17
נובמבר
2012

מרוץ אייל 2012

מקום: רמת השרון
מנהל: זהבה שמואלי
ענף: ריצה
שעת כינוס: 07:00

מרוץ אייל 2012

מקום מספר חזה שם משפחה קבוצה קטגוריה מקום בקטגוריה שנת לידה מין תוצאה זמן אישי
1 4 ימר גטהון מכבי ת"א בוגרים 15 29-20 ק"מ 1/187 1992 M 00:47:30
2 3 אסרט ממו בוגרים 15 29-20 ק"מ 2/187 1984 M 00:47:33
3 2517 אינדלו טקאלה בוגרים 15 29-20 ק"מ 3/187 1991 M 00:48:41
4 7013 עומר אלמוג נערים עד גיל 15 19 ק"מ 1/26 1994 M 00:48:54
5 2457 אגזה גואדה אסא רופין עמק חפר בוגרים 15 29-20 ק"מ 4/187 1989 M 00:48:59
6 12447 יוסף בדיע בוגרים 15 30-39 ק"מ 1/487 1981 M 00:49:04
7 1 אסף בימרו בוגרים 15 40-44 ק"מ 1/405 1969 M 00:49:09
8 2456 דמקה טשאלה אתלטי אורן השרון נערים עד גיל 15 19 ק"מ 2/26 1993 M 00:50:03
9 2520 דסטאו. סוונך בוגרים 15 30-39 ק"מ 2/487 1976 M 00:50:56
10 2514 ניר אילן בוגרים 15 29-20 ק"מ 5/187 1985 M 00:50:58
11 7012 דב קרמר ותיקים 15 45-49 ק"מ 1/296 1965 M 00:51:11
12 1642 גלעד רותם בוגרים 15 30-39 ק"מ 3/487 1980 M 00:51:33
13 1240 אנדלקאו גזהיי שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 4/487 1981 M 00:51:50
14 1781 יובל כרמי בוגרים 15 29-20 ק"מ 6/187 1983 M 00:52:00
15 356 Tidhar Uzan אינדיור בוגרים 15 30-39 ק"מ 5/487 1979 M 00:52:02
16 977 אנדראה דה בוני איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 2/296 1964 M 00:53:00
17 929 אייל ארדיטי Run4it בוגרים 15 30-39 ק"מ 6/487 1982 M 00:53:49
18 2483 אלכסיי מרצ'נקו בוגרים 15 29-20 ק"מ 7/187 1985 M 00:54:01
19 237 מושיקו ישרים מכבי קורפוס הרצליה בוגרים 15 29-20 ק"מ 8/187 1988 M 00:54:35
20 1447 ינאי דהרי אתלטי מיזונו נתניה ותיקים 15 45-49 ק"מ 3/296 1966 M 00:54:38
21 594 קובי רוטר מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 40-44 ק"מ 2/405 1971 M 00:54:49
22 592 אנדרי קריבולפוב רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 3/405 1968 M 00:54:57
23 1369 לירן פז בוגרים 15 30-39 ק"מ 7/487 1982 M 00:55:11
24 1271 גיל לוטם חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 1/174 1962 M 00:55:11
25 637 תומר אלמוג רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 8/487 1978 M 00:55:23
26 1080 שלומי לאון בוגרים 15 30-39 ק"מ 9/487 1975 M 00:55:23
27 1079 אלכס דוקורסקי מכללת אוהלו בוגרים 15 29-20 ק"מ 9/187 1983 M 00:55:23
28 1738 מתן כסיף Zone 3 בוגרים 15 29-20 ק"מ 10/187 1987 M 00:55:29
29 1616 אורן בועז רצי רמת השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 4/296 1966 M 00:55:34
30 891 יצחק ביבי ותיקים 15 45-49 ק"מ 5/296 1967 M 00:55:42
31 371 איתי רז מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 10/487 1974 M 00:55:50
32 2076 Lornah Chemtai Korlima מכבי ת"א נשים 15 20-34 ק"מ 1/105 1988 F 00:55:57
33 1683 בועז רגב חבני איילות בוגרים 15 30-39 ק"מ 11/487 1976 M 00:56:03
34 301 יובל אסיף מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 12/487 1981 M 00:56:04
35 306 אסף פורת Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 13/487 1980 M 00:56:06
36 1487 אילן תיתון בוגרים 15 30-39 ק"מ 14/487 1981 M 00:56:17
37 924 ליאור שרון הפ 'עמק חפר בוגרים 15 30-39 ק"מ 15/487 1977 M 00:56:19
38 323 גל תיכון Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 16/487 1978 M 00:56:30
39 2505 רומן ספיבק בוגרים 15 30-39 ק"מ 17/487 1980 M 00:56:39
40 975 גלעד שטיין רצי רמת השרון בוגרים 15 29-20 ק"מ 11/187 1983 M 00:56:48
41 1076 אפי קלמר עירוני אחי נצרת בוגרים 15 29-20 ק"מ 12/187 1989 M 00:56:49
42 322 ליאור זך מאור Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 18/487 1973 M 00:56:50
43 578 Marc Meyer France ותיקים 15 45-49 ק"מ 6/296 1965 M 00:56:57
44 440 ofir fridman Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 19/487 1975 M 00:57:04
45 618 שי קופר רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 20/487 1979 M 00:57:08
46 1030 אריה גמליאל רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 1/105 1957 M 00:57:08
47 156 גלעד מילר רצי רמת השרון בוגרים 15 29-20 ק"מ 13/187 1991 M 00:57:16
48 7 ריקי סלם רצי רמת השרון נשים 15 20-34 ק"מ 2/105 1986 F 00:57:19
49 781 לירן רז בוגרים 15 30-39 ק"מ 21/487 1979 M 00:57:30
50 6 אזאוונט טקה מכבי ת"א נשים 15 20-34 ק"מ 3/105 1990 F 00:57:42
51 324 אריאל רוזנפלד Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 22/487 1973 M 00:57:44
52 1613 גרגורי פוקס רצי רמת השרון ןתיקים 15 60-64 ק"מ 1/52 1948 M 00:57:45
53 1194 יוסי ברמן התעשייה האוירית ותיקים 15 45-49 ק"מ 7/296 1967 M 00:57:47
54 613 אלי כהן Zone 3 ותיקים 15 45-49 ק"מ 8/296 1966 M 00:57:59
55 103 ניר מנחם Zone 3 בוגרים 15 29-20 ק"מ 14/187 1990 M 00:58:05
56 923 איתי סינדליס הפ 'עמק חפר בוגרים 15 30-39 ק"מ 23/487 1974 M 00:58:05
57 550 מיכה בר-שלו NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 9/296 1967 M 00:58:07
58 23 נוי חזן Zone 3 בוגרים 15 40-44 ק"מ 4/405 1970 M 00:58:18
59 409 ליאור כהן XtriM Urban Fitness Club בוגרים 15 30-39 ק"מ 24/487 1975 M 00:58:27
60 1229 איילין מולוגטה שרות בתי הסהר בוגרים 15 29-20 ק"מ 15/187 1984 M 00:58:28
61 1056 יוסי יוחאי בנק בינלאומי ותיקים 15 45-49 ק"מ 10/296 1964 M 00:58:32
62 886 בן פלדלייט NITRO בוגרים 15 29-20 ק"מ 16/187 1986 M 00:58:34
63 65 קובי צבילה הרצים החופשיים בוגרים 15 40-44 ק"מ 5/405 1970 M 00:58:35
64 1232 מרדכי סמאי שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 25/487 1977 M 00:58:38
65 575 אייל זמיר בוגרים 15 40-44 ק"מ 6/405 1970 M 00:58:40
66 1567 אלי יחיה מכבי חיפה בוגרים 15 40-44 ק"מ 7/405 1971 M 00:58:49
67 2487 אלעד מלכה איילות בוגרים 15 30-39 ק"מ 26/487 1981 M 00:59:02
68 2379 שרלי אפנגר בוגרים 15 40-44 ק"מ 8/405 1972 M 00:59:05
69 2408 יוחאי אקרמן בוגרים 15 29-20 ק"מ 17/187 1986 M 00:59:19
70 1593 עדן פז בוגרים 15 29-20 ק"מ 18/187 1985 M 00:59:19
71 687 נגר ציון איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 2/52 1950 M 00:59:21
72 1208 אורי פלצ'יק התעשייה האוירית ותיקים 15 50-54 ק"מ 2/174 1960 M 00:59:28
73 1455 עדי נאמן SAP בוגרים 15 40-44 ק"מ 9/405 1971 M 00:59:29
74 1617 אמיר בורוביץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 10/405 1969 M 00:59:41
75 548 שלומי אלוס NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 11/405 1968 M 00:59:43
76 2425 asaf broide Road Runner בוגרים 15 30-39 ק"מ 27/487 1982 M 00:59:52
77 158 ליאור מרקוביץ GRCרצי שהם בוגרים 15 40-44 ק"מ 12/405 1970 M 00:59:58
78 1671 ניר יואלס NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 13/405 1971 M 01:00:01
79 1335 ויטלי לייקין XtriM Urban Fitness Club בוגרים 15 29-20 ק"מ 19/187 1990 M 01:00:02
80 640 שגב אדינגר M&M בוגרים 15 29-20 ק"מ 20/187 1986 M 01:00:07
81 475 אבנר מתן מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 29-20 ק"מ 21/187 1983 M 01:00:12
82 58 בני מלניצקי רשות שדות התעופה ותיקים 15 50-54 ק"מ 3/174 1958 M 01:00:17
83 1261 ארז נשרים רפאל בוגרים 15 29-20 ק"מ 22/187 1987 M 01:00:22
84 919 ינאי כהן RUNWAY בוגרים 15 40-44 ק"מ 14/405 1968 M 01:00:28
85 2195 רוני גדיש הפועל חולון נשים 15 20-34 ק"מ 4/105 1987 F 01:00:30
86 2405 יונתן אורבך ותיקים 15 45-49 ק"מ 11/296 1964 M 01:00:30
87 2393 יוסי שרת שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 28/487 1974 M 01:00:30
88 1365 רועי ברמן מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 29/487 1975 M 01:00:34
89 709 חן פרנקל מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 30/487 1978 M 01:00:39
90 134 צחי דוזלי בוגרים 15 29-20 ק"מ 23/187 1984 M 01:00:39
91 481 דני שחור Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 31/487 1973 M 01:00:40
92 2015 יערה זנגי-רדושיצקי נשים 15 20-34 ק"מ 5/105 1984 F 01:00:41
93 1452 אלון שובינסקי איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 15/405 1969 M 01:00:51
94 455 אביב קולין רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 16/405 1972 M 01:00:52
95 822 חיים זרגרי מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ותיקים 15 50-54 ק"מ 4/174 1960 M 01:00:54
96 1737 מיקי פורן בוגרים 15 40-44 ק"מ 17/405 1968 M 01:00:58
97 1158 משה כהן רצי מודיעין בוגרים 15 40-44 ק"מ 18/405 1968 M 01:01:00
98 291 ערן ישראלי מכללת אוהלו בוגרים 15 29-20 ק"מ 24/187 1983 M 01:01:02
99 447 אמיר קינן לרוץ לחבר'ה בוגרים 15 40-44 ק"מ 19/405 1970 M 01:01:02
100 2526 אור כרמלי בוגרות 15 35-44 ק"מ 1/233 1976 F 01:01:04
101 194 בני זר ותיקים 15 45-49 ק"מ 12/296 1963 M 01:01:06
102 872 אייל דגן איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 20/405 1969 M 01:01:11
103 361 ברוך קורוניו NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 21/405 1969 M 01:01:12
104 1214 דב שגב התעשייה האוירית ותיקים 15 50-54 ק"מ 5/174 1959 M 01:01:13
105 1662 ערן שנהר בוגרים 15 40-44 ק"מ 22/405 1969 M 01:01:13
106 819 דודיק סידס הסוללים י"ם ותיקים 15 55-59 ק"מ 2/105 1956 M 01:01:14
107 1832 איציק שורקי רשות ניירות ערך בוגרים 15 40-44 ק"מ 23/405 1971 M 01:01:15
108 1112 רונן הרשקו ההתאחדות לכדורגל בוגרים 15 40-44 ק"מ 24/405 1970 M 01:01:17
109 471 ליאור תירוש Run4it בוגרים 15 30-39 ק"מ 32/487 1976 M 01:01:18
110 1922 שי שגב Crosbie Crew בוגרים 15 40-44 ק"מ 25/405 1971 M 01:01:20
111 367 אוראל חתוכה בוגרים 15 29-20 ק"מ 25/187 1984 M 01:01:21
112 737 אבי קדוש בוגרים 15 30-39 ק"מ 33/487 1973 M 01:01:25
113 7025 עמנואל טומני בוגרים 15 30-39 ק"מ 34/487 1980 M 01:01:25
114 1219 גיא שגב HP בוגרים 15 29-20 ק"מ 26/187 1983 M 01:01:26
115 145 שי ברכה בוגרים 15 30-39 ק"מ 35/487 1974 M 01:01:26
116 563 רוברט זיצרמן בוגרים 15 29-20 ק"מ 27/187 1986 M 01:01:31
117 31 יורם ענבר CNN בוגרים 15 40-44 ק"מ 26/405 1968 M 01:01:36
118 191 הדר גורדון רצי משמר העמק בוגרים 15 30-39 ק"מ 36/487 1973 M 01:01:38
119 2423 עומר הברון ותיקים 15 50-54 ק"מ 6/174 1960 M 01:01:41
120 882 נגוסה מולו רשות שדות התעופה בוגרים 15 30-39 ק"מ 37/487 1978 M 01:01:48
121 70 עמוס נצר בוגרים 15 40-44 ק"מ 27/405 1968 M 01:01:51
122 341 Sam Ha Kosem CNN ותיקים 15 45-49 ק"מ 13/296 1963 M 01:01:52
123 894 קובי סיט kovo2max בוגרים 15 30-39 ק"מ 38/487 1978 M 01:01:53
124 922 אופיר דובובי בוגרים 15 40-44 ק"מ 28/405 1971 M 01:01:55
125 2532 ראשל גואטה A1termans נשים 15 20-34 ק"מ 6/105 1979 F 01:01:57
126 295 יריב פרייפלד NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 39/487 1976 M 01:01:57
127 2087 אירנה-אור קונובלוב איילות נשים 15 20-34 ק"מ 7/105 1989 F 01:02:00
128 98 אביעד אברהמי בוגרים 15 30-39 ק"מ 40/487 1977 M 01:02:04
129 1599 עפר בן-ארי רצי יש אומרים ותיקים 15 45-49 ק"מ 14/296 1967 M 01:02:10
130 407 ערן גיא מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 41/487 1979 M 01:02:11
131 529 עידו שינברגר GRCרצי שהם בוגרים 15 30-39 ק"מ 42/487 1982 M 01:02:11
132 1688 אלכס וולפסון Zone 3 בוגרים 15 29-20 ק"מ 28/187 1985 M 01:02:16
133 470 ניראון חשאי GRCרצי שהם ותיקים 15 45-49 ק"מ 15/296 1965 M 01:02:23
134 434 איגור גליק רצי רמת השרון בוגרים 15 29-20 ק"מ 29/187 1985 M 01:02:26
135 1124 רועי שר-אל בוגרים 15 29-20 ק"מ 30/187 1983 M 01:02:27
136 1839 אורן חלופוביץ רצי בנק לאומי בוגרים 15 30-39 ק"מ 43/487 1976 M 01:02:33
137 753 יניב שיינהורן בוגרים 15 29-20 ק"מ 31/187 1984 M 01:02:34
138 2446 דודו זינגר פעילים בוגרים 15 40-44 ק"מ 29/405 1972 M 01:02:35
139 577 מנחם אילן אלעל ותיקים 15 50-54 ק"מ 7/174 1960 M 01:02:39
140 1338 טל אלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 44/487 1975 M 01:02:40
141 757 יובל אגיב רצי רמת השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 16/296 1967 M 01:02:44
142 1043 שחר פרנצס פריגו בוגרים 15 30-39 ק"מ 45/487 1973 M 01:02:47
143 1507 נחשון שוחט מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 46/487 1973 M 01:02:48
144 516 דניאל רעם NANO-tri בוגרים 15 29-20 ק"מ 32/187 1988 M 01:02:50
145 1339 יהונתן שרמן מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 29-20 ק"מ 33/187 1986 M 01:02:50
146 1673 אליעזר פלב XtriM Urban Fitness Club ותיקים 15 45-49 ק"מ 17/296 1964 M 01:02:53
147 1040 יורם איינר מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ותיקים 15 45-49 ק"מ 18/296 1966 M 01:02:53
148 944 יוסי לוי רצי רמת השרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 8/174 1958 M 01:02:57
149 1657 ג'ו קרפ מכבי חיפה בוגרים 15 40-44 ק"מ 30/405 1970 M 01:02:59
150 435 אריק דימו איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 19/296 1967 M 01:03:01
151 1811 יוחאי לנקרי משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 31/405 1968 M 01:03:01
152 1258 אבי אדטו רפאל בוגרים 15 30-39 ק"מ 47/487 1978 M 01:03:03
153 776 יובל פלמן NANO-tri בוגרים 15 29-20 ק"מ 34/187 1988 M 01:03:07
154 636 רענן לרנר M&M בוגרים 15 40-44 ק"מ 32/405 1970 M 01:03:09
155 905 אבישי לנדסברג XtriM Urban Fitness Club בוגרים 15 29-20 ק"מ 35/187 1985 M 01:03:14
156 1404 אבי סלומון בוגרים 15 40-44 ק"מ 33/405 1969 M 01:03:16
157 1591 דודי פריינטי בוגרים 15 29-20 ק"מ 36/187 1989 M 01:03:16
158 683 רונן אקוס A1termans ותיקים 15 45-49 ק"מ 20/296 1965 M 01:03:18
159 1641 שי אלגואז בוגרים 15 30-39 ק"מ 48/487 1978 M 01:03:19
160 2465 גיורא תמיר בוגרים 15 30-39 ק"מ 49/487 1973 M 01:03:20
161 264 דור מרקוביץ בוגרים 15 29-20 ק"מ 37/187 1990 M 01:03:21
162 1272 רפאל הלחמי חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 9/174 1961 M 01:03:22
163 826 אורי בן משה רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 34/405 1968 M 01:03:23
164 137 ERAN ELAD ZENמאמנים לחיים בוגרים 15 30-39 ק"מ 50/487 1979 M 01:03:23
165 1057 דדי עוזר בנק בינלאומי בוגרים 15 30-39 ק"מ 51/487 1977 M 01:03:25
166 2459 ilan tzur shadai איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 21/296 1963 M 01:03:27
167 174 רון האואר רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 50-54 ק"מ 10/174 1959 M 01:03:31
168 1059 אמיר גרפונקל בנק בינלאומי בוגרים 15 30-39 ק"מ 52/487 1977 M 01:03:34
169 728 חיים רבינו בוגרים 15 30-39 ק"מ 53/487 1981 M 01:03:35
170 417 גל דה-האז בוגרים 15 30-39 ק"מ 54/487 1978 M 01:03:35
171 1184 Laurent Gosley ותיקים 15 50-54 ק"מ 11/174 1962 M 01:03:36
172 1064 דור ורדי נערים עד גיל 15 19 ק"מ 3/26 1993 M 01:03:36
173 77 אמיר שילה בוגרים 15 30-39 ק"מ 55/487 1976 M 01:03:38
174 718 אילן אידלמן רצי מודיעין ותיקים 15 45-49 ק"מ 22/296 1964 M 01:03:42
175 2515 יעקב איזנברג בוגרים 15 40-44 ק"מ 35/405 1972 M 01:03:47
176 506 רן כהן בוגרים 15 29-20 ק"מ 38/187 1985 M 01:03:47
177 1173 david wiseman ותיקים 15 45-49 ק"מ 23/296 1967 M 01:03:47
178 5418 אריאל הלר בוגרים 15 40-44 ק"מ 36/405 1968 M 01:03:48
179 221 עפר יחיאלי בוגרים 15 40-44 ק"מ 37/405 1968 M 01:03:49
180 823 מאיה כרמי נשים 15 20-34 ק"מ 8/105 1980 F 01:03:51
181 962 אלעד מנור בוגרים 15 30-39 ק"מ 56/487 1976 M 01:03:55
182 2452 ניב וינשטוק פעילים בוגרים 15 30-39 ק"מ 57/487 1979 M 01:03:56
183 466 שי רדושיצקי מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 58/487 1975 M 01:03:57
184 465 אילון שלו NANO-tri בוגרים 15 29-20 ק"מ 39/187 1985 M 01:03:59
185 1202 לירן כץ התעשייה האוירית בוגרים 15 30-39 ק"מ 59/487 1981 M 01:04:00
186 1660 שמעון זרביב הסוללים י"ם ותיקים 15 45-49 ק"מ 24/296 1964 M 01:04:02
187 587 גל חקאק בוגרים 15 29-20 ק"מ 40/187 1991 M 01:04:03
188 1215 יונתן שוורץ התעשייה האוירית בוגרים 15 30-39 ק"מ 60/487 1982 M 01:04:04
189 2445 גיל אלון פעילים בוגרים 15 30-39 ק"מ 61/487 1973 M 01:04:05
190 492 טל האס מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 40-44 ק"מ 38/405 1970 M 01:04:05
191 863 שלום לוי Run4it ותיקים 15 55-59 ק"מ 3/105 1955 M 01:04:06
192 2254 אורנה בלאו קאנטרי כפר סבא ותיקות 15 45-49 ק"מ 1/88 1965 F 01:04:06
193 839 רון גלעד בוגרים 15 30-39 ק"מ 62/487 1976 M 01:04:08
194 903 jason mellman מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 29-20 ק"מ 41/187 1983 M 01:04:08
195 2023 רותי זינדל אוכמן מועדון ארוחת הבוקר ירושלים נשים 15 20-34 ק"מ 9/105 1981 F 01:04:09
196 1485 amir ostikar בוגרים 15 29-20 ק"מ 42/187 1985 M 01:04:14
197 813 טל ברק ותיקים 15 45-49 ק"מ 25/296 1967 M 01:04:20
198 820 אבנר סבג מועדון ריצה גליל עליון בוגרים 15 40-44 ק"מ 39/405 1968 M 01:04:23
199 601 נדב זכר בוגרים 15 40-44 ק"מ 40/405 1971 M 01:04:25
200 408 אילן זרחי ותיקים 15 55-59 ק"מ 4/105 1956 M 01:04:26
201 2252 טל שני Road Runner בוגרים 15 30-39 ק"מ 63/487 1974 M 01:04:27
202 1101 דיויד טל ותיקים 15 45-49 ק"מ 26/296 1965 M 01:04:28
203 1805 אלון רז משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 41/405 1971 M 01:04:30
204 260 יובל שלו בוגרים 15 40-44 ק"מ 42/405 1970 M 01:04:31
205 106 בועז דינטי Zone 3 ותיקים 15 45-49 ק"מ 27/296 1964 M 01:04:38
206 1522 ליעד שחר בוגרים 15 30-39 ק"מ 64/487 1975 M 01:04:38
207 27 תומר ולד בוגרים 15 30-39 ק"מ 65/487 1974 M 01:04:39
208 2541 דועא סלימאן עירוני אחי נצרת בוגרות 15 35-44 ק"מ 2/233 1973 F 01:04:40
209 112 חגי גולן CNN בוגרים 15 40-44 ק"מ 43/405 1969 M 01:04:41
210 768 חגי מדיני הפ 'עמק חפר בוגרים 15 30-39 ק"מ 66/487 1973 M 01:04:41
211 1672 דוד קורן בוגרים 15 40-44 ק"מ 44/405 1969 M 01:04:43
212 1464 איתן קיכלי בוגרים 15 30-39 ק"מ 67/487 1977 M 01:04:46
213 2155 שירי פרידמן הפועל עמק האושר בוגרות 15 35-44 ק"מ 3/233 1975 F 01:04:47
214 1004 רונן הר נוף kovo2max ותיקים 15 45-49 ק"מ 28/296 1966 M 01:04:47
215 1820 ערן דותן משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 68/487 1981 M 01:04:52
216 1834 אריאל מינקוביץ רשות ניירות ערך בוגרים 15 30-39 ק"מ 69/487 1980 M 01:04:57
217 1810 דן ליש משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 70/487 1976 M 01:05:01
218 1403 גיא בן גל ותיקים 15 45-49 ק"מ 29/296 1966 M 01:05:02
219 401 שמעון לנג איילות ותיקים 15 55-59 ק"מ 5/105 1955 M 01:05:03
220 1147 דובב מזור איילות בוגרים 15 30-39 ק"מ 71/487 1979 M 01:05:03
221 956 רני ירושינסקי קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 72/487 1973 M 01:05:05
222 1482 ארז בן שלום ותיקים 15 50-54 ק"מ 12/174 1958 M 01:05:06
223 765 גיל עז-ארי בוגרים 15 40-44 ק"מ 45/405 1969 M 01:05:10
224 300 דוד אסיאס בוגרים 15 30-39 ק"מ 73/487 1979 M 01:05:11
225 599 אבי רומנו בוגרים 15 40-44 ק"מ 46/405 1969 M 01:05:15
226 372 אמיתי גיסר מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 40-44 ק"מ 47/405 1971 M 01:05:16
227 1073 לירון גסול Zone 3 ותיקים 15 45-49 ק"מ 30/296 1966 M 01:05:18
228 1375 בן יצחק רצי רמת השרון בוגרים 15 29-20 ק"מ 43/187 1991 M 01:05:19
229 1493 גל אלון הפועל עמק האושר בוגרים 15 40-44 ק"מ 48/405 1972 M 01:05:19
230 1680 ברק מילאל בוגרים 15 29-20 ק"מ 44/187 1991 M 01:05:21
231 1496 בוריס סירקיס בוגרים 15 29-20 ק"מ 45/187 1983 M 01:05:23
232 701 נמרוד ליבנה בוגרים 15 40-44 ק"מ 49/405 1969 M 01:05:24
233 1189 אסף כהן נערים עד גיל 15 19 ק"מ 4/26 1996 M 01:05:24
234 604 חיים הרשקוביץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 50/405 1972 M 01:05:25
235 1125 אור בנימיני בוגרים 15 29-20 ק"מ 46/187 1983 M 01:05:32
236 16 אודי גלוסשניידר בוגרים 15 30-39 ק"מ 74/487 1973 M 01:05:33
237 1230 סרגיי טילינין שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 75/487 1976 M 01:05:34
238 811 אמיר לביא בוגרים 15 29-20 ק"מ 47/187 1984 M 01:05:35
239 574 איתי שלום בוגרים 15 29-20 ק"מ 48/187 1991 M 01:05:39
240 549 גיא אלדר NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 76/487 1975 M 01:05:41
241 654 דורון עמוסי בוגרים 15 40-44 ק"מ 51/405 1968 M 01:05:42
242 1236 משה דמארי שרות בתי הסהר בוגרים 15 40-44 ק"מ 52/405 1969 M 01:05:45
243 932 מתן נפתלי בוגרים 15 30-39 ק"מ 77/487 1975 M 01:05:45
244 1745 רפי שטול ותיקים 15 45-49 ק"מ 31/296 1964 M 01:05:50
245 268 אורי סרולביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 78/487 1973 M 01:05:51
246 925 אבי טימור אינטל בוגרים 15 30-39 ק"מ 79/487 1975 M 01:05:55
247 646 חנן כהן בוגרים 15 40-44 ק"מ 53/405 1970 M 01:05:56
248 1973 מוטי קליין בוגרים 15 30-39 ק"מ 80/487 1975 M 01:05:56
249 332 טל שחר בוגרים 15 40-44 ק"מ 54/405 1969 M 01:05:57
250 406 יוני קשת מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 29-20 ק"מ 49/187 1983 M 01:05:58
251 2433 דני דברת ותיקים 15 50-54 ק"מ 13/174 1959 M 01:05:58
252 1148 דודי מלול ותיקים 15 45-49 ק"מ 32/296 1965 M 01:05:58
253 2129 נועה פלדמן הפועל עמק חפר ותיקות 15 45-49 ק"מ 2/88 1964 F 01:06:00
254 928 ערן פלדמן Run4it ותיקים 15 45-49 ק"מ 33/296 1964 M 01:06:00
255 610 עידו לוטקר רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 55/405 1970 M 01:06:06
256 990 רונן שוסטר בוגרים 15 29-20 ק"מ 50/187 1984 M 01:06:06
257 315 משה שפיגל איילות ותיקים 15 55-59 ק"מ 6/105 1957 M 01:06:08
258 1139 רם לביא ותיקים 15 45-49 ק"מ 34/296 1967 M 01:06:10
259 467 גיל מולכו בוגרים 15 30-39 ק"מ 81/487 1974 M
260 2030 אלכס סולן בוגרות 15 35-44 ק"מ 4/233 1972 F 01:06:11
261 143 עומרי דמלין בוגרים 15 30-39 ק"מ 82/487 1980 M 01:06:15
262 89 חגי יובל בוגרים 15 40-44 ק"מ 56/405 1969 M 01:06:16
263 1954 גילת מעודד ותיקות 15 45-49 ק"מ 3/88 1967 F 01:06:18
264 1419 ארי יחזקאל רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 83/487 1975 M 01:06:24
265 1463 אלון שחר SAP בוגרים 15 40-44 ק"מ 57/405 1969 M 01:06:31
266 1556 עמית נטף בוגרים 15 40-44 ק"מ 58/405 1970 M 01:06:32
267 1674 ערן אדרי איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 59/405 1971 M 01:06:32
268 446 ניב כהן Run With Moshe בוגרים 15 30-39 ק"מ 84/487 1974 M 01:06:36
269 289 חגי מילניצקי ותיקים 15 50-54 ק"מ 14/174 1960 M 01:06:38
270 1663 ניר עזיזה קרוסבי קרו בוגרים 15 40-44 ק"מ 60/405 1969 M 01:06:38
271 1317 MARC LIEKENS הסוללים י"ם בוגרים 15 40-44 ק"מ 61/405 1971 M 01:06:38
272 311 יריב תמנע מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ותיקים 15 50-54 ק"מ 15/174 1961 M 01:06:40
273 2527 נועה ברקמן נשים 15 20-34 ק"מ 10/105 1989 F 01:06:40
274 476 יפים פולובינצ'יק מרת"א בוגרים 15 30-39 ק"מ 85/487 1979 M 01:06:42
275 1081 יניב קריספל כושר מתחיל כאן! בוגרים 15 30-39 ק"מ 86/487 1980 M 01:06:45
276 2303 שרון אלמגור אתלטי אורן השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 5/233 1975 F 01:06:47
277 1812 דוד מנצור משטרת ישראל ותיקים 15 55-59 ק"מ 7/105 1957 M 01:06:47
278 205 ערן הדר איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 35/296 1964 M 01:06:50
279 364 עמרי רז בוגרים 15 30-39 ק"מ 87/487 1979 M 01:06:51
280 79 אסף פלד קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 88/487 1980 M 01:06:52
281 1632 מאיר טוויק בוגרים 15 40-44 ק"מ 62/405 1969 M 01:06:53
282 642 שי פרומקיס רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 63/405 1968 M 01:06:55
283 513 שמעון בן ישי Zone 3 ותיקים 15 50-54 ק"מ 16/174 1960 M 01:06:57
284 1068 דור חדד נערים עד גיל 15 19 ק"מ 5/26 1993 M 01:06:59
285 668 עמנואל עזוז ותיקים 15 50-54 ק"מ 17/174 1961 M 01:07:00
286 47 איסי שלומוף בוגרים 15 40-44 ק"מ 64/405 1971 M 01:07:02
287 1094 גיל שגיא בוגרים 15 40-44 ק"מ 65/405 1968 M 01:07:02
288 1067 לירון כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 89/487 1982 M 01:07:05
289 389 רונן טפירו בוגרים 15 40-44 ק"מ 66/405 1968 M 01:07:06
290 1328 שמוליק רגב בוגרים 15 40-44 ק"מ 67/405 1969 M 01:07:07
291 764 עפר גרינבאום בוגרים 15 40-44 ק"מ 68/405 1969 M 01:07:09
292 2474 פול פרידברג הרגל השלישית בוגרים 15 40-44 ק"מ 69/405 1970 M 01:07:09
293 1827 אילן אליהו משטרת ישראל ותיקים 15 45-49 ק"מ 36/296 1966 M 01:07:11
294 1467 איתי שביט בוגרים 15 29-20 ק"מ 51/187 1984 M 01:07:13
295 766 Yossi Cohen רצי הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 37/296 1967 M 01:07:13
296 345 Trevor Shacknofsky בוגרים 15 40-44 ק"מ 70/405 1972 M 01:07:16
297 1401 ברק עצמון הפועל עמק האושר ותיקים 15 50-54 ק"מ 18/174 1962 M 01:07:20
298 1055 רונן יפה בנק בינלאומי בוגרים 15 40-44 ק"מ 71/405 1970 M 01:07:22
299 423 יניב מינקוב קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 90/487 1977 M 01:07:24
300 1204 אסף נחום התעשייה האוירית בוגרים 15 40-44 ק"מ 72/405 1971 M 01:07:25
301 1152 Guy Keshet נייקי ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 91/487 1977 M 01:07:25
302 531 אילן זיסר ותיקים 15 45-49 ק"מ 38/296 1964 M 01:07:29
303 1034 Dudi Abekasis מכבי טרי-ג בוגרים 15 40-44 ק"מ 73/405 1969 M 01:07:29
304 828 ערן ספיר בוגרים 15 30-39 ק"מ 92/487 1974 M 01:07:29
305 1291 עופר פאר Run With Moshe בוגרים 15 40-44 ק"מ 74/405 1971 M 01:07:29
306 1597 גיל מאיר בוגרים 15 29-20 ק"מ 52/187 1991 M 01:07:30
307 1211 גיא קריפלד התעשייה האוירית בוגרים 15 30-39 ק"מ 93/487 1973 M 01:07:31
308 1255 אביעד יארמק חברת חשמל בוגרים 15 30-39 ק"מ 94/487 1982 M 01:07:31
309 491 אייל גבאי בוגרים 15 40-44 ק"מ 75/405 1970 M 01:07:33
310 1614 אייל שטרן בוגרים 15 40-44 ק"מ 76/405 1968 M 01:07:34
311 59 דניאל זיידמן בוגרים 15 29-20 ק"מ 53/187 1991 M 01:07:35
312 1371 רועי גן בוגרים 15 40-44 ק"מ 77/405 1971 M 01:07:35
313 1285 אילן משיח רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 8/105 1957 M 01:07:35
314 5444 אלה פינוס רצי רמת השרון נשים 15 20-34 ק"מ 11/105 1988 F 01:07:35
315 1536 Gil Lynn Road Runner בוגרים 15 40-44 ק"מ 78/405 1971 M 01:07:36
316 1752 איליה פיש בוגרים 15 29-20 ק"מ 54/187 1987 M 01:07:36
317 710 עמוס עציון GRCרצי שהם בוגרים 15 40-44 ק"מ 79/405 1968 M 01:07:36
318 1626 אבנר בן-צבי איילות ותיקים 15 55-59 ק"מ 9/105 1954 M 01:07:36
319 1789 אילן אבידן משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 95/487 1973 M 01:07:39
320 94 שולי אושרי ותיקים 15 50-54 ק"מ 19/174 1962 M 01:07:41
321 1292 Avi Makmal בית איל ותיקים 15 50-54 ק"מ 20/174 1962 M 01:07:41
322 1600 אייל שביט בוגרים 15 29-20 ק"מ 55/187 1987 M 01:07:41
323 1607 אורן כרמי רצי מודיעין בוגרים 15 30-39 ק"מ 96/487 1973 M 01:07:42
324 142 צפריר ביבר רצי רמת השרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 21/174 1958 M 01:07:42
325 2338 קרן גולן בוגרות 15 35-44 ק"מ 6/233 1974 F 01:07:44
326 109 מתן גביש בוגרים 15 30-39 ק"מ 97/487 1976 M 01:07:45
327 818 אמיר לבבי בוגרים 15 29-20 ק"מ 56/187 1990 M 01:07:48
328 1410 בועז פרגו בוגרים 15 30-39 ק"מ 98/487 1982 M 01:07:48
329 1586 ניצן זורמן איילות בוגרים 15 29-20 ק"מ 57/187 1986 M 01:07:49
330 586 עידו פינדר בוגרים 15 29-20 ק"מ 58/187 1992 M 01:07:52
331 120 אורי שויד בוגרים 15 30-39 ק"מ 99/487 1976 M 01:07:53
332 1209 אריה קינן התעשייה האוירית ותיקים 15 55-59 ק"מ 10/105 1956 M 01:07:53
333 53 גל קלמר ותיקים 15 45-49 ק"מ 39/296 1965 M 01:07:55
334 643 טל סתיו בוגרים 15 30-39 ק"מ 100/487 1979 M 01:07:56
335 2115 תומר שנהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 101/487 1973 M 01:07:58
336 1775 גל מנדלבאום בוגרים 15 30-39 ק"מ 102/487 1981 M 01:08:00
337 1301 דוד זוארץ ותיקים 15 55-59 ק"מ 11/105 1954 M 01:08:02
338 659 קובי עמילני NITRO בוגרים 15 29-20 ק"מ 59/187 1986 M 01:08:02
339 1592 טל שגן NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 103/487 1974 M 01:08:02
340 958 עומר דנק RUNWAY בוגרים 15 40-44 ק"מ 80/405 1970 M 01:08:06
341 964 ניר אדלר קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 104/487 1978 M 01:08:07
342 1709 ערן מרמור הפועל עמק האושר ותיקים 15 50-54 ק"מ 22/174 1962 M 01:08:08
343 884 שלומי פינקין מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 105/487 1976 M 01:08:09
344 1024 גיא בייצר בוגרים 15 29-20 ק"מ 60/187 1988 M 01:08:11
345 673 חנן יוסף בוגרים 15 30-39 ק"מ 106/487 1976 M 01:08:12
346 557 עופר גליצקי NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 81/405 1972 M 01:08:13
347 880 חיים קסלר הישגים בוגרים 15 29-20 ק"מ 61/187 1985 M 01:08:17
348 486 מייק אביעד Run With Moshe בוגרים 15 40-44 ק"מ 82/405 1969 M 01:08:18
349 1283 ליאור פייס בוגרים 15 40-44 ק"מ 83/405 1971 M 01:08:20
350 1071 niv behar בוגרים 15 29-20 ק"מ 62/187 1992 M 01:08:24
351 375 שלומי רגב Road Runner בוגרים 15 30-39 ק"מ 107/487 1974 M 01:08:30
352 312 עפר לין ותיקים 15 45-49 ק"מ 40/296 1965 M 01:08:30
353 293 נתן ליפשס מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 30-39 ק"מ 108/487 1977 M 01:08:30
354 684 ארלה כהן בוגרים 15 40-44 ק"מ 84/405 1972 M 01:08:32
355 775 ניר לוי Zone 3 בוגרים 15 40-44 ק"מ 85/405 1972 M 01:08:32
356 847 רועי זמר בוגרים 15 40-44 ק"מ 86/405 1969 M 01:08:33
357 906 איתן מאי מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 40-44 ק"מ 87/405 1969 M 01:08:33
358 261 רם קרנר ותיקים 15 45-49 ק"מ 41/296 1965 M 01:08:33
359 1578 רפי כחלון מכון וינגייט בוגרים 15 30-39 ק"מ 109/487 1978 M 01:08:33
360 1334 זאבי קורן ותיקים 15 45-49 ק"מ 42/296 1966 M 01:08:34
361 2479 אריאל בן שמואל בוגרים 15 40-44 ק"מ 88/405 1970 M 01:08:37
362 1647 צח בן ארי בוגרים 15 30-39 ק"מ 110/487 1980 M 01:08:37
363 1704 בני חדד A1termans ותיקים 15 55-59 ק"מ 12/105 1957 M 01:08:39
364 1344 רן ראובני GRCרצי שהם ותיקים 15 55-59 ק"מ 13/105 1957 M 01:08:42
365 2311 ליאור אברהם XtriM Urban Fitness Club נערות עד גיל 15 19 ק"מ 1/5 1995 F 01:08:44
366 600 עפר יחיאל ספורטן פ"ת ותיקים 15 45-49 ק"מ 43/296 1964 M 01:08:44
367 1177 יפתח הרמתי בוגרים 15 40-44 ק"מ 89/405 1972 M 01:08:45
368 22 גיל בנימיני בוגרים 15 30-39 ק"מ 111/487 1973 M 01:08:46
369 54 אלון גולן רשות שדות התעופה בוגרים 15 40-44 ק"מ 90/405 1969 M 01:08:46
370 2413 יוסי אמודאי ותיקים 15 50-54 ק"מ 23/174 1959 M 01:08:47
371 861 איתי צנגר בוגרים 15 40-44 ק"מ 91/405 1968 M 01:08:47
372 2139 יעל דנק RUNWAY בוגרות 15 35-44 ק"מ 7/233 1970 F 01:08:48
373 1497 רונן פלד בוגרים 15 40-44 ק"מ 92/405 1971 M 01:08:48
374 1963 ירדן הר לב Zone 3 נשים 15 20-34 ק"מ 12/105 1987 F 01:08:48
375 1109 רונן נאור בוגרים 15 40-44 ק"מ 93/405 1971 M 01:08:49
376 1295 הראל שטראוס ותיקים 15 45-49 ק"מ 44/296 1965 M 01:08:50
377 12546 דורי לבקוביץ רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 94/405 1969 M 01:08:50
378 810 עמית גל מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 40-44 ק"מ 95/405 1969 M 01:08:51
379 171 ספי גרייבר עולם המים בוגרים 15 30-39 ק"מ 112/487 1980 M 01:08:52
380 374 אליהו כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 113/487 1979 M 01:08:53
381 1577 מיקי איוליאנו בוגרים 15 40-44 ק"מ 96/405 1970 M 01:08:55
382 1619 ג?ימי בריוס הפועל אשקלון בוגרים 15 40-44 ק"מ 97/405 1972 M 01:08:56
383 41 יניב איזרדל בוגרים 15 40-44 ק"מ 98/405 1972 M 01:08:57
384 1484 מוטי כהן רצי רמת השרון ןתיקים 15 60-64 ק"מ 3/52 1951 M 01:08:57
385 2014 רוזנה בסנר NITRO נשים 15 20-34 ק"מ 13/105 1985 F 01:08:58
386 1299 רמי כרמי רצי מודיעין ןתיקים 15 60-64 ק"מ 4/52 1952 M 01:08:59
387 320 אייל טולדנו TEAMDALIT בוגרים 15 30-39 ק"מ 114/487 1975 M 01:09:00
388 1800 אליעזר פרויליך משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 115/487 1978 M 01:09:00
389 1801 מוטי פרץ משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 116/487 1973 M 01:09:00
390 1570 אורי זמיר myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 117/487 1974 M 01:09:02
391 527 חן בר נתן קאנטרי כפר סבא ותיקים 15 45-49 ק"מ 45/296 1965 M 01:09:03
392 534 עודד בן חורין בוגרים 15 30-39 ק"מ 118/487 1975 M 01:09:05
393 1357 איל רוזין בוגרים 15 40-44 ק"מ 99/405 1969 M 01:09:05
394 856 גיל אדמון ותיקים 15 45-49 ק"מ 46/296 1965 M 01:09:07
395 2131 מאיה נפתלי הפועל עמק האושר בוגרות 15 35-44 ק"מ 8/233 1976 F 01:09:08
396 2290 Miron goldstein XtriM Urban Fitness Club ותיקות 15 45-49 ק"מ 4/88 1966 F 01:09:09
397 1784 ניר ירושלמי רצי רמת השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 47/296 1967 M 01:09:14
398 2477 גל סגל ותיקים 15 45-49 ק"מ 48/296 1963 M 01:09:14
399 2412 דדי גולדברגר ותיקים 15 45-49 ק"מ 49/296 1963 M 01:09:15
400 494 עדי סיון בוגרים 15 30-39 ק"מ 119/487 1973 M 01:09:15
401 2557 שרון אברך שזיפי בוגרות 15 35-44 ק"מ 9/233 1969 F 01:09:16
402 653 דיויד קנטור איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 100/405 1970 M 01:09:17
403 848 דורון אבידן ותיקים 15 45-49 ק"מ 50/296 1966 M 01:09:20
404 957 קובי כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 120/487 1973 M 01:09:21
405 1635 שמואל איטח בוגרים 15 40-44 ק"מ 101/405 1972 M 01:09:23
406 532 אלעד טאובר בוגרים 15 30-39 ק"מ 121/487 1977 M 01:09:24
407 2181 אתי איינר מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ותיקות 15 45-49 ק"מ 5/88 1967 F 01:09:24
408 1764 אילן עמיאל מכון וינגייט בוגרים 15 40-44 ק"מ 102/405 1970 M 01:09:25
409 831 לאוניד יכסל ותיקים 15 55-59 ק"מ 14/105 1955 M 01:09:26
410 1828 אופיר ביטון משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 122/487 1975 M 01:09:30
411 1407 איציק בטאט CNN ותיקים 15 50-54 ק"מ 24/174 1962 M 01:09:31
412 1422 עידן פרץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 103/405 1972 M 01:09:32
413 1809 אלי לוי משטרת ישראל ותיקים 15 45-49 ק"מ 51/296 1967 M 01:09:32
414 1547 רון לרמן נערים עד גיל 15 19 ק"מ 6/26 1994 M 01:09:33
415 1492 אלי שוסטרמן טרי 'כ"ס ע"ש זיו בלאלי ותיקים 15 55-59 ק"מ 15/105 1957 M 01:09:36
416 196 ברק עמר בוגרים 15 30-39 ק"מ 123/487 1977 M 01:09:39
417 1486 יאן רוזנברג בוגרים 15 29-20 ק"מ 63/187 1988 M 01:09:42
418 1164 נדב שחורי בוגרים 15 30-39 ק"מ 124/487 1973 M 01:09:43
419 1804 יאן קרבט משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 125/487 1976 M 01:09:44
420 1082 עידו גרין סאקוני בוגרים 15 40-44 ק"מ 104/405 1972 M 01:09:45
421 353 רן גרודצקי myway ותיקים 15 45-49 ק"מ 52/296 1965 M 01:09:45
422 1819 ליאור דודיק משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 126/487 1974 M 01:09:46
423 2552 אפרת לב מרת"א בוגרות 15 35-44 ק"מ 10/233 1972 F 01:09:47
424 2228 קים רכס קורפוס נשים 15 20-34 ק"מ 14/105 1984 F 01:09:47
425 1516 אסף קיסר בוגרים 15 30-39 ק"מ 127/487 1975 M 01:09:49
426 415 רועי פסטרנק Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 128/487 1973 M 01:09:53
427 1634 רענן אליעז בוגרים 15 30-39 ק"מ 129/487 1975 M 01:09:53
428 914 נועם בר בוגרים 15 30-39 ק"מ 130/487 1975 M 01:09:56
429 483 גלעד פינקל בוגרים 15 40-44 ק"מ 105/405 1972 M 01:10:00
430 981 אייל גליקסר רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 106/405 1970 M 01:10:00
431 5364 זיו כהן רשות ניירות ערך בוגרים 15 30-39 ק"מ 131/487 1981 M 01:10:01
432 1488 עודד כהן בוגרים 15 29-20 ק"מ 64/187 1984 M 01:10:03
433 611 רונן אוכמן איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 107/405 1971 M 01:10:05
434 1032 ערן פרידמן הפועל עמק האושר בוגרים 15 30-39 ק"מ 132/487 1973 M 01:10:06
435 1818 איתן גורודצקי משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 108/405 1970 M 01:10:07
436 1303 ליאור שלום ENDURE בוגרים 15 30-39 ק"מ 133/487 1973 M 01:10:10
437 1425 זהר ארליך בוגרים 15 40-44 ק"מ 109/405 1972 M 01:10:11
438 339 אריאל לוי בוגרים 15 30-39 ק"מ 134/487 1979 M 01:10:12
439 222 שלום פינטו ותיקים 15 45-49 ק"מ 53/296 1963 M 01:10:13
440 2334 פרי דיין מרת"א בוגרות 15 35-44 ק"מ 11/233 1977 F 01:10:13
441 681 צור פרח רצי מודיעין בוגרים 15 40-44 ק"מ 110/405 1971 M 01:10:14
442 230 יוסי שלום איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 25/174 1961 M 01:10:14
443 528 זאב בנימינוביץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 54/296 1963 M 01:10:15
444 1661 שלמה שטימלר אלקה פסטנרס ותיקים 15 50-54 ק"מ 26/174 1961 M 01:10:16
445 730 Louis Berman ותיקים 15 55-59 ק"מ 16/105 1957 M 01:10:16
446 181 ניר פרץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 111/405 1970 M 01:10:16
447 85 איציק לנג בוגרים 15 30-39 ק"מ 135/487 1974 M 01:10:17
448 1679 אילן גור בוגרים 15 40-44 ק"מ 112/405 1969 M 01:10:18
449 1298 ליאור צרניקוב בוגרים 15 30-39 ק"מ 136/487 1982 M 01:10:20
450 1523 גרי אלפמון איפ"א צבר בוגרים 15 40-44 ק"מ 113/405 1970 M 01:10:20
451 1169 גל יעקבי בוגרים 15 29-20 ק"מ 65/187 1984 M 01:10:21
452 182 מיכאל אוזירנסקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 137/487 1978 M 01:10:22
453 139 זיו בלאו מרת"א ותיקים 15 45-49 ק"מ 55/296 1965 M 01:10:22
454 518 שואבי אורי היה NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 27/174 1958 M 01:10:25
455 743 גדעון גל גל בעמק ותיקים 15 45-49 ק"מ 56/296 1963 M 01:10:26
456 536 רועי אגמון NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 114/405 1968 M 01:10:28
457 7034 עמי זוארץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 57/296 1964 M 01:10:29
458 907 Eran Gornat ותיקים 15 45-49 ק"מ 58/296 1965 M 01:10:31
459 1778 תומר כהן בוגרים 15 29-20 ק"מ 66/187 1990 M 01:10:32
460 1020 דניאל קורן ותיקים 15 55-59 ק"מ 17/105 1955 M 01:10:35
461 852 גל שוורץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 115/405 1969 M 01:10:36
462 1276 משה גוטמן חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 28/174 1960 M 01:10:38
463 1622 עומר דקל בוגרים 15 29-20 ק"מ 67/187 1986 M 01:10:39
464 2397 חיים מלכי בוגרים 15 30-39 ק"מ 138/487 1977 M 01:10:39
465 425 רגב גורן איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 59/296 1963 M 01:10:40
466 1265 דני קורצמן וולקני - משרד החקלאות ותיקים 15 45-49 ק"מ 60/296 1967 M 01:10:41
467 1563 עדי נינארי ותיקים 15 45-49 ק"מ 61/296 1963 M 01:10:42
468 68 משה ויינשטוק טרי 'כ"ס ע"ש זיו בלאלי ותיקים 15 50-54 ק"מ 29/174 1961 M 01:10:42
469 521 אלעד דר בוגרים 15 40-44 ק"מ 116/405 1970 M 01:10:42
470 1066 ניב אפלבאום נערים עד גיל 15 19 ק"מ 7/26 1993 M 01:10:42
471 1880 שלומית שטיינברג בוגרות 15 35-44 ק"מ 12/233 1972 F 01:10:43
472 1264 ערן תבור רפאל בוגרים 15 40-44 ק"מ 117/405 1971 M 01:10:50
473 1705 רוי לוין החברים של שניאור בוגרים 15 40-44 ק"מ 118/405 1968 M 01:10:52
474 1128 אסף ליבנה קרוסבי קרו בוגרים 15 40-44 ק"מ 119/405 1971 M 01:10:53
475 1270 יוסף מזרחי חברת חשמל ותיקים 15 45-49 ק"מ 62/296 1966 M 01:10:53
476 1207 רוברטו פישר התעשייה האוירית ותיקים 15 55-59 ק"מ 18/105 1953 M 01:10:53
477 2444 רן גולדמן פעילים בוגרים 15 40-44 ק"מ 120/405 1972 M 01:10:54
478 1047 סמי בטש איילות ותיקים 15 55-59 ק"מ 19/105 1956 M 01:10:54
479 2022 טלי בן-ארצי ותיקות 15 50-59 ק"מ 1/43 1960 F 01:10:55
480 392 אבי בטיטו ותיקים 15 45-49 ק"מ 63/296 1965 M 01:10:59
481 544 אלון בר-אש kovo2max בוגרים 15 40-44 ק"מ 121/405 1971 M 01:11:00
482 508 ניר אלון NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 122/405 1972 M 01:11:03
483 60 שחר ביטנר בוגרים 15 30-39 ק"מ 139/487 1973 M 01:11:04
484 1538 מתן ישורון בוגרים 15 29-20 ק"מ 68/187 1989 M 01:11:04
485 379 רמיל חביברחמנוב ותיקים 15 45-49 ק"מ 64/296 1964 M 01:11:05
486 1730 ניר מיכלוביץ A1termans בוגרים 15 30-39 ק"מ 140/487 1973 M 01:11:07
487 2377 יגאל שרם ותיקים 15 50-54 ק"מ 30/174 1960 M 01:11:07
488 443 אבי מוטולה CNN ותיקים 15 45-49 ק"מ 65/296 1965 M 01:11:08
489 1074 רוני תדמור myway ותיקים 15 45-49 ק"מ 66/296 1963 M 01:11:09
490 2349 גסיקה ספקטור מכון וינגייט בוגרות 15 35-44 ק"מ 13/233 1971 F 01:11:11
491 2387 ויב תומר בוגרים 15 30-39 ק"מ 141/487 1975 M 01:11:11
492 938 עידו דאר בוגרים 15 30-39 ק"מ 142/487 1975 M 01:11:12
493 405 שחר ינאי בוגרים 15 40-44 ק"מ 123/405 1969 M 01:11:15
494 2082 ענת חיימוב ותיקות 15 45-49 ק"מ 6/88 1966 F 01:11:17
495 1652 טומי מנור Road Runner ותיקים 15 55-59 ק"מ 20/105 1955 M 01:11:18
496 2473 Gal Kaufman איילות בוגרים 15 29-20 ק"מ 69/187 1983 M 01:11:19
497 61 Shay Rubinstein בוגרים 15 30-39 ק"מ 143/487 1976 M 01:11:19
498 55 רפי פלד רשות שדות התעופה בוגרים 15 30-39 ק"מ 144/487 1977 M 01:11:20
499 660 גיא פודולר ותיקים 15 45-49 ק"מ 67/296 1967 M 01:11:21
500 2509 אילן פיין ותיקים 15 45-49 ק"מ 68/296 1964 M 01:11:25
501 231 ניר קמאי בוגרים 15 30-39 ק"מ 145/487 1977 M 01:11:25
502 337 ניר כהן קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 124/405 1971 M 01:11:28
503 1530 רם מליס בוגרים 15 30-39 ק"מ 146/487 1979 M 01:11:29
504 1509 מאיר יהלומי הפועל עמק האושר ותיקים 15 45-49 ק"מ 69/296 1966 M 01:11:29
505 1017 צחי קוטק Run4it בוגרים 15 40-44 ק"מ 125/405 1972 M 01:11:32
506 192 חגי פגירסקי CNN ותיקים 15 50-54 ק"מ 31/174 1960 M 01:11:34
507 441 שרון הרשקוביץ אינדיור בוגרים 15 30-39 ק"מ 147/487 1978 M 01:11:39
508 2513 חיים זוארץ קאנטרי כפר סבא בוגרים 15 30-39 ק"מ 148/487 1974 M 01:11:40
509 2455 ישראל יניב ותיקים 15 45-49 ק"מ 70/296 1965 M 01:11:41
510 13115 yoni abadi בוגרים 15 30-39 ק"מ 149/487 1977 M 01:11:41
511 327 גיא לויט Road Runner בוגרים 15 29-20 ק"מ 70/187 1985 M 01:11:42
512 697 זוהר גל-אור בוגרים 15 30-39 ק"מ 150/487 1980 M 01:11:43
513 270 גלעד פרסקו רצי רעננה בוגרים 15 30-39 ק"מ 151/487 1976 M 01:11:44
514 641 עוזי אוביץ רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 152/487 1973 M 01:11:45
515 1296 אודי אפרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 153/487 1974 M 01:11:47
516 702 אורן שריג רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 45-49 ק"מ 71/296 1965 M 01:11:47
517 1003 דב ענבר ותיקים 15 45-49 ק"מ 72/296 1966 M 01:11:48
518 160 דורון ארבל בוגרים 15 40-44 ק"מ 126/405 1968 M 01:11:50
519 1574 שי טבצניק בוגרים 15 30-39 ק"מ 154/487 1981 M 01:11:52
520 1100 אורן רוזן בוגרים 15 40-44 ק"מ 127/405 1971 M 01:11:53
521 1225 חנן שילון HP בוגרים 15 30-39 ק"מ 155/487 1976 M 01:11:54
522 2127 חגית סינדליס הפ 'עמק חפר בוגרות 15 35-44 ק"מ 14/233 1977 F 01:11:56
523 309 סמי אסודרי רצי יש אומרים ותיקים 15 50-54 ק"מ 32/174 1958 M 01:11:56
524 304 עומר הדר רצי רמת השרון בוגרים 15 29-20 ק"מ 71/187 1987 M 01:11:58
525 979 חגי פלכסר ותיקים 15 45-49 ק"מ 73/296 1967 M 01:12:02
526 11615 אברי גולן בוגרים 15 29-20 ק"מ 72/187 1988 M 01:12:04
527 1624 צביקה ברנד רצי עין שריד ותיקים 15 55-59 ק"מ 21/105 1954 M 01:12:05
528 1627 שלומי כהן רצי החוחובה בוגרים 15 40-44 ק"מ 128/405 1969 M 01:12:06
529 1465 עובד הררי ותיקים 15 45-49 ק"מ 74/296 1965 M 01:12:07
530 1564 גל גופר בוגרים 15 29-20 ק"מ 73/187 1984 M 01:12:07
531 495 אורי קרנץ NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 33/174 1958 M 01:12:08
532 1227 מינלה טמסה שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 156/487 1974 M 01:12:09
533 185 יניב רפאל עמותת אתגרים בוגרים 15 30-39 ק"מ 157/487 1977 M 01:12:09
534 2407 ערן רהב מרת"א ותיקים 15 50-54 ק"מ 34/174 1961 M 01:12:10
535 889 אדם גולדברוך בוגרים 15 29-20 ק"מ 74/187 1983 M 01:12:10
536 1889 קרן רונן איפרגן רצי רמת השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 15/233 1972 F 01:12:12
537 226 אלי ניר Zone 3 ותיקים 15 45-49 ק"מ 75/296 1966 M 01:12:12
538 71 אלכס פולסקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 158/487 1974 M 01:12:14
539 556 שי לוי ותיקים 15 45-49 ק"מ 76/296 1967 M 01:12:15
540 647 אופיר דינור בוגרים 15 30-39 ק"מ 159/487 1976 M 01:12:16
541 1460 רונן ליפר SAP בוגרים 15 40-44 ק"מ 129/405 1971 M 01:12:17
542 748 אילן פריש אינדיור בוגרים 15 40-44 ק"מ 130/405 1972 M 01:12:17
543 883 איתי גדרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 160/487 1980 M 01:12:18
544 377 Luc Chetboun בוגרים 15 40-44 ק"מ 131/405 1968 M 01:12:18
545 1489 אבי ערב קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 132/405 1971 M 01:12:20
546 1235 דדי מרציאנו שרות בתי הסהר בוגרים 15 29-20 ק"מ 75/187 1986 M 01:12:21
547 2324 יונית מרודס-זקס נשים 15 20-34 ק"מ 15/105 1991 F 01:12:24
548 168 יואב הירש גל בעמק ותיקים 15 45-49 ק"מ 77/296 1966 M 01:12:24
549 1411 משה פרץ Run With Moshe בוגרים 15 30-39 ק"מ 161/487 1975 M 01:12:25
550 904 עמי רון NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 162/487 1976 M 01:12:25
551 920 ג'וש ברייטמן Run With Moshe בוגרים 15 30-39 ק"מ 163/487 1980 M 01:12:25
552 573 גיא מעברי בוגרים 15 30-39 ק"מ 164/487 1974 M 01:12:26
553 2122 איה כהן בוגרות 15 35-44 ק"מ 16/233 1968 F 01:12:26
554 2240 שירה ישראלי נשים 15 20-34 ק"מ 16/105 1987 F 01:12:27
555 396 אבי הרשקוביץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 78/296 1967 M 01:12:28
556 690 ירון בר-טל מרת"א ותיקים 15 45-49 ק"מ 79/296 1965 M 01:12:29
557 294 ירון זהבי בוגרים 15 40-44 ק"מ 133/405 1968 M 01:12:30
558 1825 ארי אדלר משטרת ישראל ותיקים 15 45-49 ק"מ 80/296 1966 M 01:12:31
559 694 יוסי נגל ותיקים 15 50-54 ק"מ 35/174 1960 M 01:12:31
560 459 דניאל אקסלרוד Crosbie Crew בוגרים 15 30-39 ק"מ 165/487 1976 M 01:12:31
561 199 ערן לנדה Crosbie Crew בוגרים 15 30-39 ק"מ 166/487 1980 M 01:12:33
562 1495 ערן ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 167/487 1977 M 01:12:33
563 519 בעז בן נפתלי רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 168/487 1974 M 01:12:33
564 220 דורון ויזל רצי יש אומרים בוגרים 15 40-44 ק"מ 134/405 1969 M 01:12:35
565 1213 ישי רינת התעשייה האוירית בוגרים 15 40-44 ק"מ 135/405 1970 M 01:12:36
566 207 נעם יניב בוגרים 15 30-39 ק"מ 169/487 1981 M 01:12:37
567 37 שגיא רז בוגרים 15 29-20 ק"מ 76/187 1985 M 01:12:38
568 1039 Sharon Dai בוגרים 15 40-44 ק"מ 136/405 1969 M 01:12:39
569 1712 ירון עברון ותיקים 15 45-49 ק"מ 81/296 1966 M 01:12:39
570 310 יוסי שמש קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 137/405 1972 M 01:12:41
571 11503 אבנר גל ותיקים 15 50-54 ק"מ 36/174 1958 M 01:12:46
572 1935 הילת בן קנז בוגרות 15 35-44 ק"מ 17/233 1970 F 01:12:48
573 218 שי דדון kovo2max בוגרים 15 29-20 ק"מ 77/187 1984 M 01:12:48
574 1103 אמיר פוטיבסקי הפועל עמק האושר ותיקים 15 45-49 ק"מ 82/296 1967 M 01:12:49
575 266 רועי ברנט הרצים החופשיים בוגרים 15 30-39 ק"מ 170/487 1975 M 01:12:49
576 526 שמואל כלפון ותיקים 15 45-49 ק"מ 83/296 1963 M 01:12:50
577 303 ארז סיימון בוגרים 15 30-39 ק"מ 171/487 1974 M 01:12:51
578 2005 שיר פוקס נשים 15 20-34 ק"מ 17/105 1989 F 01:12:51
579 462 איתי כהן מרת"א ותיקים 15 45-49 ק"מ 84/296 1963 M 01:12:52
580 1287 Roman Kolupaev בוגרים 15 30-39 ק"מ 172/487 1980 M 01:12:56
581 190 קובי שטרית ותיקים 15 50-54 ק"מ 37/174 1961 M 01:12:58
582 1000 אמיר הררי מרת"א בוגרים 15 30-39 ק"מ 173/487 1973 M 01:12:59
583 499 אסף ועלני בוגרים 15 40-44 ק"מ 138/405 1971 M 01:13:01
584 2268 איילה כהן בוגרות 15 35-44 ק"מ 18/233 1970 F 01:13:01
585 66 ירון יעקב אוגלי בוגרים 15 30-39 ק"מ 174/487 1979 M 01:13:02
586 595 ארז עזריה myway ותיקים 15 45-49 ק"מ 85/296 1966 M 01:13:03
587 739 רונן ויינר GRCרצי שהם ותיקים 15 45-49 ק"מ 86/296 1965 M 01:13:03
588 2436 עידו מאורי בוגרים 15 30-39 ק"מ 175/487 1974 M 01:13:06
589 1643 ערן רוטר בוגרים 15 40-44 ק"מ 139/405 1969 M 01:13:06
590 2453 תדהר פאר בוגרים 15 29-20 ק"מ 78/187 1985 M 01:13:09
591 1174 אביעד עמית בוגרים 15 40-44 ק"מ 140/405 1969 M 01:13:10
592 398 יניב משאט בוגרים 15 40-44 ק"מ 141/405 1972 M 01:13:11
593 2380 ירון שילת רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 176/487 1974 M 01:13:13
594 2458 איתי קטקו בוגרים 15 29-20 ק"מ 79/187 1988 M 01:13:13
595 1015 ירון סלוצקי בוגרים 15 29-20 ק"מ 80/187 1983 M 01:13:16
596 2447 ויקטור ניניו פעילים ותיקים 15 55-59 ק"מ 22/105 1956 M 01:13:17
597 806 צביקה אלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 177/487 1976 M 01:13:19
598 422 Ishai Levin ותיקים 15 45-49 ק"מ 87/296 1967 M 01:13:21
599 1322 עומרי אלאלוף TEAMDALIT בוגרים 15 29-20 ק"מ 81/187 1986 M 01:13:23
600 674 רועי שיפמן בוגרים 15 30-39 ק"מ 178/487 1980 M 01:13:23
601 657 רוני אורן myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 142/405 1972 M 01:13:27
602 1762 אנדריי רייכמן בוגרים 15 29-20 ק"מ 82/187 1991 M 01:13:30
603 1436 אבשלום אומסי רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 50-54 ק"מ 38/174 1962 M 01:13:31
604 1774 אבי פרל kovo2max ותיקים 15 50-54 ק"מ 39/174 1961 M 01:13:32
605 501 גיא לרנר NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 88/296 1965 M 01:13:33
606 1325 נדב פורן בוגרים 15 30-39 ק"מ 179/487 1978 M 01:13:33
607 540 יורם עוזר GRCרצי שהם ותיקים 15 50-54 ק"מ 40/174 1962 M 01:13:33
608 1668 תרגיע רצתי לאט NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 180/487 1973 M 01:13:34
609 1151 רונן פאר מרת"א בוגרים 15 40-44 ק"מ 143/405 1970 M 01:13:34
610 2432 יוסי אמיר ותיקים 15 45-49 ק"מ 89/296 1965 M 01:13:34
611 279 יוסי זיו אינדיור ותיקים 15 55-59 ק"מ 23/105 1956 M 01:13:35
612 1517 יבגני פרסקי בוגרים 15 29-20 ק"מ 83/187 1987 M 01:13:37
613 505 Erez Goldshide בוגרים 15 29-20 ק"מ 84/187 1985 M 01:13:40
614 2429 אבי צדוק Run With Moshe בוגרים 15 30-39 ק"מ 181/487 1973 M 01:13:41
615 648 משה עזרתי איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 41/174 1958 M 01:13:41
616 277 ניר פאל רצי הוד השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 182/487 1978 M 01:13:41
617 45 חיים שריקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 183/487 1974 M 01:13:42
618 670 גיל כץ אינדיור ותיקים 15 45-49 ק"מ 90/296 1964 M 01:13:42
619 2296 דנה וייסמן נערות עד גיל 15 19 ק"מ 2/5 1994 F 01:13:43
620 632 שמואל שאול איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 42/174 1961 M 01:13:45
621 1341 גל שחורי בוגרים 15 29-20 ק"מ 85/187 1990 M 01:13:45
622 1155 קובי דליצקי וודג אייל ותיקים 15 45-49 ק"מ 91/296 1967 M 01:13:47
623 2521 אריק דור סלקום ותיקים 15 45-49 ק"מ 92/296 1967 M 01:13:47
624 1533 אלון סביר הפועל עמק האושר ותיקים 15 55-59 ק"מ 24/105 1957 M 01:13:47
625 173 אפי צור בוגרים 15 40-44 ק"מ 144/405 1970 M 01:13:48
626 695 Elad Ithik בוגרים 15 29-20 ק"מ 86/187 1986 M 01:13:49
627 7053 ענת מאיר נשים 15 20-34 ק"מ 18/105 1982 F 01:13:53
628 7052 שי גולדלוסט בוגרים 15 40-44 ק"מ 145/405 1971 M 01:13:53
629 488 מור כהן בוגרים 15 40-44 ק"מ 146/405 1968 M 01:13:54
630 1193 גיא בק התעשייה האוירית בוגרים 15 30-39 ק"מ 184/487 1974 M 01:13:55
631 1549 ליעם גל-און CNN בוגרים 15 29-20 ק"מ 87/187 1984 M 01:13:55
632 736 שי פאר איילות ותיקים 15 55-59 ק"מ 25/105 1955 M 01:13:57
633 1995 היידי יתום מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרות 15 35-44 ק"מ 19/233 1973 F 01:13:57
634 7093 ירון חנון בוגרים 15 30-39 ק"מ 185/487 1975 M 01:13:58
635 940 ohad fogel בוגרים 15 29-20 ק"מ 88/187 1984 M 01:14:00
636 1394 אסף סלע M&M בוגרים 15 30-39 ק"מ 186/487 1978 M 01:14:03
637 1528 שי שלהבת בוגרים 15 40-44 ק"מ 147/405 1971 M 01:14:03
638 2391 תומר עוקב שרות בתי הסהר בוגרים 15 40-44 ק"מ 148/405 1972 M 01:14:04
639 1305 בועז גילאון בוגרים 15 30-39 ק"מ 187/487 1974 M 01:14:07
640 1031 ארז מזרחי בוגרים 15 40-44 ק"מ 149/405 1969 M 01:14:08
641 325 ערן ברנר רצי רעננה בוגרים 15 30-39 ק"מ 188/487 1974 M 01:14:08
642 759 בני דביר בוגרים 15 30-39 ק"מ 189/487 1979 M 01:14:08
643 1854 סילבי כהן Zone 3 בוגרות 15 35-44 ק"מ 20/233 1976 F 01:14:09
644 510 ישראל גולדשייד ותיקים 15 55-59 ק"מ 26/105 1956 M 01:14:10
645 727 נתנאל סביון בוגרים 15 29-20 ק"מ 89/187 1983 M 01:14:11
646 1788 SHLOMI KOT Zone 3 בוגרים 15 40-44 ק"מ 150/405 1968 M 01:14:11
647 2485 אייל אנקור בוגרים 15 29-20 ק"מ 90/187 1992 M 01:14:12
648 1010 אודי סלע ותיקים 15 45-49 ק"מ 93/296 1963 M 01:14:12
649 2486 ניר צרויה נערים עד גיל 15 19 ק"מ 8/26 1993 M 01:14:13
650 1548 איתמר אורן בוגרים 15 30-39 ק"מ 190/487 1975 M 01:14:14
651 1409 אסף בן-ארי רצי יש אומרים בוגרים 15 30-39 ק"מ 191/487 1976 M 01:14:14
652 1857 נינה רבר שפירא Zone 3 בוגרות 15 35-44 ק"מ 21/233 1976 F 01:14:15
653 86 עדן גולן בוגרים 15 29-20 ק"מ 91/187 1991 M 01:14:15
654 840 עידו לביא בוגרים 15 30-39 ק"מ 192/487 1981 M 01:14:16
655 150 ניצן לביא myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 151/405 1968 M 01:14:16
656 787 איתי כצהנדל ספורטן פ"ת בוגרים 15 29-20 ק"מ 92/187 1983 M 01:14:17
657 7073 מידך אלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 193/487 1976 M 01:14:19
658 705 אביעד פרחי ותיקים 15 45-49 ק"מ 94/296 1965 M 01:14:19
659 1584 עוזי רחמים הסוללים י"ם ותיקים 15 50-54 ק"מ 43/174 1958 M 01:14:19
660 626 Eyal Altshuler בוגרים 15 29-20 ק"מ 93/187 1987 M 01:14:20
661 1639 ערן לבינגר מרת"א ותיקים 15 45-49 ק"מ 95/296 1964 M 01:14:20
662 649 גילי לוי בוגרים 15 40-44 ק"מ 152/405 1972 M 01:14:21
663 1104 גלעד כהן GRCרצי שהם ותיקים 15 45-49 ק"מ 96/296 1967 M 01:14:21
664 1048 רותם קידר GRCרצי שהם בוגרים 15 40-44 ק"מ 153/405 1972 M 01:14:23
665 29 יוסי שריד בוגרים 15 40-44 ק"מ 154/405 1970 M 01:14:24
666 117 מולי בליי ותיקים 15 55-59 ק"מ 27/105 1955 M 01:14:24
667 1797 גיל פיזנטי משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 155/405 1969 M 01:14:24
668 1346 איתי קופל בוגרים 15 40-44 ק"מ 156/405 1971 M 01:14:24
669 176 אמיר קירשנבאום בוגרים 15 30-39 ק"מ 194/487 1974 M 01:14:25
670 1965 גבי סמסונוב רצי רמת השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 22/233 1968 F 01:14:27
671 457 אנדרי יארמנקו בוגרים 15 30-39 ק"מ 195/487 1981 M 01:14:28
672 1417 יעקב חבושה ותיקים 15 45-49 ק"מ 97/296 1963 M 01:14:31
673 1427 אודי שניג A1termans ותיקים 15 45-49 ק"מ 98/296 1966 M 01:14:31
674 1088 רן שיאון רצי הוד השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 196/487 1978 M 01:14:32
675 1146 יואב אילנברג בוגרים 15 40-44 ק"מ 157/405 1970 M 01:14:32
676 390 רוני מדמון ותיקים 15 45-49 ק"מ 99/296 1967 M 01:14:34
677 1562 רפאל בן שבת הפועל אשקלון ותיקים 15 45-49 ק"מ 100/296 1967 M 01:14:35
678 845 יניב אדלר בוגרים 15 30-39 ק"מ 197/487 1976 M 01:14:35
679 2136 ליאור גלילי מרת"א נשים 15 20-34 ק"מ 19/105 1986 F 01:14:37
680 1434 רוני לירן בית הלוחם חיפה ותיקים 15 55-59 ק"מ 28/105 1954 M 01:14:38
681 1187 דידי פרימור בוגרים 15 40-44 ק"מ 158/405 1972 M 01:14:38
682 622 איציק ייני בוגרים 15 40-44 ק"מ 159/405 1972 M 01:14:38
683 10 הלר יריב נייקי ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 160/405 1970 M 01:14:40
684 1826 משה בן שבו משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 161/405 1971 M 01:14:40
685 598 גיא גולן בוגרים 15 40-44 ק"מ 162/405 1969 M 01:14:40
686 514 דורון אנדרייב בוגרים 15 40-44 ק"מ 163/405 1968 M 01:14:41
687 1217 ודים שיחל התעשייה האוירית בוגרים 15 30-39 ק"מ 198/487 1975 M 01:14:42
688 2081 דיאנה פיבן ותיקות 15 45-49 ק"מ 7/88 1967 F 01:14:42
689 802 ודים ברו בוגרים 15 29-20 ק"מ 94/187 1985 M 01:14:42
690 663 רועי רייק נערים עד גיל 15 19 ק"מ 9/26 1996 M 01:14:42
691 1936 דידי לזרוביץ ותיקות 15 45-49 ק"מ 8/88 1965 F 01:14:43
692 13195 צבי גולן בוגרים 15 30-39 ק"מ 199/487 1977 M 01:14:43
693 1872 Yael BenAri נשים 15 20-34 ק"מ 20/105 1986 F 01:14:45
694 7098 ארז פולק קבוצת הריצה משטרה ותיקים 15 45-49 ק"מ 101/296 1967 M 01:14:47
695 2372 נמרוד שחר בוגרים 15 30-39 ק"מ 200/487 1973 M 01:14:48
696 1714 אורן תמיר A1termans בוגרים 15 40-44 ק"מ 164/405 1970 M 01:14:49
697 982 לנס סטיבנס בוגרים 15 29-20 ק"מ 95/187 1984 M 01:14:49
698 211 דניאל ברוימן מרת"א בוגרים 15 30-39 ק"מ 201/487 1977 M 01:14:49
699 1473 יהודה קנדלי רצים עם אסף לב בוגרים 15 40-44 ק"מ 165/405 1969 M 01:14:50
700 786 Ron Shragai בוגרים 15 30-39 ק"מ 202/487 1974 M 01:14:52
701 1096 בן רוטשטיין בוגרים 15 30-39 ק"מ 203/487 1974 M 01:14:53
702 567 Guy Books ניו באלנס בוגרים 15 30-39 ק"מ 204/487 1976 M 01:14:53
703 2209 גילי לובצקי הסתדרות המורים בוגרות 15 35-44 ק"מ 23/233 1969 F 01:14:54
704 2267 גילת פיש SAP ותיקות 15 45-49 ק"מ 9/88 1964 F 01:14:54
705 1156 דודי כרמי וודג אייל ותיקים 15 45-49 ק"מ 102/296 1964 M 01:14:54
706 1381 דניאל אלפרין ותיקים 15 45-49 ק"מ 103/296 1964 M 01:14:54
707 1796 עומר פז משטרת ישראל בוגרים 15 29-20 ק"מ 96/187 1992 M 01:14:55
708 7038 אורית רם נוף בוגרות 15 35-44 ק"מ 24/233 1971 F 01:14:56
709 1206 אמנון פולישוק התעשייה האוירית ותיקים 15 50-54 ק"מ 44/174 1962 M 01:14:57
710 1137 אבי צרפתי A1termans ותיקים 15 45-49 ק"מ 104/296 1963 M 01:14:58
711 1689 תומר מאיר בוגרים 15 29-20 ק"מ 97/187 1985 M 01:14:58
712 2449 גל קרת פעילים בוגרים 15 30-39 ק"מ 205/487 1974 M 01:14:59
713 1871 עדי מרום ותיקות 15 45-49 ק"מ 10/88 1965 F 01:14:59
714 1395 אריאל יצחק בוגרים 15 30-39 ק"מ 206/487 1977 M 01:15:01
715 2566 ליויה ינאי Road Runner ותיקות 15 45-49 ק"מ 11/88 1964 F 01:15:02
716 346 קובי ישראלי ותיקים 15 45-49 ק"מ 105/296 1965 M 01:15:03
717 2256 שני ברדה נערות עד גיל 15 19 ק"מ 3/5 1994 F 01:15:05
718 163 מומי ישראל ותיקים 15 50-54 ק"מ 45/174 1961 M 01:15:05
719 758 גלעד אקרמן קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 207/487 1978 M 01:15:05
720 1802 יניב צוייג משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 166/405 1972 M 01:15:06
721 2257 לאה זדוב נשים 15 20-34 ק"מ 21/105 1983 F 01:15:06
722 219 Guy Peled איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 167/405 1972 M 01:15:06
723 209 יורם אייל ותיקים 15 45-49 ק"מ 106/296 1965 M 01:15:08
724 1267 אילן סבג וולקני - משרד החקלאות ותיקים 15 45-49 ק"מ 107/296 1964 M 01:15:12
725 1113 אבי לוי ותיקים 15 45-49 ק"מ 108/296 1963 M 01:15:13
726 1462 איל דוכובני SAP בוגרים 15 30-39 ק"מ 208/487 1977 M 01:15:14
727 1374 אריאל אלון הפועל עמק האושר ותיקים 15 45-49 ק"מ 109/296 1964 M 01:15:15
728 248 שרון קירשנבאום בוגרים 15 40-44 ק"מ 168/405 1970 M 01:15:15
729 213 יניב מור בוגרים 15 40-44 ק"מ 169/405 1971 M 01:15:15
730 283 יעד מידן NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 209/487 1974 M 01:15:16
731 2118 דיאנה עידו בוגרות 15 35-44 ק"מ 25/233 1973 F 01:15:16
732 241 דרור גרשון סלקום בוגרים 15 30-39 ק"מ 210/487 1977 M 01:15:16
733 612 יובל רוזן ותיקים 15 45-49 ק"מ 110/296 1966 M 01:15:18
734 1675 דניאל קפלן ותיקים 15 50-54 ק"מ 46/174 1962 M 01:15:18
735 993 רן גרינברג בוגרים 15 30-39 ק"מ 211/487 1973 M 01:15:18
736 1250 יעקב אריס חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 47/174 1962 M 01:15:19
737 1729 טומי אייזיק ותיקים 15 55-59 ק"מ 29/105 1954 M 01:15:20
738 1620 שמוליק עוז ותיקים 15 50-54 ק"מ 48/174 1962 M 01:15:20
739 2274 קרן פז פייל הפועל נס-ציונה בוגרות 15 35-44 ק"מ 26/233 1973 F 01:15:21
740 285 ניר הורביץ NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 170/405 1970 M 01:15:23
741 383 עפר יגל רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 171/405 1969 M 01:15:24
742 11 ציון זוארץ ןתיקים 15 60-64 ק"מ 5/52 1952 M 01:15:25
743 1456 יובל פיינר SAP בוגרים 15 29-20 ק"מ 98/187 1983 M 01:15:26
744 2462 יוסי רחמים בוגרים 15 30-39 ק"מ 212/487 1974 M 01:15:28
745 1431 איל בן צבי בית הלוחם חיפה ותיקים 15 45-49 ק"מ 111/296 1964 M 01:15:28
746 263 בועז כץ M&M ותיקים 15 45-49 ק"מ 112/296 1967 M 01:15:28
747 1437 שמעון לבנה בית הלוחם חיפה ותיקים 15 45-49 ק"מ 113/296 1963 M 01:15:28
748 1142 ולרי גרינשפון אלקטרה מוצרי צריכה ןתיקים 15 60-64 ק"מ 6/52 1948 M 01:15:31
749 1011 dani kaplan בוגרים 15 30-39 ק"מ 213/487 1974 M 01:15:31
750 1293 גדי קוניא בוגרים 15 40-44 ק"מ 172/405 1970 M 01:15:32
751 1510 אורי אולשטיין בוגרים 15 40-44 ק"מ 173/405 1968 M 01:15:33
752 319 שניר ברקוביץ NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 174/405 1970 M 01:15:33
753 901 אלי ביתן רצי יש אומרים ותיקים 15 55-59 ק"מ 30/105 1956 M 01:15:34
754 7067 חיים בראון בוגרים 15 30-39 ק"מ 214/487 1976 M 01:15:34
755 472 צביקה ישראלי קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 215/487 1973 M 01:15:34
756 752 שגיא יחיאל קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 29-20 ק"מ 99/187 1984 M 01:15:34
757 716 אביר כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 216/487 1978 M 01:15:35
758 769 בועז גולן ותיקים 15 50-54 ק"מ 49/174 1961 M 01:15:36
759 827 יצחק בתקילין בוגרים 15 29-20 ק"מ 100/187 1988 M 01:15:37
760 1318 Rotem Cohen בוגרים 15 30-39 ק"מ 217/487 1975 M 01:15:40
761 12557 עפרי דביר נערים עד גיל 15 19 ק"מ 10/26 1996 M 01:15:41
762 888 ולדי קרנטמן Zone 3 בוגרים 15 30-39 ק"מ 218/487 1977 M 01:15:42
763 874 אורי דמבו בוגרים 15 40-44 ק"מ 175/405 1972 M 01:15:43
764 426 מאיר יפרח איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 7/52 1950 M 01:15:47
765 1108 יובל בוסתן אינטל בוגרים 15 40-44 ק"מ 176/405 1972 M 01:15:49
766 7072 גיורא אבן דור ותיקים 15 45-49 ק"מ 114/296 1967 M 01:15:51
767 331 אורן רבינוביץ רצי רעננה בוגרים 15 40-44 ק"מ 177/405 1972 M 01:15:51
768 1806 עובדיה ישראלי משטרת ישראל ותיקים 15 65-69 ק"מ 1/11 1945 M 01:15:54
769 2421 עמית אסא Run4it ותיקים 15 45-49 ק"מ 115/296 1963 M 01:15:54
770 2264 רחל חזן בית הלוחם חיפה ותיקות 15 50-59 ק"מ 2/43 1957 F 01:15:54
771 1329 פול רוקח ןתיקים 15 60-64 ק"מ 8/52 1951 M 01:15:54
772 793 אייל שוהם בוגרים 15 30-39 ק"מ 219/487 1974 M 01:15:54
773 2159 אילת פאוסט אשד A1termans בוגרות 15 35-44 ק"מ 27/233 1970 F 01:15:54
774 159 גיא גמזו myway ותיקים 15 45-49 ק"מ 116/296 1966 M 01:15:56
775 251 שמעון חוג'ה בוגרים 15 29-20 ק"מ 101/187 1984 M 01:15:57
776 785 אביחי יחיאל איילות בוגרים 15 29-20 ק"מ 102/187 1988 M 01:15:58
777 825 עפר לנדוי ותיקים 15 45-49 ק"מ 117/296 1967 M 01:15:58
778 1052 יוני ליאני בוגרים 15 30-39 ק"מ 220/487 1981 M 01:16:00
779 2157 קרן סירוטה XtriM Urban Fitness Club נשים 15 20-34 ק"מ 22/105 1979 F 01:16:00
780 1421 נמרוד סעדו נערים עד גיל 15 19 ק"מ 11/26 1995 M 01:16:01
781 321 יאיר שבתאי הפועל אשקלון ןתיקים 15 60-64 ק"מ 9/52 1952 M 01:16:01
782 1694 גיל סגל וודג אייל בוגרים 15 40-44 ק"מ 178/405 1969 M 01:16:03
783 460 עופר סיתאלכיל בוגרים 15 40-44 ק"מ 179/405 1970 M 01:16:04
784 2062 טל שגיב וולף Team Dalit בוגרות 15 35-44 ק"מ 28/233 1970 F 01:16:04
785 655 רונית אדמון ותיקות 15 45-49 ק"מ 12/88 1965 F 01:16:05
786 761 דור נורמן בוגרים 15 29-20 ק"מ 103/187 1989 M 01:16:08
787 136 איתי גוטליב Easy Speed בוגרים 15 40-44 ק"מ 180/405 1969 M 01:16:09
788 284 דורון שמיר הפועל אשקלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 221/487 1982 M 01:16:10
789 2021 נועה בן-ארצי נשים 15 20-34 ק"מ 23/105 1988 F 01:16:10
790 593 מיכאל אליקים רצי הוד השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 222/487 1973 M 01:16:11
791 2016 סיון אבוקאי רצי מודיעין נשים 15 20-34 ק"מ 24/105 1981 F 01:16:12
792 365 דור הורביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 223/487 1980 M 01:16:13
793 2265 עינת גוכמן בוגרות 15 35-44 ק"מ 29/233 1975 F 01:16:14
794 1181 תום אזר בוגרים 15 29-20 ק"מ 104/187 1988 M 01:16:16
795 2073 לינה מכלוף NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 30/233 1972 F 01:16:17
796 2086 לימור מורה Zone 3 בוגרות 15 35-44 ק"מ 31/233 1973 F 01:16:18
797 1575 אלכס אברבוך בוגרים 15 40-44 ק"מ 181/405 1968 M 01:16:19
798 987 ארטיום סירומיאטניקוב בוגרים 15 30-39 ק"מ 224/487 1976 M 01:16:19
799 1582 דרור גליס בוגרים 15 40-44 ק"מ 182/405 1970 M 01:16:21
800 1102 אסי אלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 225/487 1978 M 01:16:22
801 2499 tamir twina בוגרים 15 29-20 ק"מ 105/187 1985 M 01:16:22
802 316 אודי אור בוגרים 15 30-39 ק"מ 226/487 1974 M 01:16:23
803 902 ליאור ברעם בוגרים 15 30-39 ק"מ 227/487 1974 M 01:16:24
804 2045 קארין חיים בוגרות 15 35-44 ק"מ 32/233 1975 F 01:16:24
805 583 אריאל וולטש בוגרים 15 40-44 ק"מ 183/405 1968 M 01:16:24
806 800 אריק ברבינג ותיקים 15 45-49 ק"מ 118/296 1964 M 01:16:24
807 754 יגאל דמארי קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 184/405 1970 M 01:16:25
808 1428 דרור שחר בוגרים 15 40-44 ק"מ 185/405 1968 M 01:16:25
809 2503 NIR SABAROV בוגרים 15 40-44 ק"מ 186/405 1971 M 01:16:26
810 1001 דוד בן חמו בוגרים 15 30-39 ק"מ 228/487 1973 M 01:16:28
811 307 ודים קוטין קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 229/487 1982 M 01:16:28
812 2340 לימור כבירי TEAMDALIT ותיקות 15 45-49 ק"מ 13/88 1963 F 01:16:29
813 154 תומר פאר בוגרים 15 30-39 ק"מ 230/487 1981 M 01:16:29
814 7086 איתן סעדו ותיקים 15 50-54 ק"מ 50/174 1962 M 01:16:31
815 2361 ליאת רוטנברג משטרת ישראל בוגרות 15 35-44 ק"מ 33/233 1977 F 01:16:34
816 1625 ניסים בל ותיקים 15 50-54 ק"מ 51/174 1960 M 01:16:40
817 2041 נאוה סתיו לוי בוגרות 15 35-44 ק"מ 34/233 1969 F 01:16:40
818 1086 אביב אבנון בוגרים 15 29-20 ק"מ 106/187 1985 M 01:16:41
819 1092 אדר אבנון בוגרים 15 29-20 ק"מ 107/187 1987 M 01:16:41
820 1429 רלי מירון-וופנר בוגרים 15 29-20 ק"מ 108/187 1987 M 01:16:41
821 1263 אבי שצרבקוב רפאל בוגרים 15 30-39 ק"מ 231/487 1975 M 01:16:45
822 1247 שחר קשת שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 232/487 1978 M 01:16:45
823 44 ואדים בספלוב בוגרים 15 30-39 ק"מ 233/487 1973 M 01:16:46
824 933 ניר דקל ותיקים 15 45-49 ק"מ 119/296 1966 M 01:16:47
825 2394 דודו סבח שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 234/487 1976 M 01:16:48
826 1695 ברק יגור GoLong בוגרים 15 30-39 ק"מ 235/487 1973 M 01:16:48
827 1763 מאיר אורבך רצי רמת השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 120/296 1967 M 01:16:51
828 1710 איתן אשכנזי גל בעמק ותיקים 15 50-54 ק"מ 52/174 1958 M 01:16:52
829 985 Itamar Meller בוגרים 15 30-39 ק"מ 236/487 1975 M 01:16:54
830 91 אייל צפוני ותיקים 15 45-49 ק"מ 121/296 1964 M 01:16:55
831 368 רפי שמואל קבוצת הריצה של צה?ל ותיקים 15 45-49 ק"מ 122/296 1967 M 01:16:57
832 485 נבו קאופמן NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 187/405 1969 M 01:16:57
833 1952 אורית רובינשטיין NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 35/233 1969 F 01:16:59
834 388 גל שחף בוגרים 15 40-44 ק"מ 188/405 1968 M 01:17:01
835 1835 אלדד לוי Crosbie Crew בוגרים 15 30-39 ק"מ 237/487 1980 M 01:17:02
836 96 יקי וייס ותיקים 15 45-49 ק"מ 123/296 1965 M 01:17:03
837 1353 ברלוביץ גרי בוגרים 15 40-44 ק"מ 189/405 1969 M 01:17:03
838 502 נסים עובד M&M ותיקים 15 55-59 ק"מ 31/105 1957 M 01:17:04
839 238 גלעד בושרי בוגרים 15 30-39 ק"מ 238/487 1975 M 01:17:05
840 1847 נדב וידר נערים עד גיל 15 19 ק"מ 12/26 1996 M 01:17:06
841 857 אייל רוזן מרת"א ותיקים 15 45-49 ק"מ 124/296 1964 M 01:17:07
842 2102 תמר פינטו מרת"א בוגרות 15 35-44 ק"מ 36/233 1973 F 01:17:08
843 1545 אמיר פאביס בוגרים 15 29-20 ק"מ 109/187 1983 M 01:17:08
844 18 שי אדר בוגרים 15 40-44 ק"מ 190/405 1968 M 01:17:09
845 113 יונתן לפיד בוגרים 15 30-39 ק"מ 239/487 1981 M 01:17:09
846 302 יגאל יעקב ותיקים 15 55-59 ק"מ 32/105 1956 M 01:17:09
847 114 tal feist kovo2max בוגרים 15 30-39 ק"מ 240/487 1974 M 01:17:09
848 1759 ירדן ברק בוגרים 15 29-20 ק"מ 110/187 1988 M 01:17:10
849 1699 שגיא מסלי בוגרים 15 29-20 ק"מ 111/187 1984 M 01:17:10
850 517 חיים כהן רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 191/405 1971 M 01:17:10
851 580 אורי גולדויין רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 241/487 1974 M 01:17:11
852 2555 אפרת כהן myway נשים 15 20-34 ק"מ 25/105 1986 F 01:17:12
853 1309 רן פרסברג ותיקים 15 45-49 ק"מ 125/296 1967 M 01:17:15
854 395 יאיר ישראל איילות ותיקים 15 65-69 ק"מ 2/11 1944 M 01:17:15
855 1380 זיו שטרן ותיקים 15 55-59 ק"מ 33/105 1957 M 01:17:17
856 509 לירון גרשוביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 242/487 1980 M 01:17:18
857 1823 שי זולברג משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 243/487 1980 M 01:17:22
858 1408 אמיר שריד בוגרים 15 30-39 ק"מ 244/487 1973 M 01:17:23
859 633 חגי שאול ותיקים 15 45-49 ק"מ 126/296 1967 M 01:17:24
860 696 גוסטי פיבן ותיקים 15 45-49 ק"מ 127/296 1966 M 01:17:26
861 1501 יאיר הלר הרצים החופשיים בוגרים 15 40-44 ק"מ 192/405 1968 M 01:17:27
862 116 יגאל ספיר בוגרים 15 40-44 ק"מ 193/405 1968 M 01:17:29
863 151 רועי אורון myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 194/405 1969 M 01:17:29
864 2511 אייל שרצקי myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 195/405 1968 M 01:17:29
865 1654 דן שוורץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 196/405 1972 M 01:17:30
866 1178 דורון רז רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 197/405 1969 M 01:17:31
867 2278 דנה אדלר בוגרות 15 35-44 ק"מ 37/233 1974 F 01:17:31
868 767 עוזי סגל ותיקים 15 45-49 ק"מ 128/296 1964 M 01:17:31
869 272 אופיר חזן בוגרים 15 30-39 ק"מ 245/487 1975 M 01:17:32
870 1231 סעוד חריס שרות בתי הסהר בוגרים 15 40-44 ק"מ 198/405 1972 M 01:17:32
871 603 אורי כהן A1termans בוגרים 15 30-39 ק"מ 246/487 1974 M 01:17:33
872 1239 איל גובר שרות בתי הסהר ותיקים 15 55-59 ק"מ 34/105 1953 M 01:17:35
873 414 רם יטוב רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 30-39 ק"מ 247/487 1974 M 01:17:35
874 2163 Adi Rozenfeld בוגרות 15 35-44 ק"מ 38/233 1977 F 01:17:36
875 672 אדם זאבי בוגרים 15 29-20 ק"מ 112/187 1987 M 01:17:36
876 953 יהודה גבלי רצי רעננה ותיקים 15 65-69 ק"מ 3/11 1944 M 01:17:37
877 2417 נח ברזובסקי ותיקים 15 70 ק"מ 1/7 1940 M 01:17:38
878 566 עזרא יעל ותיקים 15 50-54 ק"מ 53/174 1958 M 01:17:39
879 984 אלון להב ותיקים 15 50-54 ק"מ 54/174 1961 M 01:17:40
880 1036 דני לב רן בוגרים 15 30-39 ק"מ 248/487 1973 M 01:17:41
881 1917 אפרת שקד ותיקות 15 45-49 ק"מ 14/88 1967 F 01:17:42
882 720 בועז תמיר בוגרים 15 40-44 ק"מ 199/405 1970 M 01:17:43
883 1025 זיו רובין בוגרים 15 29-20 ק"מ 113/187 1988 M 01:17:44
884 1150 אביב הראל רצי מודיעין בוגרים 15 40-44 ק"מ 200/405 1972 M 01:17:45
885 1432 שלמה וונסובר בית הלוחם חיפה ותיקים 15 45-49 ק"מ 129/296 1963 M 01:17:47
886 2383 אריק קרונפלד רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 45-49 ק"מ 130/296 1966 M 01:17:47
887 732 יעקב אדלר ותיקים 15 50-54 ק"מ 55/174 1961 M 01:17:48
888 698 נדב ויצמן בוגרים 15 40-44 ק"מ 201/405 1972 M 01:17:48
889 124 שמוליק בכר בוגרים 15 30-39 ק"מ 249/487 1973 M 01:17:49
890 253 אבי חמו ותיקים 15 45-49 ק"מ 131/296 1964 M 01:17:49
891 1310 ירון רייכמן ותיקים 15 45-49 ק"מ 132/296 1964 M 01:17:52
892 474 ערן אסף בוגרים 15 30-39 ק"מ 250/487 1979 M 01:17:53
893 1144 ערן סלע אלקטרה מוצרי צריכה בוגרים 15 40-44 ק"מ 202/405 1971 M 01:17:54
894 1821 יואב וליניץ משטרת ישראל ותיקים 15 45-49 ק"מ 133/296 1963 M 01:17:56
895 1588 ערן פרי מכון וינגייט ותיקים 15 45-49 ק"מ 134/296 1966 M 01:17:57
896 1474 יובל שרף בוגרים 15 40-44 ק"מ 203/405 1970 M 01:17:58
897 258 יאיר זיצר בוגרים 15 29-20 ק"מ 114/187 1986 M 01:17:59
898 141 אייל אלישיב בוגרים 15 30-39 ק"מ 251/487 1976 M 01:17:59
899 2364 גיא אנגלהרד בוגרים 15 40-44 ק"מ 204/405 1972 M 01:17:59
900 1571 איתי ברשדסקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 252/487 1978 M 01:18:01
901 661 ישי קמחי רצי רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 205/405 1970 M 01:18:03
902 2360 סיון שלו משטרת ישראל בוגרות 15 35-44 ק"מ 39/233 1970 F 01:18:08
903 721 ניר צור בוגרים 15 29-20 ק"מ 115/187 1987 M 01:18:08
904 262 אמיתי כהן בוגרים 15 40-44 ק"מ 206/405 1968 M 01:18:09
905 2562 תמר אמר בוגרות 15 35-44 ק"מ 40/233 1975 F 01:18:09
906 11269 אביחי ביאר ותיקים 15 50-54 ק"מ 56/174 1959 M 01:18:10
907 1808 דורון לביא משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 207/405 1969 M 01:18:12
908 1724 אסא אורבך ותיקים 15 55-59 ק"מ 35/105 1956 M 01:18:12
909 890 גיא לוי בוגרים 15 40-44 ק"מ 208/405 1970 M 01:18:13
910 685 יונתן שלו רצי רעננה ותיקים 15 50-54 ק"מ 57/174 1959 M 01:18:14
911 2355 אסנת דרור GRCרצי שהם בוגרות 15 35-44 ק"מ 41/233 1971 F 01:18:16
912 292 גיל דוידוביץ מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ותיקים 15 45-49 ק"מ 135/296 1963 M 01:18:16
913 814 עילי פלח בוגרים 15 29-20 ק"מ 116/187 1989 M 01:18:17
914 1379 יואל גלוסשניידר בוגרים 15 30-39 ק"מ 253/487 1980 M 01:18:18
915 562 בני יצחקוב בוגרים 15 30-39 ק"מ 254/487 1980 M 01:18:19
916 1308 אריק בסר בוגרים 15 40-44 ק"מ 209/405 1970 M 01:18:20
917 416 אורי רייז NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 255/487 1976 M 01:18:20
918 224 רותם חוסטיק בוגרים 15 30-39 ק"מ 256/487 1979 M 01:18:21
919 1430 איתי פוניו SAP בוגרים 15 40-44 ק"מ 210/405 1969 M 01:18:23
920 2249 איריס חנגל בוגרות 15 35-44 ק"מ 42/233 1971 F 01:18:23
921 497 אילן צחי NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 136/296 1966 M 01:18:23
922 384 אליהו מנחם ותיקים 15 45-49 ק"מ 137/296 1963 M 01:18:26
923 1736 צבי יוגב CNN ותיקים 15 55-59 ק"מ 36/105 1957 M 01:18:27
924 747 אייל אסנהיים קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 211/405 1968 M 01:18:27
925 2467 שמעון בלמס ותיקים 15 55-59 ק"מ 37/105 1955 M 01:18:27
926 1502 משה אשכנזי kovo2max ותיקים 15 50-54 ק"מ 58/174 1958 M 01:18:27
927 635 ערן אהרונסון רצי רמת השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 138/296 1963 M 01:18:28
928 13497 ריטה סביר הפועל עמק האושר ותיקות 15 50-59 ק"מ 3/43 1960 F 01:18:29
929 2482 אורי מורס בוגרים 15 30-39 ק"מ 257/487 1980 M 01:18:30
930 824 תומר איזון נערים עד גיל 15 19 ק"מ 13/26 1996 M 01:18:31
931 2390 ירדן אזולאי איילות בוגרים 15 29-20 ק"מ 117/187 1992 M 01:18:31
932 555 דני קפילושניק איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 10/52 1950 M 01:18:31
933 36 זמי פיינר ותיקים 15 55-59 ק"מ 38/105 1957 M 01:18:32
934 2420 ניר כהן ספורטן הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 139/296 1966 M 01:18:33
935 1045 רפי מנדליאל פריגו ותיקים 15 45-49 ק"מ 140/296 1964 M 01:18:34
936 1815 גיל נשיאל משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 212/405 1968 M 01:18:35
937 1145 אלי אסור הפועל אשקלון ותיקים 15 50-54 ק"מ 59/174 1962 M 01:18:36
938 994 יניב לוי בוגרים 15 30-39 ק"מ 258/487 1975 M 01:18:36
939 815 אביב מור בוגרים 15 29-20 ק"מ 118/187 1989 M 01:18:37
940 866 עופר זילברשטיין רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 213/405 1969 M 01:18:37
941 1005 אילן לישע בוגרים 15 40-44 ק"מ 214/405 1972 M 01:18:38
942 155 אלכס זלובינסקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 259/487 1981 M 01:18:38
943 1065 אייל דגן רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 45-49 ק"מ 141/296 1967 M 01:18:39
944 2371 ויטלי בסנובטי בוגרים 15 29-20 ק"מ 119/187 1986 M 01:18:40
945 2389 יוסי אזולאי איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 142/296 1966 M 01:18:40
946 13468 צביקה בר רפאל ותיקים 15 50-54 ק"מ 60/174 1959 M 01:18:41
947 1190 אריאל דניאלס Run4it בוגרים 15 40-44 ק"מ 215/405 1969 M 01:18:41
948 1196 תומר ולנסי התעשייה האוירית ותיקים 15 45-49 ק"מ 143/296 1967 M 01:18:42
949 2243 אסנת מדר Road Runner נשים 15 20-34 ק"מ 26/105 1980 F 01:18:43
950 1297 מיקי משיח ןתיקים 15 60-64 ק"מ 11/52 1952 M 01:18:43
951 1089 זהר שגיא ותיקים 15 50-54 ק"מ 61/174 1960 M 01:18:43
952 1751 עמי מרום רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 216/405 1968 M 01:18:44
953 2128 שחר מתן מועדון ארוחת הבוקר ירושלים נשים 15 20-34 ק"מ 27/105 1980 F 01:18:44
954 568 דור רמתי אינדיור בוגרים 15 40-44 ק"מ 217/405 1970 M 01:18:45
955 2017 סיון ויינרייך מועדון ארוחת הבוקר ירושלים נשים 15 20-34 ק"מ 28/105 1987 F 01:18:46
956 1477 Ran Gonen בוגרים 15 30-39 ק"מ 260/487 1975 M 01:18:46
957 1350 מומי אזולאי ותיקים 15 45-49 ק"מ 144/296 1966 M 01:18:47
958 1154 אייל ארדל בוגרים 15 40-44 ק"מ 218/405 1972 M 01:18:47
959 954 גדי דיאמנט ותיקים 15 50-54 ק"מ 62/174 1961 M 01:18:48
960 1572 יניב עורקבי NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 261/487 1976 M 01:18:48
961 259 טל עבודי בוגרים 15 29-20 ק"מ 120/187 1985 M 01:18:50
962 1790 איתי דודיק משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 262/487 1982 M 01:18:50
963 1957 יעל לביא רוסינסקי Crosbie Crew נשים 15 20-34 ק"מ 29/105 1979 F 01:18:50
964 1406 משה בילה בוגרים 15 40-44 ק"מ 219/405 1972 M 01:18:51
965 1179 מיכה גליקמן בוגרים 15 40-44 ק"מ 220/405 1968 M 01:18:51
966 808 ליאור דותן בוגרים 15 30-39 ק"מ 263/487 1976 M 01:18:53
967 1246 חזי נאטי שרות בתי הסהר בוגרים 15 29-20 ק"מ 121/187 1986 M 01:18:53
968 179 אלון סלימן בוגרים 15 30-39 ק"מ 264/487 1973 M 01:18:53
969 280 דביר ולצ'ר בוגרים 15 40-44 ק"מ 221/405 1968 M 01:18:55
970 1479 ארנון דים ותיקים 15 55-59 ק"מ 39/105 1956 M 01:18:55
971 193 צפריר רבינוביץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 145/296 1963 M 01:18:55
972 189 רפאל איתן myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 222/405 1971 M 01:18:55
973 1612 ניר כספי myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 265/487 1977 M 01:18:55
974 1829 ג'קי בילביק משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 266/487 1976 M 01:18:58
975 552 michel guez איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 12/52 1951 M 01:19:00
976 2104 אירית עייש ותיקות 15 50-59 ק"מ 4/43 1961 F 01:19:02
977 2107 יעל סופר בוגרות 15 35-44 ק"מ 43/233 1972 F 01:19:02
978 490 אילן בן יעקב NITRO ותיקים 15 55-59 ק"מ 40/105 1957 M 01:19:04
979 326 נדב זיו NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 267/487 1975 M 01:19:05
980 233 רם ליסאי ותיקים 15 45-49 ק"מ 146/296 1967 M 01:19:06
981 2454 גל אלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 268/487 1979 M 01:19:07
982 2326 איתן קוברסקי ןתיקים 15 60-64 ק"מ 13/52 1952 M 01:19:10
983 215 דרור וינוגרד Run With Moshe ותיקים 15 50-54 ק"מ 63/174 1962 M 01:19:12
984 865 עמוס תמיר הפועל אשקלון ותיקים 15 50-54 ק"מ 64/174 1960 M 01:19:13
985 1249 שלמה צלישר חברת חשמל בוגרים 15 40-44 ק"מ 223/405 1968 M 01:19:13
986 1506 עמיר פומרנץ ותיקים 15 50-54 ק"מ 65/174 1959 M 01:19:13
987 1753 סטאס סרג'נקו בוגרים 15 29-20 ק"מ 122/187 1988 M 01:19:14
988 123 דוד פוראי איילות בוגרים 15 30-39 ק"מ 269/487 1977 M 01:19:15
989 706 אבי שופינסקי איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 66/174 1960 M 01:19:16
990 449 יריב גיגי בוגרים 15 40-44 ק"מ 224/405 1969 M 01:19:16
991 81 אורי קוגמן ותיקים 15 50-54 ק"מ 67/174 1959 M 01:19:16
992 835 אופיר שחף kovo2max ותיקים 15 45-49 ק"מ 147/296 1966 M 01:19:17
993 1359 עופר בן ישי בוגרים 15 40-44 ק"מ 225/405 1968 M 01:19:17
994 1388 אורי שמואלי נערים עד גיל 15 19 ק"מ 14/26 1996 M 01:19:17
995 623 ערן מנור בוגרים 15 40-44 ק"מ 226/405 1971 M 01:19:18
996 297 ראובן רוזנבלט רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 50-54 ק"מ 68/174 1961 M 01:19:19
997 1750 אילן בצלאל ותיקים 15 45-49 ק"מ 148/296 1964 M 01:19:19
998 102 עמרי מלנסון בוגרים 15 30-39 ק"מ 270/487 1973 M 01:19:20
999 2335 מירב פרי בוגרות 15 35-44 ק"מ 44/233 1970 F 01:19:21
1000 631 יוני שטיין בוגרים 15 30-39 ק"מ 271/487 1981 M 01:19:22
1001 1099 עודד שנברגר ותיקים 15 45-49 ק"מ 149/296 1964 M 01:19:23
1002 1046 אורן יעיש פריגו בוגרים 15 30-39 ק"מ 272/487 1976 M 01:19:23
1003 751 יבגני שניידרובסקי קורפוס ותיקים 15 50-54 ק"מ 69/174 1958 M 01:19:24
1004 1220 אייל רגב HP בוגרים 15 30-39 ק"מ 273/487 1980 M 01:19:24
1005 21 שלומי מעיין Zone 3 ותיקים 15 55-59 ק"מ 41/105 1957 M 01:19:24
1006 629 אריאל צור ותיקים 15 50-54 ק"מ 70/174 1960 M 01:19:24
1007 479 ניר שטרנפלד בוגרים 15 40-44 ק"מ 227/405 1970 M 01:19:26
1008 2442 תמיר קיים פעילים בוגרים 15 40-44 ק"מ 228/405 1968 M 01:19:26
1009 644 עומר מנוס צלם הבית רצי רעננה ותיקים 15 45-49 ק"מ 150/296 1967 M 01:19:27
1010 1848 שירית לאניאדו נשים 15 20-34 ק"מ 30/105 1982 F 01:19:29
1011 1312 ערן קליין A1termans בוגרים 15 40-44 ק"מ 229/405 1971 M 01:19:30
1012 1590 רמי בהר רצי משמר העמק בוגרים 15 30-39 ק"מ 274/487 1974 M 01:19:30
1013 1748 אבי סונטג ותיקים 15 45-49 ק"מ 151/296 1967 M 01:19:31
1014 2346 לימור דרי נשים 15 20-34 ק"מ 31/105 1990 F 01:19:31
1015 2190 צפנת נאמן-אינהורן איילות ותיקות 15 50-59 ק"מ 5/43 1959 F 01:19:32
1016 48 פיטר מקנלי מועדון ריצה גליל עליון ותיקים 15 50-54 ק"מ 71/174 1962 M 01:19:33
1017 1868 לילך גוטליב Easy Speed בוגרות 15 35-44 ק"מ 45/233 1971 F 01:19:33
1018 1448 יורם בן פורת גו אקטיב טרי קיסריה ותיקים 15 50-54 ק"מ 72/174 1959 M 01:19:33
1019 35 אורי יהלום ותיקים 15 45-49 ק"מ 152/296 1966 M 01:19:34
1020 13 Gadi Srebnik בוגרים 15 30-39 ק"מ 275/487 1978 M 01:19:34
1021 713 ערן הררי Team Dalit בוגרים 15 40-44 ק"מ 230/405 1972 M 01:19:35
1022 1873 אלה רובינשטיין בוגרות 15 35-44 ק"מ 46/233 1972 F 01:19:36
1023 1726 גיל רמון הפועל עמק האושר ותיקים 15 45-49 ק"מ 153/296 1967 M 01:19:36
1024 2225 עדי שרים נשים 15 20-34 ק"מ 32/105 1992 F 01:19:37
1025 1926 יוספה צור ותיקות 15 50-59 ק"מ 6/43 1956 F 01:19:37
1026 576 חיים נתן בוגרים 15 30-39 ק"מ 276/487 1978 M 01:19:38
1027 1221 איתי השס HP בוגרים 15 30-39 ק"מ 277/487 1977 M 01:19:39
1028 7008 ארז יהודה בוגרים 15 40-44 ק"מ 231/405 1971 M 01:19:39
1029 2319 אוסי וייס Road Runner בוגרות 15 35-44 ק"מ 47/233 1968 F 01:19:40
1030 7007 גלי בנימין בוגרים 15 40-44 ק"מ 232/405 1971 M 01:19:40
1031 2435 עדי בילדנר ותיקים 15 50-54 ק"מ 73/174 1959 M 01:19:40
1032 1791 עומר גולן משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 278/487 1977 M 01:19:40
1033 1185 זהר רז NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 233/405 1972 M 01:19:40
1034 72 איזי פלד ותיקים 15 45-49 ק"מ 154/296 1967 M 01:19:42
1035 1853 גלי בנימיני Zone 3 ותיקות 15 45-49 ק"מ 15/88 1966 F 01:19:44
1036 1315 shalom ariel Run With Moshe בוגרים 15 30-39 ק"מ 279/487 1980 M 01:19:44
1037 1157 אלון בן חורין ותיקים 15 55-59 ק"מ 42/105 1954 M 01:19:45
1038 424 אמיר נויבואר קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 280/487 1974 M 01:19:46
1039 1433 אילן זלצמן ותיקים 15 50-54 ק"מ 74/174 1959 M 01:19:50
1040 667 אביב מדינה NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 155/296 1967 M 01:19:51
1041 2260 רינה אגולסקי איילות בוגרות 15 35-44 ק"מ 48/233 1970 F 01:19:52
1042 1732 יהונתן אהרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 281/487 1981 M 01:19:54
1043 1531 איציק וינשטיין NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 75/174 1959 M 01:19:55
1044 968 אלן מוס יש אומרים ותיקים 15 45-49 ק"מ 156/296 1964 M 01:19:55
1045 1557 יורם דאר בית הלוחם ירושלים ותיקים 15 50-54 ק"מ 76/174 1960 M 01:19:55
1046 451 מיקי כהן אסא רופין עמק חפר בוגרים 15 30-39 ק"מ 282/487 1979 M 01:19:56
1047 1623 אבישי יצחק בוגרים 15 29-20 ק"מ 123/187 1983 M 01:19:57
1048 2416 זהר לב myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 234/405 1971 M 01:19:58
1049 1122 אילן בוכבינדר עיריית ת"א ותיקים 15 55-59 ק"מ 43/105 1956 M 01:19:59
1050 821 יורם רז ןתיקים 15 60-64 ק"מ 14/52 1948 M 01:20:00
1051 378 אמיר לפידות בוגרים 15 40-44 ק"מ 235/405 1971 M 01:20:00
1052 2053 עמית קציר אינדיור בוגרות 15 35-44 ק"מ 49/233 1969 F 01:20:01
1053 208 עמי רשף רצי הוד השרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 77/174 1961 M 01:20:01
1054 402 ניר גלזר בוגרים 15 40-44 ק"מ 236/405 1970 M 01:20:01
1055 2411 גיל מרגלית החברים של שניאור ותיקים 15 55-59 ק"מ 44/105 1957 M 01:20:01
1056 2285 רותם גור דותן נשים 15 20-34 ק"מ 33/105 1979 F 01:20:02
1057 1400 ליאור רובינשטיין ותיקים 15 45-49 ק"מ 157/296 1963 M 01:20:03
1058 1983 שגית קאופמן בוגרות 15 35-44 ק"מ 50/233 1974 F 01:20:03
1059 1855 רותם פוקס בוגרות 15 35-44 ק"מ 51/233 1972 F 01:20:03
1060 1544 רמי מיכאלה עוצמה בוגרים 15 40-44 ק"מ 237/405 1969 M 01:20:04
1061 546 ניסים גז בוגרים 15 30-39 ק"מ 283/487 1976 M 01:20:04
1062 1813 אורן מסטל משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 284/487 1973 M 01:20:06
1063 846 זוהר אופטובסקי ותיקים 15 50-54 ק"מ 78/174 1959 M 01:20:06
1064 867 יוסי פורטוגלי kovo2max בוגרים 15 40-44 ק"מ 238/405 1968 M 01:20:08
1065 52 רון זעירא עמותת ליאור ראשל"צ בוגרים 15 29-20 ק"מ 124/187 1983 M 01:20:08
1066 216 יוני קם ותיקים 15 45-49 ק"מ 158/296 1967 M 01:20:08
1067 2476 טל רבינוביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 285/487 1974 M 01:20:08
1068 1470 אמיר ליכטנשטיין נערים עד גיל 15 19 ק"מ 15/26 1996 M 01:20:11
1069 691 גיל הררי בוגרים 15 40-44 ק"מ 239/405 1968 M 01:20:12
1070 2103 פזית איזון בוגרות 15 35-44 ק"מ 52/233 1971 F 01:20:12
1071 788 אלון קנטור בוגרים 15 40-44 ק"מ 240/405 1971 M 01:20:12
1072 252 רונן בידרמן myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 286/487 1973 M 01:20:12
1073 1691 עמית רון רצי יש אומרים בוגרים 15 40-44 ק"מ 241/405 1971 M 01:20:13
1074 1153 תומר לוי מישהו לרוץ איתו בוגרים 15 29-20 ק"מ 125/187 1987 M 01:20:16
1075 2218 רבקה בסקין נשים 15 20-34 ק"מ 34/105 1990 F 01:20:16
1076 2426 גיא רינון בוגרים 15 40-44 ק"מ 242/405 1969 M 01:20:18
1077 1171 יובל גנאור Team Dalit בוגרים 15 40-44 ק"מ 243/405 1972 M 01:20:18
1078 1166 יואב בן-דב רצי רמת השרון בוגרים 15 29-20 ק"מ 126/187 1992 M 01:20:23
1079 1461 ליאור יסעור SAP בוגרים 15 30-39 ק"מ 287/487 1979 M 01:20:25
1080 1398 שלמה נתן ותיקים 15 45-49 ק"מ 159/296 1966 M 01:20:26
1081 40 שי ונסובר בוגרים 15 40-44 ק"מ 244/405 1970 M 01:20:28
1082 2037 גניפר ביטון ותיקות 15 45-49 ק"מ 16/88 1966 F 01:20:29
1083 589 עידו קצנלנבוגן אסא רופין עמק חפר בוגרים 15 29-20 ק"מ 127/187 1984 M 01:20:29
1084 2142 הדר מרום Run4it בוגרות 15 35-44 ק"מ 53/233 1975 F 01:20:30
1085 2469 ערן דנון בוגרים 15 40-44 ק"מ 245/405 1969 M 01:20:31
1086 868 מרטין עפרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 246/405 1969 M 01:20:32
1087 2424 ירון ונדר בוגרים 15 29-20 ק"מ 128/187 1983 M 01:20:32
1088 645 שלמה ארז בוגרים 15 40-44 ק"מ 247/405 1968 M 01:20:32
1089 1972 תמי אשל ותיקות 15 45-49 ק"מ 17/88 1965 F 01:20:36
1090 1690 יקיר מנדלסון איילות ותיקים 15 55-59 ק"מ 45/105 1956 M 01:20:37
1091 881 שי שחר רצי הוד השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 288/487 1973 M 01:20:38
1092 809 אורי הדס בוגרים 15 29-20 ק"מ 129/187 1985 M 01:20:39
1093 2430 שירן שילר בוגרים 15 29-20 ק"מ 130/187 1986 M 01:20:39
1094 166 ליעד לופינסקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 289/487 1976 M 01:20:40
1095 1313 מיכאל מונק ותיקים 15 45-49 ק"מ 160/296 1965 M 01:20:40
1096 2247 רונית בנבנישתי ותיקות 15 45-49 ק"מ 18/88 1967 F 01:20:43
1097 1446 צבי קונס הפועל עמק האושר בוגרים 15 40-44 ק"מ 248/405 1970 M 01:20:43
1098 2369 orem blum בוגרים 15 40-44 ק"מ 249/405 1970 M 01:20:44
1099 7033 יאיר קיסרי בוגרים 15 30-39 ק"מ 290/487 1974 M 01:20:44
1100 1886 לירון עמדי מועדון ריצה גליל עליון בוגרות 15 35-44 ק"מ 54/233 1973 F 01:20:45
1101 714 ערן מלובני Crosbie Crew בוגרים 15 30-39 ק"מ 291/487 1976 M 01:20:46
1102 335 עוז לבנון בוגרים 15 30-39 ק"מ 292/487 1975 M 01:20:46
1103 1676 צחי צוקר ותיקים 15 45-49 ק"מ 161/296 1967 M 01:20:47
1104 73 מאיר שריבר רצי מודיעין ותיקים 15 55-59 ק"מ 46/105 1953 M 01:20:48
1105 1996 דורית אברהם קבוצת הריצה של צה?ל ותיקות 15 45-49 ק"מ 19/88 1967 F 01:20:49
1106 605 איציק אזולאי קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 293/487 1982 M 01:20:49
1107 267 שי מחט רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 55-59 ק"מ 47/105 1956 M 01:20:50
1108 348 חיים מ ליבוביץ הסוללים י"ם ןתיקים 15 60-64 ק"מ 15/52 1951 M 01:20:50
1109 796 אמיר מנצור בוגרים 15 29-20 ק"מ 131/187 1986 M 01:20:52
1110 2306 מירה גרון חבורצה בוגרות 15 35-44 ק"מ 55/233 1970 F 01:20:53
1111 1372 Alon Elish בוגרים 15 40-44 ק"מ 250/405 1969 M 01:20:55
1112 662 אבי רייק קבוצת טבע ותיקים 15 45-49 ק"מ 162/296 1966 M 01:20:55
1113 2522 גיא אליאס רמת השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 251/405 1972 M 01:20:57
1114 1127 מישל גזי ותיקים 15 50-54 ק"מ 79/174 1958 M 01:20:57
1115 1443 מאיר דרמון בוגרים 15 30-39 ק"מ 294/487 1974 M 01:20:58
1116 1693 אורן שובל XtriM Urban Fitness Club ותיקים 15 45-49 ק"מ 163/296 1964 M 01:21:00
1117 1785 ILAN ASSIAG XtriM Urban Fitness Club ותיקים 15 45-49 ק"מ 164/296 1966 M 01:21:00
1118 609 גידי כהן ותיקים 15 45-49 ק"מ 165/296 1967 M 01:21:01
1119 1435 אהוד וקסלר NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 295/487 1974 M 01:21:02
1120 679 יואב פרוכטמן ותיקים 15 45-49 ק"מ 166/296 1967 M 01:21:02
1121 918 רותם אנשל בוגרים 15 30-39 ק"מ 296/487 1976 M 01:21:03
1122 11664 איתן יעקובי ותיקים 15 50-54 ק"מ 80/174 1959 M 01:21:04
1123 1424 רועי ג'רד בוגרים 15 29-20 ק"מ 132/187 1983 M 01:21:04
1124 1284 שגיא נירי בוגרים 15 40-44 ק"מ 252/405 1971 M 01:21:05
1125 2287 GALINA ROZIN בוגרות 15 35-44 ק"מ 56/233 1970 F 01:21:06
1126 500 אלון נקר ספורטן פ"ת בוגרים 15 40-44 ק"מ 253/405 1970 M 01:21:06
1127 1838 פיני טפר ןתיקים 15 60-64 ק"מ 16/52 1952 M 01:21:07
1128 978 גרגורי איינבינדר בוגרים 15 30-39 ק"מ 297/487 1980 M 01:21:08
1129 2399 זיו קרתי ותיקים 15 45-49 ק"מ 167/296 1963 M 01:21:08
1130 2401 אורי לוי אינדיור בוגרים 15 40-44 ק"מ 254/405 1970 M 01:21:10
1131 1766 משה לדרפיין ותיקים 15 55-59 ק"מ 48/105 1955 M 01:21:12
1132 780 אייל שטרהניים בוגרים 15 40-44 ק"מ 255/405 1972 M 01:21:14
1133 33 תום הכט בוגרים 15 30-39 ק"מ 298/487 1980 M 01:21:14
1134 1994 נופר ברק בוגרות 15 35-44 ק"מ 57/233 1970 F 01:21:15
1135 627 מאיר אלון ותיקים 15 50-54 ק"מ 81/174 1962 M 01:21:15
1136 2400 איציק לנצנר בוגרים 15 30-39 ק"מ 299/487 1979 M 01:21:16
1137 1500 adam goldstein בוגרים 15 30-39 ק"מ 300/487 1979 M 01:21:17
1138 1051 ניסים מלכה רצי מודיעין ותיקים 15 50-54 ק"מ 82/174 1961 M 01:21:19
1139 427 גיא כהן איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 168/296 1965 M 01:21:20
1140 1836 צחי קינן ותיקים 15 45-49 ק"מ 169/296 1964 M 01:21:22
1141 541 יוסי ספיר ותיקים 15 50-54 ק"מ 83/174 1959 M 01:21:22
1142 1323 אסף שוהם בוגרים 15 30-39 ק"מ 301/487 1979 M 01:21:23
1143 1234 דמיטרי גולקו שרות בתי הסהר בוגרים 15 29-20 ק"מ 133/187 1986 M 01:21:25
1144 2497 דן טהורי ותיקים 15 50-54 ק"מ 84/174 1960 M 01:21:25
1145 1290 אורי רונן בוגרים 15 30-39 ק"מ 302/487 1977 M 01:21:26
1146 625 ברק לפלר בוגרים 15 40-44 ק"מ 256/405 1971 M 01:21:27
1147 669 אורי ינון בוגרים 15 29-20 ק"מ 134/187 1983 M 01:21:27
1148 2328 דורית חדד A1termans ותיקות 15 50-59 ק"מ 7/43 1960 F 01:21:28
1149 2217 חגית פלקוביץ ותיקות 15 50-59 ק"מ 8/43 1959 F 01:21:29
1150 895 דן שלו ותיקים 15 55-59 ק"מ 49/105 1956 M 01:21:29
1151 1595 gur mutzafi בוגרים 15 30-39 ק"מ 303/487 1975 M 01:21:30
1152 1980 שרית כרמל בוגרות 15 35-44 ק"מ 58/233 1976 F 01:21:30
1153 1275 אילן צורי חברת חשמל ותיקים 15 45-49 ק"מ 170/296 1963 M 01:21:31
1154 2250 שירי אלפרין ותיקות 15 45-49 ק"מ 20/88 1965 F 01:21:31
1155 7066 אופיר אבקסס בוגרים 15 30-39 ק"מ 304/487 1982 M 01:21:33
1156 2398 עידו לודה בוגרים 15 30-39 ק"מ 305/487 1975 M 01:21:34
1157 1023 שרון תמיר NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 171/296 1967 M 01:21:35
1158 656 עופר יעקב בוגרים 15 30-39 ק"מ 306/487 1973 M 01:21:36
1159 1852 הגר גרייף ותיקות 15 50-59 ק"מ 9/43 1958 F 01:21:36
1160 2427 גדי וילנר בוגרים 15 29-20 ק"מ 135/187 1986 M 01:21:37
1161 1678 גיא סופר החברים של שניאור בוגרים 15 40-44 ק"מ 257/405 1970 M 01:21:38
1162 366 ערן גלייכר החברים של שניאור ותיקים 15 45-49 ק"מ 172/296 1964 M 01:21:38
1163 1210 דוד קריכלי התעשייה האוירית ןתיקים 15 60-64 ק"מ 17/52 1951 M 01:21:39
1164 195 קרני כלימיאן בוגרים 15 40-44 ק"מ 258/405 1972 M 01:21:40
1165 56 עמיר אנוקוב רשות שדות התעופה ותיקים 15 55-59 ק"מ 50/105 1955 M 01:21:40
1166 858 דיוויד ארבל איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 173/296 1966 M 01:21:41
1167 917 יוחאי ברק בוגרים 15 40-44 ק"מ 259/405 1970 M 01:21:44
1168 1041 בן אלרואי בוגרים 15 29-20 ק"מ 136/187 1991 M 01:21:44
1169 444 יוסי שוורצפוקס מועדון ארוחת הבוקר ירושלים בוגרים 15 40-44 ק"מ 260/405 1971 M 01:21:45
1170 986 גיא רזניק ותיקים 15 45-49 ק"מ 174/296 1964 M 01:21:47
1171 1948 אילנה בר-חי NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 21/88 1967 F 01:21:47
1172 360 Nir Shoham myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 307/487 1974 M 01:21:48
1173 108 תמיר דותן M&M בוגרים 15 40-44 ק"מ 261/405 1970 M 01:21:51
1174 1466 yaron livne בוגרים 15 30-39 ק"מ 308/487 1973 M 01:21:52
1175 93 יניב גליקסמן בוגרים 15 30-39 ק"מ 309/487 1980 M 01:21:52
1176 1780 עדי קרונפלד בוגרים 15 30-39 ק"מ 310/487 1975 M 01:21:53
1177 2141 יסמין יעקב איילות ותיקות 15 50-59 ק"מ 10/43 1962 F 01:21:55
1178 290 עידן כספית ותיקים 15 50-54 ק"מ 85/174 1962 M 01:21:55
1179 2214 תמר אראל רפאל נשים 15 20-34 ק"מ 35/105 1986 F 01:21:56
1180 998 יוסי כץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 262/405 1968 M 01:21:59
1181 2299 נורית פלג Road Runner בוגרות 15 35-44 ק"מ 59/233 1968 F 01:22:00
1182 1893 עינב טל בוגרות 15 35-44 ק"מ 60/233 1975 F 01:22:00
1183 1044 אופיר וינברג פריגו בוגרים 15 30-39 ק"מ 311/487 1973 M 01:22:01
1184 1777 דן חרש בוגרים 15 40-44 ק"מ 263/405 1971 M 01:22:01
1185 836 רם רוטברט קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 312/487 1974 M 01:22:02
1186 2341 ליזי הרשטט מכון וינגייט בוגרות 15 35-44 ק"מ 61/233 1976 F 01:22:06
1187 1300 יניב סיילן בוגרים 15 29-20 ק"מ 137/187 1988 M 01:22:07
1188 1658 גדי סתיו myway ותיקים 15 45-49 ק"מ 175/296 1966 M 01:22:09
1189 1744 ברנרדו פישר איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 18/52 1949 M 01:22:09
1190 2101 מייזי אליעזר myway נשים 15 20-34 ק"מ 36/105 1978 F 01:22:09
1191 1947 אסף פישר בוגרים 15 30-39 ק"מ 313/487 1978 M 01:22:10
1192 792 אייל ויינשטוק בוגרים 15 29-20 ק"מ 138/187 1983 M 01:22:10
1193 1609 אסף בן ארי מכון וינגייט בוגרים 15 29-20 ק"מ 139/187 1989 M 01:22:10
1194 1568 חנן גולדשמידט אינדיור ותיקים 15 45-49 ק"מ 176/296 1963 M 01:22:10
1195 1605 אריק שהם אינדיור ותיקים 15 50-54 ק"מ 86/174 1959 M 01:22:10
1196 161 אלון הירש בוגרים 15 29-20 ק"מ 140/187 1989 M 01:22:11
1197 878 אבי בןשטרית XtriM Urban Fitness Club ותיקים 15 55-59 ק"מ 51/105 1953 M 01:22:11
1198 864 יוסי בלכר NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 177/296 1967 M 01:22:12
1199 2402 תם ליפשיץ myway בוגרים 15 29-20 ק"מ 141/187 1985 M 01:22:12
1200 2189 מירב הראתי בוגרות 15 35-44 ק"מ 62/233 1974 F 01:22:14
1201 1377 אביעד טמיר בוגרים 15 30-39 ק"מ 314/487 1982 M 01:22:15
1202 703 אבידן עקירב אינדיור ותיקים 15 55-59 ק"מ 52/105 1956 M 01:22:15
1203 1765 בני כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 315/487 1974 M 01:22:16
1204 119 דן אילת איילות בוגרים 15 40-44 ק"מ 264/405 1968 M 01:22:17
1205 1713 שי משה בוגרים 15 30-39 ק"מ 316/487 1973 M 01:22:22
1206 2207 קורין בן חמו שרות בתי הסהר נשים 15 20-34 ק"מ 37/105 1983 F 01:22:23
1207 2392 יהודה שחר שרות בתי הסהר ותיקים 15 45-49 ק"מ 178/296 1966 M 01:22:23
1208 2114 דינה תמיר הפועל אשקלון ותיקות 15 50-59 ק"מ 11/43 1962 F 01:22:23
1209 1719 נתן אופן איילות ותיקים 15 70 ק"מ 2/7 1940 M 01:22:23
1210 1262 עלי פיך רפאל ותיקים 15 50-54 ק"מ 87/174 1958 M 01:22:25
1211 733 ריצרד שרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 88/174 1959 M 01:22:26
1212 1798 ערן פירני משטרת ישראל ותיקים 15 45-49 ק"מ 179/296 1967 M 01:22:27
1213 2333 דליה מיכאלי אל-על ותיקות 15 50-59 ק"מ 12/43 1955 F 01:22:29
1214 2504 דיויד גנון ZENמאמנים לחיים בוגרים 15 30-39 ק"מ 317/487 1974 M 01:22:29
1215 7083 יונתן אלספל בוגרים 15 30-39 ק"מ 318/487 1976 M 01:22:30
1216 1319 ניצן דודו בוגרים 15 30-39 ק"מ 319/487 1976 M 01:22:30
1217 419 מראט אברבוך ותיקים 15 50-54 ק"מ 89/174 1961 M 01:22:30
1218 1754 מנחם פדר NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 180/296 1965 M 01:22:30
1219 20 יריב אופנהיימר בוגרים 15 30-39 ק"מ 320/487 1976 M 01:22:30
1220 553 תום דותן בוגרים 15 29-20 ק"מ 142/187 1991 M 01:22:31
1221 879 אוהד מור ותיקים 15 50-54 ק"מ 90/174 1962 M 01:22:32
1222 838 חיים פודה בוגרים 15 40-44 ק"מ 265/405 1971 M 01:22:33
1223 1212 צבי רובינשטיין התעשייה האוירית ןתיקים 15 60-64 ק"מ 19/52 1952 M 01:22:36
1224 362 הראל טיקטין RUNWAY בוגרים 15 40-44 ק"מ 266/405 1968 M 01:22:36
1225 1397 Alex Rechister XtriM Urban Fitness Club בוגרים 15 30-39 ק"מ 321/487 1974 M 01:22:37
1226 1787 יהונתן כהן ניסן בוגרים 15 29-20 ק"מ 143/187 1984 M 01:22:37
1227 614 רוני זמיר בוגרים 15 29-20 ק"מ 144/187 1984 M 01:22:38
1228 1399 ערן שעשוע בוגרים 15 29-20 ק"מ 145/187 1984 M 01:22:38
1229 1746 רועי שמיר בוגרים 15 29-20 ק"מ 146/187 1989 M 01:22:39
1230 666 גדי ליפשיץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 322/487 1975 M 01:22:40
1231 1326 רן נורמן בוגרים 15 29-20 ק"מ 147/187 1990 M 01:22:42
1232 1741 חנן שרקין בוגרים 15 30-39 ק"מ 323/487 1974 M 01:22:42
1233 551 yariv weinberg NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 324/487 1973 M 01:22:42
1234 1842 ערן גרשון רצי בנק לאומי בוגרים 15 30-39 ק"מ 325/487 1973 M 01:22:43
1235 122 בועז גולדנברג בוגרים 15 40-44 ק"מ 267/405 1969 M 01:22:43
1236 2439 נדב לובל בוגרים 15 29-20 ק"מ 148/187 1987 M 01:22:44
1237 511 שמעון גור ותיקים 15 55-59 ק"מ 53/105 1955 M 01:22:44
1238 458 גיל שאואר בוגרים 15 30-39 ק"מ 326/487 1975 M 01:22:45
1239 2313 נעמה טבע NITRO נשים 15 20-34 ק"מ 38/105 1978 F 01:22:47
1240 927 יתיר זלוסקי NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 327/487 1973 M 01:22:48
1241 338 יגאל קליימן בוגרים 15 29-20 ק"מ 149/187 1985 M 01:22:48
1242 1559 ירון ארבל בית הלוחם ירושלים ותיקים 15 55-59 ק"מ 54/105 1957 M 01:22:49
1243 484 אלון קלרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 268/405 1968 M 01:22:51
1244 1739 נתן ויטנברג ותיקים 15 55-59 ק"מ 55/105 1957 M 01:22:51
1245 723 Elad Komissar בוגרים 15 30-39 ק"מ 328/487 1973 M 01:22:51
1246 693 יורם דמבינסקי בוגרים 15 40-44 ק"מ 269/405 1968 M 01:22:52
1247 1540 ירון זילברמן בוגרים 15 40-44 ק"מ 270/405 1970 M 01:22:52
1248 910 נמרוד בר צבי בוגרים 15 30-39 ק"מ 329/487 1974 M 01:22:54
1249 2200 נטע ויצטום נשים 15 20-34 ק"מ 39/105 1992 F 01:22:55
1250 558 טל בדש בוגרים 15 29-20 ק"מ 150/187 1984 M 01:22:59
1251 507 yaki kfir NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 271/405 1971 M 01:22:59
1252 834 רוני סרי ותיקים 15 45-49 ק"מ 181/296 1965 M 01:23:00
1253 1677 אסף אהרוני קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 272/405 1971 M 01:23:00
1254 2558 שרון נימצוביץ בוגרות 15 35-44 ק"מ 63/233 1970 F 01:23:00
1255 1107 גיל קורץ מכבי טרי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 56/105 1956 M 01:23:01
1256 853 עמי סויסה איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 91/174 1959 M 01:23:01
1257 2438 guy toibin בוגרים 15 40-44 ק"מ 273/405 1971 M 01:23:01
1258 729 שמוליק ברמן NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 274/405 1970 M 01:23:02
1259 75 יובל כהן ותיקים 15 50-54 ק"מ 92/174 1959 M 01:23:02
1260 206 ברק פרידור ותיקים 15 45-49 ק"מ 182/296 1965 M 01:23:03
1261 564 אייל כץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 275/405 1968 M 01:23:04
1262 184 אלון ברשפ בוגרים 15 29-20 ק"מ 151/187 1992 M 01:23:05
1263 875 אורן אלפרוביץ בוגרים 15 29-20 ק"מ 152/187 1986 M 01:23:06
1264 14 ישראל הרשקוביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 330/487 1975 M 01:23:11
1265 678 גוון קנינג myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 331/487 1973 M 01:23:12
1266 7080 יעל טופלברג ותיקות 15 45-49 ק"מ 22/88 1966 F 01:23:12
1267 1016 אמיר לסר ןתיקים 15 60-64 ק"מ 20/52 1951 M 01:23:14
1268 2044 אמיר שמשי איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 183/296 1965 M 01:23:14
1269 12438 שי נחום בוגרים 15 30-39 ק"מ 332/487 1974 M 01:23:14
1270 1928 דינה לבני הרצים החופשיים בוגרות 15 35-44 ק"מ 64/233 1973 F 01:23:16
1271 746 עומר מור בוגרים 15 30-39 ק"מ 333/487 1976 M 01:23:16
1272 2244 אורית מילשטיין ותיקות 15 50-59 ק"מ 13/43 1962 F 01:23:17
1273 1256 דרוד בלשר חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 93/174 1959 M 01:23:18
1274 2158 יפעת אבו TEAMDALIT בוגרות 15 35-44 ק"מ 65/233 1971 F 01:23:21
1275 110 יוסי כהן בוגרים 15 40-44 ק"מ 276/405 1971 M 01:23:21
1276 412 לימור חזות נשים 15 20-34 ק"מ 40/105 1978 F 01:23:21
1277 967 סורין סרבן בוגרים 15 30-39 ק"מ 334/487 1973 M 01:23:21
1278 974 נעם ירושלמי ותיקים 15 45-49 ק"מ 184/296 1967 M 01:23:22
1279 1760 יובל גרס מכון וינגייט בוגרים 15 29-20 ק"מ 153/187 1983 M 01:23:22
1280 275 זיו קרן ותיקים 15 45-49 ק"מ 185/296 1967 M 01:23:22
1281 2138 אפרת דניאל פורת בוגרות 15 35-44 ק"מ 66/233 1975 F 01:23:23
1282 1546 יאן כהן נערים עד גיל 15 19 ק"מ 16/26 1995 M 01:23:24
1283 2554 יאנה אידלביץ' נשים 15 20-34 ק"מ 41/105 1978 F 01:23:25
1284 2275 נינה אבן עזרא עולם המים ותיקות 15 45-49 ק"מ 23/88 1966 F 01:23:28
1285 1513 גיא אבן עזרא M&M ותיקים 15 45-49 ק"מ 186/296 1965 M 01:23:28
1286 376 רונן פייר אינדיור בוגרים 15 40-44 ק"מ 277/405 1971 M 01:23:29
1287 892 שרון גוברין ותיקים 15 45-49 ק"מ 187/296 1966 M 01:23:31
1288 1354 אבי עטייה דרך הכושר לחיים ותיקים 15 45-49 ק"מ 188/296 1964 M 01:23:31
1289 2350 חמוטל בן בשט בוגרות 15 35-44 ק"מ 67/233 1975 F 01:23:32
1290 2221 דנה רשוק רוזנטל בוגרות 15 35-44 ק"מ 68/233 1972 F 01:23:32
1291 1368 Gil Ashkenazi בוגרים 15 29-20 ק"מ 154/187 1983 M 01:23:35
1292 1268 אלעד מלכה וולקני - משרד החקלאות בוגרים 15 30-39 ק"מ 335/487 1980 M 01:23:36
1293 2365 גבריאלה קרמון בוגרות 15 35-44 ק"מ 69/233 1976 F 01:23:36
1294 1314 נחום בקר הישגים בוגרים 15 30-39 ק"מ 336/487 1976 M 01:23:39
1295 1294 ניר בדולח NITRO בוגרים 15 30-39 ק"מ 337/487 1978 M 01:23:40
1296 1358 רון אורן TriLV ותיקים 15 50-54 ק"מ 94/174 1962 M 01:23:40
1297 565 עמית בן זאב NITRO ןתיקים 15 60-64 ק"מ 21/52 1949 M 01:23:42
1298 1975 ליאת ירושלמי NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 70/233 1976 F 01:23:42
1299 2148 שרון ויס בוגרות 15 35-44 ק"מ 71/233 1976 F 01:23:43
1300 689 אורי זוהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 338/487 1974 M 01:23:44
1301 95 אבי בהגן ותיקים 15 50-54 ק"מ 95/174 1958 M 01:23:46
1302 197 תומר גרינבאום בוגרים 15 30-39 ק"מ 339/487 1975 M 01:23:47
1303 101 אילן שרמן ותיקים 15 45-49 ק"מ 189/296 1966 M 01:23:49
1304 2348 שרית שנער מכון וינגייט נשים 15 20-34 ק"מ 42/105 1983 F 01:23:49
1305 1924 ענבל סלע ותיקות 15 45-49 ק"מ 24/88 1967 F 01:23:52
1306 682 רוני קציר בוגרים 15 30-39 ק"מ 340/487 1980 M 01:23:52
1307 1136 בני נסים-זיו בוגרים 15 40-44 ק"מ 278/405 1968 M 01:23:52
1308 1969 עידית שוהם אינדיור בוגרות 15 35-44 ק"מ 72/233 1975 F 01:23:54
1309 225 Gil Traugott עמותת ליאור ראשל"צ ותיקים 15 50-54 ק"מ 96/174 1962 M 01:23:57
1310 57 שלום אוסקר רשות שדות התעופה ןתיקים 15 60-64 ק"מ 22/52 1951 M 01:23:58
1311 897 משה וייס בוגרים 15 30-39 ק"מ 341/487 1977 M 01:23:58
1312 1903 gitit ampeli בוגרות 15 35-44 ק"מ 73/233 1974 F 01:23:59
1313 2233 ניצן אלון נשים 15 20-34 ק"מ 43/105 1978 F 01:23:59
1314 997 מוטי חלק אינדיור ותיקים 15 55-59 ק"מ 57/105 1955 M 01:24:03
1315 1119 אריק ביריסי בוגרים 15 30-39 ק"מ 342/487 1977 M 01:24:03
1316 265 איתמר חיים מלמד בוגרים 15 30-39 ק"מ 343/487 1982 M 01:24:04
1317 2083 תמי דינטי ותיקות 15 45-49 ק"מ 25/88 1966 F 01:24:04
1318 2409 נדב דוד בוגרים 15 29-20 ק"מ 155/187 1983 M 01:24:05
1319 1904 קרן-אור כהן מרת"א בוגרות 15 35-44 ק"מ 74/233 1975 F 01:24:05
1320 959 טל מור בוגרים 15 30-39 ק"מ 344/487 1981 M 01:24:05
1321 1960 Ronit Gidron Zemach myway נשים 15 20-34 ק"מ 44/105 1978 F 01:24:06
1322 2166 שרון ניצן NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 75/233 1968 F 01:24:06
1323 1519 אופיר גיל בוגרים 15 30-39 ק"מ 345/487 1979 M 01:24:07
1324 2140 עירית מור נשים 15 20-34 ק"מ 45/105 1985 F 01:24:08
1325 537 אלון קלומק cellebrite בוגרים 15 40-44 ק"מ 279/405 1969 M 01:24:09
1326 2067 נופר רון נשים 15 20-34 ק"מ 46/105 1992 F 01:24:09
1327 545 גיל כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 346/487 1975 M 01:24:09
1328 1320 אהוד הלפט ותיקים 15 45-49 ק"מ 190/296 1965 M 01:24:10
1329 2561 תמר אורבך ותיקות 15 45-49 ק"מ 26/88 1964 F 01:24:10
1330 1743 אבי זיתן ותיקים 15 45-49 ק"מ 191/296 1967 M 01:24:11
1331 7050 עמר שגיא בוגרים 15 30-39 ק"מ 347/487 1975 M 01:24:12
1332 2475 איל שחר ותיקים 15 45-49 ק"מ 192/296 1967 M 01:24:12
1333 1631 דוד לויאל עמותת ליאור ראשל"צ ותיקים 15 55-59 ק"מ 58/105 1957 M 01:24:13
1334 286 שמעון שטיינברג גל בעמק ותיקים 15 55-59 ק"מ 59/105 1954 M 01:24:13
1335 249 אבירם שליט בוגרים 15 40-44 ק"מ 280/405 1970 M 01:24:14
1336 276 גל שוהם חבורצה ותיקים 15 45-49 ק"מ 193/296 1966 M 01:24:15
1337 2035 מיכל שלו NITRO ותיקות 15 50-59 ק"מ 14/43 1953 F 01:24:17
1338 42 ערן טמיר ותיקים 15 50-54 ק"מ 97/174 1961 M 01:24:18
1339 596 יואב קדמון NITRO בוגרים 15 29-20 ק"מ 156/187 1983 M 01:24:20
1340 887 אריק שלמון גל בעמק ותיקים 15 55-59 ק"מ 60/105 1957 M 01:24:20
1341 805 דן אקוניס בוגרים 15 30-39 ק"מ 348/487 1975 M 01:24:21
1342 1718 גיל לבונאי ותיקים 15 45-49 ק"מ 194/296 1967 M 01:24:24
1343 801 אילן תבור Trimax ותיקים 15 50-54 ק"מ 98/174 1961 M 01:24:26
1344 1159 קובי בלנק בוגרים 15 40-44 ק"מ 281/405 1968 M 01:24:26
1345 2363 אולגה חתן דדון משטרת ישראל בוגרות 15 35-44 ק"מ 76/233 1968 F 01:24:28
1346 963 יוסי מרקוס ןתיקים 15 60-64 ק"מ 23/52 1948 M 01:24:29
1347 2362 לימור וינריב משטרת ישראל בוגרות 15 35-44 ק"מ 77/233 1974 F 01:24:29
1348 7079 נורית קרב ותיקות 15 50-59 ק"מ 15/43 1961 F 01:24:30
1349 2020 אורית נקר ספורטן פ"ת בוגרות 15 35-44 ק"מ 78/233 1970 F 01:24:30
1350 2011 יהודית סיטבון רצי המושבות בנימינה ותיקות 15 45-49 ק"מ 27/88 1967 F 01:24:31
1351 1361 ניר שמעוני בוגרים 15 30-39 ק"מ 349/487 1978 M 01:24:32
1352 288 מיכאל זובקוב בוגרים 15 30-39 ק"מ 350/487 1975 M 01:24:33
1353 2502 עופר גרינפלד NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 195/296 1964 M 01:24:34
1354 201 עמי איזקוב רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 282/405 1970 M 01:24:34
1355 278 עפר מרבך NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 283/405 1971 M 01:24:35
1356 560 רם צרפתי NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 99/174 1960 M 01:24:36
1357 1518 חיים בן-תורה ספורטן הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 196/296 1966 M 01:24:36
1358 1373 עמיחי ברם ותיקים 15 45-49 ק"מ 197/296 1965 M 01:24:36
1359 370 גיימס אברהם רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 351/487 1973 M 01:24:39
1360 2160 זהבה באוברג NITRO ותיקות 15 50-59 ק"מ 16/43 1962 F 01:24:41
1361 212 דויד מילנר בוגרים 15 30-39 ק"מ 352/487 1974 M 01:24:44
1362 893 ארז גבע בוגרים 15 40-44 ק"מ 284/405 1971 M 01:24:45
1363 299 גל לוי ספורטן פ"ת בוגרים 15 40-44 ק"מ 285/405 1972 M 01:24:46
1364 2434 Ido Ophir בוגרים 15 30-39 ק"מ 353/487 1974 M 01:24:48
1365 608 אלון קפילי רצי רעננה ותיקים 15 45-49 ק"מ 198/296 1966 M 01:24:48
1366 2258 מיטל זהבי מרת"א נשים 15 20-34 ק"מ 47/105 1980 F 01:24:50
1367 1376 רפאל כספי בוגרים 15 30-39 ק"מ 354/487 1976 M 01:24:51
1368 1782 בני מיודובניק ותיקים 15 55-59 ק"מ 61/105 1954 M 01:24:52
1369 680 תומר סבריאגו איזי ספיד בוגרים 15 30-39 ק"מ 355/487 1980 M 01:24:52
1370 947 שי ליפשיץ רצי רעננה ותיקים 15 55-59 ק"מ 62/105 1953 M 01:24:54
1371 1316 שמוליק קפלן ותיקים 15 45-49 ק"מ 199/296 1963 M 01:24:56
1372 2382 גיא חזק רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 45-49 ק"מ 200/296 1965 M 01:24:56
1373 2493 אביגדור סירוטה ותיקים 15 45-49 ק"מ 201/296 1965 M 01:24:57
1374 1311 רועי בנסמן אמדוקס ותיקים 15 45-49 ק"מ 202/296 1967 M 01:24:59
1375 1749 אריק אזולאי בוגרים 15 40-44 ק"מ 286/405 1968 M 01:25:00
1376 1441 יוסי נחום ותיקים 15 45-49 ק"מ 203/296 1964 M 01:25:01
1377 597 Tomer Nahumi בוגרים 15 29-20 ק"מ 157/187 1988 M 01:25:02
1378 935 גולן לביא בוגרים 15 40-44 ק"מ 287/405 1971 M 01:25:04
1379 1355 צחי ביזר בוגרים 15 30-39 ק"מ 356/487 1979 M 01:25:04
1380 2193 דליה רצון רצי רמת השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 79/233 1970 F 01:25:04
1381 1648 יאיר לוינסון בוגרים 15 30-39 ק"מ 357/487 1976 M 01:25:05
1382 870 איתי ברון Run דרייפוס ותיקים 15 45-49 ק"מ 204/296 1965 M 01:25:06
1383 203 שי לחוביצר רצי הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 205/296 1964 M 01:25:08
1384 1807 יאיר לב משטרת ישראל ותיקים 15 45-49 ק"מ 206/296 1966 M 01:25:09
1385 2052 מיכל סטופ בוגרות 15 35-44 ק"מ 80/233 1970 F 01:25:10
1386 1471 רונן זילברשטיין ותיקים 15 50-54 ק"מ 100/174 1960 M 01:25:10
1387 1977 לביא הילה בוגרות 15 35-44 ק"מ 81/233 1976 F 01:25:12
1388 177 מיכאל פוגנפירוב בוגרים 15 29-20 ק"מ 158/187 1987 M 01:25:13
1389 778 ארי וולק ןתיקים 15 60-64 ק"מ 24/52 1952 M 01:25:13
1390 445 ששי פתאו M&M ותיקים 15 45-49 ק"מ 207/296 1967 M 01:25:16
1391 2170 אמראל גרין סאקוני בוגרות 15 35-44 ק"מ 82/233 1975 F 01:25:16
1392 438 איתן שמידט רצי רעננה ותיקים 15 55-59 ק"מ 63/105 1955 M 01:25:20
1393 1727 גיא פיאלקוב בוגרים 15 40-44 ק"מ 288/405 1972 M 01:25:23
1394 1060 גלעד בלוקה בנק בינלאומי בוגרים 15 30-39 ק"מ 358/487 1977 M 01:25:23
1395 217 גיא רוזנר החברים של שניאור בוגרים 15 30-39 ק"מ 359/487 1975 M 01:25:24
1396 1131 עמר סליטרניק ותיקים 15 45-49 ק"מ 208/296 1967 M 01:25:24
1397 1167 משה שלזינגר ותיקים 15 50-54 ק"מ 101/174 1960 M 01:25:26
1398 232 שי ארנרייך בוגרים 15 30-39 ק"מ 360/487 1974 M 01:25:27
1399 971 אבי וידמן בוגרים 15 30-39 ק"מ 361/487 1974 M 01:25:27
1400 1869 אורית קישלנסקי נשים 15 20-34 ק"מ 48/105 1989 F 01:25:27
1401 202 איתן דביר אינדיור ותיקים 15 45-49 ק"מ 209/296 1967 M 01:25:28
1402 1618 הדר פישביין בוגרים 15 29-20 ק"מ 159/187 1992 M 01:25:28
1403 1140 שמואל איזנברג בוגרים 15 40-44 ק"מ 289/405 1971 M 01:25:28
1404 530 iftach gutman בוגרים 15 30-39 ק"מ 362/487 1979 M 01:25:29
1405 386 הוגו גולדמן ENDURE ותיקים 15 55-59 ק"מ 64/105 1954 M 01:25:29
1406 2171 אסנת קדוש ותיקות 15 45-49 ק"מ 28/88 1966 F 01:25:29
1407 2468 רונן קלר ותיקים 15 45-49 ק"מ 210/296 1964 M 01:25:30
1408 1628 liron avraham בוגרים 15 30-39 ק"מ 363/487 1978 M 01:25:30
1409 2063 איילת אהרוני בוגרות 15 35-44 ק"מ 83/233 1974 F 01:25:32
1410 1205 משיח ניסימוב התעשייה האוירית ותיקים 15 55-59 ק"מ 65/105 1957 M 01:25:33
1411 2320 מרב מולכו קרוסבי קרו בוגרות 15 35-44 ק"מ 84/233 1970 F 01:25:35
1412 2046 גבריאל ברבי ותיקות 15 50-59 ק"מ 17/43 1962 F 01:25:36
1413 1476 דוד אולשניצקי ותיקים 15 50-54 ק"מ 102/174 1958 M 01:25:36
1414 1439 ברק כפרי בוגרים 15 40-44 ק"מ 290/405 1969 M 01:25:37
1415 82 אמיר ארבל קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 364/487 1974 M 01:25:39
1416 1912 svetlana chobanu מועדון ריצה גליל עליון ותיקות 15 50-59 ק"מ 18/43 1960 F 01:25:39
1417 1480 גיל שילן בוגרים 15 30-39 ק"מ 365/487 1979 M 01:25:40
1418 1063 שלו דברן רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 30-39 ק"מ 366/487 1974 M 01:25:42
1419 524 ניר ליפשיץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 291/405 1968 M 01:25:44
1420 287 אפרים עידן ותיקים 15 50-54 ק"מ 103/174 1961 M 01:25:45
1421 1970 מימי צמח בוגרות 15 35-44 ק"מ 85/233 1969 F 01:25:46
1422 2551 רותי גורב בוגרות 15 35-44 ק"מ 86/233 1968 F 01:25:47
1423 671 אורי ניר בוגרים 15 29-20 ק"מ 160/187 1984 M 01:25:49
1424 1161 מוריס דהן ותיקים 15 50-54 ק"מ 104/174 1959 M 01:25:49
1425 2351 אילה וקסלר לרוץ לחברה בוגרות 15 35-44 ק"מ 87/233 1974 F 01:25:50
1426 949 מייק מוסט רצי רעננה ןתיקים 15 60-64 ק"מ 25/52 1948 M 01:25:51
1427 719 נועם קסטר NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 292/405 1971 M 01:25:51
1428 782 שאול בביש בוגרים 15 40-44 ק"מ 293/405 1968 M 01:25:52
1429 428 פאר שקד בוגרים 15 40-44 ק"מ 294/405 1971 M 01:25:52
1430 1384 שובל בולוטין איילות בוגרים 15 30-39 ק"מ 367/487 1973 M 01:25:52
1431 515 ami Dror בוגרים 15 30-39 ק"מ 368/487 1973 M 01:25:56
1432 2024 גבי בן אליהו Road Runner בוגרות 15 35-44 ק"מ 88/233 1975 F 01:25:56
1433 200 שלומי קדוש רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 295/405 1972 M 01:25:57
1434 1458 שחר שגיא SAP ותיקים 15 45-49 ק"מ 211/296 1967 M 01:25:58
1435 1579 דן פיאלה בוגרים 15 40-44 ק"מ 296/405 1971 M 01:25:58
1436 1770 אלי גולדשטיין בוגרים 15 40-44 ק"מ 297/405 1969 M 01:25:58
1437 314 חנן טננבאום רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 298/405 1969 M 01:26:02
1438 30 גיל אטיאס בוגרים 15 40-44 ק"מ 299/405 1969 M 01:26:02
1439 1633 איציק יקותיאל עוצמה בוגרים 15 40-44 ק"מ 300/405 1968 M 01:26:02
1440 1991 isabel wolffberg lahat Crosbie Crew בוגרות 15 35-44 ק"מ 89/233 1968 F 01:26:06
1441 387 שביט אוגלבו בוגרים 15 40-44 ק"מ 301/405 1968 M 01:26:06
1442 214 גל חן בוגרים 15 30-39 ק"מ 369/487 1975 M 01:26:06
1443 2315 מרים וידר הפועל אשקלון בוגרות 15 35-44 ק"מ 90/233 1974 F 01:26:07
1444 250 גיא עמיר אינטל ותיקים 15 50-54 ק"מ 105/174 1961 M 01:26:09
1445 359 עופר רוטלוי בוגרים 15 40-44 ק"מ 302/405 1971 M 01:26:10
1446 677 דור פיקס בוגרים 15 40-44 ק"מ 303/405 1968 M 01:26:10
1447 1343 יחיעם וולף ןתיקים 15 60-64 ק"מ 26/52 1951 M 01:26:11
1448 803 פולי מיכוביץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 212/296 1966 M 01:26:11
1449 1188 איציק בריק מרת"א ותיקים 15 55-59 ק"מ 66/105 1953 M 01:26:12
1450 1932 הדס זילברברג נשים 15 20-34 ק"מ 49/105 1985 F 01:26:12
1451 2512 Koren Zhegulovich בוגרים 15 30-39 ק"מ 370/487 1981 M 01:26:13
1452 1773 רן אלדן נערים עד גיל 15 19 ק"מ 17/26 1993 M 01:26:13
1453 410 דורון שהרבני ותיקים 15 50-54 ק"מ 106/174 1962 M 01:26:13
1454 2437 ינאי בן גל בוגרים 15 40-44 ק"מ 304/405 1968 M 01:26:14
1455 1508 עופר וייס מועדון ריצה גליל עליון ותיקים 15 45-49 ק"מ 213/296 1963 M 01:26:14
1456 2039 גל שטרית רצי הוד השרון ותיקות 15 45-49 ק"מ 29/88 1967 F 01:26:14
1457 2132 נטע דוידי myway ותיקות 15 45-49 ק"מ 30/88 1967 F 01:26:15
1458 1503 לאו רזניק Run With Moshe בוגרים 15 30-39 ק"מ 371/487 1974 M 01:26:15
1459 431 עידן לרך בוגרים 15 30-39 ק"מ 372/487 1978 M 01:26:16
1460 1091 דודי לזר בוגרים 15 30-39 ק"מ 373/487 1974 M 01:26:16
1461 468 מירב בר קימא kovo2max בוגרות 15 35-44 ק"מ 91/233 1972 F 01:26:18
1462 256 ערן פרי מרת"א בוגרים 15 40-44 ק"מ 305/405 1968 M 01:26:18
1463 1949 Daria Velikovsky NITRO נשים 15 20-34 ק"מ 50/105 1985 F 01:26:18
1464 1198 איתן ושלר התעשייה האוירית ןתיקים 15 60-64 ק"מ 27/52 1949 M 01:26:18
1465 1999 אורלי גידור kovo2max ותיקות 15 50-59 ק"מ 19/43 1962 F 01:26:21
1466 2460 איציק קול בוגרים 15 40-44 ק"מ 306/405 1969 M 01:26:21
1467 1630 רן רבן ןתיקים 15 60-64 ק"מ 28/52 1951 M 01:26:21
1468 305 בועז הדר רצי רמת השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 374/487 1978 M 01:26:23
1469 2471 רפאל מולכו בוגרים 15 30-39 ק"מ 375/487 1976 M 01:26:23
1470 1289 חן קמר בוגרים 15 30-39 ק"מ 376/487 1977 M 01:26:25
1471 1413 סורין שוורץ ותיקים 15 65-69 ק"מ 4/11 1944 M 01:26:25
1472 1703 ארז שני בוגרים 15 40-44 ק"מ 307/405 1969 M 01:26:27
1473 1742 שי ברעם עולם המים בוגרים 15 40-44 ק"מ 308/405 1971 M 01:26:29
1474 2529 מירב דבורי לוי בוגרות 15 35-44 ק"מ 92/233 1970 F 01:26:29
1475 1347 לאון ריביניק בוגרים 15 29-20 ק"מ 161/187 1983 M 01:26:32
1476 1511 שחר פרי ותיקים 15 45-49 ק"מ 214/296 1967 M 01:26:35
1477 1700 ירון סגל בוגרים 15 30-39 ק"מ 377/487 1975 M 01:26:36
1478 243 ערן גרוברגר סלקום בוגרים 15 40-44 ק"מ 309/405 1969 M 01:26:37
1479 1723 אלי שדה רצי צהלה ותיקים 15 50-54 ק"מ 107/174 1962 M 01:26:39
1480 807 רונלד נאפ ותיקים 15 50-54 ק"מ 108/174 1962 M 01:26:41
1481 1075 עופר צרפתי myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 378/487 1981 M 01:26:41
1482 2144 אפרת וידמן בוגרות 15 35-44 ק"מ 93/233 1976 F 01:26:42
1483 1352 דודי כהן ותיקים 15 55-59 ק"מ 67/105 1955 M 01:26:44
1484 1989 שולי בר-דוד בוגרות 15 35-44 ק"מ 94/233 1973 F 01:26:46
1485 2443 רונן אולמן פעילים בוגרים 15 40-44 ק"מ 310/405 1968 M 01:26:46
1486 2186 מיכל גרונדלנד ההתאחדות לכדורגל נשים 15 20-34 ק"מ 51/105 1979 F 01:26:47
1487 2543 אפרת רשף ZENמאמנים לחיים בוגרות 15 35-44 ק"מ 95/233 1977 F 01:26:49
1488 1722 שרון בלום רצי צהלה ותיקים 15 45-49 ק"מ 215/296 1963 M 01:26:51
1489 965 איל וינברג ותיקים 15 45-49 ק"מ 216/296 1967 M 01:26:53
1490 1942 הדס פינקלס נשים 15 20-34 ק"מ 52/105 1987 F 01:26:56
1491 615 שמעון סויסה בוגרים 15 40-44 ק"מ 311/405 1969 M 01:26:56
1492 798 Roi Singer בוגרים 15 40-44 ק"מ 312/405 1968 M 01:26:57
1493 2337 לאה ויטנברג ותיקות 15 45-49 ק"מ 31/88 1965 F 01:26:57
1494 960 שי גרינבאום בוגרים 15 30-39 ק"מ 379/487 1978 M 01:26:57
1495 512 גיל מילול מרת"א ותיקים 15 50-54 ק"מ 109/174 1959 M 01:26:57
1496 2124 שרית לידאני Run4it בוגרות 15 35-44 ק"מ 96/233 1969 F 01:26:57
1497 487 ג'קי כהן בוגרים 15 40-44 ק"מ 313/405 1969 M 01:26:59
1498 32 רמי אברמוביץ איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 110/174 1959 M 01:26:59
1499 1453 עמית פרלשטיין בוגרים 15 30-39 ק"מ 380/487 1973 M 01:27:00
1500 313 אלון פלדמן רצי רעננה בוגרים 15 40-44 ק"מ 314/405 1968 M 01:27:00
1501 688 רועי מקוב ותיקים 15 55-59 ק"מ 68/105 1956 M 01:27:01
1502 916 אופיר יבלונקה נערים עד גיל 15 19 ק"מ 18/26 1996 M 01:27:02
1503 132 אלי בלאלי ותיקים 15 55-59 ק"מ 69/105 1953 M 01:27:04
1504 855 ארי רן ותיקים 15 45-49 ק"מ 217/296 1963 M 01:27:04
1505 1222 שיר ירושלמי HP בוגרים 15 29-20 ק"מ 162/187 1983 M 01:27:04
1506 99 שמוליק ויינפלד ןתיקים 15 60-64 ק"מ 29/52 1952 M 01:27:06
1507 131 אשר בר מרת"א בוגרים 15 40-44 ק"מ 315/405 1968 M 01:27:07
1508 87 דני רוזין ותיקים 15 45-49 ק"מ 218/296 1963 M 01:27:09
1509 198 עמי רוזן רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 316/405 1972 M 01:27:11
1510 591 שרון פלג Run With Moshe בוגרים 15 40-44 ק"מ 317/405 1969 M 01:27:12
1511 2008 מיכל ארצי ותיקות 15 45-49 ק"מ 32/88 1966 F 01:27:13
1512 1552 אסף כהן ZENמאמנים לחיים בוגרים 15 30-39 ק"מ 381/487 1977 M 01:27:14
1513 7029 אילי טל בוגרים 15 30-39 ק"מ 382/487 1982 M 01:27:15
1514 896 יריב לוטן M&M בוגרים 15 40-44 ק"מ 318/405 1971 M 01:27:16
1515 2368 תומר תבור ותיקים 15 45-49 ק"מ 219/296 1967 M 01:27:18
1516 46 נועם וינמן מועדון ריצה גליל עליון ותיקים 15 45-49 ק"מ 220/296 1966 M 01:27:19
1517 630 דין אגרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 383/487 1982 M 01:27:19
1518 7069 ללי דוד בוגרות 15 35-44 ק"מ 97/233 1972 F 01:27:20
1519 1940 שיר בלושטיין בוגרות 15 35-44 ק"מ 98/233 1974 F 01:27:20
1520 399 שאולי סלע רצי כפר סבא ותיקים 15 45-49 ק"מ 221/296 1966 M 01:27:21
1521 2234 לילי שלומי ותיקות 15 50-59 ק"מ 20/43 1961 F 01:27:21
1522 1149 אסף פאר בוגרים 15 30-39 ק"מ 384/487 1982 M 01:27:24
1523 498 יוסי נוימן NITRO ותיקים 15 45-49 ק"מ 222/296 1966 M 01:27:24
1524 2112 כנרת הררי ותיקות 15 45-49 ק"מ 33/88 1966 F 01:27:26
1525 489 שמוליק איסקוביץ ותיקים 15 55-59 ק"מ 70/105 1954 M 01:27:27
1526 988 ערן רייף ותיקים 15 50-54 ק"מ 111/174 1962 M 01:27:29
1527 1962 נעמה הלפרין ברקוביץ NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 99/233 1971 F 01:27:30
1528 1629 אופיר בר אורין ותיקים 15 50-54 ק"מ 112/174 1958 M 01:27:32
1529 1979 נורית אוהב שלום נשים 15 20-34 ק"מ 53/105 1979 F 01:27:34
1530 2038 גלית לאוטן ותיקות 15 45-49 ק"מ 34/88 1967 F 01:27:36
1531 2560 פזית שפט בוגרות 15 35-44 ק"מ 100/233 1969 F 01:27:37
1532 2463 aric swartz ותיקים 15 45-49 ק"מ 223/296 1965 M 01:27:40
1533 1604 רן מגן בוגרים 15 30-39 ק"מ 385/487 1975 M 01:27:41
1534 1645 אביגדור מאיר ןתיקים 15 60-64 ק"מ 30/52 1952 M 01:27:41
1535 2010 גלי יעקובי NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 101/233 1971 F 01:27:42
1536 2072 רחלי זאם מרת"א נשים 15 20-34 ק"מ 54/105 1978 F 01:27:44
1537 1054 גיא גורן בוגרים 15 40-44 ק"מ 319/405 1969 M 01:27:47
1538 2180 גלית הראל ותיקות 15 45-49 ק"מ 35/88 1967 F 01:27:47
1539 1321 שחר מזרחי בוגרים 15 29-20 ק"מ 163/187 1991 M 01:27:48
1540 1389 אמיר הרכבי בוגרים 15 29-20 ק"מ 164/187 1983 M 01:27:49
1541 1121 אבי קטקו עיריית ת"א ותיקים 15 55-59 ק"מ 71/105 1955 M 01:27:50
1542 1098 ניר קלז בוגרים 15 30-39 ק"מ 386/487 1975 M 01:27:52
1543 561 גבי פישמן כושר מתחיל כאן! ותיקים 15 50-54 ק"מ 113/174 1960 M 01:27:52
1544 943 גילי ליבוביץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 320/405 1970 M 01:27:52
1545 1062 אסף יריב בוגרים 15 30-39 ק"מ 387/487 1974 M 01:27:53
1546 473 מידן שנקמן קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 388/487 1977 M 01:27:54
1547 2165 ענת פלג בנק בינלאומי בוגרות 15 35-44 ק"מ 102/233 1977 F 01:27:54
1548 1282 אביב כרמי פרום בוגרים 15 40-44 ק"מ 321/405 1972 M 01:27:56
1549 571 Igal Shany בוגרים 15 40-44 ק"מ 322/405 1971 M 01:28:00
1550 590 אלון כרמלי בוגרים 15 30-39 ק"מ 389/487 1980 M 01:28:00
1551 1160 אודי ריבא בוגרים 15 29-20 ק"מ 165/187 1987 M 01:28:01
1552 1451 חמו מיקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 390/487 1979 M 01:28:02
1553 542 יניב פרדו ותיקים 15 45-49 ק"מ 224/296 1967 M 01:28:02
1554 64 יובל אורן נערים עד גיל 15 19 ק"מ 19/26 1995 M 01:28:06
1555 543 גיל פישביין בוגרים 15 40-44 ק"מ 323/405 1972 M 01:28:10
1556 421 דני סטמפו ותיקים 15 45-49 ק"מ 225/296 1966 M 01:28:11
1557 342 ניר בראון רצי יש אומרים בוגרים 15 40-44 ק"מ 324/405 1968 M 01:28:11
1558 1348 יוסי יהודה רצי יש אומרים בוגרים 15 40-44 ק"מ 325/405 1969 M 01:28:12
1559 1405 לביא כרמי בוגרים 15 29-20 ק"מ 166/187 1985 M 01:28:12
1560 539 עמית גרדשטיין NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 114/174 1959 M 01:28:12
1561 2227 מיכל ברשד A1termans ותיקות 15 45-49 ק"מ 36/88 1967 F 01:28:12
1562 1747 הדר צור בוגרים 15 30-39 ק"מ 391/487 1978 M 01:28:12
1563 1918 גליה גנות ותיקות 15 45-49 ק"מ 37/88 1964 F 01:28:13
1564 420 אבי נווה בוגרים 15 30-39 ק"מ 392/487 1974 M 01:28:14
1565 2388 יוסי גורביץ ותיקים 15 50-54 ק"מ 115/174 1960 M 01:28:15
1566 873 יעקב חבושה בוגרים 15 30-39 ק"מ 393/487 1974 M 01:28:15
1567 1520 מורן פסח בוגרים 15 29-20 ק"מ 167/187 1984 M 01:28:17
1568 708 יניב ויידנפלד בוגרים 15 30-39 ק"מ 394/487 1974 M 01:28:17
1569 13447 עילי רגוניס נערים עד גיל 15 19 ק"מ 20/26 1995 M 01:28:18
1570 11515 עוז רגוניס ותיקים 15 50-54 ק"מ 116/174 1962 M 01:28:18
1571 2481 יוסי בן שושן בוגרים 15 29-20 ק"מ 168/187 1989 M 01:28:18
1572 330 משה רול ןתיקים 15 60-64 ק"מ 31/52 1952 M 01:28:20
1573 1084 ירון בן שלוש בוגרים 15 40-44 ק"מ 326/405 1971 M 01:28:21
1574 2095 טלי שקד בוגרות 15 35-44 ק"מ 103/233 1970 F 01:28:25
1575 2121 רחל לוטן בוגרות 15 35-44 ק"מ 104/233 1973 F 01:28:25
1576 898 הראל יריב ותיקים 15 45-49 ק"מ 226/296 1967 M 01:28:30
1577 1078 דניאל שפירא קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 395/487 1974 M 01:28:31
1578 1923 דליה אשכנזי רצי הוד השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 105/233 1972 F 01:28:32
1579 570 חיים גקלר ותיקים 15 55-59 ק"מ 72/105 1953 M 01:28:32
1580 909 ארז צוק ותיקים 15 55-59 ק"מ 73/105 1955 M 01:28:33
1581 1656 גבריאל קובי ותיקים 15 55-59 ק"מ 74/105 1954 M 01:28:34
1582 1281 איתי לוי בוגרים 15 29-20 ק"מ 169/187 1984 M 01:28:34
1583 2500 עדי עדאני בוגרים 15 30-39 ק"מ 396/487 1976 M 01:28:36
1584 104 נמרוד שחם ותיקים 15 45-49 ק"מ 227/296 1966 M 01:28:36
1585 2094 לאה מרציאנו-פיימן בוגרות 15 35-44 ק"מ 106/233 1975 F 01:28:37
1586 244 אודי מועלם סלקום בוגרים 15 30-39 ק"מ 397/487 1974 M 01:28:39
1587 1396 שאול דואק ותיקים 15 50-54 ק"מ 117/174 1959 M 01:28:40
1588 2134 ניצה ליפשיץ רצי רעננה ותיקות 15 50-59 ק"מ 21/43 1956 F 01:28:41
1589 433 הדר ליואי איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 118/174 1960 M 01:28:42
1590 2302 בני סופר ותיקות 15 50-59 ק"מ 22/43 1959 F 01:28:43
1591 2147 טלי סטוף Easy Speed בוגרות 15 35-44 ק"מ 107/233 1974 F 01:28:47
1592 1717 איתן מיכאלי ירושלים ותיקים 15 50-54 ק"מ 119/174 1961 M 01:28:48
1593 149 נועם לרנר ZENמאמנים לחיים בוגרים 15 29-20 ק"מ 170/187 1984 M 01:28:49
1594 393 אלון סבאון ותיקים 15 50-54 ק"מ 120/174 1960 M 01:28:49
1595 1941 עדי אורן בוגרות 15 35-44 ק"מ 108/233 1976 F 01:28:50
1596 26 אנדי קוטלירוף בוגרים 15 40-44 ק"מ 327/405 1972 M 01:28:52
1597 2294 ענת לוי אנקווה ותיקות 15 45-49 ק"מ 38/88 1966 F 01:28:52
1598 1007 רועי פלח בוגרים 15 29-20 ק"מ 171/187 1985 M 01:28:53
1599 2359 דבורה וליניץ משטרת ישראל ותיקות 15 45-49 ק"מ 39/88 1965 F 01:28:53
1600 2236 sara grinstein ותיקות 15 50-59 ק"מ 23/43 1961 F 01:28:54
1601 178 עודד פריוה רצי הוד השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 398/487 1978 M 01:28:54
1602 121 אלי לרנר קרוסבי קרו בוגרים 15 30-39 ק"מ 399/487 1977 M 01:28:55
1603 1349 ניקי פרימו בוגרים 15 30-39 ק"מ 400/487 1977 M 01:28:55
1604 2237 יערה סיטבון נשים 15 20-34 ק"מ 55/105 1986 F 01:28:56
1605 2330 מירה מאיר ותיקות 15 45-49 ק"מ 40/88 1963 F 01:28:57
1606 448 גל וייס רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 328/405 1970 M 01:28:57
1607 1650 מיגל עבאדי רצי רעננה ותיקים 15 50-54 ק"מ 121/174 1959 M 01:28:58
1608 1756 זוהר בינג בוגרים 15 40-44 ק"מ 329/405 1968 M 01:28:59
1609 533 רונן ארבל ותיקים 15 45-49 ק"מ 228/296 1966 M 01:29:00
1610 2563 שליט אסנת בוגרות 15 35-44 ק"מ 109/233 1968 F 01:29:00
1611 347 אילן ויסקין ותיקים 15 55-59 ק"מ 75/105 1956 M 01:29:02
1612 1277 אור עזרתי בוגרים 15 30-39 ק"מ 401/487 1975 M 01:29:02
1613 2441 ניר ברק שוונג בוגרים 15 40-44 ק"מ 330/405 1972 M 01:29:03
1614 876 רוני ריאחי בוגרים 15 40-44 ק"מ 331/405 1972 M 01:29:04
1615 2088 אביטל רותם הפועל אשקלון נשים 15 20-34 ק"מ 56/105 1978 F 01:29:05
1616 2339 שירי המאירי עולם המים בוגרות 15 35-44 ק"מ 110/233 1971 F 01:29:06
1617 2273 סיון קנז בוגרות 15 35-44 ק"מ 111/233 1974 F 01:29:06
1618 1027 שרל אטיאס איילות ותיקים 15 70 ק"מ 3/7 1942 M 01:29:07
1619 812 אביב ים-שחור קבוצת הריצה של צה?ל ותיקים 15 45-49 ק"מ 229/296 1967 M 01:29:07
1620 242 אמיר שחר סלקום בוגרים 15 40-44 ק"מ 332/405 1972 M 01:29:07
1621 877 עמית שטינברג עולם המים בוגרים 15 30-39 ק"מ 402/487 1980 M 01:29:07
1622 1172 Yaron Neudorfer עולם המים ותיקים 15 45-49 ק"מ 230/296 1966 M 01:29:07
1623 1111 יריב טפר בוגרים 15 40-44 ק"מ 333/405 1971 M 01:29:07
1624 1490 מיכאל אוחיון ותיקים 15 50-54 ק"מ 122/174 1961 M 01:29:07
1625 989 אלון גמזו עולם המים בוגרים 15 30-39 ק"מ 403/487 1977 M 01:29:07
1626 980 רובי לויץ עולם המים בוגרים 15 40-44 ק"מ 334/405 1970 M 01:29:08
1627 1402 ג'וש גולדנר עולם המים בוגרים 15 40-44 ק"מ 335/405 1972 M 01:29:08
1628 1197 איליה ורולובסקי התעשייה האוירית ןתיקים 15 60-64 ק"מ 32/52 1948 M 01:29:08
1629 1611 דב שדה משרד הביטחון בוגרים 15 30-39 ק"מ 404/487 1973 M 01:29:09
1630 1803 יוסי קליין משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 336/405 1970 M 01:29:09
1631 1664 אהוד כרמיל עולם המים בוגרים 15 40-44 ק"מ 337/405 1970 M 01:29:09
1632 2381 תום מרמרלי עולם המים בוגרים 15 29-20 ק"מ 172/187 1988 M 01:29:09
1633 2415 לידור קעטבי בוגרים 15 40-44 ק"מ 338/405 1972 M 01:29:10
1634 2451 מרום דניאל פעילים בוגרים 15 30-39 ק"מ 405/487 1973 M 01:29:10
1635 2239 Margaret Ben-Shoshan עולם המים ותיקות 15 45-49 ק"מ 41/88 1965 F 01:29:10
1636 817 roy ravid בוגרים 15 30-39 ק"מ 406/487 1981 M 01:29:10
1637 452 ארז ברנבוים קבוצת הריצה של צה?ל ותיקים 15 45-49 ק"מ 231/296 1964 M 01:29:11
1638 1366 ניב גולדנר עולם המים בוגרים 15 29-20 ק"מ 173/187 1983 M 01:29:13
1639 1841 איתן דן רצי בנק לאומי ןתיקים 15 60-64 ק"מ 33/52 1951 M 01:29:14
1640 1603 אדר סגל ותיקים 15 45-49 ק"מ 232/296 1966 M 01:29:16
1641 2297 Tal Aharonson נשים 15 20-34 ק"מ 57/105 1985 F 01:29:17
1642 478 זהר בורנשטיין בוגרים 15 40-44 ק"מ 339/405 1968 M 01:29:18
1643 926 גיל סימנהויז בוגרים 15 30-39 ק"מ 407/487 1974 M 01:29:19
1644 1414 רפי אביגד ותיקים 15 50-54 ק"מ 123/174 1958 M 01:29:20
1645 2213 סמדר עשט הסתדרות המורים נשים 15 20-34 ק"מ 58/105 1980 F 01:29:20
1646 1257 רון עשת הסתדרות המורים בוגרים 15 30-39 ק"מ 408/487 1980 M 01:29:20
1647 999 אלי צחור M&M ותיקים 15 50-54 ק"מ 124/174 1961 M 01:29:21
1648 2547 אורית שלח בוגרות 15 35-44 ק"מ 112/233 1970 F 01:29:22
1649 1944 נועה פורת רצי מודיעין בוגרות 15 35-44 ק"מ 113/233 1968 F 01:29:25
1650 2090 הדרה עוז סיני קבוצת הריצה של צה?ל בוגרות 15 35-44 ק"מ 114/233 1975 F 01:29:26
1651 7082 שמואל פרקש ותיקים 15 55-59 ק"מ 76/105 1954 M 01:29:28
1652 363 גיא שרייבר בוגרים 15 30-39 ק"מ 409/487 1977 M 01:29:28
1653 745 ערן הניג אינטל בוגרים 15 30-39 ק"מ 410/487 1979 M 01:29:28
1654 298 איתן מגן NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 125/174 1962 M 01:29:28
1655 1254 אורי מאיר חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 126/174 1961 M 01:29:29
1656 1905 אורית טרומפר-סלע רצי מודיעין בוגרות 15 35-44 ק"מ 115/233 1969 F 01:29:31
1657 1982 תמר אריכא CNN ותיקות 15 45-49 ק"מ 42/88 1963 F 01:29:31
1658 1606 עמי מיכאלי ותיקים 15 45-49 ק"מ 233/296 1963 M 01:29:34
1659 1273 יואב תור חברת חשמל ותיקים 15 55-59 ק"מ 77/105 1956 M 01:29:34
1660 832 זהר שגב Trimax ותיקים 15 45-49 ק"מ 234/296 1963 M 01:29:35
1661 1037 ישראל גרידינגר ותיקים 15 50-54 ק"מ 127/174 1961 M 01:29:35
1662 1018 אריה פונדק ותיקים 15 55-59 ק"מ 78/105 1955 M 01:29:36
1663 2012 סיגלית קאופמן NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 116/233 1971 F 01:29:38
1664 2395 איגור סונקין שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 411/487 1977 M 01:29:40
1665 1758 עופר קרפ אלעל בוגרים 15 40-44 ק"מ 340/405 1969 M 01:29:42
1666 1921 איריס כהן בוגרות 15 35-44 ק"מ 117/233 1971 F 01:29:42
1667 2478 עדו קוק ותיקים 15 50-54 ק"מ 128/174 1962 M 01:29:42
1668 7011 אבי פטל בוגרים 15 30-39 ק"מ 412/487 1973 M 01:29:44
1669 1238 משה בן סימון שרות בתי הסהר בוגרים 15 40-44 ק"מ 341/405 1969 M 01:29:44
1670 7009 איציק בן אהרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 235/296 1964 M 01:29:44
1671 774 גיא ליבוביץ' בוגרים 15 30-39 ק"מ 413/487 1973 M 01:29:46
1672 2204 יעל בר פסח החברים של שניאור חשין בוגרות 15 35-44 ק"מ 118/233 1973 F 01:29:47
1673 1324 גדי ניצני רצי הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 342/405 1970 M 01:29:51
1674 2003 כלנית תורג?מן קבוצת הריצה של צה?ל בוגרות 15 35-44 ק"מ 119/233 1973 F 01:29:53
1675 1879 רחל ליבנה הפ 'גליל עליון ותיקות 15 50-59 ק"מ 24/43 1958 F 01:29:54
1676 1794 רעיה דבוגובסקי משטרת ישראל ותיקות 15 50-59 ק"מ 25/43 1961 F 01:29:56
1677 634 גור בירון בוגרים 15 30-39 ק"מ 414/487 1975 M 01:29:56
1678 1735 גיא קליין בוגרים 15 29-20 ק"מ 174/187 1988 M 01:29:57
1679 715 צבי גרש ותיקים 15 45-49 ק"מ 236/296 1967 M 01:29:57
1680 227 נתן דולב ותיקים 15 50-54 ק"מ 129/174 1960 M 01:29:58
1681 2331 גל לבונאי החברים של שניאור בוגרות 15 35-44 ק"מ 120/233 1970 F 01:30:01
1682 404 מתן מילר בוגרים 15 30-39 ק"מ 415/487 1981 M 01:30:05
1683 2106 שושי לנדוי בוגרות 15 35-44 ק"מ 121/233 1969 F 01:30:05
1684 105 תומר שחם נערים עד גיל 15 19 ק"מ 21/26 1996 M 01:30:09
1685 588 נתן שפירא ותיקים 15 50-54 ק"מ 130/174 1960 M 01:30:12
1686 1306 איתן סורקיס משרד החוץ ותיקים 15 50-54 ק"מ 131/174 1961 M 01:30:14
1687 585 טל לנדאו לרוץ לחברה בוגרים 15 40-44 ק"מ 343/405 1970 M 01:30:16
1688 992 ערן קפלן ותיקים 15 45-49 ק"מ 237/296 1965 M 01:30:16
1689 651 מנקי איתן ותיקים 15 45-49 ק"מ 238/296 1963 M 01:30:17
1690 1120 הדס לוי רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 30-39 ק"מ 416/487 1975 M 01:30:17
1691 1053 דותן לוי רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 30-39 ק"מ 417/487 1973 M 01:30:17
1692 976 יעקב בן-גד ןתיקים 15 60-64 ק"מ 34/52 1951 M 01:30:19
1693 1711 איציק פארן טרי 'כ"ס ע"ש זיו בלאלי ותיקים 15 55-59 ק"מ 79/105 1955 M 01:30:20
1694 127 אייל לוי ותיקים 15 45-49 ק"מ 239/296 1967 M 01:30:21
1695 1130 צחי דוידוביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 418/487 1981 M 01:30:21
1696 1035 צפריר דוידוביץ בוגרים 15 30-39 ק"מ 419/487 1978 M 01:30:21
1697 1070 ויטלי יורייב רצי מקווה ישראל ותיקים 15 65-69 ק"מ 5/11 1945 M 01:30:23
1698 2270 יעל אוחיון M&M בוגרות 15 35-44 ק"מ 122/233 1968 F 01:30:23
1699 584 מנחם ברש NITRO ותיקים 15 55-59 ק"מ 80/105 1953 M 01:30:26
1700 1162 רונן ברכה בוגרים 15 40-44 ק"מ 344/405 1971 M 01:30:26
1701 2230 סיגל תייאר ותיקות 15 45-49 ק"מ 43/88 1966 F 01:30:29
1702 1786 חיים רבנסרי בוגרים 15 30-39 ק"מ 420/487 1980 M 01:30:29
1703 1241 בני תייאר שרות בתי הסהר ותיקים 15 45-49 ק"מ 240/296 1966 M 01:30:30
1704 2235 גבי רון ותיקות 15 60 ק"מ 1/11 1947 F 01:30:30
1705 2168 רויטל הוד-ייני בוגרות 15 35-44 ק"מ 123/233 1973 F 01:30:33
1706 2050 בטי מלמוד בוגרות 15 35-44 ק"מ 124/233 1972 F 01:30:34
1707 1224 רענן חורש HP ותיקים 15 50-54 ק"מ 132/174 1958 M 01:30:34
1708 273 אופיר פרנקל הרצים החופשיים ותיקים 15 45-49 ק"מ 241/296 1966 M 01:30:35
1709 1288 טוביה בסקינד וודג אייל ותיקים 15 45-49 ק"מ 242/296 1963 M 01:30:35
1710 1708 אוהד דיאמונד אל-על בוגרים 15 29-20 ק"מ 175/187 1983 M 01:30:36
1711 1929 לייזה חיימוביץ ותיקות 15 45-49 ק"מ 44/88 1965 F 01:30:37
1712 274 נתח קצבים חבורצה ותיקים 15 50-54 ק"מ 133/174 1961 M 01:30:39
1713 2001 ענת אלון תירוש בוגרות 15 35-44 ק"מ 125/233 1977 F 01:30:39
1714 1115 אמיר לפיד בוגרים 15 40-44 ק"מ 345/405 1968 M 01:30:39
1715 1498 אריק ברמק בוגרים 15 40-44 ק"מ 346/405 1972 M 01:30:44
1716 1640 עידן חמי בוגרים 15 29-20 ק"מ 176/187 1988 M 01:30:45
1717 2097 צילה בן יהודה ZENמאמנים לחיים בוגרות 15 35-44 ק"מ 126/233 1969 F 01:30:46
1718 369 ירון כהן בוגרים 15 30-39 ק"מ 421/487 1978 M 01:30:46
1719 391 duby miller בוגרים 15 40-44 ק"מ 347/405 1968 M 01:30:47
1720 2229 ענת שפירא בוגרות 15 35-44 ק"מ 127/233 1969 F 01:30:48
1721 859 אייל נתן קבוצת הריצה של צה?ל ותיקים 15 45-49 ק"מ 243/296 1967 M 01:30:49
1722 1636 אורי ארזי ותיקים 15 55-59 ק"מ 81/105 1957 M 01:30:51
1723 1707 ערן נציה בוגרים 15 29-20 ק"מ 177/187 1984 M 01:30:53
1724 1228 אלון לייבל שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 422/487 1981 M 01:30:56
1725 1459 עדי ביטון SAP בוגרים 15 30-39 ק"מ 423/487 1980 M 01:30:57
1726 2322 מיכל טיביקה-נדג'ר GRCרצי שהם בוגרות 15 35-44 ק"מ 128/233 1972 F 01:30:58
1727 1393 בעז אנג'לקוביץ' Easy Speed בוגרים 15 30-39 ק"מ 424/487 1973 M 01:30:58
1728 1450 דורון מילר בוגרים 15 40-44 ק"מ 348/405 1969 M 01:31:00
1729 2410 אלברטו לוי דרך הכושר לחיים ותיקים 15 50-54 ק"מ 134/174 1960 M 01:31:02
1730 2318 ורד ליבנר ותיקות 15 45-49 ק"מ 45/88 1963 F 01:31:03
1731 1665 Dan Ben Bassat בוגרים 15 30-39 ק"מ 425/487 1975 M 01:31:04
1732 639 לירן גרנסיה רצי יש אומרים בוגרים 15 30-39 ק"מ 426/487 1977 M 01:31:06
1733 2539 דנה בן יהודה ותיקות 15 45-49 ק"מ 46/88 1965 F 01:31:07
1734 2169 מיכל גרוס בוגרות 15 35-44 ק"מ 129/233 1973 F 01:31:08
1735 2175 מיכל חורין ותיקות 15 50-59 ק"מ 26/43 1960 F 01:31:09
1736 2366 עדי גלבוע-גינזבורג בוגרות 15 35-44 ק"מ 130/233 1975 F 01:31:10
1737 51 אייל מליס ותיקים 15 50-54 ק"מ 135/174 1962 M 01:31:12
1738 1186 דני גלזר ותיקים 15 50-54 ק"מ 136/174 1962 M 01:31:14
1739 400 ליאור לובל רצי כפר סבא בוגרים 15 30-39 ק"מ 427/487 1974 M 01:31:14
1740 2307 יהודית ארליכמן יונה ותיקות 15 45-49 ק"מ 47/88 1967 F 01:31:15
1741 13452 אייל הברמן ותיקים 15 45-49 ק"מ 244/296 1966 M 01:31:16
1742 503 אמנון זהביאן ותיקים 15 55-59 ק"מ 82/105 1957 M 01:31:18
1743 2026 שרית הירשברג בוגרות 15 35-44 ק"מ 131/233 1977 F 01:31:18
1744 2066 מירי הרטל הישגים בוגרות 15 35-44 ק"מ 132/233 1971 F 01:31:22
1745 2084 ריבי שרמן ותיקות 15 50-59 ק"מ 27/43 1954 F 01:31:22
1746 1831 צחי אשרוב בוגרים 15 40-44 ק"מ 349/405 1968 M 01:31:22
1747 358 אבי סער איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 35/52 1952 M 01:31:23
1748 1163 דני קראוס ותיקים 15 55-59 ק"מ 83/105 1957 M 01:31:23
1749 750 מאיר ויגיסר בוגרים 15 30-39 ק"מ 428/487 1978 M 01:31:24
1750 983 גיא גלוזמן בוגרים 15 30-39 ק"מ 429/487 1979 M 01:31:25
1751 1551 איתמר לוי בוגרים 15 30-39 ק"מ 430/487 1975 M 01:31:28
1752 1822 גל וולמן משטרת ישראל בוגרים 15 30-39 ק"מ 431/487 1975 M 01:31:29
1753 2203 Fiona Ungar בוגרות 15 35-44 ק"מ 133/233 1968 F 01:31:29
1754 397 אמיר אלרון ספורטן הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 245/296 1964 M 01:31:29
1755 1026 משה משה ותיקים 15 50-54 ק"מ 137/174 1958 M 01:31:29
1756 1022 alvaro israel טריאתלון הוד השרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 138/174 1958 M 01:31:29
1757 1387 נועם פלס ספורטן הוד השרון בוגרים 15 40-44 ק"מ 350/405 1970 M 01:31:29
1758 777 פיני גולן ספורטן הוד השרון בוגרים 15 30-39 ק"מ 432/487 1974 M 01:31:30
1759 1915 תמי אהרון cellebrite ותיקות 15 45-49 ק"מ 48/88 1966 F 01:31:30
1760 2461 Avron .C טריאתלון הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 246/296 1967 M 01:31:30
1761 34 עודד פינקלמן רצי מודיעין בוגרים 15 40-44 ק"מ 351/405 1971 M 01:31:31
1762 1029 אבנר קז ותיקים 15 45-49 ק"מ 247/296 1967 M 01:31:31
1763 1558 גונן הרפז בית הלוחם ירושלים ותיקים 15 45-49 ק"מ 248/296 1967 M 01:31:31
1764 1959 מיכל רם בוגרות 15 35-44 ק"מ 134/233 1973 F 01:31:31
1765 1535 בועז שמחוני ותיקים 15 55-59 ק"מ 84/105 1957 M 01:31:31
1766 1382 יוסי אגמי ספורטן הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 249/296 1965 M 01:31:31
1767 2284 נטעלי פליישר נשים 15 20-34 ק"מ 59/105 1981 F 01:31:31
1768 816 ניר כהן איילות בוגרים 15 29-20 ק"מ 178/187 1984 M 01:31:33
1769 2126 מיכל ברק איילות בוגרות 15 35-44 ק"מ 135/233 1972 F 01:31:34
1770 1925 ענת סולומון ותיקות 15 50-59 ק"מ 28/43 1961 F 01:31:34
1771 1565 אמנון גופר ןתיקים 15 60-64 ק"מ 36/52 1952 M 01:31:35
1772 223 מוקי גילת ותיקים 15 65-69 ק"מ 6/11 1944 M 01:31:35
1773 2316 ירדנה ליב ותיקות 15 60 ק"מ 2/11 1947 F 01:31:35
1774 344 אסף שכטר ותיקים 15 45-49 ק"מ 250/296 1964 M 01:31:36
1775 1875 idit PONCZ בוגרות 15 35-44 ק"מ 136/233 1973 F 01:31:36
1776 2004 יהודית דהו קבוצת הריצה של צה?ל בוגרות 15 35-44 ק"מ 137/233 1971 F 01:31:38
1777 771 רפאל רוטמן קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 433/487 1979 M 01:31:42
1778 1814 ערן נוישול משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 352/405 1970 M 01:31:43
1779 1543 אילן עמר בוגרים 15 40-44 ק"מ 353/405 1971 M 01:31:44
1780 2332 נועה רינצלר דיואן רצי השפלה ותיקות 15 50-59 ק"מ 29/43 1960 F 01:31:44
1781 1077 ברק דובדבני ותיקים 15 50-54 ק"מ 139/174 1962 M 01:31:48
1782 1716 דניאל זינגר ותיקים 15 45-49 ק"מ 251/296 1964 M 01:31:50
1783 7037 איתי ארנברג ותיקים 15 50-54 ק"מ 140/174 1960 M 01:31:50
1784 1589 מארק סוקולצקי ותיקים 15 55-59 ק"מ 85/105 1957 M 01:31:51
1785 1537 ניב סורוקה קרוסבי קרו בוגרים 15 29-20 ק"מ 179/187 1983 M 01:31:54
1786 1866 סיגל שמש ותיקות 15 45-49 ק"מ 49/88 1966 F 01:31:54
1787 2280 עמית פרונט בוגרים 15 40-44 ק"מ 354/405 1968 M 01:31:55
1788 1442 ישראל אורגד ןתיקים 15 60-64 ק"מ 37/52 1949 M 01:31:55
1789 1720 שלומי סלטי בוגרים 15 40-44 ק"מ 355/405 1970 M 01:31:57
1790 829 יוסי בן דור קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 356/405 1968 M 01:31:57
1791 1449 אודי דגני ןתיקים 15 60-64 ק"מ 38/52 1952 M 01:31:57
1792 78 ישראל דגאי ןתיקים 15 60-64 ק"מ 39/52 1948 M 01:31:59
1793 461 ברק ניומן בוגרים 15 40-44 ק"מ 357/405 1969 M 01:32:01
1794 763 Assaf Shani בוגרים 15 30-39 ק"מ 434/487 1973 M 01:32:01
1795 437 אסקר טוזמן איילות ותיקים 15 70 ק"מ 4/7 1938 M 01:32:01
1796 2006 אילת בן דב בוגרות 15 35-44 ק"מ 138/233 1972 F 01:32:02
1797 1416 אילן רביב A1termans ותיקים 15 45-49 ק"מ 252/296 1967 M 01:32:05
1798 1170 דוד לביא ותיקים 15 65-69 ק"מ 7/11 1945 M 01:32:09
1799 2065 יעל שחר בוגרות 15 35-44 ק"מ 139/233 1977 F 01:32:12
1800 837 עידן זית TEAMDALIT בוגרים 15 40-44 ק"מ 358/405 1968 M 01:32:15
1801 2109 טלי מסילתי TEAMDALIT בוגרות 15 35-44 ק"מ 140/233 1971 F 01:32:15
1802 157 אילן גרמיזה ותיקים 15 45-49 ק"מ 253/296 1964 M 01:32:17
1803 2466 מיקי הרצוג ותיקים 15 50-54 ק"מ 141/174 1962 M 01:32:17
1804 1141 מישל בוכבוט אלקטרה מוצרי צריכה ותיקים 15 45-49 ק"מ 254/296 1964 M 01:32:22
1805 1342 נועם אייזנר NITRO ותיקים 15 50-54 ק"מ 142/174 1962 M 01:32:22
1806 2282 avivit Rom בוגרות 15 35-44 ק"מ 141/233 1972 F 01:32:22
1807 2018 אופירה שריד NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 142/233 1970 F 01:32:24
1808 147 אילן שילה ותיקים 15 65-69 ק"מ 8/11 1947 M 01:32:26
1809 939 ירון בלטנר בוגרים 15 30-39 ק"מ 435/487 1977 M 01:32:29
1810 1304 יפתח חנן בוגרים 15 30-39 ק"מ 436/487 1977 M 01:32:29
1811 69 כפיר בביטקו הישגים בוגרים 15 40-44 ק"מ 359/405 1968 M 01:32:31
1812 1012 לביא גבע הפועל אשקלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 437/487 1981 M 01:32:34
1813 1418 מושיק טנדליך בוגרים 15 40-44 ק"מ 360/405 1971 M 01:32:35
1814 1865 מירה בביטקו הישגים בוגרות 15 35-44 ק"מ 143/233 1968 F 01:32:36
1815 1165 Gal Benedek בוגרים 15 29-20 ק"מ 180/187 1985 M 01:32:37
1816 19 arik ofir בוגרים 15 40-44 ק"מ 361/405 1971 M 01:32:38
1817 1049 שי וולובלסקי GRCרצי שהם ותיקים 15 45-49 ק"מ 255/296 1965 M 01:32:41
1818 2099 נעמה וולק נשים 15 20-34 ק"מ 60/105 1983 F 01:32:41
1819 2212 איריס רגב הסתדרות המורים ותיקות 15 45-49 ק"מ 50/88 1965 F 01:32:46
1820 1336 יהל דותן RUNWAY בוגרים 15 40-44 ק"מ 362/405 1972 M 01:32:49
1821 418 משה אבו קרט ותיקים 15 45-49 ק"מ 256/296 1964 M 01:32:50
1822 2092 אדוה רביד בוגרות 15 35-44 ק"מ 144/233 1968 F 01:32:51
1823 239 צביקה לזרוביץ סלקום ותיקים 15 50-54 ק"מ 143/174 1962 M 01:32:53
1824 1541 רז פרי נערים עד גיל 15 19 ק"מ 22/26 1995 M 01:32:58
1825 2342 חן להט בוגרות 15 35-44 ק"מ 145/233 1969 F 01:33:00
1826 724 עמית ניצן myway בוגרים 15 30-39 ק"מ 438/487 1974 M 01:33:01
1827 2396 שמוליק סגל בוגרים 15 30-39 ק"מ 439/487 1976 M 01:33:01
1828 7021 זיו מנור ותיקים 15 45-49 ק"מ 257/296 1966 M 01:33:04
1829 2374 רועי רביד בוגרים 15 30-39 ק"מ 440/487 1977 M 01:33:05
1830 1525 Silvio Heimann ותיקים 15 45-49 ק"מ 258/296 1966 M 01:33:06
1831 2058 אילנית בן דוד NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 146/233 1971 F 01:33:07
1832 869 איציק שטרייספלד בוגרים 15 40-44 ק"מ 363/405 1972 M 01:33:08
1833 934 אורי גרנות בוגרים 15 40-44 ק"מ 364/405 1972 M 01:33:10
1834 245 עמיר עצמון סלקום בוגרים 15 30-39 ק"מ 441/487 1973 M 01:33:12
1835 1362 אילן שטילמן בוגרים 15 30-39 ק"מ 442/487 1979 M 01:33:16
1836 2241 ליאת גילוני בוגרות 15 35-44 ק"מ 147/233 1975 F 01:33:16
1837 1900 דבי קאופמן קאונטרי דקל בוגרות 15 35-44 ק"מ 148/233 1968 F 01:33:18
1838 1898 שוש בלייכמן איילות ותיקות 15 60 ק"מ 3/11 1948 F 01:33:18
1839 2032 מעיין סגל מועדון ריצה גליל עליון נשים 15 20-34 ק"מ 61/105 1978 F 01:33:19
1840 1478 דרור כץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 365/405 1970 M 01:33:21
1841 2253 רונית גרשון ותיקות 15 45-49 ק"מ 51/88 1965 F 01:33:23
1842 1330 איתן חרובי רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 50-54 ק"מ 144/174 1960 M 01:33:24
1843 742 דורון שלמון RUNWAY בוגרים 15 40-44 ק"מ 366/405 1969 M 01:33:24
1844 430 אחיעם טיגר רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 30-39 ק"מ 443/487 1974 M 01:33:25
1845 2206 אלינור נקדימון-פרקש התעשייה האוירית בוגרות 15 35-44 ק"מ 149/233 1977 F 01:33:27
1846 1946 מעיין אור נשים 15 20-34 ק"מ 62/105 1981 F 01:33:28
1847 1914 נטע נתנזון רצים עם אסף לב ותיקות 15 45-49 ק"מ 52/88 1963 F 01:33:30
1848 1237 ג'וסלה קרובי שרות בתי הסהר ותיקים 15 55-59 ק"מ 86/105 1956 M 01:33:32
1849 2208 מירב גזית שרות בתי הסהר בוגרות 15 35-44 ק"מ 150/233 1976 F 01:33:34
1850 2559 ענבר בירנבאום נשים 15 20-34 ק"מ 63/105 1982 F 01:33:35
1851 236 מוריס צורף רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 55-59 ק"מ 87/105 1954 M 01:33:37
1852 1755 אורן נוף בוגרים 15 40-44 ק"מ 367/405 1969 M 01:33:39
1853 2269 כרמית אלמה אינדיור בוגרות 15 35-44 ק"מ 151/233 1973 F 01:33:40
1854 204 איציק אלעזר אינדיור ותיקים 15 50-54 ק"מ 145/174 1962 M 01:33:40
1855 2545 איילת זינגר בוגרות 15 35-44 ק"מ 152/233 1972 F 01:33:41
1856 454 דניאל ריבא ותיקים 15 55-59 ק"מ 88/105 1954 M 01:33:42
1857 1725 צפריר בראונשטיין בוגרים 15 40-44 ק"מ 368/405 1968 M 01:33:42
1858 2295 קורל קרטנשטיין נשים 15 20-34 ק"מ 64/105 1989 F 01:33:45
1859 1669 ליאור סמוגורה מכבי חיפה בוגרים 15 30-39 ק"מ 444/487 1981 M 01:33:45
1860 2501 אלי אלעל myway בוגרים 15 40-44 ק"מ 369/405 1969 M 01:33:45
1861 2135 דרורית יעקבי בוגרות 15 35-44 ק"מ 153/233 1970 F 01:33:45
1862 2276 ענת אשבל בוגרות 15 35-44 ק"מ 154/233 1969 F 01:33:46
1863 2272 גליה קלינמן ותיקות 15 45-49 ק"מ 53/88 1966 F 01:33:46
1864 2100 Liat Shragai בוגרות 15 35-44 ק"מ 155/233 1972 F 01:33:52
1865 1378 ברוך דיקלשפן רצי רעננה ןתיקים 15 60-64 ק"מ 40/52 1950 M 01:33:52
1866 170 ליאור גרינהויז בוגרים 15 30-39 ק"מ 445/487 1976 M 01:33:53
1867 1769 ערן מנגל רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 89/105 1957 M 01:33:55
1868 2238 ליאורה לנקרי בוגרות 15 35-44 ק"מ 156/233 1968 F 01:33:56
1869 1364 חן לוי בוגרים 15 30-39 ק"מ 446/487 1975 M 01:33:57
1870 1138 אבי ארד בוגרים 15 30-39 ק"מ 447/487 1976 M 01:33:57
1871 970 אסי מויאל בוגרים 15 40-44 ק"מ 370/405 1971 M 01:33:58
1872 955 אורן שטרן בוגרים 15 30-39 ק"מ 448/487 1982 M 01:33:58
1873 7010 מיכל גינל ותיקות 15 45-49 ק"מ 54/88 1966 F 01:33:58
1874 2192 אילנה עמירם ותיקות 15 50-59 ק"מ 30/43 1962 F 01:33:59
1875 862 יגאל כהן ותיקים 15 45-49 ק"מ 259/296 1964 M 01:33:59
1876 1529 אורן שפיגל בוגרים 15 40-44 ק"מ 371/405 1971 M 01:34:05
1877 995 משה גוטסמן רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 90/105 1954 M 01:34:08
1878 1621 יוסי נשיא בוגרים 15 29-20 ק"מ 181/187 1986 M 01:34:11
1879 2040 הראלה פריזוס NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 55/88 1967 F 01:34:16
1880 2298 יעל סבן TEAMDALIT בוגרות 15 35-44 ק"מ 157/233 1972 F 01:34:18
1881 2130 חגית אמסלם Easy Speed בוגרות 15 35-44 ק"מ 158/233 1969 F 01:34:19
1882 1472 ויקו בכר החברים של שניאור בוגרים 15 30-39 ק"מ 449/487 1976 M 01:34:19
1883 477 יוסי מלול ותיקים 15 50-54 ק"מ 146/174 1961 M 01:34:21
1884 945 אלכס גלר ותיקים 15 50-54 ק"מ 147/174 1958 M 01:34:23
1885 1576 עודד ברנדה ותיקים 15 50-54 ק"מ 148/174 1959 M 01:34:29
1886 804 צחי אשכנזי בוגרים 15 40-44 ק"מ 372/405 1971 M 01:34:29
1887 1526 איתן גודמן בוגרים 15 40-44 ק"מ 373/405 1970 M 01:34:30
1888 1191 רחמים אברהם התעשייה האוירית ןתיקים 15 60-64 ק"מ 41/52 1948 M 01:34:31
1889 2031 קרן זגורי myway בוגרות 15 35-44 ק"מ 159/233 1974 F 01:34:34
1890 2029 יעל מוזס NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 56/88 1965 F 01:34:35
1891 1524 Ariel Ben Ami ותיקים 15 45-49 ק"מ 260/296 1967 M 01:34:41
1892 1061 ערן פורת בנק בינלאומי בוגרים 15 30-39 ק"מ 450/487 1977 M 01:34:41
1893 1252 תמיר זק חברת חשמל ותיקים 15 50-54 ק"מ 149/174 1961 M 01:34:41
1894 616 Robert Aron ותיקים 15 45-49 ק"מ 261/296 1964 M 01:34:44
1895 2317 מור בראונשטיין נשים 15 20-34 ק"מ 65/105 1979 F 01:34:46
1896 7085 רן אדלר בוגרים 15 40-44 ק"מ 374/405 1969 M 01:34:46
1897 2289 יסמין טוביה נשים 15 20-34 ק"מ 66/105 1985 F 01:34:47
1898 554 בוקי ברגמן קרוסבי קרו ותיקים 15 50-54 ק"מ 150/174 1962 M 01:34:49
1899 1085 אריה לוי מרת"א ותיקים 15 55-59 ק"מ 91/105 1955 M 01:34:50
1900 2266 טל קלנר SAP נשים 15 20-34 ק"מ 67/105 1983 F 01:34:52
1901 2178 רחלי חומסקי NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 57/88 1967 F 01:34:52
1902 349 אלי גורביץ בוגרים 15 40-44 ק"מ 375/405 1971 M 01:34:53
1903 1440 אייל שלייפר kovo2max בוגרים 15 30-39 ק"מ 451/487 1975 M 01:34:55
1904 2301 טניה יריומין מכון וינגייט ותיקות 15 45-49 ק"מ 58/88 1966 F 01:34:59
1905 1426 יגאל רונאי ותיקים 15 45-49 ק"מ 262/296 1964 M 01:35:03
1906 1514 צבי כפתורי ותיקים 15 70 ק"מ 5/7 1942 M 01:35:04
1907 2009 עדנה איל בוגרות 15 35-44 ק"מ 160/233 1977 F 01:35:05
1908 432 גיל בפמן ותיקים 15 50-54 ק"מ 151/174 1958 M 01:35:06
1909 2013 אורית בורן NITRO ותיקות 15 50-59 ק"מ 31/43 1962 F 01:35:06
1910 734 דן גלוון ותיקים 15 45-49 ק"מ 263/296 1964 M 01:35:06
1911 1013 צפריר גולן NITRO בוגרים 15 40-44 ק"מ 376/405 1970 M 01:35:07
1912 1968 ליטל וקסלר myway בוגרות 15 35-44 ק"מ 161/233 1975 F 01:35:09
1913 851 שחר/ בארד רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 377/405 1969 M 01:35:14
1914 711 רונן בראל ותיקים 15 50-54 ק"מ 152/174 1961 M 01:35:15
1915 2279 חן שטרנפלד נערים עד גיל 15 19 ק"מ 23/26 1994 M 01:35:17
1916 1731 אלון גולדשטיין בוגרים 15 30-39 ק"מ 452/487 1980 M 01:35:18
1917 2093 הדי מיכאליס ותיקות 15 45-49 ק"מ 59/88 1964 F 01:35:20
1918 2182 Gili Friedman נשים 15 20-34 ק"מ 68/105 1978 F 01:35:22
1919 2042 תמי קינן-שחורי NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 162/233 1974 F 01:35:28
1920 2548 בתיה גולן NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 163/233 1971 F 01:35:28
1921 2329 טל לוין החברים של שניאור בוגרות 15 35-44 ק"מ 164/233 1968 F 01:35:28
1922 2327 גלית לוי רצי רעננה נשים 15 20-34 ק"מ 69/105 1982 F 01:35:28
1923 13124 אופיר פלך בוגרים 15 40-44 ק"מ 378/405 1968 M 01:35:31
1924 1670 רועי ורמוס בוגרים 15 40-44 ק"מ 379/405 1970 M 01:35:36
1925 7001 משה סופר ותיקים 15 55-59 ק"מ 92/105 1955 M 01:35:40
1926 1226 דניאל שיבר שרות בתי הסהר בוגרים 15 30-39 ק"מ 453/487 1976 M 01:35:42
1927 2325 רננה פקטור בוגרות 15 35-44 ק"מ 165/233 1974 F 01:35:43
1928 1286 דורון ברגר בוגרים 15 40-44 ק"מ 380/405 1971 M 01:35:45
1929 1876 חגית שפושניק אינדיור בוגרות 15 35-44 ק"מ 166/233 1975 F 01:35:46
1930 1602 בר קמחי נערים עד גיל 15 19 ק"מ 24/26 1995 M 01:35:47
1931 1475 דניאל עזר נערים עד גיל 15 19 ק"מ 25/26 1995 M 01:35:48
1932 1931 מאיה ליבר נשים 15 20-34 ק"מ 70/105 1985 F 01:35:48
1933 2205 הילה אייל התעשייה האוירית בוגרות 15 35-44 ק"מ 167/233 1971 F 01:35:50
1934 1878 שלי כהן בוגרות 15 35-44 ק"מ 168/233 1976 F 01:35:51
1935 1095 יורם גונן הפועל עמק האושר ותיקים 15 50-54 ק"מ 153/174 1962 M 01:35:51
1936 1930 דליה טננבאום רצי המושבות בנימינה ותיקות 15 45-49 ק"מ 60/88 1967 F 01:35:54
1937 12554 אביגל סובלמן בוגרים 15 40-44 ק"מ 381/405 1968 M 01:35:55
1938 2080 גבי סובלמן רצי השפלה בוגרות 15 35-44 ק"מ 169/233 1973 F 01:35:56
1939 1964 ליהיא צוק בוברמן ZENמאמנים לחיים נשים 15 20-34 ק"מ 71/105 1980 F 01:35:56
1940 1116 טל חוטינר בוגרים 15 40-44 ק"מ 382/405 1971 M 01:36:00
1941 329 אמיר גרינשטיין בוגרים 15 30-39 ק"מ 454/487 1973 M 01:36:05
1942 2167 ליטל הס בוגרות 15 35-44 ק"מ 170/233 1976 F 01:36:07
1943 271 רני אוליבר הפועל אשקלון ותיקים 15 45-49 ק"מ 264/296 1964 M 01:36:15
1944 2185 ג'קי עבאדי ותיקות 15 50-59 ק"מ 32/43 1961 F 01:36:15
1945 2321 שיר אביב-ראובן בוגרות 15 35-44 ק"מ 171/233 1974 F 01:36:15
1946 162 ארז גולן ותיקים 15 45-49 ק"מ 265/296 1967 M 01:36:17
1947 617 מיקי מאמן בוגרים 15 40-44 ק"מ 383/405 1968 M 01:36:17
1948 1183 אהוד אבני קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 40-44 ק"מ 384/405 1969 M 01:36:19
1949 2111 אילת אגוזי אסא רופין עמק חפר בוגרות 15 35-44 ק"מ 172/233 1976 F 01:36:22
1950 2074 ענת ינון נשים 15 20-34 ק"מ 72/105 1986 F 01:36:24
1951 450 שלמה ארדיטי ןתיקים 15 60-64 ק"מ 42/52 1950 M 01:36:29
1952 2378 דני וייס בוגרים 15 30-39 ק"מ 455/487 1973 M 01:36:30
1953 2524 אריאלה שיפנבאור-וייס בוגרות 15 35-44 ק"מ 173/233 1973 F 01:36:31
1954 921 ניסים מזרחי רצי רעננה ותיקים 15 55-59 ק"מ 93/105 1954 M 01:36:41
1955 931 דוד מנדלוביץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 266/296 1966 M 01:36:42
1956 1907 יעלי תבור נשים 15 20-34 ק"מ 73/105 1984 F 01:36:43
1957 2535 סמדר שרר בוגרות 15 35-44 ק"מ 174/233 1971 F 01:36:44
1958 2534 רות דיין בוגרות 15 35-44 ק"מ 175/233 1969 F 01:36:45
1959 1581 שמואל פילי פילוסוף בוגרים 15 30-39 ק"מ 456/487 1975 M 01:36:45
1960 2226 עדנה גביש קאונטרי דקל ותיקות 15 60 ק"מ 4/11 1944 F 01:36:51
1961 1218 כפיר שרון התעשייה האוירית בוגרים 15 30-39 ק"מ 457/487 1975 M 01:36:57
1962 1279 אמיר באן רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 94/105 1956 M 01:37:00
1963 2091 נירית סטורלזי מרת"א נשים 15 20-34 ק"מ 74/105 1978 F 01:37:02
1964 1278 אילן יבלובסקי ותיקים 15 50-54 ק"מ 154/174 1962 M 01:37:04
1965 1008 הראל סמדר הסוללים י"ם בוגרים 15 30-39 ק"מ 458/487 1973 M 01:37:05
1966 1937 גלית לאור רצי הוד השרון ותיקות 15 45-49 ק"מ 61/88 1966 F 01:37:07
1967 1984 שירה באום בוגרות 15 35-44 ק"מ 176/233 1973 F 01:37:10
1968 5233 מאיר לוסקי ותיקים 15 45-49 ק"מ 267/296 1963 M 01:37:10
1969 2232 תמי בן אמיתי נשים 15 20-34 ק"מ 75/105 1980 F 01:37:12
1970 15 אחאב רון איילות ותיקים 15 50-54 ק"מ 155/174 1959 M 01:37:12
1971 2078 קמה שמעוני נשים 15 20-34 ק"מ 76/105 1986 F 01:37:12
1972 2137 רות בר לבב ותיקות 15 45-49 ק"מ 62/88 1967 F 01:37:13
1973 2146 איילת שמש ותיקות 15 45-49 ק"מ 63/88 1965 F 01:37:13
1974 7051 מיכל צוקר בוגרות 15 35-44 ק"מ 177/233 1977 F 01:37:14
1975 1118 עוזי דורון ותיקים 15 50-54 ק"מ 156/174 1960 M 01:37:14
1976 255 זאב זהר kovo2max ותיקים 15 50-54 ק"מ 157/174 1962 M 01:37:15
1977 1799 בועז פלטו משטרת ישראל בוגרים 15 40-44 ק"מ 385/405 1970 M 01:37:16
1978 1512 אשר ברייט ןתיקים 15 60-64 ק"מ 43/52 1950 M 01:37:17
1979 2271 מאי גרנות נשים 15 20-34 ק"מ 77/105 1987 F 01:37:18
1980 165 איתי בונה בוגרים 15 30-39 ק"מ 459/487 1978 M 01:37:19
1981 2261 תמר לכיש בוגרות 15 35-44 ק"מ 178/233 1973 F 01:37:20
1982 1971 דבורה בליי איילות ותיקות 15 60 ק"מ 5/11 1951 F 01:37:20
1983 2498 דורי חי ותיקים 15 50-54 ק"מ 158/174 1961 M 01:37:23
1984 704 ויקטור בן ארויה בנק הפועלים ותיקים 15 50-54 ק"מ 159/174 1959 M 01:37:25
1985 1920 דקלה עמר נשים 15 20-34 ק"מ 78/105 1979 F 01:37:27
1986 133 סער וודניק בוגרים 15 30-39 ק"מ 460/487 1978 M 01:37:29
1987 140 יניב יונגר בוגרים 15 30-39 ק"מ 461/487 1976 M 01:37:29
1988 1385 משה רונן ותיקים 15 50-54 ק"מ 160/174 1962 M 01:37:31
1989 1874 ליהי ליסר רצים עם אסף לב בוגרות 15 35-44 ק"מ 179/233 1971 F 01:37:32
1990 1728 משה כרם ותיקים 15 55-59 ק"מ 95/105 1956 M 01:37:33
1991 1740 עידן פלג בוגרים 15 40-44 ק"מ 386/405 1971 M 01:37:38
1992 1761 מושיק טייכהולץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 268/296 1967 M 01:37:41
1993 183 מיכה ברשפ ןתיקים 15 60-64 ק"מ 44/52 1951 M 01:37:46
1994 2036 מוניקה להב NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 180/233 1977 F 01:37:48
1995 403 ערן גלאור רצי כפר סבא בוגרים 15 40-44 ק"מ 387/405 1970 M 01:37:49
1996 1391 אייל פלדמן ותיקים 15 45-49 ק"מ 269/296 1965 M 01:37:54
1997 2033 שירי הראל אלבו NITRO נשים 15 20-34 ק"מ 79/105 1981 F 01:37:55
1998 2309 נוי קימורה נשים 15 20-34 ק"מ 80/105 1992 F 01:37:56
1999 1956 סיגלית ניר בוגרות 15 35-44 ק"מ 181/233 1973 F 01:37:59
2000 1331 יובל צור ותיקים 15 50-54 ק"מ 161/174 1960 M 01:38:00
2001 1910 מיכל לבנון ותיקות 15 45-49 ק"מ 64/88 1967 F 01:38:03
2002 2019 גלי שוקרון NITRO נשים 15 20-34 ק"מ 81/105 1982 F 01:38:03
2003 228 עפר אריאלי רמת השרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 162/174 1961 M 01:38:04
2004 2219 קלאודיה תורן myway ותיקות 15 50-59 ק"מ 33/43 1959 F 01:38:05
2005 411 רון בבקוב רצי רמת השרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 163/174 1962 M 01:38:06
2006 2188 פרח משיח בוגרות 15 35-44 ק"מ 182/233 1968 F 01:38:09
2007 28 אבנר קפלן בוגרים 15 40-44 ק"מ 388/405 1970 M 01:38:13
2008 2028 שרון שכטר בוגרות 15 35-44 ק"מ 183/233 1969 F 01:38:19
2009 830 סייפן וינברג קבוצת הריצה של צה?ל בוגרים 15 30-39 ק"מ 462/487 1974 M 01:38:19
2010 1585 אילן ברוכיס Run4it ותיקים 15 45-49 ק"מ 270/296 1963 M 01:38:20
2011 2245 נגה לסר בוגרות 15 35-44 ק"מ 184/233 1977 F 01:38:21
2012 2047 דנה גוטמן נשים 15 20-34 ק"מ 82/105 1978 F 01:38:24
2013 118 דוד בוחניק ותיקים 15 50-54 ק"מ 164/174 1958 M 01:38:27
2014 7047 עידן למרן בוגרים 15 40-44 ק"מ 389/405 1968 M 01:38:27
2015 1881 ענבל נעים נשים 15 20-34 ק"מ 83/105 1983 F 01:38:27
2016 1583 ניר פלג ותיקים 15 45-49 ק"מ 271/296 1966 M 01:38:30
2017 676 אריאל קומיסר ותיקים 15 45-49 ק"מ 272/296 1967 M 01:38:30
2018 1649 צביקה ברונשטיין ותיקים 15 55-59 ק"מ 96/105 1956 M 01:38:32
2019 439 חגי ברגמן מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ןתיקים 15 60-64 ק"מ 45/52 1952 M 01:38:37
2020 1939 אורנה קרנר בוגרות 15 35-44 ק"מ 185/233 1968 F 01:38:37
2021 1988 רויטל עטיה מועדון ארוחת הבוקר ירושלים ותיקות 15 50-59 ק"מ 34/43 1960 F 01:38:38
2022 760 רונן ול קבוצת הריצה של צה?ל ותיקים 15 45-49 ק"מ 273/296 1966 M 01:38:38
2023 779 אסף ניסנבוים בוגרים 15 29-20 ק"מ 182/187 1984 M 01:38:42
2024 1877 דינה כהן ותיקות 15 60 ק"מ 6/11 1948 F 01:38:48
2025 2304 הדס כץ שגיא בוגרות 15 35-44 ק"מ 186/233 1974 F 01:38:48
2026 1135 מיכה מוסקו ותיקים 15 45-49 ק"מ 274/296 1964 M 01:38:50
2027 7055 רותם שטילמן הפועל אשקלון ותיקות 15 45-49 ק"מ 65/88 1965 F 01:38:53
2028 2431 רנן דורון myway ותיקים 15 50-54 ק"מ 165/174 1960 M 01:38:54
2029 726 עוז רותם הפועל אשקלון בוגרים 15 30-39 ק"מ 463/487 1975 M 01:39:02
2030 2428 יוסי חתן בוגרים 15 30-39 ק"מ 464/487 1979 M 01:39:03
2031 90 ניר קופמן Easy Speed ותיקים 15 50-54 ק"מ 166/174 1962 M 01:39:03
2032 1685 אלדד ארוטשס Easy Speed בוגרים 15 30-39 ק"מ 465/487 1979 M 01:39:04
2033 699 חיים חכם ותיקים 15 55-59 ק"מ 97/105 1953 M 01:39:05
2034 2347 יולי יוסקו נשים 15 20-34 ק"מ 84/105 1981 F 01:39:09
2035 2305 אלונה שטרנברג בוגרות 15 35-44 ק"מ 187/233 1975 F 01:39:19
2036 1849 חוי זוסמן בן עמי אינדיור בוגרות 15 35-44 ק"מ 188/233 1975 F 01:39:21
2037 2105 מיטל חיימוביץ נשים 15 20-34 ק"מ 85/105 1984 F 01:39:26
2038 1702 Ben Weinstock בוגרים 15 30-39 ק"מ 466/487 1978 M 01:39:26
2039 1667 Ran Weinstock בוגרים 15 30-39 ק"מ 467/487 1974 M 01:39:27
2040 1884 שלומית לן מרת"א ותיקות 15 50-59 ק"מ 35/43 1959 F 01:39:27
2041 1307 רונן מנדל myway ותיקים 15 50-54 ק"מ 167/174 1962 M 01:39:28
2042 762 אברהם סמוגורה ותיקים 15 55-59 ק"מ 98/105 1954 M 01:39:28
2043 1859 אפרת קלמר בוגרות 15 35-44 ק"מ 189/233 1972 F 01:39:35
2044 1776 אבי אברמוביץ מרת"א ותיקים 15 50-54 ק"מ 168/174 1959 M 01:39:36
2045 2418 נועם נוסבוים בוגרים 15 40-44 ק"מ 390/405 1969 M 01:39:41
2046 2116 מירב אסייד בוגרות 15 35-44 ק"מ 190/233 1972 F 01:39:43
2047 1327 דוד פונר ZENמאמנים לחיים ותיקים 15 45-49 ק"מ 275/296 1966 M 01:39:49
2048 2263 מורן ;ארז נשים 15 20-34 ק"מ 86/105 1980 F 01:39:49
2049 257 רן לאור רצי הוד השרון ותיקים 15 45-49 ק"מ 276/296 1963 M 01:39:51
2050 2568 דניאלה ריבר בוגרות 15 35-44 ק"מ 191/233 1973 F 01:39:52
2051 1302 גלעד כהן ותיקים 15 45-49 ק"מ 277/296 1963 M 01:39:57
2052 1386 אלעד ויידמן בוגרים 15 30-39 ק"מ 468/487 1979 M 01:40:00
2053 2546 קרן אור עמרם בוגרות 15 35-44 ק"מ 192/233 1976 F 01:40:03
2054 2216 דלית גולדשטיין חברת חשמל ותיקות 15 45-49 ק"מ 66/88 1965 F 01:40:04
2055 2184 אדוה זך-מאור בוגרות 15 35-44 ק"מ 193/233 1975 F 01:40:05
2056 1888 קרן כץ Zone 3 בוגרות 15 35-44 ק"מ 194/233 1975 F 01:40:05
2057 2145 יפעת בנדל בוגרות 15 35-44 ק"מ 195/233 1973 F 01:40:17
2058 1573 אמציה עורקבי כפר המכביה ותיקים 15 70 ק"מ 6/7 1937 M 01:40:19
2059 569 צביקה עוז איילות ותיקים 15 70 ק"מ 7/7 1941 M 01:40:23
2060 2231 עינבל שי בוגרות 15 35-44 ק"מ 196/233 1969 F 01:40:24
2061 2242 רוית אוזן בוגרות 15 35-44 ק"מ 197/233 1971 F 01:40:28
2062 2310 חן רון נשים 15 20-34 ק"מ 87/105 1978 F 01:40:32
2063 1967 אפי הולדשטיין Road Runner ותיקות 15 50-59 ק"מ 36/43 1961 F 01:40:34
2064 334 איזי הולדשטיין ותיקים 15 50-54 ק"מ 169/174 1960 M 01:40:34
2065 2085 נילי בן אריה בוגרות 15 35-44 ק"מ 198/233 1974 F 01:40:41
2066 675 אנטולי גלזרוב ותיקים 15 65-69 ק"מ 9/11 1943 M 01:40:47
2067 1887 רות שחף מרת"א ותיקות 15 50-59 ק"מ 37/43 1956 F 01:40:54
2068 1019 אברהם פרנקו הפועל אשקלון ותיקים 15 45-49 ק"מ 278/296 1964 M 01:40:55
2069 1978 שירלי גלזר בוגרות 15 35-44 ק"מ 199/233 1973 F 01:40:56
2070 2108 ליעד פולק נשים 15 20-34 ק"מ 88/105 1988 F 01:40:57
2071 380 אריק הייבלום עולם המים בוגרים 15 40-44 ק"מ 391/405 1971 M 01:40:58
2072 1892 שרון זלצמן kovo2max בוגרות 15 35-44 ק"מ 200/233 1971 F 01:41:05
2073 2567 איריס ארליך בוגרות 15 35-44 ק"מ 201/233 1972 F 01:41:06
2074 13286 רותי טיגר kovo2max ותיקות 15 45-49 ק"מ 67/88 1965 F 01:41:08
2075 2312 מירב רוזנשטיין מועדון ארוחת הבוקר ירושלים נשים 15 20-34 ק"מ 89/105 1978 F 01:41:16
2076 749 אלי בר-און בוגרים 15 40-44 ק"מ 392/405 1972 M 01:41:16
2077 844 אייל דרי הישגים בוגרים 15 40-44 ק"מ 393/405 1968 M 01:41:17
2078 1882 orly feist בוגרות 15 35-44 ק"מ 202/233 1974 F 01:41:20
2079 1913 שירי בן עמי kovo2max נשים 15 20-34 ק"מ 90/105 1984 F 01:41:21
2080 1653 מיכאל שנהב איילות ותיקים 15 45-49 ק"מ 279/296 1963 M 01:41:28
2081 2530 רותי בידץ רצי גליל תחתון ותיקות 15 45-49 ק"מ 68/88 1967 F 01:41:28
2082 1908 גלי קטן ותיקות 15 45-49 ק"מ 69/88 1964 F 01:41:33
2083 2201 דורית לרנר נשים 15 20-34 ק"מ 91/105 1978 F 01:41:34
2084 854 אמיר רוזנבלום בוגרים 15 40-44 ק"מ 394/405 1969 M 01:41:36
2085 1943 יפעת מידב בוגרות 15 35-44 ק"מ 203/233 1970 F 01:41:39
2086 652 גדעון מקובסקי ותיקים 15 45-49 ק"מ 280/296 1964 M 01:41:44
2087 12534 טלי שרי ותיקות 15 45-49 ק"מ 70/88 1967 F 01:41:48
2088 1938 יונת עסיס בוגרות 15 35-44 ק"מ 204/233 1973 F 01:41:54
2089 1687 יובל טל בוגרים 15 30-39 ק"מ 469/487 1978 M 01:41:54
2090 2248 רותי רוזלי Road Runner ותיקות 15 50-59 ק"מ 38/43 1959 F 01:41:55
2091 2048 Anat Laichter נשים 15 20-34 ק"מ 92/105 1978 F 01:41:55
2092 1783 אלי פלג ותיקים 15 50-54 ק"מ 170/174 1962 M 01:41:56
2093 1058 דב רדליך בנק בינלאומי ןתיקים 15 60-64 ק"מ 46/52 1949 M 01:42:01
2094 1895 מירית כהן בוגרות 15 35-44 ק"מ 205/233 1968 F 01:42:01
2095 1883 אסתי ארנון Easy Speed ותיקות 15 45-49 ק"מ 71/88 1965 F 01:42:02
2096 1638 עומר ברוקשטיין בוגרים 15 30-39 ק"מ 470/487 1982 M 01:42:05
2097 2300 שפריר גפנר מכון וינגייט ותיקים 15 55-59 ק"מ 99/105 1957 M 01:42:08
2098 1233 איל בן בסט שרות בתי הסהר בוגרים 15 40-44 ק"מ 395/405 1970 M 01:42:10
2099 1009 שי חיימובסקי בוגרים 15 40-44 ק"מ 396/405 1969 M 01:42:11
2100 2550 יעל דניאלי NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 72/88 1967 F 01:42:12
2101 2286 ענבל שקד רצי כפר סבא בוגרות 15 35-44 ק"מ 206/233 1974 F 01:42:13
2102 2056 עדי סגל נשים 15 20-34 ק"מ 93/105 1987 F 01:42:19
2103 413 שי מנה בוגרים 15 40-44 ק"מ 397/405 1971 M 01:42:24
2104 1539 דורון בר שלום בוגרים 15 30-39 ק"מ 471/487 1976 M 01:42:27
2105 1033 רותם שדה בוגרים 15 40-44 ק"מ 398/405 1971 M 01:42:36
2106 2172 ניצה למדן ותיקות 15 50-59 ק"מ 39/43 1960 F 01:42:36
2107 2075 מיכל כ"ץ בוגרות 15 35-44 ק"מ 207/233 1970 F 01:42:41
2108 1974 mandi abram בוגרות 15 35-44 ק"מ 208/233 1973 F 01:42:41
2109 2043 שירי הוס נשים 15 20-34 ק"מ 94/105 1983 F 01:42:41
2110 2480 תומר גולן בוגרים 15 30-39 ק"מ 472/487 1973 M 01:42:42
2111 2553 הודיה גולן נשים 15 20-34 ק"מ 95/105 1990 F 01:42:42
2112 2565 יעל לפידות רוקח Road Runner ותיקות 15 45-49 ק"מ 73/88 1967 F 01:42:54
2113 504 דני שחם אינדיור בוגרים 15 30-39 ק"מ 473/487 1975 M 01:42:55
2114 2404 שקד בז'ה בוגרים 15 29-20 ק"מ 183/187 1990 M 01:43:02
2115 1415 ירון בן אהרון ותיקים 15 50-54 ק"מ 171/174 1961 M 01:43:02
2116 2531 תואי משעל נערות עד גיל 15 19 ק"מ 4/5 1993 F 01:43:02
2117 2528 אסתר דיין הפועל עמק האושר ותיקות 15 45-49 ק"מ 74/88 1965 F 01:43:03
2118 2262 שרון כספי רצי הוד השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 209/233 1971 F 01:43:04
2119 2422 דן רון בוגרים 15 40-44 ק"מ 399/405 1968 M 01:43:04
2120 317 ניסים נעים קרוסבי קרו בוגרים 15 29-20 ק"מ 184/187 1984 M 01:43:05
2121 11522 ענבל מנור בוגרות 15 35-44 ק"מ 210/233 1972 F 01:43:09
2122 686 איתי אבנרי בוגרים 15 30-39 ק"מ 474/487 1974 M 01:43:09
2123 1481 אלון אבנרי בוגרים 15 30-39 ק"מ 475/487 1978 M 01:43:11
2124 1504 בעז פינקלשטיין ותיקים 15 45-49 ק"מ 281/296 1965 M 01:43:14
2125 2060 מילה אוזרסקי נשים 15 20-34 ק"מ 96/105 1982 F 01:43:16
2126 2490 דן בר דוב אינדיור ותיקים 15 50-54 ק"מ 172/174 1958 M 01:43:17
2127 1412 פיני סולומון ותיקים 15 45-49 ק"מ 282/296 1963 M 01:43:25
2128 2292 עידית פולטין רצי הוד השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 211/233 1972 F 01:43:32
2129 125 פליקס פרוכטמן רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 40-44 ק"מ 400/405 1969 M 01:43:33
2130 130 מיכאל רייזמן ותיקים 15 55-59 ק"מ 100/105 1955 M 01:43:48
2131 129 אבישי שחר מרת"א ןתיקים 15 60-64 ק"מ 47/52 1948 M 01:43:48
2132 1203 אורי לכיש התעשייה האוירית ותיקים 15 65-69 ק"מ 10/11 1946 M 01:43:54
2133 24 חזי ניסן קבוצת הריצה של צה?ל ותיקים 15 45-49 ק"מ 283/296 1965 M 01:44:01
2134 2002 נילי וייס קבוצת הריצה של צה?ל בוגרות 15 35-44 ק"מ 212/233 1975 F 01:44:02
2135 1998 שירלי סובל קבוצת הריצה של צה?ל בוגרות 15 35-44 ק"מ 213/233 1974 F 01:44:03
2136 5356 ראול פסקו רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 101/105 1956 M 01:44:06
2137 658 יונתן מילר משרד החוץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 284/296 1965 M 01:44:07
2138 579 דורון גורודצקי איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 48/52 1948 M 01:44:11
2139 463 שאול שניידר רצי המושבות בנימינה ותיקים 15 45-49 ק"מ 285/296 1966 M 01:44:12
2140 2156 עדי ליליאור רצי המושבות בנימינה ותיקות 15 45-49 ק"מ 75/88 1966 F 01:44:13
2141 13496 חגית וייס בוגרות 15 35-44 ק"מ 214/233 1969 F 01:44:17
2142 1950 רותי גבעון ותיקות 15 50-59 ק"מ 40/43 1960 F 01:44:22
2143 1851 ליאת אבהר בוגרות 15 35-44 ק"מ 215/233 1973 F 01:44:25
2144 1861 אורית ישראל ותיקות 15 45-49 ק"מ 76/88 1964 F 01:44:43
2145 942 אלדד עוזיאל בוגרים 15 30-39 ק"מ 476/487 1980 M 01:44:46
2146 2049 Ronit Kimhazi בוגרות 15 35-44 ק"מ 216/233 1974 F 01:44:51
2147 2064 יעל ברק בוגרות 15 35-44 ק"מ 217/233 1977 F 01:44:59
2148 2495 שלמה אלון myway ןתיקים 15 60-64 ק"מ 49/52 1948 M 01:45:00
2149 1038 משה חמו בוגרים 15 40-44 ק"מ 401/405 1971 M 01:45:28
2150 2162 חלי חמו בוגרות 15 35-44 ק"מ 218/233 1971 F 01:45:28
2151 1615 צביקה ארצי ןתיקים 15 60-64 ק"מ 50/52 1951 M 01:45:38
2152 7032 טל ראשוני בוגרות 15 35-44 ק"מ 219/233 1974 F 01:45:39
2153 2199 אורית שליט אדמוני NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 77/88 1966 F 01:45:41
2154 480 יובל יחיאל בוגרים 15 30-39 ק"מ 477/487 1974 M 01:45:47
2155 2354 טל קמלוב נשים 15 20-34 ק"מ 97/105 1991 F 01:45:49
2156 1771 Alon Avisar בוגרים 15 29-20 ק"מ 185/187 1990 M 01:45:49
2157 1945 עירית אפוטקר בוגרות 15 35-44 ק"מ 220/233 1974 F 01:45:55
2158 2117 ורד בכור נשים 15 20-34 ק"מ 98/105 1979 F 01:45:58
2159 1175 אברהם שגב ותיקים 15 45-49 ק"מ 286/296 1964 M 01:46:03
2160 1779 עמית רוזנר בוגרים 15 30-39 ק"מ 478/487 1977 M 01:46:12
2161 126 יריב נורנברג בוגרים 15 30-39 ק"מ 479/487 1974 M 01:46:13
2162 1897 זהבה אלוני בוגרות 15 35-44 ק"מ 221/233 1972 F 01:46:20
2163 2196 רינה בסלו רצי רמת השרון בוגרות 15 35-44 ק"מ 222/233 1972 F 01:46:22
2164 2281 רביב קורץ ותיקות 15 45-49 ק"מ 78/88 1965 F 01:46:27
2165 789 בני גץ אינטל ותיקים 15 45-49 ק"מ 287/296 1967 M 01:46:34
2166 357 Darryl Jackson ותיקים 15 45-49 ק"מ 288/296 1965 M 01:46:43
2167 343 פול סמיט איילות ןתיקים 15 60-64 ק"מ 51/52 1950 M 01:46:43
2168 1951 אפרת בן חורין רצי רמת השרון ותיקות 15 50-59 ק"מ 41/43 1962 F 01:46:46
2169 2375 גיל ברקאי ותיקים 15 45-49 ק"מ 289/296 1965 M 01:46:49
2170 2027 שלומית בולג ותיקות 15 60 ק"מ 7/11 1952 F 01:46:54
2171 2154 עמית גנאור Team Dalit בוגרות 15 35-44 ק"מ 223/233 1974 F 01:47:08
2172 394 שמוליק משי בוגרים 15 40-44 ק"מ 402/405 1970 M 01:47:10
2173 2251 אורנה רצון בוגרות 15 35-44 ק"מ 224/233 1972 F 01:47:18
2174 88 עופר ביידה שוונג ותיקים 15 45-49 ק"מ 290/296 1966 M 01:47:24
2175 1840 ראובן ניראן רצי בנק לאומי ותיקים 15 55-59 ק"מ 102/105 1956 M 01:47:32
2176 2174 מרים פרחי-רודריג מרת"א ותיקות 15 60 ק"מ 8/11 1950 F 01:47:34
2177 62 אמנון אורן ותיקים 15 50-54 ק"מ 173/174 1961 M 01:47:37
2178 67 קובי אורן בוגרים 15 40-44 ק"מ 403/405 1972 M 01:47:38
2179 2259 זהבה דויטש נשים 15 20-34 ק"מ 99/105 1978 F 01:47:57
2180 2187 ליזי סיני יהושוע עיריית ת"א בוגרות 15 35-44 ק"מ 225/233 1971 F 01:48:06
2181 770 אוהד גרטל בוגרים 15 29-20 ק"מ 186/187 1988 M 01:48:07
2182 2403 אילון בז'ה ותיקים 15 45-49 ק"מ 291/296 1967 M 01:48:11
2183 2176 מרינה קריסטל ENDURE ותיקות 15 50-59 ק"מ 42/43 1962 F 01:48:13
2184 2113 סמדר גרונדלנד קאנטרי כפר סבא ותיקות 15 45-49 ק"מ 79/88 1966 F 01:48:13
2185 2376 גיא חרס ותיקים 15 45-49 ק"מ 292/296 1964 M 01:48:20
2186 2323 מרגלית איסק רצי המושבות בנימינה נשים 15 20-34 ק"מ 100/105 1981 F 01:48:21
2187 1686 כפיר איסק רצי המושבות בנימינה בוגרים 15 30-39 ק"מ 480/487 1976 M 01:48:21
2188 2151 מיה צחור ותיקות 15 45-49 ק"מ 80/88 1966 F 01:48:22
2189 2246 טובה קידר ותיקות 15 60 ק"מ 9/11 1948 F 01:48:27
2190 138 אפי נוימן בוגרים 15 40-44 ק"מ 404/405 1969 M 01:48:45
2191 2025 טלי שינברג NITRO נשים 15 20-34 ק"מ 101/105 1978 F 01:49:23
2192 2059 מיכל אלוני בוגרות 15 35-44 ק"מ 226/233 1976 F 01:49:24
2193 381 לנה זגולוביץ רצי רמת השרון נשים 15 20-34 ק"מ 102/105 1988 F 01:49:26
2194 1885 טינה פסח מרת"א ותיקות 15 60 ק"מ 10/11 1949 F 01:49:33
2195 1916 איילת שטיינברג cellebrite בוגרות 15 35-44 ק"מ 227/233 1969 F 01:49:53
2196 2222 עידית כהן ותיקות 15 45-49 ק"מ 81/88 1964 F 01:50:25
2197 1961 תהל בן פורת NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 82/88 1963 F 01:50:30
2198 11637 שרון פרלמוטר בוגרות 15 35-44 ק"מ 228/233 1969 F 01:50:33
2199 707 גבי בן משה בוגרים 15 30-39 ק"מ 481/487 1982 M 01:50:34
2200 2352 זוהר אמסלם נשים 15 20-34 ק"מ 103/105 1990 F 01:50:52
2201 1768 חיים אמסלם ותיקים 15 55-59 ק"מ 103/105 1955 M 01:50:52
2202 153 שלומי נחומסון בוגרים 15 30-39 ק"מ 482/487 1979 M 01:50:56
2203 1721 רן אברמוביץ ותיקים 15 45-49 ק"מ 293/296 1966 M 01:51:02
2204 1042 יגאל ארז רצי רעננה ותיקים 15 65-69 ק"מ 11/11 1947 M 01:51:08
2205 1860 שלומית שבו רשות שדות התעופה ותיקות 15 45-49 ק"מ 83/88 1964 F 01:51:47
2206 2343 אילנה שרקין אטיאס בוגרות 15 35-44 ק"מ 229/233 1970 F 01:52:26
2207 328 Roee Licht cellebrite בוגרים 15 30-39 ק"מ 483/487 1979 M 01:53:13
2208 915 אור פורן בוגרים 15 30-39 ק"מ 484/487 1982 M 01:53:19
2209 2314 הנריאט ליליאן ותיקות 15 45-49 ק"מ 84/88 1965 F 01:53:25
2210 2197 דגנית סיון בוגרות 15 35-44 ק"מ 230/233 1973 F 01:53:26
2211 1216 שמי שטרנפלד התעשייה האוירית ותיקים 15 55-59 ק"מ 104/105 1954 M 01:53:58
2212 606 זאב עמית ןתיקים 15 60-64 ק"מ 52/52 1951 M 01:54:27
2213 1953 תמר מגן NITRO בוגרות 15 35-44 ק"מ 231/233 1968 F 01:54:59
2214 2183 אנני אדלר ותיקות 15 60 ק"מ 11/11 1950 F 01:55:00
2215 146 ידין גלעדי ותיקים 15 45-49 ק"מ 294/296 1966 M 01:55:03
2216 2533 דנה ויתקון ZENמאמנים לחיים בוגרות 15 35-44 ק"מ 232/233 1975 F 01:55:49
2217 2152 רות בארלי kovo2max ותיקות 15 50-59 ק"מ 43/43 1960 F 01:56:07
2218 63 גל אורן בוגרים 15 29-20 ק"מ 187/187 1988 M 01:57:08
2219 2336 אורית פתאל קאנטרי כפר סבא ותיקות 15 45-49 ק"מ 85/88 1966 F 01:57:45
2220 1863 מיכל סונסינו NITRO ותיקות 15 45-49 ק"מ 86/88 1967 F 01:58:09
2221 2537 רוית שרוני מני קורן ותיקות 15 45-49 ק"מ 87/88 1967 F 01:58:21
2222 619 ציון רצון בוגרים 15 30-39 ק"מ 485/487 1975 M 02:01:44
2223 2061 מיכל רצון בוגרות 15 35-44 ק"מ 233/233 1976 F 02:01:46
2224 1123 מוטי נחום עיריית ת"א ותיקים 15 45-49 ק"מ 295/296 1966 M 02:02:42
2225 650 מוטי רמז kovo2max ותיקים 15 45-49 ק"מ 296/296 1966 M 02:03:56
2226 7091 עדנה ביגל ותיקות 15 45-49 ק"מ 88/88 1963 F 02:04:24
2227 7092 ישי בית און רצי רמת השרון ותיקים 15 55-59 ק"מ 105/105 1955 M 02:04:42
2228 2068 איהו גברה נערים עד גיל 15 19 ק"מ 26/26 1995 M 00:40:19
2229 1363 אייל מדר Road Runner בוגרים 15 30-39 ק"מ 486/487 1981 M 00:41:17
2230 1176 דורון צוף ותיקים 15 50-54 ק"מ 174/174 1961 M 00:47:02
2231 7099 נוי אורלינסקי בוגרים 15 30-39 ק"מ 487/487 1976 M 00:48:06
2232 1867 ג'ני שוסטר נשים 15 20-34 ק"מ 104/105 1982 F 00:54:48
2233 7043 הדר הרשקובץ נשים 15 20-34 ק"מ 105/105 1983 F 00:55:02
2234 2308 עדן בריל עציון נערות עד גיל 15 19 ק"מ 5/5 1995 F 00:59:34
2235 100 עופר בר בוגרים 15 40-44 ק"מ 405/405 1970 M 01:33:08

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור