עשרת הטובים

| שתף |

לפניכם רשימת אזרחי המדינה, בעלי ההישגים הטובים ביותר הידועים לנו, שנקבעו בתחרויות רשמיות מאז פתיחת העונה הנוכחית (1.10.08) ועד 2.8.09, בכל מקצוע שבו תיחרו גם אתלטים בכירים. תוצאות הרשומות במאיות השניה נמדדו חשמלית-אוטומטית, ובעשיריות השניה - ידנית. גבהי המשוכות ומשקלי המכשירים הם של בוגרים. א – תוצאה שהושגה באולם. בריצות 60 מ', 300 מ', 600 מ', 10,000 מ', 10 ק"מ (כביש), חצי מרתון ומרתון לגברים, ו-60 מ', 10,000 מ', 10 ק"מ (כבוש), מרתון ו-60 מ' משוכות וכן בקרב שבע לנשים, לא חלו שינויים מאז פרסום הרשימה הקודמת (גליון 141 עמ' 64).

תאריך: 05/09/09, מאת: דוד אייגר, גליון מס. 142

גברים
100: דמיטרי גלושצ'נקו 10.34, טל מור 10.68, רם מור 10.69, אלכס ארונוב 10.70, ערן לוי 10.71, מיקי בר-יהושע ואסף מלכה 10.74, אטילה פרקש 10.84, אמיר קופלר 10.89, אנטולי מיננקו 10.90. בסיוע רוח: מלכה 10.63, פרקש 10.75, מיננקו 10.82, יורי שפסאי 10.84.
200: גלושצ'נקו 20.86, בר-יהושע 21.63, ר.מור 21.78, מיכאל אילין וט.מור 21.82, שפסאי 21.85, גיל שטיינמץ 21.90, פרקש 22.11, ינון ישראלי 22.19, עמית כהן 22.21. בסיוע רוח: אילין 21.78.
400: שפסאי 47.42, טראס שצ'רנקו 47.58, גרמן פלורנץ וגיל שלג 48.34, בצלאל מזרחי 48.52, אולג סולוגוב 48.94, איליה אליגולשווילי 49.55, הריסון פרנלי 49.99, יורי ביכמן 50.06, יורי פלס 50.18.
800: גזאצ'ו יוסף 1:50.68, אסמרו אררו 1:51.60, גרגורי מיכאלוב 1:52.95, גטהון ימר 1:53.49, אולג סולוגוב 1:54.56, דן סלפטר 1:54.61, אינדלאו טקלה 1:55.09, מולוסאו דניאל 1:55.37, שפסאי 1:55.42, תום כהן 1:55.52.
1000: אררו 2:27.4, סלפטר 2:27.7, יוסף 2:28.3, ימר 2:29.48, אביחי גודמן 2:31.95.
1500: יוסף 3:40.90, נועם נאמן 3:50.13, סלפטר 3:50.64, אררו 3:50.90, מיקי קוברין 3:50.94, ימר 3:53.39, גודמן 3:54.26, טקלה 3:54.89, דניאל 3:55.40, איתי מגידי 3:55.96.
2000: יוסף 5:18.34, נאמן 5:25.66, מוגס טסמה 5:33.15, טקלה 5:37.68, אגזה גואדה 5:41.25.
3000: יוסף 7:51.40, נאמן 8:09.34, טסמה 8:20.90, בריהון וובה 8:23.73, טקלה 8:28.40, אסרט מאמו 8:30.22, נגוסה אסמרה 8:33.82, ימר 8:34.00, קוברין 8:41.71, דסטאו סוונך 8:45.20.
5000: יוסף 13:31.45, וובה 14:13.14, טסמה 14:13.89, מאמו 14:21.72, נאמן 14:34.03, אסמרה 14:39.03, ימר 14:40.04, טקלה 14:42.99, סוונך 14:51.00, זוהר זמירו 14:58.09.
3000 מכשולים: נאמן 8:58.02, מגידי 9:11.18, אסמרה 9:21.15, מוהנד נעים 9:22.81, דניאל אישטה 9:42.57, ימהרן יוסף 9:49.44, יוני טקלה 10:16.18, אלכס דוקרסקי 10:23.90, שביט צוריאל 10:31.39, שריג שפיגל 10:37.05.
110 משוכות: אילין 14.25, שצ'רנקו 14.70, פלס 14.77, מיננקו 15.06, שלג 15.34, ע.לוי 15.42, דמיטרי קרויטר 15.52, רוסלן חמד 15.54, אליגולשווילי 15.62, רימון מזאוי 15.92.
400 משוכות: שצ'רנקו 51.55, שלג 52.12, פלס 53.25, איאד מגדוב 53.52, אליגולשווילי 53.69, חמד 55.72, מזאוי 56.47, חי כהן 57.96, ביכמן 59.37, ולדימיר בוריסנקו 59.50.
גובה: קרויטר 2.21, ניקי פאלי 2.20א, קונסטנטין קריניצקי 2.10, גבריאל פז 2.04, שחר דוידזון 2.01, בוריסנקו 1.95, ישראלי, טל פרל ורועי אליקים 1.92, גידי צ'רניאקוב 1.90.
מוט: אלכס אוורבוך 5.61, יבגני אולחובסקי 5.55א, דניס חולב 5.20, דמיטרי קבקוב 5.05, אודי קרני 5.00, רומאן קוגן 4.90, חמד 4.50, אנדריי איסקוב 4.30, קריניצקי 4.00, פאבל קוגן 3.70. במתקן לא חוקי: אמיר הלל 3.80.
רוחק: יוחאי הלוי 7.50, מיננקו 7.41, אוחיון 7.26, קרויטר 7.19, בוריסנקו 7.13, ע.לוי 6.94, פרל 6.93, בן אימרגוט 6.88, חמד 6.86, עוז ליפשיץ 6.83א. בסיוע רוח: הלוי 7.77, ע.לוי וליפשיץ 6.96, גיא קריצשטיין 6.92.
משולשת: הלוי 16.65, ליפשיץ 15.63, בוריסנקו 15.47, קרויטר 15.41, אימרגוט 15.21, אוחיון 14.64, מיננקו 14.44, אליקים 14.43, קריניצקי וגיא לובלצ'יק 14.38. בסיוע רוח: מיננקו 14.55, קריניצקי 14.46.
כדור ברזל: איגור באסוב 15.85, אריק צ'פוי 14.81, איתמר לוי 14.64, שלומי בן-שושן 14.51, שי שלו 14.47, ויטאלי קוזמינצ'וק 14.36, שחר מוזר 14.30, מרק אלטרמן 14.06, ויקטור זגינאיקו 13.16, פליקס גרומדסקי 12.95.
דיסקוס: גרומדסקי 54.06, א.לוי 52.96, אלטרמן 51.15, זגינאיקו 46.98, צ'פוי 43.71, חמד 42.02, באסוב 41.91, קוזמינצ'וק 41.90, בן-שושן 37.26, ניקולאי צ'ריקוב 36.80.
פטיש: זגינאיקו 63.53, בן-שושן 60.62, פאבל בליי 49.30, יוני זרך 45.10, איבן קוצנקו 41.43, רוסלן נדבר 40.96, ולדימיר מקרוב 39.14, ולדימיר אוסטיצ'נקו 35.75, אדיר יהב 34.72, אבי אבייב 29.60.
כידון: עשהאל ארד 65.25, ואדים בוויקין 62.77, אלכס פינגרט 62.29, גבריאל אלבז 56.52, ולדימיר ויטר 54.77, סמיון פולינוב 54.30, אביב שמעוני 54.16, חמד 53.20, תום קליסקי 52.48, עומר דוידאן 51.06.
קרב 10: חמד 6581, קריניצקי 6149, קבקוב 6116. בסיוע רוח: חמד 6767.


נשים
100: אירינה לנסקי 11.82, ריטה פוגרלוב 11.84, אולגה לנסקי 12.04, רותם בטאט 12.25, יוליה פושקריוב 12.37, אנסטסיה קירילוב 12.43, דקלה גולדנטל 12.54, טל בן-ארצי 12.57, ליאת קוגון 12.72, אור לוי ואנסטסיה סטשבסקי 13.02. בסיוע רוח: פוגרלוב 11.75, ז'אנה ברר 12.76, סטשבסקי 12.87.
200: פוגרלוב 24.28, אול.לנסקי וקירילוב 25.35, בן-ארצי 25.36, שני לאנדן 25.65, גולדנטל 26.08, קוגון 26.63, פושקריוב ו-ויקטוריה ארגוס 26.70, ג'ומאן ג'ובראן 27.08. בסיוע רוח: איר.לנסקי 24.88, אול.לנסקי 25.12, בטאט 25.75, פושקריוב 26.57, קוגון 26.58.
300: קירילוב 42.15, אלכסנדרה לוקשין 43.72, מרווה לנגר 43.92, נטליה סקריפניקוב 44.09, כריסטינה ונושבה 44.92.
400: קירילוב 56.23, לאנדן 56.32, פוגרלוב 57.11, דריה קורוליוב 59.47, דריה לוקשין 59.72, ילנה אבוייב 60.38, ג'ובראן 60.39, גנזדילוב 60.83, קוגון 61.51, קורל מזרחי 61.61.
800: דועה חטיב 2:15.62, ליאת ענו 2:18.42א, מאור טיורי 2:19.21, טטיאנה אדמנקו 2:20.02, מיגל אטיאס 2:20.61, אזאונט תקה 2:21.43, ג'ובראן 2:21.56, דריה עמיעד 2:23.10א, מזרחי 2:23.40, שרון ששון 2:23.54.
1500: חטיב 4:39.68, טיורי 4:40.24, מרי אליאס 4:44.42, אטיאס 4:47.40, סווטלנה בחמנד 4:52.58, תקה 4:54.12, דנה לוין 4:54.65, נרי גטרידה 5:00.56, נינה פקרמן 5:01.13, גילי צוקרמן 5:01.34.
2000: טיורי 6:26.38, לוין 6:39.30, אלין וינוגרצקי 7:20.9, דנה וייסמן 7:26.52.
3000: טיורי 10:03.63, אליאס 10:14.02, אטיאס 10:15.04, בחמנד 10:16.56, לוין 10:34.30, פקרמן 10:45.85, צוקרמן 10:58.8, תקה 11:04.99, וינוגרצקי 11:08.49, קים דרמון 11:11.58.
5000: טיורי 17:16.53, בחמנד 17:34.74, אליאס 17:43.34, אטיאס 18:17.28, לוין 18:30.34, פקרמן 18:47.3, צוקרמן 18:55.22, נועה ברקמן 18:59.11, אורנה בלאו 19:17.67, דרמון 19:27.87.
חצי מרתון: אליאס 1:23:21, בחמנד 1:23:55, לוריס מנדלוביץ 1:24:48, ריקי סאלם 1:25:03, נילי אברמסקי 1:25:28, בלאו 1:26:11, ורד אופיר 1:28:09, חוה גרו 1:28:52, דורית שובלי 1:31:08, ג'סיקה מיסונישניק 1:31:58.
2000 מכשולים: לוין 7:04.12, אטיאס 7:17.02, וינוגרצקי 8:05.78, מזרחי 8:40.48.
3000 מכשולים: אטיאס 11:13.33, לוין 11:24.96, וינוגרצקי 12:57.32.
100 משוכות: איר.לנסקי 12.99, בטאט 14.19, ויקטוריה ארגוס 14.72, בן-ארצי 15.25, פושקריוב 15.34, דיה חי 15.50, ברר 15.52, אלירז כץ 15.82, יובל אילוז 16.25, סווטלנה גנזדילוב 17.13. בסיוע רוח: ארגוס 14.70, ענו 15.53, אילוז 16.10.
400 משוכות: ענו 1:02.53, אבוייב 1:04.33, אנסטסיה חולב 1:05.19, ד.לוקשין 1:06.36, מזרחי 1:08.03, ונושבה 1:08.35, א.לוקשין 1:08.57, אילוז 1:09.45, קוגון 1:10.05, ליטל פילוסוף 1:10.81.
גובה: מעיין פורמן 1.84, דניאל פרנקל 1.81, פושקריוב 1.80, עמיעד 1.69א, שחף ברני 1.64, ליה גוטניק 1.62, נוי ליבנה 1.61, יאנינה רוחלנקו 1.60, א.כץ 1.58, אול.לנסקי 1.57.
מוט: מורן עזיזי 3.94, ברר 3.90, ארגוס 3.30א, כרמל בנצור 3.10, אלינור מדלסי 2.85, נוי דריי 2.65, אלינה חטימסקי 2.37, מאיה ואן-חלדר 2.35, אורן שהרבני 2.30, אנדראה דלגדו 2.25. במתקן לא חוקי: שהרבני וחטימסקי 2.40.
רוחק: בטאט 6.10, פושקריוב 5.87, ניבה זיו 5.75, עמיעד 5.66א, יקטרינה ימץ 5.54, ארגוס 5.45, ברר 5.42, בן-ארצי 5.40, מריה שמריי 5.31, חגית סלומון (א) ואור לוי 5.24. בסיוע רוח: פושקריוב 5.93, א.לוי 5.31.
משולשת: זיו 12.83, פושקריוב 12.80, עמיעד 12.50א, סלומון 11.94א, ענת בן-נון 11.77א, שמריי 11.62, בטאט 11.54, פורמן 11.31, פרנקל 11.28, זרינה עבדואלייב 11.04.
כדור ברזל: סיוון אבאלי 16.03א, סיוון ג'אן 13.93, אנסטסיה מצקייב 12.78, עמיעד 12.10א, ארגוס 11.13, גנזדילוב 11.04, אירינה ניסטור 10.80, דניאל פושטר 10.65, דורית נאור 10.60, קרינה צווטקוב 10.30.
דיסקוס: ג'אן 53.08, אבאלי 48.48, א.מצקייב 44.78, יבגניה זבולוטני 37.53, ניסטור 34.62, אלינה טרסוב 34.06, ילנה מצקייב 30.75, צווטקוב 30.53, ג'נאן שהאב 29.73, רגינה אבדורשיטוב 28.58.
פטיש: זבולוטני 56.04, ליאור ברגר 35.10, אנה טקאץ' 33.30, אלאונורה בונדר 31.92, פאולינה עבדואלייב 28.88, ילנה פק 27.93, אירינה איליאשנקו 24.37, אושרת דגן 22.40, י.מצקייב 21.54, ניסטור 20.90.
כידון: נאור 44.72, נועה ברמן 42.65, אבדורשיטוב 38.53, גל ברגיג 37.78, א.מצקייב 36.70, ברגר 33.40, ילנה גילימוביץ 33.22, צווטקוב 31.37, גנזדילוב 31.11, ארגוס 30.21.

סגור