מרתון תל-אביב 2011 המנצחים

| שתף |

רונו קיפקומבוי מקניה מנצח בזמן של 2:19:03 שע', וורקנש אודה מנצחת עם 2:40:36 שע'. ראשון בין הישראלים הוא אנדראס דבוני ממועדון איילות, ואורנה בלאו משלימה דאבל למרתון ירושלים עם 3:21:16 שע'.

תאריך: 08/04/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מרתון תל אביב 2011 היה אירוע הריצה הגדול ביותר שהתקיים בתולדות ישראל. קרוב ל-20 אלף רצים לקחו חלק בריצה במקצים השונים ובנוסף כמעט 20 רצים בכירים מאתיופיה וקניה השתתפו במירוץ. מסלול המרתון עבר ברחובות העיר ומאות אנשים יצאו לעודד את הרצים. ארגון סגירת הכבישים והסדרי החנייה לאלפי הרצים עברו בצורה מצויינת, בשעות שהסתיים הארוע כמעט ולא הורגשו עיכובים בתנועה. חברת "אדידס" היא שסיפקה את עשרות אלפי חולצות המירוץ למשתתפים וכן הקימה חנות ענק בגן צ'רלס קלור באזור הכינוס/סיום. באזור הסיום יכלו הרצים המסיימים להנות ממדשאות רחבות, שם יכלו לנוח ולהתרענן בתום הריצה. מתחם מיוחד הוקם לטובת המרתוניסטים שם יכלו לקבל עיסוי לשרירים ולהתפנק בדברי אוכל ושתייה. כשני אזורי סיום נפרדים הוקמו על ידי המארגנים והם היו במרחק של 200 מ' האחד מהשני, האחד למסיימי חצי המרתון, 10 ק"מ והמירוץ העממי והשני לרצי המרתון שהועמד על הטיילת לצד קו המים, כך שמסיימי המרתון יוכלו לקבל למזכרת תמונה שלהם מן הסיום על רקע הים. לסיכום, אירועי מרתון תל אביב יזכרו כהפקת ענק מוצלחת שהיתה הנאה לרצים ולתושבי העיר.

בין הישראלים ניצחו בריצת המרתון אנדריאס דה-בוני ממועדון איילות ואורנה בלאו. בחצי מרתון ניצח בין הישראלים מוטי מזרחי ובנשים יערה זנגי. 

 תוצאות מלאות של כלל מקצי מרתון תל אביב 2011 לחץ כאן.

תוצאות נבחרות ממגוון המקצים:

מרתון:

גברים כללי:

1. רונו קיפקומבוי (קניה) 2:19:03 שע'

2. צ'ריוט קימוטאי (קניה) 2:19:39 שע'

3. צ'ומבה קיקירווי (קניה) 2:19:55 שע'
 

נשים כללי:

1. וורקנש אודה (אתיופיה) 2:40:36 שע'

2. היילו  גטשאו (אתיופיה) 2:45:41 שע'.

3. גאשאוו מנצ'ו אבטנש (אתיופיה) 2:47:41 שע'.

ישראלים ראשונים:

גברים:

1. אנדרס דבוני (איילות) 2:39 שע'

2. יובל ברק- אורן 2:46 שע'

3. שלומי ליאון (רצי רמת השרון) 2:50 שע'

ישראליות:

1. אורנה בלאו,3:21:16 שע'

2. פרנקל לילה, 3:27:39 שע'

3. טלי בן ארצי 3:28:01 שע'

חצי מרתון:

גברים:

1. אסאפה דריבה אדונגה (אתיופיה) 1:07:35 שע'

2. מוטי מזרחי (איילות) 1:10:03 שע'

3. בקלה סלומון 1:11:01 שע'

נשים חצי מרתון:

1. דדה בדאדה בקלח (אתיופיה) 1:12:23 שע'.

2. הבטוולד זקלה (אתיופיה) 1:14:34 שע'.

3. יערה זנגי (קיבוץ ניר אליהו) 1:24:15 שע'.
 

10 ק"מ:

גברים:

1. ביקלה יהואלה ביאנה (אתיופיה) 32:04 דק'

2. יובל כרמי (ברוקס איי.די) 32:08 דק'.

3. אשר ווסה (עפולה) 32:57 דק'.

נשים:

1. וולדרוואריאט זבארה (אתיופיה) 37:22 דק'

2. מארי אליאס (אדידס) 37:24 דק'.

3. בטלהם ילמה (אתיופיה) 37:41 דק'

אופני יד:

גברים:

1. נתי גורוברג, עמותת אתגרים 58:55 דק'

2. מאיר דגני, בית הלוחם ת"א 1:02:55 שע'

3. קובי ליאון, בית הלוחם ת"א  1:10:03 שע' 

נשים:

1. פסקל ברקוביץ, 1:14:21 שע'

2. אסתר (פוחי) שטרוכן, עמותת אתגרים 1:27:08 שע'

3. אביבה שאף, ד.נ משגב, 1:29:56 שע'

 

תוצאות נוספות יעודכנו בהמשך

סגור