משלחת האתלטיקה הישראלית למכביה ה-19

| שתף |

157 אתלטים ואתלטיות ייצגו את האתלטיקה הישראלית בתחרויות הבוגרים והנוער במכבייה ה-19 שתיפתח ביום חמישי. שני ימי תחרויות האתלטיקה יתקיימו בימים רביעי וחמישי הבאים.

תאריך: 17/07/13, מאת: SPORTWEB

תחרויות האתלטיקה של המכבייה קרבות ובאות שוב, אחרי ארבע שנים. איגוד האתלטיקה נערך לתחרויות אלו באופן זהה לו הוא נערך לקראת אליפות ישראל, ואולי עם מתן דגש רחב יותר לעמידה בלוחות הזמנים, שכן, להבדיל מאליפות ישראל, תחרויות המכבייה יכללו לא רק את בכירי האתלטים הבוגרים, אלא גם שילוב של אתלטי נוער וקדטים.

בכל מקצוע רשאים להשתתף שלושה אתלטים מכל מדינה. במקצועות בהם ישארו מסלולים מיותמים בריצות, או לא יהיו 12 אתלטים לתחרויות הגמר בזריקות וקפיצות, ניתן יהיה להשלים את השורות באתלטים ישראלים, ראשית על-פי סדר התוצאות באליפות ישראל, ולאחר מכן, אם יוותרו עדיין מקומות, לפי הזמנה ורצונם של אתלטים נוספים להשתתף.
מקצועות בהם לא יהיו כלל אתלטים אורחים יהפכו למקצועות הזמנה מחוץ לתחרויות המכבייה, אשר מספיקה השתתפותו של אתלט אורח אחד על מנת לקיימן כתחרויות מכבייה. ברוב המקצועות מופיעים שמותיהם של ארבעה אתלטים, כאשר הרביעי משמש כרזרווה גם במקרה של היעדרות אחד מהשלושה הראשונים, וגם במקרה שנוכל להכניס אתלט ישראלי נוסף לתחרות באותו מקצוע.
המשלחת מורכבת מ-56 אתלטים בוגרים, 40 אתלטיות בוגרות, 31 אתלטים בקטגוריית הנוער והקדטים ו-30 נערות וקדטיות (בקטגוריית הנוער והקדטים ישנם אתלטים שיתחרו גם בתחרויות הבוגרים).
תחרויות האתלטיקה יפתחו ביום שני ה-22 ליולי באיצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף.
ללוח הזמנים המלא


אירנה ואולגה לנסקי / צילום באדיבות הועד האולימפי בישראל

משלחת ישראל באתלטיקה למכבייה ה-19

גברים

מקצוע

אתלט 1

אתלט 2

אתלט 3

אתלט 4

100 מ'

אסף מלכה

אביב דיין

אמיר דאי

מיקי בר-יהושע

200 מ'

עמית כהן

עומרי הרוש

צבי בלון

אביב דיין

400 מ'

דונלד סנפורד

דור קולביץ

רועי אליקים

איתי שמיר

800 מ'

מוקט פטנה

ימר גטהון

אולג סולוגוב

אסמרו אררו

1500 מ'

ימר גטהון

מוקט פטנה

מולסאו דניאל

אסמרו אררו

110 מ' מש'

תומר אלמוגי

נתנאל רויטבלט

מאור סגד

 

400 מ' מש'

מאור סגד

חי כהן

יניב קליינמן

 

קפיצה לגובה

ניקי פאלי

צור ליברמן

עידן חן

דמיטרי קרויטר

קפיצה במוט

לב סקוריש

רומן קוגן

אודי קרני

 

קפיצה לרוחק

יוחאי הלוי

אבירם שוורצברד

גדי אוחיון

ינון ישראלי

קפיצה משולשת

יוחאי הלוי

דניאל בוטייל

תום יעקובוב

יוראי שאול

הדיפת כדור ברזל

איתמר לוי

מרק אלטרמן

איגור בסוב

יהב אדיר

זריקת דיסקוס

מרק אלטרמן

ליאור פרץ

יהב אדיר

אורן וסרמן

יידוי פטיש

ויקטור זגינאיקו

יהב אדיר

רוסלן דנבר

אורן וסרמן

הטלת כידון

עשהאל ארד

תום קליסקי

אביב שמעוני

סמיון פולינוב

4x100 מ'

אסף מלכה, אביב דיין, אמיר דאי, מיקי בר-יהושע, צבי בלון

4x400 מ'

דונלד סנפורד, מאור סגד, עמית כהן, חי כהן, דור קולביץ

חצי מרתון

אסף בימרו, סוונך דסטאו, מלקאם ג'מבר, אסרט ממו, דב קרמר, אווקה מקונן

 
נשים
 

מקצוע

אתלטית 1

אתלטית 2

אתלטית 3

אתלטית 4

100 מ'

אולגה לנסקי

דקלה גולדנטל

ג'ומאן ג'וברן

נועה לוי (חיפה)

200 מ'

אולגה לנסקי

ג'ומאן ג'וברן

נועה לוי (חיפה)

דקלה גולדנטל

400 מ'

שני לנדן

אנסטסיה קירילוב

כריסטינה ונושבה

דנה וייסמן

800 מ'

שני לנדן

אזאוונט טקה

אלין וינוגרצקי

רוני גדיש

1500 מ'

מאור טיורי

אזאוונט טקה

אלין וינוגרצקי

רוני גדיש

3000 מ'

מאור טיורי

רוני גדיש

רותם להב

נועה ברקמן

100 מ' מש'

נועה לוי (רל"צ)

ליהי לוי

אלכסנדרה לוקשין

כריסטינה ונושבה

400 מ' מש'

כריסטינה ונושבה

דנה וייסמן

מישל כביר

 

קפיצה לגובה

מעין שחף

שחף ברני

אלכסנדרה לוקשין

 

קפיצה במוט

נעמה ברנשטיין

אלינור מדלסי

יובל מוסלי

שרון גרינברג

קפיצה לרוחק

יוליה פושקריוב

יפעת זליקוביץ'

ג'ומאן ג'וברן

נועה לוי (רל"צ)

קפיצה משולשת

חנה קנייזבה

ניבה זיו

ג'וי קננגיסר

יוליה פושקריוב

הדיפת כדור ברזל

אנסטסיה מוצ'קייב

ענבל כהן

אלירז כץ

אלונה מוצ'קייב

זריקת דיסקוס

אנסטסיה מוצ'קייב

ענבל כהן

ענת מילמן

 

יידוי פטיש

יבגניה זבולטני

אסטל ולאנו

 

 

הטלת כידון

דורית נאור

ילנה גילימוביץ'

ענבר יעקובי

ענבל כהן

4x100 מ'

לנסקי, גולדנטל, ג'וברן, נועה לוי (חיפה), נועה לוי (ראשל"צ)

4x400 מ'

לנדן, קירילוב, ג'וברן, ונושבה, וייסמן, וינוגרצקי

חצי מרתון

אור כרמלי

 
נערים/קדטים
 

מקצוע

אתלט 1

אתלט 2

אתלט 3

אתלט 4

100 מ'

ערן סיבוני

איתמר פיילר

אדוארד פלוטניקוב

ג'ייק ראמוס

200 מ'

תומר שפירא

ערן סיבוני

ג'ייק ראמוס

ידין בורגרקר

400 מ'

ידין בורגרקר

נאור קנפו

נאור רוזנס

שלו הלחמי

800 מ'

דוד טאייצ'או

אקויה דרסך

שלו הלחמי

אדם מוקי

1500 מ'

דוד טאייצ'או

אקויה דרסך

בני אלהין

אדם מוקי

3000 מ'

רן שגיב

בני אלהין

עדן קציר

מולעאלם מקונן

110 מ' מש'

איתמר פיילר

איתמר באסטקר

ערן גרמן

יוראי שאול

קפיצה לגובה

גל סיני

איתמר באסטקר

ניר שמיר

יוראי שאול

קפיצה במוט

איתמר באסטקר

דניס גולדובסקי

מתן ונטורה

אדוארד פלוטניקוב

קפיצה לרוחק

יאן דורפמן

איתמר באסטקר

גילרון צבקביץ'

אהוד לבנר

הדיפת כדור ברזל

רועי וסרמן

דניאל אגס

אור כתב

 

הטלת כידון

ניקולאי גילימוביץ'

אלן פרבר

אור כתב

דין הדס

4x100 מ'

סיבוני, פיילר, פלוטניקוב, ראמוס, שפירא

4x400 מ'

בורגרקר, קנפו, רוזנס, הלחמי, קליינמן

 
נערות/קדטיות
 

 

מקצוע

אתלטית 1

אתלטית 2

אתלטית 3

אתלטית 4

100 מ'

שרון קריכלי

דיאנה ויסמן

נועה ברליאה

נועה מאור

200 מ'

שרון קריכלי

דיאנה ויסמן

עדן דורי

נועה מאור

400 מ'

רותם נדלר

ספיר בן פרין

תהליל מסארווה

עדי ישראלי

800 מ'

יונס מרח

נרי גטריידה

מעיין דוד

אלה יפתחאל

1500 מ'

אדווה כהן

נרי גטריידה

נועה חייט

אלה יפתחאל

3000 מ'

אדווה כהן

מגי קקולי

נועה חייט

 

100 מ' מש'

פז פרץ

רוזפין בואדו

גלינה רזניק

ליה ישראלסתם

קפיצה לגובה

ירדן דליהו

עדן לנדס

נוי ליפשיץ

ים חנניה

קפיצה במוט

יובל מוסלי

ים חנניה

נועה טולדו

ליתאי מרכוס

קפיצה לרוחק

גלינה רזניק

פז פרץ

יעל בנימין

דניאלה קרלינסקי

הדיפת כדור ברזל

דניאל קרמר

נועה מאור

מיאן פיליס

 

4x100 מ'

קריכלי, וייסמן, ברליאה, מאור, דורי, בן פרין

4x400 מ'

נדלר, בן פרין, מסארווה, גטריידה, ע. ישראלי, קריכלי

 
  • חלק מנבחרת האתלטיקה יחד עם ספורטאים מענפים אחרים: מימין לשמאל:רוגל נחום, אירנה לנסקי, אולגה לנסקי, רון אטיאס לוחם טאקוונדו אלוף אירופה לנוער, יוחאי הלוי.

    צילום באדיבות הועד האולימפי בישראל

סגור