23
אפריל
2013

מרוץ סאקוני חיפה 2013

מקום: חיפה
מנהל: SPORTWEB
הרשמה מוקדמת עד: 31/3/2013 23:00
ענף: ריצה
הרשמה מאוחרת עד: 19/04/13 16:00
מפת האירוע

מרוץ סאקוני חיפה 2013

מיקום כללי מספר חזה שם משפחה שם פרטי מין גיל מיקום בקטגוריה קטגוריה מועדון בקרה 5 ק"מ אישי זמן רשמי זמן אישי
1 2514 אמרה גרמה זכר 26 1\308 10M20T29 הפ. אתלטי אורן השרון 00:16:03 00:31:21 00:31:21 תעודת השתתפות
2 2260 ממו אסרט זכר 29 2\308 10M20T29 סוללים ים 00:16:03 00:31:24 00:31:24 תעודת השתתפות
3 2350 מנור דרור זכר 27 3\308 10M20T29 רצי רמת השרון 00:16:52 00:33:16 00:33:16 תעודת השתתפות
4 2265 גזהיי אנדקלאו זכר 32 1\88 10M30T34 עירוני עפולה 00:17:24 00:34:05 00:34:05 תעודת השתתפות
5 2376 גוריאצ'ב אנדרי זכר 28 4\308 10M20T29 מכ. ב' תל-אביב 00:17:58 00:35:11 00:35:10 תעודת השתתפות
6 2264 עלי חוסן אוסמן זכר 29 5\308 10M20T29 עירוני עפולה 00:18:22 00:36:03 00:36:00 תעודת השתתפות
7 2447 אתנאו באשו זכר 17 1\132 10M16T19 חרב לאת 00:19:02 00:36:40 00:36:37 תעודת השתתפות
8 2373 גדיש רוני נקבה 26 1\58 10F20T29 הפועל חולון 00:18:50 00:37:19 00:37:17 תעודת השתתפות
9 2034 אדגו זוודה זכר 16 2\132 10M16T19 הכח להצליח מכבי חיפה 00:18:58 00:37:23 00:37:17 תעודת השתתפות
10 2534 בר און יודי זכר 39 1\91 10M35T39 רצי רפאל 00:19:13 00:37:24 00:37:24 תעודת השתתפות
11 2011 מילר גלעד זכר 22 6\308 10M20T29 רצי רמת השרון 00:19:04 00:37:26 00:37:19 תעודת השתתפות
12 2134 יצחקי שלומי זכר 31 2\88 10M30T34 00:18:39 00:37:30 00:37:24 תעודת השתתפות
13 2513 אליאס מארי נקבה 32 1\16 10F30T34 הפ. אתלטי אורן השרון 00:19:14 00:37:58 00:37:57 תעודת השתתפות
14 1577 קלמר אפי זכר 23 7\308 10M20T29 צה"ל 00:19:15 00:38:21 00:38:16 תעודת השתתפות
15 1626 לוטם גיל זכר 51 1\34 10M50T54 חברת חשמל 00:19:31 00:38:32 00:38:31 תעודת השתתפות
16 2448 אספה דגסאו זכר 19 3\132 10M16T19 חרב לאת 00:19:19 00:38:34 00:38:32 תעודת השתתפות
17 1312 גרניט תום זכר 25 8\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:19:51 00:38:39 00:38:37 תעודת השתתפות
18 2449 סינטאו גנט זכר 17 4\132 10M16T19 חרב לאת 00:19:42 00:38:42 00:38:40 תעודת השתתפות
19 2334 שגב גיא זכר 30 3\88 10M30T34 ליגה- HP Software 00:19:17 00:38:49 00:38:41 תעודת השתתפות
20 2344 פלציק אורי זכר 53 2\34 10M50T54 תעשייה אווירית 00:19:40 00:38:54 00:38:52 תעודת השתתפות
21 2450 טסמה טסמה זכר 18 5\132 10M16T19 חרב לאת 00:20:00 00:39:05 00:38:58 תעודת השתתפות
22 2083 בלנק אורי זכר 14 1\0 מכבי חיפה 00:20:02 00:39:08 00:38:58 תעודת השתתפות
23 2576 באומל צחי זכר 44 1\84 10M40T44 חיפה 00:20:39 00:39:53 00:39:48 תעודת השתתפות
24 2446 גבאי שמעון זכר 45 1\64 10M45T49 יס"מ 00:20:37 00:40:01 00:40:01 תעודת השתתפות
25 1630 איצקוביץ דודי זכר 43 2\84 10M40T44 חברת חשמל 00:20:46 00:40:01 00:39:59 תעודת השתתפות
26 1195 ברק ירדן זכר 25 9\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:20:32 00:40:02 00:40:00 תעודת השתתפות
27 2101 ליברמן אבידב זכר 54 3\34 10M50T54 איילות 00:20:39 00:40:09 00:40:03 תעודת השתתפות
28 2261 דסטה דני זכר 45 2\64 10M45T49 עירוני עפולה 00:20:06 00:40:11 00:40:11 תעודת השתתפות
29 1781 בן ארי צח זכר 33 4\88 10M30T34 לוטם לרוץ בטבע 00:20:19 00:40:12 00:40:09 תעודת השתתפות
30 2153 הוז אורן זכר 40 3\84 10M40T44 00:20:42 00:40:17 00:40:14 תעודת השתתפות
31 2533 אדטו אבי זכר 35 2\91 10M35T39 רצי רפאל 00:20:10 00:40:27 00:40:24 תעודת השתתפות
32 2298 יעקב עופר זכר 41 4\84 10M40T44 00:20:56 00:40:47 00:40:45 תעודת השתתפות
33 2375 כרמי מאיה נקבה 33 2\16 10F30T34 רצי רמת השרון 00:21:04 00:40:57 00:40:55 תעודת השתתפות
34 1328 יצחק בר אור זכר 16 6\132 10M16T19 פנמ"צ 00:21:09 00:41:12 00:41:09 תעודת השתתפות
35 1310 בריפמן אלון זכר 22 10\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:20:51 00:41:19 00:41:02 תעודת השתתפות
36 1399 דויד חריזמן זכר 18 7\132 10M16T19 פנמ"צ 00:20:42 00:41:29 00:41:26 תעודת השתתפות
37 1758 בורוביק ערן זכר 37 3\91 10M35T39 00:20:54 00:41:35 00:41:35 תעודת השתתפות
38 1152 טולמצ'וב אלכסנדר זכר 31 5\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:21:12 00:41:38 00:41:31 תעודת השתתפות
39 1736 זטלאוי שלום זכר 49 3\64 10M45T49 00:21:20 00:41:43 00:41:37 תעודת השתתפות
40 1628 הלחמי רפי זכר 52 4\34 10M50T54 חברת חשמל 00:21:15 00:41:48 00:41:48 תעודת השתתפות
41 1207 וולפסון הלן נקבה 24 2\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:21:02 00:41:51 00:41:49 תעודת השתתפות
42 1795 וולפסון אלכס זכר 28 11\308 10M20T29 ZONE3 00:21:00 00:41:51 00:41:48 תעודת השתתפות
43 1160 סון עזרי זכר 33 6\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:21:28 00:41:53 00:41:46 תעודת השתתפות
44 2399 סמאי מורדכי זכר 36 4\91 10M35T39 שירות בתי הסוהר 00:20:53 00:42:01 00:40:17 תעודת השתתפות
45 1655 שור רותם זכר 31 7\88 10M30T34 לוטם לרוץ בטבע 00:20:47 00:42:02 00:42:00 תעודת השתתפות
46 2042 היילו סלם זכר 23 12\308 10M20T29 הכח להצליח מכבי חיפה 00:22:38 00:42:05 00:41:05 תעודת השתתפות
47 1614 ברנשטיין ויטלי זכר 26 13\308 10M20T29 00:21:28 00:42:08 00:42:02 תעודת השתתפות
48 1783 מסנקו סרגי זכר 26 14\308 10M20T29 00:21:43 00:42:14 00:42:14 תעודת השתתפות
49 1627 וכטל שרון זכר 35 5\91 10M35T39 חברת חשמל 00:21:29 00:42:22 00:42:22 תעודת השתתפות
50 1943 קופלמן ישראל זכר 46 4\64 10M45T49 00:21:37 00:42:32 00:42:26 תעודת השתתפות
51 2516 עוז עודד זכר 37 6\91 10M35T39 00:21:30 00:42:40 00:42:37 תעודת השתתפות
52 1640 פנקס רונן זכר 38 7\91 10M35T39 00:21:41 00:42:41 00:42:34 תעודת השתתפות
53 1777 לשם רועי זכר 25 15\308 10M20T29 00:21:50 00:42:42 00:42:39 תעודת השתתפות
54 2167 בלנק אהרן זכר 41 5\84 10M40T44 00:21:41 00:42:49 00:42:38 תעודת השתתפות
55 1136 סילבן תום זכר 30 8\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:21:29 00:43:00 00:42:43 תעודת השתתפות
56 2336 שילון חנן זכר 37 8\91 10M35T39 ליגה- HP Software 00:22:12 00:43:03 00:42:55 תעודת השתתפות
57 1285 אלישב אורן זכר 25 16\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:21:55 00:43:06 00:42:26 תעודת השתתפות
58 2241 דביר עפרי זכר 16 8\132 10M16T19 TriMax 00:22:31 00:43:14 00:43:14 תעודת השתתפות
59 1187 קרייזמן דביר זכר 29 17\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:22:33 00:43:15 00:42:45 תעודת השתתפות
60 2235 אזולאי שמעון זכר 45 5\64 10M45T49 לוטם לרוץ בטבע 00:21:48 00:43:18 00:43:08 תעודת השתתפות
61 2311 לוקשין בני זכר 44 6\84 10M40T44 TriMax 00:21:57 00:43:20 00:43:16 תעודת השתתפות
62 1243 דנציג אלמוג זכר 29 18\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:22:03 00:43:20 00:42:57 תעודת השתתפות
63 2475 עיני אהרון זכר 33 9\88 10M30T34 00:21:24 00:43:31 00:43:09 תעודת השתתפות
64 2319 גדיר איאד זכר 39 9\91 10M35T39 00:22:00 00:43:31 00:43:23 תעודת השתתפות
65 1763 חלבי שריף זכר 29 19\308 10M20T29 רצי עספיא 00:22:41 00:43:43 00:43:40 תעודת השתתפות
66 2263 בוגנים יניב זכר 39 10\91 10M35T39 עירוני עפולה 00:22:14 00:43:47 00:43:45 תעודת השתתפות
67 2089 מאירקוביץ ייבגני זכר 17 9\132 10M16T19 מכבי חיפה 00:21:57 00:43:48 00:43:43 תעודת השתתפות
68 1922 בראל אברהם זכר 16 10\132 10M16T19 עירוני ה' 00:21:57 00:43:48 00:43:42 תעודת השתתפות
69 2030 אביי פנטהון זכר 17 11\132 10M16T19 הכח להצליח מכבי חיפה 00:22:38 00:44:04 00:43:02 תעודת השתתפות
70 1124 בתקילין יצחק זכר 25 20\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:00 00:44:05 00:43:54 תעודת השתתפות
71 2048 סהליא יגדאו זכר 18 12\132 10M16T19 הכח להצליח מכבי חיפה 00:22:39 00:44:07 00:43:06 תעודת השתתפות
72 2462 און חן זכר 48 6\64 10M45T49 כפר גלים 00:22:40 00:44:07 00:44:01 תעודת השתתפות
73 2428 סיטרין אדי זכר 43 7\84 10M40T44 וולקני/משרד החקלאות 00:21:40 00:44:07 00:43:44 תעודת השתתפות
74 1146 גרשיקוב אלכסנדר זכר 31 10\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:22:17 00:44:07 00:43:56 תעודת השתתפות
75 2342 טימור אלי זכר 60 1\25 10M60T64 תעשייה אווירית 00:22:45 00:44:08 00:44:01 תעודת השתתפות
76 2056 בנבנשתי מתי זכר 43 8\84 10M40T44 00:22:28 00:44:10 00:44:05 תעודת השתתפות
77 1076 מוסקוביץ? יניר זכר 26 21\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:21:48 00:44:13 00:43:48 תעודת השתתפות
78 1256 בלכנר רון זכר 25 22\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:22:43 00:44:19 00:44:08 תעודת השתתפות
79 1492 בר שטרמר זכר 17 13\132 10M16T19 פנמ"צ 00:22:25 00:44:26 00:44:23 תעודת השתתפות
80 1114 שלגי עומר זכר 26 23\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:22:13 00:44:27 00:44:03 תעודת השתתפות
81 2285 טילינין סרגיי זכר 37 11\91 10M35T39 שרות בתי הסוהר 00:22:56 00:44:28 00:43:13 תעודת השתתפות
82 2432 נתנאל עופר זכר 40 9\84 10M40T44 יס"מ 00:22:13 00:44:33 00:44:30 תעודת השתתפות
83 1220 סומינסקי איליה זכר 25 24\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:21:54 00:44:34 00:44:11 תעודת השתתפות
84 1654 פודולר גיא זכר 46 7\64 10M45T49 אוניברסיטת חיפה 00:22:10 00:44:42 00:44:31 תעודת השתתפות
85 1887 שאקי אור זכר 19 14\132 10M16T19 קציני ים 00:22:27 00:44:43 00:43:54 תעודת השתתפות
86 2480 טובי ענבר נקבה 30 3\16 10F30T34 הפ. עכו 00:22:49 00:44:43 00:44:40 תעודת השתתפות
87 2013 דזיצר יניב זכר 22 25\308 10M20T29 00:22:38 00:44:48 00:44:36 תעודת השתתפות
88 2292 דסטה מרה זכר 40 10\84 10M40T44 שרות בתי הסוהר 00:23:10 00:44:48 00:44:47 תעודת השתתפות
89 1224 אפלבאום ניב זכר 20 26\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:02 00:44:53 00:43:39 תעודת השתתפות
90 1738 כהן שאול זכר 42 11\84 10M40T44 הייטק זון 00:22:19 00:44:53 00:44:46 תעודת השתתפות
91 1658 טובול גל זכר 19 15\132 10M16T19 00:21:56 00:44:55 00:44:50 תעודת השתתפות
92 1631 מזרחי יוסף זכר 47 8\64 10M45T49 חברת חשמל 00:22:42 00:44:55 00:44:46 תעודת השתתפות
93 2281 שיבר דניאל זכר 37 12\91 10M35T39 שרות בתי הסוהר 00:23:05 00:44:57 00:44:32 תעודת השתתפות
94 1759 בן יעקב אודי זכר 60 2\25 10M60T64 איילות 00:23:19 00:44:59 00:44:59 תעודת השתתפות
95 2273 פסטרנק רועי זכר 32 11\88 10M30T34 00:23:34 00:45:00 00:44:51 תעודת השתתפות
96 1228 גוטדינר יונתן זכר 27 27\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:22:17 00:45:11 00:43:56 תעודת השתתפות
97 1268 שניר עופר זכר 25 28\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:14 00:45:12 00:44:58 תעודת השתתפות
98 1200 ספרב איליה זכר 29 29\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:22:42 00:45:16 00:45:01 תעודת השתתפות
99 2467 אלטברג רון זכר 17 16\132 10M16T19 00:23:39 00:45:16 00:44:37 תעודת השתתפות
100 2468 הרשקוביץ אלעד זכר 17 17\132 10M16T19 00:23:40 00:45:17 00:44:39 תעודת השתתפות
101 2476 בר יוסי זכר 38 13\91 10M35T39 00:23:36 00:45:17 00:44:55 תעודת השתתפות
102 2411 כהן אהד זכר 28 30\308 10M20T29 00:21:47 00:45:19 00:45:02 תעודת השתתפות
103 2002 כרמל מיקי זכר 40 12\84 10M40T44 00:22:58 00:45:19 00:45:02 תעודת השתתפות
104 2120 ערבה עמי זכר 38 14\91 10M35T39 00:23:18 00:45:20 00:45:07 תעודת השתתפות
105 1906 נתן גלעד זכר 19 18\132 10M16T19 אליאנס 00:22:32 00:45:20 00:45:07 תעודת השתתפות
106 2402 ספיץ יונתן זכר 28 31\308 10M20T29 00:23:04 00:45:24 00:45:12 תעודת השתתפות
107 1169 רום עמרי זכר 27 32\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:08 00:45:26 00:45:21 תעודת השתתפות
108 2238 יערי כדן זכר 25 33\308 10M20T29 00:22:48 00:45:33 00:44:54 תעודת השתתפות
109 2184 פרוימוביץ אסתי נקבה 42 1\27 10F40T44 הסת' המורים 00:23:15 00:45:37 00:45:30 תעודת השתתפות
110 2565 שגב נמרוד זכר 25 34\308 10M20T29 פייסר 45 דק' 00:22:33 00:45:38 00:45:22 תעודת השתתפות
111 1008 דהן אופיר זכר 27 35\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:12 00:45:40 00:45:07 תעודת השתתפות
112 1068 אורן יואב זכר 28 36\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:12 00:45:40 00:45:07 תעודת השתתפות
113 1764 טולדו רן זכר 17 19\132 10M16T19 00:22:20 00:45:43 00:45:16 תעודת השתתפות
114 2367 פלד ספיר נקבה 19 1\16 10F16T19 00:22:47 00:45:44 00:45:44 תעודת השתתפות
115 2542 ניסנבוים אברהם זכר 62 3\25 10M60T64 רצי רפאל 00:23:26 00:45:45 00:45:33 תעודת השתתפות
116 2197 בן זקן יוסי זכר 44 13\84 10M40T44 TRIMAX 00:23:00 00:45:45 00:45:30 תעודת השתתפות
117 1262 דה סביליה נועה נקבה 23 3\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:23:19 00:45:50 00:45:24 תעודת השתתפות
118 1128 מסלי שגיא זכר 29 37\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:24 00:45:51 00:45:44 תעודת השתתפות
119 1910 רובינשטיין אופיר זכר 43 14\84 10M40T44 אליאנס 00:23:50 00:45:53 00:45:40 תעודת השתתפות
120 1258 שוקרון אבישי זכר 27 38\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:10 00:45:56 00:45:07 תעודת השתתפות
121 2392 כצמן בוריס זכר 32 12\88 10M30T34 אלביט 00:22:54 00:45:57 00:45:49 תעודת השתתפות
122 1294 קלנר רותם זכר 26 39\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:13 00:45:59 00:45:37 תעודת השתתפות
123 1270 הלפרן יוסי זכר 26 40\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:49 00:46:02 00:45:21 תעודת השתתפות
124 1080 קורדונסקי לב זכר 25 41\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:34 00:46:04 00:45:24 תעודת השתתפות
125 2059 סינואני יהודה זכר 21 42\308 10M20T29 00:22:51 00:46:07 00:45:54 תעודת השתתפות
126 1069 רימון יואב זכר 26 43\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:23 00:46:10 00:46:00 תעודת השתתפות
127 1993 מרקוס דוד זכר 48 9\64 10M45T49 00:22:55 00:46:11 00:46:01 תעודת השתתפות
128 2547 פרל גלעד זכר 30 13\88 10M30T34 רצי רפאל 00:23:33 00:46:11 00:46:09 תעודת השתתפות
129 1000 Atamli Ahmad זכר 26 44\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:48 00:46:13 00:45:51 תעודת השתתפות
130 2429 רוטברט נתיב זכר 30 14\88 10M30T34 וולקני/מ/ החקלאות 00:23:15 00:46:13 00:45:15 תעודת השתתפות
131 1117 בקרמן עמית זכר 26 45\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:59 00:46:13 00:46:06 תעודת השתתפות
132 2445 מרום שלומי זכר 38 15\91 10M35T39 יס"מ 00:23:16 00:46:14 00:46:12 תעודת השתתפות
133 1958 גלב סחרוב זכר 43 15\84 10M40T44 רמב"ם 00:23:35 00:46:15 00:45:52 תעודת השתתפות
134 2173 דינרמן אמנון זכר 42 16\84 10M40T44 00:23:05 00:46:17 00:45:19 תעודת השתתפות
135 1985 שטיינר גל זכר 40 17\84 10M40T44 אינטל 00:23:59 00:46:17 00:45:49 תעודת השתתפות
136 2010 חג'בי משה זכר 62 4\25 10M60T64 הפועל עמק האושר 00:23:52 00:46:18 00:46:15 תעודת השתתפות
137 2146 ארז איתי זכר 17 20\132 10M16T19 00:23:55 00:46:20 00:45:38 תעודת השתתפות
138 2044 טגניה ציון זכר 18 21\132 10M16T19 הכח להצליח מכבי חיפה 00:23:15 00:46:20 00:45:19 תעודת השתתפות
139 1746 פוגל-גרמן גל זכר 37 16\91 10M35T39 00:23:26 00:46:21 00:45:50 תעודת השתתפות
140 2126 אבוטבול מתן זכר 20 46\308 10M20T29 00:23:20 00:46:22 00:45:53 תעודת השתתפות
141 1063 פולישצ'וק יבגני זכר 29 47\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:13 00:46:24 00:45:30 תעודת השתתפות
142 2066 וולך גיא זכר 41 18\84 10M40T44 00:23:34 00:46:27 00:46:09 תעודת השתתפות
143 1251 הוניגסמן גיל זכר 28 48\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:33 00:46:28 00:45:01 תעודת השתתפות
144 1685 פורת איתי זכר 22 49\308 10M20T29 00:24:13 00:46:29 00:46:20 תעודת השתתפות
145 2425 חובב רן זכר 41 19\84 10M40T44 וולקני/מ/ החקלאות 00:23:42 00:46:31 00:45:33 תעודת השתתפות
146 1942 שחר אייל זכר 42 20\84 10M40T44 00:23:42 00:46:33 00:46:10 תעודת השתתפות
147 2483 זילברמן גל זכר 27 50\308 10M20T29 00:23:18 00:46:35 00:46:35 תעודת השתתפות
148 2433 חתם ליאור זכר 29 51\308 10M20T29 יס"מ 00:24:14 00:46:40 00:45:39 תעודת השתתפות
149 1580 טולמן עידו זכר 27 52\308 10M20T29 צה"ל 00:23:44 00:46:48 00:46:42 תעודת השתתפות
150 1511 לפגוב ניק זכר 21 53\308 10M20T29 צה"ל 00:23:21 00:46:50 00:45:55 תעודת השתתפות
151 2434 מלכה אלירן זכר 25 54\308 10M20T29 יס"מ 00:24:33 00:46:54 00:46:51 תעודת השתתפות
152 1010 יוגב אורן זכר 27 55\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:34 00:46:54 00:45:26 תעודת השתתפות
153 1309 אליאס אסף זכר 27 56\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:19 00:46:56 00:46:46 תעודת השתתפות
154 1714 בירמן עדי זכר 34 15\88 10M30T34 00:23:28 00:46:56 00:45:40 תעודת השתתפות
155 1355 דור מזרחי זכר 16 22\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:39 00:46:59 00:46:25 תעודת השתתפות
156 1153 יוזף שיראל זכר 25 57\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:52 00:47:02 00:46:52 תעודת השתתפות
157 1353 יובל מורן זכר 17 23\132 10M16T19 פנמ"צ 00:22:58 00:47:05 00:46:30 תעודת השתתפות
158 2391 רבני נדב זכר 22 58\308 10M20T29 צה"ל 00:24:16 00:47:08 00:46:44 תעודת השתתפות
159 1316 ניתאי אבמן זכר 16 24\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:39 00:47:09 00:46:57 תעודת השתתפות
160 1725 בן שלוש ינון זכר 33 16\88 10M30T34 לוטם לרוץ בטבע 00:23:16 00:47:10 00:46:51 תעודת השתתפות
161 1332 משה גדמן זכר 16 25\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:58 00:47:10 00:46:50 תעודת השתתפות
162 1811 נחום יהל זכר 20 59\308 10M20T29 צה"ל 00:24:51 00:47:14 00:45:50 תעודת השתתפות
163 1904 יניב יובל זכר 17 26\132 10M16T19 אליאנס 00:23:56 00:47:16 00:47:08 תעודת השתתפות
164 1373 שוקי קלמה זכר 16 27\132 10M16T19 פנמ"צ 00:23:16 00:47:17 00:46:55 תעודת השתתפות
165 2403 ורטהיימר ניר זכר 24 60\308 10M20T29 00:22:54 00:47:19 00:47:07 תעודת השתתפות
166 1037 קורין בן זכר 27 61\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:13 00:47:20 00:46:54 תעודת השתתפות
167 2122 ריצ'רד רועי זכר 41 21\84 10M40T44 רצי כפר ורדים 00:24:03 00:47:21 00:46:37 תעודת השתתפות
168 2339 רגב אייל זכר 33 17\88 10M30T34 ליגה- HP Software 00:23:52 00:47:22 00:47:06 תעודת השתתפות
169 2193 בריל רותם זכר 32 18\88 10M30T34 00:24:00 00:47:25 00:46:44 תעודת השתתפות
170 2451 מלסה אבבה זכר 15 1\0 חרב לאת 00:26:44 00:47:25 00:47:24 תעודת השתתפות
171 1810 אשכנזי דותן זכר 20 62\308 10M20T29 צה"ל 00:23:06 00:47:25 00:46:32 תעודת השתתפות
172 1652 יפרח איציק זכר 57 1\31 10M55T59 RunBraude College 00:24:14 00:47:25 00:47:18 תעודת השתתפות
173 1257 דישון נדב זכר 26 63\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:06 00:47:28 00:47:05 תעודת השתתפות
174 1987 פרץ איתן זכר 47 10\64 10M45T49 00:24:40 00:47:28 00:47:26 תעודת השתתפות
175 1060 בחבוט יאיר זכר 26 64\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:49 00:47:28 00:47:21 תעודת השתתפות
176 1066 סלומון יהונתן זכר 31 19\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:23:05 00:47:29 00:47:13 תעודת השתתפות
177 2012 פומגרין דורון זכר 45 11\64 10M45T49 Reaction 00:24:23 00:47:29 00:46:20 תעודת השתתפות
178 1897 אנטין לאון זכר 16 28\132 10M16T19 קציני ים 00:23:34 00:47:30 00:46:36 תעודת השתתפות
179 1115 אפק עומרי זכר 23 65\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:54 00:47:33 00:46:19 תעודת השתתפות
180 1147 דיטל ליאור זכר 26 66\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:16 00:47:34 00:46:45 תעודת השתתפות
181 2129 גוטפריד רואי זכר 35 17\91 10M35T39 00:23:43 00:47:35 00:45:38 תעודת השתתפות
182 1742 דויטשר גל זכר 23 67\308 10M20T29 00:23:34 00:47:37 00:46:47 תעודת השתתפות
183 2541 מתיתיה מינו זכר 31 20\88 10M30T34 רצי רפאל 00:24:12 00:47:37 00:47:35 תעודת השתתפות
184 1419 דביר צוברי זכר 19 29\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:06 00:47:37 00:47:10 תעודת השתתפות
185 2550 רהב שחר זכר 45 12\64 10M45T49 רצי רפאל 00:24:28 00:47:38 00:46:45 תעודת השתתפות
186 1660 מרום אייל זכר 36 18\91 10M35T39 00:23:57 00:47:38 00:47:35 תעודת השתתפות
187 1613 בעיני מוכתאר זכר 27 68\308 10M20T29 00:24:15 00:47:39 00:46:43 תעודת השתתפות
188 1307 פוקס חגי זכר 28 69\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:44 00:47:40 00:47:12 תעודת השתתפות
189 2554 שצרבקוב אבי זכר 38 19\91 10M35T39 רצי רפאל 00:24:55 00:47:41 00:47:41 תעודת השתתפות
190 1186 שורר טל זכר 27 70\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:59 00:47:41 00:47:11 תעודת השתתפות
191 2201 שוורץ רמי זכר 36 20\91 10M35T39 00:24:59 00:47:41 00:47:01 תעודת השתתפות
192 2172 באנדל נדב זכר 26 71\308 10M20T29 איפה וכמה 00:24:43 00:47:42 00:46:57 תעודת השתתפות
193 1087 ביסק מור זכר 23 72\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:42 00:47:42 00:46:25 תעודת השתתפות
194 2539 לוטבק גבי זכר 67 1\10 10M65T69 רצי רפאל 00:24:48 00:47:43 00:47:43 תעודת השתתפות
195 2328 זוזל שי זכר 18 30\132 10M16T19 00:23:05 00:47:44 00:46:43 תעודת השתתפות
196 1951 אגרצוב אלכס זכר 34 21\88 10M30T34 רמב"ם 00:24:36 00:47:44 00:47:24 תעודת השתתפות
197 2128 מלכה יאיר זכר 44 22\84 10M40T44 00:24:23 00:47:44 00:47:41 תעודת השתתפות
198 2079 שצקר יובל זכר 37 21\91 10M35T39 00:24:08 00:47:45 00:47:04 תעודת השתתפות
199 1021 טאוש אלכס זכר 24 73\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:34 00:47:46 00:47:38 תעודת השתתפות
200 1762 קליין עודד זכר 49 13\64 10M45T49 00:24:08 00:47:47 00:47:29 תעודת השתתפות
201 2065 אבו ריש סלמאן זכר 27 74\308 10M20T29 00:24:15 00:47:52 00:47:25 תעודת השתתפות
202 2558 סלינג'ר הולי נקבה 43 2\27 10F40T44 חיפה 00:24:25 00:47:53 00:47:43 תעודת השתתפות
203 1604 שפירשטיין מיכאל זכר 23 75\308 10M20T29 00:24:36 00:47:53 00:46:32 תעודת השתתפות
204 2407 דלטיצקי אלכסנדר זכר 23 76\308 10M20T29 TriMax 00:24:16 00:47:54 00:47:32 תעודת השתתפות
205 1949 ארז גדי זכר 51 5\34 10M50T54 00:24:51 00:47:56 00:47:36 תעודת השתתפות
206 1760 Egorov Nikolay זכר 73 1\6 10M70T74 00:24:39 00:47:57 00:47:42 תעודת השתתפות
207 2191 רגב נדב זכר 23 77\308 10M20T29 00:24:00 00:47:59 00:47:59 תעודת השתתפות
208 1695 צוויטמן אינגריד נקבה 29 4\58 10F20T29 00:25:07 00:48:03 00:47:56 תעודת השתתפות
209 2224 מלמד יובל זכר 16 31\132 10M16T19 00:24:37 00:48:07 00:47:24 תעודת השתתפות
210 2567 אריאב יוסי זכר 47 14\64 10M45T49 פייסר 50 דק' 00:23:29 00:48:09 00:48:01 תעודת השתתפות
211 2104 קמחי רפי זכר 33 22\88 10M30T34 00:23:34 00:48:11 00:47:39 תעודת השתתפות
212 1015 דגן איתי זכר 25 78\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:22 00:48:12 00:47:19 תעודת השתתפות
213 1771 סלנאה דן זכר 42 23\84 10M40T44 00:24:27 00:48:12 00:48:05 תעודת השתתפות
214 2230 שאול שמואל זכר 52 6\34 10M50T54 איילות 00:24:54 00:48:15 00:47:50 תעודת השתתפות
215 2553 שפק איתי זכר 34 23\88 10M30T34 רצי רפאל 00:24:19 00:48:19 00:47:49 תעודת השתתפות
216 1273 תמשס קובי זכר 27 79\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:43 00:48:20 00:48:17 תעודת השתתפות
217 1300 ברונשטיין יורי זכר 26 80\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:28 00:48:21 00:47:59 תעודת השתתפות
218 2004 פרץ משה זכר 33 24\88 10M30T34 00:24:44 00:48:22 00:47:42 תעודת השתתפות
219 2331 שר דני זכר 50 7\34 10M50T54 00:24:50 00:48:23 00:47:46 תעודת השתתפות
220 1260 זריצקי אהרון זכר 25 81\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:09 00:48:24 00:48:13 תעודת השתתפות
221 1254 פירן תומר זכר 25 82\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:00 00:48:25 00:47:45 תעודת השתתפות
222 1065 קצ'ר יבגני זכר 25 83\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:42 00:48:26 00:48:26 תעודת השתתפות
223 1995 מוגילבסקי גנאדי זכר 51 8\34 10M50T54 00:24:35 00:48:28 00:47:46 תעודת השתתפות
224 2250 סער מרדכי זכר 69 2\10 10M65T69 TriMax 00:25:16 00:48:28 00:48:07 תעודת השתתפות
225 1227 צוקרמן אלכס זכר 26 84\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:53 00:48:30 00:48:30 תעודת השתתפות
226 2329 מנשה אלון זכר 42 24\84 10M40T44 ללא 00:24:27 00:48:30 00:47:47 תעודת השתתפות
227 2157 פרי שמואל זכר 26 85\308 10M20T29 00:25:02 00:48:31 00:48:00 תעודת השתתפות
228 1360 אמיר מסעוד זכר 16 32\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:11 00:48:31 00:48:26 תעודת השתתפות
229 2395 בייגלמן יגאל זכר 37 22\91 10M35T39 אלביט 00:24:46 00:48:32 00:48:24 תעודת השתתפות
230 1680 אלבז אסף זכר 33 25\88 10M30T34 ריצה קלה 00:24:21 00:48:34 00:48:20 תעודת השתתפות
231 2343 לוינגר מנחם זכר 60 5\25 10M60T64 תעשייה אווירית 00:25:04 00:48:36 00:48:28 תעודת השתתפות
232 1600 כהן גיל זכר 36 23\91 10M35T39 00:25:03 00:48:37 00:48:29 תעודת השתתפות
233 1219 אפק עומרי זכר 23 86\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:23 00:48:37 00:47:45 תעודת השתתפות
234 1180 גרוסברד שחר זכר 27 87\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:42 00:48:38 00:47:44 תעודת השתתפות
235 2063 בן אליעזר איתי זכר 36 24\91 10M35T39 00:23:42 00:48:38 00:48:01 תעודת השתתפות
236 2116 יכסל לאוניד זכר 58 2\31 10M55T59 לוטם לרוץ בטבע 00:24:08 00:48:39 00:48:28 תעודת השתתפות
237 1004 גורוחובסקי אדוארד זכר 25 88\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:23:59 00:48:40 00:46:27 תעודת השתתפות
238 2459 ציריפנוב ניקיטה זכר 17 33\132 10M16T19 כפר גלים 00:26:04 00:48:45 00:48:03 תעודת השתתפות
239 1905 משה שחר זכר 31 26\88 10M30T34 אליאנס 00:23:50 00:48:46 00:48:32 תעודת השתתפות
240 2182 קנבסקי לורה נקבה 49 1\18 10F45T49 הסת' המורים 00:24:50 00:48:47 00:48:37 תעודת השתתפות
241 1682 רויטבורד אולג זכר 29 89\308 10M20T29 איילות 00:25:07 00:48:47 00:48:44 תעודת השתתפות
242 2131 יואבוב אפי זכר 28 90\308 10M20T29 00:25:24 00:48:49 00:48:09 תעודת השתתפות
243 2568 שחף מקסים זכר 46 15\64 10M45T49 פייסר 52 דק' 00:23:38 00:48:51 00:48:04 תעודת השתתפות
244 2027 פרידמן דוד זכר 42 25\84 10M40T44 קוואלקום 00:25:51 00:48:52 00:48:52 תעודת השתתפות
245 2380 מרדכי קרסנטי זכר 41 26\84 10M40T44 00:25:23 00:48:54 00:47:24 תעודת השתתפות
246 1510 דניאל גרקביוק זכר 113 1\0 פנמ"צ 00:23:38 00:48:54 00:47:13 תעודת השתתפות
247 1369 זיו איתי פרנקל זכר 16 34\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:14 00:48:54 00:48:41 תעודת השתתפות
248 1894 אייזנברג נתנאל זכר 18 35\132 10M16T19 קציני ים 00:24:41 00:48:55 00:48:02 תעודת השתתפות
249 1794 וינוגרד אמיר זכר 28 91\308 10M20T29 00:24:52 00:48:56 00:47:35 תעודת השתתפות
250 2536 דניאל כפיר זכר 36 25\91 10M35T39 רצי רפאל 00:25:46 00:48:57 00:48:29 תעודת השתתפות
251 1744 בלין ארז זכר 36 26\91 10M35T39 00:24:43 00:48:57 00:48:25 תעודת השתתפות
252 2249 מרגליות אסף זכר 39 27\91 10M35T39 00:24:12 00:48:58 00:48:22 תעודת השתתפות
253 1376 שגיא שאולי זכר 16 36\132 10M16T19 פנמ"צ 00:25:11 00:48:58 00:48:39 תעודת השתתפות
254 2158 לוי בני זכר 45 16\64 10M45T49 00:24:34 00:48:58 00:48:28 תעודת השתתפות
255 1765 אבו פארס אמיר זכר 29 92\308 10M20T29 רצי עספיא 00:25:30 00:48:59 00:48:03 תעודת השתתפות
256 1715 ארונוב נתן זכר 22 93\308 10M20T29 00:25:01 00:48:59 00:48:02 תעודת השתתפות
257 2050 סיסאי אינגדה זכר 17 37\132 10M16T19 הכח להצליח מכבי חיפה 00:23:37 00:49:00 00:47:59 תעודת השתתפות
258 2577 לבוביץ אמנון זכר 41 27\84 10M40T44 00:24:52 00:49:00 00:48:39 תעודת השתתפות
259 1787 שים קוסטה זכר 28 94\308 10M20T29 00:23:47 00:49:05 00:46:03 תעודת השתתפות
260 2074 ביקרט דניאל זכר 26 95\308 10M20T29 00:24:44 00:49:07 00:48:25 תעודת השתתפות
261 2257 שלו אורית נקבה 38 1\20 10F35T39 00:25:07 00:49:08 00:49:02 תעודת השתתפות
262 2543 ספונד חנן זכר 34 27\88 10M30T34 רצי רפאל 00:25:47 00:49:08 00:48:41 תעודת השתתפות
263 1077 כהן יעקב זכר 26 96\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:03 00:49:10 00:48:54 תעודת השתתפות
264 1800 עקרון עמית זכר 19 38\132 10M16T19 צה"ל 00:25:03 00:49:12 00:48:25 תעודת השתתפות
265 2223 שופני מישל זכר 52 9\34 10M50T54 בית הלוחם חיפה 00:25:09 00:49:14 00:49:14 תעודת השתתפות
266 1122 רחמים ערן זכר 30 28\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:24:37 00:49:16 00:48:18 תעודת השתתפות
267 2057 קלבנסקי יותם זכר 30 29\88 10M30T34 00:24:55 00:49:18 00:48:03 תעודת השתתפות
268 1700 שלגי עידו זכר 39 28\91 10M35T39 איילות 00:25:38 00:49:20 00:49:12 תעודת השתתפות
269 1110 בן - פורת עומר זכר 27 97\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:13 00:49:20 00:48:59 תעודת השתתפות
270 1361 אייל מרקוביץ זכר 17 39\132 10M16T19 פנמ"צ 00:24:41 00:49:21 00:49:21 תעודת השתתפות
271 2234 פירצ'ק אטילה זכר 31 30\88 10M30T34 00:25:00 00:49:21 00:48:27 תעודת השתתפות
272 1465 סער כהן זכר 18 40\132 10M16T19 פנמ"צ 00:25:53 00:49:22 00:49:03 תעודת השתתפות
273 1779 מור עמית זכר 45 17\64 10M45T49 00:25:18 00:49:22 00:48:31 תעודת השתתפות
274 2135 גולדמן אבי זכר 35 29\91 10M35T39 00:25:03 00:49:22 00:48:56 תעודת השתתפות
275 2181 גרשגורן אסף זכר 113 1\0 TriMax 00:25:17 00:49:22 00:48:31 תעודת השתתפות
276 1086 רטנר ליעד זכר 26 98\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:32 00:49:23 00:48:47 תעודת השתתפות
277 2337 השס איתי זכר 38 30\91 10M35T39 ליגה- HP Software 00:25:03 00:49:24 00:48:47 תעודת השתתפות
278 2560 בר גרשון זכר 42 28\84 10M40T44 משטרת ישראל 00:25:01 00:49:26 00:48:47 תעודת השתתפות
279 2290 מזרחי צחי זכר 33 31\88 10M30T34 שרות בתי הסוהר 00:23:08 00:49:27 00:47:51 תעודת השתתפות
280 2577 ויינפלד דני זכר 49 18\64 10M45T49 מכון אקטיב 00:24:37 00:49:28 00:48:00 תעודת השתתפות
281 1918 גטאס אחסאן זכר 53 10\34 10M50T54 החיפאים 00:25:04 00:49:28 00:49:23 תעודת השתתפות
282 2286 כהן יריב זכר 41 29\84 10M40T44 שרות בתי הסוהר 00:22:56 00:49:29 00:47:40 תעודת השתתפות
283 2506 שרון קרן נקבה 16 2\16 10F16T19 TriMax 00:24:34 00:49:30 00:49:02 תעודת השתתפות
284 2458 לוקיאנוב דניאל זכר 19 41\132 10M16T19 כפר גלים 00:24:27 00:49:30 00:49:25 תעודת השתתפות
285 1643 יוסילבסקי יהונתן זכר 26 99\308 10M20T29 00:24:55 00:49:30 00:48:11 תעודת השתתפות
286 1183 הנביא לירון זכר 28 100\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:54 00:49:33 00:49:33 תעודת השתתפות
287 2277 רימר יוסי זכר 47 19\64 10M45T49 TriMax 00:24:38 00:49:35 00:49:26 תעודת השתתפות
288 2499 פופוביץ מטי זכר 28 101\308 10M20T29 00:25:14 00:49:37 00:48:39 תעודת השתתפות
289 2456 עופר נגר זכר 39 31\91 10M35T39 יס"מ 00:25:14 00:49:37 00:48:34 תעודת השתתפות
290 1036 שחאדה בלאל זכר 24 102\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:32 00:49:39 00:49:03 תעודת השתתפות
291 1933 סיני אורן זכר 22 103\308 10M20T29 עירוני ה' 00:25:58 00:49:39 00:49:15 תעודת השתתפות
292 1674 ברסלב עמית זכר 21 104\308 10M20T29 00:25:27 00:49:39 00:49:15 תעודת השתתפות
293 2387 כוכבי גיורא זכר 39 32\91 10M35T39 קונטק הבית החכם 00:25:05 00:49:39 00:49:36 תעודת השתתפות
294 1090 לוי מלאכי זכר 26 105\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:42 00:49:39 00:49:39 תעודת השתתפות
295 2321 נבואני אדם זכר 21 106\308 10M20T29 00:25:17 00:49:40 00:49:28 תעודת השתתפות
296 1206 משעלי אוריה זכר 28 107\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:35 00:49:40 00:49:13 תעודת השתתפות
297 1741 ויצמן עמי זכר 59 3\31 10M55T59 00:26:07 00:49:42 00:49:25 תעודת השתתפות
298 2202 שנורמן רוני נקבה 57 1\4 10F55T59 00:25:27 00:49:44 00:49:31 תעודת השתתפות
299 1648 זוטקין אירינה נקבה 29 5\58 10F20T29 00:24:42 00:49:46 00:48:21 תעודת השתתפות
300 2137 ברודצקי מנשה זכר 36 33\91 10M35T39 לוטם לרוץ בטבע 00:25:02 00:49:47 00:48:45 תעודת השתתפות
301 1057 אהרוני טל זכר 27 108\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:07 00:49:48 00:48:48 תעודת השתתפות
302 1601 שקד אביחי זכר 36 34\91 10M35T39 00:25:16 00:49:48 00:49:28 תעודת השתתפות
303 1013 בירן איל זכר 30 32\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:25:06 00:49:48 00:48:47 תעודת השתתפות
304 1083 גוטפריד לימור נקבה 24 6\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:25:38 00:49:50 00:49:48 תעודת השתתפות
305 1617 אפשטיין מיכאל זכר 25 109\308 10M20T29 00:25:25 00:49:55 00:49:15 תעודת השתתפות
306 2209 מלול יוסף יוסי זכר 32 33\88 10M30T34 TriMax 00:24:55 00:49:55 00:49:07 תעודת השתתפות
307 2526 טל עדי זכר 27 110\308 10M20T29 אסא טכניון 00:25:34 00:49:55 00:49:13 תעודת השתתפות
308 1267 הוילנד חובב זכר 27 111\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:54 00:49:56 00:48:47 תעודת השתתפות
309 2416 אופיר דרור זכר 41 30\84 10M40T44 00:25:27 00:49:56 00:49:23 תעודת השתתפות
310 1679 ניב גיא זכר 46 20\64 10M45T49 00:25:24 00:49:56 00:49:32 תעודת השתתפות
311 1298 גרינבלט גל זכר 25 112\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:48 00:49:57 00:49:37 תעודת השתתפות
312 1633 פרסמן אהרון זכר 57 4\31 10M55T59 חברת חשמל 00:25:32 00:49:58 00:49:18 תעודת השתתפות
313 1064 קצ'ין יבגני זכר 26 113\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:10 00:49:59 00:48:20 תעודת השתתפות
314 1574 רבנו חיים זכר 32 34\88 10M30T34 צה"ל 00:25:04 00:49:59 00:49:13 תעודת השתתפות
315 1576 שופל אילן זכר 45 21\64 10M45T49 צה"ל 00:25:37 00:50:00 00:49:15 תעודת השתתפות
316 1062 וילוסקה יבגני זכר 27 114\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:07 00:50:02 00:50:02 תעודת השתתפות
317 1900 אורן רון זכר 16 42\132 10M16T19 אליאנס 00:25:24 00:50:03 00:49:32 תעודת השתתפות
318 1121 איבניר ערן זכר 34 35\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:25:17 00:50:03 00:49:35 תעודת השתתפות
319 1222 אלון ליאור זכר 26 115\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:04 00:50:04 00:49:42 תעודת השתתפות
320 2088 מאירקוביץ מרינה נקבה 17 3\16 10F16T19 מכבי חיפה 00:26:02 00:50:05 00:50:00 תעודת השתתפות
321 1622 בן דב נדב זכר 29 116\308 10M20T29 00:25:38 00:50:06 00:49:45 תעודת השתתפות
322 2194 גלזר אוהד זכר 34 36\88 10M30T34 00:24:01 00:50:06 00:49:04 תעודת השתתפות
323 2198 שטיינברג אייל זכר 30 37\88 10M30T34 00:25:21 00:50:06 00:49:44 תעודת השתתפות
324 2005 אביב עידו זכר 26 117\308 10M20T29 00:25:25 00:50:08 00:50:01 תעודת השתתפות
325 1957 בר יוסף רונן זכר 38 35\91 10M35T39 רמב"ם 00:25:14 00:50:09 00:49:37 תעודת השתתפות
326 2133 פרידמן שלמה זכר 43 31\84 10M40T44 00:24:20 00:50:09 00:49:25 תעודת השתתפות
327 2361 בירן נועם זכר 42 32\84 10M40T44 נופים 00:25:12 00:50:09 00:50:05 תעודת השתתפות
328 1326 יוסף משה בן דוד זכר 18 43\132 10M16T19 פנמ"צ 00:26:09 00:50:09 00:49:48 תעודת השתתפות
329 1721 אלטמן אנדרס זכר 43 33\84 10M40T44 TriMax 00:25:38 00:50:12 00:49:22 תעודת השתתפות
330 1014 אגוזי אילון זכר 27 118\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:32 00:50:12 00:50:02 תעודת השתתפות
331 1749 דגן כרמל זכר 29 119\308 10M20T29 00:25:29 00:50:13 00:49:49 תעודת השתתפות
332 2466 מגקיאן ארי' זכר 19 44\132 10M16T19 00:25:33 00:50:13 00:49:46 תעודת השתתפות
333 1888 נדל עומר זכר 19 45\132 10M16T19 קציני ים 00:25:38 00:50:18 00:49:25 תעודת השתתפות
334 1928 יהלום עומר זכר 17 46\132 10M16T19 עירוני ה' 00:24:23 00:50:19 00:49:28 תעודת השתתפות
335 1944 מזר הדס נקבה 35 2\20 10F35T39 00:26:33 00:50:20 00:50:18 תעודת השתתפות
336 1503 גל אסרף זכר 25 120\308 10M20T29 פנמ"צ 00:25:57 00:50:22 00:50:22 תעודת השתתפות
337 2164 רסקין נדב זכר 17 47\132 10M16T19 00:25:02 00:50:22 00:50:13 תעודת השתתפות
338 1211 ברק יהל זכר 26 121\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:04 00:50:24 00:50:02 תעודת השתתפות
339 1670 מיסטר אבי זכר 39 36\91 10M35T39 00:25:33 00:50:24 00:50:16 תעודת השתתפות
340 1238 בורשטיין עידן זכר 33 38\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:25:34 00:50:24 00:50:00 תעודת השתתפות
341 1067 ברק יהל זכר 26 122\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:48 00:50:25 00:50:01 תעודת השתתפות
342 2200 אלנקווה מאיר זכר 54 11\34 10M50T54 00:26:15 00:50:25 00:50:19 תעודת השתתפות
343 1054 רויטמן חגי זכר 28 123\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:56 00:50:25 00:49:37 תעודת השתתפות
344 2310 יאיר עומר זכר 31 39\88 10M30T34 00:25:14 00:50:27 00:48:38 תעודת השתתפות
345 1807 שייר בן זכר 20 124\308 10M20T29 צה"ל 00:26:43 00:50:28 00:49:53 תעודת השתתפות
346 1735 שולמן עמי זכר 44 34\84 10M40T44 00:24:52 00:50:28 00:50:04 תעודת השתתפות
347 1806 חכמה עמית זכר 20 125\308 10M20T29 צה"ל 00:25:14 00:50:28 00:50:28 תעודת השתתפות
348 1750 אילון נועם זכר 44 35\84 10M40T44 00:25:38 00:50:31 00:50:18 תעודת השתתפות
349 1009 אלינר אור זכר 25 126\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:32 00:50:32 00:50:15 תעודת השתתפות
350 1889 אמסלם קובי זכר 18 48\132 10M16T19 קציני ים 00:25:33 00:50:32 00:50:05 תעודת השתתפות
351 1699 כצמן יונתן זכר 24 127\308 10M20T29 00:25:03 00:50:33 00:49:18 תעודת השתתפות
352 1737 לוי לירן זכר 37 37\91 10M35T39 00:25:13 00:50:33 00:49:23 תעודת השתתפות
353 1514 אלכסנדר עידו זכר 20 128\308 10M20T29 צה"ל 00:25:28 00:50:35 00:50:16 תעודת השתתפות
354 2107 פוגל אוהד זכר 29 129\308 10M20T29 00:25:15 00:50:36 00:50:33 תעודת השתתפות
355 1964 יורצ'ק יבגני זכר 28 130\308 10M20T29 רמב"ם 00:24:32 00:50:36 00:50:36 תעודת השתתפות
356 1245 אודסה איתי זכר 25 131\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:46 00:50:40 00:50:40 תעודת השתתפות
357 1973 ספייר ספייר זכר 56 5\31 10M55T59 בתי זיקוק 00:25:40 00:50:41 00:50:34 תעודת השתתפות
358 1582 קושינסקי שחף זכר 26 132\308 10M20T29 צה"ל 00:27:09 00:50:41 00:50:05 תעודת השתתפות
359 1926 דהן שלומי זכר 49 22\64 10M45T49 עירוני ה' 00:25:09 00:50:43 00:49:23 תעודת השתתפות
360 2190 רגב אלעד זכר 30 40\88 10M30T34 00:26:01 00:50:44 00:50:25 תעודת השתתפות
361 1184 צזוז אלירן זכר 28 133\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:05 00:50:45 00:50:32 תעודת השתתפות
362 1907 נתר אלון זכר 18 49\132 10M16T19 אליאנס 00:24:59 00:50:47 00:50:32 תעודת השתתפות
363 2229 שאול חגי זכר 46 23\64 10M45T49 00:25:49 00:50:48 00:50:38 תעודת השתתפות
364 2313 זלמנוביץ בעז זכר 47 24\64 10M45T49 לוטם לרוץ בטבע 00:25:28 00:50:48 00:49:27 תעודת השתתפות
365 2254 אלטגובזן סטס זכר 25 134\308 10M20T29 00:25:30 00:50:48 00:49:25 תעודת השתתפות
366 2217 בן צבי איל זכר 49 25\64 10M45T49 בית הלוחם חיפה 00:25:41 00:50:48 00:50:26 תעודת השתתפות
367 1448 בר גוהר זכר 17 50\132 10M16T19 פנמ"צ 00:25:49 00:50:48 00:50:48 תעודת השתתפות
368 2221 לבנה שמעון זכר 50 12\34 10M50T54 בית הלוחם חיפה 00:25:42 00:50:49 00:50:27 תעודת השתתפות
369 1261 אורון נעם זכר 27 135\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:37 00:50:50 00:50:01 תעודת השתתפות
370 2469 קקון ימינאל זכר 18 51\132 10M16T19 רצי רמת הגולן 00:26:02 00:50:50 00:49:38 תעודת השתתפות
371 2351 גבאי דוד זכר 64 6\25 10M60T64 00:25:56 00:50:51 00:50:37 תעודת השתתפות
372 1757 berenstein ezra זכר 29 136\308 10M20T29 00:26:06 00:50:51 00:50:43 תעודת השתתפות
373 2014 איתן אלעד זכר 17 52\132 10M16T19 00:25:22 00:50:52 00:50:26 תעודת השתתפות
374 2509 שניצר ליאת נקבה 44 3\27 10F40T44 00:25:48 00:50:56 00:50:35 תעודת השתתפות
375 2077 בן שטרית דניאל זכר 25 137\308 10M20T29 00:25:49 00:50:59 00:50:59 תעודת השתתפות
376 1319 מאור אזולאי זכר 17 53\132 10M16T19 פנמ"צ 00:25:30 00:51:01 00:50:50 תעודת השתתפות
377 1331 סנד גאנם זכר 16 54\132 10M16T19 פנמ"צ 00:25:29 00:51:02 00:50:50 תעודת השתתפות
378 1033 אשר ארז זכר 28 138\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:00 00:51:03 00:49:36 תעודת השתתפות
379 1138 אביב אלי זכר 29 139\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:40 00:51:04 00:49:38 תעודת השתתפות
380 1740 לצטר מנור זכר 23 140\308 10M20T29 00:25:38 00:51:05 00:50:09 תעודת השתתפות
381 2280 סבח דודו זכר 37 38\91 10M35T39 שרות בתי הסוהר 00:26:13 00:51:05 00:50:58 תעודת השתתפות
382 2289 חריס סעוד זכר 41 36\84 10M40T44 שרות בתי הסוהר 00:25:58 00:51:06 00:49:45 תעודת השתתפות
383 2527 יחזקאל יניב זכר 25 141\308 10M20T29 אסא טכניון 00:26:33 00:51:06 00:50:12 תעודת השתתפות
384 1971 ספייר ספייר זכר 48 26\64 10M45T49 00:25:29 00:51:07 00:49:51 תעודת השתתפות
385 1096 ארזואן ניסן זכר 25 142\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:44 00:51:08 00:50:27 תעודת השתתפות
386 1754 ארבל יובל זכר 19 55\132 10M16T19 00:26:13 00:51:08 00:50:04 תעודת השתתפות
387 2322 וקסלר משה זכר 36 39\91 10M35T39 00:25:32 00:51:08 00:50:31 תעודת השתתפות
388 1135 לויאנט תום זכר 30 41\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:25:42 00:51:09 00:50:48 תעודת השתתפות
389 1248 ינובסקי רותי נקבה 23 7\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:26:31 00:51:11 00:50:51 תעודת השתתפות
390 1279 דותן טלי נקבה 26 8\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:26:32 00:51:13 00:50:53 תעודת השתתפות
391 1913 ברק דניאל זכר 42 37\84 10M40T44 00:25:10 00:51:17 00:50:49 תעודת השתתפות
392 2330 הראל דורון זכר 36 40\91 10M35T39 00:25:42 00:51:19 00:50:38 תעודת השתתפות
393 1074 שמיע יוסי זכר 23 143\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:15 00:51:20 00:50:01 תעודת השתתפות
394 2252 שטיין גרגורי זכר 31 42\88 10M30T34 אינטל 00:26:29 00:51:21 00:51:14 תעודת השתתפות
395 2255 רביבו אריאלה נקבה 48 2\18 10F45T49 00:26:04 00:51:21 00:51:11 תעודת השתתפות
396 2427 לוי רביב זכר 36 41\91 10M35T39 וולקני/מ/ החקלאות 00:25:26 00:51:22 00:50:24 תעודת השתתפות
397 1144 זכר 1\0 00:25:50 00:51:23 00:51:12 תעודת השתתפות
398 1092 דודה מרסל 113 1\0 אס"א טכניון 00:27:22 00:51:23 00:51:23 תעודת השתתפות
399 2297 דגן עדי זכר 42 38\84 10M40T44 00:25:37 00:51:23 00:50:33 תעודת השתתפות
400 1712 נטע לירן זכר 16 56\132 10M16T19 00:26:04 00:51:24 00:50:40 תעודת השתתפות
401 1969 קניג ואדים זכר 30 43\88 10M30T34 רמב"ם 00:25:33 00:51:24 00:50:08 תעודת השתתפות
402 2397 מור עידן זכר 30 44\88 10M30T34 אינטל 00:26:11 00:51:27 00:51:09 תעודת השתתפות
403 1960 הירש דלב זכר 15 1\0 רמב"ם 00:26:51 00:51:27 00:51:09 תעודת השתתפות
404 1809 כהן מתניה זכר 20 144\308 10M20T29 צה"ל 00:26:00 00:51:30 00:50:06 תעודת השתתפות
405 1141 ארבל אסף זכר 28 145\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:46 00:51:30 00:50:56 תעודת השתתפות
406 1925 בשן חובב זכר 16 57\132 10M16T19 עירוני ה' 00:25:16 00:51:32 00:50:13 תעודת השתתפות
407 2496 זייד שי זכר 51 13\34 10M50T54 00:26:29 00:51:34 00:50:51 תעודת השתתפות
408 2495 ברק מאיר זכר 51 14\34 10M50T54 איילות 00:26:30 00:51:34 00:50:51 תעודת השתתפות
409 2075 יובל ניר זכר 46 27\64 10M45T49 00:26:34 00:51:35 00:51:12 תעודת השתתפות
410 2405 פטרושקה דורון זכר 52 15\34 10M50T54 00:26:42 00:51:35 00:51:16 תעודת השתתפות
411 1752 קושניר יבגני זכר 30 45\88 10M30T34 00:24:37 00:51:35 00:48:28 תעודת השתתפות
412 1954 בוסל קובי זכר 40 39\84 10M40T44 רמב"ם 00:25:03 00:51:36 00:50:05 תעודת השתתפות
413 2486 וולף תום זכר 18 58\132 10M16T19 בדרכי ספי 00:25:26 00:51:36 00:51:19 תעודת השתתפות
414 2396 בן דרור עידן זכר 29 146\308 10M20T29 אינטל 00:27:10 00:51:38 00:51:20 תעודת השתתפות
415 2210 לוגסי יוגב זכר 33 46\88 10M30T34 TriMax 00:26:09 00:51:40 00:50:52 תעודת השתתפות
416 2393 וידר יואב זכר 58 6\31 10M55T59 00:25:40 00:51:41 00:51:31 תעודת השתתפות
417 2523 בר אורן זכר 28 147\308 10M20T29 אסא טכניון 00:26:02 00:51:41 00:50:41 תעודת השתתפות
418 1061 גולבץ יבגני זכר 25 148\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:35 00:51:42 00:51:42 תעודת השתתפות
419 1293 שיים ערן זכר 27 149\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:50 00:51:43 00:51:21 תעודת השתתפות
420 1839 זמיר דורון זכר 21 150\308 10M20T29 צה"ל 00:26:41 00:51:44 00:51:09 תעודת השתתפות
421 2410 פרידמן דני זכר 48 28\64 10M45T49 00:25:53 00:51:46 00:50:52 תעודת השתתפות
422 1772 כיוף סלמאן זכר 30 47\88 10M30T34 רצי עספיא 00:25:32 00:51:49 00:50:52 תעודת השתתפות
423 1134 קידר שני נקבה 24 9\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:26:24 00:51:50 00:51:32 תעודת השתתפות
424 1646 פלג חגי זכר 43 40\84 10M40T44 ביתנו רהיטים 00:25:52 00:51:50 00:51:47 תעודת השתתפות
425 2461 ברנץ נייב זכר 19 59\132 10M16T19 כפר גלים 00:28:24 00:51:53 00:51:13 תעודת השתתפות
426 1690 נאור איתי זכר 23 151\308 10M20T29 00:26:04 00:51:54 00:51:02 תעודת השתתפות
427 2481 זסלבסקי לאוניד זכר 56 7\31 10M55T59 00:26:03 00:51:56 00:51:17 תעודת השתתפות
428 1366 עומר עשור זכר 16 60\132 10M16T19 פנמ"צ 00:27:16 00:51:56 00:51:21 תעודת השתתפות
429 2504 ארדיטי יוסי זכר 56 8\31 10M55T59 00:26:49 00:51:58 00:51:41 תעודת השתתפות
430 2293 איילין ורקו זכר 36 42\91 10M35T39 שרות בתי הסוהר 00:26:14 00:52:00 00:50:52 תעודת השתתפות
431 1291 חדד דור זכר 20 152\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:24:37 00:52:00 00:50:47 תעודת השתתפות
432 2439 תדמור אייל זכר 50 16\34 10M50T54 00:26:31 00:52:00 00:51:37 תעודת השתתפות
433 1239 בן ישי אבנר זכר 23 153\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:25 00:52:00 00:51:24 תעודת השתתפות
434 1048 קופל דניאל זכר 28 154\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:38 00:52:01 00:51:24 תעודת השתתפות
435 1768 הלפר עודד זכר 47 29\64 10M45T49 Altermans 00:26:21 00:52:02 00:51:55 תעודת השתתפות
436 2353 שושן יניב זכר 19 61\132 10M16T19 00:26:01 00:52:02 00:51:52 תעודת השתתפות
437 2347 קריכלי דוד זכר 62 7\25 10M60T64 תעשייה אווירית 00:27:33 00:52:02 00:51:51 תעודת השתתפות
438 1713 נטע עמית זכר 46 30\64 10M45T49 00:26:31 00:52:03 00:51:18 תעודת השתתפות
439 1235 הימלמן שהם נקבה 22 10\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:25:58 00:52:04 00:51:24 תעודת השתתפות
440 1387 אלמוג בירן זכר 18 62\132 10M16T19 פנמ"צ 00:26:18 00:52:04 00:51:59 תעודת השתתפות
441 1575 ליאני יוני זכר 30 48\88 10M30T34 צה"ל 00:25:04 00:52:06 00:51:20 תעודת השתתפות
442 1099 צרניק ניר זכר 27 155\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:25:53 00:52:06 00:51:27 תעודת השתתפות
443 1246 נתן נרי זכר 28 156\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:25 00:52:09 00:51:16 תעודת השתתפות
444 2479 צ'רבצקי שי צבי זכר 17 63\132 10M16T19 00:26:09 00:52:11 00:52:05 תעודת השתתפות
445 2081 קונס צבי זכר 43 41\84 10M40T44 עמק האושר 00:26:22 00:52:12 00:51:18 תעודת השתתפות
446 2564 כהן יאיר זכר 38 43\91 10M35T39 פייסר 42 דק' 00:26:49 00:52:13 00:51:30 תעודת השתתפות
447 1024 פרידמן אלכסנדר זכר 37 44\91 10M35T39 אס"א טכניון 00:26:06 00:52:13 00:50:44 תעודת השתתפות
448 2132 אהרן חנוך זכר 42 42\84 10M40T44 00:26:17 00:52:16 00:51:36 תעודת השתתפות
449 2072 כהן איתן זכר 42 43\84 10M40T44 אינטל 00:26:30 00:52:17 00:52:10 תעודת השתתפות
450 2067 גרוס יונתן זכר 22 157\308 10M20T29 00:26:05 00:52:18 00:51:39 תעודת השתתפות
451 2094 בן שטרית מאיר זכר 58 9\31 10M55T59 איגוד הניווט 00:27:00 00:52:19 00:51:00 תעודת השתתפות
452 1016 פרידמן איתי זכר 26 158\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:46 00:52:20 00:51:57 תעודת השתתפות
453 2278 סאייג רענן זכר 31 49\88 10M30T34 00:26:20 00:52:23 00:51:58 תעודת השתתפות
454 2267 חבר אופיר זכר 19 64\132 10M16T19 00:26:32 00:52:26 00:51:59 תעודת השתתפות
455 2419 בוגמן נאור זכר 21 159\308 10M20T29 00:26:15 00:52:26 00:51:30 תעודת השתתפות
456 2398 מיכאל ישראל זכר 36 45\91 10M35T39 שירות בתי הסוהר 00:26:28 00:52:27 00:50:57 תעודת השתתפות
457 1583 שפרן תמיר זכר 26 160\308 10M20T29 צה"ל 00:26:05 00:52:27 00:51:52 תעודת השתתפות
458 1127 רולף רונן זכר 27 161\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:20 00:52:27 00:51:33 תעודת השתתפות
459 1734 בן סימון עידו זכר 17 65\132 10M16T19 00:26:36 00:52:27 00:52:08 תעודת השתתפות
460 1733 דניאלי עומר זכר 17 66\132 10M16T19 00:26:36 00:52:28 00:52:09 תעודת השתתפות
461 1927 הרשקוביץ אור זכר 16 67\132 10M16T19 עירוני ה' 00:26:05 00:52:28 00:51:52 תעודת השתתפות
462 1724 קריס ניר זכר 38 46\91 10M35T39 00:26:02 00:52:30 00:51:02 תעודת השתתפות
463 2270 אנידגר ענת נקבה 45 3\18 10F45T49 הפועל חולון 00:26:40 00:52:30 00:52:23 תעודת השתתפות
464 2566 אמסלם דויד זכר 47 31\64 10M45T49 פייסר 48 דק' 00:26:10 00:52:32 00:52:00 תעודת השתתפות
465 2127 מלכה עומרי זכר 19 68\132 10M16T19 00:26:48 00:52:32 00:52:30 תעודת השתתפות
466 1923 ברנע ענבר נקבה 18 4\16 10F16T19 עירוני ה' 00:26:36 00:52:33 00:51:37 תעודת השתתפות
467 1165 צויג בן ציון זכר 27 162\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:14 00:52:33 00:51:42 תעודת השתתפות
468 1302 בן סיני מיטל נקבה 21 11\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:27:04 00:52:34 00:52:11 תעודת השתתפות
469 1202 רוזובסקי ארסני זכר 26 163\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:14 00:52:39 00:51:46 תעודת השתתפות
470 1895 פרוחומנקו ודים זכר 20 164\308 10M20T29 קציני ים 00:26:41 00:52:40 00:52:14 תעודת השתתפות
471 1164 צ'רנובסקי דור זכר 26 165\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:41 00:52:41 00:52:34 תעודת השתתפות
472 2491 דבורקין אלכסיי זכר 36 47\91 10M35T39 00:27:03 00:52:43 00:51:26 תעודת השתתפות
473 2306 דורי ששי זכר 36 48\91 10M35T39 TriMax 00:26:41 00:52:44 00:51:59 תעודת השתתפות
474 1931 ליולינסקי אריאל זכר 17 69\132 10M16T19 עירוני ה' 00:25:49 00:52:45 00:52:12 תעודת השתתפות
475 1030 גנטמן אנה נקבה 25 12\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:25:53 00:52:45 00:52:16 תעודת השתתפות
476 1898 אוסולצב יגור זכר 16 70\132 10M16T19 קציני ים 00:26:40 00:52:48 00:52:20 תעודת השתתפות
477 2024 פלד שי זכר 16 71\132 10M16T19 קוואלקום 00:26:22 00:52:49 00:52:28 תעודת השתתפות
478 2247 קולנברג גיל זכר 37 49\91 10M35T39 00:26:46 00:52:50 00:51:36 תעודת השתתפות
479 1156 ליבוביץ' שי זכר 27 166\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:23 00:52:51 00:52:42 תעודת השתתפות
480 1275 גורביץ ילנה נקבה 26 13\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:26:23 00:52:51 00:52:40 תעודת השתתפות
481 2457 ענבר חן זכר 24 167\308 10M20T29 יס"מ 00:26:35 00:52:53 00:51:51 תעודת השתתפות
482 1007 שפיצר אוהד זכר 26 168\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:26 00:52:56 00:52:32 תעודת השתתפות
483 1305 רגב ארז זכר 27 169\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:46 00:52:56 00:52:23 תעודת השתתפות
484 1676 רזניק נפתלי זכר 28 170\308 10M20T29 00:26:53 00:52:57 00:51:22 תעודת השתתפות
485 1005 טייכנר אדר זכר 36 50\91 10M35T39 אס"א טכניון 00:26:54 00:52:58 00:51:35 תעודת השתתפות
486 1306 לוי עידו זכר 27 171\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:20 00:53:03 00:52:29 תעודת השתתפות
487 2215 עבסאווי ג'וני זכר 37 51\91 10M35T39 TriMax 00:27:05 00:53:03 00:52:33 תעודת השתתפות
488 2163 רסקין מאורה נקבה 48 4\18 10F45T49 00:27:40 00:53:04 00:52:54 תעודת השתתפות
489 2175 טריגרמן ז'אנה נקבה 53 1\11 10F50T54 TriMax 00:27:13 00:53:06 00:52:35 תעודת השתתפות
490 1972 ספייר ספייר זכר 47 32\64 10M45T49 דנמרק 00:26:44 00:53:06 00:52:02 תעודת השתתפות
491 2435 מנסור אמיר זכר 31 50\88 10M30T34 יס"מ 00:26:44 00:53:07 00:52:04 תעודת השתתפות
492 1371 רועי קובי זכר 17 72\132 10M16T19 פנמ"צ 00:27:07 00:53:08 00:52:47 תעודת השתתפות
493 2431 זבידה אורן זכר 32 51\88 10M30T34 יס"מ 00:26:46 00:53:08 00:52:07 תעודת השתתפות
494 2430 עזרא אבישי זכר 30 52\88 10M30T34 יס"מ 00:26:45 00:53:12 00:52:10 תעודת השתתפות
495 2160 עדן אסף זכר 39 52\91 10M35T39 2 aim 00:26:59 00:53:13 00:52:11 תעודת השתתפות
496 2537 חיימוב ליאור זכר 52 17\34 10M50T54 רצי רפאל 00:27:07 00:53:16 00:53:04 תעודת השתתפות
497 1963 זלמנוביץ יעקב זכר 38 53\91 10M35T39 רמב"ם 00:26:37 00:53:16 00:52:18 תעודת השתתפות
498 2145 קליפשטיין עמיחי זכר 17 73\132 10M16T19 00:26:38 00:53:21 00:52:46 תעודת השתתפות
499 1223 קושנירוב ולדי זכר 26 172\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:43 00:53:23 00:52:43 תעודת השתתפות
500 2487 פפרני טל זכר 46 33\64 10M45T49 00:25:35 00:53:23 00:52:17 תעודת השתתפות
501 1602 נגרין אסף זכר 35 54\91 10M35T39 00:26:31 00:53:23 00:53:16 תעודת השתתפות
502 1157 מושקוביץ משה זכר 28 173\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:25 00:53:25 00:53:08 תעודת השתתפות
503 2362 מלכה אופק זכר 16 74\132 10M16T19 ראלי חיפה 00:27:28 00:53:26 00:53:24 תעודת השתתפות
504 1728 רבקין אלכסנדרה נקבה 42 4\27 10F40T44 00:27:47 00:53:29 00:53:04 תעודת השתתפות
505 1449 שקד דהן זכר 17 75\132 10M16T19 פנמ"צ 00:26:57 00:53:31 00:53:05 תעודת השתתפות
506 1107 דולמן סתיו זכר 21 174\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:24 00:53:34 00:53:11 תעודת השתתפות
507 2544 ענתבי אודי זכר 43 44\84 10M40T44 רצי רפאל 00:27:45 00:53:37 00:53:06 תעודת השתתפות
508 1881 מלכה אופק זכר 18 76\132 10M16T19 קציני ים 00:27:43 00:53:38 00:52:46 תעודת השתתפות
509 2382 בר רונן זכר 39 55\91 10M35T39 00:28:04 00:53:39 00:53:39 תעודת השתתפות
510 1999 גלעדוב שניר זכר 21 175\308 10M20T29 00:28:07 00:53:41 00:53:38 תעודת השתתפות
511 1624 אהרון עינת נקבה 35 3\20 10F35T39 חברת חשמל 00:27:40 00:53:41 00:53:07 תעודת השתתפות
512 1111 סייג עומר זכר 26 176\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:26 00:53:44 00:53:38 תעודת השתתפות
513 2532 אביב שרון זכר 43 45\84 10M40T44 רצי רפאל 00:26:46 00:53:45 00:52:27 תעודת השתתפות
514 1782 לוינסון ירון זכר 33 53\88 10M30T34 00:28:05 00:53:46 00:53:46 תעודת השתתפות
515 2162 בוגדנוביץ טומי זכר 23 177\308 10M20T29 00:26:21 00:53:48 00:53:27 תעודת השתתפות
516 2413 ז'מקין דניס זכר 28 178\308 10M20T29 00:27:34 00:53:48 00:53:24 תעודת השתתפות
517 2299 כהן עמית זכר 44 46\84 10M40T44 הרצל 00:27:10 00:53:49 00:53:19 תעודת השתתפות
518 2112 סלימאן שחידם זכר 41 47\84 10M40T44 00:27:02 00:53:50 00:52:54 תעודת השתתפות
519 1718 בקשטיין אופיר זכר 29 179\308 10M20T29 00:26:29 00:53:50 00:52:29 תעודת השתתפות
520 1792 ויס יואב זכר 49 34\64 10M45T49 אינטל 00:26:19 00:53:52 00:53:08 תעודת השתתפות
521 2502 רם עדי זכר 18 77\132 10M16T19 00:27:32 00:53:52 00:52:55 תעודת השתתפות
522 1252 דרור שניר זכר 27 180\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:31 00:53:52 00:52:24 תעודת השתתפות
523 1857 עברי יותם זכר 21 181\308 10M20T29 צה"ל 00:28:04 00:53:54 00:53:54 תעודת השתתפות
524 1174 שלומוביץ שני נקבה 26 14\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:26:53 00:53:54 00:53:32 תעודת השתתפות
525 2203 תבור אילן זכר 52 18\34 10M50T54 TriMax 00:27:59 00:53:54 00:53:07 תעודת השתתפות
526 2156 שפירא אלכס זכר 32 54\88 10M30T34 00:27:12 00:53:55 00:53:01 תעודת השתתפות
527 1271 מסיקה אדיר זכר 28 182\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:13 00:53:56 00:53:02 תעודת השתתפות
528 1282 ליצ'יניצר אשר זכר 27 183\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:44 00:53:56 00:53:09 תעודת השתתפות
529 1612 גבריאלי גל זכר 40 48\84 10M40T44 00:27:19 00:53:56 00:53:07 תעודת השתתפות
530 1775 נוימן אילן זכר 42 49\84 10M40T44 00:27:22 00:53:57 00:53:18 תעודת השתתפות
531 2115 בן זאב אלדן זכר 33 55\88 10M30T34 00:27:00 00:53:57 00:52:42 תעודת השתתפות
532 2150 סלייבר תום זכר 18 78\132 10M16T19 00:27:51 00:53:58 00:52:26 תעודת השתתפות
533 1201 אביטל רועי זכר 26 184\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:39 00:53:58 00:53:35 תעודת השתתפות
534 1791 פנסנקו אלכסנדר זכר 25 185\308 10M20T29 00:27:01 00:53:59 00:52:43 תעודת השתתפות
535 1778 טריקה משה זכר 46 35\64 10M45T49 לוטם לרוץ בטבע 00:26:34 00:54:02 00:53:00 תעודת השתתפות
536 2090 מזרחי מרדכי זכר 64 8\25 10M60T64 מכבי חיפה 00:27:45 00:54:04 00:52:55 תעודת השתתפות
537 1709 סגטליאן אדוארד זכר 63 9\25 10M60T64 00:27:17 00:54:04 00:53:27 תעודת השתתפות
538 1232 מיעארי סטיבין זכר 21 186\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:15 00:54:05 00:53:47 תעודת השתתפות
539 2111 חסיד גיא זכר 38 56\91 10M35T39 00:27:57 00:54:07 00:53:28 תעודת השתתפות
540 2243 דדיה שולה נקבה 50 2\11 10F50T54 00:27:33 00:54:07 00:53:57 תעודת השתתפות
541 1269 רייטר איליה זכר 63 10\25 10M60T64 אס"א טכניון 00:28:02 00:54:10 00:53:21 תעודת השתתפות
542 1956 בלוך דורון זכר 46 36\64 10M45T49 רמב"ם 00:27:31 00:54:11 00:53:23 תעודת השתתפות
543 1299 שנקר יבגני זכר 27 187\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:43 00:54:15 00:54:15 תעודת השתתפות
544 1959 דרורי עמית זכר 15 1\0 רמב"ם 00:29:25 00:54:15 00:53:57 תעודת השתתפות
545 1753 אולחוב דימה זכר 33 56\88 10M30T34 00:24:00 00:54:15 00:51:08 תעודת השתתפות
546 2140 צ'אוסקי ולדיסלב זכר 45 37\64 10M45T49 00:27:52 00:54:16 00:53:33 תעודת השתתפות
547 1151 חפץ צבי זכר 31 57\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:27:57 00:54:17 00:54:00 תעודת השתתפות
548 1711 נדלר שרון זכר 28 188\308 10M20T29 00:27:22 00:54:18 00:53:21 תעודת השתתפות
549 2312 רכאב חמאדא זכר 28 189\308 10M20T29 00:26:49 00:54:19 00:54:02 תעודת השתתפות
550 2220 חזן רחל נקבה 56 2\4 10F55T59 בית הלוחם חיפה 00:27:38 00:54:19 00:53:46 תעודת השתתפות
551 1034 שור ארז זכר 39 57\91 10M35T39 אס"א טכניון 00:28:14 00:54:21 00:53:06 תעודת השתתפות
552 1663 פורטנוי יעקב זכר 38 58\91 10M35T39 00:26:22 00:54:22 00:53:33 תעודת השתתפות
553 2571 רוטפלד יגאל זכר 58 10\31 10M55T59 פייסר 60 דק' 00:27:48 00:54:23 00:53:45 תעודת השתתפות
554 1607 פלג-ליבליך יובל זכר 43 50\84 10M40T44 00:27:24 00:54:23 00:53:00 תעודת השתתפות
555 2559 וינריב לימור נקבה 39 4\20 10F35T39 משטרת ישראל 00:27:48 00:54:28 00:54:18 תעודת השתתפות
556 1161 סרברו טל נקבה 22 15\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:27:46 00:54:29 00:54:03 תעודת השתתפות
557 2192 מרקוס שוקי זכר 52 19\34 10M50T54 TriMax 00:27:50 00:54:29 00:54:19 תעודת השתתפות
558 1162 פוקס עדי זכר 31 58\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:26:40 00:54:30 00:53:03 תעודת השתתפות
559 1058 ננוס טל זכר 25 190\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:57 00:54:31 00:53:34 תעודת השתתפות
560 2283 אפסאי מעין זכר 39 59\91 10M35T39 שרות בתי הסוהר 00:27:36 00:54:31 00:53:02 תעודת השתתפות
561 1280 אלעזר גיא זכר 30 59\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:27:51 00:54:33 00:54:11 תעודת השתתפות
562 2464 זיו שירה נקבה 40 5\27 10F40T44 00:29:09 00:54:33 00:53:30 תעודת השתתפות
563 2555 שרייר שלום זכר 61 11\25 10M60T64 רצי רפאל 00:28:05 00:54:33 00:54:03 תעודת השתתפות
564 2326 לביא דורון זכר 50 20\34 10M50T54 00:27:27 00:54:35 00:54:21 תעודת השתתפות
565 1143 ברק דניאל זכר 27 191\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:42 00:54:38 00:53:47 תעודת השתתפות
566 1611 סטודינובסקי שי זכר 20 192\308 10M20T29 00:27:33 00:54:39 00:53:55 תעודת השתתפות
567 2570 אברהמי ליאת נקבה 36 5\20 10F35T39 פייסר 58 דק' 00:27:32 00:54:39 00:53:52 תעודת השתתפות
568 2246 טלמור רון זכר 55 11\31 10M55T59 00:28:15 00:54:40 00:54:14 תעודת השתתפות
569 2155 אקסלרוד אריה זכר 64 12\25 10M60T64 00:27:09 00:54:40 00:54:29 תעודת השתתפות
570 2082 איבנוב סרגיי זכר 14 1\0 מכבי חיפה 00:25:23 00:54:41 00:54:26 תעודת השתתפות
571 1796 אהרונוביץ ענת נקבה 35 6\20 10F35T39 00:26:37 00:54:41 00:53:58 תעודת השתתפות
572 1635 ויצמן אופיר זכר 36 60\91 10M35T39 00:27:56 00:54:42 00:53:52 תעודת השתתפות
573 1717 קוצ'ר רומן זכר 36 61\91 10M35T39 איילות 00:28:07 00:54:43 00:53:37 תעודת השתתפות
574 2519 אבוחצירה ניסים זכר 49 38\64 10M45T49 00:28:02 00:54:43 00:54:34 תעודת השתתפות
575 1513 גריפאת אסמעיל זכר 48 39\64 10M45T49 צה"ל 00:28:28 00:54:47 00:54:38 תעודת השתתפות
576 2076 אברהם אבי זכר 37 62\91 10M35T39 00:27:31 00:54:48 00:54:46 תעודת השתתפות
577 1917 רייצין ניקולאי זכר 67 3\10 10M65T69 00:28:05 00:54:50 00:54:14 תעודת השתתפות
578 1938 קורן יוגב זכר 16 79\132 10M16T19 עירוני ה' 00:28:03 00:54:52 00:54:45 תעודת השתתפות
579 1317 אביב אברג'יל זכר 16 80\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:24 00:54:53 00:53:48 תעודת השתתפות
580 1994 גולן אברהם זכר 24 193\308 10M20T29 00:27:29 00:54:55 00:54:17 תעודת השתתפות
581 2412 טורג'מן יואל זכר 113 1\0 00:27:32 00:54:57 00:54:01 תעודת השתתפות
582 2019 מנדלין מיקי זכר 38 63\91 10M35T39 קוואלקום 00:28:24 00:54:57 00:54:44 תעודת השתתפות
583 2478 ברגינסקי גלב זכר 33 60\88 10M30T34 אינטל 00:26:01 00:54:58 00:51:57 תעודת השתתפות
584 2320 סבג אילן זכר 49 40\64 10M45T49 עמותת ליאור רשל"צ 00:28:12 00:54:59 00:54:48 תעודת השתתפות
585 1798 דיקמן יוהד זכר 35 64\91 10M35T39 00:28:06 00:54:59 00:53:31 תעודת השתתפות
586 1629 צורי אילן זכר 50 21\34 10M50T54 חברת חשמל 00:27:47 00:55:01 00:54:14 תעודת השתתפות
587 1644 איזנבוד ירון זכר 52 22\34 10M50T54 00:28:41 00:55:02 00:55:02 תעודת השתתפות
588 2117 פדרמן אמיר זכר 21 194\308 10M20T29 00:27:20 00:55:02 00:53:43 תעודת השתתפות
589 1263 קרל ואדים זכר 21 195\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:35 00:55:02 00:53:44 תעודת השתתפות
590 1020 נעים אלירן זכר 26 196\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:26 00:55:03 00:54:11 תעודת השתתפות
591 2284 אלבז שמעון זכר 56 12\31 10M55T59 שרות בתי הסוהר 00:27:47 00:55:06 00:54:01 תעודת השתתפות
592 2006 אברג'ל עמירם זכר 21 197\308 10M20T29 00:27:21 00:55:08 00:53:48 תעודת השתתפות
593 2512 לרך עידן זכר 35 65\91 10M35T39 00:28:43 00:55:09 00:55:09 תעודת השתתפות
594 1109 בודנר עודד זכר 25 198\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:25 00:55:09 00:53:52 תעודת השתתפות
595 2511 ווגמן אלכס זכר 44 51\84 10M40T44 00:28:42 00:55:10 00:54:39 תעודת השתתפות
596 1639 ברוך יצחק זכר 55 13\31 10M55T59 00:28:14 00:55:11 00:54:57 תעודת השתתפות
597 1177 שאול אור זכר 28 199\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:28 00:55:12 00:54:25 תעודת השתתפות
598 2253 נגל מיכאל זכר 27 200\308 10M20T29 00:27:59 00:55:13 00:53:47 תעודת השתתפות
599 1116 ביקל עידן זכר 27 201\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:41 00:55:15 00:54:12 תעודת השתתפות
600 1953 אייזלר כפיר זכר 37 66\91 10M35T39 רמב"ם 00:27:32 00:55:16 00:55:10 תעודת השתתפות
601 2195 צברי יהדה זכר 62 13\25 10M60T64 TriMax 00:28:12 00:55:17 00:54:31 תעודת השתתפות
602 2441 נואחחה ג'רייס זכר 24 202\308 10M20T29 אתגרים 00:29:52 00:55:17 00:54:10 תעודת השתתפות
603 2219 חזן יוסי זכר 56 14\31 10M55T59 בית הלוחם חיפה 00:29:42 00:55:18 00:54:40 תעודת השתתפות
604 1287 בשה אוהד זכר 26 203\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:05 00:55:18 00:55:07 תעודת השתתפות
605 2390 אייזנברג רון זכר 31 61\88 10M30T34 צה"ל 00:28:22 00:55:20 00:53:55 תעודת השתתפות
606 2100 היבי וג'די זכר 28 204\308 10M20T29 00:28:54 00:55:22 00:55:22 תעודת השתתפות
607 1159 מרציאנו אביחי זכר 27 205\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:40 00:55:23 00:53:10 תעודת השתתפות
608 2098 גבה ארתור זכר 27 206\308 10M20T29 00:27:22 00:55:25 00:54:31 תעודת השתתפות
609 2453 קובלסקי גיל זכר 42 52\84 10M40T44 חב' ge 00:28:18 00:55:26 00:54:45 תעודת השתתפות
610 1173 שטרום דרור זכר 25 207\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:19 00:55:29 00:54:12 תעודת השתתפות
611 2165 איטח גבי זכר 69 4\10 10M65T69 איילות 00:28:33 00:55:29 00:55:23 תעודת השתתפות
612 2540 מועלם רינת נקבה 28 16\58 10F20T29 רצי רפאל 00:27:56 00:55:32 00:55:06 תעודת השתתפות
613 1056 וייס חנן זכר 27 208\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:12 00:55:33 00:54:33 תעודת השתתפות
614 2549 קורן אמיר זכר 41 53\84 10M40T44 רצי רפאל 00:27:17 00:55:33 00:55:03 תעודת השתתפות
615 2501 פרקיס צפריר זכר 42 54\84 10M40T44 לוטם לרוץ בטבע 00:28:31 00:55:38 00:54:26 תעודת השתתפות
616 1042 אוירבך דוד זכר 26 209\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:34 00:55:39 00:54:36 תעודת השתתפות
617 1921 ארון דן זכר 17 81\132 10M16T19 עירוני ה' 00:27:45 00:55:39 00:54:49 תעודת השתתפות
618 2007 גליצקי לוטם נקבה 25 17\58 10F20T29 00:27:51 00:55:41 00:55:38 תעודת השתתפות
619 2168 שטיינברג דניס זכר 29 210\308 10M20T29 00:28:33 00:55:44 00:55:03 תעודת השתתפות
620 1041 יוגב גלעד זכר 29 211\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:48 00:55:44 00:55:32 תעודת השתתפות
621 1901 בודניוק עומר זכר 18 82\132 10M16T19 אליאנס 00:28:08 00:55:48 00:55:34 תעודת השתתפות
622 1188 רז ניצן זכר 28 212\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:22 00:55:48 00:55:36 תעודת השתתפות
623 1902 בן יהודה עדי זכר 18 83\132 10M16T19 אליאנס 00:28:09 00:55:50 00:55:36 תעודת השתתפות
624 2424 חדוות אילן זכר 42 55\84 10M40T44 וולקני/מ/ החקלאות 00:27:57 00:55:52 00:54:53 תעודת השתתפות
625 2530 פלד נתנאל זכר 26 213\308 10M20T29 אסא טכניון 00:28:00 00:55:53 00:54:58 תעודת השתתפות
626 1767 ווכל יאיר זכר 18 84\132 10M16T19 00:28:50 00:55:57 00:54:55 תעודת השתתפות
627 2505 עינת ברק זכר 46 41\64 10M45T49 אינטל 00:28:20 00:55:57 00:55:14 תעודת השתתפות
628 2354 פייגלין שחר זכר 19 85\132 10M16T19 00:26:17 00:55:58 00:55:58 תעודת השתתפות
629 1504 שי רביב זכר 60 14\25 10M60T64 פנמ"צ 00:27:35 00:56:00 00:55:35 תעודת השתתפות
630 2149 שהם דן זכר 42 56\84 10M40T44 00:27:54 00:56:02 00:55:32 תעודת השתתפות
631 1908 פיביניאק יבגני זכר 18 86\132 10M16T19 אליאנס 00:29:16 00:56:04 00:55:49 תעודת השתתפות
632 2227 סולאניק אולסיה נקבה 29 18\58 10F20T29 TriMax 00:28:21 00:56:05 00:55:30 תעודת השתתפות
633 2545 פז משה זכר 59 15\31 10M55T59 רצי רפאל 00:27:32 00:56:07 00:55:36 תעודת השתתפות
634 2171 לוי רן זכר 38 67\91 10M35T39 TriMax 00:27:54 00:56:08 00:55:30 תעודת השתתפות
635 1785 צור אסף זכר 40 57\84 10M40T44 00:28:18 00:56:09 00:54:56 תעודת השתתפות
636 1707 רון גבי נקבה 66 1\1 10F65T69 00:28:32 00:56:10 00:55:39 תעודת השתתפות
637 1334 ניב דאבוש זכר 16 87\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:37 00:56:11 00:55:50 תעודת השתתפות
638 2154 הכהן ניצן זכר 44 58\84 10M40T44 00:26:12 00:56:13 00:55:44 תעודת השתתפות
639 2335 ירושלמי שיר זכר 30 62\88 10M30T34 ליגה- HP Software 00:27:31 00:56:14 00:55:38 תעודת השתתפות
640 1017 קפלן איתן זכר 25 214\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:20 00:56:16 00:54:56 תעודת השתתפות
641 2256 שבתאי אורן זכר 40 59\84 10M40T44 00:28:42 00:56:21 00:56:14 תעודת השתתפות
642 2332 חימוביץ און זכר 22 215\308 10M20T29 00:34:08 00:56:25 00:56:25 תעודת השתתפות
643 1166 צרניק עומרי זכר 28 216\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:32 00:56:26 00:55:45 תעודת השתתפות
644 1689 סמואל יותם זכר 20 217\308 10M20T29 00:28:05 00:56:26 00:55:52 תעודת השתתפות
645 1761 סנדל דנה נקבה 20 19\58 10F20T29 00:28:07 00:56:26 00:55:52 תעודת השתתפות
646 1873 בן חיים דותן זכר 45 42\64 10M45T49 צה"ל 00:29:16 00:56:30 00:55:24 תעודת השתתפות
647 1840 נלסון יוחנן זכר 21 218\308 10M20T29 צה"ל 00:29:09 00:56:30 00:55:17 תעודת השתתפות
648 1869 גולדשטיין רועי זכר 21 219\308 10M20T29 צה"ל 00:29:13 00:56:30 00:55:22 תעודת השתתפות
649 1870 יתח אור זכר 19 88\132 10M16T19 צה"ל 00:29:11 00:56:31 00:55:23 תעודת השתתפות
650 1859 רומבלט נוי זכר 21 220\308 10M20T29 צה"ל 00:29:13 00:56:31 00:55:19 תעודת השתתפות
651 1867 בן זאב תבור זכר 20 221\308 10M20T29 צה"ל 00:29:13 00:56:31 00:55:22 תעודת השתתפות
652 1877 שולם נדב זכר 21 222\308 10M20T29 צה"ל 00:27:04 00:56:31 00:55:19 תעודת השתתפות
653 1861 אורבך אוהד זכר 21 223\308 10M20T29 צה"ל 00:29:15 00:56:31 00:55:18 תעודת השתתפות
654 1846 בן הרוש אביהו זכר 21 224\308 10M20T29 צה"ל 00:29:11 00:56:31 00:55:18 תעודת השתתפות
655 1876 ניסן ליאור זכר 21 225\308 10M20T29 צה"ל 00:29:20 00:56:32 00:55:21 תעודת השתתפות
656 2503 עיני יאיר זכר 42 60\84 10M40T44 00:33:33 00:56:32 00:56:32 תעודת השתתפות
657 1264 גרינהויז גיא זכר 25 226\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:30 00:56:35 00:56:32 תעודת השתתפות
658 1053 ברן זיו זכר 27 227\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:57 00:56:35 00:55:17 תעודת השתתפות
659 1909 פינקלברנד טל זכר 19 89\132 10M16T19 אליאנס 00:29:25 00:56:37 00:55:25 תעודת השתתפות
660 1903 טוב איתי זכר 19 90\132 10M16T19 אליאנס 00:29:27 00:56:37 00:55:26 תעודת השתתפות
661 1236 בלאו יוחאי זכר 29 228\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:23 00:56:38 00:55:14 תעודת השתתפות
662 1315 דבשי הדס נקבה 46 5\18 10F45T49 אס"א טכניון 00:29:04 00:56:39 00:55:44 תעודת השתתפות
663 1882 נחמני עידו זכר 18 91\132 10M16T19 קציני ים 00:30:03 00:56:41 00:56:14 תעודת השתתפות
664 1216 צ'פלב אלכסנדר זכר 24 229\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:35 00:56:45 00:56:42 תעודת השתתפות
665 1289 בורנשטין ניר זכר 28 230\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:31:31 00:56:46 00:55:21 תעודת השתתפות
666 1106 נאסר סלאם זכר 24 231\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:45 00:56:46 00:56:17 תעודת השתתפות
667 1118 גלעד עמית זכר 26 232\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:56 00:56:48 00:56:12 תעודת השתתפות
668 1694 אגם אופק זכר 17 92\132 10M16T19 00:27:52 00:56:48 00:56:16 תעודת השתתפות
669 1693 אופיר ליאור זכר 17 93\132 10M16T19 00:27:53 00:56:49 00:56:17 תעודת השתתפות
670 1274 שחם אייל זכר 29 233\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:41 00:56:50 00:55:24 תעודת השתתפות
671 2102 מאי תומר זכר 29 234\308 10M20T29 00:29:01 00:56:51 00:56:46 תעודת השתתפות
672 1664 כלפון ברק זכר 36 68\91 10M35T39 00:27:50 00:56:52 00:56:15 תעודת השתתפות
673 1105 אסטנוביץ נירית נקבה 25 20\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:28:47 00:56:53 00:55:24 תעודת השתתפות
674 2368 כרמלי דרור זכר 48 43\64 10M45T49 נכה 00:29:02 00:56:53 00:56:47 תעודת השתתפות
675 2060 בינדל פוקס גלית נקבה 42 6\27 10F40T44 00:29:09 00:56:53 00:56:53 תעודת השתתפות
676 1608 רבינוביץ סיון זכר 38 69\91 10M35T39 00:28:31 00:56:55 00:55:37 תעודת השתתפות
677 2314 שועלי שרונה נקבה 39 7\20 10F35T39 00:29:59 00:56:57 00:55:26 תעודת השתתפות
678 2551 רייס אבנר זכר 33 63\88 10M30T34 רצי רפאל 00:29:04 00:56:57 00:55:37 תעודת השתתפות
679 1391 אלעד בנג'ו זכר 18 94\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:27 00:56:59 00:56:50 תעודת השתתפות
680 2352 וקסלברג אילן זכר 38 70\91 10M35T39 00:28:18 00:56:59 00:56:20 תעודת השתתפות
681 1507 דן זלצמן זכר 21 235\308 10M20T29 פנמ"צ 00:28:44 00:57:01 00:56:53 תעודת השתתפות
682 1403 עומר לוי זכר 19 95\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:02 00:57:03 00:56:34 תעודת השתתפות
683 1112 ערד עומר זכר 25 236\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:20 00:57:03 00:56:06 תעודת השתתפות
684 1094 פיינשטיין נורית נקבה 25 21\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:28:53 00:57:04 00:56:39 תעודת השתתפות
685 1225 ענבר הדס נקבה 19 5\16 10F16T19 אס"א טכניון 00:28:49 00:57:05 00:55:54 תעודת השתתפות
686 2404 שלזינגר משה זכר 53 23\34 10M50T54 00:29:52 00:57:05 00:56:50 תעודת השתתפות
687 1475 מור מוצפי זכר 17 96\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:16 00:57:07 00:55:58 תעודת השתתפות
688 2379 דרור זיו זכר 30 64\88 10M30T34 צה\"ל 00:29:35 00:57:07 00:56:34 תעודת השתתפות
689 1480 מתן נוחמוביץ זכר 17 97\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:16 00:57:07 00:55:58 תעודת השתתפות
690 1171 ריינר רעות נקבה 28 22\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:29:09 00:57:08 00:56:29 תעודת השתתפות
691 1968 פריידמן ג'יימס זכר 39 71\91 10M35T39 רמב"ם 00:29:23 00:57:09 00:56:51 תעודת השתתפות
692 2114 וינד דניאל זכר 57 16\31 10M55T59 רצי חוף הכרמל 00:28:47 00:57:10 00:56:30 תעודת השתתפות
693 2325 נהרי שובל לימור נקבה 44 7\27 10F40T44 TriMax 00:29:02 00:57:12 00:56:34 תעודת השתתפות
694 2535 גורן ירון זכר 60 15\25 10M60T64 רצי רפאל 00:29:14 00:57:14 00:56:58 תעודת השתתפות
695 1730 פילשטינסקי אלי זכר 27 237\308 10M20T29 00:28:50 00:57:14 00:55:04 תעודת השתתפות
696 2460 דיין עידו זכר 49 44\64 10M45T49 כפר גלים 00:29:47 00:57:22 00:56:41 תעודת השתתפות
697 1323 רז אשל זכר 16 98\132 10M16T19 פנמ"צ 00:29:52 00:57:23 00:56:49 תעודת השתתפות
698 2176 דאהוד ג'רייס זכר 20 238\308 10M20T29 00:28:38 00:57:23 00:57:15 תעודת השתתפות
699 1702 farhoud nisreen נקבה 30 4\16 10F30T34 איילות 00:30:03 00:57:24 00:57:16 תעודת השתתפות
700 2151 בן אהרון איציק זכר 49 45\64 10M45T49 00:29:10 00:57:26 00:56:21 תעודת השתתפות
701 1038 רינות בר זכר 27 239\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:02 00:57:26 00:56:52 תעודת השתתפות
702 1696 גבאי רונן זכר 43 61\84 10M40T44 00:29:20 00:57:27 00:57:20 תעודת השתתפות
703 1659 עייש מתן זכר 26 240\308 10M20T29 m-fitness - מתן עייש 00:28:29 00:57:28 00:57:13 תעודת השתתפות
704 1808 חן מאור זכר 20 241\308 10M20T29 צה"ל 00:28:39 00:57:29 00:56:04 תעודת השתתפות
705 1786 גולן טופז זכר 22 242\308 10M20T29 00:29:08 00:57:29 00:55:58 תעודת השתתפות
706 1002 אלבז אביהו זכר 26 243\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:50 00:57:29 00:56:04 תעודת השתתפות
707 1022 כהן אלכס זכר 29 244\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:27:09 00:57:32 00:55:55 תעודת השתתפות
708 1618 יואבוב דורון זכר 28 245\308 10M20T29 00:28:05 00:57:33 00:56:52 תעודת השתתפות
709 1386 הדר אמסלם זכר 19 99\132 10M16T19 פנמ"צ 00:29:24 00:57:35 00:57:27 תעודת השתתפות
710 1428 יוסי שטרית זכר 19 100\132 10M16T19 פנמ"צ 00:28:39 00:57:35 00:57:26 תעודת השתתפות
711 1966 ערן איילת נקבה 48 5\18 10F45T49 רמב"ם 00:29:58 00:57:36 00:55:51 תעודת השתתפות
712 1890 נוורסקי אופק זכר 19 101\132 10M16T19 קציני ים 00:29:24 00:57:36 00:56:42 תעודת השתתפות
713 1747 גולדברג שרית נקבה 28 23\58 10F20T29 00:29:11 00:57:36 00:56:13 תעודת השתתפות
714 2489 וידרו מקסים זכר 26 246\308 10M20T29 00:29:49 00:57:38 00:57:23 תעודת השתתפות
715 1838 גולדמן אביהו זכר 21 247\308 10M20T29 צה"ל 00:29:36 00:57:38 00:56:37 תעודת השתתפות
716 1688 נחמיאס סהר זכר 34 65\88 10M30T34 00:30:38 00:57:38 00:57:03 תעודת השתתפות
717 1039 רוזנפלד גיא זכר 20 248\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:48 00:57:39 00:56:25 תעודת השתתפות
718 1945 כץ בר אילן אורית נקבה 31 5\16 10F30T34 00:29:24 00:57:40 00:56:48 תעודת השתתפות
719 1780 גביש נועה נקבה 26 24\58 10F20T29 00:29:32 00:57:40 00:57:12 תעודת השתתפות
720 1722 אטיאס שרל זכר 71 2\6 10M70T74 00:30:01 00:57:45 00:57:42 תעודת השתתפות
721 1139 אברמוב הרצל זכר 22 249\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:23 00:57:46 00:57:36 תעודת השתתפות
722 1218 טאוש אלכס זכר 24 250\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:49 00:57:49 00:56:54 תעודת השתתפות
723 2338 טרושין פולינה נקבה 27 25\58 10F20T29 ליגה- HP Software 00:29:08 00:57:50 00:57:12 תעודת השתתפות
724 2302 שם-טוב מיכאל זכר 46 46\64 10M45T49 אלביט 00:30:15 00:57:57 00:57:12 תעודת השתתפות
725 1204 ויס רועי זכר 29 251\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:28:29 00:57:57 00:56:58 תעודת השתתפות
726 2073 תל ניר זכר 38 72\91 10M35T39 00:29:25 00:57:59 00:57:07 תעודת השתתפות
727 2204 זיו רחל נקבה 61 1\2 10F60T64 TriMax 00:29:54 00:58:02 00:57:44 תעודת השתתפות
728 2389 יניר יואב זכר 41 62\84 10M40T44 00:29:25 00:58:06 00:57:34 תעודת השתתפות
729 2080 טלמור גיל זכר 51 24\34 10M50T54 00:29:12 00:58:07 00:56:51 תעודת השתתפות
730 1402 איתי כנפי זכר 18 102\132 10M16T19 פנמ"צ 00:29:25 00:58:09 00:58:01 תעודת השתתפות
731 1140 אזולאי גלעד זכר 26 252\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:13 00:58:10 00:58:10 תעודת השתתפות
732 2518 גורביץ' דויד זכר 33 66\88 10M30T34 00:29:45 00:58:10 00:57:46 תעודת השתתפות
733 2161 עדן מירב נקבה 37 8\20 10F35T39 2aim 00:29:58 00:58:11 00:57:10 תעודת השתתפות
734 1996 זונטג שמוליק זכר 38 73\91 10M35T39 00:29:58 00:58:14 00:58:14 תעודת השתתפות
735 2295 גרוספלד זהר זכר 61 16\25 10M60T64 00:29:20 00:58:16 00:58:16 תעודת השתתפות
736 2538 כהן דני זכר 56 17\31 10M55T59 רצי רפאל 00:29:52 00:58:16 00:58:00 תעודת השתתפות
737 1936 צידון ירון זכר 18 103\132 10M16T19 עירוני ה' 00:31:18 00:58:17 00:57:20 תעודת השתתפות
738 2099 פלג דן זכר 43 63\84 10M40T44 00:29:13 00:58:18 00:56:45 תעודת השתתפות
739 1297 ברהם רנא נקבה 23 26\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:29:25 00:58:18 00:56:59 תעודת השתתפות
740 2324 שניר ראובן זכר 60 17\25 10M60T64 00:29:11 00:58:19 00:57:37 תעודת השתתפות
741 1497 שלומי כהן זכר 28 253\308 10M20T29 פנמ"צ 00:30:09 00:58:22 00:57:49 תעודת השתתפות
742 2091 פרידמן יוסי זכר 52 25\34 10M50T54 מכבי חיפה 00:30:51 00:58:24 00:58:18 תעודת השתתפות
743 1610 אסיף אלי זכר 56 18\31 10M55T59 00:29:46 00:58:24 00:57:06 תעודת השתתפות
744 2572 ארוצ'ס מרב נקבה 44 8\27 10F40T44 פייסר 62 דק' 00:29:24 00:58:25 00:58:02 תעודת השתתפות
745 1860 שחם רועי זכר 21 254\308 10M20T29 צה"ל 00:29:20 00:58:26 00:57:15 תעודת השתתפות
746 1937 קורמן ורד נקבה 24 27\58 10F20T29 עירוני ה' 00:29:00 00:58:26 00:56:54 תעודת השתתפות
747 1308 איזנברוך יערה נקבה 28 28\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:29:47 00:58:26 00:57:16 תעודת השתתפות
748 2183 רגב איריס נקבה 48 6\18 10F45T49 הסת' המורים 00:30:08 00:58:27 00:57:45 תעודת השתתפות
749 2029 קוגן טל זכר 37 74\91 10M35T39 קוואלקום 00:30:10 00:58:29 00:57:28 תעודת השתתפות
750 1277 גרניט תום זכר 25 255\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:49 00:58:29 00:57:22 תעודת השתתפות
751 1729 טוזמן אסקר זכר 75 1\4 10M75T80 איילות 00:31:17 00:58:30 00:58:10 תעודת השתתפות
752 1155 לוי ידידיה זכר 28 256\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:41 00:58:32 00:56:52 תעודת השתתפות
753 2488 גליק אופיר זכר 26 257\308 10M20T29 00:29:57 00:58:35 00:57:15 תעודת השתתפות
754 1370 תומר צוקר זכר 16 104\132 10M16T19 פנמ"צ 00:31:44 00:58:36 00:58:36 תעודת השתתפות
755 2455 נועם טל זכר 42 64\84 10M40T44 חב' ge 00:28:33 00:58:37 00:57:52 תעודת השתתפות
756 1424 יונתן רון זכר 19 105\132 10M16T19 פנמ"צ 00:30:16 00:58:37 00:58:08 תעודת השתתפות
757 1392 דוד ברדיצ'בסקי זכר 18 106\132 10M16T19 פנמ"צ 00:30:17 00:58:38 00:58:10 תעודת השתתפות
758 2272 פסטרנק אשר זכר 62 18\25 10M60T64 00:30:37 00:58:39 00:58:39 תעודת השתתפות
759 1359 אליאור ממן זכר 16 107\132 10M16T19 פנמ"צ 00:30:10 00:58:41 00:58:21 תעודת השתתפות
760 1581 גלנצר ליאור זכר 26 258\308 10M20T29 צה"ל 00:29:26 00:58:42 00:58:08 תעודת השתתפות
761 2318 לפלר רני זכר 43 65\84 10M40T44 00:31:02 00:58:44 00:58:44 תעודת השתתפות
762 2097 קריצמר אורן זכר 45 47\64 10M45T49 00:29:29 00:58:44 00:57:55 תעודת השתתפות
763 1046 גרקביוק דניאל זכר 27 259\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:01 00:58:45 00:57:04 תעודת השתתפות
764 2422 כהן אבי זכר 50 26\34 10M50T54 00:29:35 00:58:47 00:58:30 תעודת השתתפות
765 1043 וילדאואר דוד זכר 32 67\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:29:16 00:58:48 00:57:45 תעודת השתתפות
766 1684 בר אוריין אלון זכר 44 66\84 10M40T44 00:30:02 00:58:49 00:58:00 תעודת השתתפות
767 2231 מלכה מכלוף זכר 61 19\25 10M60T64 00:30:24 00:58:50 00:58:26 תעודת השתתפות
768 2092 שליט אסנת נקבה 45 7\18 10F45T49 מכבי חיפה 00:30:31 00:58:51 00:58:19 תעודת השתתפות
769 1998 Asmar Edward זכר 49 48\64 10M45T49 Canada 00:30:16 00:58:51 00:58:34 תעודת השתתפות
770 1678 טורם ליאור זכר 44 67\84 10M40T44 00:29:12 00:58:53 00:57:18 תעודת השתתפות
771 2546 פיך עלי זכר 55 19\31 10M55T59 רצי רפאל 00:30:29 00:58:55 00:58:35 תעודת השתתפות
772 1989 מרגלית יוסי זכר 42 68\84 10M40T44 00:29:38 00:58:58 00:58:16 תעודת השתתפות
773 2177 אורן רן זכר 47 49\64 10M45T49 הסת' המורים 00:30:47 00:58:58 00:58:05 תעודת השתתפות
774 1992 שפיר יורי זכר 28 260\308 10M20T29 00:29:10 00:58:59 00:57:48 תעודת השתתפות
775 1991 שפיר אליזבט נקבה 25 29\58 10F20T29 00:29:09 00:59:00 00:57:48 תעודת השתתפות
776 1415 אביאל פילואדי זכר 18 108\132 10M16T19 פנמ"צ 00:30:17 00:59:00 00:58:32 תעודת השתתפות
777 1946 כהן אבנר זכר 42 69\84 10M40T44 00:29:48 00:59:00 00:58:09 תעודת השתתפות
778 1266 סולל יונתן זכר 22 261\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:48 00:59:02 00:58:46 תעודת השתתפות
779 2152 פטל אבי זכר 40 70\84 10M40T44 00:29:48 00:59:02 00:57:57 תעודת השתתפות
780 2185 דותם גלית נקבה 42 9\27 10F40T44 הסת' המורים 00:30:16 00:59:03 00:58:22 תעודת השתתפות
781 2573 פלדמן ענת נקבה 38 9\20 10F35T39 פייסר 65‏ דק' 00:29:39 00:59:04 00:58:19 תעודת השתתפות
782 2365 וונסובר ליאב זכר 20 262\308 10M20T29 00:29:02 00:59:04 00:58:38 תעודת השתתפות
783 2218 וונסובר שלמה זכר 50 27\34 10M50T54 בית הלוחם חיפה 00:29:26 00:59:05 00:58:59 תעודת השתתפות
784 1790 בין אייל זכר 51 28\34 10M50T54 00:29:24 00:59:05 00:58:14 תעודת השתתפות
785 1620 וקסלר רוני נקבה 51 3\11 10F50T54 00:29:40 00:59:07 00:58:22 תעודת השתתפות
786 2414 כהן אבינעם זכר 39 75\91 10M35T39 00:30:50 00:59:08 00:59:08 תעודת השתתפות
787 2401 כ\"ץ בועז זכר 37 76\91 10M35T39 00:30:31 00:59:10 00:58:45 תעודת השתתפות
788 2196 קירשטיין ארנה נקבה 42 10\27 10F40T44 TriMax 00:29:25 00:59:12 00:58:26 תעודת השתתפות
789 2186 עשת סמדר נקבה 33 6\16 10F30T34 הסת' המורים 00:30:58 00:59:13 00:58:32 תעודת השתתפות
790 1932 ליסנסקי ולדי זכר 18 109\132 10M16T19 עירוני ה' 00:31:19 00:59:14 00:58:17 תעודת השתתפות
791 1265 שלום אריאל זכר 20 263\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:58 00:59:15 00:59:12 תעודת השתתפות
792 1837 בן סימון אבנר זכר 21 264\308 10M20T29 צה"ל 00:30:53 00:59:19 00:58:20 תעודת השתתפות
793 1609 שמש אלעד זכר 26 265\308 10M20T29 00:28:20 00:59:20 00:58:00 תעודת השתתפות
794 1051 גובאנוב ואדים זכר 30 68\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:29:26 00:59:22 00:56:21 תעודת השתתפות
795 2517 מרין דודי זכר 34 69\88 10M30T34 TriMax 00:29:46 00:59:22 00:58:32 תעודת השתתפות
796 2138 גורדון אסף זכר 38 77\91 10M35T39 00:30:12 00:59:25 00:58:03 תעודת השתתפות
797 2360 סלע רענן זכר 14 1\0 רעות 00:31:09 00:59:28 00:59:10 תעודת השתתפות
798 2266 שסטוביץ מיכל נקבה 17 6\16 10F16T19 00:30:22 00:59:28 00:59:23 תעודת השתתפות
799 2086 חן איילת נקבה 34 7\16 10F30T34 מכבי חיפה 00:32:08 00:59:29 00:59:23 תעודת השתתפות
800 2287 ברוך שי זכר 33 70\88 10M30T34 שרות בתי הסוהר 00:30:11 00:59:31 00:57:54 תעודת השתתפות
801 1421 תום קינן זכר 18 110\132 10M16T19 פנמ"צ 00:30:24 00:59:34 00:58:50 תעודת השתתפות
802 1955 בירן יצחק זכר 56 20\31 10M55T59 רמב"ם 00:29:56 00:59:35 00:59:02 תעודת השתתפות
803 1665 חייק מורן נקבה 33 8\16 10F30T34 00:30:14 00:59:35 00:59:35 תעודת השתתפות
804 2103 ציקישב זכר זכר 30 71\88 10M30T34 00:29:26 00:59:37 00:56:36 תעודת השתתפות
805 1723 כהן אבי זכר 60 20\25 10M60T64 00:30:47 00:59:38 00:59:03 תעודת השתתפות
806 1049 קנט דניאלה נקבה 25 30\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:29:38 00:59:40 00:59:16 תעודת השתתפות
807 2348 שרון כפיר זכר 38 78\91 10M35T39 תעשייה אווירית 00:29:47 00:59:41 00:58:31 תעודת השתתפות
808 2125 סילורה עזרא זכר 48 50\64 10M45T49 00:30:04 00:59:42 00:58:50 תעודת השתתפות
809 1499 רותם ברק זכר 24 266\308 10M20T29 פנמ"צ 00:30:06 00:59:43 00:59:09 תעודת השתתפות
810 2095 Khen Rachel נקבה 35 10\20 10F35T39 00:30:17 00:59:45 00:59:01 תעודת השתתפות
811 1149 הדהוד מוחמד זכר 22 267\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:26:29 00:59:45 00:57:32 תעודת השתתפות
812 2296 Gitelson Anatoly זכר 71 3\6 10M70T74 Haifa 00:30:56 00:59:46 00:59:16 תעודת השתתפות
813 1093 שלנגר מתן זכר 20 268\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:09 00:59:47 00:58:33 תעודת השתתפות
814 1632 תור יואב זכר 57 21\31 10M55T59 חברת חשמל 00:30:07 00:59:47 00:59:10 תעודת השתתפות
815 1692 חן נסים זכר 70 4\6 10M70T74 00:30:07 00:59:48 00:59:17 תעודת השתתפות
816 2472 חליוה רונן זכר 44 71\84 10M40T44 00:30:50 00:59:48 00:59:40 תעודת השתתפות
817 2437 אילוז אייל זכר 38 79\91 10M35T39 יס"מ 00:30:05 00:59:49 00:58:47 תעודת השתתפות
818 2022 סלבול דאג זכר 48 51\64 10M45T49 קוואלקום 00:30:29 00:59:50 00:58:30 תעודת השתתפות
819 1073 מלמוד יוליה נקבה 25 31\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:30:11 00:59:51 00:59:36 תעודת השתתפות
820 1967 פניני אורי זכר 15 1\0 רמב"ם 00:31:09 00:59:52 00:59:34 תעודת השתתפות
821 2301 רובינשטיין ענת נקבה 38 11\20 10F35T39 נופים 00:29:26 00:59:52 00:59:22 תעודת השתתפות
822 1911 שורק גיא זכר 18 111\132 10M16T19 אליאנס 00:29:42 00:59:57 00:59:44 תעודת השתתפות
823 1716 קסיס סאמח זכר 26 269\308 10M20T29 00:30:06 00:59:59 00:59:59 תעודת השתתפות
824 2315 שועלי יהודה זכר 59 22\31 10M55T59 00:30:34 00:59:59 00:58:28 תעודת השתתפות
825 1948 וולברג דניאל זכר 45 52\64 10M45T49 אינטל 00:30:20 01:00:00 00:58:49 תעודת השתתפות
826 2003 הרשקו איציק זכר 25 270\308 10M20T29 00:30:14 01:00:00 00:58:50 תעודת השתתפות
827 2574 שחף אורנה נקבה 46 8\18 10F45T49 פייסר 70 דק' 00:30:40 01:00:02 00:59:13 תעודת השתתפות
828 2208 כהן זיידה מיכל נקבה 50 4\11 10F50T54 TriMax 00:30:26 01:00:02 00:59:13 תעודת השתתפות
829 2237 יערי נמרוד זכר 55 23\31 10M55T59 00:30:42 01:00:05 00:59:26 תעודת השתתפות
830 1653 גלברט אריאל זכר 55 24\31 10M55T59 00:29:58 01:00:05 00:58:44 תעודת השתתפות
831 1705 טריינין רונן ודים זכר 37 80\91 10M35T39 00:30:34 01:00:06 00:59:06 תעודת השתתפות
832 1603 רזניק רפי זכר 36 81\91 10M35T39 00:30:34 01:00:06 00:59:06 תעודת השתתפות
833 1327 אביתר בנקל זכר 17 112\132 10M16T19 פנמ"צ 00:31:07 01:00:07 00:59:07 תעודת השתתפות
834 1349 תומר לויון זכר 17 113\132 10M16T19 פנמ"צ 00:29:44 01:00:09 00:59:48 תעודת השתתפות
835 2473 חליוה שרון נקבה 41 11\27 10F40T44 00:31:00 01:00:12 01:00:12 תעודת השתתפות
836 2474 ויסבך עודד זכר 49 53\64 10M45T49 00:31:01 01:00:12 01:00:12 תעודת השתתפות
837 1625 רודל לירון נקבה 36 12\20 10F35T39 חברת חשמל 00:30:37 01:00:17 00:59:43 תעודת השתתפות
838 2085 חמו שמעון זכר 70 5\6 10M70T74 מכבי חיפה 00:30:43 01:00:18 01:00:11 תעודת השתתפות
839 1001 ovadia omri זכר 24 271\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:53 01:00:23 00:58:08 תעודת השתתפות
840 1320 יותם אחיאל זכר 17 114\132 10M16T19 פנמ"צ 00:30:09 01:00:24 01:00:04 תעודת השתתפות
841 2454 זק אסנת נקבה 52 5\11 10F50T54 חב' ge 00:30:14 01:00:26 00:59:12 תעודת השתתפות
842 2071 לונדון דורון זכר 56 25\31 10M55T59 00:31:02 01:00:27 01:00:09 תעודת השתתפות
843 1965 מוזס יעל נקבה 48 9\18 10F45T49 רמב"ם 00:30:35 01:00:28 00:59:13 תעודת השתתפות
844 2021 נישרי אורן זכר 29 272\308 10M20T29 קוואלקום 00:32:06 01:00:30 01:00:30 תעודת השתתפות
845 1026 הדר אלעד זכר 27 273\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:00 01:00:32 00:59:08 תעודת השתתפות
846 1192 סגל דניאל זכר 34 72\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:29:49 01:00:35 00:59:14 תעודת השתתפות
847 2484 פלג יואב זכר 45 54\64 10M45T49 00:29:19 01:00:36 00:59:37 תעודת השתתפות
848 1253 גרוס איתן זכר 25 274\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:29:14 01:00:40 01:00:00 תעודת השתתפות
849 2548 קדרון שירית נקבה 38 13\20 10F35T39 רצי רפאל 00:31:28 01:00:42 01:00:14 תעודת השתתפות
850 2508 פטרוניוס דן זכר 44 72\84 10M40T44 00:30:39 01:00:42 01:00:42 תעודת השתתפות
851 1031 מחאג'נה אסאלה נקבה 21 32\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:30:59 01:00:45 00:59:25 תעודת השתתפות
852 1997 ימפולסקי מיכאל זכר 21 275\308 10M20T29 00:31:03 01:00:50 00:59:52 תעודת השתתפות
853 1788 הלמן שרון זכר 41 73\84 10M40T44 00:31:06 01:00:55 01:00:00 תעודת השתתפות
854 1941 רוזנגיטן נעמי נקבה 54 6\11 10F50T54 עירוני ה' 00:31:56 01:00:56 01:00:30 תעודת השתתפות
855 1793 יסון דני זכר 37 82\91 10M35T39 00:30:08 01:00:57 00:59:09 תעודת השתתפות
856 1755 ארבל נעם זכר 48 55\64 10M45T49 00:31:28 01:00:58 00:59:55 תעודת השתתפות
857 1091 פרידמן מקסים זכר 32 73\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:30:23 01:01:02 00:59:30 תעודת השתתפות
858 2207 פיסטל שירי נקבה 35 14\20 10F35T39 אלביט 00:31:30 01:01:03 01:00:46 תעודת השתתפות
859 1672 בר אורין יוסי זכר 49 56\64 10M45T49 00:30:16 01:01:15 01:00:29 תעודת השתתפות
860 2251 אייזיק צחי זכר 39 83\91 10M35T39 TriMax 00:31:42 01:01:20 01:01:06 תעודת השתתפות
861 2096 בר אורין תומר זכר 19 115\132 10M16T19 00:30:49 01:01:23 01:00:37 תעודת השתתפות
862 2394 חפץ יעקב זכר 43 74\84 10M40T44 00:29:30 01:01:24 01:00:51 תעודת השתתפות
863 1098 מיכאלי ניר זכר 33 74\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:29:57 01:01:27 01:00:28 תעודת השתתפות
864 2187 עשת רו זכר 33 75\88 10M30T34 00:30:59 01:01:28 01:00:46 תעודת השתתפות
865 1912 שמחון אייל זכר 43 75\84 10M40T44 אליאנס 00:30:03 01:01:32 01:01:17 תעודת השתתפות
866 2233 אסולין יוסי זכר 38 84\91 10M35T39 00:31:15 01:01:33 01:00:44 תעודת השתתפות
867 2294 שוורץ דניאל זכר 33 76\88 10M30T34 ללא 00:29:43 01:01:35 01:00:18 תעודת השתתפות
868 1686 לויט ברק זכר 36 85\91 10M35T39 00:31:09 01:01:35 01:00:21 תעודת השתתפות
869 1687 יוספזון יהב נקבה 33 9\16 10F30T34 00:31:09 01:01:35 01:00:22 תעודת השתתפות
870 1429 טל שמאי נקבה 18 7\16 10F16T19 פנמ"צ 00:30:02 01:01:37 01:01:16 תעודת השתתפות
871 2017 יהב טל זכר 33 77\88 10M30T34 קוואלקום 00:31:21 01:01:39 01:00:25 תעודת השתתפות
872 2109 לפלר מורן זכר 32 78\88 10M30T34 00:31:04 01:01:40 01:00:33 תעודת השתתפות
873 2426 לאור יעל נקבה 51 7\11 10F50T54 וולקני/משרד החקלאות 00:28:41 01:01:44 01:01:37 תעודת השתתפות
874 1924 ברק רועי זכר 17 116\132 10M16T19 עירוני ה' 00:28:50 01:01:48 01:00:28 תעודת השתתפות
875 1879 וקנין יובל זכר 20 276\308 10M20T29 צה"ל 00:31:34 01:01:48 01:00:38 תעודת השתתפות
876 2386 גולדשמידט עמנואל זכר 50 29\34 10M50T54 TriMax 00:30:30 01:01:52 01:01:09 תעודת השתתפות
877 1011 אלסטר אחיה זכר 23 277\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:31:44 01:01:53 01:00:35 תעודת השתתפות
878 1176 תורג'מן צופית נקבה 26 33\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:30:33 01:01:53 01:00:44 תעודת השתתפות
879 2381 פורמנסקי שירלי נקבה 48 10\18 10F45T49 00:31:23 01:01:54 01:01:12 תעודת השתתפות
880 1150 וקנין אליאב זכר 28 278\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:01 01:02:01 01:01:09 תעודת השתתפות
881 2105 קמחי יעל נקבה 33 10\16 10F30T34 00:29:43 01:02:02 01:01:17 תעודת השתתפות
882 2228 ציקל קרין נקבה 52 8\11 10F50T54 00:30:57 01:02:03 01:01:04 תעודת השתתפות
883 1649 שלום משה זכר 63 21\25 10M60T64 00:31:30 01:02:03 01:01:06 תעודת השתתפות
884 2490 עודד ליבי נקבה 41 12\27 10F40T44 TriMax 00:31:21 01:02:04 01:01:15 תעודת השתתפות
885 1773 רייזמן ניצה נקבה 44 13\27 10F40T44 איילות 00:31:26 01:02:04 01:02:02 תעודת השתתפות
886 2470 גודמן איתן זכר 43 76\84 10M40T44 00:32:04 01:02:06 01:01:52 תעודת השתתפות
887 1158 מליק חגי זכר 28 279\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:17 01:02:08 01:01:21 תעודת השתתפות
888 2385 חמו חלי נקבה 42 14\27 10F40T44 TriMax 00:31:58 01:02:13 01:01:25 תעודת השתתפות
889 1205 שריג ליאור זכר 27 280\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:35 01:02:14 01:00:56 תעודת השתתפות
890 1645 איזנבוד עדו זכר 16 117\132 10M16T19 00:30:58 01:02:16 01:02:16 תעודת השתתפות
891 1776 לשם אלעד זכר 28 281\308 10M20T29 00:31:02 01:02:19 01:02:12 תעודת השתתפות
892 2276 רימר אורטל נקבה 40 15\27 10F40T44 TriMax 00:31:49 01:02:20 01:01:48 תעודת השתתפות
893 1638 rappaport akiva זכר 28 282\308 10M20T29 00:30:09 01:02:20 01:01:04 תעודת השתתפות
894 1671 סמוגורה אברהם זכר 59 26\31 10M55T59 00:31:28 01:02:29 01:02:21 תעודת השתתפות
895 2110 רוזנוסר רונית נקבה 52 9\11 10F50T54 TriMax 00:31:26 01:02:30 01:02:19 תעודת השתתפות
896 1720 אלטמן טליה נקבה 44 16\27 10F40T44 TriMax 00:31:48 01:02:31 01:01:59 תעודת השתתפות
897 2423 דר דובי זכר 47 57\64 10M45T49 00:32:27 01:02:32 01:00:59 תעודת השתתפות
898 2225 מינץ חיה נקבה 47 11\18 10F45T49 TriMax 00:32:06 01:02:36 01:01:48 תעודת השתתפות
899 1719 אלטמן נועם זכר 12 1\0 TriMax 00:32:05 01:02:39 01:01:51 תעודת השתתפות
900 2482 בן אהרון אריה זכר 45 58\64 10M45T49 00:30:58 01:02:43 01:01:43 תעודת השתתפות
901 1636 רוטנר מרב נקבה 43 17\27 10F40T44 00:31:25 01:02:47 01:01:27 תעודת השתתפות
902 1129 שפריץ שגיא זכר 29 283\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:27 01:02:48 01:01:21 תעודת השתתפות
903 1082 אורלוב לי נקבה 30 11\16 10F30T34 אס"א טכניון 00:30:27 01:02:49 01:01:22 תעודת השתתפות
904 1335 סטפני דודין נקבה 16 8\16 10F16T19 פנמ"צ 00:32:18 01:02:51 01:01:48 תעודת השתתפות
905 1916 שחר חנוך זכר 78 2\4 10M75T80 איילות 00:33:05 01:03:03 01:03:01 תעודת השתתפות
906 1292 בורנשטין יעלה נקבה 25 34\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:31:54 01:03:04 01:01:37 תעודת השתתפות
907 1919 אמיג ניב זכר 18 118\132 10M16T19 עירוני ה' 00:31:42 01:03:06 01:02:16 תעודת השתתפות
908 2123 ארד אבנר זכר 80 3\4 10M75T80 איילות 00:32:51 01:03:08 01:03:00 תעודת השתתפות
909 1756 ארבל אסנת נקבה 47 12\18 10F45T49 00:32:22 01:03:14 01:02:11 תעודת השתתפות
910 2557 דנינו יונה גילה נקבה 55 3\4 10F55T59 Trimax 00:32:45 01:03:24 01:03:14 תעודת השתתפות
911 2020 מצה שנהב נקבה 22 35\58 10F20T29 קוואלקום 00:32:21 01:03:29 01:02:50 תעודת השתתפות
912 2275 שמואלי אורית נקבה 44 18\27 10F40T44 00:32:06 01:03:29 01:02:50 תעודת השתתפות
913 2226 מינץ אילן זכר 52 30\34 10M50T54 TriMax 00:32:08 01:03:29 01:02:42 תעודת השתתפות
914 2477 שטופלמן ג'ניה זכר 30 79\88 10M30T34 00:31:44 01:03:31 01:02:04 תעודת השתתפות
915 2106 אבן יואב זכר 41 77\84 10M40T44 00:32:41 01:03:33 01:02:25 תעודת השתתפות
916 2062 כרסנטי איציק זכר 44 78\84 10M40T44 00:31:58 01:03:36 01:02:36 תעודת השתתפות
917 1233 מרקו אליק זכר 26 284\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:30:54 01:03:38 01:02:06 תעודת השתתפות
918 2569 אוזן רם זכר 27 285\308 10M20T29 פייסר 55 דק' 00:32:05 01:03:42 01:02:54 תעודת השתתפות
919 2069 בכר זאב זכר 41 79\84 10M40T44 00:32:46 01:03:53 01:03:00 תעודת השתתפות
920 2305 מזרחי יצחק זכר 68 5\10 10M65T69 TriMax 00:33:17 01:03:57 01:03:46 תעודת השתתפות
921 1229 מזור לילך נקבה 26 36\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:33:43 01:03:59 01:03:03 תעודת השתתפות
922 1231 שרמן יהל זכר 24 286\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:33:42 01:03:59 01:03:02 תעודת השתתפות
923 2492 פנקס-זלאיט רינת נקבה 45 13\18 10F45T49 00:32:42 01:04:02 01:03:54 תעודת השתתפות
924 1193 זוויג רייצל נקבה 26 37\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:32:02 01:04:03 01:03:13 תעודת השתתפות
925 1606 שניר אביב זכר 28 287\308 10M20T29 00:32:13 01:04:04 01:02:50 תעודת השתתפות
926 1743 אדלמן ילנה נקבה 27 38\58 10F20T29 00:32:14 01:04:05 01:02:52 תעודת השתתפות
927 2307 בן איש שליו זכר 12 1\0 00:30:49 01:04:05 01:02:51 תעודת השתתפות
928 2308 בן איש שלומית נקבה 40 19\27 10F40T44 00:32:28 01:04:05 01:02:50 תעודת השתתפות
929 1970 ספייר ספייר זכר 17 119\132 10M16T19 הכוח להצליח 00:32:15 01:04:06 01:03:04 תעודת השתתפות
930 2507 שדה מיה נקבה 36 15\20 10F35T39 00:31:53 01:04:10 01:03:26 תעודת השתתפות
931 2232 כץ מיטל נקבה 37 16\20 10F35T39 00:32:48 01:04:11 01:03:45 תעודת השתתפות
932 1512 קדוש שיר נקבה 20 39\58 10F20T29 צה"ל 00:32:26 01:04:11 01:03:16 תעודת השתתפות
933 1706 גרייצר קובי זכר 68 6\10 10M65T69 אלביט 00:32:40 01:04:16 01:04:03 תעודת השתתפות
934 1797 lindner eliezer זכר 58 27\31 10M55T59 טריאתלטים חיפה 00:32:39 01:04:20 01:03:36 תעודת השתתפות
935 1197 חבושה חנה נקבה 25 40\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:32:39 01:04:21 01:04:05 תעודת השתתפות
936 2259 חולודוב ז'אנה נקבה 64 2\2 10F60T64 00:29:11 01:04:25 01:01:24 תעודת השתתפות
937 2442 חמודה מחמוד זכר 21 288\308 10M20T29 אתגרים 00:31:55 01:04:29 01:03:21 תעודת השתתפות
938 2316 amara adi נקבה 31 12\16 10F30T34 00:34:30 01:04:30 01:04:28 תעודת השתתפות
939 1745 ירדני ערן זכר 39 86\91 10M35T39 00:32:59 01:04:33 01:03:09 תעודת השתתפות
940 2471 פרומקין גלעד זכר 47 59\64 10M45T49 00:33:00 01:04:34 01:03:15 תעודת השתתפות
941 2093 הוד שלום זכר 65 7\10 10M65T69 רצי חוף הכרמל 00:31:57 01:04:36 01:04:28 תעודת השתתפות
942 2400 נווה בני זכר 58 28\31 10M55T59 שירות בתי הסוהר 00:32:59 01:04:40 01:02:52 תעודת השתתפות
943 1769 קליגר אופיר זכר 15 1\0 00:32:23 01:04:42 01:04:26 תעודת השתתפות
944 2304 גרלנק יונתן זכר 18 120\132 10M16T19 בדרכי ספי 00:30:04 01:04:42 01:02:25 תעודת השתתפות
945 2271 קליגר אלעד זכר 16 121\132 10M16T19 00:32:23 01:04:42 01:04:25 תעודת השתתפות
946 2078 אזוגי אריאל זכר 35 87\91 10M35T39 00:30:57 01:04:52 01:03:23 תעודת השתתפות
947 1710 צברי כפיר זכר 23 289\308 10M20T29 00:32:31 01:04:54 01:03:56 תעודת השתתפות
948 1657 ריינדל שחר זכר 29 290\308 10M20T29 00:32:21 01:04:56 01:03:26 תעודת השתתפות
949 1656 שמידגל אמה נקבה 28 41\58 10F20T29 00:32:21 01:04:58 01:03:28 תעודת השתתפות
950 2139 קופרשטוק דורית נקבה 42 20\27 10F40T44 חברת חשמל צפון 00:33:02 01:04:58 01:03:35 תעודת השתתפות
951 2244 פנקר חן חיים זכר 18 122\132 10M16T19 00:36:43 01:05:02 01:05:02 תעודת השתתפות
952 2245 פנקר חגי זכר 43 80\84 10M40T44 00:36:43 01:05:02 01:05:02 תעודת השתתפות
953 2384 שליט יואל זכר 30 80\88 10M30T34 00:33:11 01:05:07 01:04:39 תעודת השתתפות
954 2421 לנגה רון זכר 34 81\88 10M30T34 00:33:10 01:05:07 01:04:38 תעודת השתתפות
955 1770 קליגר עודד זכר 45 60\64 10M45T49 00:32:28 01:05:10 01:04:55 תעודת השתתפות
956 2159 קפלן ניר זכר 45 61\64 10M45T49 00:32:26 01:05:10 01:04:55 תעודת השתתפות
957 2333 דרור כץ זכר 48 62\64 10M45T49 00:33:13 01:05:10 01:04:40 תעודת השתתפות
958 1704 מאירי תומר זכר 30 82\88 10M30T34 00:33:12 01:05:12 01:03:49 תעודת השתתפות
959 1703 טליסווייברג קרן נקבה 27 42\58 10F20T29 00:33:12 01:05:13 01:03:50 תעודת השתתפות
960 1605 ריבק פטר זכר 32 83\88 10M30T34 00:32:07 01:05:19 01:04:19 תעודת השתתפות
961 2248 מנטל אלברו זכר 33 84\88 10M30T34 00:31:38 01:05:20 01:04:18 תעודת השתתפות
962 2222 לירן רוני זכר 59 29\31 10M55T59 בית הלוחם חיפה 00:33:03 01:05:23 01:04:32 תעודת השתתפות
963 2388 שריג עמית זכר 53 31\34 10M50T54 00:32:29 01:05:23 01:04:05 תעודת השתתפות
964 2174 בירנבאום ניטה נקבה 50 10\11 10F50T54 TriMax 00:33:00 01:05:23 01:04:38 תעודת השתתפות
965 2144 טל נדב זכר 41 81\84 10M40T44 אינטל 00:32:47 01:05:26 01:05:03 תעודת השתתפות
966 1075 זיסר יותם זכר 27 291\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:33:46 01:05:33 01:03:52 תעודת השתתפות
967 1929 ירימנו-מינין יורי זכר 16 123\132 10M16T19 עירוני ה' 00:31:08 01:05:35 01:05:28 תעודת השתתפות
968 2463 שמואל אפרת נקבה 43 21\27 10F40T44 00:33:11 01:05:39 01:04:45 תעודת השתתפות
969 2213 סיון דגנית נקבה 40 22\27 10F40T44 TriMax 00:33:05 01:05:41 01:04:52 תעודת השתתפות
970 1070 הלרשטיין יובל זכר 26 292\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:34:03 01:05:47 01:05:10 תעודת השתתפות
971 1986 דגן חובב זכר 54 32\34 10M50T54 00:33:04 01:05:50 01:04:26 תעודת השתתפות
972 1739 ונצובסקי מרדכי זכר 41 82\84 10M40T44 הייטק זון 00:33:17 01:05:54 01:04:32 תעודת השתתפות
973 2378 סטרולוב נתיב זכר 19 124\132 10M16T19 00:28:16 01:05:56 01:03:41 תעודת השתתפות
974 1990 גלוסקא עדי נקבה 25 43\58 10F20T29 00:33:58 01:05:56 01:05:02 תעודת השתתפות
975 2108 טבול עוז זכר 19 125\132 10M16T19 "בדרכי ספי" 00:28:16 01:05:57 01:03:42 תעודת השתתפות
976 2417 זק מיכאל זכר 22 293\308 10M20T29 00:33:58 01:05:58 01:05:42 תעודת השתתפות
977 1726 סמוגורה רועי זכר 28 294\308 10M20T29 00:33:15 01:05:58 01:05:50 תעודת השתתפות
978 1509 אוריאל יצחק זכר 21 295\308 10M20T29 פנמ"צ 00:32:25 01:06:01 01:05:48 תעודת השתתפות
979 2415 דרוקר ניר זכר 28 296\308 10M20T29 אינטל 00:32:41 01:06:03 01:03:03 תעודת השתתפות
980 2510 גואטה מיכאל זכר 17 126\132 10M16T19 00:33:48 01:06:07 01:05:10 תעודת השתתפות
981 1196 רוטברג אילן זכר 28 297\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:34:10 01:06:15 01:05:39 תעודת השתתפות
982 2211 דריירמן דנה נקבה 16 9\16 10F16T19 00:35:02 01:06:15 01:06:08 תעודת השתתפות
983 1939 קליין יורם זכר 59 30\31 10M55T59 עירוני ה' 00:33:20 01:06:16 01:05:00 תעודת השתתפות
984 2485 חיון אופיר נקבה 15 1\0 00:32:14 01:06:21 01:04:05 תעודת השתתפות
985 1930 לבנון גיא זכר 17 127\132 10M16T19 עירוני ה' 00:32:14 01:06:21 01:04:05 תעודת השתתפות
986 2199 שביט אורן זכר 18 128\132 10M16T19 00:28:48 01:06:22 01:04:07 תעודת השתתפות
987 2420 ברגמן עמית זכר 19 129\132 10M16T19 00:30:08 01:06:22 01:04:06 תעודת השתתפות
988 2494 לוי איתן זכר 38 88\91 10M35T39 00:33:37 01:06:26 01:05:34 תעודת השתתפות
989 2493 לוי הילה נקבה 38 17\20 10F35T39 00:33:38 01:06:27 01:05:35 תעודת השתתפות
990 2444 ג'יראד יואל זכר 74 6\6 10M70T74 00:33:08 01:06:29 01:06:22 תעודת השתתפות
991 1751 חמוד מנאל נקבה 28 44\58 10F20T29 00:33:29 01:06:34 01:06:23 תעודת השתתפות
992 1214 פולק ליעד נקבה 25 45\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:33:40 01:06:34 01:06:10 תעודת השתתפות
993 1673 ברק חנן זכר 61 22\25 10M60T64 00:32:55 01:06:35 01:05:32 תעודת השתתפות
994 1732 תומר ויקי נקבה 54 11\11 10F50T54 00:34:21 01:06:36 01:06:22 תעודת השתתפות
995 1357 אפרת מלכה נקבה 16 10\16 10F16T19 פנמ"צ 00:34:56 01:06:42 01:05:38 תעודת השתתפות
996 1623 חן רחל נקבה 49 14\18 10F45T49 00:34:23 01:06:47 01:06:21 תעודת השתתפות
997 1191 ליבשיץ ולנטין זכר 34 85\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:39:01 01:06:49 01:06:49 תעודת השתתפות
998 2170 עזרא מעיין נקבה 21 46\58 10F20T29 00:32:59 01:06:51 01:06:42 תעודת השתתפות
999 2452 גורמן אודליה נקבה 30 13\16 10F30T34 ריאלי מטוס 00:32:46 01:06:59 01:05:59 תעודת השתתפות
1000 2113 חכם חיים זכר 60 23\25 10M60T64 00:33:43 01:07:02 01:06:49 תעודת השתתפות
1001 1288 סתר אלדד זכר 28 298\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:33:31 01:07:10 01:06:00 תעודת השתתפות
1002 2418 אורן אמנון זכר 52 33\34 10M50T54 00:32:48 01:07:10 01:05:48 תעודת השתתפות
1003 2498 ויסמן עודד זכר 24 299\308 10M20T29 00:44:50 01:07:14 01:07:14 תעודת השתתפות
1004 2497 לייזרוביץ ניר זכר 24 300\308 10M20T29 00:44:51 01:07:14 01:07:14 תעודת השתתפות
1005 2178 פרימס ישע זכר 68 8\10 10M65T69 00:35:12 01:07:21 01:06:30 תעודת השתתפות
1006 2465 שרון אירית נקבה 44 23\27 10F40T44 TriMax 00:33:46 01:07:22 01:06:34 תעודת השתתפות
1007 1920 אסף נגה נקבה 16 11\16 10F16T19 עירוני ה' 00:34:01 01:07:22 01:07:16 תעודת השתתפות
1008 2528 מרקו אופיר זכר 30 86\88 10M30T34 אסא טכניון 00:34:00 01:07:34 01:06:03 תעודת השתתפות
1009 2084 גינדי עינב נקבה 34 14\16 10F30T34 מכבי חיפה 00:33:30 01:07:40 01:07:32 תעודת השתתפות
1010 1961 וולף נח זכר 14 1\0 רמב"ם 00:34:58 01:07:46 01:06:23 תעודת השתתפות
1011 1637 דגני בועז זכר 45 63\64 10M45T49 00:31:26 01:08:04 01:06:44 תעודת השתתפות
1012 1988 פרץ שרון נקבה 42 24\27 10F40T44 00:35:38 01:08:07 01:08:05 תעודת השתתפות
1013 2500 צפנת קרן נקבה 55 4\4 10F55T59 00:35:12 01:08:11 01:07:48 תעודת השתתפות
1014 1190 אלירן אריקה נקבה 25 47\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:34:05 01:08:16 01:07:40 תעודת השתתפות
1015 1052 ביצ'קוב ורוניקה נקבה 24 48\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:34:04 01:08:17 01:07:40 תעודת השתתפות
1016 1172 שורץ דור זכר 24 301\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:41:28 01:08:20 01:08:20 תעודת השתתפות
1017 2070 כהן יוחאי זכר 45 64\64 10M45T49 00:28:15 01:08:24 01:07:38 תעודת השתתפות
1018 1182 ססטייה איזבל נקבה 31 15\16 10F30T34 אס"א טכניון 00:34:20 01:08:26 01:07:39 תעודת השתתפות
1019 2274 בורטמן בן ציון נורית נקבה 45 15\18 10F45T49 TriMax 00:34:03 01:08:30 01:07:44 תעודת השתתפות
1020 1691 מילר כפיר זכר 33 87\88 10M30T34 00:35:08 01:08:38 01:07:47 תעודת השתתפות
1021 1259 רויטמן חגי זכר 28 302\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:35:43 01:08:40 01:07:48 תעודת השתתפות
1022 1962 וולף פרידה נקבה 44 25\27 10F40T44 רמב"ם 00:34:58 01:08:42 01:07:19 תעודת השתתפות
1023 2409 רייפמן נטלי נקבה 25 49\58 10F20T29 00:35:04 01:08:48 01:07:49 תעודת השתתפות
1024 298 ברוקמאייר גיא זכר 14 1\3 5M14T18 00:27:56 01:08:49 01:08:49 תעודת השתתפות
1025 2240 פולג איתי זכר 35 89\91 10M35T39 הייטק זון 00:34:45 01:08:51 01:07:00 תעודת השתתפות
1026 1880 סולובי לינדה נקבה 18 12\16 10F16T19 קציני ים 00:35:53 01:08:59 01:07:56 תעודת השתתפות
1027 1619 הדר מאיה נקבה 28 50\58 10F20T29 00:34:47 01:09:06 01:07:37 תעודת השתתפות
1028 2239 אהרון אמיר זכר 52 34\34 10M50T54 00:34:47 01:09:06 01:07:37 תעודת השתתפות
1029 1642 רינגל הדר נקבה 22 51\58 10F20T29 00:34:01 01:09:10 01:08:15 תעודת השתתפות
1030 1055 חורי חנאן נקבה 25 52\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:35:16 01:09:10 01:07:49 תעודת השתתפות
1031 1012 שחוק אחלאם נקבה 25 53\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:35:15 01:09:12 01:07:50 תעודת השתתפות
1032 1697 כהן רוני נקבה 45 16\18 10F45T49 00:34:28 01:09:15 01:08:25 תעודת השתתפות
1033 2064 בן אליעזר חני נקבה 34 16\16 10F30T34 00:34:53 01:09:18 01:08:38 תעודת השתתפות
1034 2119 רוטנברג נחי זכר 60 24\25 10M60T64 TriMax 00:41:38 01:09:47 01:08:15 תעודת השתתפות
1035 2303 ורדי אמונה נקבה 18 13\16 10F16T19 00:34:36 01:09:49 01:08:27 תעודת השתתפות
1036 2327 לוי רוני זכר 56 31\31 10M55T59 00:35:39 01:09:54 01:09:23 תעודת השתתפות
1037 2383 וורמס ניקי זכר 38 90\91 10M35T39 אינטל 00:36:11 01:10:03 01:08:35 תעודת השתתפות
1038 2136 גארסיה אילן זכר 37 91\91 10M35T39 00:35:03 01:10:07 01:09:38 תעודת השתתפות
1039 1935 פרלה עדן זכר 18 130\132 10M16T19 עירוני ה' 00:35:55 01:10:21 01:09:55 תעודת השתתפות
1040 1950 דינור יוליאן זכר 67 9\10 10M65T69 00:35:18 01:10:25 01:09:08 תעודת השתתפות
1041 1416 קטיה פלדמן נקבה 18 14\16 10F16T19 פנמ"צ 00:35:54 01:10:27 01:09:23 תעודת השתתפות
1042 1226 כהן ניצן זכר 22 303\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:37:56 01:10:30 01:10:10 תעודת השתתפות
1043 2087 מאייר אייון זכר 29 304\308 10M20T29 מכבי חיפה 00:20:17 01:10:30 01:10:28 תעודת השתתפות
1044 2515 זכאי אביגדור זכר 67 10\10 10M65T69 00:36:33 01:10:31 01:10:31 תעודת השתתפות
1045 1784 אסלים סאמיה נקבה 36 18\20 10F35T39 00:36:37 01:10:32 01:10:20 תעודת השתתפות
1046 2205 זהבי רזיה נקבה 48 17\18 10F45T49 00:35:11 01:10:47 01:10:02 תעודת השתתפות
1047 2349 חמו כפיר זכר 23 305\308 10M20T29 TriMax 00:36:02 01:10:57 01:10:50 תעודת השתתפות
1048 1181 מיכאלי דויד זכר 31 88\88 10M30T34 אס"א טכניון 00:34:37 01:11:10 01:10:23 תעודת השתתפות
1049 1101 שטנגר נעה נקבה 26 54\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:35:23 01:11:37 01:10:27 תעודת השתתפות
1050 2556 ברלינסקי ירון זכר 40 83\84 10M40T44 Trimax 00:35:56 01:11:47 01:08:42 תעודת השתתפות
1051 1482 עידן סעדון זכר 17 131\132 10M16T19 פנמ"צ 00:39:41 01:12:16 01:10:52 תעודת השתתפות
1052 1493 ליאור גרוס זכר 40 84\84 10M40T44 פנמ"צ 00:39:41 01:12:17 01:10:52 תעודת השתתפות
1053 98 פוריה ירדן נקבה 25 1\2 5F19P אס"א טכניון 00:28:29 01:12:41 01:11:42 תעודת השתתפות
1054 1675 חזנוב אינה נקבה 27 55\58 10F20T29 00:36:33 01:12:57 01:11:21 תעודת השתתפות
1055 1032 זמר-טוב אפרת נקבה 36 2\2 5F19P אס"א טכניון 00:29:39 01:13:31 01:12:14 תעודת השתתפות
1056 2440 תדמור תמר נקבה 47 18\18 10F45T49 00:37:03 01:13:36 01:12:28 תעודת השתתפות
1057 2121 תרשיש-שפיר אינה נקבה 37 19\20 10F35T39 00:37:08 01:13:51 01:12:53 תעודת השתתפות
1058 2406 למר יאיר זכר 18 132\132 10M16T19 00:35:14 01:14:17 01:12:22 תעודת השתתפות
1059 1175 שמואלי עידו זכר 25 306\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:44:12 01:14:59 01:14:59 תעודת השתתפות
1060 1208 נקבה 29 56\58 10F20T29 אס"א טכניון 00:38:00 01:15:22 01:14:31 תעודת השתתפות
1061 2189 חי טלי נקבה 36 20\20 10F35T39 00:39:20 01:15:30 01:14:39 תעודת השתתפות
1062 1615 ברכה יצחק זכר 78 4\4 10M75T80 00:35:44 01:15:37 01:14:42 תעודת השתתפות
1063 1616 ברכה מירי נקבה 44 26\27 10F40T44 00:38:00 01:15:37 01:15:09 תעודת השתתפות
1064 1893 חליפה רים נקבה 18 15\16 10F16T19 קציני ים 00:38:10 01:15:45 01:14:47 תעודת השתתפות
1065 1662 שרית ססבון גיגי נקבה 41 27\27 10F40T44 ריצה קלה 00:38:55 01:15:45 01:14:08 תעודת השתתפות
1066 2169 גלובן אלירן זכר 28 307\308 10M20T29 00:35:29 01:15:48 01:13:39 תעודת השתתפות
1067 1505 אורית אינדשאו נקבה 22 57\58 10F20T29 פנמ"צ 00:38:28 01:16:32 01:15:28 תעודת השתתפות
1068 1358 אדיסה ממויה נקבה 16 16\16 10F16T19 פנמ"צ 00:38:27 01:16:32 01:15:28 תעודת השתתפות
1069 1108 בידרמן עדי זכר 27 308\308 10M20T29 אס"א טכניון 00:40:27 01:17:15 01:15:54 תעודת השתתפות
1070 2141 טרקל שירן נקבה 26 58\58 10F20T29 00:40:25 01:17:16 01:15:53 תעודת השתתפות
1071 1701 טלמור דוד זכר 64 25\25 10M60T64 00:40:05 01:18:04 01:17:39 תעודת השתתפות
1072 448 פורת יהודה זכר 58 1\3 5M19P דוברות 00:39:12 01:18:24 01:18:24 תעודת השתתפות
1073 2032 אבתה אברהם זכר 16 2\3 5M14T18 הכח להצליח מכבי חיפה 00:32:03 01:19:36 01:18:34 תעודת השתתפות
1074 2040 גטבון יוסף זכר 17 3\3 5M14T18 הכח להצליח מכבי חיפה 00:33:48 01:21:09 01:20:07 תעודת השתתפות
1075 371 גבעולי נגה נקבה 18 1\1 5F14T18 עירוני ה' 00:37:45 01:24:13 01:24:13 תעודת השתתפות
1076 252 אופיר גל זכר 43 2\3 5M19P אליאנס 00:37:48 01:29:41 01:29:41 תעודת השתתפות
1077 508 שגב מיכאל זכר 64 3\3 5M19P עמק האושר 00:37:48 01:29:41 01:29:41 תעודת השתתפות
1078 1650 שפירא אריה זכר 22 1\0 00:00:00 09:08:17 09:08:17 תעודת השתתפות
1079 2282 אקסמן נתן זכר 29 1\0 שרות בתי הסוהר 00:00:00 09:10:00 09:10:00 תעודת השתתפות
1080 2188 עלעשרי אורן נקבה 15 1\0 עיריית חיפה 00:00:00 09:10:53 09:10:53 תעודת השתתפות
1081 2575 שלומי דורה נקבה 40 1\0 00:00:00 09:12:24 09:12:24 תעודת השתתפות
1082 1550 סגל יובל זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:12:46 09:12:46 תעודת השתתפות
1083 1547 סדובניקוב ודיסלב זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:12:52 09:12:52 תעודת השתתפות
1084 1529 מרציאנו יוני זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:02 09:13:02 תעודת השתתפות
1085 1540 צמח אלמוג זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:05 09:13:05 תעודת השתתפות
1086 1544 צורי גיא זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:09 09:13:09 תעודת השתתפות
1087 1541 דני אלעד זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:15 09:13:15 תעודת השתתפות
1088 1557 ההן עומר זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:18 09:13:18 תעודת השתתפות
1089 1545 איתן דור זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:19 09:13:19 תעודת השתתפות
1090 2180 אגמון לילך נקבה 42 1\0 הסת' המורים 00:00:00 09:13:23 09:13:23 תעודת השתתפות
1091 2166 רואימי ארמונד זכר 67 1\0 איילות 00:00:00 09:13:27 09:13:27 תעודת השתתפות
1092 1591 יצחק אופיר זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:13:42 09:13:42 תעודת השתתפות
1093 1802 תובל נמרוד זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:14:01 09:14:01 תעודת השתתפות
1094 1804 נשרי יוחאי זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:14:21 09:14:21 תעודת השתתפות
1095 1597 וסרמן יובל זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:14:39 09:14:39 תעודת השתתפות
1096 1590 בר גיל רועי זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:15:37 09:15:37 תעודת השתתפות
1097 1340 מעיין יעקוב נקבה 16 1\0 פנמ"צ 00:00:00 09:16:16 09:16:16 תעודת השתתפות
1098 1521 סיינקו דמיטרי זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:16:34 09:16:34 תעודת השתתפות
1099 1523 גרדני אסף זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:16:40 09:16:40 תעודת השתתפות
1100 2023 סלבול אילנית נקבה 46 1\0 קוואלקום 00:00:00 09:16:57 09:16:57 תעודת השתתפות
1101 1584 רוזנגרטן יהושע זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:17:18 09:17:18 תעודת השתתפות
1102 1584 רוזנגרטן יהושע זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:17:18 09:17:18 תעודת השתתפות
1103 1592 ויזל בן זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:17:19 09:17:19 תעודת השתתפות
1104 1589 עזרא אוריאל זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:17:40 09:17:40 תעודת השתתפות
1105 1344 רפול (רפאל) כהן זכר 18 1\0 פנמ"צ 00:00:00 09:17:57 09:17:57 תעודת השתתפות
1106 1324 אלון באומן זכר 16 1\0 פנמ"צ 00:00:00 09:18:00 09:18:00 תעודת השתתפות
1107 1585 חנוכייב פאול זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:19:02 09:19:02 תעודת השתתפות
1108 1524 הרן ברק זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:19:21 09:19:21 תעודת השתתפות
1109 1586 דור עומר זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:20:48 09:20:48 תעודת השתתפות
1110 2346 צפיר אריה זכר 66 1\0 תעשייה אווירית 00:00:00 09:21:19 09:21:19 תעודת השתתפות
1111 1677 רשף נעה נקבה 35 1\0 00:00:00 09:23:03 09:23:03 תעודת השתתפות
1112 1570 צ'ציק גל זכר 23 1\0 צה"ל 00:00:00 09:24:46 09:24:46 תעודת השתתפות
1113 1568 קוגלמן גיא זכר 23 1\0 צה"ל 00:00:00 09:24:47 09:24:47 תעודת השתתפות
1114 1569 גבאי מיקי זכר 23 1\0 צה"ל 00:00:00 09:25:04 09:25:04 תעודת השתתפות
1115 1588 מדינה נוי זכר 19 1\0 צה"ל 00:00:00 09:25:05 09:25:05 תעודת השתתפות

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור