11
ינואר
2012

מרוץ הצדעה לצה"ל 2012

מנהל: עיריית טבריה-מחלקת ספורט
הרשמה מוקדמת עד: 15/12/2011 22:00
ענף: ריצה
שעת כינוס: 14:00
הרשמה מאוחרת עד: 05/01/2012 12:00

מרוץ הצדעה לצה"ל 2012

מקום מספר שם פרטי שם משפחה מועדון גיל מין מקום/מתוך קב.גיל תוצאה
1 1536 איתי מגידי מכ. תל אביב 31 M 1/561 MOPEN 00:30:22
3 1543 דמאסו זגייה הפ. אתלטי אורן השרון 21 M 3/561 MOPEN 00:31:02
5 1532 דרור מנור אס. רמת השרון 26 M 5/561 MOPEN 00:31:37
4 1641 אסקנו אדסו מכבי יג ראשלצ 26 M 4/561 MOPEN 00:31:37
9 1525 עומר אלמוג מכ. תל אביב 18 M 1/1/70 MTO19 00:32:13
11 1541 דן סלפטר הפ. אתלטי אורן השרון 27 M 10/561 MOPEN 00:32:28
10 1514 אמיר רמון שריד 26 M 9/561 MOPEN 00:32:28
14 1454 מלקאמו גמבר עמ. הצבי 21 M 13/561 MOPEN 00:33:04
15 1410 אביחי גודמן מכ. תל אביב 32 M 14/561 MOPEN 00:33:09
16 1560 Taher Ali Saleh Aliohar Jordan 20 M 15/561 MOPEN 00:33:12
17 1559 Malek Mohammad Ibrahim Yosef Jordan 19 M 1/2/70 MTO19 00:33:52
18 1545 אינדקלאו גזהיי הפ. אתלטי אורן השרון 31 M 16/561 MOPEN 00:33:53
20 1526 בני אלהין מכ. תל אביב 17 M 1/3/70 MTO19 00:34:31
21 1456 יגאל לב איילות 27 M 18/561 MOPEN 00:34:35
27 1542 אדרגו באשה הפ. אתלטי אורן השרון 20 M 23/561 MOPEN 00:35:11
28 1446 אלמיו צגאי מכ. חיפה כרמל 39 M 24/561 MOPEN 00:35:23
33 1338 גיל לוטם בית הלוחם חיפה 50 M 1/1/26 M5054 00:35:52
34 1635 לורנה קורלימה צמטאי הפ. אתלטי אורן השרון 24 F 1/1/62 FOPEN 00:35:57
35 1530 בריהון טעמה מכ. תל אביב 17 M 1/5/70 MTO19 00:36:01
38 1535 איתי גלזר אס. רמת השרון 26 M 31/561 MOPEN 00:36:13
46 1428 דוד רסקאי משטרת ישראל 49 M 1/1/58 M4549 00:36:29
48 1647 טרקין אדגו מכבי חיפה כרמל 19 M 1/6/70 MTO19 00:36:37
49 1648 ינאי דהרי איילות 46 M 1/2/58 M4549 00:36:39
55 1527 שמואל גירטה מכ. תל אביב 19 M 1/7/70 MTO19 00:36:49
58 1544 אשר ווסה הפ. אתלטי אורן השרון 37 M 46/561 MOPEN 00:36:54
73 1633 אזאוונט טקה מכ. תל אביב 22 F 1/2/62 FOPEN 00:37:39
74 1649 אריה גמליאל רצי רמת השרון 55 M 1/1/20 M5559 00:37:41
75 1546 דסטה דני הפ. אתלטי אורן השרון 44 M 1/2/81 M4044 00:37:46
77 1358 קובי צבילה הרצים החופשיים 42 M 1/3/81 M4044 00:37:51
79 1399 שמוליק טובי רפאל 36 M 63/561 MOPEN 00:37:52
106 1367 דניאל פלזנשטיין איילות 55 M 1/2/20 M5559 00:38:39
109 1528 יוסי מולה מכ. תל אביב 16 M 1/9/70 MTO19 00:38:42
111 1556 Rafi Dyab Mohammad al Hanahnah Jordan 23 M 92/561 MOPEN 00:38:45
113 1610 רוני גדיש הפ. חולון 25 F 1/3/62 FOPEN 00:38:50
114 1418 שרון אלימלך משטרת ישראל 40 M 1/4/81 M4044 00:38:54
125 1327 שמעון זרביב סוללים ים 48 M 1/3/58 M4549 00:39:16
128 1518 דן ליש משטרת ישראל 36 M 103/561 MOPEN 00:39:20
129 1513 יאיר שחר תל אביב 26 M 104/561 MOPEN 00:39:21
132 1388 DARIUS DEGUTIS Lithuania 49 M 1/4/58 M4549 00:39:24
135 1595 פני בייסרון הפועל י-ם אשת הברזל 20 F 1/4/62 FOPEN 00:39:25
139 1373 חנן פילוסוף איילות 44 M 1/6/81 M4044 00:39:28
160 1421 יעקב משיח משטרת ישראל 35 M 128/561 MOPEN 00:40:07
181 1352 FLORIAN DURAGER Austria 26 M 148/561 MOPEN 00:40:32
182 1301 ראובן מילמן יעדים ריצה וטריאתלון 49 M 1/5/58 M4549 00:40:34
183 1396 שרון דה קסטרו רפאל 36 M 149/561 MOPEN 00:40:35
201 1326 ארי לויטם רצי בית שמש 23 M 167/561 MOPEN 00:41:15
207 1344 דוידי סגל דואר נע בית הכרם 55 M 1/3/20 M5559 00:41:23
209 1351 BERNHARD LEBER Austria 27 M 174/561 MOPEN 00:41:25
222 1389 סולטאן אבו סעדה עספיא 27 M 185/561 MOPEN 00:41:40
223 1463 עמית אליהו רצי בית ירח 15 M 15/70 MTO19 00:41:42
226 1329 רותם ארד קרית חיים 22 M 188/561 MOPEN 00:41:45
228 1470 עופר גלזמן רצי בית ירח 18 M 16/70 MTO19 00:41:48
229 1451 איציק יפרח RunBraude College 56 M 1/4/20 M5559 00:41:50
230 1385 משה חגבי עמק האושר 61 M 1/7/12 M6064 00:41:54
231 1500 שמעון מימרם אורט טבריה 16 M 17/70 MTO19 00:41:55
240 1604 אור כרמלי מכ. תל אביב 36 F 1/1/32 F3544 00:42:06
248 1608 שירי פרידמן עמק האושר 37 F 1/2/32 F3544 00:42:17
252 1529 משה אדגו מכ. תל אביב 18 M 18/70 MTO19 00:42:19
256 1378 משה הופמן רצי רעננה 61 M 2/7/12 M6064 00:42:33
257 1444 ערן פרידמן אלוני אבא 39 M 209/561 MOPEN 00:42:34
260 1342 רותם בריל קרית טבעון 31 M 212/561 MOPEN 00:42:38
262 1646 אברהם קולמן מכבי תל אביב 57 M 1/5/20 M5559 00:42:45
270 1471 ניר שרי רצי בית ירח 18 M 20/70 MTO19 00:42:50
273 1355 תומר כהן נהריה 22 M 222/561 MOPEN 00:42:59
274 1343 דוד אלביליה פוריה עלית 16 M 21/70 MTO19 00:43:00
276 1578 אלונה אברין איילות 45 F 1/1/15 F4554 00:43:03
285 1392 שרון אביב רפאל 42 M 1/12/81 M4044 00:43:22
286 1569 ענבר טובי עכו 29 F 1/6/62 FOPEN 00:43:25
289 1520 עמית וצקי רצי בית ירח 19 M 22/70 MTO19 00:43:29
292 1403 רן מירון רפאל 39 M 235/561 MOPEN 00:43:32
296 1400 תמיר יגאל רפאל 44 M 13/81 M4044 00:43:46
297 1416 משה צברי משטרת ישראל 51 M 1/2/26 M5054 00:43:47
308 1643 קרומהולץ רונן רצי הוד השרון 44 M 15/81 M4044 00:44:05
312 1332 דוד דדיה קרית חיים 49 M 1/7/58 M4549 00:44:10
322 1307 אלעד טאובר אריות 35 M 259/561 MOPEN 00:44:21
333 1473 ליאור חביב רצי בית ירח 19 M 23/70 MTO19 00:44:41
337 1482 יוסי אסרסו אחרי 19 M 24/70 MTO19 00:44:44
336 1419 יוסי קליין משטרת ישראל 42 M 18/81 M4044 00:44:44
339 1309 שמעון מיארה איילות 60 M 3/7/12 M6064 00:44:47
340 1337 שמעון לבנה בית הלוחם חיפה 49 M 1/8/58 M4549 00:44:49
341 1495 אביאל כהן אורט טבריה 16 M 25/70 MTO19 00:44:54
350 1504 דור מזרחי אורט טבריה 18 M 26/70 MTO19 00:45:15
356 1402 גבי לוטבק רפאל 66 M 1/6/12 M6569 00:45:30
362 1457 דני גוטהולד ירושלים 66 M 2/6/12 M6569 00:45:34
361 1305 יפים ריסברג נצרת עילית 20 M 284/561 MOPEN 00:45:34
367 1350 FRANZ MAURER Austria 48 M 1/11/58 M4549 00:45:44
372 1420 עובדיה ישראלי משטרת ישראל 67 M 3/6/12 M6569 00:46:01
376 1345 לירון וולפמן קיבוץ גשר 17 M 28/70 MTO19 00:46:17
380 1398 ליאור חיימוב רפאל 51 M 1/3/26 M5054 00:46:20
381 1374 יוסי סמון גבעת אבני 44 M 22/81 M4044 00:46:22
386 1372 ערן גוטרמן קרית מוצקין 43 M 24/81 M4044 00:46:29
403 1391 יוסי מורד 54 M 1/4/26 M5054 00:46:47
389 1340 גיא פיניאן פוריה עלית 16 M 29/70 MTO19 00:46:35
407 1430 שריף חטיב משטרת ישראל 39 M 313/561 MOPEN 00:46:53
410 1512 שלומי זר עיריית טבריה 59 M 1/6/20 M5559 00:46:56
425 1308 עמוס קלמנוביץ רצי מצובה 41 M 25/81 M4044 00:47:20
432 1390 מור תרזי מצפה הילה 42 M 26/81 M4044 00:47:27
434 1349 ANTON HAIDER Austria 51 M 1/6/26 M5054 00:47:28
433 1603 איה כהן שער הגולן 44 F 1/3/32 F3544 00:47:28
439 1394 צביקה בר רפאל 53 M 1/7/26 M5054 00:47:32
442 1508 משה אליהו אורט טבריה 42 M 27/81 M4044 00:47:38
443 1509 אלי מאירי ארבל 34 M 339/561 MOPEN 00:47:39
448 1404 מינו מתיתיה רפאל 30 M 344/561 MOPEN 00:47:41
446 1405 ארז נשרים רפאל 25 M 342/561 MOPEN 00:47:41
451 1455 איתן רינדנאו חברת חשמל צפון 52 M 1/8/26 M5054 00:47:50
455 1494 אבי קטן אורט טבריה 17 M 31/70 MTO19 00:47:53
454 1502 סטאס לוחנין אורט טבריה 18 M 30/70 MTO19 00:47:53
453 1458 ליי ברנשטיין זכרון יעקב 48 M 17/58 M4549 00:47:53
456 1516 יוסי יוסף משטרת ישראל 30 M 348/561 MOPEN 00:47:57
461 1393 יגאל ארד רפאל 44 M 28/81 M4044 00:48:01
466 1423 איציק איטח משטרת ישראל 45 M 18/58 M4549 00:48:06
472 1600 עדי רונן הר חלוץ 14 F 1/9/12 FTO19 00:48:21
474 1314 עמיר אנוקוב רשות שדות התעופה 57 M 1/7/20 M5559 00:48:26
476 1362 אלדן בן זאב ארבל 32 M 360/561 MOPEN 00:48:28
481 1498 מאיר ראש אורט טבריה 17 M 34/70 MTO19 00:48:35
482 1594 שרון כספי תל אביב 40 F 1/4/32 F3544 00:48:38
490 1435 גיל רונן שדה אליעזר 52 M 1/9/26 M5054 00:48:49
498 1488 אוריה יערי אחרי 30 M 374/561 MOPEN 00:48:59
500 1412 מאהר קאסם מכבי חיפה ב 34 M 376/561 MOPEN 00:49:00
504 1617 גלוריה מרלו רצי בית ירח 16 F 2/9/12 FTO19 00:49:03
509 1427 אליהו דנדיקר משטרת ישראל 41 M 30/81 M4044 00:49:06
511 1459 עמרי עמירם רצי בית ירח 29 M 382/561 MOPEN 00:49:13
513 1310 עודד עינב איילות 76 M 1/7/12 M70UP 00:49:19
515 1469 תומר טריידל רצי בית ירח 18 M 36/70 MTO19 00:49:23
516 1521 בנימין סיאג רצי בית ירח 19 M 37/70 MTO19 00:49:25
519 1596 נטע רוזנשטיין רפאל 28 F 17/62 FOPEN 00:49:26
527 1464 יותם שניידמן רצי בית ירח 18 M 39/70 MTO19 00:49:29
528 1406 שלום שרייר רפאל 60 M 4/7/12 M6064 00:49:30
529 1336 אילן זלצמן בית הלוחם חיפה 53 M 1/10/26 M5054 00:49:32
531 1468 ענבר גל רצי בית ירח 18 M 40/70 MTO19 00:49:35
540 1320 ארמונד רואימי איילות 66 M 4/6/12 M6569 00:49:49
539 1334 איל בן צבי בית הלוחם חיפה 48 M 22/58 M4549 00:49:49
543 1411 שמעון בן יעקב איילות 58 M 1/8/20 M5559 00:49:52
549 1449 יואב יפה ממג שורק 57 M 1/9/20 M5559 00:50:01
551 1318 ישעיהו גפני ירושלים 68 M 5/6/12 M6569 00:50:02
552 1438 דוד חרוץ שורק 52 M 1/11/26 M5054 00:50:02
554 1599 ורד אופיר 45 F 1/2/15 F4554 00:50:05
559 1489 אופק יוסף אחרי 27 M 398/561 MOPEN 00:50:19
562 1417 שאול וורמברנד משטרת ישראל 45 M 24/58 M4549 00:50:22
561 1422 עלי עקילה משטרת ישראל 38 M 400/561 MOPEN 00:50:22
567 1466 דניאל טל רצי בית ירח 17 M 42/70 MTO19 00:50:28
577 1328 ישי יבור חד נס 49 M 26/58 M4549 00:50:48
580 1368 נתן יאקל רחובות 28 M 413/561 MOPEN 00:50:58
583 1465 גוני וכטל מורן רצי בית ירח 17 M 43/70 MTO19 00:51:03
587 1341 יניב קינן אנדיור 32 M 417/561 MOPEN 00:51:16
589 1383 Michael Mcglothan ירושלים 53 M 1/12/26 M5054 00:51:17
592 1511 רועי שושן אורט טבריה 16 M 44/70 MTO19 00:51:24
598 1436 סביון ברייר ממג שורק 37 M 425/561 MOPEN 00:51:27
599 1448 יצחק ביבי רצי רמת השרון 45 M 28/58 M4549 00:51:27
607 1356 נתן אופן איילות 72 M 2/7/12 M70UP 00:51:44
613 1386 יוסי בר יצחק אשחר 44 M 42/81 M4044 00:51:53
614 1506 נסי כהן אורט טבריה 18 M 45/70 MTO19 00:51:58
618 1547 אריק מרגלית אלתרמנס 58 M 1/10/20 M5559 00:52:06
624 1628 לי אלפסי אורט טבריה 23 F 24/62 FOPEN 00:52:14
626 1302 עמיחי זליגר רמת הגולן 44 M 44/81 M4044 00:52:20
633 1622 עדן בן עזרא אחרי 17 F 3/9/12 FTO19 00:52:29
634 1475 מושון זיו לור רצי בית ירח 52 M 13/26 M5054 00:52:30
636 1493 פבניק לייב אורט טבריה 16 M 46/70 MTO19 00:52:33
637 1440 סמי ווהבי דלית אל כרמל 50 M 14/26 M5054 00:52:36
640 1479 קובי מואטי אחרי 18 M 47/70 MTO19 00:52:42
645 1503 נבו ברלס אורט טבריה 19 M 48/70 MTO19 00:52:53
644 1461 יובל דגן רצי בית ירח 48 M 33/58 M4549 00:52:53
651 1450 מיכאל לוריא חצור הגלילית 20 M 453/561 MOPEN 00:53:04
652 1397 מיכאל דיין רפאל 53 M 15/26 M5054 00:53:07
653 1370 בנייה בטלר דימונה 31 M 454/561 MOPEN 00:53:08
655 1361 נדב שני כפר תבור 51 M 16/26 M5054 00:53:15
657 1353 ANDREAS Merl Austria 46 M 34/58 M4549 00:53:17
660 1562 דני בורשבסקי ללא מועדון 35 M 459/561 MOPEN 00:53:21
661 1553 Iyad Soliman Mamoud Alodaly Jordan 23 M 460/561 MOPEN 00:53:25
663 1552 Muafag Muhammad Mahmoud Nawashy Jordan 31 M 462/561 MOPEN 00:53:28
666 1644 משה דרעי איילות עפולה 51 M 17/26 M5054 00:53:33
672 1429 נדים טאפש משטרת ישראל 39 M 466/561 MOPEN 00:53:45
676 1568 Aliyah Phillips Washington 28 F 28/62 FOPEN 00:53:52
678 1442 גרשון לויץ זכרון יעקב 46 M 37/58 M4549 00:54:01
679 1413 רסל שור גן יבנה 40 M 49/81 M4044 00:54:04
684 1571 אילנה אלקובי בס יד ששון לביא 52 F 1/3/15 F4554 00:54:31
686 1395 ירון גורן רפאל 59 M 1/11/20 M5559 00:54:41
689 1481 יצחק נתן אחרי 17 M 49/70 MTO19 00:54:45
693 1443 משה אדוק כפר כורזים 55 M 1/12/20 M5559 00:54:51
695 1375 גיל טלמור חיפה 50 M 18/26 M5054 00:54:55
701 1566 Tzipora Hornstein Chashmonaim 39 F 1/7/32 F3544 00:55:11
702 1347 בר גפנר אלמגור 16 M 50/70 MTO19 00:55:12
705 1424 בויס לוי משטרת ישראל 45 M 41/58 M4549 00:55:13
709 1382 Matitiyahu Brown Dimona 14 M 51/70 MTO19 00:55:19
712 1376 שמואל דרומר חדרה 56 M 13/20 M5559 00:55:39
715 1452 מאיר אמסלם מעלות 47 M 42/58 M4549 00:55:44
716 1497 גרי אנדלמן אורט טבריה 18 M 52/70 MTO19 00:55:46
722 1363 אריה רביב כפר ורדים 59 M 14/20 M5559 00:55:52
727 1387 גבי גוזלן כפר חיטים 52 M 19/26 M5054 00:55:57
737 1593 חמוטל אופיר איילות 17 F 4/9/12 FTO19 00:56:09
740 1401 דני כהן רפאל 55 M 15/20 M5559 00:56:12
741 1491 הראל צרום אחרי 19 M 53/70 MTO19 00:56:14
746 1333 איתי דדיה קרית חיים 19 M 54/70 MTO19 00:56:23
748 1519 מאיר יהודה טבריה 42 M 57/81 M4044 00:56:31
752 1570 איריס דדון טבריה 41 F 1/8/32 F3544 00:56:34
756 1483 אמסלו אסרה אחרי 16 M 55/70 MTO19 00:56:45
757 1425 פנקר חן משטרת ישראל 19 M 56/70 MTO19 00:56:46
762 1354 יעקב גל קרית אתא 53 M 21/26 M5054 00:56:54
765 1433 חגי פנקר משטרת ישראל 42 M 59/81 M4044 00:57:01
769 1484 סמיון מזנצוב אחרי 18 M 57/70 MTO19 00:57:05
770 1379 חמווי יצחק טבריה 56 M 16/20 M5559 00:57:14
771 1490 מאור יעקוב אחרי 25 M 511/561 MOPEN 00:57:15
779 1549 Brain Walsh UN 37 M 515/561 MOPEN 00:57:35
781 1319 גבי איטח איילות 68 M 6/6/12 M6569 00:57:39
782 1592 NIDA DEGUTIENE Lithuania 39 F 1/9/32 F3544 00:57:44
784 1579 שרית בלנקשטיין בית הלוחם חיפה 51 F 1/4/15 F4554 00:57:48
786 1601 ניצה קרטא גבעת אבני 50 F 1/5/15 F4554 00:57:58
790 1432 לימור וינריב משטרת ישראל 38 M 519/561 MOPEN 00:58:06
791 1357 סטבן יאקל רחובות 63 M 6/7/12 M6064 00:58:14
792 1359 עוז קוראי אליעד -1 M 58/70 MTO19 00:58:21
793 1360 אלון קוראי אליעד 44 M 65/81 M4044 00:58:23
795 1584 גיין קוראי אליעד 45 F 1/6/15 F4554 00:58:30
796 1439 יחיאל פרנק ירושלים 34 M 521/561 MOPEN 00:58:34
798 1339 רוני לירן בית הלוחם חיפה 58 M 17/20 M5559 00:58:42
800 1580 הדס פרימו אנדיור 36 F 1/10/32 F3544 00:58:47
805 1607 חדווה תורן קבוץ שער הגולן 41 F 1/11/32 F3544 00:59:01
811 1623 קטיה ניביצוניק אורט טבריה 17 F 5/9/12 FTO19 00:59:09
813 1492 נוי מימרם אורט טבריה 16 M 59/70 MTO19 00:59:14
814 1627 רותי אלפסי אורט טבריה 51 F 1/8/15 F4554 00:59:15
818 1315 מלאכי צבארי רשות שדות התעופה 52 M 22/26 M5054 00:59:30
821 1303 דן ארבל איילות 75 M 3/7/12 M70UP 00:59:35
823 1371 Gerhard Grabenwoger UN 46 M 46/58 M4549 00:59:36
825 1467 זיו רבינוביץ רצי בית ירח 16 M 60/70 MTO19 00:59:42
826 1478 מאור אלגרישי אחרי 18 M 61/70 MTO19 00:59:48
828 1447 דוד הרשקוביץ ממג שורק 53 M 23/26 M5054 01:00:01
829 1523 עופר ביידה שוונג 46 M 48/58 M4549 01:00:03
831 1474 דני גלעד רצי בית ירח 43 M 73/81 M4044 01:00:05
832 1522 גיל רפאלי רצי בית ירח 18 M 62/70 MTO19 01:00:05
830 1591 יעל שמואלי רצי גליל תחתון 47 F 1/9/15 F4554 01:00:05
842 1614 רבקה נסנבאום זכרון יעקב 36 F 13/32 F3544 01:00:38
844 1613 גנין בליש כפר תבור 42 F 14/32 F3544 01:00:48
849 1312 יצחק ברכה איילות 77 M 4/7/12 M70UP 01:01:22
853 1606 מישל לויץ זכרון יעקב 42 F 16/32 F3544 01:01:34
854 1476 רם מדר אחרי 27 M 539/561 MOPEN 01:01:54
855 1501 סתיו חרובי אורט טבריה 17 M 63/70 MTO19 01:01:55
857 1485 אורי טגבה אחרי 17 M 64/70 MTO19 01:02:01
860 1480 מאור חדיף אחרי 18 M 65/70 MTO19 01:02:15
861 1462 סהר סלונימסקי רצי בית ירח 15 M 66/70 MTO19 01:02:17
862 1619 לטם קייזר רצי בית ירח 15 F 6/9/12 FTO19 01:02:18
863 1618 הדס משן רצי בית ירח 16 F 7/9/12 FTO19 01:02:19
868 1431 ירון שפיגל משטרת ישראל 39 M 544/561 MOPEN 01:02:46
870 1626 ציפי בוגנים אורט טבריה 17 F 8/9/12 FTO19 01:02:49
871 1369 אורלי יאקל רחובות 27 M 545/561 MOPEN 01:02:53
874 1645 טלי בן יעקב איילות טבריה 51 F 1/10/15 F4554 01:03:10
876 1616 רותי בעדץ רצי בית ירח 45 F 1/11/15 F4554 01:03:22
877 1567 Naomi Eckman Hashmonaim 41 F 19/32 F3544 01:03:28
878 1632 עדן לוי רצי בית ירח 17 F 9/9/12 FTO19 01:03:32
879 1631 עדי ספיר אהרון אלתרמנס 40 F 20/32 F3544 01:03:33
881 1605 אתי דיין גבעת אבני 47 F 1/12/15 F4554 01:03:33
882 1407 יובל גבריאל יגור 39 M 547/561 MOPEN 01:03:44
883 1414 חיים קרוביארסקי אילניה 46 M 52/58 M4549 01:03:54
885 1415 דן קרוביארסקי אילניה 18 M 67/70 MTO19 01:03:57
884 1602 אוריה אשתה עפולה הצעירה 33 F 47/62 FOPEN 01:03:57
886 1324 Ivan Miller רעננה 54 M 24/26 M5054 01:04:05
890 1564 אפרת קלמר רמת השרון 40 F 21/32 F3544 01:04:15
891 1441 סעדיה גפשטיין גבעת זאב 40 M 75/81 M4044 01:04:24
892 1548 דני קרן כרמיאל 58 M 18/20 M5559 01:04:27
896 1583 מור דניאלי 26 F 51/62 FOPEN 01:04:55
898 1445 גיא מנדלסון רמת גן 40 M 77/81 M4044 01:05:04
899 1612 טלי מישוד רמת השרון 42 F 22/32 F3544 01:05:23
902 1629 גילה יהושע מודיעין 44 F 23/32 F3544 01:05:31
905 1384 עופר שמואלי רצי גליל תחתון 47 M 54/58 M4549 01:06:00
910 1589 Jasmine Wright Dimona 38 F 24/32 F3544 01:07:00
912 1609 Yedida Freilich Gush etsion 24 F 54/62 FOPEN 01:07:10
915 1306 Benjamin Eckman Hashmonaim 43 M 79/81 M4044 01:07:34
916 1581 שלומית ישי חיפה 58 F 1/1/12 F5559 01:07:39
917 1597 אורית גבריאל יגור 38 F 25/32 F3544 01:07:48
918 1477 דין ועקנין אחרי 19 M 68/70 MTO19 01:07:49
919 1630 אסנת חיות אלתרמנס 53 F 13/15 F4554 01:08:08
920 1499 דניאל סרוסי אורט טבריה 18 M 69/70 MTO19 01:08:22
921 1365 גרי פייבל קדרים 52 M 25/26 M5054 01:08:23
922 1366 פול נירנס תובל 53 M 26/26 M5054 01:08:23
929 1621 נאווה שושן רצי בית ירח 50 F 14/15 F4554 01:08:49
930 1598 שלומית קרוביארסקי אילניה 44 F 26/32 F3544 01:08:51
932 1611 שושי בוסיבא מושב בית עוזיאל 49 F 15/15 F4554 01:10:42
938 1572 נילי טרבלסי מצפה אילן 37 F 30/32 F3544 01:11:26
944 1408 אילן וולסטר אמנון 47 M 58/58 M4549 01:12:58
947 1322 יצחק סימקוביץ איילות 63 M 7/7/12 M6064 01:16:05
948 1517 אהרן לוי משטרת ישראל 57 M 20/20 M5559 01:16:35
949 1586 אפרת שפע דור רמת הגולן 39 F 31/32 F3544 01:17:02
950 1639 שרון אייזנברג הפועל 44 F 32/32 F3544 01:17:06
952 1496 רון ילוז רצי בית ירח 17 M 70/70 MTO19 01:20:34
953 1325 גאורגי ברזובסקי נצרת עילית 73 M 5/7/12 M70UP 01:22:33
954 1437 Lee Astor Jacobs טבריה 84 M 6/7/12 M70UP 01:23:05
955 1587 drame Katherine Dimona 59 F F5559 01:24:59
956 1304 נתן קווה תל אביב 71 M 7/7/12 M70UP 01:26:47

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור