סיכום טריאתלון אשדוד

| שתף |

מאות משתתפים התקבצו בשעת בוקר מוקדמת בחוף הקשתות בעיר אשדוד. העיר המארחת את אליפות ישראל בספרינט טריאתלון וכן את אליפות צה"ל בדואתלון . פני בייסרון ורון דרמון הפגינו כושר גבוה בתחרות, אחרי חזרתם ארצה מאליפות העולם בבודפשט.

תאריך: 16/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

מאות משתתפים התקבצו בשעת בוקר מוקדמת בחוף הקשתות בעיר אשדוד, העיר המארחת את אליפות ישראל בספרינט טריאתלון וכן את אליפות צה"ל בדואתלון. התחרות נערכה באופן מקצועי והאירוע שנערך אתמול (יום שישי ה – 15.10) למרות השרב הכבד. ביום שלפני היה ניתן לראות את ההערכות ברחובות הסמוכים למקום ההתכנסות ובשעת בוקר מוקדמת הורגשה תנועה ערה בנקודת ההתארגנות לתחרות.

מאות הטיראתלטים שלקחו חלק באירוע השנה, נערכים בתקופה זו של השנה לקראת אליפות ישראל בטריאתלון שתערך בתחילת דצמבר באילת. הטריאתלטים ראו בתחרות זו הכנה נוספת לקראת האליפות ובכדי לבדוק את מצבם בתחרות הספרינט (הכוללת 750 מ' שחייה, 20 ק"מ אופניים, 5 ק"מ ריצה).

רון דרמון שסיים חמישי בנוער באליפות העולם שנערכה בבודפשט בחודש שעבר ופני בייסרון, מדליסטית הזהב מאולימפידת הנוער שנערכה באוגוסט בסינגפור הפגינו כושר גבוה מאוד וניצחו בזמנים טובים יותר מהבוגרים בתחרות.

צה"ל על יחידותיו השונות הגיעה גם השנה בהמוניו לקחת חלק בתחרות היחידה בצה"ל הכולל את השילוב המיוחד של אופניים וריצה. תחום האופניים והריצה בצה"ל תופס גם הוא תאוצה ואוירת חג אפפה את איזור חוף הקשתות באשדוד. מזג האויר שהיה חזוי ליום שישי היה חם מהרגיל מה שגרם לדחייתו של מירוץ חולון שהיה אמור להיערך באותם שעות. 

 

להלן המקומות הראשונים בכל קטגוריה:

גברים כללי (עד 39):
מקום ראשון: שוקי סרויה (58:43 דק')
מקום שני: לייקין ויטלי (1:00:26שע')
מקום שלישי: סער פורת (1:00:58 שע')

נשים כללי (עד 39):
מקום ראשון: גילי רייכמן (1:02:18 שע')
מקום שני: קים דרמון (1:06:48 שע')
מקום שלישי: יעל לוין (1:08:31 שע')

ספרינט נוער -

נערים:

מקום ראשון: רון דרמון (54:21 דק')
מקום שני: יונתן אולשינסקי (56:16 דק')
מקום שלישי: יונה אמיתי (56:53 דק')

נערות:
מקום ראשון: פני בייסרון (58:51 דק')
מקום שני: הדר אהרוני (1:04:20 שע')
מקום שלישי: גל לוי (1:06:33 שע')

ילדים/ילדות עד 15 (חצי מרחק ספרינט):

ילדים:
מקום ראשון: רון לוינסון (41:15 דק')
מקום שני: איתמר אלסטר (42:06 דק')
מקום שלישי: לירון טננבאום (42:12 דק')

ילדות:
מקום ראשון: ליאן ויתקין (43:55 דק')
מקום שני: יובל גומא (45:21 דק')
מקום שלישי: טומי צנטנר (46:51 דק')

 

 

 

שאר התוצאות באתר 4sport.co.il

 

סגור