מרוץ שבילי עמק המעיינות 2014 - תוצאות ותמונות

| שתף |

מרוץ שבילי עמק המעיינות התקיים לראשונה וכלל מקצי שליחים ויחידים. סיכום בתמונות בכתבה הבאה

תאריך: 04/05/14, מאת: דפנה פרחי

משתתפי מרוץ "שבילי עמק המעיינות" הראשון נהנו מהנוף המדהים של עמק המעיינות בימים חמישי ושישי האחרונים. מקצי השליחים הוזנקו לעת ערב והקבוצות השונות רצו כל הלילה ובשעות הבוקר המוקדמות.
בבוקר יום שישי הוזנקו גם מקצי היחידים. כל הרצים רצו על שני מסלולים יפיפיים שכללו נופי מעיינות, בריכות, מרחבים ושדות - "ציר רכבת העמק" וציר "גשר הקנטרה".

 


צילום: ערן ירדני

 


הנופים של עמק המעיינות / צילום: ערן ירדני

 


מקצה הילדים / צילום: ערן ירדני

בשעות אחה"צ של יום חמישי התקיים מרוץ ילדים חינמי למרחק 1000 מ' ובו כל משתתף קיבל את מדליית המרוץ.


גבעת החרובים / צילום: ערן ירדני

ההרשמה למרוץ כללה כניסה לכל המשפחה לגן השלושה (הסכנה) והמשתתפים לנו לינת קמפינג ב"גבעת החרובים". שם גם התמקמו כל קבוצות השליחים, כאשר הזינוק היה ממוקמם כקילומטר מהגבעה.


צילום: ערן ירדני

 


מרעום דולפין בדרך לניצחון / צילום: ערן ירדני

 


הרצים הנרגנים - הכי מהירים / צילום: ערן ירדני

 

המקומות הראשונים במקצי השלישים זכו כל אחד בערכת קפה מתנת "המשביר לחלקאי" אשר נתן חסות למרוץ. בסיום המרוץ נשמעו הרצים עייפים אך מרוצים. המרוץ התקיים ביוזמנתם של בני העמק מנדי שור ואליעזר אבנון, אשר הצהירו בטכס הסיום על "תחילתה של מסורת נפלאה". "מספר המשתתפים ילך ויגדל משנה לשנה ומרוץ שבילי עמק המעיינות יהפוך להיות לאחד ממרוצי השליחים האטרקטיביים ביותר. היחוד שלנו הוא הלינה במקום אחד, והקרבה של כל מסלולי המרוץ. ואין ספק שהנוף מדהים", הוסיפו.

 

התוצאות הבולטות של המרוץ:

רביעיות גברים:

1. "הרצים הנרגנים" 8:11:21 שעות
2. "משרד הביטחון 1" 8:19:46 שעות
3. "ריץ" 8:57:55 שעות

רביעיות מעורב:

1. "ראן ג'וני ראן" 10:01:57 שע'
 

שישיות נשים:

1. "ראן לייק נילי 2"  14:42:09 שעות

שישיות גברים:

1. "מרעום דולפין" 9:47:26 שעות
2. "משרד הביטחון 2" 10:28:32 שעות
3. "רצים בלילה 1" 12:13:38 שעות

שישיות מעורב:

1. "צוות אבנר 1" 10:45:02 שעות
2. "הרצים של נצר" 10:09:10 שעות
3. "משרד הביטחון 3" 13:13:18 שעות

גברים 30 ק"מ:

1. שוקי פרידמן 2:03:31 שעות
2. יפתח פשחור 2:23:52 שעות
3. רפי אלון 2:46:15 שעות

נשים 20 ק"מ:

1. קרן גולדבלט 1:54:09 שעות
2. יוגב הליין 1:57:38 שעות 

גברים 20 ק"מ:

1. קובי קסטרו 1:24:34 שעות
2. ארז לבקוביץ 1:30:10 שעות
3. יוסי רומנו 1:34:59 שעות

נשים 10 ק"מ:

1. פולסטר שולמית 1:06:20 שעות
2. זליקוביץ שירה 1:06:32 שעות
3. נעמה צובל (זיו אב) 1:14:34 שעות

גברים 10 ק"מ:

1. שי וינברג 49:31 דק'
2. זילגר עמיחי 56:35 דק'
3. מור איתמר 1:00:8 שעות

 

לתוצאות ותמונות

  • צילום: ערן ירדני

סגור