0

מרוץ מזכרת בתיה 2019

מרוץ מזכרת בתיה 2019

מס"ד שם פרטי שם משפחה שנת לידה מין מועדון חולצה
1 שרית דולף 1982 נקבה פשוט לרוץ S
2 מוטי מג'ר 1975 זכר הישגים L
3 תמיר ורמוס 1970 זכר הישגים 14
4 ישי דויטשמן 1971 זכר -ללא מועדון- XL
5 גלעד דויטשמן 2003 זכר -ללא מועדון- L
6 חגי דויטשמן 2006 זכר -ללא מועדון- M
7 ליפא שמוכר 1949 זכר -ללא מועדון- XL
8 שימי פרידמן 1976 זכר -ללא מועדון- 10
9 מנחם סגל 1944 זכר -ללא מועדון- M
10 אלי שפר 1975 זכר -ללא מועדון- L
11 ברק לפידות 1972 זכר -ללא מועדון- XL
12 ערן קרני 1972 זכר -ללא מועדון- XL
13 מתן אברהם 1986 זכר -ללא מועדון- XL
14 משה אברהם 1955 זכר -ללא מועדון- XL
15 יונתן פוטרמן 1980 זכר -ללא מועדון- L
16 ארבל סגל 2005 זכר -ללא מועדון- 16
17 טלי נחליאלי 1970 נקבה -ללא מועדון- L
18 זיו חיימוביץ 1990 זכר פשוט לרוץ M
19 עופר ברוך 1980 זכר -ללא מועדון- S
20 בועז גברא 1960 זכר הישגים S
21 רון זכריה 1994 זכר הישגים M
22 גיה בר קופל 1966 נקבה -ללא מועדון- M
23 דניאלה רוזלי 1963 נקבה -ללא מועדון- M
24 דורון ליטוב 1957 זכר Run 2 Three – לרוץ חופשי 2X
25 טדלה דינקו רודניצקי 1983 נקבה בנק לאומי 8
26 מתן בוגנים 2005 זכר -ללא מועדון- S
27 Dror BANANA 1968 זכר הישגים XL
28 שלום חיים 1951 זכר -ללא מועדון- XL
29 יוגב חיים 2001 זכר -ללא מועדון- L
30 אלון מידר 1976 זכר -ללא מועדון- M
31 ליאור פרובקביץ 1968 זכר עיריית תל אביב יפו M
32 חן אלזרא וסרמן 1989 נקבה עיריית תל אביב יפו S
33 אבישי רוזן 1973 זכר עיריית תל אביב יפו XL
34 חיים צרפתי 1971 זכר עיריית תל אביב יפו L
35 אבי חדד 1976 זכר עיריית תל אביב יפו M
36 גלי כרמון 1977 נקבה עיריית תל אביב יפו M
37 אילן בוכבינדר 1956 זכר עיריית תל אביב יפו M
38 קרן שמחון 1987 נקבה סיסקו S
39 דוד אלוש 1971 זכר סיסקו M
40 אבי אדטו 1978 זכר רפאל M
41 רונן אוכמן 1971 זכר רפאל M
42 רינה אפרטין 1982 נקבה רפאל S
43 יוחאי בן-ישי 1974 זכר רפאל M
44 כפיר דניאל 1977 זכר רפאל M
45 אילן וישנבצקי 1995 זכר רפאל M
46 אלכס טרייבס 1982 זכר רפאל S
47 גבי לוטבק 1946 זכר רפאל M
48 מינו מתתיהו 1982 זכר רפאל L
49 אברהם ניסנבוים 1951 זכר רפאל L
50 שירית קדרון 1975 נקבה רפאל M
51 ענבל רן-שפיר 1971 נקבה רפאל S
52 גולן קיטאי 1975 זכר ארגון עובדי צהל L
53 ציפי צוויג 1952 נקבה ארגון עובדי צהל M
54 יגאל מגדסי 1960 זכר ארגון עובדי צהל M
55 רות אליאב 1984 נקבה ארגון עובדי צהל S
56 אלכס חרפנוביץ 1970 זכר ארגון עובדי צהל XL
57 אדיר מכלוף 1986 זכר ארגון עובדי צהל M
58 אלכס קורילובסקי 1972 זכר ארגון עובדי צהל L
59 מיכאל אוריצקי 1979 זכר ארגון עובדי צהל M
60 ודים גולדמן 1974 זכר ארגון עובדי צהל M
61 דוד שמש 1963 זכר ארגון עובדי צהל XL
62 סימור לוי 1970 זכר ארגון עובדי צהל M
63 אבינועם יעקב 1975 זכר ארגון עובדי צהל L
64 דודי שני-גבאי 1975 זכר -ללא מועדון- L
65 יואב כץ 1949 זכר -ללא מועדון- XL
66 אילן בן חמו 1976 זכר הישגים M
67 ליאה סופינו 1967 נקבה -ללא מועדון- M
68 לרי אקר 1947 זכר ישיבת אמי"ת רחובות M
69 נתן בר אילן 2002 זכר ישיבת אמי"ת רחובות M
70 מולו נגוסה 1978 זכר רשות שדות התעופה M
71 אליעד חמו 1977 זכר רשות שדות התעופה S
72 עמיר אנוקוב 1955 זכר רשות שדות התעופה M
73 ורד אברהמי 1972 נקבה רשות שדות התעופה L
74 גיא שחר 1976 זכר רשות שדות התעופה M
75 אבי חנינה 1965 זכר בזק M
76 ניר נרציז 1970 זכר בזק XL
77 משה ענתבי 1968 זכר בזק XL
78 קטיה שפילמן 1982 נקבה בזק S
79 מרדכי כהן 1970 זכר בזק L
80 נתן בטאו מנגר 1982 זכר המשרד להגנת הסביבה M
81 דניאל שרון 1978 זכר המשרד להגנת הסביבה M
82 אמיר זלצברג 1979 זכר המשרד להגנת הסביבה XL
83 גבריאל סנקר 1974 זכר המשרד להגנת הסביבה L
84 יקיר חוכימה 1981 זכר המשרד להגנת הסביבה L
85 שרון מיילמן כחלון 1970 נקבה המשרד להגנת הסביבה M
86 חגית נובו 1984 נקבה המשרד להגנת הסביבה S
87 ניר שוראשי 1976 זכר המשרד להגנת הסביבה M
88 יוני שמיר 1981 זכר המשרד להגנת הסביבה L
89 חזי כהן 1975 זכר פשוט לרוץ XL
90 יפת מליחי 1958 זכר הישגים L
91 גילי אמיתי 1961 נקבה משרד הביטחון M
92 יעל שור מילניצקי 1973 נקבה משרד הביטחון S
93 רועי כהן 1970 זכר משרד הביטחון M
94 גרי ברלוביץ 1969 זכר משרד הביטחון M
95 שירלי ראובני 1962 נקבה משרד הביטחון S
96 מיטל וקנין 1980 נקבה משרד הביטחון M
97 אבי כהן 1968 זכר -ללא מועדון- XL
98 אריאל אדם 1980 זכר Pipman Team M
99 אורן פלס 1976 זכר pipman team L
100 גלעד יעקב חיים 2002 זכר פשוט לרוץ XL
101 ציפי לוי 1984 נקבה פשוט לרוץ L
102 אורלי פרס 1964 נקבה -ללא מועדון- S
103 אמיר טיקטין 1962 זכר פשוט לרוץ L
104 לירון מנטל 1992 נקבה -ללא מועדון- M
105 אלי סבן 1980 זכר -ללא מועדון- XL
106 אוריין קוטלר 1974 נקבה -ללא מועדון- S
107 אריה קוטלר 1970 זכר -ללא מועדון- M
108 יוסף אלון 1988 זכר הישגים L
109 ראובן נירן 1956 זכר בנק לאומי L
110 סיגל ברנר 1977 נקבה -ללא מועדון- M
111 אילן סבג 1970 זכר משרד החקלאות M
112 רענן אמויאל 1970 זכר משרד החקלאות L
113 אייל זמיר 1982 זכר משרד החקלאות S
114 עומר צור 1978 זכר משרד החקלאות M
115 תמיר אופק 1978 זכר משרד החקלאות L
116 בני רון 1954 זכר משרד החקלאות M
117 משה שם טוב 1956 זכר משרד החקלאות XL
118 אחמד אבו ראס 1980 זכר משרד החקלאות M
119 איתמר שגיא 1976 זכר Run 2 Three – לרוץ חופשי XL
120 Jose Slipak 1967 זכר -ללא מועדון- L
121 עדי כהן 1980 נקבה פשוט לרוץ M
122 Anna Prais 1976 נקבה הרוח השניה 8
123 יוסף שחר 1944 זכר -ללא מועדון- M
124 גלעד אבנרי 1970 זכר בנק הפועלים L
125 איתי יושע 1972 זכר בנק הפועלים M
126 עינת יחיאל 1975 נקבה בנק הפועלים M
127 יוג'ין גינזבורג 1978 זכר בנק הפועלים M
128 ויקי אבישר 1978 זכר פשוט לרוץ M
129 eli ram 1974 זכר הרוח השניה M
130 אילון ארקין 1969 זכר -ללא מועדון- XXL
131 אליאור בשארי 1986 זכר -ללא מועדון- L
132 אריק מקוביצקי 1973 זכר -ללא מועדון- XL
133 אסי רחמים 1987 זכר -ללא מועדון- L
134 גדעון ליבזון 1941 זכר -ללא מועדון- M
135 נועה דוד 1974 נקבה חבר M
136 שולי וידר 1967 נקבה -ללא מועדון- S
137 אלדד פרס 1979 נקבה -ללא מועדון- M
138 תמיר מלכה 1969 זכר הישגים M
139 בוריס אגרנוביץ 1969 זכר פשוט לרוץ L
140 אורי מנדל 2001 זכר M&M M
141 יעקב מנדל 1966 זכר -ללא מועדון- L
142 אורן אשכנזי 1975 זכר הליגה למקומות עבודה L
143 עופר שער 1961 זכר רצי אם המושבות L
144 דן אלפנט 1981 זכר -ללא מועדון- XL
145 יאיר רצ'שטר 1980 זכר -ללא מועדון- S
146 עירית עטר 1979 נקבה -ללא מועדון- S
147 רחל קמינסקי אליהו 1982 נקבה פשוט לרוץ L
148 חביב ואזאנא 1981 זכר הישגים XL
149 שגב לוין 2002 זכר -ללא מועדון- L
150 בן לנדאו 1974 זכר -ללא מועדון- M
151 בנימין בנסימון 1981 זכר הישגים S
152 מנחם שפיגל 1968 זכר שרית בפורט M
153 ימית סלע 1977 נקבה פשוט לרוץ XL
154 גוזף אלוהאב 2003 זכר -ללא מועדון- XL
155 מיכאל הרשטיק שריקי 1983 זכר פשוט לרוץ S
156 אריה משה 1961 זכר EZERUN XL
157 אתי איינר 1967 נקבה הרוח השניה 8
158 יורם איינר 1966 זכר הרוח השניה L
159 קובי סבח 1976 זכר פשוט לרוץ L
160 רם לביא 1967 זכר -ללא מועדון- L
161 אודי גל 1981 זכר הרוח השניה M
162 מתן אליצור 1975 זכר סאפ XL
163 יורי שפירא 1985 זכר -ללא מועדון- M
164 מרה דסטה 1973 זכר שירות בתי הסוהר S
165 צביקה רחמים 1963 זכר שירות בתי הסוהר XL
166 נינה סולימאן 1969 נקבה שירות בתי הסוהר L
167 אלכס קוניחוב 1978 זכר שירות בתי הסוהר S
168 אבי חקשורי 1977 זכר שירות בתי הסוהר M
169 ברהן בלטה 1971 זכר שירות בתי הסוהר M
170 אמנון יהבי 1973 זכר שירות בתי הסוהר L
171 סרגי טילינין 1976 זכר שירות בתי הסוהר S
172 אורן אוחנה 1977 זכר שירות בתי הסוהר L
173 שמעון אלבז 1957 זכר שירות בתי הסוהר M
174 אשר גרבוב 1945 זכר שירות בתי הסוהר M
175 ארקדי גלמן 1977 זכר שירות בתי הסוהר M
176 סעוד חריס 1972 זכר שירות בתי הסוהר M
177 אייל נחמני 1976 זכר שירות בתי הסוהר M
178 מינלה טסמה 1974 זכר שירות בתי הסוהר L
179 איה קמיניץ 1972 נקבה שירות בתי הסוהר M
180 אלירן בן סימון 1986 זכר שירות בתי הסוהר S
181 ניר קשי 1970 זכר הרוח השניה M
182 דודי מזרחי 1972 זכר שירות בתי הסוהר XL
183 רבקה ידגר 1984 נקבה שירות בתי הסוהר S
184 אדוה שטינברג 1970 נקבה שירות בתי הסוהר S
185 מיכאל אופמן 1989 זכר שירות בתי הסוהר S
186 חגית נאורי 1973 נקבה שירות בתי הסוהר S
187 מאיר עמר 1967 זכר שירות בתי הסוהר M
188 רונן חבר 1970 זכר שירות בתי הסוהר XL
189 אשטו אבטה 1983 זכר שירות בתי הסוהר S
190 אנה רזניק 1981 נקבה הישגים M
191 אמיר איל 1976 זכר שירות בתי הסוהר XL
192 קובי שטרית 1973 זכר שירות בתי הסוהר L
193 נעם יעקב 1980 זכר שירות בתי הסוהר M
194 יגאל בן חמו 1974 זכר שירות בתי הסוהר M
195 חגי דהן 1969 זכר שירות בתי הסוהר XL
196 אלדר שניר 1986 זכר שירות בתי הסוהר M
197 רויטל שליו 1972 נקבה שירות בתי הסוהר L
198 רוברט קליין 1957 זכר שירות בתי הסוהר XL
199 אפל און 1977 זכר שירות בתי הסוהר S
200 דוד שפיצר 1976 זכר הרוח השניה M
201 מנחם ביבס 1968 זכר שירות בתי הסוהר M
202 מיטל שמעיה 1981 נקבה שירות בתי הסוהר S
203 רועי שריר 1980 זכר שירות בתי הסוהר M
204 שגיב שלום 1983 זכר שירות בתי הסוהר M
205 חיים חובר 1978 זכר שירות בתי הסוהר L
206 אסתר בן גיגי 1969 נקבה שירות בתי הסוהר L
207 דרור כהן 1981 זכר שירות בתי הסוהר M
208 פנחס רווח 1985 זכר שירות בתי הסוהר L
209 אפרת גנן 1991 נקבה שירות בתי הסוהר M
210 ויטלי פפוביץ 1980 זכר שירות בתי הסוהר L
211 לירון קדוש 1982 זכר שירות בתי הסוהר L
212 איתמר נפתלי 1984 זכר שירות בתי הסוהר M
213 רותם ירקוני 1990 נקבה רצי הסמטה S
214 גטהון טגו 2003 זכר רצי הסמטה S
215 טום אריה 1990 זכר רצי הסמטה S
216 סמירה נגאר 2006 נקבה רצי הסמטה S
217 אוריאל ששון כהן 2004 זכר רצי הסמטה S
218 יאיר רוזיליו 1981 זכר משטרת ישראל M
219 חיים יוסף לובר 1991 זכר משטרת ישראל M
220 טרקאי וונדיה 1973 זכר משטרת ישראל M
221 דני בורוכוב 1979 זכר משטרת ישראל M
222 שלמה ציון 1986 זכר משטרת ישראל M
223 גאולית ענבי 1980 נקבה משטרת ישראל S
224 סולומון גברי 2019 זכר משטרת ישראל L
225 אברהם רשמן 2019 זכר משטרת ישראל S
226 מלדה גובזה 1976 נקבה משטרת ישראל L
227 רונית לוי 1975 נקבה משטרת ישראל XL
228 דרור סגל 1972 זכר רצי הסמטה M
229 יונתן זכריה 1980 זכר משטרת ישראל M
230 זוהר כובאני 1975 זכר משטרת ישראל L
231 אשר עובדיה 1984 זכר משטרת ישראל M
232 רותם צ'ונה 1991 זכר משטרת ישראל S
233 אסף גישר 1975 זכר משטרת ישראל S
234 רון גור-אל 1975 זכר משטרת ישראל L
235 אמיר מגירה 1968 זכר משטרת ישראל M
236 אמיתי סרניי 1979 זכר משטרת ישראל M
237 חיים בן הראש 1982 זכר הרוח השניה M
238 דניאלה דאי 1963 נקבה -ללא מועדון- L
239 דוד רפאלי 1980 זכר הרוח השניה M
240 אורי זלצברג 2006 זכר -ללא מועדון- 16
241 מלקאמו שאמה 1988 זכר -ללא מועדון- M
242 יוחאי וינשטיין 1980 זכר -ללא מועדון- S
243 אדיסו אסנקאו 1986 זכר הישגים S
244 איתן ליכטמן 1979 זכר הישגים L
245 זמנו מוצ'ה 2000 זכר הישגים S
246 אנדשאו לאקו 2002 זכר הישגים S
247 ירון ניר 1963 זכר אלישרא ליגה M
248 אביעד צוברי 1992 זכר -ללא מועדון- M
249 גלית אלדד חג'אג' 1976 נקבה מגדל S
250 יוליה גד 1984 נקבה -ללא מועדון- S
251 אסף רותם 1973 זכר -ללא מועדון- XL
252 עידן פרץ 1981 זכר הרוח השניה S
253 שלומי טולדו 1972 זכר הישגים XL
254 אבשלום קובסי 1953 זכר רשות ניירות ערך - ליגה L
255 אבנר הופשטיין 1971 זכר -ללא מועדון- M
256 דבורה קליין 1968 נקבה הרוח השניה 16
257 ערן בן דב 1966 זכר M
258 שלומית מלכיאל 1991 נקבה M
259 אבי קובסי 1953 זכר רשות ניירות ערך - ליגה M
260 הוז בניה 1980 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
261 רינת ישי 1970 נקבה תעשיה אווירית - ליגה M
262 אורן כהן 1983 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
263 שמי שטרנפלד 1954 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
264 אילן ספראי 1976 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
265 משה פלד 1978 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
266 אורי פלציק 1960 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
267 אריה קינן 1956 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
268 יצחק רזיאל 1968 זכר תעשיה אווירית - ליגה M
269 טובה פז 1960 נקבה רצי צהלה 16
270 שרלי דנינו 1978 זכר -ללא מועדון- L
271 תומר בן שוהם 1967 זכר נט"ל XL
272 שמוליק רגב 1969 זכר Igi's Running Club M
273 בשמת שדה 1970 נקבה Pipman Team M
274 שלמה עובדיה 1951 זכר איילות S
275 יונתן מוזס 1996 זכר -ללא מועדון- L
276 גדי גרפינקל 1978 זכר רצי רמת השרון M
277 יניב קוהוט 1977 זכר -ללא מועדון- S
278 אורן רובין 1972 זכר -ללא מועדון- M
279 דוד עשור 1985 זכר -ללא מועדון- 10
280 רן ישראל 1982 זכר -ללא מועדון- XL
281 יניב שוורץ 1970 זכר -ללא מועדון- XL
282 אלעד בוכניק 1970 זכר -ללא מועדון- L
283 עופר זילברשטיין 1969 זכר -ללא מועדון- XL
284 ימהרן יוסף 1986 זכר עמ. הצבי S
285 איתי כספי 1997 זכר -ללא מועדון- L
286 הלל שיש 1972 זכר קשת- מזכרת בתיה M
287 רונן מליק 1977 זכר -ללא מועדון- M
288 עדי גלבוע גינזבורג 1975 נקבה בנק לאומי S

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור