מרוץ סאקוני תל אביב 2013 - תוצאות ותמונות

| שתף |

מרוץ סאקוני תל אביב הוזנק הבוקר (שישי) ומאות רצים לקחו חלק במקצים השונים.

תאריך: 15/02/13, מאת: SPORTWEB

במזג אוויר מושלם לריצה הוזנק מרוץ סאקוני בתל אביב במהדורה השנייה שלו, ומאות רצים לקחו חלק בריצה. השנה המרוץ כלל מקצה חצי מרתון, 10 ק"מ ו-5 ק"מ שעברו בשבילי פארק הירקון והסתיימו בחצי הקפה בתוך איצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף. מסלולי המרוץ נמדדו על ידי מודד מוסמך של איגוד האתלטיקה וה-AIMS.

 

השנה גם התארחו במרוץ כל חברי עמותת אתגרים ואף התחרו על קטגוריות יחודיות להם במרוץ. היה מרגש לצפות ברצים של עמותת אתגרים עולים על הפודיום. הרצים של עמותת אתגרים הוכיחו היום כי אנשים עם מוגבלויות ולקויות שונות מסוגלים לעמוד באתגרי הסבולת והם מהווים השראה לרצים רבים. על פעילותה של העמות יש לברך, שכן המתנדבים בה פועלים כל ימות השנה ומלווים רצים רבים. בטקס הענקת הגביעים נכחו נציגי עמותת אתגרים עופר בן דור (חבר הנהלה) וגיא בן דור (מנהל קבוצות הריצה).


עמותת אתגרים
 

במתחם הכינוס והסיום הוצב אקספו גדול ובו הציגו מספר חברות ספורט: סאקוני, תמיר כפיר מדרסים, GU, אקסטרים משקפי שמש, גיא רון יבוא משקפי שמש, מגנוקספורט ועוד. במתחם האוכל הוגשו אוזני המן, פירות, קפה קר ובירה אלכסנדר. כמו כן לטובת הרצים הועמדו מעסים מקצועיים של ד"ר יעקבי.

קבוצות רבות הגיעו בהרכב מלא לארוע ובינהן בלטה קבוצת ZONE3 שגם סיפקה לא מעט מנצחים במקצים השונים. קבוצות נוספות שבלטו הן רצי רמת השרון, רצי סאקוני שוהם ו- RunWithMoshe.
פרסים הוענקו לכל רץ או רצה שעלו על הפודיום, בינהם פרסים מתנת תמיר כפיר, סאקוני, מגנוקס, BVSPORT, GU ומשקפי שמש CityPro. להלן המנצחים הכללים של המרוץ:

 

נשים כללי חצי מרתון:

1. קים דרמון (אסא טכניון חיפה) 1:35:54 שע'
2.  דקלה טייף  1:40:25 שע'
3. סילבי כהן   (ZONE3)שע 1:44:11 שע'


פודיום נשים חצי מרתון


גברים כללי חצי מרתון:

1. מושיקו ישרים (רצי רמת השרון - אדידס) 1:19:31 שע'
2. ניר מנחם (ZONE3)שע'1:20:23שע'
3. ניר דפני (Kovo2Max) שע'1:20.29 שע'


פודיום גברים חצי מרתון

עמותת אתגרים גברים חצי מרתון:

1. ירמיהו חלא 1:52:29 שע'
2. אייל בן צבי 1:52:31 שע'
3. איתם ישראלי 2:08:16 שע'


משמאל -יובל בראון מנכ"ל סאקוני מעניק פרסים למנצחי חצי מרתון של עמותת אתגרים

 

נשים כללי 10 ק"מ:

1. דפנה גרשטיין 46:43 דק'
2. רותם גבאי 47:01 דק'
3. גבי סמסונוב (רצי רמת השרון) 47:37 דק'

 

גברים כללי 10 ק"מ:

1.אלי יחיה (מכ. חיפה כרמל) 38:18 דק'
2. היילה גברו (מכ. חיפה כרמל) 38:40 דק'
3. יריב כרמלי   39:54 דק'


פודיום גברים 10 ק"מ

 

עמותת אתגרים 10 ק"מ נשים:

1. דינה דואדי 58:12 דק'
2. תמי באום 1:17:38 דק'
 


פודיום נשים 10 ק"מ עמותת אתגרים

עמותת אתגרים 10 ק"מ גברים:

1. יניב מוסרסקי 46:03 דק'
2. איתי סלמן 47:21 דק'
3. טובלי עידו 1:00:00 דק'

נשים כללי 5 ק"מ:

1. ליאור גלילי Crosbie Crew דק' 21:43 דק'
2. סבטה גרבר (ריצה קלה) 22:58 דק'
3. יעל כוכבי 26:16 דק'


פודיום נשים 5 ק"מ


גברים כללי 5 ק"מ:

1. גל שחורי (XtriM Urban Fitness Club)  דק'17:48 דק'
2. שי קופר (רצי רמת השרון) 18:02 דק'
3. קובי צבילה (סאקוני-הרצים החופשיים) 18:37 דק'

 

עמותת אתגרים נשים 5 ק"מ:

1. זנדני חלבי נחמה 41:33 דק'
2. קטיה גאמפלד 41:55 דק'
3. טל בורובר 45:20 דק'
 

עמותת אתגרים גברים 5 ק"מ:

1. ליאב סולומוביץ 24:57 דק'
2. שי רוזין 30:30 דק'
3. שמוליק רוקח 40:08 דק'

 

לתוצאות המלאות

לתמונות - ליליאן ביטון
 

  • מנצחי חצי המרתון של עמותת אתגרים

    צילום: ליליאן ביטון

סגור