סיכום היום הראשון - אליפות ישראל בטיראתלון 2010

| שתף |

לפני שעות אחדות הגיעו לסיומם מקצי קבוצות הגיל בעיר אילת. מקצי קבוצות הגיל חולקו ל - 15 קבוצות גיל וסיפקו תחרות מהנה ומאתגרת לכל המעוניין בכך. מחר (יום שבת) יוזנקו מקצי העלית והפרדתם ממקצי הגילאים תאפשר לכלל המתחרים שלקחו חלק במקצים היום לעודד את המקצוענים, הטוענים לכתר אלוף ישראל בטיראתלון לשנת 2010 וכן לצפות בתחרות ברמה בינלאומית גבוהה.

תאריך: 12/11/10, מאת: מערכת עולם הריצה

פתיחת אליפות ישראל בטריאתלון 2010 ה-24, לוותה בהתרגשות גדולה שהורגשה בקרב אלפי המתחרים שהציפו את חופה של אילת לקראת זינוקי קבוצות הגיל. הזינוקים התחילו בשעת בוקר מוקדמת ובוצעו באופן מדורג. הזינוקים כללו מגוון גילאים החל מילדים (8-9) עד לותיקים (המתקרבים ל-70).
 
מקצי קבוצות הגיל חולקו ל - 13 קטגוריות וסיפקו תחרות מהנה ומאתגרת לכל המעוניין בכך. מחר (יום שבת) יוזנקו מקצי העלית והפרדתם ממקצי הגילאים יאפשרו לכלל המתחרים שלקחו חלק במקצים היום לעודד את המקצוענים הטוענים לכתר 'אלוף ישראל בטיראתלון לשנת 2010'.
כ-40 מתחרים הגיעו מחו"ל ורמת התחרות מחר בקרב מקצי העילית צפויה להיות מהגבוהות שהיו בישראל. תחרות הטריאתלון השנה הינה חלק מסבב 'גביע אירופה פרימיום' שבמסגרתו תצולם ותשודר בתחרות בערוץ 'יורוויז'ן' ובערוצי טלוויזיה בין לאומיים.
 
את מירב תשומת הלב של היום הראשון ריכז כבכל שנה המקצה האולמפי לבוגרים. השנה התחרה במקצה גלעד רותם שחזר לאחרונה מאליפות העולם באיירונמן בקונה הוואי. גם בהוואי, רותם השתתף במקצי הגילאים והשנה דורג במקום השביעי המכובד.
בנשים הוזנקו למים יחד שתי טריאתלטיות מוכשרות, אחת מלהבים - קים דרמון אחותו הבכורה של רון דרמון שיוזנק גם הוא מחר במקצי העלית והשנייה מי שהיתה בעברה אלופת ישראל בטריאתלון ורוכבת כביש מהבכירות של ישראל - שני בלוך.
כצפוי את המקצה ניצח רותם שהוא מקדים ב- 7 דק' שלמות את השני אחריו סתו בסן שלישי הגיע אמיר בכר ממשגב. בנשים ניצחה את המקצה האולימפי שני בלוך והקדימה ב - 6 דק' את יעל לוין מקבוצת אלתרמנס. שלישית ושלוש דקות אחרי לוין, הגיעה קים דרמון מטיראתלון להבים.

הקבוצות הבולטות שחבריהם הצליחו להתברג בשלושת המקומות הראשונים הם קבוצת האלתרמנס וקבוצת איילות ת"א. קבוצת האתלתרמנס שייכת לאחים אלתרמן והם המאמנים הראשים בה. 

מנצחי הגילאים:

ילדים (8-9):
בנים: עמית צלניק (טיראתלון קסריה)
בנות: שני ברגר אלעזרי (ספורטן הוד השרון)

ילדים (10-11):
בנים: תמיר וינגר (מכבי ת"א)
בנות: רוני פישמן (איילות ת"א)

נוער (14-15):
נערים: איתמר אלסטר (Roadrunner)
נערות: ליאן ויתרין (טריאתלון קסריה)

ספרינט נשים:
חלי רוזנשטיין (TriLV)
ורד אליקים (TRImore)
ראשל גואטה (אלתרמנס)

ספרינט עד 39:
אוהד כהן (איילות ת"א)
סער פורת (טים מצמן דקל)
צחי הבר

ספרינט 40 עד 44:
עידו קאופשטיין (איילות ת"א)
ארז סלונים (EYE KAN RAANANA)
מני קיסלסי (אילתים)
 

ספרינט 50 +
זוהר זייף
מאיר סודרי (איילות ת"א)
עמרי בר לב (איילות ת"א)

אולימפי 35-39 ו-55
הילל זוהר (מכבי אשדוד)
ליאור כהן (אלתרמנס)
דרור וגימה (מכבי אשדוד)

אולימפי 40-44
אמיר בכר (משגב)
עמית טלמון (פרפקט באלאנס)
אייל פרל (סונטו עולם המים)

אולימפי 45-54
חן בר נתן (טרי' כ"ס ע"ש זיו בלאלי)
זוהר וייס (מכבי טריאתלון - ג')
חיים אברהם (הפועל 'ספורט קלאב' אילת)

אתר עולם הריצה ימשיך לדווח מיום השני לאליפות ישראל בטריאתלון 2010.

התוצאות באדיבות - 4SPORT.CO.IL

תמונת השער - Flickr.com

סגור