תוצאות אליפות ישראל ה-73

| שתף |
תאריך: 01/09/09, מאת: מערכת עולם הריצה, גליון מס. 142

 

גברים

100: 1. דימטרי גלושצ'נקו (מכבי תל-אביב) 10.49; 2. טל מור 10.68; 3. רם מור 10.69; 4. מיקי בר-יהושע (אס"א טכניון) 10.74.

200: 1. דימטרי גלושצ'נקו (מכבי תל-אביב) 21.11; 2. מיקי בר-יהושע (אס"א טכניון) 21.70; 3. ראובן מג'ולה (מכבי תל-אביב) 21.71; 4. טל מור (מכבי תל-אביב) 21.82.

400: 1. טרס שצ'רנקו (הפ' עמק חפר) 47.58; 2. אנדריק זילברשטיין (גאורגיה) 47.96; 3. יורי שפסאי (עירוני ירושלים) 48.05; 4. גרמן פלורנץ (מכבי חיפה) 48.34.

800: 1. גזצ'או יוסף (מכבי תל-אביב) 1:50.68; 2. אסמרו אררו (עמק חפר) 1:51.60; 3. טנגיז גווינילה (גאורגיה) 1:51.83; 4. גרגורי מיכאילוב (מכבי חיפה) 1:52.95.

1500: 1. גזצ'או יוסף (מכבי תל-אביב) 3:45.30; 2. נועם נאמן (הפועל חולון) 3:50:13; 3. דן סלפטר (הפועל אורן השרון) 3:50.64; 4. אררו אסמרו (הפ' עמק חפר) 3:50.90.

5000: 1. טסמה מוגס (הפועל אורן השרון) 14:13.89; 2. בריהון וובה (הפועל אורן השרון) 14:20.95; 3. אסרט ממו (הסוללים ירושלים) 14:21.72.

110 מש': 1. דוד אילריאני (גאורגיה) 13.80; 2. מיכאל אילין (מכבי תל-אביב) 14.51; 3. איליה אליגולשווילי (הפועל חולון) 15.62.

400 מש': 1. טרס שצ'רנקו (הפ' עמק חפר) 51.55; 2. גיל שלג (הפ' עמק חפר) 53.39; 3. איאד מגדוב (מכבי תל-אביב) 54.25; 4. איליה אליגולשווילי (הפועל חולון) 54.36.

קפיצה לגובה: 1. דימיטרי קרויטר (מכבי תל-אביב) 2.19; 2. פאבל פומנקו (רוסיה) 2.19; 3. קונסטנטין קריניצקי (מכבי חיפה) 2.01.

קפיצה במוט: 1. אלכסנדר גריפיץ' (רוסיה) 5.55; 2. יבגני אולחובסקי (מכבי תל-אביב) 5.45; 3. אלכס אוורבוך (מכבי תל-אביב) 5.35; 4. אודי קרני (מכבי תל-אביב) 4.85.

קפיצה לרוחק: 1. ניקיטה לבדב (רוסיה) 7.65; 2. יוחאי הלוי (מכבי תל-אביב) 7.50; 3. בוליסלאב שחירטאלדזה (גאורגיה) 7.39. 4. אנטולי מיננקו (הפ' עמק חפר) 7.36; 5. גדי אוחיון (הפ' עמק חפר) 7.26.

קפיצה משולשת: 1. יוחאי הלוי (מכבי תל-אביב) 16.22; 2. עוז ליפשיץ (מכבי ראשל"צ) 15.35; 3. ולדימיר בוריסנקו (הפועל אורן השרון) 15.33; 4. בן אימרגוט (מכבי ראשל"צ) 15.21.

הדיפת כדור-ברזל: 1. זוראב גיגאייה (גאורגיה) 16.97; 2. איגור בסוב (הפ' עמק חפר) 15.12; 3. איתמר לוי (מכבי בני הנגב) 14.44.

זריקת דיסקוס: 1. איתמר לוי (מכבי בני הנגב) 52.96; 2. פליקס גרומדסקי (מכבי תל-אביב) 52.76; 3. זוראב גיגאייה (גאורגיה) 43.01; 4. ויטלי קוזמנצ'וק (הפ' עמק חפר) 41.90.

יידוי פטיש: 1. ויקטור זגינאיקו (מכבי בני הנגב) 63.53; 2. לרי צ'יטיאשווילי (גאורגיה) 63.11; 3. פטרוס סופיאנוס (קפריסין) 62.68; 4. שלומי בן-שושן (מכבי תל-אביב) 59.14.

הטלת כידון: 1. רוסטום צ'ינצ'אראולי (גאורגיה) 68.28; 2. עשהאל ארד (מכבי בני הנגב) 61.82; ואדים בוויקין (מכבי ראשל"צ) 61.59; 3. ולדימיר ויטר (מכבי תל-אביב) 54.77.

 

נשים

100: 1. ריטה פוגרלוב (הפועל חולון) 12.01; 2. רותם בטאט (מכבי ראשל"צ) 12.25; 3. אולגה לנסקי (מכבי ראשל"צ) 12.46; 4. ליאת קוגון (מכבי תל-אביב) 12.72.

200: 1. ריטה פוגרלוב (הפועל חולון) 24.71; 2. טל בן-ארצי (מכבי חיפה) 25:44; 3. שני לנדן (א.ס. רמה"ש) 25.65.

400: 1. אנסטסיה קירילוב (מכבי בני הנגב) 56.23; 2. שני לנדן (א.ס. רמה"ש) 56.32; 3. דריה לוקשין (מכבי חיפה) 59.95.

800: 1. דועא סלימן-חטיב (עירוני אח"י נצרת) 2:17.53; 2. מיגל אטיאס (מכבי תל-אביב) 2:20.61; 3. ג'ומאן ג'ובראן (עירוני אח"י נצרת) 2:21.56.

1500: 1. דועא סלימן-חטיב (עירוני אח"י נצרת) 4:40.72; 2. מאור טיורי (הפועל אורן השרון) 4:44.08; 3. מארי אליאס (הפועל אורן השרון) 4:45.01; 4. מיגל אטיאס (מכבי תל-אביב) 4:50.88.

קפיצה לגובה: 1. מעין פורמן (מכבי חיפה) 1.77; 2. יוליה פושקריוב (מכבי ראשל"צ) 1.77; 3. דניאל פרנקל (מכבי תל-אביב) 1.72.

קפיצה במוט: 1. ג'יליאן שוורץ (ארה"ב) 4.42; 2. מורן עזיזי (מכבי ראשל"צ) 3.92; 3. אנאסטסייה קרופסקאייה (רוסיה) 3.92; 4. ז'נה ברר (מכבי תל-אביב) 3.82.

קפיצה לרוחק: 1. רותם בטאט (מכבי ראשל"צ) 5.94; 2. יוליה פושקריוב (מכבי ראשל"צ) 5.87; 3. ניבה זיו (מכבי ראשל"צ) 5.75; 4. טל בן-ארצי (מכבי חיפה) 5.25.

קפיצה משולשת: 1. ניבה זיו (מכבי ראשל"צ) 12.71; 2. טומאידה פולידורו (קפריסין) 12.33; 3. מריה שמריי (מכבי חיפה) 11.62; 4. ג'וי קננגיסר (מכבי ראשל"צ) 10.74.

100 מש': 1. אירינה לנסקי (מכבי ראשל"צ) 13.06; 2. טל בן-ארצי (מכבי חיפה) 15.25; 3. דיה חי (מכבי חיפה) 15.50.

400 מש': 1. פאנאיוטה האדג'יאני (קפריסין) 1:03.59; 2. דריה לוקשין (מכבי חיפה) 1:06.50; 3. אלונה אבויב (מכבי חיפה) 1:06.58; 4. אנסטסיה חולב (מכבי בני הנגב) 1:08.21.

הדיפת כדור-ברזל: 1. סיוון אבלי (הפועל חולון) 14.81; 2. פלורנטיה קאפה (קפריסין) 14.54; 3. סיוון ג'אן (מכבי בני הנגב) 13.16; 4. אנסטסייה מוצ'קייב (מכבי בני הנגב) 12.54.

זריקת דיסקוס: 1. סיוון ג'אן (מכבי בני הנגב) 48.06; 2. סיוון אבלי (הפועל חולון) 46.78; 3. אנסטסיה מוצ'קייב (מכבי בני הנגב) 38.14.

יידוי פטיש: 1. יבגניה זבולוטני (מכבי בני הנגב) 51.38; 2. ליאור ברגר (מכבי תל-אביב) 33.85; 3. ילנה פק (הפ' עמק חפר) 27.93.

הטלת כידון: 1. דורית נאור (מכבי תל-אביב) 44.65; 2. נועה ברמן (מכבי ראשל"צ) 42.65; 3. רגינה אבדורשיטוב (מכבי בני הנגב) 38.53.

 

שאר פירוט התוצאות: www.iaa.co.il

 

 

סגור