מיגל אטיאס ומוגס טסמה אלופי ישראל

| שתף |

מיגל אטיאס ומוגס טסמה הם המנצחים באליפות ישראל במירוצי שדה שנערכה הבוקר בפארק גני יהושוע.

תאריך: 25/02/11, מאת: מערכת עולם הריצה

באליפות ישראל שהתקיימה היום בפארק הירקון השתתפו רוב הרצים הבכירים של ישראל. על המסלול המאתגר במדשאות פארק גני יהושוע הכולל עליות רבות נלחמו הרצים הבכירים על האליפות. מוגס טסמה, מאתלטי אורן השרון שמר על תארו מהשנה שעברה וניצח את האליפות במקצה הבוגרים למרחק 10450 מ' בזמן של 33:44 דק'. אסרט ממו (הסוללים ירושלים) ומי שהצטרף לאחרונה לקבוצת ברוקס איי.די סיים שני בזמן של 34:48 דק'. שלישי גירמה אמרה אף הוא מאתלטי אורן השרון ומקבל חסות מחברת מיזונו, סיים בזמן של 35:08 דק'.

בין הנשים סיימה ראשונה בריצת השדה למרחק 5100 מ' האורחת מקניה קורלימה צ'מטאי לונה עם זמן של 19:31 דק'. קורלימה הינה אזרחית קניה העובדת בארץ מזה שלוש שנים בשגרירות קניה בישראל. אמנם היא שייכת לאתלטי אורן השרון אולם העובדה שאין לה אזרחות ישראלית מונעת ממנה אפשרות לזכות באליפות ישראל למרות שחצתה ראשונה את קו הגמר. בין הישראליות מי שהוכתרה לאלופת ישראל בריצת שדה לשנת 2011 היא מיגל אטיאס (ברוקס איי.די, מכבי ת"א) שסיימה אחרי לונה בזמן של 19:53 דק'. שנייה בין הישראליות היא אזוואנט טקה ממכבי ת"א שסיימה בזמן של 20:40 דק'. שלישית בין הישראליות היא נועה ברקמן מרצי רמה"ש (ברוקס איי.די) שקבעה זמן של 20:57 דק'. אחרי נועה סיימה חברתה לאימונים ולקבוצת ברוקס איי.די ריקי סלם כשתי שניות בלבד אחריה. מי שהגיעה חמישית בין הנשים היא דועא סלימן חטיב מעירוני אחי נצרת, אלופת ישראל בריצות 800 ו-1500 מ'  בזמן של 21:38 דק'. דועא תהיה בעוד כחודש בת   38 והיתה ראשונה בקטגוריית גילה. בתה של דועה, עבאס עדן  זינקה מוקדם יותר הבוקר וניצחה במירוץ לילדות עד גיל 11 (1130 מ') בזמן של 4:37 דק'.

בין הרצים הצעירים יותר עומר אלמוג זכה בשנה השנייה ברציפות והוכתר לאלוף הקדטים (עד 17) וניצח בזמן של 13:10 דק'. וימר גטהון ניצח בגילאי הנוער עד 19 בזמן של 29:08 דק'. שניהם מאגודת מכבי ת"א. דנה לוין מאתלטי אורן השרון שמרה על התואר בקטגוריית הנערות (עד גיל 19) עם ניצחון בזמן 21:14 דק'. בין הנערות הצעירות יותר ביטאו נגיסט מרצי נס ציונה (קבוצה אותה מאמן הרץ הוותיק זבדיה וודג') ניצחה עם זמן של 7:22 דק' בקטגוריית גיל עד גיל 15,  בשנה שעברה ניצחה בקטגוריית גיל ילדות עד 13 עובדה המצביעה על הכשרון הגדול של הצעירה. גם נרי גטריידה ממכבי חיפה כרמל התחרתה בשנתון גבוה יותר וניצחה באליפות עד גיל 17 (קדטיות) בזמן של 9:36 דק'.     

 

לתוצאות המלאות
 

תוצאות נבחרות

נערות עד גיל 19:

1. דנה לוין (אתלטי אורן השרון, מיזונו) 21:14 דק'

2. רדיט בלטה (מכבי בני הנגב) 23:52 דק'

3. מנטאמר ביקאיה (מכבי ת"א) 24:43 דק'

בוגרות :

1. קורלימה צ'מטאי לונה (מכבי ת"א)  19:31 דק'

2. מיגל אטיאס (מכבי ת"א) 19:53 דק'

3. אזוואנט טקה (מכבי ת"א) 20:40 דק'

4. נועה ברקמן (רצי רמה"ש) 20:59 דק'


בוגרים 10450 מ':

1. מוגס טסמה (אתלטי אורן השרון) 33:44 דק'

2. אסרט ממו (הסוללים ירושלים) 34:48 דק'

3. גירמה אמרה (אתלטי אורן השרון)35:08 דק'

4. אינדלאו טקלה (מכבי ת"א) 35:34 דק'

5. דסטאו סוונך (מכבי ת"א)35:45 דק'

6. וודג' זבדיה (הפועל חולון) 35:57 דק'

7. דן סלפטר (אתלטי אורן השרון) 35:59 דק'

 

כל התמונות באדיבות 4SPORT

סגור