עשרת הטובים

| שתף |

לפניכם רשימת אזרחי המדינה, בעלי ההישגים הטובים ביותר הידועים לנו, שנקבעו בתחרויות רשמיות מאז פתיחת העונה הנוכחית (1.10.08) ועד 24.5.09, בכל מקצוע שבו היתחרו גם אתלטים בכירים. תוצאות הרשומות במאיות השניה נמדדו חשמלית-אוטומטית, ובעשיריות השניה - ידנית. גבהי המשוכות ומשקלי המכשירים הם של בוגרים. א – תוצאה שהושגה באולם.

תאריך: 09/06/09, מאת: דוד אייגר, גליון מס. 141

גברים

60: אסף מלכה 6.82, טל מור 6.88א, ערן לוי 6.90, אטילה פרקש 7.00א, רם מור 7.07א.

100: ט.מור 10.71, אלכס ארונוב 10.81, ע.לוי 10.89, גדי אוחיון 10.91, מלכה 10.98, ינון ישראלי 11.12, אופיר לוי 11.13, עמרי הרוש ואמיר קופלר 11.17, בצלאל מזרחי 11.21. 10.89. בסיוע רוח: דמיטרי גלושצ'נקו 10.56, פרקש 10.75, אנטולי מיננקו 10.82, ר.מור ויורי שפסאי 10.84, ע.לוי 10.85, מיקי בר-יהושע 10.89, מלכה 10.90, קופלר 10.99.

200: מיכאל אילין 21.82, שפסאי 21.85, פרקש 22.11, ישראלי 22.19, מיננקו 22.23, ט.מור 22.25א, עמית כהן 22.27, אוחיון 22.29, גרמן פלורנץ 22.34, בצלאל מזרחי 22.42.

300: פלורנץ 35.21, אילין 35.0, טראס שצ'רנקו 35.36, גיל שלג 35.80, איאד מגדוב 36.36.

400: שפסאי 47.42, שצ'רנקו 48.45, פלורנץ 48.95, שלג 49.10, מזרחי 49.11,

אולג סולוגוב 49.17, הריסון פרנלי 49.99. איליה אליגולשווילי 50.10, יורי ביכמן 50.12, יורי פלס 50.18.

600: אילן פלג 1:24.05, תום כהן 1:24.12, ביכמן 1:24.78, אליגולשווילי 1:26.24, מולוסאו דניאל 1:28.2.

800: גזאצ'ו יוסף 1:52.63, אסמרו אררו 1:54.15, גרגורי מיכאלוב 1:54.35, אינדלאו טקלה 1:55.09, שפסאי 1:55.42, גטהון ימר 1:55.42, פלורנץ 1:55.61, ביכמן 1:55.81, נועם נאמן 1:56.34, סולוגוב 1:56.35.

1000: ימר 2:34.64, מולוסאו 2:36.52.

1500: מיקי קוברין 3:50.94, ג.יוסף 3:52.62, נאמן 3:54.40, טקלה 3:54.89, מוגס טסמה 3:57.30, זוהר זמירו 3:57.85, דן סלפטר 3:58.48, אררו 3:59.78, נגוסה אסמרה 4:01.31, אביחי גודמן 4:01.32.

2000: ג.יוסף 5:18.34, טסמה 5:33.15, טקלה 5:37.68, אגזה גואדה 5:41.25, ת.כהן 5:45.75.

3000: ג.יוסף 7:59.44א, נאמן 8:16.19, טסמה 8:20.90, טקלה 8:28.40, בריהון וובה 8:33.05, ימר 8:41.27, קוברין 8:41.71, דסטאו סוונך 8:45.20, אסרט מאמו 8:45.39, אסמרה 8:51.65.

5000: ג.יוסף 14:09.04, וובה 14:13.14, טסמה 14:31.73, מאמו 14:35.60, נאמן 14:36.83, ימר 14:40.04, טקלה 14:42.99, סוונך 14:51.00, אסמרה 14:56.64, זמירו 14:58.09.

10,000: ג.יוסף 29:34.85, טסמה 29:37.26, וובה 29:49.08, מגידי 29:51.58, נאמן 29:52.15, טקלה 30:04.21, סוונך 30:18.91, זמירו 31:20.58, רן אלתרמן 31:31.38, אסנקאו אקאל 31:31.67.

10 ק"מ (כביש): ג.יוסף 29:41, טסמה 30:12, וובה 30:14, קוברין 30:23, נאמן 30:31, סוונך 30:37, וודג' זבדיה ומאמו 30:53, זמירו 31:11, ר.אלתרמן 31:17. בתוואי קצר: יוסף 28:47, טסמה 28:48, סוונך 29:02, אסף בימרו 29:13, אקאל 29:22.

חצי מרתון: וובה 1:05:54, מאמו 1:06:10, זבדיה 1:06:52, סוונך 1:06:58, זמירו 1:07:00, ג.יוסף 1:07:11, בימרו 1:07:27, הרווה אטלי 1:08:08, מאמו 1:08:34, סטאין 1:08:40.

מרתון: זבדיה 2:17:42, בימרו 2:20:07, סוונך 2:24:18, סטאין 2:27:34, זמירו 2:29:17, ניר כהן 2:34:36, אמיר הדדי 2:36:56, דוד רסקאי 2:45:42, יצחק לוי 2:45:47, ארז פאלק 2:45:59.

3000 מכשולים: נאמן 9:08.60, מגידי 9:11.18, אסמרה 9:21.15, מוהנד נעים 9:22.81, דניאל אישטה 9:42.57, ימהרן יוסף 9:49.44, יוני טקלה 10:16.18, אלכס דוקרסקי 10:23.90, שביט צוריאל 10:31.39, שריג שפיגל 10:37.05.

110 משוכות: אילין 14.25, שצ'רנקו 14.70, פלס 14.77, מיננקו 15.06, שלג 15.34, ע.לוי 15.42, דמיטרי קרויטר 15.52, רוסלן חמד 15.54, רימון מזאוי 15.92, אודי קרני 15.93.

400 משוכות: שצ'רנקו 52.86, שלג 53.32, איאד מגדוב 53.96, אליגולשווילי 54.61, פלס 55.41, חמד 55.72, מזאוי 56.47, חי כהן 58.64, ביכמן 59.37, ולדימיר בוריסנקו 59.50.

גובה: ניקי פאלי 2.20א, קרויטר 2.16, קונסטנטין קריניצקי 2.10, שחר דוידזון 2.00, גבריאל פז 1.96, בוריסנקו 1.95, ישראלי, טל פרל ורועי אליקים 1.92, גידי צ'רניאקוב 1.90.

מוט: אלכס אוורבוך 5.61, יבגני אולחובסקי 5.55א, דמיטרי קבקוב 5.05, אודי קרני 5.00, רומאן קוגן 4.80, חמד 4.45, אנדריי איסקוב 4.30, קריניצקי 3.85, פאבל קוגן 3.70, אמיר הלל 3.45. במתקן לא חוקי: הלל 3.80.

רוחק: יוחאי הלוי 7.44, מיננקו 7.41, אוחיון 7.20, קרויטר 7.19, ע.לוי 6.94, בוריסנקו 6.90, חמד 6.86, עוז ליפשיץ 6.83א, גיא קריצשטיין 6.82, קריניצקי 6.78. בסיוע רוח: הלוי 7.77.

משולשת: הלוי 16.33, קרויטר 15.23, ליפשיץ 15.19א, בוריסנקו 14.94, מיננקו 14.44, קריניצקי וגיא לובלצ'יק 14.38, אליקים 13.78, צ'רניאקוב 13.44, קרני 13.36. בסיוע רוח: ליפשיץ 15.23, מיננקו 14.55, קריניצקי 14.46, אליקים 14.06, בן אימרגוט 13.97, צ'רניאקוב 13.69, אוחיון 13.68.

כדור ברזל: איגור באסוב 15.85, אריק צ'פוי 14.81, שלומי בן-שושן 14.51, שי שלו 14.47, שחר מוזר 14.30, איתמר לוי 14.19, מרק אלטרמן 13.94, ויטאלי קוזמינצ'וק 13.52, ויקטור זגינאיקו 13.16, איבן קוצנקו 12.36.

דיסקוס: פליקס גרומדסקי 53.67, א.לוי 51.67, אלטרמן 51.15, זגינאיקו 44.16, צ'פוי 43.71, חמד 42.02, באסוב 41.23, ניקולאי צ'ריקוב 36.80, בן-שושן 36.24, דני גרסימוב 35.94.

פטיש: זגינאיקו 61.89, בן-שושן 60.62, פאבל בליי 47.40, יוני זרך 45.10, רוסלן נדבר 40.96, קוצנקו 39.20, ולדימיר מקרוב 39.14, ולדימיר אוסטיצ'נקו 35.75, אדיר יהב 32.90, אבי אבייב 29.60.

כידון: עשהאל ארד 63.59, אלכס פינגרט 62.29, ואדים בוויקין 58.98, חמד 53.20, ולדימיר ויטר 53.08, גבריאל אלבז 51.85, סמיון פולינוב 49.83, עומר דוידאן 47.91, דמיטרי קרסיקוב 45.52, אביב שמעוני 45.37.

קרב 10: קריניצקי 6147, קבקוב 6116. בסיוע רוח: חמד 6767.

נשים

60: ריטה פוגרלוב 7.53א, אירינה לנסקי 7.64, רותם בטאט 7.77, אולגה לנסקי 7.92, טל בן-ארצי 8.09. 

100: איר.לנסקי 11.82, ריטה פוגרלוב 11.84, אול.לנסקי 12.04, רותם בטאט 12.33, אנסטסיה קירילוב 12.43, יוליה פושקריוב 12.58, טל בן-ארצי 12.59, דקלה גולדנטל 12.60, ליאת קוגון 12.80, אנסטסיה סטשבסקי 13.08. בסיוע רוח: פוגרלוב 11.75, ז'אנה ברר 12.76, סטשבסקי 12.87.

200: פוגרלוב 24.28, אול.לנסקי 25.35, בן-ארצי 25.69, קירילוב 26.08, גולדנטל 26.44, פושקריוב ו-ויקטוריה ארגוס 26.70, קוגון 26.89, ג'ומאן ג'ובראן 27.08, ברר 27.10. בסיוע רוח: איר.לנסקי 24.88, אול.לנסקי 25.12, בן-ארצי 25.54, קירילוב 25.60, בטאט 25.75, פושקריוב 26.57, דריה קורוליוב 26.81,

300: קירילוב 42.15, נטליה סקריפניקוב 44.09, אלכסנדרה לוקשין 44.69, כריסטינה ונושבה 44.92.

400: פוגרלוב 57.11, קירילוב 58.10, קורוליוב 60.22, ילנה אבוייב 60.38, דריה לוקשין 60.41, ג'ובראן 60.69, גנזדילוב 60.83, סקריפניקוב 62.30, קורל מזרחי 62.31, ונושבה 62.54.

800: ליאת ענו 2:18.42א, דועה חטיב 2:18.50, טטיאנה אדמנקו 2:20.02, מאור טיורי 2:20.85, דריה עמיעד 2:23.10א, שרון ששון 2:23.54, קורוליוב 2:23.77, ג'ובראן 2:24.52, קירילוב 2:26.35, נרי גטרידה 2:27.39.

1500: טיורי 4:43.97, סווטלנה בחמנד 4:52.58, מיגל אטיאס 4:54.32, דנה לוין 4:55.18, נינה פקרמן 5:01.13, גילי צוקרמן 5:01.34, אזאונט תקה 5:02.76, ששון 5:09.26, נועה ברקמן 5:14.03, אלין וינוגרצקי 5:17.08.

2000: מאור טיורי 6:42.95, לוין 7:00.95.

3000: בחמנד 10:16.56, טיורי 10:19.80, מרי אליאס 10:24.04, לוין 10:34.76, פקרמן 10:45.85, צוקרמן 10:58.8, אטיאס 11:01.04, ברקמן 11:12.82, ששון 11:16.69, ג'סיקה מיסונישניק 11:22.01.

5000: טיורי 17:22.25, בחמנד 17:34.74, אליאס 17:43.34, אטיאס 18:17.28, לוין 18:30.34, פקרמן 18:47.3, צוקרמן 18:55.22, ברקמן 18:59.11, אורנה בלאו 19:17.67, קים דרמון 19:27.87.

10000: בחמנד 36:44.54, אליאס 36:50.19, טיורי 37:13.62, לוין 38:14.57, פקרמן 39:05.61, אטיאס 39:21.51, צוקרמן 39:44.95, עדי גפני 41:26.94, דרמון 41:43.89, מירב פרי 42:45.75.

10 ק"מ (כביש): אליאס 35:51, טיורי 36:38, בחמנד 36:41, חטיב 37:37, אברמסקי 38:01, פקרמן 38:19, וולפסון 38:20, אטיאס 38:37, לוין 38:42, ריקי סאלם 39:18. בתוואי קצר: וולפסון 36:51.

חצי מרתון: אליאס 1:23:21, לוריס מנדלוביץ 1:24:48, סאלם 1:25:03, אברמסקי 1:25:28, בלאו 1:26:11, ורד אופיר 1:28:09, חוה גרו 1:28:52, דורית שובלי 1:31:08, מיסונישניק 1:31:58, שירי חפר 1:33:47.

מרתון: בלאו 3:00:30, מנדלוביץ 3:02:16, אופיר 3:07:31, עדי גפני 3:18:29, שובלי 3:26:45, מיטל קוטק 3:27:15, תמר אשלגי 3:27:42, עדי מלמד 3:29:28, יפה ונר 3:31:47, אסתר לביא 3:32:23.

2000 מכשולים: לוין 7:18.59, אטיאס 7:33.87, אלין וינוגרצקי 8:05.78, מזרחי 8:40.48.

3000 מכשולים: לוין 11:24.96, אטיאס 11:32.45, וינוגרצקי 12:57.32.

60 משוכות: איר.לנסקי 8.18, ויקטוריה ארגוס 9.08א, עמיעד 9.19א, ליטל פילוסוף 9.53א.

100 משוכות: איר.לנסקי 12.99, בטאט 14.19, ארגוס 14.72, בן-ארצי 15.29, פושקריוב 15.34, ברר 15.52, דיה חי 15.91, אלירז כץ 16.60, גנזדילוב 17.13, תמרי דיין 17.62. בסיוע רוח: ארגוס 14.70, ליאת ענו 15.53, יובל אילוז 16.10.

400 משוכות: ענו 1:02.53, אנסטסיה חולב 1:05.19, ד.לוקשין 1:06.96, מזרחי 1:08.03, אבוייב 1:08.27, ונושבה 1:09.35, פילוסוף 1:10.81, וינוגרצקי 1:11.67, אילוז 1:12.35, א.לוקשין 1:13.43.

גובה: מעיין פורמן 1.84, פושקריוב 1.70, עמיעד (א) ודניאל פרנקל 1.69, שחף ברני 1.64, יאנינה רוחלנקו וליה גוטניק 1.60, א.כץ 1.58, אול.לנסקי 1.57, הדס דובדבני וישראלה טסמה 1.55.

מוט: ברר 3.90, מורן עזיזי 3.75, ארגוס 3.30א, כרמל בנצור 3.00, אלינור מדלסי 2.85, נוי דריי 2.65, מאיה ואן-חלדר ואלינה חטימסקי 2.35, אורן שהרבני 2.30, אנדראה דלגדו 2.25. במתקן לא חוקי: שהרבני וחטימסקי 2.40.

רוחק: בטאט 6.10, פושקריוב 5.76, עמיעד 5.66א, ניבה זיו 5.62, ארגוס 5.45, ברר 5.42, בן-ארצי 5.40, חגית סלומון (א) ואור לוי 5.24, מיטב רוטפלד 5.17. בסיוע רוח: א.לוי 5.31.

משולשת: זיו 12.73, עמיעד 12.50א, סלומון 11.94א, ענת בן-נון 11.77א, פושקריוב 11.73, פורמן 11.31, ענו 11.03, ג'וי קננגיסר 10.93, בטאט 10.89, מריה שמריי 10.84.

כדור ברזל: סיוון אבאלי 16.03א, סיוון ג'אן 13.93, אנסטסיה מצקייב 12.78, עמיעד 12.10א, ארגוס 11.13, גנזדילוב 11.04, אירינה ניסטור 10.80, קרינה צווטקוב 10.30, דורית נאור 10.27, דניאל פושטר 10.16.   

דיסקוס: ג'אן 53.08, אבאלי 45.66, א.מצקייב 44.78, יבגניה זבולוטני 35.85, ניסטור 34.62, אלינה טרסוב 34.06, ילנה מצקייב 30.75, צווטקוב 30.05, ג'נאן שהאב 29.73, פושטר 28.36.

פטיש: זבולוטני 56.04, אנה טקאץ' 33.30, אלאונורה בונדר 31.92, ליאור ברגר 31.77, ילנה פק 27.32, פאולינה עבדואלייב 25.14, אושרת דגן 22.40, אירינה איליאשנקו 21.77, י.מצקייב 21.54, ניסטור 18.57.

כידון: נאור 44.72, נועה ברמן 39.08, רגינה אבדורשיטוב 38.30, גל ברגיג 37.17, א.מצקייב 36.70, ילנה גילימוביץ 32.74, צווטקוב 31.37, גנזדילוב 31.11, ארגוס 30.21, בנצור 29.27.

קרב 7: פושקריוב 4619, ארגוס 4611, גנזדילוב 4069, פילוסוף 3682, ד.חי 3477, א.כץ 3304, קוגון 2755, זרינה עבדואלייב 2696, רוטפלד 2589, ילנה יאסטרבוב 2448.

 

 

 

סגור