סיכום טריאתלון עמק הירדן 2011

| שתף |

גלעד רותם ונינה פקרמן ניצחו במרחק חצי איש ברזל בטריאתלון עמק הירדן שהתקיים היום. מזג אויר נעים עם גשם מדי פעם קיבל את המשתתפים שזינקו השכם בבוקר.

תאריך: 30/04/11, מאת: מערכת עולם הריצה

מעל 1000 טריאתלטים בכל הגילאים הוזנקו הבוקר בטריאתלון עמק הירדן. מקצה הטריאתלון החצי ארוך משך את מרב תשומת הלב ובו השתתפו מספר טריאתלטים בכירים שנלחמו על הניצחון. בין הגברים הוביל רוב מהלך התחרות יהונתן מלכא אולם נראה כי הוא שילם מחיר כבד ופרש במהלך הריצה. גלעד רותם שלא הוביל בשחייה ובאופניים השלים את הפערים בריצה, בה הוא חזק וניצח את התחרות. נינה פקרמן בלטה בין הנשים וסיימה ראשונה בהפרש ניכר ממתחרותיה. במקצה האולימפי ניצח עמית פיין התחרות עברה באופן יוצא מן הכלל למרות הגשם שירד לפרקים. מספר רוכבים החליקו עם אופניהם בשל הכביש הרטוב אולם רוב המשתתפים סיימו את התחרות ובפרט במקצה הארוך. מסלול הריצה עבר שינוי השנה ועל פי רוב היה טוב יותר מבשנים קודמות. במתחם הסיום נהנו המשתתפים מאזור מנוחה שכלל כיבוד ושתיה ומקום מיוחד להתרעננות. לעומת מתחם הסיום המצויין והמפנק השנה בפעם הראשונה מי שרצה ללוות טריאתלט לקו המים עד הזינוק נאלץ לשלם דמי כניסה לחוף צמח. נראה כי מלווים רבים שליוו את קרוביהם זעמו על העניין שכן לא יתכן שעמידה על קו הזינוק תהיה כרוכה בתשלום.
טריאתלון עמק הירדן נערך לזכרו של זיו בלאלי ז"ל ואביו אלי בלאלי לקח חלק בצוות המארגן של התחרות. עוד היו נוכחים: מיכאל זיו ועידן סנדק מאיגוד הטריאתלון.

 

חצי איש ברזל - תוצאות גברים:

1. גלעד רותם 3:46:36 שע'

2. סתיו בסן 3:55:16 שע'

3. ואדים סורייב  3:57:47 שע'

4. מתן כסיף 3:59:48 שע'

5. תום מרמלי 3:59:51 שע'

6. שוקי סרויה 4:01:22 שע'

נשים:

1. נינה פקרמן 04:07:32.35 שע'

2. דורה הלר 4:40:46 שע'

2. מרים בר-און 4:45:13 שע'

3. קרן מרץ 4:59:48 שע'
 

אולימפי גברים:

1. עמית פיין 2:01:44 שע'

2. אביעד כהן 2:02:32 שע'

3. ליאור זך מאור 2:06:55 שע'

אולימפי נשים:

1. איילת בן דוד 2:35:03 שע'

2. יפעת אביטל 2:42:23 שע'

3. אביבה סספורטה 2:44:27 שע'

לתוצאות המלאות לחץ כאן

טריאתלון עמק הירדן 2011 - מספר הנרשמים לתחרות

 

ספרינט

ילדים

אולימפי

נוער

טריאתלון ארוך

שלשות

סה"כ

גברים

190

71

206

93

223

27

810

נשים

89

41

33

31

31

6

231

סה"כ

279

112

239

124

254

33

1041

 
מצעד האגודות

מספר משתתפים

שם אגודה

102

איילות תל אביב

46

אסא רופין עמק חפר

41

אינדיור

39

הפועל "ספורט קלאב" אילת

38

הפועל עמק האושר

33

מכבי ת"א

27

טר. רמת נגב

25

טריאתלון  נס-ציונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ברכות לאסא רופין והראל זילברמן על מקום השני המכובד!

סיכום המנצחים בכלל המקצים:
 

מקום שלישי

מקום שני

מקום ראשון

מיגדר

תאור מיקצה

זך מאור ליאור

כהן אביעד-טריאתלון להבים

פיין עמית-הפועל ירושלים

גברים

אולימפי עד 39

סספורטה אביבה-EYE CAN RAANANA

אביטל יפעת-סונטו כפר שמריהו

בן דוד איילת-איילות תל אביב

נשים

אולימפי עד 39

פריימן עמית

רכס דן-הפועל ירושלים

הבר צחי-Tri Carmel

גברים

ספרינט עד 39

בר נתן לילך-מכבי אשדוד

טלבי טלי-איילות תל אביב

רייכמן גילי-איילות תל אביב

נשים

ספרינט עד 39

שלינגר גיא-מכבי ת"א

אמרלד ניל-אסא רופין עמק חפר

בהט עמרי-מכבי ת"א

גברים

ילדים 12-13

רוכל יהלי-אסא רופין עמק חפר

רובננקו גל-ספורטן הוד השרון

פישמן רוני-איילות תל אביב

נשים

ילדים 12-13

לבנה שמעון

טל יוסי

מקמל אבי-בית איל

גברים

שלשות אולימפי

חזות אביב-גו אקטיב טרי קיסריה

פלדמן ניב-אסא רופין עמק חפר

סגל יובל-אסא רופין עמק חפר

גברים

מיני ספרינט 14-15

גומא יובל-אסא רופין עמק חפר

צנטנר טומי-אסא רופין עמק חפר

ויתקין ליאן-אסא רופין עמק חפר

נשים

מיני ספרינט 14-15

זוארץ רועי-הפועל "ספורט קלאב" אילת

שגיב שחר-איילות תל אביב

יונה אמיתי-מכבי ת"א

גברים

ספרינט נוער

יניר נטע-Road Runner

לוי גל-אסא רופין עמק חפר

גז אביטל-אסא רופין עמק חפר

נשים

ספרינט נוער

סורייב ודים-מכבי אשדוד

בסן סתיו-פרפקט בלאנס

רותם גלעד-איילות תל אביב

גברים

טריאתלון חצי ארוך

בר און מרים

הלר דורה-ספורטן פ"ת

פקרמן נינה

נשים

טריאתלון חצי ארוך

חיים אברהם-הפועל "ספורט קלאב" אילת

תורגמן גולן-איילות תל אביב

וייס זוהר-הפועל עמק האושר

גברים

אולימפי +40

קוינט נורית-משגב

ושלר ענת-TRI-MORE

רמתי ג'אן-הפועל "ספורט קלאב" אילת

נשים

אולימפי +40

אגמון רועי-NITRO

בסקינד תומר-טר. רמת נגב

קאופשטיין עידו-איילות תל אביב

גברים

ספרינט 40+

רם נוף אורית-ZENמאמנים לחיים

סגל ורדית-גו אקטיב טרי קיסריה

טרודלר ליסה-אינדיור

נשים

ספרינט 40+

לון אדם-EYE CAN RAANANA

גומא עידו-אסא רופין עמק חפר

סרולביץ עמית-אסא רופין עמק חפר

גברים

ילדים 8-9

דאי עופרי-טריאתלון  נס-ציונה

וינבאום רותם-מכבי ת"א

אנגלנדר מיה

נשים

ילדים 8-9

טבקמן אופק-גו אקטיב טרי קיסריה

ויגדר ניב-מכבי ת"א

מגן עומרי-מכבי ת"א

גברים

ילדים 10-11

זבליק רוני-TRI-MORE

ברעם נעמי-איילות תל אביב

הראל ליהי-גו אקטיב טרי קיסריה

נשים

ילדים 10-11

יהושע אביה

לב יעל

אופשטיין הילה

נשים

עממי

 

סגור