עשרת הטובים

| שתף |

לפניכם רשימת אזרחי המדינה, בעלי ההישגים הטובים ביותר הידועים לנו, שנקבעו השנה בתחרויות רשמיות (נכון ל-30/10/10) בכל מקצוע אולימפי וכן ב-3000 מ' ובריצות כביש ל-10 ק"מ ולחצי מרתון. תוצאות שנמדדו ידנית לא הובאו בחשבון במיאוצים הקצרים, ובמרחקים האחרים הן רשומות בעשיריות השנייה, בעוד שאלה הרשומות במאיות נמדדו חשמלית-אוטומטית. (א) - תוצאה שהושגה באולם.

תאריך: 02/02/11, מאת: דוד אייגר, גליון מס. 148

 

גברים

100: דמיטרי גלושצ'נקו 10.44, אסף מלכה 10.65, מיקי בר-יהושע 10.69, רם מור 10.79, אנטולי מיננקו 10.83, עמרי הרוש 10.84, אלכס ארונוב 10.87, אמיר דאי 10.90, יורי שפסאי 10.96, צבי בלון 10.97. בהמתנה לאזרחות: רובן מאז'ולה 10.76. בסיוע רוח: מלכה 10.49, ר. מור 10.60.

200: דמיטרי גלושצ'נקו 20.98, מיקי בר-יהושע 21.63, אסף מלכה 21.76, עמית כהן 21.81, עמרי הרוש 21.97, רם מור 22.29, גיל שטיינמץ 22.30, איאד מגדוב 22.47, חי כהן 22.51, ינון ישראלי 22.55. בהמתנה לאזרחות: רובן מאז'ולה 21.33. בסיוע רוח: בר-יהושע 21.52, הרוש 21.81, טל מור 22.12, שטיינמץ 22.16, בן אימרגוט 22.36, גרמן פלורנץ 22.43.

400: יורי שפסאי 48.47, גרמן פלורנץ 48.72, אולג סולוגוב 48.89, יורי ביכמן 49.13, בצלאל מזרחי 49.16, חי כהן 49.33, גיל שלג 49.40, אנטולי מיננקו 49.41, איליה אליגולשווילי 49.57, איתי שמיר 49.69. בהמתנה לאזרחות: רובן מאז'ולה 47.02.

800: דסטין אמראני 1:47.96, אולג סולוגוב 1:52.60, אליהו יעקב 1:53.28, אסמרו אררו 1:53.60, מוקט פטנה 1:53.74, אילן פלג 1:54.03, יורי ביכמן 1:54.08, מיקי קוברין 1:54.60, גזצ'או יוסף 1:55.20, מולוסאו דניאל 1:55.31. בהמתנה לאזרחות: רובן מאז'ולה 1:54.29.

1500: גזצ'או יוסף 3:43.66, אינדלאו טקלה 3:50.40, מוגס טסמה 3:51.55, נועם נאמן 3:51.92, אביחי גודמן 3:54.90, מולוסאו דניאל 3:55.56, דן סלפטר 3:56.34, מיקי קוברין 3:56.43, אסרט מאמו 3:56.71, ג'ירמאו אמרה 3:57.27.

3000: גזצ'או יוסף 7:53.30, מוגס טסמה 8:18.5, אסרט מאמו 8:22.65, בריהון וובה 8:25.3, אביחי גודמן 8:25.36, ג'ירמאו אמרה 8:26.58, נגוסה אסמרה 8:32.0, מולוסאו דניאל 8:32.36, אינדלאו טקלה 8:33.12, נועם נאמן 8:38.09.

5000: גזצ'או יוסף 13:40.53, מוגס טסמה 14:01.68, בריהון וובה 14:18.50, אינדלאו טקלה 14:19.97, ג'ירמאו אמרה 14:25.60, נגוסה אסמרה 14:29.4, אסרט מאמו 14:36.84, אביחי גודמן 14:43.08, זוהר זמירו 14:49.44, מוטי מזרחי 14:52.47.

10,000: גזצ'או יוסף 28:37.48, מוגס טסמה 28:51.23, נגוסה אסמרה 29:47.70, ג'ירמאו אמרה 30:11.87, אינדלאו טקלה 30:12.10, אסרט מאמו 30:32.38, נועם נאמן 30:54.70, איילה סטאין 31:05.20, אסף בימרו 31:05.53, אגזה גואדה 31:20.11.

10 ק"מ (כביש): נגוסה אסמרה 30:46, וודג' זבדיה ובריהון וובה 31:04, גזצ'או יוסף 31:13, אסרט מאמו 31:15, ג'ירמאו אמרה 31:21, רן אלתרמן וימהרן יוסף 31:27, איילה סטאין 31:28, אגזה גואדה 31:33.

חצי מרתון: בריהון וובה, וודג' זבדיה וזוהר זמירו 1:07:47, אסף בימרו 1:07:48, איילה סטאין 1:08:42, דסטאו סוונך 1:09:04, אסרט מאמו 1:10:46, מוטי מזרחי 1:11:04, יוסוף בדיע 1:12:12, דב קרמר 1:12:20.

מרתון: אסף בימרו 2:19:26, זוהר זמירו 2:20:59, בריהון וובה 2:21:12, וודג' זבדיה 2:21:43, דסטאו סוונך 2:22:48, דב קרמר 2:25:37, איילה סטאין 2:26:26, חי נועם 2:30:38, אברהם היילמלקוט 2:36:46, נחשון שוחט 2:39:04.

3000 מכשולים: נועם נאמן 8:59.29, מוהנד נעים 9:22.39, ימהרן יוסף 9:27.09, דניאל אישטה 9:33.72, יוסוף בדיע 9:36.11, אלמו ימיר 9:41.79, מולוסאו דניאל 9:48.64, אסנקאו אקאל 9:55.69, יוני טקלה 10:06.18, אלכס דוקרסקי 10:09.60.

110 משוכות: בן אימרגוט 14.55, יורי פלס 14.72, אנטולי מיננקו 14.79, תומר אלמוגי 15.12, איאד מגדוב 15.29, קונסטנטין קריניצקי 15.65, איליה אליגולשווילי 15.69, רוסלן חמד 15.76, גיא קריצשטיין 16.07, רומאן קוגן 16.65.

400 משוכות: גיל שלג 52.12, יורי פלס 53.21, איאד מגדוב 53.25, איליה אליגולשווילי 54.19, חי כהן 54.93, רוסלן חמד 58.28, מאור סגד 59.06, הריסון פרנלי 59.66, אביב דיין 59.98, מאהר גריפאת 60.52.

גובה: דמיטרי קרויטר 2.24 (א), קונסטנטין קריניצקי 2.11, ניקי פאלי 2.07, גבריאל פז 2.05, רועי אליקים 1.98, גידי צ'רניאקוב, ולדימיר בוריסנקו ואיתמר בסטקר 1.95, אבירם שוורצברד 1.94, אלכס ליפניק 1.88.

מוט: בריאן מונדשיין (א) ויבגני אולחובסקי 5.50, דניס חולב 5.20 (א), רומאן קוגן 4.90, דמיטרי קבקוב (א) ואודי קרני 4.80, אנדריי קרסטיאנצב 4.70, רוסלן חמד 4.47, אנדריי איסקוב 4.40, קונסטנטין קריניצקי 4.35.

רוחק: יוחאי הלוי 7.99, גדי אוחיון 7.57, ינון ישראלי 7.53, אלכס טרמבאץ 7.37, אנטולי מיננקו 7.35, דמיטרי קרויטר 7.30, רן קדם 7.12, רועי אליקים 6.92, רומאן קוגן 6.91, ולדימיר בוריסנקו 6.87. בסיוע רוח: טרמבאץ 7.48, אליקים 6.93, טל פרל 6.92.

משולשת: יוחאי הלוי 16.76, בן אימרגוט 15.67, עוז ליפשיץ 15.19, גדי אוחיון 14.49, גיא לובלצ'יק 14.39, ולדימיר בוריסנקו 14.31, רועי אליקים 14.27, לירון אטדגי 14.20, קונסטנטין קריניצקי 14.01, תום יעקובוב 13.81. בסיוע רוח: ליפשיץ 15.20, קריניצקי 14.20.

כדור ברזל: ויטאלי קוזמינצ'וק 16.45, מרק אלטרמן 16.04, איתמר לוי 15.54, פליקס גרומדסקי 14.42, שחר מוזר 14.39, שלומי בן-שושן 13.94, אריה קורצ'ק 13.17, מיכאל לנגשטיין 13.13, ויקטור זגינאיקו 13.04, אנטולי מיננקו 12.52.

דיסקוס: פליקס גרומדסקי 57.06, איתמר לוי 53.71, מרק אלטרמן 53.11, ויטאלי קוזמינצ'וק 45.76, רוסלן חמד 43.34, אדיר יהב 40.83, ויקטור זגינאיקו 40.81, יבגני וקסלר 38.61, קונסטנטין קריניצקי 37.49, אנטולי מיננקו 37.45.

פטיש: ויקטור זגינאיקו 60.72, שלומי בן-שושן 58.93, פאבל בליי 52.04, אדיר יהב 44.88, יאן גרומדסקי 44.10, מרק אלטרמן 36.21, איגנסיו גיליארדי 29.08, מיכאל לנגשטיין 26.97, ויטאלי קוזמינצ'וק 26.93.

כידון: אלכס פינגרט 64.53, עשהאל ארד 62.88, ואדים בוויקין 61.21, תום קליסקי 58.19, סמיון פולינוב 54.91, רוסלן חמד 53.89, אביב שמעוני 53.48, אנטולי מיננקו 52.08, אדיר יהב 50.66, גבריאל אלבז 47.24.

קרב 10: אנטולי מיננקו 7,046, רוסלן חמד 6,700, קונסטנטין קריניצקי 6,556, רומאן קוגן 5,319, יורי פלס 4,985, איליה אליגולשווילי 4,982. בסיוע רוח: חמד 6,783.

 

 

נשים

100: אירינה לנסקי 11.99, אולגה לנסקי 12.00, ריטה פוגרלוב 12.12, רותם בטאט 12.46, דקלה גולדנטל 12.47, טל בן-ארצי 12.51, שני לאנדן 12.66, נועה לוי (חיפה) 12.72, ליאת קוגון 12.73, אלינה דרוזדוב 12.79. בסיוע רוח: פוגרלוב 11.92, לוי 12.66.

200: אירינה לנסקי 24.48, אולגה לנסקי 24.71, ריטה פוגרלוב (א) וטל בן-ארצי 25.09, דקלה גולדנטל 25.72, שני לאנדן 25.86, יקטרינה קוקוש 26.11, נועה לוי (חיפה) 26.27, ענת מורד 26.37, דריה לוקשין 26.44. בסיוע רוח: גולדנטל 25.53, לאנדן 25.70, קוקוש 25.93.

400: שני לאנדן 55.72, אירינה לנסקי 56.81, יקטרינה קוקוש 57.53, ליאת ענו 58.51, אנסטסיה חולב 58.64, טל בן-ארצי 58.68, דריה לוקשין 58.80, אנסטסיה קירילוב 59.32, ענת מורד 59.40, אלכסנדרה לוקשין 59.74.

800: דועה חטיב 2:17.31, ליאת ענו 2:17.51, מאור טיורי 2:17.99, נרי גטרידה 2:18.34, טל בן-ארצי 2:20.09, שירה מנגן 2:20.16, אזאונט תקה 2:21.83, ענת מורד 2:22.52, קורל מזרחי 2:22.83, ג'ומאן ג'ובראן 2:22.99.

1500: מאור טיורי 4:33.69, דועה חטיב 4:37.35, דנה לוין 4:45.54, מיגל אטיאס 4:46.70, אלין וינוגרצקי 4:52.53, אזאונט תקה 4:52.62, נרי גטרידה 4:54.28, שירה מנגן 4:56.27, דנה וייסמן 5:03.06, שרון ששון 5:03.96.

3000: מאור טיורי 10:01.21, דנה לוין 10:28.82, מיגל אטיאס 10:36.63, מרי אליאס 10:45.7, נינה פקרמן 11:00.8, אזאונט תקה 11:01.0, אלין וינוגרצקי 11:05.41, דנה וייסמן 11:07.65, רותם להב 11:25.93, ריקי סאלם 11:34.3.

5000: מאור טיורי 17:10.98, מרי אליאס 17:59.9, דנה לוין 18:15.04, נינה פקרמן 18:35.00, מיגל אטיאס 18:36.0, אזאונט תקה 18:43.37, נועה ברקמן 19:22.4, ריקי סאלם 19:22.9, גילי צוקרמן 19:29.16, רותם להב 20:15.64.

10,000: מאור טיורי 35:48.26, מרי אליאס 36:57.69, מיגל אטיאס 37:43.89, דנה לוין 38:07.43, ריקי סאלם 38:35.77, נינה פקרמן 38:59.6, נועה ברקמן 39:08.33, גילי צוקרמן 41:32.06, רותם להב 43:44.75, דנה ברדה 44:01.22.

10 ק"מ (כביש): סווטלנה בחמנד 36:09, מאור טיורי 36:46, מרי אליאס 37:15, אניה בן-דוד 37:18, יערה זנגי 38:09, נינה פקרמן 38:48, דנה לוין 39:01, מיגל אטיאס וריקי סאלם 39:03, נועה ברקמן 39:14.

חצי מרתון: מרי אליאס 1:21:13, סווטלנה בחמנד 1:21:23, יערה זנגי 1:26:58, לוריס מנדלוביץ 1:28:18, אורנה בלאו 1:30:05, נועה ברקמן 1:33:20, דורית שובלי 1:34:55, חוה גרו 1:35:14, דיליה פקלמן 1:35:24, ריקי סאלם 1:36:01.

מרתון: לוריס מנדלוביץ 2:58:50, אורנה בלאו 3:04:59, שרי באשי 3:19:42, ורד אופיר 3:20:21, קרן מרץ 3:21:33, חוה גרו 3:25:15, נעמה ארבל 3:27:35, תמר אשלגי 3:27:50, עדי מלמד 3:27:52, דורית שובלי 3:29:01.

3000 מכשולים: דנה לוין 10:53.83, מיגל אטיאס 11:04.09, אלין וינוגרצקי 12:04.87, דנה וייסמן 12:09.64, רותם להב 12:39.64.

100 משוכות: אירינה לנסקי 13.20, רותם בטאט 14.39, טל בן-ארצי 14.96, נועה לוי (רל"צ) 16.09, קורל שמעוני 16.42, ז'אנה ברר 16.47, אדר מדוצקי 17.74, מיטב רוטפלד 18.18, ליה גוטניק 18.67, ג'נאן שהאב 19.79. בסיוע רוח: לנסקי 13.10, בטאט 14.05, אולגה דוגדקו 15.27, שמעוני 16.14, כריסטינה ונושבה 16.63.

400 משוכות: ליאת ענו 1:02.30, אנסטסיה חולב 1:03.10, אולגה דוגדקו 1:03.39, דריה לוקשין 1:04.17, ענת מורד 1:04.96, ילנה אבוייב 1:06.21, אלכסנדרה לוקשין 1:06.30, כריסטינה ונושבה 1:06.80, קורל מזרחי 1:08.47, אלין וינוגרצקי 1:11.01.

גובה: דניאל פרנקל 1.92, מעין פורמן 1.89, יוליה פושקריוב 1.80, שחף ברני 1.74, טל בן-ארצי 1.72, ליה גוטניק 1.65, פז פרץ 1.60, ענבר מזורסקי ורימה יודילביץ 1.59, נוי ליבנה 1.58.

מוט: ג'יליאן שוורץ 4.60, מורן עזיזי ואולגה דוגדקו 3.80, ז'אנה ברר ונעמה ברנשטיין 3.20, כרמל בנצור 3.10, אלינור מדלסי 2.73, מאיה ואן-הלדר 2.60, אורן שהרבני 2.40, אפרת בש 2.20.

רוחק: רותם בטאט 6.01, יוליה פושקריוב 5.47, ניבה זיו 5.42, טל בן-ארצי 5.40, שירה איאש 5.39, ג'ומאן ג'ובראן 5.31, מיטב רוטפלד 5.24, אנסטסיה סטשבסקי 5.23, מריה שמריי ודניאלה שצ'רנקו 5.21. בסיוע רוח: זיו 5.53, מעין פורמן 5.34, סטשבסקי 5.24.

משולשת: ניבה זיו 12.86, דניאל פרנקל 12.64, יוליה פושקריוב 12.11, מעין פורמן 11.93, נעמה ברנשטיין 11.11, ג'וי קננגיסר 11.00, מריה שמריי 10.90, רותם בטאט 10.81, ליטל פילוסוף 10.74 (א), דניאלה שצ'רנקו ומיטב רוטפלד 10.70. בסיוע רוח: שצ'רנקו 10.74.

כדור ברזל: אנסטסיה מצקייב 14.16, דניאל פושטר 12.42, סווטלנה גנזדילוב 11.74, יבגניה זבולוטני 10.68, ילנה מצקייב 9.85, ג'נאן שהאב 9.58, נועה ברמן 9.56, טל בן-ארצי 9.01, אירינה ניסטור 9.00, דניאל קרמר 8.93. בהמתנה לאזרחות: מרגריטה בלוב 11.77. 

דיסקוס: אנסטסיה מצקייב 43.79, יבגניה זבולוטני 38.82, אלינה טרסוב 33.25, אירינה ניסטור 32.07, דניאל פושטר 31.64, ג'נאן שהאב 30.62, ילנה מצקייב 27.49, דניאל קרמר 27.48, ליאור ברגר 27.02, אירינה איליאשנקו 21.12.

פטיש: יבגניה זבולוטני 59.19, ילנה מצקייב 39.58, ליטל פילוסוף 39.06, ליאור ברגר 38.12, אירינה איליאשנקו 26.57.

כידון: דורית נאור 45.50, נועה ברמן 42.30, ילנה גילימוביץ 37.75, אנסטסיה מצקייב 35.29, גל ברגיג 33.49, ג'נאן שהאב 27.18, מעיין קסל 26.91, יעל זיו 26.66, אלינה טרסוב 24.66, טניה ארליוק 24.41. בהמתנה לאזרחות: מרגריטה בלוב 33.91.

קרב 7: טל בן-ארצי 4,804, מיטב רוטפלד 3,157, ג'נאן שהאב 2,488, רנין אבו-אחמד 1,755.

 

 

 

סגור