עשרים הטובים

| שתף |

לפניכם רשימת אזרחי המדינה, בעלי ההישגים הטובים ביותר הידועים לנו, שנקבעו השנה בתחרויות רשמיות בכל מקצוע אולימפי וכן ב-3000 מ' ובריצות כביש ל-10 ק"מ ולחצי מרתון. תוצאות שנמדדו ידנית לא נלקחו בחשבון במאוצים הקצרים, ובמרחקים האחרים הן רשומות בעשיריות השניה, בעוד שאלה הרשומות במאיות נמדדו חשמלית-אוטומטית. גבהי המשוכות ומשקלי המכשירים הם של בוגרים, אלא אם כן צוין אחרת. א – תוצאה שהושגה באולם. כל היודע על תוצאות כלשהן ברמה הנדרשת שאינן מופיעות כאן, מתבקש לפנות לחתום מעלה.

תאריך: 21/02/12, מאת: דוד אייגר

גברים
100 מ': דמיטרי גלושצ'נקו 10.55, אסף מלכה 10.59, טל מור 10.67, אמיר דאי 10.70, מיקי בר-יהושע 10.75, עמרי הרוש 10.76, אלכס ארונוב 10.77, רם מור 10.79, צבי בלון 10.93, אנטולי מיננקו 11.01, עמית כהן ואמיר קופלר 11.02, אמיר חמידולין, גרמן פלורנץ ומאור סגד 11.14, רובן מאז'ולה ומאג'ד עראם 11.15, גיל שטיינמץ 11.16, יורי שפסאי 11.17, גדי אוחיון וחיים כהן 11.20. בסיוע רוח: גלושצ'נקו 10.48, בר-יהושע 10.69, ר.מור 10.77, אלכס טרמבאץ 10.78, בלון 10.88, אוחיון 10.91, יוגב סמו 11.03.

200 מ': דמיטרי גלושצ'נקו 21.09, רובן מאז'ולה 21.68, עמרי הרוש 21.78, מיקי בר-יהושע 21.88, טל מור 21.90, עמית כהן 21.93, גרמן פלורנץ 22.06, אסף מלכה 22.11, אמיר דאי 22.23, גיל שטיינמץ 22.35, אלכס טרמבאץ 22.39, מאור סגד וצבי בלון 22.41, יורי שפסאי 22.46, רם מור 22.51, חי כהן 22.56, איתי שמיר 22.59, אלכס ארונוב 22.60, יורי ביכמן 22.65, בצלאל מזרחי 22.70. בסיוע רוח: מאז'ולה 21.66, ט.מור 21.70, מלכה 21.85, ר.מור ובלון 22.21, ביכמן 22.34.

400 מ': דונלד סאנפורד 46.81, רובן מאז'ולה 48.07, גרמן פלורנץ 48.25, יורי ביכמן 48.35, יורי שפסאי 48.38, חי כהן 49.05, אולג סולוגוב 49.27, איליה אליגולשווילי 49.57, איתי שמיר 49.78, יורי פלס 49.92, עמית כהן 50.26, חגי קרן 50.31, בצלאל מזרחי 50.42, אילן פלג 50.85, ארתור אוזלנר 50.94, אנטולי מיננקו 51.23, אביב דיין 51.43, גרגורי מיכאלוב וגיל שטיינמץ 51.47, בן יעקבי 51.73.

800 מ': דסטין אמראני 1:46.83, יימר גטהון 1:51.45, יורי ביכמן 1:51.94, אולג סולוגוב 1:52.10, מוקט פטנה 1:52.20, אינדלאו טקלה 1:52.71, אילן פלג 1:53.53, איליה אליגולשווילי ומיקי קוברין 1:55.06, גרגורי מיכאלוב 1:56.29, יעקב אליהו 1:57.27, תום כהן 1:57.52, חגי קרן 1:57.61, גיל שלג 1:59.59א, אגזה גואדה 1:59.74, דן סלפטר 2:00.28, שגיא בנעים 2:00.29, עומר אלמוג 2:00.36, אסרט מאמו 2:00.87, יורי שפסאי 2:01.23.

1500 מ': יימר גטהון 3:48.14, דסטין אמראני 3:48.28, אינדלאו טקלה 3:49.26, גירמאו אמרה 3:54.74, אביחי גודמן 3:55.73, נועם נאמן 3:58.97, אילן פלג 3:59.18, עומר אלמוג 3:59.29, אולג סולוגוב 4:00.00, אסרט מאמו 4:00.29, דן סלפטר 4:00.65, מולוסאו דניאל 4:01.4, דרור מנור 4:01.43, אגזה גואדה 4:02.40, דמאסו זגאיה 4:02.62, יוסוף בדיע 4:02.94, מוהנד נעים 4:03.04, אסמרו אררו 4:03.15, איתי גלזר 4:03.29, תום כהן 4:03.33.

3000 מ': גזצ'או יוסף 8:01.83א, טסמה מוגס 8:17.28, אינדלאו טקלה 8:19.28, וובה בריהון 8:19.76, גירמאו אמרה 8:21.92, אביחי גודמן 8:26.32, אסרט מאמו 8:27.06, מולוסאו דניאל 8:27.6, מוהנד נעים 8:38.40, איתי גלזר 8:39.03, דן סלפטר 8:39.15, יימר גטהון 8:39.3, דרור מנור 8:39.42, דמאסו זגאיה 8:39.81, יוסוף בדיע 8:40.33, אגזה גואדה 8:41.1, מקטה נגה 8:41.25, ניר אילן 8:42.30, מארו טפרי 8:43.03, אסמרו אררו 8:43.82.

5000 מ': אינדלאו טקלה 13:49.25, וובה בריהון 13:52.21, טסמה מוגס 13:52.92, גזצ'או יוסף 14:17.81א, איתי מגידי 14:29.35, גירמאו אמרה 14:31.0, אביחי גודמן 14:41.20, אסרט מאמו 14:43.16, יימר גטהון 14:43.84, אגזה גואדה 14:44.86, נועם נאמן 14:46.46, יוסוף בדיע 14:46.53, יובל כרמי 14:48.45, מארו טפרי 14:52.14, דן סלפטר 14:57.21, אדיסו אסנקאו 15:00.39, נגוסה אסמרה 15:00.69, מוהנד נעים 15:02.86, דרור מנור 15:07.84, דמאסו זגאיה 15:10.33.

10,000 מ': טסמה מוגס 28:46.18, גירמאו אמרה 29:30.03, אגזה גואדה 30:34.79, מוטי מזרחי 31:16.07, יובל כרמי 31:20.52, דרור מנור 31:21.40, אביחי גודמן 31:45.44, מוהנד נעים 31:51.48, ניר אילן 31:56.64, מלקאם ג'מבר 32:04.98, דמקה טשאלה 32:06.94, איתי גלזר 32:07.15, יוני טקלה 32:13.63, יוסוף בדיע 32:15.94, וודג' זבדיה 32:28.74, ימהרן יוסף 32:35.35, יונתן מלכה 32:35.78, אדיסו אסנקאו 32:49.24, דב קרמר 33:19.48, אמיר רמון 33:32.35.

10 ק"מ (כביש): טסמה מוגס 30:10, גירמאו אמרה 30:32, גזצ'או יוסף 30:40, איילה סטאין 30:45, אינדלאו טקלה 30:48, אסרט מאמו 30:55, יימר גטהון 30:57, דמאסו זגאיה 31:08, זוהר זימרו 31:09, וודג' זבדיה 31:13, וובה בריהון 31:17, אדיסו נגה 31:21, מארו טפרי 31:33, דסטאו סוונך 31:38, אדיסו אסנקאו 31:47, איימרו עלמיה 31:53, נגוסה אסמרה 32:02, יובל כרמי 32:07, איתי מגידי 32:19, דרור מנור ונגה מקטה 32:22.

חצי מרתון: איילה סטאין 1:06:16, זוהר זימרו 1:06:19, וובה בריהון 1:06:27, וודג' זבדיה 1:07:59, גירמאו אמרה 1:08:36, דסטאו סוונך 1:08:41, אסרט מאמו 1:09:03, גזצ'או יוסף 1:09:11, מוטי מזרחי ודמאסו זגאיה 1:10:02, ניתאי שטיין 1:11:10, דרור מנור 1:11:30, דן סלפטר 1:11:36, אווקה מקונן 1:11:38, ניר אילן 1:12:02, נגה מקטה 1:12:07, יוסוף בדיע 1:12:38, מוהנד נעים 1:12:59, אביחי גודמן 1:13:35, יוני טקלה 1:13:41.

מרתון: זוהר זימרו 2:14:28, וובה בריהון 2:17:17, איילה סטאין 2:18:57, גזצ'או יוסף 2:18:59, דסטאו סוונך 2:21:39, וודג' זבדיה 2:24:03, אסרט מאמו 2:24:33, יוסוף בדיע 2:29:28, אווקה מקונן 2:31:32, מוהנד נעים 2:32:29, אביחי גודמן 2:36:13, ימהרן יוסף 2:38:20, דורון פייביש 2:38:38, אנדראה דה-בוני 2:38:57, יידג אלמה 2:43:37, אלכס דוקרסקי 2:44:02, יצחק לוי 2:44:30, בועז אורן 2:45:05, יובל ברק 2:45:59, סיסאי ברהנו 2:46:56.

3000 מ' מכשולים: איתי מגידי 9:00.42, נועם נאמן 9:09.22, מוהנד נעים 9:21.40, יוני טקלה 9:41.89, ימהרן יוסף 9:44.32, אמיר רמון 9:52.07, דניאל אישטה 10:00.29, אלכס דוקרסקי 10:25.32, עידו גרינברג 10:37.33, מתן אצבהה 11:06.08, עמנואל וייסמן 11:13.60, טל ברגר 11:15.99.
110 מ' משוכות: יורי פלס 14.81, אנטולי מיננקו 14.85, מאור סגד 14.90, איליה אליגולשווילי 14.97, בן יעקבי 15.66, ולדימיר בוריסנקו 15.81, חי כהן 15.92, אודי קרני 16.47, צוף ליפשיץ 16.53, רוסלן חמד 16.5, רומאן קוגן 16.81, גבריאל אלטרמן 17.73, ניקיטה ריבלקה 17.94, גבריאל פז 18.06. בסיוע רוח: פלס 14.62, חמד 16.36.

400 מ' משוכות: איליה אליגולשווילי 52.69, יורי פלס 53.29, חי כהן 54.75, יורי ביכמן 54.95, בן יעקבי 55.41, גיל שלג 57.76, ניקיטה ריבלקה 60.60, איתם לוטם 62.07.

גובה: דמיטרי קרויטר 2.28, ניקי פאלי 2.20, קונסטנטין קריניצקי 2.11, גבריאל פז 2.07, אבירם שוורצברד 2.03, בן אימרגוט 1.93, גידי צ'רניאקוב ו-ולדימיר בוריסנקו 1.91, הדר כהן 1.90, שי סיוקן ואלכס ליפניק 1.88, ינון ישראלי 1.87, רועי אליקים 1.86, אלכסיי סזונוב ועידן חן 1.85, דניס גריצביץ 1.83, אלכס טרמבאץ 1.81, רומאן קוגאן, איתן סטפנוב, איליה אליגולשווילי, דין שטיינבך ורודיון מנקר 1.80.

מוט: יבגני אולחובסקי 5.47א, בריאן מונדשיין 5.02א, אודי קרני ורומאן קוגן 4.80, איתמר בסטקר 4.65, קונסטנטין קריניצקי 4.50, אנדריי קרסטיאנצב 4.41, רוסלן חמד 4.26, אנטולי מיננקו 4.00, אמיר הלל 3.85, ולדימיר בוריסנקו 3.60, פאבל קוגן 3.30, דניס גולדובסקי 3.20, רום גולדווסר 3.05, איליה אליגולשווילי 2.90, יבגני גנקין 2.40.

רוחק: יוחאי הלוי 7.79, גדי אוחיון 7.57, ינון ישראלי 7.55, אלכס טרמבאץ ודמיטרי קרויטר 7.27, ולדימיר בוריסנקו 7.06, אורי כהן 7.03, אנטולי מיננקו 6.98, קונסטנטין קריניצקי 6.97, רועי אליקים 6.88, רן קדם 6.75, רומאן קוגן 6.70, דניאל בוטייל 6.67, יבגני אולחובסקי 6.66, אבירם שוורצברד ותום יעקובוב 6.60, גיא קריצשטיין 6.55, רוסלן חמד 6.51א, איתמר בסטקר 6.50, ערן גרמן 6.42. בסיוע רוח: אוחיון 7.61, בוריסנקו 7.14, כהן 7.10, מיננקו 7.03.

משולשת: יוחאי הלוי 16.77, בן אימרגוט 15.60, עוז ליפשיץ 15.02א, דמיטרי קרויטר 15.00, גיא לובלצ'יק 14.98, גידי צ'רניאקוב 14.63, גדי אוחיון ודניאל בוטייל 14.14, תום יעקובוב 14.12, רועי אליקים 13.95, אבירם שוורצברד 13.80, ניקי פאלי 13.49, אלכס טרמבאץ 13.48, גרגורי שפירא 13.40, ינון ישראלי 13.18, ניקיטה ריבלקה 13.16, חן אלטרמן 12.94, הדר כהן 12.70, גיא קריצשטיין 12.63, אורי כהן וגיל שטיינמץ 12.56. בסיוע רוח: אנטולי מיננקו 13.40, ולדימיר בוריסנקו 13.32.

כדור ברזל: איתמר לוי 16.44, ויטאלי קוזמינצ'וק 14.06, קונסטנטין קריניצקי 13.87, שלומי בן-שושן 13.61, פאבל בלוב 13.39, אריה קורצ'ק 13.07, ויקטור זגינאיקו 12.86, אבי ברקת 12.77, אנטולי מיננקו 12.72, ולדימיר בוריסנקו 12.20, רוסלן חמד 12.19א, סמיון פולינוב 12.18, יבגני וקסלר 11.49, אייל דקל 11.36, עשהאל ארד 11.33, גבריאל פז 11.07, אדיר יהב 10.77, יורי פלס 10.48, יגור קיסרי 10.30, שי סיוקן 10.21.

דיסקוס: פליקס גרומדסקי 54.36, איתמר לוי 53.82, ויקטור זגינאיקו 45.50, אדיר יהב 44.98, אבי ברקת 41.83, פאבל בלוב 38.93, רוסלן חמד 38.84, קונסטנטין קריניצקי 37.74, אנטולי מיננקו 37.40, ויטאלי קוזמינצ'וק 36.88, סמיון פולינוב 33.98, רועי וסרמן 33.96, יבגני וקסלר 33.68, אורן וסרמן 33.01, אריה קורצ'ק 30.87, יגור קיסרי 30.53, ולדימיר בוריסנקו 29.04, אליאור דיירי 29.00, תום קליסקי 28.53, פאבל בליי 28.28.

פטיש: ויקטור זגינאיקו 61.74, שלומי בן-שושן 58.44, פאבל בליי 49.98, אדיר יהב 49.92, איגנסיו גליאדו 37.51, פאבל בלוב 34.46, ויטאלי קוזמינצ'וק 27.44.

כידון: עשהאל ארד 63.69, תום קליסקי 60.34, אביב שמעוני 59.87, סמיון פולינוב 59.34, אנטולי מיננקו 49.60, רוסלן חמד 48.59, אילן וסרמן 47.20, דביר אויקנין 46.05, ארתור בלאוסוב 45.37, חוסאם נעים 43.77, רותם ישראלי 43.34, ולדימיר בוריסנקו 41.60, יגור קיסרי 41.40, אדיר יהב 39.21, אבי ברקת 38.14, רומאן קוגן 38.04, בן יעקבי 36.37, איתמר בסטקר 35.83, איסמעיל קראקרה 32.26, איתמר לוי 30.62.

קרב 10: אנטולי מיננקו 6709, ולדימיר בוריסנקו 6360, איליה אליגולשווילי 5699, רומאן קוגן 5318, רוסלן חמד 3572.

נשים
100 מ': אירינה לנסקי 11.80, אולגה לנסקי 11.81, ריטה פוגרלוב 12.26, רותם בטאט-גולן 12.34, דקלה גולדנטל 12.45, אנסטסיה קירילוב 12.59, ג'ומאן ג'ובראן 12.64, טל בן-ארצי 12.65, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 12.67, נועה לוי (חיפה) 12.83, ליאת קוגון 12.97, מרווה לנגר 13.02, אלינה דרוזדוב 13.05, ליאת ענו 13.13, נועה לוי (רל"צ) 13.14, ניירוז אבו-אחמד וסיוון ביטרמן 13.35, ענת אפרים 13.47, ענבל כהן 13.50, דנה סוטמן ודריה לוקשין 13.52. בסיוע רוח: ענו 12.98, לוי (רל"צ) 13.13.

200 מ': אולגה לנסקי 24.38, אירינה לנסקי 24.40, אנסטסיה קירילוב 25.42, טל בן-ארצי 25.47, שני לאנדן 25.55, ליאת ענו 25.56, דקלה גולדנטל 25.59, רותם בטאט-גולן 26.05, ג'ומאן ג'ובראן 26.29, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 26.62, ריטה פוגרלוב 26.64, נועה לוי (חיפה) 26.76, דריה לוקשין 27.06, אלינה דרוזדוב 27.23, מרווה לנגר 27.42, נועה לוי (רל"צ) 27.50, כריסטינה ונושבה 27.51, דניאל פרנקל 27.72, ליאת קוגון 27.88, דנה וייסמן 28.21. בסיוע רוח: או.לנסקי 24.26, לנגר 27.21.

400 מ': שני לאנדן 55.87, אנסטסיה קירילוב 56.37, ליאת ענו 57.18, ענת מורד-אלוק 58.41, אלכסנדרה לוקשין 59.27, דריה לוקשין 59.45, כריסטינה ונושבה 59.52, אלי גולדפרב 59.72, ג'ומאן ג'ובראן 60.31, נרי גטריידה 60.40, דקלה גולדנטל 60.75, דנה וייסמן 62.24, סווטלנה גנזדילוב 62.54, מלכה חמידולין 62.69, מרווה לנגר 62.92, שירה מנגן 63.53, דועה חטיב 63.57, קטרין ברקוביץ 65.09, אלין וינוגרצקי 65.31, אלינה דרוזדוב 66.28.

800 מ': אלי גולדפרב 2:13.49, ענת מורד-אלוק 2:18.42, נרי גטריידה 2:20.05, ליאת ענו 2:20.50, אלין וינוגרצקי 2:20.98, רוני גדיש 2:22.22, שירה מנגן 2:22.32, דועה חטיב 2:22.50, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 2:22.89, אנסטסיה קירילוב 2:22.99, ריקי סאלם 2:23.04, אזאונט תקה 2:23.43, נועה ברקמן 2:25.48, שרון ששון 2:25.97, דנה וייסמן 2:27.01, דנה לוין 2:27.17, ג'ומאן ג'ובראן 2:28.27, אליסה קוזושנר 2:32.74, רותם להב 2:32.93, נועם רייך 2:33.64א.

1500 מ': מאור טיורי 4:37.05, אלי גולדפרב 4:38.28, ריקי סאלם 4:43.75, אזאונט תקה 4:45.82, דנה לוין 4:46.79, שירה מנגן 4:48.29, מיגל אטיאס 4:48.71, רוני גדיש 4:49.37, דנה וייסמן 4:53.58, אלין וינוגרצקי 4:55.05, קים דרמון 4:58.32, נרי גטריידה 5:00.77, נועה ברקמן 5:04.92, דועה חטיב 5:05.16, רותם להב 5:08.60, ליאן ויתקין 5:11.98, גל לוי 5:16.99, ענת מורד-אלוק 5:19.13, מרינה מאירקוביץ 5:25.12, נועם רייך 5:26.84א.

3000 מ': מאור טיורי 9:59.05, דנה לוין 10:14.62, ריקי סאלם 10:23.74, מרי אליאס 10:25.2, אזאונט תקה 10:25.60, רוני גדיש 10:43.11, מיגל אטיאס 10:49.2, נועה ברקמן 10:52.16, אלין וינוגרצקי 10:54.11, שירה מנגן 10:58.0, רותם להב 11:09.20, יערה זנגי 11:16.84, קים דרמון 11:17.4, אלונה אברין 11:27.3, מנטאמר ביקאיה 11:44.14.

5000 מ': מאור טיורי 16:58.55, מרי אליאס 17:06.07, מיגל אטיאס 17:49.64, דנה לוין 17:52.01, ריקי סאלם 18:03.93, שירה מנגן 18:08.87, אזאונט תקה 18:11.16, נועה ברקמן 18:29.51, רוני גדיש 18:51.14, קים דרמון 19:04.71, אלונה אברין 19:10.45, רותם להב 19:57.43, גילי צוקרמן 20:13.3, איילת בן-דוד 20:52.86, ג'סיקה ספקטור 21:59.49.

10,000 מ': מאור טיורי 35:16.57, ריקי סאלם 36:50.28, מרי אליאס 37:21.98, מיגל אטיאס 37:41.96, נועה ברקמן 38:26.69, אזאונט תקה 39:25.22, רוני גדיש 39:46.47, אלונה אברין 40:30.54, גילי צוקרמן 41:12.87, אלין וינוגרצקי 41:28.94, רותם להב 41:50.57.

10 ק"מ (כביש): מרי אליאס 36:23, סווטלנה בחמנד 36:34, דנה לוין 37:43, מיגל אטיאס 37:46, ריקי סאלם 37:51, יערה זנגי 37:54, נינה פקרמן 38:02, אזאונט תקה 38:19, שירה מנגן 38:29, פאני בייסרון 38:43, נועה ברקמן 39:07, רוני גדיש 39:46, קים דרמון 40:03, דועה חטיב 40:13, אלונה אברין 40:26, ראשל גואטה 40:43, מנטאמר ביקאיה 40:51, יובל גומא 40:57, גל לוי 40:58. בתוואי קצר מדי: מאור טיורי 35:21, אליאס 35:27, בחמנד 36:15, ברקמן 37:38, זנגי 37:42, תקה 37:56.

חצי מרתון: ריקי סאלם 1:22:18, יערה זנגי 1:23:56, נועה ברקמן 1:27:10, אירינה מאזין 1:28:15, ראשל גואטה 1:28:42, מיגל אטיאס 1:28:53, לוריס מנדלוביץ 1:29:28, נינה פקרמן 1:29:53, אורנה בלאו 1:30:49, אלונה אברין 1:33:50, יפעת מידב 1:34:04, מיטל קוטק 1:34:17, מיכל רג'ואן 1:34:30, דנה וייסמן 1:34:45, דיליה פקלמן 1:34:53, רויטל אלמגור 1:35:15, שירי פרידמן 1:35:29, דקלה דרורי 1:35:44, יעל לפלר 1:36:05, בת-חן כהן 1:37:05.

מרתון: יערה זנגי 2:51:54, אורנה בלאו 3:08:09, יעל לפלר 3:14:30, רויטל אלמגור 3:23:00, קרן מרץ 3:24:56, תמר אשלגי 3:24:58, דקלה דרורי 3:26:20, לילה פרנקל 3:27:39, רויטל בן-ארצי 3:28:01, הדס שבתאי 3:28:20, דיליה פקלמן 3:29:04, יעל דנק 3:29:16, ורד אופיר 3:30:48, דורית שובלי 3:31:31, מירי בוים 3:32:24, נינה רבר 3:33:31, שרי באשי 3:35:45, עדי לדור 3:35:47, סוזן רוזנפלד 3:36:07, דפנה וגנר 3:36:13.

3000 מ' מכשולים: דנה לוין 10:43.68, מיגל אטיאס 10:49.88, אלין וינוגרצקי 11:43.33, דנה וייסמן 11:56.71, רותם להב 12:14.35.

100 מ' משוכות: אירינה לנסקי 13.06, רותם בטאט-גולן 14.66, טל בן-ארצי 14.88, נועה לוי (רל"צ) 15.52, דיה חי 15.59, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 15.61, ליאת ענו 16.02, ג'ומאן ג'ובראן 16.57, אלינה דרוזדוב 16.73, כריסטינה ונושבה 16.83, אלירז כץ 17.60, דנה וייסמן 18.69, אלינור מדלסי 19.83, ענבל כהן 19.97.

400 מ' משוכות: אולגה דוגדקו-ברונשטיין 1:00.97, ליאת ענו 1:01.75, אלכסנדרה לוקשין 1:04.79, כריסטינה ונושבה 1:06.25, ליהי שילה 1:15.97, ילנה פטיק 1:21.69.

גובה: דניאל פרנקל 1.94א, מעיין פורמן 1.92, טל בן-ארצי 1.75, שחף ברני 1.70, יאנינה רוחלנקו 1.67, ליה גוטניק 1.66, פז פרץ 1.62, שרון יעקובוביץ 1.61, ירדן דליהו 1.60, עדן שטרית 1.58, טיה גלילי, עדן לנדס, דריה עמיעד ואלירז כץ 1.55, ג'ומאן ג'ובראן 1.54, דיה חי וענבר מזורסקי 1.53, מלכה חמידולין, סוניה דרסבלידזה, אולגה דוגדקו-ברונשטיין ואורן שהרבני 1.50.

מוט: ג'יליאן שוורץ 4.50, מורן עזיזי 3.60, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 3.50, אלינור מדלסי 3.15, נעמה ברנשטיין 3.00, מאיה ואן-הלדר 2.60, אפרת בש 2.30, יובל מוסלי 2.20, שרון ברגמן 2.00.

רוחק: רותם בטאט-גולן 6.24, ניבה זיו 5.52, ג'ומאן ג'ובראן 5.45, נועה לוי (רל"צ) וטל בן-ארצי 5.38, אנסטסיה קירילוב 5.34, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 5.33, פז פרץ 5.23, מיטב רוטפלד ויעל בנימין 5.17, שירה איאש 5.09, קטרין ברקוביץ 5.06, יפעת זליקוביץ ומעיין מינצר 4.99, קרן דורי 4.98, דנה תייר 4.96, דניאלה שצ'רנקו ואור לוי 4.94, ג'יליאן שוורץ 4.93, ג'וי קננגיסר 4.92. בסיוע רוח: איאש 5.12, תייר 5.03.

משולשת: ניבה זיו 12.92, דניאל פרנקל 12.56, רותם בטאט-גולן 11.60, ג'וי קננגיסר 11.32, מעיין פורמן 11.20, דריה עמיעד 10.81, ג'ומאן ג'ובראן 10.80, יאנינה רוחלנקו 10.48, ירדן סודאי 10.40, דניאל קרמר 10.17, מיטב רוטפלד 10.15, יעל בנימין 10.14, סוניה דרסבלידזה 10.10, הדיל ואוי 10.04, דנה וייסמן 10.00, אור לוי 9.96, ליה גוטניק 9.92, ניירוז אבו-אחמד 9.88, זרינה עבדואלייב ויוליה קושנירסקי 9.72.

כדור ברזל: אנסטסיה מצקייב 15.52, דניאל פושטר 12.17, ענבל כהן 11.88, סווטלנה גנזדילוב 11.64, דריה עמיעד 10.74, יבגניה זבולוטני 9.84, דניאל קרמר 9.69, ילנה גילימוביץ 9.61, מעיין פורמן 9.57, נועה ברמן 9.39, טל בן-ארצי 9.22, ג'ומאן ג'ובראן 9.19, ג'נאן שהאב 9.05, פאולינה כצמן 8.89, אלירז כץ 8.70, ענת אפרים 8.68, אליונה וולודין 8.57, שרית אמרבי 8.55, רעותה שגב 8.53, רג'ידה ג'ראיסי 8.36. בהמתנה לאזרחות: מרגריטה בלוב 9.90.

דיסקוס: אנסטסיה מצקייב 50.25, יבגניה זבולוטני 38.29, אביגיל לוויי 36.80, דניאל פושטר 31.45, דניאל קרמר 30.11, אלינה טרסוב 29.62, אירינה ניסטור 28.73, דריה עמיעד 24.96, דורית נאור 24.44, נועה ברמן 22.25, רג'ידה ג'ראיסי 21.82, רעותה שגב 21.25, אליונה וולודין 21.14, ענת אפרים 21.10.

פטיש: יבגניה זבולוטני 58.94, ילנה מצקייב 33.95, דריה עמיעד 20.61, אירינה ניסטור 20.35, אליונה וולודין 19.22.

כידון: דורית נאור 43.40, ילנה גילימוביץ 39.26, אנסטסיה מצקייב 36.69, גל ברגיג 34.90, סווטלנה גנזדילוב 31.00, ענבל כהן 27.78, טל בן-ארצי 26.43, ג'ומאן ג'ובראן 24.98, רנין אבו-אחמד 24.51, ליאת ענו 22.57, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 21.38, דיה חי 20.08. בהמתנה לאזרחות: מרגריטה בלוב 36.38.

קרב 7: טל בן-ארצי 4476, אולגה דוגדקו-ברונשטיין 4272, ג'ומאן ג'ובראן 4110, ליאת ענו 3851.

גברים עד גיל 22
100 מ': עמרי הרוש 10.76, צבי בלון 10.93, עמית כהן 11.02, אמיר חמידולין ומאור סגד 11.14. בסיוע רוח: בלון 10.88, גדי אוחיון 10.91, יוגב סמו 11.03.
200 מ': עמרי הרוש 21.78, עמית כהן 21.93, גיל שטיינמץ 22.35, מאור סגד וצבי בלון 22.41. בסיוע רוח: בלון 22.21, יורי ביכמן 22.34.
400 מ': יורי ביכמן 48.35, חי כהן 49.05, אולג סולוגוב 49.27, איליה אליגולשווילי 49.57, איתי שמיר 49.78.
800 מ': יימר גטהון 1:51.45, יורי ביכמן 1:51.94, אולג סולוגוב 1:52.10, מוקט פטנה 1:52.20, אינדלאו טקלה 1:52.71.
1500 מ': יימר גטהון 3:48.14, אינדלאו טקלה 3:49.26, אילן פלג 3:59.18, עומר אלמוג 3:59.29, אולג סולוגוב 4:00.00.
3000 מ': אינדלאו טקלה 8:19.28, מולוסאו דניאל 8:27.6, יימר גטהון 8:39.3, דמאסו זגאיה 8:39.81, אגזה גואדה 8:41.1.
5000 מ': אינדלאו טקלה 13:49.25, יימר גטהון 14:43.84, אגזה גואדה 14:44.86, מארו טפרי 14:52.14, דמאסו זגאיה 15:10.33.
10,000 מ': אגזה גואדה 30:34.79, מלקאם ג'מבר 32:04.98, דמקה טשאלה 32:06.94, יוני טקלה 32:13.63, עמנואל וייסמן 36:58.61.
10 ק"מ (כביש): אינדלאו טקלה 30:48, יימר גטהון 30:57, דמאסו זגאיה 31:08, אדיסו נגה 31:21, מארו טפרי 31:33.
3000 מ' מכשולים: יוני טקלה 9:41.89, עידו גרינברג 10:37.33, מתן אצבהה 11:06.08, עמנואל וייסמן 11:13.60, טל ברגר 11:15.99.
110 מ' משוכות: מאור סגד 14.90, איליה אליגולשווילי 14.97, בן יעקבי 15.66, חי כהן 15.92, צוף ליפשיץ 16.53.
400 מ' משוכות: איליה אליגולשווילי 52.69, חי כהן 54.75, יורי ביכמן 54.95, בן יעקבי 55.41, ניקיטה ריבלקה 60.60.
גובה: דמיטרי קרויטר 2.28, גבריאל פז 2.07, אבירם שוורצברד 2.03, גידי צ'רניאקוב 1.91, הדר כהן 1.90.
מוט: איתמר בסטקר 4.65, אמיר הלל 3.85, רום גולדווסר 3.05, דניס גולדובסקי 3.00, איליה אליגולשווילי 2.90.
רוחק: גדי אוחיון 7.57, ינון ישראלי 7.55, דמיטרי קרויטר 7.27, אורי כהן 7.03, רועי אליקים 6.88. בסיוע רוח: אוחיון 7.61, כהן 7.10.
משולשת: דמיטרי קרויטר 15.00, גיא לובלצ'יק 14.98, גידי צ'רניאקוב 14.63, גדי אוחיון ודניאל בוטייל 14.14.
כדור ברזל: איתמר לוי 16.44, ויטאלי קוזמינצ'וק 14.06, פאבל בלוב 13.39, אבי ברקת 12.77, גבריאל פז 11.07.
דיסקוס: איתמר לוי 53.82, אדיר יהב 44.98, אבי ברקת 41.83, פאבל בלוב 38.93, ויטאלי קוזמינצ'וק 36.88.
פטיש: אדיר יהב 49.92, איגנסיו גליאדו 37.51, פאבל בלוב 34.46, ויטאלי קוזמינצ'וק 27.44.
כידון: אביב שמעוני 59.87, אילן וסרמן 47.20, דביר אויקנין 46.05, ארתור בלאוסוב 45.37, חוסאם נעים 43.77.
קרב 10: איליה אליגולשווילי 5699.

נשים עד גיל 22
100 מ': אולגה לנסקי 11.81, דקלה גולדנטל 12.45, אנסטסיה קירילוב 12.59, ג'ומאן ג'ובראן 12.64, טל בן-ארצי 12.65.
200 מ': אולגה לנסקי 24.38, אנסטסיה קירילוב 25.42, טל בן-ארצי 25.47, שני לאנדן 25.55, דקלה גולדנטל 25.59. בסיוע רוח: לנסקי 24.26.
400 מ': שני לאנדן 55.87, אנסטסיה קירילוב 56.37, אלכסנדרה לוקשין 59.27, דריה לוקשין 59.45, כריסטינה ונושבה 59.52.
800 מ': נרי גטריידה 2:20.05, אלין וינוגרצקי 2:20.98, אנסטסיה קירילוב 2:22.99, אזאונט תקה 2:23.43, נועה ברקמן 2:25.48.
1500 מ': מאור טיורי 4:37.05, אזאונט תקה 4:45.82, דנה לוין 4:46.79, דנה וייסמן 4:53.58, אלין וינוגרצקי 4:55.05.
3000 מ': מאור טיורי 9:59.05, דנה לוין 10:14.62, אזאונט תקה 10:25.60, נועה ברקמן 10:52.16, אלין וינוגרצקי 10:54.11.
5000 מ': מאור טיורי 16:58.55, דנה לוין 17:52.01, אזאונט תקה 18:11.16, נועה ברקמן 18:29.51, קים דרמון 19:04.71.
10,000 מ': מאור טיורי 35:16.57, נועה ברקמן 38:26.69, אזאונט תקה 39:25.22, אלין וינוגרצקי 41:28.94, רותם להב 41:50.57.
10 ק"מ (כביש): דנה לוין 37:43, אזאונט תקה 38:19, פאני בייסרון 38:43, נועה ברקמן 39:07, קים דרמון 40:03.
3000 מ' מכשולים: דנה לוין 10:43.68, אלין וינוגרצקי 11:43.33, דנה וייסמן 11:56.71, רותם להב 12:14.35.
100 מ' משוכות: טל בן-ארצי 14.88, נועה לוי (רל"צ) 15.52, דיה חי 15.59, ג'ומאן ג'ובראן 16.57, אלינה דרוזדוב 16.73.
400 מ' משוכות: אלכסנדרה לוקשין 1:04.79, כריסטינה ונושבה 1:06.25, ילנה פטיק 1:21.69.
גובה: טל בן-ארצי 1.75, שחף ברני 1.70, יאנינה רוחלנקו 1.67, ליה גוטניק 1.66, פז פרץ 1.62.
מוט: אלינור מדלסי 3.15, נעמה ברנשטיין 3.00, מאיה ואן-הלדר 2.60, אפרת בש 2.30, יובל מוסלי 2.20.
רוחק: ג'ומאן ג'ובראן 5.45, נועה לוי (רל"צ) וטל בן-ארצי 5.38, אנסטסיה קירילוב 5.34, פז פרץ 5.23.
משולשת: ג'וי קננגיסר 11.32, ג'ומאן ג'ובראן 10.80, יאנינה רוחלנקו 10.48, ירדן סודאי 10.40, דניאל קרמר 10.17.
כדור ברזל: אנסטסיה מצקייב 15.52, דניאל פושטר 12.17, ענבל כהן 11.88, דניאל קרמר 9.69, ילנה גילימוביץ 9.61.
דיסקוס: אנסטסיה מצקייב 50.25, דניאל פושטר 31.45, דניאל קרמר 30.11, אלינה טרסוב 29.62, אירינה ניסטור 28.73.
פטיש: ילנה מצקייב 33.95, אירינה ניסטור 20.35, אליונה וולודין 19.22.
כידון: ילנה גילימוביץ 39.26, אנסטסיה מצקייב 36.69, גל ברגיג 34.90, ענבל כהן 27.78, טל בן-ארצי 26.43.
קרב 7: טל בן-ארצי 4476, ג'ומאן ג'ובראן 4110.

נערים
100 מ': עמרי הרוש 10.76, אמיר חמידולין ומאור סגד 11.14, מאג'ד עראם 11.15, יוגב סמו 11.21. בסיוע רוח: סמו 11.03.
200 מ': עמרי הרוש 21.78, מאור סגד 22.41, חי כהן 22.56, איתי שמיר 22.59, יורי ביכמן 22.65. בסיוע רוח: ביכמן 22.34.
400 מ': יורי ביכמן 48.35, חי כהן 49.05, איתי שמיר 49.78, אילן פלג 50.85, אביב דיין 51.43.
800 מ': יימר גטהון 1:51.45, יורי ביכמן 1:51.94, אילן פלג 1:53.53, יעקב אליהו 1:57.27, עומר אלמוג 2:00.36.
1500 מ': יימר גטהון 3:48.14, אילן פלג 3:59.18, עומר אלמוג 3:59.29, מולוסאו דניאל 4:01.4, מארו טפרי 4:04.51.
3000 מ': מולוסאו דניאל 8:27.6, יימר גטהון 8:39.3, מארו טפרי 8:43.03, עומר אלמוג 8:45.74, דמקה טשאלה 8:47.02.
5000 מ': יימר גטהון 14:43.84, מארו טפרי 14:52.14, דמקה טשאלה 15:10.69, אדרג'ו באשה 15:40.51, יוני טקלה 15:51.43.
2000 מ' מכשולים: טל ברגר 7:21.37.
110 מ' משוכות 99 ס"מ: מאור סגד 14.39, חי כהן 15.31, בן יעקבי 15.35, ערן גרמן 15.87, צוף ליפשיץ 15.98.
400 מ' משוכות: חי כהן 54.75, יורי ביכמן 54.95, בן יעקבי 55.41, ניקיטה ריבלקה 60.60, איתם לוטם 62.07.
גובה: דמיטרי קרויטר 2.28, אבירם שוורצברד 2.03, הדר כהן 1.90, אלכס ליפניק 1.88, אלכסיי סזונוב ועידן חן 1.85.
מוט: איתמר בסטקר 4.65, אמיר הלל 3.85, רום גולדווסר 3.05, דניס גולדובסקי 3.00, יבגני גנקין 2.40.
רוחק: דמיטרי קרויטר 7.27, אורי כהן 7.03, רן קדם 6.75, דניאל בוטייל 6.67, אבירם שוורצברד ותום יעקובוב 6.60. בסיוע רוח: כהן 7.10.
משולשת: דמיטרי קרויטר 15.00, דניאל בוטייל 14.14, תום יעקובוב 14.12, אבירם שוורצברד 13.80, גרגורי שפירא 13.40.
כדור ברזל 6 ק"ג: אבי ברקת 14.72, פאבל בלוב 13.39, אדיר יהב 11.74, דביר אויקנין 10.80, אליאור דיירי 10.47.
דיסקוס 1.75 ק"ג: אבי ברקת 45.95, אדיר יהב 44.98, פאבל בלוב 38.93, רועי וסרמן 33.96, אורן וסרמן 33.01.
פטיש 6 ק"ג: אדיר יהב 51.26, איגנסיו גליאדו 37.51, פאבל בלוב 34.46.
כידון: אביב שמעוני 59.87, אילן וסרמן 47.20, דביר אויקנין 46.05, ארתור בלאוסוב 45.37, רותם ישראלי 43.34.
קרב 8: חי כהן 4948, בן יעקבי 4771, דביר אויקנין 4413, גרגורי שפירא 2123, אליאור דיירי 1925.

נערות
100 מ': כמו בגיל 22.
200 מ': אולגה לנסקי 24.38, אנסטסיה קירילוב 25.42, טל בן-ארצי 25.47, דקלה גולדנטל 25.59, ג'ומאן ג'ובראן 26.29. בסיוע רוח: לנסקי 24.26.
400 מ': אנסטסיה קירילוב 56.37, אלכסנדרה לוקשין 59.27, דריה לוקשין 59.45, ג'ומאן ג'ובראן 60.31, נרי גטריידה 60.40.
800 מ': נרי גטריידה 2:20.05, אנסטסיה קירילוב 2:22.99, דנה וייסמן 2:27.01, דנה לוין 2:27.17, ג'ומאן ג'ובראן 2:28.27.
1500 מ': דנה לוין 4:46.79, דנה וייסמן 4:53.58, נרי גטריידה 5:00.77, רותם להב 5:08.60, ליאן ויתקין 5:11.98.
3000 מ': דנה לוין 10:14.62, רותם להב 11:09.20, מנטאמר ביקאיה 11:44.14.
5000 מ': דנה לוין 17:52.01, רותם להב 19:57.43.
2000 מ' מכשולים: דנה לוין 6:56.5.
100 מ' משוכות: טל בן-ארצי 14.88, נועה לוי (רל"צ) 15.52, ג'ומאן ג'ובראן 16.57, אלינה דרוזדוב 16.73, דנה וייסמן 18.69.
400 מ' משוכות: אלכסנדרה לוקשין 1:04.79, ילנה פטיק 1:21.69.
גובה: טל בן-ארצי 1.75, יאנינה רוחלנקו 1.67, ליה גוטניק 1.66, פז פרץ 1.62, שרון יעקובוביץ 1.61.
מוט: כמו בגיל 22.
רוחק: כמו בגיל 22.
משולשת: כמו בגיל 22.
כדור ברזל: ענבל כהן 11.88, דניאל קרמר 9.69, ילנה גילימוביץ 9.61, טל בן-ארצי 9.22, ג'ומאן ג'ובראן 9.19.
דיסקוס: דניאל קרמר 30.11, אלינה טרסוב 29.62, רג'ידה ג'ראיסי 21.82, אליונה וולודין 21.14.
פטיש: ילנה מצקייב 33.95, אליונה וולודין 19.22.
כידון: ילנה גילימוביץ 39.26, גל ברגיג 34.90, ענבל כהן 27.78, טל בן-ארצי 26.43, ג'ומאן ג'ובראן 24.98.
קרב 7: כמו בגיל 22.

קדטים
100 מ': איתמר בסטקר 11.43, גיגי פפולשאלי 11.44, נתנאל דיירי 11.46, ערן גרמן 11.48, נאור רוזנס 11.61.
200 מ': נאור רוזנס 23.25, איתמר בסטקר 23.75, חסן אחמד 23.87, גיגי פפולשאלי 24.05, ערן גרמן 24.10.
400 מ': נאור רוזנס 52.85, אריאל חלפון 55.13, איתם לוטם 55.69, עמית מזרחי 55.73, עמרי דולב 55.79.
800 מ': עומר אלמוג 2:00.36, נועם צוריאלי 2:03.82, אלהין קטלה 2:06.01, אקויה דרסך 2:07.96, מיטיקו מאמוש 2:08.10.
1500 מ': עומר אלמוג 3:59.29, אלהין קטלה 4:15.20, אקויה דרסך 4:15.59, שלו הלחמי 4:21.03, ישעמבל אספה 4:21.07.
3000 מ': עומר אלמוג 8:45.74, מסגנאו מולה 8:55.51, אקויה דרסך 9:04.50, יונה אמיתי 9:10.23, אלהין קטלה 9:17.70.
110 מ' משוכות 91 ס"מ: ערן גרמן 15.38, רום גולדווסר 16.00, עידן חן 16.39, ניקיטה ריבלקה 16.76, אבירם שוורצברד 17.99.
400 מ' משוכות 84 ס"מ: איתם לוטם 59.91, ניקיטה ריבלקה 60.60, דור אורן 65.15, אמרי דיקשטיין 65.71, רז חבושה 67.44.
גובה: אבירם שוורצברד 2.03, עידן חן 1.85, דניס גריצביץ 1.83, איתן סטפנוב ודין שטיינבך 1.80.
מוט: איתמר בסטקר 4.65, רום גולדווסר 3.05, דניס גולדובסקי 3.00, יבגני גנקין 2.40.
רוחק: דניאל בוטייל 6.67, אבירם שוורצברד 6.60, איתמר בסטקר 6.50, ערן גרמן 6.42, גילרון צבקביץ 6.21.
משולשת: דניאל בוטייל 14.14, אבירם שוורצברד 13.80, ניקיטה ריבלקה 13.16, יונתן סימון 10.74, סער זהר 10.03.
כדור ברזל 5 ק"ג: פאבל בלוב 16.75, סרגיי משקין 14.66, יונה סגל 13.78, רועי וסרמן 13.52, איגנסיו גליאדו 12.56.
דיסקוס 1.5 ק"ג: פאבל בלוב 47.10, סרגיי משקין 41.34, רועי וסרמן 39.03, אורן וסרמן 36.11, עמית הלמן 34.67.
פטיש 5 ק"ג: איגנסיו גליאדו 37.51, פאבל בלוב 34.46, אורן וסרמן 33.61, אילן וסרמן 33.31.
כידון 700 ג': אילן וסרמן 47.50, ארתור בלאוסוב 45.60, רותם ישראלי 43.34, איתם לוטם 42.85, נתנאל רויטבלט 37.00.
קרב 7: אבירם שוורצברד 3526, רום גולדווסר 3463, עידן חן 3447, ערן גרמן 3426, נתנאל דיירי 3168.

קדטיות
100 מ': מרווה לנגר 13.02, אלינה דרוזדוב 13.05, נועה לוי (רל"צ) 13.13, ניירוז אבו-אחמד 13.35, ענבל כהן 13.50.
200 מ': אלינה דרוזדוב 27.23, מרווה לנגר 27.42, נועה לוי (רל"צ) 27.50, דנה וייסמן 28.21, אלכסנדרה לוקשין 28.36. בסיוע רוח: לנגר 27.21.
400 מ': אלכסנדרה לוקשין 59.27, נרי גטריידה 60.40, דנה וייסמן 62.24, מלכה חמידולין 62.69, מרווה לנגר 62.92.
800 מ': נרי גטריידה 2:20.05, דנה וייסמן 2:27.01, אליסה קוזושנר 2:32.74, נועם רייך 2:33.64א, יערה ארנסברג 2:37.12.
1500 מ': דנה וייסמן 4:53.58, נרי גטריידה 5:00.77, ליאן ויתקין 5:11.98, גל לוי 5:16.99, מרינה מאירקוביץ 5:25.12.
100 מ' משוכות 76 ס"מ: נועה לוי (רל"צ) 15.42, אלינה דרוזדוב 16.02, מרווה לנגר 17.40, דנה וייסמן 17.93, פז פרץ ויובל אדלר 18.96. בסיוע רוח: לוי 15.35.
400 מ' משוכות: כמו בגיל 19.
גובה: פז פרץ 1.62, שרון יעקובוביץ 1.61, ירדן דליהו 1.60, עדן שטרית 1.58, טיה גלילי ועדן לנדס 1.55.
מוט: מאיה ואן-הלדר 2.60, אפרת בש 2.30, יובל מוסלי 2.20, שרון ברגמן 2.00.
רוחק: נועה לוי (רל"צ) 5.38, פז פרץ 5.23, יעל בנימין 5.17, קטרין ברקוביץ 5.06, מעיין מינצר 4.99.
משולשת: דניאל קרמר 10.17, יעל בנימין 10.14, סוניה דרסבלידזה 10.10, דנה וייסמן 10.00, ניירוז אבו-אחמד 9.88.
כדור ברזל 3 ק"ג: ענבל כהן 13.65, דניאל קרמר 12.30, פז פרץ 9.25, ירדן גרינברג 9.23, מורן אמסלם 9.22.
דיסקוס: דניאל קרמר 30.11, רג'ידה ג'ראיסי 21.82, אליונה וולודין 21.14.
פטיש 3 ק"ג: אירינה איליאשנקו 26.52, אליונה וולודין 19.22.
כידון: גל ברגיג 34.90, ענבל כהן 27.78.
קרב 5: אלינה דרוזדוב 3160, פז פרץ 3153, מרווה לנגר 3107, דנה וייסמן 2985, קרן דורי 2811.
  

סגור