10
מאי
2013

מרוץ הקפת התבור 2013

מקום: הר תבור
ענף: ריצה

מרוץ הקפת התבור 2013

מקום מספר חזה שם משפחה קטגוריה מקום בקטגוריה מין קבוצה תוצאה
1 187 אגזה גואדה M2029 1/23 M הפועל עמק חפר 00:41:26
2 90 ואסמן עלי חוסן M2029 2/23 M עירוני עפולה 00:42:47
3 283 שגיא פרידמן M2029 3/23 M Easy Speed 00:46:34
4 206 סאמר חאסקיה M3539 1/29 M טירה 00:46:49
5 91 דני דסטה M4549 1/42 M עירוני עפולה 00:47:03
6 150 אבי אדטו M3539 2/29 M רצי רפאל 00:47:33
7 89 אשר ווסה M3539 3/29 M עירוני עפולה 00:47:43
8 288 ohad sinai M2029 4/23 M XTRIM 00:48:40
9 302 ערן בורוביק M3539 4/29 M רצים מאהבה חוף הכרמל 00:48:42
10 277 יפתח גורדוני M4549 2/42 M רצי הג'וינט רצים בעבודה 00:49:04
11 362 ג'סיקה מישונישניק F3034 1/6 F איילות 00:49:48
12 81 דניאל שרון M3539 5/29 M רצי נירית 00:49:50
13 76 שלום לוי M5559 1/26 M run4it 00:49:54
14 301 עופר גוט M4549 3/42 M חיפה 00:49:55
15 98 יהודה בן שושן M5054 1/38 M מועדון רצי עין דור 00:49:59
16 138 ערן ישראלי M3034 1/15 M כרמיאל 00:50:17
17 392 מאיה כרמי F3034 2/6 F רצי רמת השרון 00:50:21
18 297 אמיר דורון כהנא M5054 2/38 M מכבי חיפה 00:51:00
19 281 עמיחי הד M3539 6/29 M רצי רפאל 00:51:15
20 286 שמעןן אזולאי M4549 4/42 M לוטם בטבע 00:51:30
21 159 ניב מגן M3034 2/15 M תל אביב -יפו 00:52:17
22 75 נועם יהב M3034 3/15 M קורנית 00:52:26
23 160 ליאור דהרי M4549 5/42 M רצי גליל עליון 00:52:32
24 77 מיכה כגן M5054 3/38 M שמיר 00:52:50
25 144 שרון אביב M4044 1/33 M רצי רפאל 00:53:03
26 165 חן שטרנפלד M1319 1/18 M הרצלייה 00:53:14
27 101 דן בוקיש M4044 2/33 M גבעת אבני 00:53:17
28 88 יניב בוגנים M3539 7/29 M עירוני עפולה 00:53:32
29 282 גלעד הרניק M3539 8/29 M רצי רפאל 00:53:40
30 142 יוחאי רמון M3034 4/15 M כנרת (מושבה) 00:53:43
31 409 אביב אמורי M4549 6/42 M (null) 00:53:45
32 368 תמר אשלגי אמירי F4044 1/6 F מעיין צבי 00:53:46
33 225 אבי מקמל M5054 4/38 M אשדות יעקב (איחוד) 00:53:49
34 192 לארי גולדשטיין M6064 1/22 M עין דור 00:53:49
35 141 אודי בן יעקב M6064 2/22 M איילות 00:54:04
36 35 אמיר קירשנבאום M3539 9/29 M הוד השרון 00:54:12
37 307 מאיר צ'סניק M5559 2/26 M מועדון איילות 00:54:29
38 33 ינון עצמון M4549 7/42 M רצים בכיף 00:54:55
39 34 מעין עצמון (null) (null) (null) רצים בכיף 00:54:55
40 233 רוזן עודד M3539 10/29 M חדרה 00:54:59
41 322 ליאור שני M2029 5/23 M חיפה 00:55:11
42 273 אור גולאמן M1319 2/18 M עין הנצי 00:55:19
43 21 משה חג'בי M6064 3/22 M הפועל עמק האושר 00:55:20
44 347 עדי שטיין F2029 1/6 F תל אביב -יפו 00:55:25
45 210 בני שטיין M4549 8/42 M כרמיאל 00:55:30
46 284 עמרן ביטון M5054 5/38 M מועדון ריצה גליל עליון 00:55:49
47 20 שי ויסמן M2029 6/23 M יבנה 00:55:51
48 262 חגי פלכסר M4549 9/42 M רצי הגולן 00:55:52
49 312 יגאל משה M6064 4/22 M קריית אתא 00:55:58
50 72 זוהר איצקוביץ M2029 7/23 M צפת 00:56:05
51 3 גדעון חזן M5559 3/26 M מרחביה (קיבוץ) 00:56:08
52 264 אמיר בלוקה M4044 3/33 M כפר תבור 00:56:10
53 274 ענר טלמור M4044 4/33 M גבת 00:56:18
54 109 שחר בירק M4044 5/33 M קריית טבעון 00:56:25
55 396 אנה עויזרמן F3034 3/6 F רצי רפאל 00:56:26
56 128 אריה רייכר M5054 6/38 M איילות 00:56:28
57 177 אמנון ליבוביץ M4044 6/33 M חיפה 00:56:32
58 148 גבי לוטבק M6569 1/6 M רצי רפאל 00:56:33
59 397 קרן מרץ F4044 2/6 F חיפה 00:56:37
60 298 גל שמעוני M5054 7/38 M גבעת אלה 00:56:46
61 36 שרון קירשנבאום M4044 7/33 M תל מונד 00:56:48
62 333 איגור דטינס M3034 5/15 M (null) 00:56:50
63 305 שמואל שאול M5054 8/38 M איילות 00:56:59
64 95 אהוד בירו M4549 10/42 M גרייט שייפ 00:57:02
65 226 מתי בנבנשתי M4044 8/33 M קריית מוצקין 00:57:02
66 385 גלוריה מרלו F1319 1/4 F פורייה - נווה עובד 00:57:03
67 227 יואב שרפי M3539 11/29 M טללים 00:57:06
68 318 איה כהן F4549 1/14 F (null) 00:57:08
69 243 איתמר ואקנין M1319 3/18 M רצי בית ירח 00:57:14
70 311 ערן פז M4549 11/42 M ניר דוד (תל עמל) 00:57:39
71 219 חנן קורן M3539 12/29 M רצי קרית שמואל 00:57:51
72 280 מוטי דה קסטרו M6064 5/22 M רצי רפאל 00:57:55
73 136 אלעד פריד M3539 13/29 M חיפה 00:57:55
74 238 עזרא ערמון M5054 9/38 M טריאתלון גליל עליון 00:57:58
75 29 עזרא זבטני M5559 4/26 M תל אביב -יפו 00:57:59
76 261 אמנון דפני M2029 8/23 M כפר סבא 00:58:01
77 55 ארז ווליכמן M4549 12/42 M אחוזת ברק 00:58:04
78 197 שי שלהבת M4044 9/33 M נתניה 00:58:12
79 326 עמרי פרידמן M4549 13/42 M אומץ 00:58:16
80 163 ניקולאי יגורוב M7074 1/2 M איילות 00:58:18
81 155 ענבר חפר M1319 4/18 M גזית 00:58:20
82 157 אלון סביר M5559 5/26 M עמק האושר 00:58:54
83 395 גיל צור M3539 14/29 M טבע 00:58:54
84 207 בן פרץ M2029 9/23 M רצי עפולה והעמק 00:58:55
85 64 עדי סגל M4549 14/42 M זכרון יעקב 00:58:57
86 983 ארי הדר M1319 5/18 M כפר תבור 00:59:00
87 279 ואדים גובאנוב M3034 6/15 M נשר 00:59:03
88 204 יוסי נגל M5054 10/38 M הרצלייה 00:59:04
89 287 טל פפרני M4549 15/42 M מגדים 00:59:04
90 407 גיא מריים M2029 10/23 M (null) 00:59:09
91 39 קים גורדון M2029 11/23 M רצים עם לורנס 00:59:11
92 329 עדי אביקסיס M3034 7/15 M באר שבע 00:59:25
93 140 אריאל שובינסקי M5054 11/38 M מעגן מיכאל 00:59:28
94 346 תום דויטש F3539 1/10 F עין דור 00:59:28
95 410 גסיקה ספקטור F4044 3/6 F (null) 00:59:38
96 149 חנן ספונד M3034 8/15 M רצי רפאל 00:59:44
97 43 גילעד אוחנה M2029 12/23 M יבנאל 00:59:50
98 321 רמי חביב M5054 12/38 M ניר דוד (תל עמל) 00:59:52
99 66 טל נטף M4044 10/33 M נהרייה 01:00:15
100 129 שי יערי M3539 15/29 M מזרע 01:00:15
101 327 אבישי קטקו M1319 6/18 M נתניה 01:00:16
102 404 גילת פיש F4549 2/14 F SAP 01:00:26
103 123 אריה קופר M4549 16/42 M זכרון יעקב 01:00:28
104 406 שלמה פרידמן M4044 11/33 M (null) 01:00:33
105 13 אורן מוסינזון M4549 17/42 M פרדס חנה-כרכור 01:00:36
106 308 יותם אגם M4044 12/33 M להבות חביבה 01:00:40
107 102 אילן ארד M4044 13/33 M בת חפר 01:00:55
108 54 צור כרמי M3539 16/29 M יקנעם עילית 01:00:57
109 153 גולן גבעון M3539 17/29 M חיפה 01:01:02
110 126 בני טפירו M3034 9/15 M אחוזת ברק 01:01:10
111 145 עמוס גדרון M6569 2/6 M רצי רפאל 01:01:11
112 122 יוסי ארדיטי M5559 6/26 M חיפה 01:01:13
113 383 לטם קייזר F1319 2/4 F עין גב 01:01:26
114 319 גדי קוניא M4044 14/33 M בית יהושע 01:01:26
115 222 יהונתן משען M1319 7/18 M חיפה 01:01:40
116 398 קרן עמר F3539 2/10 F מטולה 01:01:41
117 267 איל בן צבי M4549 18/42 M בית הלוחם חיפה 01:01:44
118 212 שמעון לבנה M5054 13/38 M בית הלוחם חיפה 01:01:44
119 294 גילעד אברשי M2029 13/23 M נצרת עילית 01:01:52
120 290 עידן לב-טוב M2029 14/23 M חיפה 01:01:52
121 139 שמאי רן M5559 7/26 M מועדון ניווט גליל 01:01:53
122 17 פיליפ גורדון M5054 14/38 M רצים עם לורנס 01:02:04
123 218 בנימין טייג M5054 15/38 M נתניה 01:02:06
124 154 יוחאי חפר M5559 8/26 M גזית 01:02:12
125 147 אבי טל M5559 9/26 M רצי רפאל 01:02:14
126 418 אבנר שריפט M5054 16/38 M (null) 01:02:17
127 300 גיא זוסמן M2029 15/23 M רמת הכובש 01:02:27
128 124 גיל רמון M4549 19/42 M גבעת אלה 01:02:30
129 338 לורנס גורדון F5054 1/6 F רצים עם לורנס 01:02:41
130 71 רן נופר M5054 17/38 M עצמון שגב 01:02:45
131 40 מושיק סובול M1319 8/18 M רמת גן 01:02:49
132 18 חגי גלזנר M4549 20/42 M רצים עם לורנס 01:02:50
133 306 חגי שאול M4549 21/42 M חיפה 01:02:57
134 59 ליאם סובול M1319 9/18 M רמת גן 01:02:59
135 366 שרי פינדק F4549 3/14 F וינגייט 01:03:16
136 113 אסי משטא M4044 15/33 M גילון 01:03:23
137 93 עוזי חיים הכהן M3539 18/29 M בנימינה-גבעת עדה 01:03:27
138 19 אריה ויסמן M6064 6/22 M יבנה 01:03:29
139 170 יונה ליבנה M5054 18/38 M רצי ליבנה 01:03:31
140 205 אלמוג ארד M3539 19/29 M מעגן מיכאל 01:03:41
141 234 אשחר חצרוני M3034 10/15 M מעיין צבי 01:03:46
142 320 עמית פלטי M4549 22/42 M הסוללים 01:03:50
143 52 נתן לויטס M3539 20/29 M בת ים 01:03:51
144 114 יואב וידר M5559 10/26 M חיפה 01:03:52
145 121 michel guez M6064 7/22 M ayalot 01:03:55
146 254 דורון הרמן M4044 16/33 M טבע 01:04:00
147 339 אורלי פרס F4549 4/14 F רחובות 01:04:11
148 174 ממוקה מושיאשוילי M4549 23/42 M נצרת עילית 01:04:13
149 399 סיסי אקריש F3539 3/10 F צפת 01:04:17
150 285 עודד הלפר M4549 24/42 M קדימה-צורן 01:04:18
151 365 עידית שבתאי F4549 5/14 F כרמיאל 01:04:24
152 151 רמי שומר M5559 11/26 M רצי רפאל 01:04:28
153 230 אילן סבג M4549 25/42 M עמותת ליאור ראשל 01:04:35
154 186 מתן דניאל בר כליפא M2029 16/23 M פורייה - נווה עובד 01:04:36
155 38 אריאל אבירם M4044 17/33 M בנימינה-גבעת עדה 01:04:37
156 380 avivit mishan F3539 4/10 F חיפה 01:04:37
157 167 איל ירון M4044 18/33 M שוהם 01:04:41
158 359 נטעלי פליישר F3034 4/6 F עין דור 01:05:15
159 332 אייל גילה M1319 10/18 M אלון הגליל 01:05:17
160 310 אילן איזיק M5559 12/26 M מתר 01:05:26
161 313 נדב בלנדר M1319 11/18 M כפר תבור 01:05:31
162 37 יהונתן כהן M3034 11/15 M כרמיאל 01:05:35
163 31 מרדכי אסל M5054 19/38 M נהרייה 01:05:40
164 340 דינה תמיר F5054 2/6 F ינוב 01:05:45
165 32 עמוס תמיר M5054 20/38 M ינוב 01:05:52
166 103 עאדל עותמאן M5559 13/26 M מגאר 01:05:55
167 49 דני רחמני M4549 26/42 M אפק 01:06:01
168 171 גיל ליבנה M1319 12/18 M רצי ליבנה 01:06:14
169 50 שי זמיר M4044 19/33 M נתניה 01:06:14
170 316 גרשון דסטה M4549 27/42 M עירוני עפולה 01:06:22
171 125 גיל יקיר M4549 28/42 M אודים 01:06:31
172 309 אריאל כהן M5054 21/38 M זכרון יעקב 01:06:33
173 213 גלי לויצקי M3034 12/15 M תל אביב -יפו 01:06:39
174 331 זיו גילה M5054 22/38 M אלון הגליל 01:06:51
175 70 יובל כהן M5054 23/38 M מודיעין-מכבים-רעות 01:06:52
176 161 נעם יהודה M3034 13/15 M מצפה נטופה 01:07:01
177 299 איתי גוטליב M4044 20/33 M לרוץ עם הלב 01:07:10
178 46 עפר אביטל M6064 8/22 M איגוד הניווט 01:07:15
179 247 מאיר רוזנברג M5559 14/26 M לביא 01:07:17
180 92 יוחאי שרון M3034 14/15 M רמת מגשימים 01:07:25
181 386 רותי בידץ F4549 6/14 F רצי בית ירח 01:07:35
182 94 משה שלזינגר M5054 24/38 M קריית ביאליק 01:07:39
183 220 אייל בוקובזה M4549 29/42 M קריית אתא 01:07:44
184 15 דור שורץ M2029 17/23 M שדמות דבורה 01:07:57
185 268 דני רוזין M5054 25/38 M תל אביב -יפו 01:08:15
186 118 יעקב שמולביץ M6569 3/6 M מודיעין-מכבים-רעות 01:08:41
187 364 ריטה סביר F5054 3/6 F עמק האושר 01:08:47
188 172 שי פרי M4044 21/33 M יקנעם עילית 01:08:53
189 53 אברהם גורי M6064 9/22 M יהוד 01:08:57
190 403 טל שני F2029 2/6 F קריית ביאליק 01:09:12
191 127 אהרון גוטמן M6569 4/6 M רוחמה 01:09:14
192 173 דויד גורן M5559 15/26 M תל אביב -יפו 01:09:16
193 272 רוביק סמאג'א M4044 22/33 M גבעת אבני 01:09:17
194 231 קריס בויאנשו M4044 23/33 M רקפת 01:09:18
195 146 ירון גורן M6064 10/22 M רצי רפאל 01:09:21
196 110 שחר הלמן M4044 24/33 M משמר השבעה 01:09:34
197 188 אסא אורבך M5559 16/26 M עין איילה 01:09:35
198 982 עמרי שחטל M1319 13/18 M כפר תבור 01:09:40
199 236 אלקן מוזס M4044 25/33 M קריית מוצקין 01:09:44
200 352 ליזי הרשטט F3539 5/10 F קדימה-צורן 01:09:49
201 24 גידי גלר M4549 30/42 M גדרה 01:10:01
202 343 ענבל רוזנר F3034 5/6 F ניר כהן 01:10:14
203 317 יהודה צברי M6064 11/22 M חיפה 01:10:15
204 214 אלון קדם M5054 26/38 M מגל 01:10:18
205 80 מיכאל ימפולסקי M2029 18/23 M חיפה 01:10:31
206 178 וויטלי יורייב M6569 5/6 M חולון 01:10:34
207 67 יגאל פורטל M4549 31/42 M גדרה 01:10:35
208 57 יצחק חמווי M5559 17/26 M טבריה 01:10:47
209 315 אביב פורטל M1319 14/18 M גבעת אבני 01:10:47
210 196 מאיר אמסלם M4549 32/42 M מעלות 01:10:49
211 246 שי ואקנין M1319 15/18 M רצי בית ירח 01:10:58
212 217 אביחי בר- אב M5559 18/26 M עין שריד 01:10:59
213 377 אורלי רומלט F5054 4/6 F קדימה-צורן 01:10:59
214 184 אורן חזן M3539 21/29 M כדורי 01:11:05
215 361 לייזה חיימוביץ F4549 7/14 F הרצלייה 01:11:06
216 292 שי עציון M5054 27/38 M תל מונד 01:11:10
217 190 אריק ינקו M5054 28/38 M חדרה 01:11:11
218 156 דניאל מלחי M2029 19/23 M מצפה נטופה 01:11:18
219 58 מנחם הופנונג M6064 12/22 M הופנונג ובנו 01:11:26
220 335 הילה לביא F3539 6/10 F רמת הכובש 01:11:31
221 341 דלית מלכין גולדמן F4044 4/6 F רמת הכובש 01:11:31
222 16 מתי הורוביץ M5054 29/38 M כפר תבור 01:11:38
223 324 אריה להב M5054 30/38 M עדי 01:11:40
224 328 כפיר כוכבי M3539 22/29 M יבנה 01:11:48
225 474 475 רודד F3539 7/10 F תל אביב -יפו 01:12:03
226 42 יצחק איצקוביץ M5054 31/38 M רצים עם לורנס 01:12:24
227 325 עמית זלצברג M5054 32/38 M עדי 01:12:32
228 235 Omri Ziv M3539 23/29 M ראש פינה 01:12:33
229 191 מנשה מוזס M4549 33/42 M בנימינה-גבעת עדה 01:12:34
230 41 קובי רבינר M6064 13/22 M נהרייה 01:12:34
231 202 אופיר קבילו M3539 24/29 M צור משה 01:12:37
232 195 טל ירושינסקי M3539 25/29 M חיפה 01:12:38
233 289 דורון שהרבני M5054 33/38 M רמת השרון 01:12:39
234 115 אורן גבאי גולן M2029 20/23 M רמת גן 01:12:49
235 215 משה אור M6064 14/22 M מסד 01:13:01
236 28 יוסף שחר M6569 6/6 M מועדון רחובות 01:13:04
237 107 יובל פורת M5559 19/26 M תל אביב -יפו 01:13:16
238 278 אלון פורת M2029 21/23 M תל אביב -יפו 01:13:17
239 152 יריב צבאן M4044 26/33 M נופית 01:13:18
240 345 עפרי הדרי-כרמי F3034 6/6 F יקנעם עילית 01:13:18
241 232 גיל גוטרמן M5054 34/38 M קריית מוצקין 01:13:24
242 408 עופר הבר M5559 20/26 M (null) 01:13:29
243 48 יעקב בן-גד M6064 15/22 M לרוץ עם הילי 01:13:35
244 401 אפרת אלפרט F4044 5/6 F בנימינה-גבעת עדה 01:13:38
245 402 נטע כהן F5054 5/6 F רצי המושבות 01:13:38
246 372 יערה לוי F2029 3/6 F קריית טבעון 01:13:40
247 376 ליאורה לנקרי F4549 8/14 F רצי אילניה 01:13:44
248 5 ינון דותן M4044 27/33 M גבת 01:13:50
249 135 אסקר טוזמן M75UP 1/4 M קריית מוצקין 01:13:53
250 132 יעקב אילן M6064 16/22 M אלון הגליל 01:13:55
251 373 Sophia Nash F2029 4/6 F כפר כמא 01:14:05
252 400 אילנית סלבול F4549 9/14 F חיפה 01:14:11
253 303 דאג סלבול M4549 34/42 M חיפה 01:14:14
254 374 רותי אלפסי F5054 6/6 F גבעת אבני 01:14:23
255 263 חיים זבולון M5559 21/26 M עצמון שגב 01:14:29
256 79 אבנר ארד M75UP 2/4 M מעברות 01:15:11
257 26 ברק אלפי M4549 35/42 M כפר ביל 01:15:21
258 63 אריאל לופסקי M5054 35/38 M קדימה-צורן 01:15:25
259 182 רוני רייכקינד M5054 36/38 M מרתא 01:15:27
260 97 שמעון פרץ M5054 37/38 M רצי מודיעין 01:15:31
261 104 יובל הלפר M1319 16/18 M כפר אדומים 01:15:35
262 27 חיים רודד M7074 2/2 M בית השיטה 01:15:38
263 203 אריה פונדק M5559 22/26 M חולון 01:15:41
264 120 120 לא משתתף (null) (null) (null) לא משתתף 01:15:42
265 119 אלון שמולביץ M3034 15/15 M ירושלים 01:15:42
266 241 הדס בשן M1319 17/18 M חד-נס 01:16:04
267 74 ישי הורוביץ M4044 28/33 M גדרה 01:16:11
268 221 איל בר-קימא M4549 36/42 M Berunner Run4Life 01:16:26
269 419 רונית זנגי F3539 8/10 F (null) 01:16:31
270 369 אורית שישקוף F4044 6/6 F אילנייה 01:16:36
271 389 שיר שטרנפלד F2029 5/6 F הרצלייה 01:16:36
272 269 שמי שטרנפלד M5559 23/26 M הרצלייה 01:16:37
273 355 יעל אסקוחידו F4549 10/14 F ירושלים 01:16:40
274 99 ישראל אורגד M6064 17/22 M גני תקווה 01:16:41
275 73 גלעד שבילי M3539 26/29 M גבע 01:16:47
276 30 בני עדן M6064 18/22 M חיפה 01:16:48
277 375 יעל שמואלי F4549 11/14 F רצי גליל תחתון 01:17:25
278 158 שלמה ארדיטי M6064 19/22 M חיפה 01:17:27
279 223 רועי קרן M2029 22/23 M ניל 01:17:35
280 185 לירן פרימק M2029 23/23 M כמון 01:17:35
281 133 אבי קטקו M5559 24/26 M נתניה 01:17:56
282 334 ג'נט מיכאלי F4549 12/14 F רצי רמת הכובש 01:17:58
283 200 אלי אוזן M4549 37/42 M קריית אתא 01:18:13
284 23 חנוך שחר M75UP 3/4 M איילות 01:18:14
285 266 רונן בראל M4549 38/42 M תל אביב -יפו 01:18:15
286 4 מיכאל טלמון M4044 29/33 M חולון 01:18:45
287 69 ארז חזון M4044 30/33 M כפר קיש 01:18:47
288 62 עובדיה סמוך M6064 20/22 M יהוד 01:19:16
289 25 אסף גלר M1319 18/18 M גדרה 01:19:24
290 356 אביבה לב קרן F4549 13/14 F חגלה 01:19:50
291 143 אמיר אנגרט M4044 31/33 M כפר סבא 01:19:55
292 275 עומר צדוק M3539 27/29 M תל אביב -יפו 01:20:19
293 134 דוד מוסקו M6064 21/22 M זכרון יעקב 01:21:16
294 252 עופר ביידה M4549 39/42 M שוונג 01:21:38
295 344 לילי לויטס F3539 9/10 F בת ים 01:22:43
296 293 AVRAHAM NACHSHONI M4549 40/42 M פתח תקווה 01:22:49
297 237 יוסי בוסתן M4549 41/42 M קריית מוצקין 01:23:08
298 351 אלישה שרה לויץ F1319 3/4 F זכרון יעקב 01:23:27
299 193 עמית גולן M3539 28/29 M כפר תבור 01:23:37
300 354 ליטל קליסר F2029 6/6 F רמת גן 01:24:34
301 78 שרון הלמן M4044 32/33 M קריית מוצקין 01:25:00
302 358 ליאת מירב F4549 14/14 F שריגים (לי-און) 01:25:01
303 199 יעקב סגן כהן M4044 33/33 M חיפה 01:25:32
304 260 אבישי דפני M5559 25/26 M כפר סבא 01:27:53
305 166 עמיהוד רבינוביץ M6064 22/22 M מצפה נטופה 01:30:04
306 367 גסר נילי F3539 10/10 F תל אביב -יפו 01:31:19
307 162 יובל ספיר M3539 29/29 M תל אביב -יפו 01:31:19
308 96 נרקיס רבין M4549 42/42 M הרדוף 01:32:22
309 393 דינה גת F60UP 1/2 F ירושלים 01:33:35
310 357 אביבה אוחנה F60UP 2/2 F איילות 01:36:05
311 330 Noam Bochlin M5054 38/38 M באר טוביה 01:36:45
312 112 זאב קרומבי M5559 26/26 M צפת 01:38:26
313 348 טליה רבין F1319 4/4 F הרדוף 01:38:57
314 12 משה נח M75UP 4/4 M משמר השרון 01:40:03

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור