סיכום טריפל להבים ה – 12 ע"ש אפרים וייצמן ז"ל

| שתף |

התחרות שנערכה בלהבים זו הפעם ה – 12 הינה תחרות ייחודית המשלב את שלושת מקצועות הטיראתלון בדרך ייחודית. התחרות התבצעה בנוער ובבוגרים ב-3 סבבים.

תאריך: 23/10/10, מאת: מערכת עולם הריצה

משעות הבוקר המוקדמות כבר היה ניתן להבחין במאות הטריאתלטים שהתקבצו באזור מרכז הספורט בישוב להבים ליד באר שבע. אוירת חג והתרגשות שררה באויר מתחילת התחרות עד סופה. במהלך התחרות נשמרה משמעת המשתתפים.

התחרות שנערכה בלהבים זו הפעם ה – 12 הינה תחרות ייחודית המשלב את שלושת מקצועות הטיראתלון בדרך ייחודית. התחרות התבצעה בנוער ובבוגרים ב-3 סבבים:
סבב ראשון: ריצה, שחייה, אופניים. סבב שני: אופניים, ריצה שחייה. סבב שלישי: שחייה אופניים ריצה. מורכבות התחרות הצריכה משמעת ותיאום כמעט מושלם בין המארגנים למתחרים.

הטריאתלטים שלקחו חלק באירוע השתמשו בתחרות זו כאימון אחרון לקראת אליפות ישראל שתיערך בחודש נובמבר השנה (12-13.11.10) באילת. הטריפל היווה אימון החלפות מעולה. ניתן לומר בבירור שתחום הטיראתלון צובר תאוצה בשנים האחרונות ובכל שנה מצטרפים למעגל התחרויות מאות נוספות של מתחרים.

מה שמחמם את לב מארגני התחרויות השונות היא הצטרפותם של ילדים וילדות רבים למעגל מתחרי הטיראתלון. רמת כושרם של המשתתפים עולה במהלך השנה וכאמור פיסגת העונה נערכת לקראת סוף השנה האזרחית בעיר אילת המארחת את אליפות ישראל.

אפריים וייצמן ז"ל מי שהיה ראש מועצת להבים בין השנים 1998-2000 הונצח בתחרות הטריפל כבכל שנה, מה שהוסיף לאירוע תחושה מיוחדת.

בין המנצחים היה ניתן למצוא את גילי רייכמן שסיימה שנייה אתמול במירוץ הספארי ברמת גן וניצחה היום בתחרות הטריפל תוך הפגנת כושר גבוה. רון דרמון מהישוב להבים ממשיך להפגין כושר מעולה. דרמון ניצח כצפוי בקטגוריית הנוער והוביל בכל הסבבים בתחרות.

להלן המנצחים המקומות הראשונים בכל קטגוריה:

בוגרים כללי:
מקום ראשון: שוקי סרויה (קבוצת איילות תל אביב)
מקום שני: ליאור כהן (קבוצת אלתרמנס)
מקום שלישי: עמוס קלוסקה (עמותת ליאור רשל"צ)

בוגרות כללי:
מקום ראשון: גילי רייכמן (איילות תל אביב)
מקום שני: ליטל ברנשטיין (ממונטום)
מקום שלישי: שלומית רוזנפלד (עמותת ליאור רשל"צ)

נערות כללי:
מקום ראשון: גל לוי (א.ס.א רופין)
מקום שני: יובל גומא (א.ס.א רופין)
מקום שלישי: אביטל גז (א.ס.א רופין)

נערים כללי:
מקום ראשון: רון דרמון (טריאתלון להבים)
מקום שני: אביעד כהן (טריאתלון להבים)
מקום שלישי: אסף פריד (א.ס.א רופין)

 

סגור