רצים עם אבי - תוצאות ותמונות

| שתף |

מאות רצים הגיעו לרוץ ולתרום במרוץ "רצים עם אבי" לצד התגייסות מרגשת של מספר חברות גדולות.

תאריך: 27/04/13, מאת: SPORTWEB

"רצים עם אבי" יצא לדרכו היום (שבת) בשיתוף פעולה של מספר חברות מתחום הספורט. חברת סאקוני היתה נותנת החסות הראשית של הארוע אשר תרמה בין היתר את חולצות המרוץ. צוות מרכז הספורט של אוניברסיטת תל-אביב (מקום עבודתו של אבי דה פילוסוף) הגיעו ותרמו רבות בעמדות החלוקה, מתחם הכינוס ותחנות המים, וכן שקדו ימים ולילות על קידום המרוץ. חברות נוספות: ר.א.ן ספורט יבואנית ברוקס, מאוחדת ספורט, אגנטק וצוות ספורטוווב שיזם והתנדב להפיק את הארוע.


זינוק בפארק הירקון

 

במרוץ התקיימו ארבעה מקצים תחרותיים:  10 ק"מ, 5 ק"מ, 2 ק"מ ילדים ו-400 מ' ילדים, וכן מקצה עממי למרחק 2 ק"מ. בכירי הרצים גם כן נרשמו למרוץ והגיעו להביע תמיכתם באבי, בינהם נראו: איתי מגידי (שיאן ישראל בריצת 3000 מ' מכשולים ורץ אולימפי), זוהר זימרו (יצג את ישראל במרתון האולימפי בלונדון), גזצ'או יוסף (שיאן ישראל בריצת 3000 מ' ו-5000 מ') וכן נילי אברמסקי, שיאנית ישראל כמעט בכל מרחק אפשרי הגיעה עם שני ילדיה ליאל ומיכאל שהשתתפו במקצי הילדים.

קבוצת ברוקס איי.די, אליה צורף אבי לאחרונה נכחה במקום וחלק מחברי הקבוצה רצו וגם ניצחו.


מימין: פיטר מנדלוביץ (מנהל קבוצת ברוקס איי.די, אבי דה פילוסוף ואילן בניסטי מנכ"ל ברוקס

עקב מזג האוויר החם ששרר במהלך המרוץ, שונו מסלולי המסלול על מנת לספק לרצים יותר מים לאורך המסלול. שינוי המסלול גרר קיצור של כ-100 מ' במקצה ה-5 ק"מ.

להלן תוצאות של מנצחי המרוץ הכללים:

4.9 ק"מ נשים:

1. אלה פינוס (רצי רמת השרון) 19:29 דק'
2. עינב ישראל (איזיספיד) 21:12 דק'
3. לילך בר-נתן (איזיספיד) 21:31 דק'

4.9 ק"מ גברים:

1. סיריל אולמן (רצי רמת השרון) 16:45 דק'
2. מושיקו ישרים (רצי רמת השרון) 16:48 דק'
3. שי קופר (רצי רמת השרון) 17:21 דק'


מימין:קופר, ישרים וסיריל

 

10 ק"מ נשים:

1. אילנית חזן (קובו2מקס) 42:35 דק'
2. גבי סמסונוב (רצי רמת השרון) 48:13 דק'
3. עדי גלבוע-גינזבורג 48:21 דק'


מימין: סמסונוב, חזן וגלבוע-גינזבורג

גברים 10 ק"מ:

1. יגאל לב (איילות) 33:56 דק'
2. יוסף בדיע (ברוקס איי.די) 34:16 דק'
3.  שאול אייזנברג 35:29 דק'


זינוק 400 מ' ילדים

2 ק"מ ילדות:

1. שני שיינבלט 10:46 דק'
2. זואי קציר 12:50 דק'
3. מאיה קציר 12:57 דק'

2 ק"מ ילדים:

1. רז חיים (אלטרמנס) 8:47 דק'
2. אוהד דן 9:47 דק'
3. אילי ווריט 10:55 דק'

400 מ' ילדות:

1. מיקה כרם 1:36 דק'
2. דורין סטרשנוי 1:52 דק'
3. אביגיל בוטניק 2:03 דק'

400 מ' ילדים:

1. עילי מנצור 1:30 דק'
2. איתי אנגלקוביץ 1:33 דק'
3. נתנאל מגידוב 1:42





 

 

 

 

 

 

 

 

  • כל התמונות: ליליאן ביטון

סגור