המנצחים והמנצחות במרוצי סוף השבוע

| שתף |

עוד סופ"ש עמוס במרוצים חלף לו ולפניכם רשימת המנצחים הארוכה של מרוצי שישי-שבת.

תאריך: 23/10/11

מרוץ ראש העין

גברים – 10 ק"מ

1. לירן פז (תל אביב) – 35:40

2. איציק לוי (איילות) – 35:51

3. ארז סלונים – 36:05

 

נשים – 10 ק"מ

1. טל זך (ראש העין) – 48:02

2. דינה תמיר (מושב ינוב) – 47:13

3. דיאנה עידו (ראש העין) – 50:50

 

גברים – 5 ק"מ

1. אביב שרון (מכבי ת"א) – 17:27

2. גיא רון (איילות) – 17:47

3. עוז פרץ (ראש העין) – 18:08

 

נשים – 5 ק"מ

1. עינב ישראל (איזי ספיד) – 21:25

2. ג'סיקה ספקטור (איילות) – 21:42

3. סיוון ברימבוים (כפר דניאל) – 22:06

 

מרוץ סובב חצרים

 

גברים – 10 ק"מ

1. גטהון ימר – 31:39

2. יובל כרמי – 34:22

3. אבישי ברטל – 35:36

 

נשים – 10 ק"מ

1. סבטלנה בחמנד – 38:37

2. אירנה מאזין – 41:26

3. קים דרמון – 42:16

 

גברים – 5 ק"מ

1. גיל לוטם – 17:01

2. אבי דה-פילוסוף – 17:09

3. תומר וידר – 17:57

 

נשים – 5 ק"מ

1. נילי אברמסקי – 19:40

2. פיי רודניק – 24:46

3. אלכס דרנבוים – 26:37

 

גברים – 21.5 ק"מ רכיבה

1. ברק אברהם – 49:15

2. לודוויק אברהם – 49:16

3. טנסה בוגדן – 51:15

 

נשים – 21.5 ק"מ רכיבה

1. אוקסנה שמעון – 1:10:03

2. עופרי צפנת – 1:11:45

3. עירית דהן – 1:22:54

 

גברים – 43 ק"מ רכיבה

1. אליעד דניאל – 1:28:56

2. רון שמעון – 1:29:30

3. גיא למדן – 1:30:30

 

נשים – 43 ק"מ רכיבה

1. נועה זיידל – 2:00:07

 

גברים – דואתלון קצר

1. רותם לוי – 1:10:58

2. עמיר יוגב – 1:12:41

3. יוסי אהרוני – 1:16:54

 

נשים – דואתלון קצר

1. סימונה בראל – 1:41:12

2. דנה מאיר – 1:42:27

3. שירה ברנדווין – 1:49:32

 

גברים – דואתלון ארוך

1. ארז שקד – 2:19:53

2. גביש מידה – 2:27:10

3. שגב אפלבאום – 2:32:49

 

מרוץ נחל שורק

 

גברים – 10 ק"מ

1. אברהם אורקה – 35:19

2. בוקי ברגמן – 35:46

3. יונתן גת – 39:25

 

נשים – 10 ק"מ

1. יהודית תכלת – 1:01:33

2. מירי צויק – 1:02:15

3. ריקי חלמיש – 1:02:18

גברים – 5 ק"מ

1. אהרון ברקולין – 20:23

2. זיו ששר – 20:29

3. מיקי נמיר – 20:31

 

נשים – 5 ק"מ

1. קשת גמסון – 28:03

2. ליאת ונגרובסקי – 36:46

3. מיכל יפת – 37:15

 

מרוץ משגב

 

גברים – 10 ק"מ

1. אנדראה דה בוני (איילות) – 33:54

2. מורדי כהן (רצי כפר ורדים) – 37:55

3. ארז נשרים (רצי רפאל) – 38:43

 

נשים – 10 ק"מ

1. רוני בן יעקב (איילות טבריה) – 41:58

2. עדי מלמד – 46:05

3. נוית פלר – 46:09

 

גברים – 5 ק"מ

1. ירון כהן (איילות) – 17:07

2. ינאי סלוצקי – 18:10

3. טל יואלי (קורנית) – 18:28

 

נשים – 5 ק"מ

1. כרמל אבן – 22:58

2. חנה בן עמי – 22:58

3. עדי רונן – 24:18

 

ילדים – 2 ק"מ

1. טל שפרינץ – 6:51

2. איתם יצחק (טימשגב) – 7:19

3. אורי בלנק – 7:31

 

ילדות – 2 ק"מ

1. נורית שמש (מנוף) – 7:57

2. אמבר בנאייר – 8:14

3. דפנה קרחי – 8:14

 

 

סגור