רוכבים ורצים בדרכי ניר פורז 2014 - תוצאות ותמונות

| שתף |

בארוע מרגש לציון 20 שנה לנפילתו של ניר פורז ז"ל השתתפו אלפי רוכבים ורצים, במסלולים שעברו ברמת השרון במקום שבו התחנך וגדל

תאריך: 24/10/14, מאת: SPORTWEB

היום (שישי) התקיים ארוע "רוכבים ורצים בדרכי ניר פורז" ברמת השרון, ובו השתתפו כ-2000 רצים ורוכבים, רובם הגדול חיילי צה"ל ותלמידי בתי הספר של העיר.

השנה הארוע נערך במתכונת של מקצי ריצה נפרדים ומשולבים, בשונה משנים קודמות שבהן הארוע היה במתכונת של דואתלון, וכן מקצה עממי לתלמידי בתי הספר.

בארוע נכחו בני משפחתו של ניר פורז ז"ל, וכן חברים רבים מילדותו ושרותו הצבאי. בטקס הסיום דיבר אלוף פיקוד מרכז ניצן אלון, אשר לחם באותו קרב לשחרור החייל נחשון וקסמן ז"ל, שבו נהרג ניר.
אלון סיפר למאות התלמידים ומשתתפי הארוע כי דרך לחימתו של ניר, בגבורה ובאומץ היא מקור להערכה ועדות לאדם וללוחם שהיה. עוד נשאו דברים: דני, אביו של ניר ואיתי גרניט, חברו לנשק אשר השתתף בארוע.

הארוע התקיים בשיתוף פעולה עם מחלקת החינוך של העיר, ולראייה מעל 1000 תלמידים שהשתתפו במרוץ. כמו כן, תלמידי "אורט" מרחבי הארץ השתתפו גם כן בשלל המקצים. בין יחידות צהל בלטו לוחמי חטיבת הנח"ל, חיל המודיעין והיחידה המיוחדת שבה שירת ניר פורז ז"ל.

להלן תמונות ותוצאות נבחרות מהמרוץ:

צילום כל התמונות: ערן ירדני

 

 

 


ילדים רוכבים בדרכי ניר פורז


מאות גודשים את האמפי בטקס הסיום


אלוף פיקוד מרכז ניצן אלון מספר את סיפור המבצע

10 ק"מ נשים:

1. גבי בן אליהו (רואדראנר) 50:02 דק'
2. לאה פרנקו(יובל עילם)  53:22 דק'
3. דליה רצון  54:01 דק'

10 ק"מ גברים:

1. ניצן יסעור (צהל)  38:13 דק'
2. עומר כהן 38:29 דק'
3. אסף כהן  (יובל עילם)  38:51 דק'

5 ק"מ נשים:

1. טל אוסטפלד 25:30 דק'
2. יעל יזהר פרטו 26:54 דק'
3.  אנט אבררמוביץ  (יובל עילם) 27:23 דק'

5 ק"מ גברים:

1. אריק ליבק (אורט פסגות)  18:19 דק'
2. ניצן שמואלי (יובל עילם)  18:36 דק'
3. יגאל מזור (אורט פסגות)  21:50 דק'


מקצה משולב קצר נשים:

1. מיגל אטיאס 45:10 דק' (רכיבה -  26:23 דק', ריצה- 18:47 דק')
2. שרון אלדמע 51:33 דק' (רכיבה- 25:09 דק', ריצה- 26:23 דק')
3. חלי גולד  1:15:36 דק' (רכיבה - 33:01 דק', ריצה-  42:35 דק')


מיגל אטיאס

מקצה משולב קצר גברים:

1. טל סלע 40:38 דק'  (רכיבה-23:26 דק'  ריצה - 17:12 דק')
2. יריב ליפקה 48:04 דק' (רכיבה-  24:23 דק', ריצה-  23:41 דק')
3. מייקל מאירוביץ  49:46 דק' (רכיבה-  24:07 דק' , ריצה- 25:39 דק')


טל סלע

מקצה משולב ארוך נשים:

1.  ליאן ויתקין   1:22:52 שע' (רכיבה-  38:46 דק', ריצה-  44:07 דק')
2. דינה לידסקי 1:35:57 שע' (רכיבה- 47:11 דק', ריצה-  48:46 דק')


ליאן ויתקין ברכיבה

מקצה משולב ארוך גברים:

1. רון לוינסון   1:11:19 שע' (רכיבה- 36:49 דק',  ריצה-34:29 דק')
2. איתמר אלסטר   1:14:24 שע'  (רכיבה-36:47, ריצה  37:37 דק')
3. יאיר זינגר  1:29:05 שע'  (רכיבה-45:32 דק', ריצה-  43:34 דק')


רון לוינסון

רכיבה קצר נשים:

1.  שרון אלדמע (מכבי טרי רמת השרון)  25:10 דק'
2. חלי גולד 33:04 דק'
3. מיכל חייק  44:03 דק'

רכיבה קצר גברים:

1. מייקל מאירוביץ   24:08 דק'
2. יריב ליפקה (אבי ברכה)  24:23 דק'
3. לירון גרשוני (צהל) 26:25 דק'

לתוצאות ותמונות לחצו כאן

 

 

 

 

 

 

 

  • צילום: ערן ירדני

סגור