) 11.80 שנ'

אולגה לנסקי (מכבי מערב י"ג ראשל"צ) 11.81 - שיא אישי, שיפור של 19 מאיות

רותם בטאט גולן (ריאלי רשל"צ) 12.34

100 מ' גברים:

דמיטרי גלושנקו 10.49 שנ'

מיקי בן יהושוע  10.69 שנ'

דאי אמיר 10.76 שנ'
 

קפיצה משולשת גברים:

1. יוחאי הלוי (מכבי ת"א) 16.11 מ'

2. קרויטר דמיטרי (מכבי ת"א) 15.00 מ'

3. אוחיון גדי (עמק חפר) 14.13 מ'

סגור