תוצאות מרוצי סוף השבוע

| שתף |

אולטרה מרתון סובב עמק, מרות הנשים, ומרוץ קריית שמונה. בכתבה הבאה סיכום ותוצאות המנצחים

תאריך: 25/10/15, מאת: SPORTWEB

אולטרה מרתון סובב עמק

כ-2000 רצים לקחו חלק במרוץ השטח אולטרה מרתון סובב עמק, הכולל מקצי ריצה החל מ-12 ק"מ ועד 200 ק"מ. כמומכן לקחו חלק רצים מהחו"ל.

 

200 ק"מ נשים:

1. איליין סטיפולה 35:35:53 שעות
2. אשמורת מיכל 38:54:03 שעות
 

200 ק"מ גברים:

1. חיים אייז 26:33 שעות
2. רוני תדמור 26:34 שעות
3. עמית הר-פז 29:18 שעות

 

166 ק"מ נשים:

1. קרול כהן 25:00:01 שעות
2. טטיאנה סורסקי 31:28:38 שעות

166 ק"מ גברים:

1. חיים מלכי 22:37:25 שעות
2. עדי אריה 23:44:27 שעות
3. עדי פז 24:31:44 שעות

גברים 133 ק"מ:
1. טל סלע 12:49:24 שעות
2. רפאל גרטי 16:59"10 שעות
3. אלון סלימן 17:44:46 שעות

נשים 100 ק"מ:

1. גלית בירנבוים נבון 11:57:26 שעות
2. אינדרה קלה גימרה 12:31:45 שעות
3. שרונה שלו מאייר 13:34:01 שעות

גברים 100 ק"מ:

1. אור שילון (אנדיור) 8:27:18 שעות
2. יניב לוי 10:06:39 שעות
3. עידן אמזלג 10:08:39 שעות

נשים 61 ק"מ:

1. אורנה בלאו 6:11:49 שעות
2. הדר מילבצקי 6:20:59 שעות
3. דלית לוין 6:46:17 שעות

גברים 61 ק"מ:

1. אוריאל ארנפרוינד 5:08:32 שעות
2. אסף כהן 5:10:13 שעות
3. שאול אייזנברג 5:29:00 שעות

נשים 33 ק"מ:

1. הלן וולפסון 2:30:35 שעות
2. הגר כנעני 2:32:35 שעות
3. שירי פרידמן 2:43:19 שעות

גברים 33 ק"מ:

1. רן אלתרמן 2:18:40 שעות
2. ניר דפני 2:19:53 שעות
3. ארז אייזנברג 2:21:43 שעות

נשים 21 ק"מ:

1. אורית שלו 1:45:52 שעות
2. איריס טבת 1:54:16 שעות
3. גלי בנימין 1:56:57 שעות

גברים 21 ק"מ:

1. אמיר רמון 1:16:53 שעות
2. שגב אפלבאום 1:25:48 שעות
3. בועז לזובסקי 1:27:57 שעות

נשים 12 ק"מ:

1. רוזנה בסנר 1:03:39 שעות
2. זוהר ישראלי 1:05:21 שעות
3. עליזה לוטם 1:06:43 שעות

גברים 12 ק"מ:

1. עומר רמון 45:10 דקות
2. יאן גרפלד 49:26 דקות
3. איתמר גומא 54:49 דקות

 

מרוץ הנשים בהרצליה

מקצה 5 ק"מ:

1. אלה פינוס 19:17 דקות
2. שרי דן   19:24 דקות
3. ליה פדרבוש 19:30 דקות

 

מרוץ קריית שמונה ע"ש סרן אורי אזולאי

מקצה 21 ק"מ גברים:

1. דן אלתרמן, 1:14:21 שעות
2. חיים מטוסוב, 1:19:29 שעות
3. רותם גרוסמן, 1:22:35 שעות

מקצה 21 ק"מ נשים:

1.ג'סיקה מישונישניק, 1:34:09 שעות
2. ורד אופיר, 1:47:18 שעות
3. יעל תדמור, 1:51:37 שעות


 


דן אלתרמן / צילום: ערן ירדני

 


מרוץ קרית שמונה / צילום: ערן ירדני

מקצה 10 ק"מ גברים:

1. דני שראי, 36:26 דקות
2. צח אשנר, 36:52 דקות
3. נוה מאור, 37:31 דקות

מקצה 10 ק"מ נשים:

1. אילנה דקל 48:55 דקות
2. ניקולה וורד 50:51 דקות
3. סיגלית בר 51:42 דקות

מקצה 3 ק"מ גברים:

1. ארז יאור 10:35 דקות
2. מיכאל שפירא 10:45 דקות
3. מעין אוסקר 11:05 דקות

מקצה 3 ק"מ נשים:

1. ניצן מסטר 13:34 דקות
2. שירלי אקוסטה  13:43 דקות
3. איה ריקלי  13:46 דקות

  • Victah Sailer / photorun.net

סגור