24 אתלטים בתחרויות בינלאומיות

| שתף |

בימים אלו מתקיימות, במקביל, שלוש תחרויות בינלאומיות גדולות בהן משתתפים 24 אתלטים ישראלים. 6 באוניברסיאדה, 4 באליפות העולם לקדטים ו-14 באליפות אירופה עד גיל 22

תאריך: 10/07/13, מאת: SPORTWEB

24 אתלטים ואתלטיות ישראליים מייצגים את ישראל בימים אלו בתחרויות בינלאומיות ברחבי העולם. 6 מהם משתתפים באוניברסיאדה בקאזאן שברוסיה. נועם נאמן (חולון) כבר עלה ביום שני לגמר בריצת 3000 מ' מכשולים, והיום (רביעי) עשה זאת גם זורק הדיסקוס מרק אלטרמן (עמק חפר) שקבע 55.05 מ' ועלה לגמר שיתקיים בשבת. הקופצות לגובה, מעין שחף (מכבי חיפה) ושחף ברני (אתלטי כיוונים ב"ש) תיכנסנה למעגל התחרויות הערב במוקדמות הקפיצה לגובה. שני רצי הארוכות מאתלטי אורן השרון, טסמה מוגס וגירמה אמרה יתחרו בחצי המרתון (ישר בריצת גמר) שיתקיים ביום שישי.

אליפות העולם לקדטים בדונייצק, אוקראינה

ארבעה אתלטים צעירים יצאו לאוקראינה להשתתף באליפות העולם לקדטים. אדוארד פלוטניקוב (מכבי ראשל"צ) היה הראשון שנכנס למעגל התחרויות במפעל זה. פלוטניקוב שקבע את שיאו האישי (11.14) בתחרות בראשל"צ ב-29.6, סיים שמיני במקצה השלישי בתוצאה 11.39 (1.7-). שלושת האתלאים הנוספים בתחרות הם תומר שפירא (עירוני ירושלים) ב-200 מ', לב סקוריש (אתלטי מיזונו נתניה) בקפיצה במוט ואלונה וולודין (אתלטי כיוונים ב"ש) ביידוי פטיש/
 

אתלט/ית

אגודה

מקצוע

סיבוב 1 / מוקדמות

חצי גמר / גמר

תומר שפירא

עירוני ירושלים

200 מ'

יום שישי, 12.7

שבת, 13.7

לב סקוריש

מיזונו נתניה

קפיצה במוט

יום שישי, 12.7

יום ראשון, 14.7

אלונה וולודין

כיוונים ב"ש

יידוי פטיש

יום שישי, 12.7

שבת, 13.7

 
אליפות אירופה עד גיל 22 בטמפרה, פינלנד

הנציגות הישראלית הגדולה תשתתף באליפות אירופה לצעירים בטמפרה שבפינלנד, אשר נפתחה רשמית היום עם תחרויות ההליכה ל-20 ק"מ של הגברים והנשים. המשלחת גדלה לאחרונה לאחר שהוועדה המקצועית החליטה לשלוח לאליפות את רביעיות הגברים בשליחים ל-100 ו-400 מ'.

אתלט/ית

אגודה

מקצוע

סיבוב 1 / מוק'

חצי גמר

גמר

אביב דיין

הפועל חולון

100 מ'

יום חמישי, 11.7

יום חמישי, 11.7

יום שישי, 12.7

אולגה לנסקי

מכבי ראשל"צ

100 מ'

יום חמישי, 11.7

יום חמישי, 11.7

יום שישי, 12.7

עומרי הרוש

אתלטי השרון

200 מ'

יום שישי, 12.7

שבת, 13.7

שבת, 13.7

מוקט פטנה

אתלטי השרון

800 מ'

יום חמישי, 11.7

יום חמישי, 11.7

יום שישי, 12.7

שני לנדן

אס. רמה"ש

800 מ'

יום חמישי, 11.7

 

יום שישי, 12.7

ימר גטהון

מכבי ת"א

1500 מ'

שבת, 13.7

 

יום ראשון, 14.7

טפרי מארו

מכבי ת"א

10,000 מ'

 

 

יום חמישי, 11.7

מאור סגד

כיוונים ב"ש

400 מש'

יום חמישי, 11.7

יום שישי, 12.7

שבת, 13.7

אמיר חמידולין

מכבי חיפה

4x100 מ'

יום ראשון, 14.7

 

יום ראשון, 14.7

חי כהן

הפועל חולון

4x400 מ'

שבת, 13.7

 

יום ראשון, 14.7

עמית כהן

הפועל חולון

4x400 מ'

שבת, 13.7

 

יום ראשון, 14.7

תום יעקובוב

מכבי חיפה

משולשת

שבת, 13.7

 

יום ראשון, 14.7

אנסטסיה מוצ'קייב

כיוונים ב"ש

כדור ברזל

יום שישי, 12.7

 

יום שישי, 12.7

איתמר לוי

כיוונים ב"ש

כדור ברזל

יום חמישי, 11.7

 

יום חמישי, 11.7

 
  • צילום: דניאל קימחי

סגור