4.05

משגביאדה ה-7

מקום: משגב
מנהל: שלום אמסלם

משגביאדה ה-7

מס"ד מקצה קבוצה שם פרטי שם משפחה שנת לידה מין מועדון ישוב
1 כדורשת - מיא תלמי 1976 נקבה יעד
2 כדורשת - ריקי מזרחי 1972 נקבה יובלים
3 ריצה 5 ק"מ - ריקי מזרחי 1972 נקבה יובלים
4 כדורשת - תמר פוקר 1970 נקבה יובלים
5 טניס שולחן נשים - ריקי מזרחי 1972 נקבה יובלים
6 כדורשת - ליליה רובין 1975 נקבה יובלים
7 כדורשת - סמדר ניר 1976 נקבה יובלים
8 כדורשת - אופיר ישראלזון 1977 נקבה יובלים
9 כדורשת - נורית פישמן 1978 נקבה יובלים
10 טניס שולחן נשים - נורית פישמן 1978 נקבה יובלים
11 טניס שולחן נשים - תמר פוקר 1970 נקבה יובלים
12 ריצה 2 ק"מ עממי - תמר פוקר 1970 נקבה יובלים
13 כדורשת - הדר פרנקל 1981 נקבה יעד
14 כדורשת - יעל כהן פריגל 1978 נקבה יעד
15 כדורשת - שלומית דרוקר 1976 נקבה יעד
16 כדורשת - ענבל רום 1972 נקבה יעד
17 כדורשת - מורן איינשטיין 1978 נקבה יעד
18 כדורשת - ליאת מנדל גור 1974 נקבה יעד
19 כדורשת - שירה מאמיה 1978 נקבה יעד
20 כדורשת - טל קמינר 1978 נקבה יעד
21 כדורשת - מלכה קסטנבוים 1976 נקבה יעד
22 ריצה 10 ק"מ - לימור הילל 1978 נקבה מצפה אביב
23 ריצה 10 ק"מ - אופק שגיב 1978 זכר מצפה אביב
24 ריצה 10 ק"מ - הדס שודרון 1962 נקבה מצפה אביב
25 ריצה 10 ק"מ - עוזי שודרון 1956 זכר מצפה אביב
26 ריצה 5 ק"מ - אורן חבושה 1985 זכר מצפה אביב
27 ריצה 10 ק"מ - אסף שודרון 1995 זכר מצפה אביב
28 פטאנק - ארלט גואז 1956 נקבה מצפה אביב
29 פטאנק - יקי אלקיים 1958 זכר מצפה אביב
30 פטאנק - צביקה ברקוביץ 1960 זכר מצפה אביב
31 פטאנק - שמחה עייני 1953 נקבה מצפה אביב
32 פטאנק - סימה גלים 1946 נקבה מצפה אביב
33 פטאנק - אבי שוהם 1957 זכר מצפה אביב
34 פטאנק - אילן שקד 1945 זכר מצפה אביב
35 ריצה 10 ק"מ - ניר ירקוני 1962 זכר מצפה אביב
36 ריצה 10 ק"מ - בן ירקוני 1993 זכר מצפה אביב
37 קט-רגל - אייל נאמן 1995 זכר אשחר
38 קיר טיפוס גברים - גלעד בלבינדר 1979 זכר מצפה אביב
39 ריצה 10 ק"מ - יאיר פרידמן 1991 זכר מורשת
40 קט-רגל - רועי אביטל 1995 זכר אשחר
41 קט-רגל - אלעד מימון 1981 זכר אשחר
42 קט-רגל - אורי אברג'ל 1988 זכר אשחר
43 ריצה 10 ק"מ - שגיא סגל 1974 זכר לוטם
44 ריצה 10 ק"מ - שגיא סגל 1974 זכר לוטם
45 ריצה 2 ק"מ עממי - אמתי וייל 1985 זכר אשחר
46 קט-רגל - אמתי וייל 1985 זכר אשחר
47 קט-רגל - נעם קרמר 1986 זכר אשחר
48 קט-רגל - שחר הראל 1997 זכר אשחר
49 טניס שולחן גברים - גיל וצלר 76 זכר הררית
50 כדורשת - סיון כפרי 1981 נקבה עצמון-שגב
51 כדורשת - הילה אייזנמאייר 1976 נקבה עצמון-שגב
52 כדורשת - יונת ישראל 1971 נקבה עצמון-שגב
53 כדורשת - דינה שובל 1980 נקבה עצמון-שגב
54 שחייה חזה 50 מטר - ערן שחר 1976 זכר רקפת
55 שחייה 50 מטר חתירה - ערן שחר 1976 זכר רקפת
56 שחייה חזה 50 מטר - אבירן שחם 1970 זכר רקפת
57 שחייה 50 מטר חתירה - אבירן שחם 1970 זכר רקפת
58 שחייה חזה 50 מטר - קטי וויסברג 1956 נקבה רקפת
59 שחייה גב 50 מטר - קטי וויסברג 1956 נקבה רקפת
60 שחייה 50 מטר חתירה - אביטל זברגר 1960 נקבה רקפת
61 שחייה 50 מטר חתירה - ירון חונן 1961 זכר רקפת
62 כדורשת - הגר טוויג 1985 נקבה רקפת
63 כדורשת - פנינה אשכנזי 1978 נקבה רקפת
64 כדורשת - יעל מנחם 1978 נקבה רקפת
65 כדורשת - אנה גלייזר 1982 נקבה רקפת
66 כדורשת - נעמה סבו 1977 נקבה רקפת
67 כדורשת - יהודית הררי 1964 נקבה רקפת
68 כדורשת - עדנה ולנסי 1968 נקבה רקפת
69 כדורשת - יעל גרונסטדט 1987 נקבה רקפת
70 כדורשת - ליאת ברטן 1985 נקבה רקפת
71 כדורשת - סיון ברקאי מנחם 1985 נקבה רקפת
72 כדורשת - ענת קורנבליט 1984 נקבה רקפת
73 כדורשת - אלינור דניאל 1977 נקבה רקפת
74 כדורשת - דפנה שי 1991 נקבה רקפת
75 כדורשת - ענת בן לולו 1976 נקבה רקפת
76 כדורשת - רעות אלוש 1986 נקבה רקפת
77 כדורשת - אלינה פושקרב 1984 נקבה רקפת
78 שחייה גב 50 מטר - יובל הראל 1971 זכר רקפת
79 שחייה 100 מטר חתירה - יובל הראל 1971 זכר רקפת
80 שחייה חזה 50 מטר - שרון הררי 1998 נקבה רקפת
81 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - שרון הררי 1998 נקבה רקפת
82 שחייה 4X50 מיקס 1 יובל הראל 1971 זכר רקפת
83 שחייה 4X50 מיקס 1 ליאון זילברברג 1964 זכר רקפת
84 שחייה 4X50 מיקס 1 שרון הררי 1998 נקבה רקפת
85 שחייה 4X50 מיקס 1 קטי וויסברג 1956 נקבה רקפת
86 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - גיא חונן 1996 זכר רקפת
87 שחייה 50 מטר חתירה - גיא חונן 1996 זכר רקפת
88 ריצה 5 ק"מ - אייל סואעד 1995 זכר 0
89 ריצה 5 ק"מ - אמאל סואעד 1995 נקבה סלמה
90 שחייה חזה 50 מטר - שרון הררי 1998 נקבה רקפת
91 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - שרון הררי 1998 נקבה רקפת
92 שחייה גב 50 מטר - ניר גבריאלי 1976 זכר רקפת
93 שחייה 50 מטר חתירה - ניר גבריאלי 1976 זכר רקפת
94 שחייה 50 מטר חתירה - שגיא שניר 1967 זכר רקפת
95 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - שגיא שניר 1967 זכר רקפת
96 שחייה חזה 50 מטר - דנה עגור 1973 נקבה רקפת
97 שחייה גב 50 מטר - דנה עגור 1973 נקבה רקפת
98 שחייה גב 50 מטר - אלון חוטמסקי 1998 זכר רקפת
99 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - אלון חוטמסקי 1998 זכר רקפת
100 קט-רגל - איתי סלעי 1997 זכר רקפת
101 ריצה 10 ק"מ - שריף סואעד 1989 זכר כמנה
102 ריצה 10 ק"מ - אמיר סואעד 1997 זכר כמנה
103 ריצה 10 ק"מ - ת'אאר סואעד 1998 זכר כמנה
104 ריצה 10 ק"מ - עבדאללה סואעד 1993 זכר כמנה
105 ריצה 10 ק"מ - לואי סואעד 1992 זכר כמנה
106 ריצה 10 ק"מ - טארק סואעד 1991 זכר כמנה
107 ריצה 10 ק"מ - אוסאמה סואעד 1991 זכר כמנה
108 ריצה 10 ק"מ - אשרף סואעד 1988 זכר כמנה
109 ריצה 2 ק"מ עממי - יונתן לנגיל 1976 זכר יובלים
110 קט-רגל - איתמר דואק 1995 זכר יובלים
111 קט-רגל - ינאי סייג 1997 זכר יובלים
112 קט-רגל - בן דואק 1987 זכר יובלים
113 קט-רגל - זיו בזק 1973 זכר יובלים
114 קט-רגל - יפתח עברי 1996 זכר יובלים
115 קט-רגל - יותם מטלון 1989 זכר יובלים
116 קט-רגל - יובל בנדק 1990 זכר יובלים
117 קט-רגל - ארז עוז 1985 זכר יובלים
118 קט-רגל - ענר הדר 1983 זכר יובלים
119 קט-רגל - יובל לודר 1975 זכר יובלים
120 קט-רגל - עומרי דותן 1985 זכר יובלים
121 קט-רגל - תום שמואלוב 1993 זכר יובלים
122 קט-רגל - אוסאמה סואעד 1991 זכר כמנה
123 קט-רגל - אחמד סואעד 1977 זכר כמנה
124 קט-רגל - אשרף סואעד 1988 זכר כמנה
125 קט-רגל - שריף סואעד 1989 זכר כמנה
126 קט-רגל - אמיר סואעד 1997 זכר כמנה
127 קט-רגל - תאאר סואעד 1998 זכר כמנה
128 קט-רגל - טארק סואעד 1991 זכר כמנה
129 קט-רגל - עבדאללה סואעד 1993 זכר כמנה
130 קט-רגל - לואי סואעד 1992 זכר כמנה
131 כדורשת - מירב רוזנפלד 1970 נקבה עצמון-שגב
132 כדורשת - גרטה שולט 1963 נקבה עצמון-שגב
133 כדורשת - אפרת ורדי 1965 נקבה עצמון-שגב
134 שחייה חזה 50 מטר - גדי בר-עוז 1960 זכר רקפת
135 שחייה 50 מטר חתירה - גדי בר-עוז 1960 זכר רקפת
136 שחייה 50 מטר חתירה - עדנה ולנסי 1972 נקבה רקפת
137 קיר טיפוס גברים - אלעד דמאיו 1973 זכר לוטם
138 שחייה 50 מטר חתירה - אלעד דמאיו 1973 זכר לוטם
139 ריצה 10 ק"מ - אסף הנדלסמן 1985 זכר מצפה אביב
140 ריצה 2 ק"מ עממי - סברינה גלסברג נשיא 1981 נקבה מצפה אביב
141 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאור נשיא 1980 זכר מצפה אביב
142 שחייה 100 מטר חתירה - ליאון זילברברג 1964 זכר רקפת
143 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - ליאון זילברברג 1964 זכר רקפת
144 כדורשת - אילה מלק 1981 נקבה יעד
145 שחייה 50 מטר חתירה - כרמל אבן 1998 נקבה רקפת
146 ריצה 10 ק"מ - נירית רוזוליו 1982 נקבה מנוף
147 ריצה 2 ק"מ עממי - סמדר ניר 1976 נקבה יובלים
148 ריצה 2 ק"מ עממי - עידו רוזנר 1976 זכר יובלים
149 קט-רגל - עלי סואעד 0111 זכר ראס אל עין
150 קט-רגל - עיסא סואעד 0305 זכר ראס אל עין
151 קט-רגל - אדהם סואעד 1979 זכר ראס אל עין
152 קט-רגל - עלאא סואעד 1995 זכר ראס אל עין
153 קט-רגל - חסן סואעד 1990 זכר ראס אל עין
154 קט-רגל - שריף סואעד 1989 זכר ראס אל עין
155 קט-רגל - אסמאעיל סואעד 1990 זכר ראס אל עין
156 קט-רגל - מוראד סואעד 1190 זכר ראס אל עין
157 קט-רגל - עימאד סואעד 1986 זכר ראס אל עין
158 קט-רגל - עבד סואעד 1997 זכר ראס אל עין
159 קט-רגל - עמאר סואעד 1995 זכר ראס אל עין
160 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - הראל אבן 1998 נקבה רקפת
161 שחייה 50 מטר חתירה - כפיר דניאל 1977 זכר רקפת
162 ריצה 10 ק"מ - אורן אוזן 1977 זכר מצפה אביב
163 קט-רגל - אלון חכים 1969 זכר כמון
164 קט-רגל - דניאל הרלב 1 זכר כמון
165 קט-רגל - אבינועם בניהו 1 זכר כמון
166 קט-רגל - אבשלום גרף 1 זכר כמון
167 קט-רגל - איתי ברטוב 1 זכר כמון
168 קט-רגל - אלון יוכטמן 1 זכר כמון
169 קט-רגל - אסף לוי 1 זכר כמון
170 קט-רגל - אסף תמם 1 זכר כמון
171 קט-רגל - גור אבלס 1 זכר כמון
172 כדורשת - דרור טבלינסקי 1 זכר כמון
173 כדורשת - מיטל קליין 1 זכר כמון
174 כדורשת - גליה נבון 1 זכר כמון
175 כדורשת - סיגל ברטל 1 זכר כמון
176 כדורשת - איילת ברטוב 1 זכר כמון
177 כדורשת - מילי מכמנים 1977 זכר כמון
178 קט-רגל - קובי אריאל 1977 זכר רקפת
179 קט-רגל - נועם איזנברגר 1977 זכר רקפת
180 קט-רגל - שגיא עגור 1973 זכר רקפת
181 קט-רגל - אלעד וקשטיין 1976 זכר רקפת
182 קט-רגל - אלדד אוחנה 1983 זכר רקפת
183 קט-רגל - רועי כהן 1993 זכר רקפת
184 קט-רגל - אור דהן 1993 זכר רקפת
185 קט-רגל - ליעד כהן 1993 זכר רקפת
186 קט-רגל - רותם קרטגינר 1994 זכר רקפת
187 קט-רגל - יניב כהן 1995 זכר רקפת
188 קט-רגל - איתי טולדנו 1995 זכר רקפת
189 קט-רגל - יותם שפייזר 1995 זכר רקפת
190 קט-רגל - גבע פרידמן 1995 זכר רקפת
191 קט-רגל - אביתר מעיין 1996 זכר רקפת
192 קט-רגל - נועם שטיין 1998 זכר רקפת
193 קט-רגל - יותם נוי 1984 זכר רקפת
194 קט-רגל - דדי גרוטס 1971 זכר קורנית
195 קט-רגל - אלי פרובטובניק 1962 זכר קורנית
196 קט-רגל - איציק עוז 1954 זכר קורנית
197 קט-רגל - עימרי עוז 1979 זכר קורנית
198 קט-רגל - אורי רבינוביץ 1958 זכר קורנית
199 קט-רגל - משה אמיר 1960 זכר קורנית
200 קט-רגל - אסף שילה 1975 זכר קורנית
201 קט-רגל - עידו עוז 1985 זכר קורנית
202 קט-רגל - דרור גלוסקא 1981 זכר קורנית
203 שחייה גב 50 מטר - אורן ולטר 1998 נקבה רקפת
204 שחייה 100 מטר חתירה - אורן ולטר 1998 נקבה רקפת
205 ריצה 2 ק"מ עממי - יוליה הראל 1975 נקבה רקפת
206 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכל הראל 2005 נקבה רקפת
207 ריצה 2 ק"מ עממי - איילת הראל 2008 נקבה רקפת
208 ריצה 2 ק"מ עממי - עמית הראל 2001 נקבה רקפת
209 שחייה 50 מטר חתירה - ניר זרחי 1976 זכר רקפת
210 קט-רגל - גיא סוסקין 1993 זכר מנוף
211 קט-רגל - גיל סוסקין 1995 זכר מנוף
212 קט-רגל - עמית קרמר 1996 זכר מנוף
213 קט-רגל - מעין קרמר 1993 זכר מנוף
214 קט-רגל - יואב כהנא 1995 זכר מנוף
215 קט-רגל - עמית רז 1970 זכר מנוף
216 קט-רגל - אייל רמתי 1993 זכר מנוף
217 קט-רגל - ניתאי לכנר 1995 זכר מנוף
218 קט-רגל - אמיר שושני 1995 זכר מנוף
219 קט-רגל - שי פלג 1971 זכר מנוף
220 קט-רגל - אור בוכבינדר 1997 זכר מנוף
221 כדורשת - יערה ירמיהו 1975 נקבה מנוף
222 כדורשת - סיגל אלכהא 1970 נקבה מנוף
223 כדורשת - הדס קליא 1965 נקבה מנוף
224 כדורשת - חן עיני 1975 נקבה מנוף
225 כדורשת - ורד שפר 1962 נקבה מנוף
226 כדורשת - ענבל קליא 1997 נקבה מנוף
227 כדורשת - נטע קורן 1977 נקבה מנוף
228 קט-רגל - יניב זריהן 1979 זכר רקפת
229 ריצה 2 ק"מ עממי - קובי אריאל 1977 זכר רקפת
230 ריצה 2 ק"מ עממי - ארינה חוטימסקי 1986 נקבה רקפת
231 ריצה 2 ק"מ עממי - רומן חוטימסקי 1979 זכר רקפת
232 ריצה 2 ק"מ עממי - ניר גבריאלי שלף 1976 זכר רקפת
233 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכל גבריאלי שלך 1979 נקבה רקפת
234 אופני הרים - חן גרומן 1986 זכר רקפת
235 אופני הרים - מקס אפרטין 1978 זכר רקפת
236 אופני הרים - אבי מדיוני 1980 זכר רקפת
237 אופני הרים - גלב סחורוב 1970 זכר רקפת
238 אופני הרים - אורית טופז 1963 נקבה רקפת
239 אופני הרים - שגיא שניר 1964 זכר רקפת
240 אופני הרים - עידו הדרי 1975 זכר רקפת
241 אופני הרים - אורן פלשנר 1974 זכר רקפת
242 אופני הרים - אירה טופז 1955 זכר רקפת
243 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - רון שני 1953 זכר מצפה אביב
244 טניס שדה יחידים - עופר ורבנר 1974 זכר צורית
245 ריצה 10 ק"מ - יצחק (צחי) סאבו 1967 זכר מצפה אביב
246 טניס שולחן נשים - אנה גלייזר 1982 נקבה רקפת
247 טניס שולחן גברים - שגיא עגור 1973 זכר רקפת
248 טניס שולחן גברים - אריאל קורנבליט 1980 זכר רקפת
249 טניס שולחן גברים - סטאס גלייזר 1981 זכר רקפת
250 טניס שולחן גברים - אלדד אוחנה 1983 זכר רקפת
251 טניס שולחן גברים - אורי בורשטיין 1994 זכר רקפת
252 כדורשת - פולין אלקיים 2018 נקבה מצפה אביב
253 כדורשת - שלומית ארזי 1963 נקבה מצפה אביב
254 כדורשת - קרן כהן 1973 נקבה מצפה אביב
255 כדורשת - דורין חייט 1979 נקבה מצפה אביב
256 כדורשת - ורד לב 1971 נקבה מצפה אביב
257 כדורשת - אביב קראוס 1985 נקבה מצפה אביב
258 כדורשת - אילת זאושניצר - מילר 1969 נקבה מצפה אביב
259 ריצה 10 ק"מ - נטע הנסן 1986 נקבה כמון
260 ריצה 10 ק"מ - יונתן הנסן 1985 זכר כמון
261 קט-רגל - סתיו עוז 1992 זכר שכניה
262 קט-רגל - ניר רגב 1965 זכר שכניה
263 קט-רגל - יואב וולף 1997 זכר שכניה
264 קט-רגל - ארז בן ארי 1986 זכר שכניה
265 אופני הרים - גיל סניפר 1964 זכר שכניה
266 קט-רגל - אברמי אפשטיין 1960 זכר שכניה
267 קט-רגל - חן דייויס 1993 זכר שכניה
268 שחייה חזה 50 מטר - איימי שפירא 1974 נקבה אשחר
269 שחייה 50 מטר חתירה - איימי שפירא 1974 נקבה אשחר
270 ריצה 5 ק"מ - בועז שפירא 1973 זכר אשחר
271 משיכת חבל - אלעד וקשטײַן 1976 זכר רקפת
272 ריצה 10 ק"מ - עודד אהרוני 1979 זכר אשחר
273 טניס שולחן נשים - רות בן-דב 1961 נקבה אשחר
274 טניס שולחן נשים - רות בן-דב 1961 נקבה אשחר
275 כדורשת - תמר גלאור 1975 נקבה אשחר
276 כדורשת - רותי גולדברג 1963 נקבה רקפת
277 ריצה 10 ק"מ - עופר ירושלמי 1966 זכר אשחר
278 ריצה 2 ק"מ עממי - גדי בר עוז 1960 זכר רקפת
279 ריצה 10 ק"מ - ivan resnick 1963 זכר 0
280 כדורשת - יפעת שטגר 1973 נקבה אשחר
281 ריצה 2 ק"מ עממי - אורי אברגל 1988 זכר אשחר
282 ריצה 2 ק"מ עממי - סמדר דגן 1986 נקבה אשחר
283 כדורשת - סמדר דגן 1986 נקבה אשחר
284 קט-רגל - אורי אברגל 1988 זכר אשחר
285 קט-רגל - דקל אפשטיין 1993 זכר שכניה
286 כדורשת - שני בן-דוד 1988 נקבה יובלים
287 כדורשת - שני בן דוד 1988 נקבה יובלים
288 ריצה 2 ק"מ עממי - נעמה לנגוט 2006 נקבה יובלים
289 ריצה 2 ק"מ עממי - הדס לנגוט 2008 נקבה יובלים
290 ריצה 2 ק"מ עממי - שי לנגוט 2010 זכר יובלים
291 סטריטבול נשים 2X2 1 מרב לנגוט 1977 נקבה יובלים
292 סטריטבול נשים 2X2 1 דפנה לבנה 1973 נקבה יובלים
293 סטריטבול נשים 2X2 1 מרב לנגוט 1977 נקבה יובלים
294 כדורשת - דבי לינדל 1964 נקבה שורשים
295 כדורשת - שחר רוזנפלד 1983 נקבה שורשים
296 כדורשת - חוה בר - און 1973 נקבה שורשים
297 כדורשת - תמר וולך 1979 נקבה שורשים
298 כדורשת - סנה אסל 1977 נקבה שורשים
299 כדורשת - מיכל גרטל 1968 נקבה שורשים
300 כדורשת - מרגלית פלג 1966 נקבה שורשים
301 כדורשת - רינת פיליפ 1979 נקבה שורשים
302 קט-רגל - רותם גן-אור 1997 זכר לוטם
303 קט-רגל - גיא אור 1997 זכר לוטם
304 סטריטבול גברים 3X3 1 יוחאי בניהו 1 זכר כמון
305 סטריטבול גברים 3X3 1 רועי אביב 1 זכר כמון
306 סטריטבול גברים 3X3 1 אסף לוי 1 זכר כמון
307 קט-רגל - עדן מור 1998 זכר לוטם
308 קט-רגל - אלון זאב יפת 1993 זכר לוטם
309 טניס שדה יחידים - מאור רקדזון 1972 זכר יעד
310 קט-רגל - ניר אבירם 1989 זכר לוטם
311 קט-רגל - רן לוי 1991 זכר לוטם
312 קט-רגל - אור בלוך 1988 זכר לוטם
313 קט-רגל - מורן גן-אור 1997 זכר לוטם
314 קט-רגל - ארז רייס 1972 זכר מצפה אביב
315 קט-רגל - עופר גלמן 71 זכר מצפה אביב
316 קט-רגל - יובל שודרון 1121 זכר מצפה אביב
317 קט-רגל - ליעד זינגר 7219 זכר מצפה אביב
318 קט-רגל - אור חכמה 8219 זכר מצפה אביב
319 קט-רגל - יותם מאיר 2818 זכר מצפה אביב
320 קט-רגל - נעם ארזי 6719 זכר מצפה אביב
321 קט-רגל - אוהד מאיר 1312 זכר מצפה אביב
322 קט-רגל - קמחי משה 1991 זכר מצפה אביב
323 קט-רגל - יובל נוימן 1993 זכר מצפה אביב
324 קט-רגל - אלדד אוחנה 1983 זכר רקפת
325 קט-רגל - מאור זיו 1986 זכר רקפת
326 שחייה 50 מטר חתירה - מעיין אברהם 1979 זכר עצמון-שגב
327 שחייה 100 מטר חתירה - מעיין אברהם 1979 זכר עצמון-שגב
328 כדורשת - סוזן נאמן 1957 נקבה אשחר
329 כדורשת - ענבל זיסמן 1977 נקבה אשחר
330 כדורשת - יעל צ'ופרה 1976 נקבה אשחר
331 כדורשת - אושרת כהן 1983 נקבה אשחר
332 כדורשת - מיכל ציפורי 1984 נקבה אשחר
333 כדורשת - מורן קליסמן 1974 נקבה יובלים
334 קט-רגל - כפיר טומסיס 1975 זכר אשחר
335 קט-רגל - ערן חורש 1972 זכר אשחר
336 ריצה 2 ק"מ עממי - אביב רום 1981 זכר אשחר
337 קט-רגל - אביב רום 1981 זכר אשחר
338 אופני הרים - אביב רום 1981 זכר אשחר
339 טניס שדה יחידים - אביב רום 1981 זכר אשחר
340 טניס שולחן גברים - אביב רום 1981 זכר אשחר
341 משיכת חבל - אביב רום 1981 זכר אשחר
342 קט-רגל - מייק כהן 1990 זכר לוטם
343 ריצה 2 ק"מ עממי - יאיר לוי 1979 זכר אשחר
344 טניס שולחן גברים - יאיר לוי 1979 זכר אשחר
345 קט-רגל - גיא ברוך 1997 זכר לוטם
346 קט-רגל - ניר רוזן 1975 זכר אבטליון
347 קט-רגל - שבי קמחי 1968 זכר אבטליון
348 קט-רגל - סער קמחי 1994 זכר אבטליון
349 קט-רגל - אלון דויטש 1981 זכר אבטליון
350 קט-רגל - גדי פרנק 1983 זכר אבטליון
351 קט-רגל - מרסלו גלז 1965 זכר אבטליון
352 קט-רגל - יובל בלייר 1986 זכר אבטליון
353 קט-רגל - רביב ליאור 1979 זכר אבטליון
354 קט-רגל - יאיר ניר קלע 1979 זכר אבטליון
355 קט-רגל - ליאור פולג 1975 זכר אבטליון
356 קט-רגל - מורן הכט 1987 זכר אבטליון
357 קט-רגל - ישראל לוי 1979 זכר אבטליון
358 קט-רגל - עידו גוטרמן 1992 זכר אבטליון
359 קט-רגל - ארז גוטרמן 1965 זכר אבטליון
360 כדורשת - הדס אנג'ל 1983 נקבה אשחר
361 טניס שולחן גברים - יאיר לוי 1979 זכר אשחר
362 כדורשת - אלה הרלב 1970 נקבה גילון
363 כדורשת - איריס גרינברג 1966 נקבה טל-אל
364 כדורשת - דפנה פטררו 1967 נקבה גילון
365 כדורשת - רותה ביטון 1966 נקבה גילון
366 כדורשת - מיכל יחיאל 1970 נקבה גילון
367 כדורשת - מירית משטא 1975 נקבה גילון
368 כדורשת - סיון איל 1977 נקבה גילון
369 כדורשת - נטע ברקוביץ 1969 נקבה גילון
370 שחייה חזה 50 מטר - אן בר-דב 1954 נקבה אשחר
371 כדורשת - הדיה סואעד 1982 נקבה סלמה
372 כדורשת - סוהיר סואעד 1983 נקבה סלמה
373 כדורשת - חוביה סואעד 1976 נקבה סלמה
374 כדורשת - סמאח סואעד 1996 נקבה סלמה
375 כדורשת - מיאס סואעד 1996 נקבה סלמה
376 כדורשת - סנאא סואעד 1978 נקבה סלמה
377 כדורשת - רנדה סואעד 1984 נקבה סלמה
378 כדורשת - קרולין סואעד 1996 נקבה סלמה
379 כדורשת - רואן סואעד 1996 נקבה סלמה
380 כדורשת - עאידה סואעד 1977 נקבה סלמה
381 ריצה 5 ק"מ - איילת שולת 1969 נקבה אבטליון
382 ריצה 2 ק"מ עממי - אורון שולץ 2018 נקבה אבטליון
383 ריצה 2 ק"מ עממי - אורנה הילמן 1968 נקבה אבטליון
384 קט-רגל - סאלח סואעד 1973 זכר סלמה
385 קט-רגל - רביע סואעד 1991 זכר סלמה
386 קט-רגל - בלאל סואעד 1989 זכר סלמה
387 קט-רגל - חאמד סואעד 1981 זכר סלמה
388 קט-רגל - פאדי סואעד 1988 זכר סלמה
389 קט-רגל - פאדי סואעד 1988 זכר סלמה
390 קט-רגל - וסים סואעד 1997 זכר סלמה
391 קט-רגל - מוחמד סואעד 1994 זכר סלמה
392 קט-רגל - מחמוד סואעד 1997 זכר סלמה
393 קט-רגל - מוחמד עאמר סואעד 1997 זכר סלמה
394 קט-רגל - ואאל מריסאת 1992 זכר סלמה
395 קט-רגל - נידאל מריסאת 1994 זכר סלמה
396 קט-רגל - קאסם סואעד 1995 זכר סלמה
397 סטריטבול נשים 2X2 3 רותי גולדנברג 1963 נקבה רקפת
398 סטריטבול נשים 2X2 3 ענבל זעפרני 1975 נקבה רקפת
399 סטריטבול נשים 2X2 3 אולגה גלאוברמן 1979 נקבה רקפת
400 ריצה 2 ק"מ עממי - ורוניקה יודקביץ 1977 נקבה אבטליון
401 ריצה 5 ק"מ - ורד ברזלי 1975 נקבה מצפה אביב
402 ריצה 10 ק"מ - אופיר ברזלי 1972 זכר מצפה אביב
403 סטריטבול נשים 2X2 4 מאירה טואג 1979 נקבה רקפת
404 סטריטבול נשים 2X2 4 יעל אגרודק 1965 נקבה רקפת
405 סטריטבול נשים 2X2 4 שרון מצקין 1974 נקבה רקפת
406 טניס שולחן נשים - שרון סלע 1972 נקבה אשחר
407 קיר טיפוס גברים - רפי לינקר 1967 זכר אשחר
408 כדורשת - דפנה ארליך 1973 נקבה יובלים
409 כדורשת - אפרת צח 1982 נקבה יובלים
410 קיר טיפוס נשים - שיר בן דוד 0607 נקבה יובלים
411 כדורשת - לימור לוגסי 1976 נקבה מצפה אביב
412 קט-רגל - רועי בוסי 1996 זכר אשחר
413 קט-רגל - בנימין וולוולסקי 1994 זכר אשחר
414 קט-רגל - סניה מלקין 1980 זכר אשחר
415 קט-רגל - סמיון מליקין 1980 זכר 0
416 קט-רגל - מאיר פרץ 2105 זכר לבון
417 קט-רגל - אורן קיזנר 1976 זכר לבון
418 קט-רגל - ברק מזרחי 1974 זכר לבון
419 קט-רגל - אורן אגסי 1973 זכר לבון
420 קט-רגל - ניר ששון 1974 זכר לבון
421 קט-רגל - רועי ידען 1996 זכר לבון
422 קט-רגל - דודו שיכורי 1972 זכר לבון
423 קט-רגל - אבי רביב 1977 זכר לבון
424 קט-רגל - מוטי בן סימון 1977 זכר לבון
425 קט-רגל - בני וייצמן 1968 זכר לבון
426 ריצה 2 ק"מ עממי - תמי עצמון 1972 נקבה אבטליון
427 ריצה 5 ק"מ - רחלי שולים 1969 נקבה אבטליון
428 טניס שולחן גברים - ישראל נאמן 1956 זכר אשחר
429 טניס שולחן נשים - מיכל צפורי 1987 נקבה אשחר
430 קט-רגל - עמית כץ 1995 זכר יעד
431 ריצה 2 ק"מ עממי - דוד סלעית 1971 זכר אבטליון
432 ריצה 2 ק"מ עממי - שומרון סלעית 1973 נקבה אבטליון
433 ריצה 2 ק"מ עממי - יהב בר יוסף 1977 זכר אבטליון
434 ריצה 2 ק"מ עממי - אביגיל סלעית 2008 נקבה אבטליון
435 ריצה 2 ק"מ עממי - נח סלעית 2010 זכר אבטליון
436 קט-רגל - עמית רון 1984 זכר לוטם
437 ריצה 2 ק"מ עממי - אלעד וקשטיין 1976 זכר רקפת
438 ריצה 2 ק"מ עממי - טלי וקשטיין 1978 נקבה רקפת
439 משיכת חבל - יניב אשכנזי 1976 זכר רקפת
440 קט-רגל - ענר קולטין 1994 זכר שכניה
441 קט-רגל - ירון מרום 1997 זכר שכניה
442 קט-רגל - עדי שוורץ 1998 נקבה שכניה
443 ריצה 5 ק"מ - יאיר אורבך 1982 זכר אשחר
444 ריצה 10 ק"מ - ערן גל 1977 זכר אשחר
445 טניס שולחן גברים - גנאדי קוזקביץ 1967 זכר אשחר
446 קט-רגל - גילי כהן 1969 זכר יעד
447 קט-רגל - אורי עפרוני 1984 זכר יעד
448 קט-רגל - נדב צ'מקה 1991 זכר יעד
449 קט-רגל - אסף צ'מקה 1998 זכר יעד
450 קט-רגל - מאור רקדזון 1972 זכר יעד
451 קט-רגל - שחר אליהו 1996 זכר יעד
452 קט-רגל - גוני קופמן 1985 זכר יעד
453 קט-רגל - יובל גור 1967 זכר יעד
454 קט-רגל - עמית כץ 1995 זכר יעד
455 קט-רגל - יובל בן יונה 1996 זכר יעד
456 קט-רגל - נדב דטנר 1998 זכר יעד
457 קיר טיפוס נשים - נטלי דרעי 1983 נקבה שורשים
458 ריצה 10 ק"מ - חיים יעקבס 1966 זכר שורשים
459 ריצה 10 ק"מ - רועי חלווה 1975 זכר שורשים
460 טניס שולחן גברים - דרור אנג'ל 1957 זכר שורשים
461 ריצה 10 ק"מ - אילן בן חמו 1968 זכר שורשים
462 קט-רגל - דור מורדכי 1997 זכר שכניה
463 טניס שדה יחידים - טל גרינולד 1995 זכר עצמון-שגב
464 קט-רגל - רונן פליק 1977 זכר עצמון-שגב
465 קט-רגל - נאור בניש 1977 זכר עצמון-שגב
466 קט-רגל - רון בלו 1980 זכר עצמון-שגב
467 קט-רגל - קובי דרך 1956 זכר עצמון-שגב
468 קט-רגל - עוז אייזנמאיר 1973 זכר עצמון-שגב
469 קט-רגל - גור סבג 1980 זכר עצמון-שגב
470 קט-רגל - זאב זאקמן 1973 זכר עצמון-שגב
471 קט-רגל - עומר שפי 1995 זכר עצמון-שגב
472 קט-רגל - שי ניב 1996 זכר עצמון-שגב
473 קט-רגל - נמרוד ארנין 1995 זכר עצמון-שגב
474 טניס שדה יחידים - זאב זאקמן 1973 זכר עצמון-שגב
475 שחייה חזה 50 מטר - רון שטרן 1967 זכר שכניה
476 שחייה חזה 50 מטר - נרדה רג'ואן 1974 נקבה שכניה
477 שחייה 100 מטר חתירה - רוני שטייר 1957 זכר שכניה
478 שחייה 50 מטר חתירה - רוני שטייר 1957 זכר שכניה
479 שחייה 50 מטר חתירה - נרדה רג'ואן 1974 נקבה שכניה
480 שחייה 50 מטר חתירה - רון שטרן 1967 זכר שכניה
481 קיר טיפוס גברים - תומר שטרן 1995 זכר שכניה
482 ריצה 10 ק"מ - תומר שטרן 1995 זכר שכניה
483 שחייה חזה 50 מטר - יניב דובובסקי 1966 זכר שכניה
484 שחייה 50 מטר חתירה - יניב דובובסקי 1966 זכר שכניה
485 שחייה 50 מטר חתירה - יעל דובובסקי 1968 נקבה שכניה
486 שחייה חזה 50 מטר - יעל דובובסקי 1968 נקבה שכניה
487 ריצה 10 ק"מ - סמואל אלמו 2112 זכר מכמנים
488 ריצה 10 ק"מ - רוני רובן 2909 זכר מכמנים
489 טניס שולחן גברים - שבי קימחי 1967 זכר אבטליון
490 ריצה 10 ק"מ - מור שמואלוב-גניגר 1965 נקבה יובלים
491 ריצה 10 ק"מ - מתן גלעד 1983 זכר 0
492 ריצה 10 ק"מ - רייצ'ל טופר 1973 נקבה יובלים
493 ריצה 10 ק"מ - שי נהיר 1977 זכר יובלים
494 ריצה 5 ק"מ - עדי גיא 1979 נקבה 0
495 ריצה 5 ק"מ - אילן סבג 1972 זכר יובלים
496 ריצה 10 ק"מ - יותם שדה 1975 זכר 0
497 קט-רגל - בדר סואעד 1996 זכר כמנה
498 טניס שדה זוגות 1 גלעד רוזנפלדר 1982 זכר יעד
499 טניס שדה זוגות 1 מאור רקדזון 1972 זכר יעד
500 טניס שדה יחידים - ליאון דיווידס 1958 זכר שכניה
501 ריצה 5 ק"מ - רוני רק 1956 נקבה מכמנים
502 ריצה 5 ק"מ - רוקי רק 1955 זכר מכמנים
503 ריצה 5 ק"מ - יהודה אלזרע 1956 זכר מכמנים
504 אופני הרים - יהודה אלזרע 1956 זכר מכמנים
505 אופני הרים - דרור לוי 1957 זכר מכמנים
506 אופני הרים - רוני רק 1956 נקבה מכמנים
507 אופני הרים - רוקי רק 1955 זכר מכמנים
508 טניס שדה זוגות 3 ליאון דיווידס 1958 זכר שכניה
509 טניס שדה זוגות 3 חן דיווידס 1993 זכר שכניה
510 טניס שדה יחידים - עדי מלל 1995 זכר יובלים
511 ריצה 10 ק"מ - אירינה פינצ'וק 1977 נקבה אשחר
512 קיר טיפוס נשים - אירינה פינצ'וק 1977 נקבה אשחר
513 טניס שולחן גברים - אורי אברגל 1988 זכר אשחר
514 ריצה 10 ק"מ - אמיר שפילר 1977 זכר אשחר
515 טניס שדה יחידים - אריה ארנר 1958 זכר יובלים
516 טניס שולחן גברים - אופיר הראל 1970 זכר אשחר
517 ריצה 10 ק"מ - נעם אלון 1974 זכר אשחר
518 אופני הרים - נעם אלון 1974 זכר אשחר
519 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - נעם אלון 1974 זכר אשחר
520 שחייה 100 מטר חתירה - נעם אלון 1974 זכר אשחר
521 ריצה 2 ק"מ עממי - רותי מועלם 1984 נקבה אשחר
522 קט-רגל - אריאל זינגר 1971 זכר טל-אל
523 קט-רגל - אודי כץ 1973 זכר טל-אל
524 קט-רגל - מורדי אביטן 1971 זכר טל-אל
525 קט-רגל - מוטי כלטוב 1978 זכר טל-אל
526 קט-רגל - ניר לפקוביץ 1974 זכר טל-אל
527 קט-רגל - שקד עקיבא 1996 זכר טל-אל
528 קט-רגל - אבי גבאי 1983 זכר טל-אל
529 קט-רגל - אלדר שמול 1996 זכר טל-אל
530 קט-רגל - עידו וייסלר 1996 זכר טל-אל
531 קט-רגל - נועם מלכה 1997 זכר טל-אל
532 קט-רגל - עומר יצחקי 1994 זכר טל-אל
533 קט-רגל - שחר שמיר 1997 זכר טל-אל
534 קט-רגל - דוד אסולין 1967 זכר טל-אל
535 קט-רגל - יצחק שמיר 1965 זכר טל-אל
536 שחייה 50 מטר חתירה - אלכס כץ 1971 זכר רקפת
537 שחייה חזה 50 מטר - אלכס כץ 1971 זכר רקפת
538 טניס שולחן נשים - סוזן קולן 1952 נקבה אשחר
539 ריצה 2 ק"מ עממי - אופיר הראל 1970 זכר אשחר
540 ריצה 10 ק"מ - ניר טוחן 1981 זכר מכמנים
541 ריצה 10 ק"מ - בבה צסניק 1970 זכר לוטם
542 ריצה 10 ק"מ - מיקי צסניק 1970 זכר לוטם
543 כדורשת - אשבל חמדי 1986 נקבה אשחר
544 כדורשת - רבקה הנסון 1970 נקבה אשחר
545 טניס שולחן נשים - דפנה ארליך 1973 נקבה יובלים
546 טניס שולחן נשים - נעמה הראל 1982 נקבה יובלים
547 טניס שולחן גברים - ערן צירינג 1969 זכר יובלים
548 טניס שולחן גברים - יאיר בן דוד 1956 זכר יובלים
549 טניס שולחן גברים - יאיר יעקבי 1968 זכר שכניה
550 טניס שולחן גברים - יונתן יעקבי 1998 זכר שכניה
551 טניס שדה יחידים - דיויד גנוסר 1965 זכר גילון
552 טניס שדה יחידים - נבו גנוסר 1998 זכר גילון
553 ריצה 10 ק"מ - רם צ'ופרה 1976 זכר אשחר
554 טניס שולחן גברים - נבו גנוסר 1998 זכר גילון
555 טניס שדה זוגות 4 דיןיד גנוסר 1965 זכר גילון
556 טניס שדה זוגות 4 נבו גנוסר 1998 זכר גילון
557 ריצה 2 ק"מ עממי - פזית הוכמן 1977 נקבה מכמנים
558 ריצה 2 ק"מ עממי - דנה ראובנס 1968 נקבה מכמנים
559 ריצה 2 ק"מ עממי - צילה לוי 1967 נקבה מכמנים
560 ריצה 10 ק"מ - קרן רזניק 1960 נקבה מנוף
561 ריצה 10 ק"מ - רובי רזניק 1957 זכר מנוף
562 אופני הרים - מתן ראוך 1993 זכר קורנית
563 ריצה 2 ק"מ עממי - מורן פישמן 1978 זכר יובלים
564 ריצה 2 ק"מ עממי - נורית פישמן 1981 נקבה יובלים
565 ריצה 2 ק"מ עממי - אורן ישראלזון 1977 זכר יובלים
566 ריצה 10 ק"מ - מידן כהן 1990 זכר יובלים
567 ריצה 10 ק"מ - מתן גלעד 1983 זכר יובלים
568 ריצה 10 ק"מ - יותם שדה 1975 זכר יובלים
569 ריצה 10 ק"מ - רותם לוי 1961 זכר יובלים
570 ריצה 10 ק"מ - נועם חסיד 1982 זכר יובלים
571 ריצה 10 ק"מ - יוסי סגל 1976 זכר יובלים
572 ריצה 10 ק"מ - יואב ליטן 1952 זכר יובלים
573 ריצה 5 ק"מ - עדי גיא 1979 נקבה יובלים
574 ריצה 5 ק"מ - שחר בן ציוני 1969 זכר יובלים
575 ריצה 5 ק"מ - ניר טופר 1972 זכר יובלים
576 ריצה 2 ק"מ עממי - דרור וול 1982 זכר יובלים
577 ריצה 2 ק"מ עממי - גילי וול 1982 נקבה יובלים
578 ריצה 5 ק"מ - קובי בר טל 1961 זכר יובלים
579 ריצה 2 ק"מ עממי - עדי אוירבך 1979 נקבה יובלים
580 ריצה 2 ק"מ עממי - עדו אוירבך 1977 זכר יובלים
581 כדורשת - שלומית רן 1970 נקבה יעד
582 ריצה 2 ק"מ עממי - אורית אוזן 1978 נקבה מצפה אביב
583 ריצה 10 ק"מ - יוסי להיס 1964 זכר צורית
584 ריצה 10 ק"מ - יפעת אלימלך 1971 נקבה מצפה אביב
585 ריצה 10 ק"מ - גיל אלימלך 1965 זכר מצפה אביב
586 אופני הרים - גיל אלימלך 1965 זכר 0
587 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - עובד מיטב 1964 זכר עצמון-שגב
588 שחייה 50 מטר חתירה - עובד מיטב 1964 זכר עצמון-שגב
589 ריצה 10 ק"מ - שחר בן ארי 1979 זכר עצמון-שגב
590 ריצה 10 ק"מ - צביקה זינגר 1978 זכר אשחר
591 טניס שולחן נשים - TEST TEST 1990 נקבה 0
592 פטאנק - אליאן מישל 1948 נקבה שכניה
593 פטאנק - איב מישל 2018 זכר שכניה
594 פטאנק - ניר טחמור 1957 זכר שכניה
595 שחייה חזה 50 מטר - שמעון רוזנר 1945 זכר קורנית
596 ריצה 2 ק"מ עממי - רועי אוקנין 1979 זכר קורנית
597 משיכת חבל - נדב לוי 1996 זכר רקפת
598 משיכת חבל - ארז כהן 1978 זכר רקפת
599 משיכת חבל - יוסי מנחם 1972 זכר רקפת
600 שחייה 4X50 מיקס 2 רון שטרן 1967 זכר שכניה
601 שחייה 4X50 מיקס 2 עירית צור 1961 נקבה שכניה
602 שחייה 4X50 מיקס 2 יניב דובובסקי 1966 זכר שכניה
603 שחייה 4X50 מיקס 2 נרדה רג'ואן 1974 נקבה שכניה
604 קט-רגל - אחמד סואעד 1990 זכר כמנה
605 טניס שולחן גברים - טסט טסט 1990 זכר 0
606 ריצה 10 ק"מ - נירה קיפניס 1978 נקבה אשחר
607 כדורשת - ישראלה רום 1 זכר כמון
608 כדורשת - נטע לוי 1 זכר מכמנים
609 קיר טיפוס גברים - עודד ירון 1993 זכר שכניה
610 ריצה 10 ק"מ - שמואל כהן 1980 זכר אשחר
611 טניס שולחן גברים - אליאס שמילוב 0610 זכר אשחר
612 אופני הרים - אליאס שמילוב 1977 זכר אשחר
613 טניס שולחן נשים - כנרת מלר 1977 נקבה אשחר
614 טניס שולחן גברים - איל ביטון 1977 זכר גילון
615 טניס שולחן גברים - רוי בירון 1974 זכר גילון
616 טניס שולחן נשים - תמר שגב 1976 נקבה גילון
617 טניס שולחן נשים - ענבל ביטון 1979 נקבה גילון
618 טניס שולחן גברים - אמיר שפילר 1977 זכר אשחר
619 טניס שולחן גברים - משה גורן 1981 זכר אשחר
620 טניס שולחן נשים - יעל סלע 1965 נקבה אשחר
621 אופני הרים - אמיר שפילר 1977 זכר אשחר
622 שחייה חזה 50 מטר - אמיר שפילר 1977 זכר אשחר
623 שחייה 50 מטר חתירה - אמיר שפילר 1977 זכר אשחר
624 כדורשת - טלאור חדד 1982 נקבה אשחר
625 ריצה 2 ק"מ עממי - אורי אלדן 1978 זכר מצפה אביב
626 טניס שולחן גברים - יהודה ויסקין 1964 זכר אשחר
627 ריצה 10 ק"מ - אוהד נחום 1974 זכר כמון
628 טניס שולחן גברים - אלעד מימון 1981 זכר אשחר
629 קט-רגל - אלעד מימון 1981 זכר אשחר
630 קיר טיפוס גברים - אלעד מימון 1981 זכר אשחר
631 טניס שולחן גברים - גלעד שטגר 1975 זכר אשחר
632 ריצה 5 ק"מ - גלעד שטגר 1975 זכר אשחר
633 שחייה חזה 50 מטר - גלעד שטגר 1975 זכר אשחר
634 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - גלעד שטגר 1975 זכר אשחר
635 משיכת חבל - גלעד שטגר 1975 זכר אשחר
636 ריצה 2 ק"מ עממי - גיל סניפר 1964 זכר שכניה
637 אופני הרים - חיים שוורץ 1966 זכר שכניה
638 אופני הרים - סבינה זילברשטיין 1958 נקבה שכניה
639 אופני הרים - אלי חדד 1971 זכר רקפת
640 אופני הרים - דני ברידג'ר 1988 זכר רקפת
641 אופני הרים - צחי טל 1979 זכר רקפת
642 ריצה 10 ק"מ - ניצן וינפלד 1978 זכר אשחר
643 טניס שולחן גברים - יהונתן קפרא 1984 זכר אשחר
644 ריצה 2 ק"מ עממי - נבו בן ארי 2010 זכר עצמון-שגב
645 ריצה 2 ק"מ עממי - שחר בן ארי 1979 זכר עצמון-שגב
646 טניס שולחן גברים - אורי אברגל 1988 זכר אשחר
647 ריצה 2 ק"מ עממי - לימור דלויה סטניסלבסקי 1974 נקבה אשחר
648 טניס שדה יחידים - אלכס גלאוברמן 1963 זכר רקפת
649 ריצה 10 ק"מ - אורן מיץ 1974 זכר אשחר
650 אופני הרים - אורן מיץ 1974 זכר אשחר
651 אופני הרים - אנריקה שטרמר 1977 זכר רקפת
652 טניס שולחן גברים - יאיר רז 1998 זכר שכניה
653 סטריטבול גברים 3X3 2 יאיר יעקבי 1968 זכר שכניה
654 סטריטבול גברים 3X3 2 יונתן יעקבי 1998 זכר שכניה
655 סטריטבול גברים 3X3 2 ניר וייסברוד 1975 זכר שכניה
656 קיר טיפוס גברים - דרור קיפניס 1975 זכר אשחר
657 טניס שולחן גברים - איל יצחקי 1979 זכר יובלים
658 טניס שולחן גברים - אמיר קליסמן 1948 זכר יובלים
659 ריצה 2 ק"מ עממי - יואב רמז 1974 זכר הררית
660 ריצה 2 ק"מ עממי - אביבית רמז 1977 נקבה הררית
661 טניס שולחן גברים - דוד רוזנבלום 1972 זכר אשחר
662 טניס שולחן גברים - אריה הרשקוביץ 1962 זכר מורשת
663 טניס שולחן גברים - אריה הרשקוביץ 1962 זכר מורשת
664 ריצה 5 ק"מ - אלעד גתי 1984 זכר אשחר
665 טניס שולחן גברים - שאול גרינפלד 1960 זכר לבון
666 טניס שולחן גברים - בורי בועז 1962 זכר לבון
667 טניס שולחן גברים - כהן חנן 1968 זכר לבון
668 טניס שולחן גברים - איתי יגר 1974 זכר לבון
669 טניס שולחן גברים - דותן סלע 1972 זכר אשחר
670 אופני הרים - גיא דגן 1959 זכר מכמנים
671 קט-רגל - אביחי רייזנר 1994 זכר אשחר
672 טניס שולחן נשים - מיכל אריה 1982 נקבה אשחר
673 טניס שולחן נשים - אסנת פרלשטיין 1976 נקבה אשחר
674 טניס שולחן נשים - יעל צ׳ופרה 1976 נקבה אשחר
675 טניס שדה זוגות 5 טל גרינולד 1995 זכר עצמון-שגב
676 טניס שדה זוגות 5 זאב זאקמן 1973 זכר עצמון-שגב
677 אופני הרים - יאיר בן דוד 1956 זכר יובלים
678 פטאנק - חנה דביר 1951 נקבה עצמון-שגב
679 פטאנק - חמי רגב 1951 נקבה עצמון-שגב
680 פטאנק - שרה פאר 1951 נקבה עצמון-שגב
681 פטאנק - נתן רגב 1949 זכר עצמון-שגב
682 פטאנק - יצחק \רצקי 1948 זכר עצמון-שגב
683 פטאנק - דני גסקו 1949 זכר עצמון-שגב
684 טניס שולחן גברים - יריב פרלמוטר 1970 זכר אשחר
685 טניס שולחן גברים - דייוויד בראון 1961 זכר אשחר
686 אופני הרים - נורית פישמן 1978 נקבה יובלים
687 ריצה 2 ק"מ עממי - עדה סבר 1962 נקבה עצמון-שגב
688 ריצה 2 ק"מ עממי - דליה אריאלי 1961 נקבה עצמון-שגב
689 פטאנק - אבי קולן 1952 זכר אשחר
690 טניס שולחן נשים - נעמה הראל 1982 נקבה יובלים
691 טניס שולחן גברים - מנדי וינסטוב 1959 זכר עצמון-שגב
692 טניס שולחן גברים - מיכה אינסלר 1983 זכר 0
693 טניס שולחן גברים - נצר פלד 1969 זכר יובלים
694 טניס שולחן גברים - חן אגמי 1989 נקבה יובלים
695 טניס שולחן גברים - אופיר קנפר 1976 זכר רקפת
696 טניס שולחן גברים - גלב סחרוב 1970 זכר רקפת
697 טניס שולחן גברים - אביחי זפרני 1978 זכר רקפת
698 טניס שולחן גברים - עמית פרלשטיין 1976 זכר אשחר
699 ריצה 2 ק"מ עממי - אסנת פרלשטיין 1976 נקבה אשחר
700 ריצה 5 ק"מ - סטאס גלייזר 1981 זכר רקפת
701 ריצה 2 ק"מ עממי - אנה גלייזר 1982 נקבה 0
702 טניס שולחן נשים - רוני שוורץ 64 נקבה אשחר
703 טניס שדה יחידים - מעין פיש 1984 זכר אשחר
704 טניס שולחן גברים - מעין פיש 1984 זכר אשחר
705 ריצה 10 ק"מ - סיון לחמן 1972 נקבה עצמון-שגב
706 ריצה 5 ק"מ - רון בלו 1980 זכר עצמון-שגב
707 ריצה 5 ק"מ - דקלה סגל 1978 נקבה יובלים
708 ריצה 2 ק"מ עממי - אמיר קליסמן 1948 זכר יובלים
709 ריצה 2 ק"מ עממי - ליליה רובין 1975 נקבה יובלים
710 ריצה 2 ק"מ עממי - נועה רשף 1975 נקבה יובלים
711 ריצה 2 ק"מ עממי - אופיר שלום 1976 זכר יובלים
712 ריצה 2 ק"מ עממי - אפרת שלום 1978 נקבה יובלים
713 ריצה 2 ק"מ עממי - הדס מעיין 1972 נקבה יובלים
714 ריצה 2 ק"מ עממי - חני קריסטל 1953 נקבה יובלים
715 ריצה 2 ק"מ עממי - בנצי קריסטל 1949 זכר יובלים
716 ריצה 5 ק"מ - ארז רובין 1971 זכר יובלים
717 ריצה 5 ק"מ - ערן ברינגר 1977 זכר יובלים
718 ריצה 10 ק"מ - אופיר זלמנוביץ 1983 זכר יובלים
719 ריצה 5 ק"מ - איציק זיסלין 1977 זכר עצמון-שגב
720 טניס שולחן גברים - ניר שפיר 1968 זכר יובלים
721 שחייה 100 מטר חתירה - גל אופיר 1973 זכר עצמון-שגב
722 קט-רגל - איתי וילצר 1978 זכר שכניה
723 טניס שולחן גברים - יואב שובל 1981 זכר עצמון-שגב
724 ריצה 10 ק"מ - יוני טל 1977 זכר מצפה אביב
725 ריצה 5 ק"מ - אורי ברק 1971 זכר יעד
726 אופני הרים - אורי ברק 1971 זכר יעד
727 משיכת חבל - יגאל צ'רני 1967 זכר קורנית
728 ריצה 10 ק"מ - דרור גלוסקא 1981 זכר קורנית
729 קיר טיפוס גברים - דרור גלוסקא 1981 זכר קורנית
730 ריצה 10 ק"מ - שירה צימרמן 1963 נקבה תובל
731 ריצה 10 ק"מ - אייל לייבה 1973 זכר עצמון-שגב
732 טניס שדה יחידים - איציק בן עזרא 1972 זכר עצמון-שגב
733 שחייה חזה 50 מטר - אמיר הדר 1969 זכר עצמון-שגב
734 שחייה גב 50 מטר - אמיר הדר 1969 זכר עצמון-שגב
735 ריצה 10 ק"מ - עירית סהר 1968 נקבה עצמון-שגב
736 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאת סגל 1979 נקבה מצפה אביב
737 ריצה 2 ק"מ עממי - אלדר סגל 1980 זכר מצפה אביב
738 ריצה 2 ק"מ עממי - עדה סבר 1962 נקבה עצמון-שגב
739 ריצה 10 ק"מ - אילן בורשטיין 1958 זכר עצמון-שגב
740 שחייה חזה 50 מטר - אמיר הדר 1969 זכר עצמון-שגב
741 שחייה גב 50 מטר - אמיר הדר 1969 זכר עצמון-שגב
742 ריצה 2 ק"מ עממי - דליה אריאלי 1962 נקבה עצמון-שגב
743 ריצה 2 ק"מ עממי - אבישג ענב 1959 נקבה עצמון-שגב
744 ריצה 10 ק"מ - סיון מצליח 1976 נקבה עצמון-שגב
745 ריצה 2 ק"מ עממי - אוריה קורץ 1992 זכר יובלים
746 קיר טיפוס גברים - בן ליפשיץ 1977 זכר הררית
747 ריצה 5 ק"מ - גיל לוקץ 1970 זכר עצמון-שגב
748 אופני הרים - גיל לוקץ 1970 זכר עצמון-שגב
749 משיכת חבל - מאיר שליסל 1962 זכר רקפת
750 משיכת חבל - אלכס כץ 1971 זכר רקפת
751 קט-רגל - יהל גמליאל 1995 זכר אשחר
752 ריצה 10 ק"מ - רונן סתר 1982 זכר הר חלוץ
753 ריצה 2 ק"מ עממי - רונית בן אברהם 1965 נקבה עצמון-שגב
754 קט-רגל - נמרוד כץ 1971 זכר קורנית
755 משיכת חבל - נמרוד כץ 1971 זכר קורנית
756 ריצה 5 ק"מ - קינגה קודור אל-בר 1970 נקבה אשחר
757 ריצה 10 ק"מ - גילעד שחר-מהריק 1983 זכר אשחר
758 ריצה 5 ק"מ - אלון סיני 1968 זכר קורנית
759 פטאנק - יוסי שהם 1948 זכר רקפת
760 פטאנק - אלי חבשוש 1949 זכר רקפת
761 פטאנק - דוד אושינסקי 1950 זכר רקפת
762 פטאנק - משה ברקן 1951 זכר רקפת
763 פטאנק - דני איישן 1966 זכר רקפת
764 פטאנק - לאה פורת 1954 נקבה רקפת
765 פטאנק - הרצל אורון 1951 זכר רקפת
766 ריצה 10 ק"מ - אמנון גולגמן 1973 זכר שכניה
767 ריצה 10 ק"מ - שי מענית 1974 זכר שכניה
768 ריצה 10 ק"מ - אביעד גרסטל 1874 זכר שכניה
769 ריצה 10 ק"מ - מריוס ראפ 1974 זכר שכניה
770 ריצה 10 ק"מ - טל נווה 1970 זכר שכניה
771 ריצה 10 ק"מ - תומר שטרן 1995 זכר שכניה
772 ריצה 10 ק"מ - אסא פיין 1957 זכר שכניה
773 ריצה 10 ק"מ - אמנון ירון 1959 זכר שכניה
774 ריצה 10 ק"מ - אלי ראובני 1971 זכר שכניה
775 ריצה 10 ק"מ - מתן קסן 1977 זכר שכניה
776 ריצה 5 ק"מ - תמר להב 1974 נקבה שכניה
777 ריצה 5 ק"מ - טלי פלד 1969 נקבה שכניה
778 ריצה 5 ק"מ - עמית בר אילן 1967 זכר שכניה
779 ריצה 5 ק"מ - אורלי בר אילן 1970 נקבה שכניה
780 ריצה 5 ק"מ - אירה ארבל 1983 נקבה שכניה
781 ריצה 5 ק"מ - אברמי אפשטיין 1971 זכר שכניה
782 ריצה 5 ק"מ - דקל אפשטיין 1993 זכר שכניה
783 ריצה 5 ק"מ - רן טחן 1993 זכר שכניה
784 ריצה 5 ק"מ - שלומי טחן 1965 זכר שכניה
785 ריצה 5 ק"מ - אורי טחן 1996 זכר שכניה
786 ריצה 5 ק"מ - איז'ו נמרון 1965 זכר שכניה
787 ריצה 2 ק"מ עממי - ברק אורי 1963 זכר שכניה
788 ריצה 5 ק"מ - עופר כספי 1963 זכר עצמון-שגב
789 ריצה 2 ק"מ עממי - רונית יונס 1979 נקבה עצמון-שגב
790 ריצה 2 ק"מ עממי - ירון יונס 1975 זכר עצמון-שגב
791 טניס שולחן נשים - נגה מנו 1972 נקבה אבטליון
792 ריצה 5 ק"מ - אלעד עירון 1971 זכר עצמון-שגב
793 טניס שדה יחידים - אלעד עירון 1971 זכר עצמון-שגב
794 שחייה 100 מטר חתירה - תמיר ניסמן 1959 זכר עצמון-שגב
795 קט-רגל - עומר קאופמן 1997 זכר עצמון-שגב
796 קט-רגל - גל מלמן 1998 זכר עצמון-שגב
797 קט-רגל - חיים אזולאי 1998 זכר עצמון-שגב
798 קט-רגל - עופר ארנין 1998 זכר עצמון-שגב
799 קיר טיפוס נשים - עומר דובוסקי 1995 זכר שכניה
800 ריצה 5 ק"מ - עפרה סלצר 1958 נקבה עצמון-שגב
801 ריצה 5 ק"מ - גדעון רודוביץ 2018 זכר כמון
802 אופני הרים - גדעון רודוביץ 1958 זכר כמון
803 שחייה חזה 50 מטר - תומר עוז 1978 זכר יובלים
804 שחייה חזה 50 מטר - יוסי פרי-דן 1959 זכר יובלים
805 שחייה חזה 50 מטר - שי נהיר 1977 זכר יובלים
806 שחייה גב 50 מטר - ענבר בזק 1974 נקבה יובלים
807 שחייה גב 50 מטר - מיכל לוי 1988 נקבה יובלים
808 שחייה גב 50 מטר - רענן תבור 1965 זכר יובלים
809 שחייה גב 50 מטר - אליאנה פישר 1991 נקבה יובלים
810 שחייה גב 50 מטר - ברנדה גיגר 1950 נקבה יובלים
811 שחייה גב 50 מטר - יעקב עוז 1951 זכר יובלים
812 שחייה גב 50 מטר - עוזי אבנר 1959 זכר יובלים
813 שחייה 100 מטר חתירה - זיו בזק 1973 זכר יובלים
814 שחייה 100 מטר חתירה - רענן תבור 1965 זכר יובלים
815 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - תומר עוז 1978 זכר יובלים
816 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - מיעכל לוי 2014 נקבה יובלים
817 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - גיא נרקיס 1970 זכר יובלים
818 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - שי נהיר 1977 זכר יובלים
819 שחייה 4X50 מיקס 3 תומר עוז 1978 זכר יובלים
820 שחייה 4X50 מיקס 3 מיכל לוי 1988 נקבה יובלים
821 שחייה 4X50 מיקס 3 אליאנה פישר 1991 נקבה יובלים
822 שחייה 4X50 מיקס 3 זיו בזק 1973 זכר יובלים
823 שחייה 50 מטר חתירה - זיו בזק 1973 זכר יובלים
824 שחייה 50 מטר חתירה - יוסי פרי-דן 1959 זכר יובלים
825 שחייה 50 מטר חתירה - אליאנה פישר 1991 נקבה יובלים
826 שחייה 50 מטר חתירה - ברנדה גיגר 1950 נקבה יובלים
827 שחייה 50 מטר חתירה - שי נהיר 1977 זכר יובלים
828 שחייה 50 מטר חתירה - יוסי סגל 1976 זכר יובלים
829 שחייה 50 מטר חתירה - עוזי אבנר 1959 זכר יובלים
830 שחייה 50 מטר חתירה - גיא נרקיס 1970 זכר יובלים
831 שחייה 50 מטר חתירה - יעקב עוז 1951 זכר יובלים
832 שחייה חזה 50 מטר - יוסי סגל 1976 זכר 0
833 אופני הרים - ערן טפר 1961 זכר שכניה
834 אופני הרים - אשר שלוש 1966 זכר שכניה
835 ריצה 5 ק"מ - אליאס שמילוב 1977 זכר אשחר
836 משיכת חבל - אבירן בר עוז 1970 זכר רקפת
837 משיכת חבל - דובי טואג 1978 זכר רקפת
838 משיכת חבל - חן גרומן 1986 זכר רקפת
839 ריצה 10 ק"מ - ורד פרץ מידן 1976 נקבה אשחר
840 ריצה 5 ק"מ - רז נאות 1969 זכר אשחר
841 שחייה 50 מטר חתירה - יניב אדרי 1977 זכר שכניה
842 קיר טיפוס גברים - אלון פינסקר 1996 זכר שכניה
843 אופני הרים - רועי דיאמנט 1976 זכר אשחר
844 שחייה גב 50 מטר - יובל ליאור 1947 זכר רקפת
845 שחייה חזה 50 מטר - יובל ליאור 1947 זכר רקפת
846 שחייה חזה 50 מטר - יובל ולטר 1956 זכר רקפת
847 שחייה 100 מטר חתירה - עופרה ולטר 1960 נקבה רקפת
848 ריצה 2 ק"מ עממי - רפי בורשטיין 1962 זכר רקפת
849 שחייה חזה 50 מטר - רונן פינצ'וק 1964 זכר אשחר
850 משיכת חבל - רונן פינצ'וק 1964 זכר אשחר
851 טניס שולחן גברים - אורי בורשטיין 1994 זכר רקפת
852 משיכת חבל - אמיר שפילר 1977 זכר אשחר
853 משיכת חבל - מוש שבתאי 1980 זכר אשחר
854 טניס שולחן גברים - דני נגר 1954 זכר שכניה
855 סטריטבול גברים 3X3 3 אלון אריה 1981 זכר אשחר
856 סטריטבול גברים 3X3 3 נתי שמר 1961 זכר אשחר
857 סטריטבול גברים 3X3 3 מוש שבתאי 1980 זכר אשחר
858 ריצה 2 ק"מ עממי - סיון מצליח 1976 נקבה עצמון-שגב
859 משיכת חבל - כפיר טומסיס 1975 זכר אשחר
860 ריצה 2 ק"מ עממי - דינה שובל 1980 נקבה עצמון-שגב
861 טניס שדה יחידים - ענבל זוסמן 1977 נקבה אשחר
862 משיכת חבל - רועי דיאמנט 1976 זכר אשחר
863 ריצה 10 ק"מ - יהודה יבגי 1969 זכר מורשת
864 ריצה 10 ק"מ - יצחק מרקוביץ 1980 זכר מורשת
865 ריצה 10 ק"מ - שי בן טובים 1963 זכר מנוף
866 שחייה חזה 50 מטר - שי בן טובים 1963 זכר מנוף
867 שחייה 100 מטר חתירה - שי בן טובים 1963 זכר מנוף
868 ריצה 10 ק"מ - עידן פייגנבאום 1974 זכר מנוף
869 קיר טיפוס גברים - אילן זטלר 77 זכר מנוף
870 ריצה 10 ק"מ - ורד שפר 1962 זכר מנוף
871 ריצה 10 ק"מ - חן אייזיק 1976 זכר קורנית
872 ריצה 10 ק"מ - ינאי בצלאל 1978 זכר קורנית
873 ריצה 10 ק"מ - גיא שורץ 1970 זכר רקפת
874 ריצה 10 ק"מ - אלינור דניאל 1977 נקבה רקפת
875 ריצה 10 ק"מ - כפיר דניאל 1977 זכר רקפת
876 ריצה 10 ק"מ - רינה אפרטין 1982 נקבה רקפת
877 ריצה 10 ק"מ - מיכאל סטרין 1973 זכר רקפת
878 ריצה 10 ק"מ - גלעד הרניק 1976 זכר רקפת
879 ריצה 10 ק"מ - רונן בן יוסף 1965 זכר רקפת
880 ריצה 10 ק"מ - רונן בן יוסף 1965 זכר רקפת
881 ריצה 10 ק"מ - ניר זרחי 1976 זכר רקפת
882 ריצה 10 ק"מ - אבי מדיוני 1980 זכר רקפת
883 ריצה 10 ק"מ - גולן בלייס 1970 זכר רקפת
884 ריצה 10 ק"מ - יניב אשכנזי 1975 זכר רקפת
885 ריצה 10 ק"מ - אבי פיינטוך 1980 זכר רקפת
886 ריצה 10 ק"מ - גלי פיינטוך 1980 נקבה רקפת
887 ריצה 10 ק"מ - משה בן עמי 1959 זכר רקפת
888 ריצה 10 ק"מ - צביקה פרידמן 1967 זכר רקפת
889 ריצה 10 ק"מ - ענבל שפיר 1971 נקבה רקפת
890 ריצה 10 ק"מ - עדנה ולנסח 1968 נקבה רקפת
891 ריצה 10 ק"מ - נועם איזנברגר 1977 זכר רקפת
892 ריצה 10 ק"מ - ניר קורן 1988 זכר רקפת
893 ריצה 10 ק"מ - גל בר יוסף 1971 זכר רקפת
894 ריצה 5 ק"מ - אבירן שחם 1970 זכר רקפת
895 ריצה 5 ק"מ - סטאס גלייזר 1981 זכר רקפת
896 ריצה 5 ק"מ - נועה אמיר 1978 נקבה רקפת
897 ריצה 5 ק"מ - עילם אמיר 1975 זכר רקפת
898 ריצה 5 ק"מ - אלי חדד 1970 זכר רקפת
899 ריצה 5 ק"מ - עינב שטרמר 1978 נקבה רקפת
900 ריצה 5 ק"מ - אורית טופז 1963 נקבה רקפת
901 ריצה 5 ק"מ - אור דהן 1993 זכר רקפת
902 ריצה 5 ק"מ - תומר בירנבך 1976 זכר רקפת
903 ריצה 5 ק"מ - עידו הדרי 1975 זכר רקפת
904 ריצה 5 ק"מ - שלומי דהן 1964 זכר רקפת
905 ריצה 5 ק"מ - גיא אבידן 1970 זכר רקפת
906 ריצה 5 ק"מ - גלעד אבידן 1977 זכר רקפת
907 ריצה 5 ק"מ - עידית בלייס 1973 נקבה רקפת
908 ריצה 5 ק"מ - יובל וולטר 1956 זכר רקפת
909 ריצה 5 ק"מ - עמית וולטר 1992 נקבה רקפת
910 ריצה 5 ק"מ - מקס אפרטין 1978 זכר רקפת
911 ריצה 5 ק"מ - אופיר אמיתי 1973 זכר רקפת
912 ריצה 5 ק"מ - אורית עוז 1962 נקבה רקפת
913 ריצה 5 ק"מ - שגיא שניר 1964 זכר רקפת
914 ריצה 5 ק"מ - שגיא שניר 1964 זכר רקפת
915 ריצה 5 ק"מ - עידן אורן 1981 זכר רקפת
916 ריצה 5 ק"מ - שי נועם 1972 זכר רקפת
917 ריצה 5 ק"מ - חגית שורץ 1969 נקבה רקפת
918 ריצה 5 ק"מ - יוסי מנחם 1973 זכר רקפת
919 ריצה 5 ק"מ - יאנה כץ 1975 נקבה רקפת
920 ריצה 5 ק"מ - ערן פלדחי 1972 זכר רקפת
921 ריצה 5 ק"מ - סוזי לוי 1966 נקבה רקפת
922 ריצה 5 ק"מ - דניאל לוי 1961 זכר רקפת
923 ריצה 5 ק"מ - עמרי ענב 1975 זכר רקפת
924 ריצה 5 ק"מ - גלב סחרוב 1970 זכר רקפת
925 ריצה 5 ק"מ - מאיר שליסל 1962 זכר רקפת
926 ריצה 5 ק"מ - אורי אקרמן 1961 זכר רקפת
927 ריצה 5 ק"מ - דודו דהן 1963 זכר רקפת
928 ריצה 5 ק"מ - תום כהן 1984 זכר רקפת
929 ריצה 10 ק"מ - יעל בן טובים 1967 נקבה מנוף
930 קיר טיפוס גברים - ארז זיו 1969 זכר קורנית
931 טניס שולחן גברים - ארז זיו 1969 זכר 0
932 ריצה 10 ק"מ - רועי שיין 1978 זכר מנוף
933 ריצה 10 ק"מ - יפתח זיו 1999 זכר קורנית
934 קיר טיפוס גברים - יפתח זיו 1999 זכר קורנית
935 ריצה 2 ק"מ עממי - אורית אסטרחן 1964 נקבה רקפת
936 ריצה 2 ק"מ עממי - משה אסטרחן 1962 זכר רקפת
937 טניס שדה יחידים - יניב סבו 1977 זכר רקפת
938 טניס שדה זוגות 6 עמיר שטיין 1967 זכר רקפת
939 טניס שדה זוגות 6 יניב סבו 1967 זכר רקפת
940 שחייה 50 מטר חתירה - איתמר פלדמן 1978 זכר 0
941 ריצה 5 ק"מ - איתמר פלדמן 1978 זכר אשחר
942 אופני הרים - אסא בן צור 1966 זכר שכניה
943 אופני הרים - יואל שדה 1961 זכר מצפה אביב
944 ריצה 5 ק"מ - מייק סלצר 2018 זכר עצמון
945 ריצה 10 ק"מ - לילך פדידה 1973 נקבה מצפה אביב
946 אופני הרים - יניב פדידה 1972 זכר מצפה אביב
947 שחייה 50 מטר חתירה - ענבר ולטר 1993 נקבה רקפת
948 ריצה 5 ק"מ - עופר ענבר 1966 זכר יובלים
949 ריצה 5 ק"מ - גיל אמסלם 1962 זכר יובלים
950 ריצה 5 ק"מ - מיכל ברקוביץ 1965 נקבה יובלים
951 ריצה 5 ק"מ - מנחם אלוס 1945 זכר יובלים
952 ריצה 5 ק"מ - ענבר בזק 1974 נקבה יובלים
953 ריצה 5 ק"מ - דפנה בן טולילה 1972 נקבה יובלים
954 ריצה 5 ק"מ - גיורא ישראלית 1965 זכר יובלים
955 ריצה 5 ק"מ - יוסי בריזלי 1958 זכר יובלים
956 ריצה 10 ק"מ - יואב ברקוביץ 1997 זכר יובלים
957 ריצה 10 ק"מ - אריאל ברקוביץ 1961 זכר יובלים
958 ריצה 10 ק"מ - אביגדור הראל 1982 זכר יובלים
959 ריצה 2 ק"מ עממי - גבי מגן 1947 זכר יובלים
960 ריצה 2 ק"מ עממי - שלמה שמואלוב 1953 זכר יובלים
961 ריצה 2 ק"מ עממי - חיים נוטי 1955 זכר יובלים
962 ריצה 2 ק"מ עממי - שרון דותן 1967 זכר יובלים
963 ריצה 2 ק"מ עממי - בנימין עוזיאל 1964 זכר יובלים
964 ריצה 2 ק"מ עממי - עמי זילברמן 1969 זכר יובלים
965 ריצה 2 ק"מ עממי - איה זילברמן 1969 נקבה יובלים
966 ריצה 2 ק"מ עממי - נועם אפרתי 1954 זכר יובלים
967 ריצה 2 ק"מ עממי - אריאל אסידו 1970 זכר יובלים
968 ריצה 2 ק"מ עממי - רני לוריא 1975 זכר יובלים
969 ריצה 2 ק"מ עממי - גלי כלפון 1976 נקבה יובלים
970 ריצה 2 ק"מ עממי - אלי מצביץ 1973 זכר יובלים
971 ריצה 10 ק"מ - לירון בן ארי 1980 נקבה עצמון-שגב
972 ריצה 10 ק"מ - עומרי גוטליב 1984 זכר מנוף
973 שחייה חזה 50 מטר - רחל שני 2018 נקבה מצפה אביב
974 שחייה גב 50 מטר - רון שני 1953 זכר מצפה אביב
975 ריצה 2 ק"מ עממי - עדי גל הופל 1972 נקבה אבטליון
976 ריצה 10 ק"מ - צביקה גנני 1969 זכר מצפה אביב
977 אופני הרים - צביקה גנני 1969 זכר מצפה אביב
978 שחייה גב 50 מטר - יובל בן אליעזר 1967 זכר עצמון-שגב
979 שחייה 100 מטר חתירה - יובל בן אליעזר 1967 זכר עצמון-שגב
980 שחייה 100 מטר חתירה - יורם קוסטינר 1963 זכר עצמון-שגב
981 שחייה 50 מטר חתירה - יורם קוסטינר 1963 זכר עצמון-שגב
982 שחייה 100 מטר חתירה - איל דופלט 1995 זכר עצמון-שגב
983 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - איל דופלט 1995 זכר עצמון-שגב
984 שחייה חזה 50 מטר - עפרי דופלט 1993 נקבה עצמון-שגב
985 שחייה 100 מטר חתירה - עפרי דופלט 1993 נקבה עצמון-שגב
986 ריצה 10 ק"מ - רחלי כהנא 1962 נקבה מנוף
987 אופני הרים - ורד לב 1971 נקבה מצפה אביב
988 אופני הרים - איל הררי 1964 זכר מצפה אביב
989 אופני הרים - יובל כהן 1969 זכר מצפה אביב
990 ריצה 10 ק"מ - שהם בר תקווה 1975 זכר כמון
991 ריצה 10 ק"מ - איתן קליין 1973 זכר כמון
992 ריצה 10 ק"מ - דרור אופיר 1972 זכר כמון
993 ריצה 10 ק"מ - ניר ברעם 1973 זכר מנוף
994 ריצה 5 ק"מ - רחל קדם 1964 נקבה עצמון-שגב
995 ריצה 10 ק"מ - ענבל בר תקווה 1976 נקבה כמון
996 ריצה 2 ק"מ עממי - ניר שנק 1960 זכר עצמון
997 ריצה 10 ק"מ - מאירה שנק 1960 נקבה עצמון-שגב
998 ריצה 2 ק"מ עממי - מאירה שנק 1960 נקבה עצמון-שגב
999 ריצה 10 ק"מ - גיל זידנר 1972 זכר טל-אל
1000 ריצה 10 ק"מ - חיים בר 1961 זכר הר חלוץ
1001 קיר טיפוס גברים - יואב קריסטל 1981 זכר יובלים
1002 אופני הרים - ארז שפזייר 1966 זכר רקפת
1003 אופני הרים - אורית עוז 1962 נקבה רקפת
1004 טניס שדה יחידים - רמי דואק 1962 זכר יובלים
1005 ריצה 5 ק"מ - עופר קובו 1984 זכר רקפת
1006 ריצה 5 ק"מ - רותי ברידגר 1958 נקבה רקפת
1007 ריצה 5 ק"מ - עומר דושי 1998 נקבה רקפת
1008 סטריטבול גברים 3X3 4 מירון אברמסון 1977 זכר מנוף
1009 סטריטבול גברים 3X3 4 נדב גוטליב 1991 זכר מנוף
1010 סטריטבול גברים 3X3 4 עומרי גוטליב 1984 זכר מנוף
1011 ריצה 5 ק"מ - גל המאירי 1972 נקבה אבטליון
1012 ריצה 5 ק"מ - שי בר-נס 1976 זכר הר חלוץ
1013 ריצה 5 ק"מ - גלעד טבוכוב 1972 זכר הר חלוץ
1014 שחייה 100 מטר חתירה - תמרה ברודינסקי 1981 נקבה אשחר
1015 שחייה חזה 50 מטר - תמרה ברודינסקי 1981 נקבה אשחר
1016 שחייה חזה 50 מטר - סוזן נאמן 1957 נקבה אשחר
1017 טניס שדה זוגות 7 תומר וינברגר 1966 זכר גילון
1018 טניס שדה זוגות 7 יובל וינברגר 1998 זכר גילון
1019 טניס שדה יחידים - יובל וינברגר 1988 זכר 0
1020 טניס שדה יחידים - תומר וינברגר 1966 זכר גילון
1021 ריצה 10 ק"מ - ויקטור דואני 1978 זכר תובל
1022 ריצה 10 ק"מ - זיו בן ציון 1995 זכר מצפה אביב
1023 שחייה חזה 50 מטר - שימי אסידו 1973 נקבה יובלים
1024 שחייה חזה 50 מטר - דניאלה פישר 1986 נקבה יובלים
1025 שחייה 50 מטר חתירה - שימי אסידו 1973 נקבה יובלים
1026 שחייה 50 מטר חתירה - דניאלה פישר 1986 נקבה יובלים
1027 אופני הרים - אברהם שולץ 1967 זכר אבטליון
1028 ריצה 2 ק"מ עממי - אמתי וייל 1985 זכר אשחר
1029 ריצה 5 ק"מ - שלומי יעקב 1979 זכר אשחר
1030 שחייה 50 מטר חתירה - אלון עוז 1981 זכר יובלים
1031 ריצה 5 ק"מ - רון גיא 1979 זכר יובלים
1032 ריצה 2 ק"מ עממי - מירב דותן 1968 נקבה יובלים
1033 ריצה 10 ק"מ - דוד דורון 1950 זכר הררית
1034 טניס שולחן נשים - אורנה הילמן 1968 נקבה אבטליון
1035 ריצה 5 ק"מ - עדית הראל סגל 71 זכר 0
1036 טניס שולחן גברים - צחי שחר 1973 זכר יובלים
1037 שחייה גב 50 מטר - ארנון הרשברג 1973 זכר קורנית
1038 ריצה 10 ק"מ - ברק יעקבס 1969 זכר אשחר
1039 ריצה 10 ק"מ - אורית יעקבס 1971 נקבה אשחר
1040 ריצה 2 ק"מ עממי - חנוך וייסברג 1950 זכר רקפת
1041 שחייה 50 מטר חתירה - ג'ורדן סטוטלנד 1978 זכר יובלים
1042 משיכת חבל - יובל בן אליעזר 1969 זכר עצמון-שגב
1043 משיכת חבל - אלעד גונן עירון 1971 זכר עצמון-שגב
1044 משיכת חבל - יצחק נומהאוזר 1960 זכר עצמון-שגב
1045 משיכת חבל - אשד בן אליעזר 1998 זכר עצמון-שגב
1046 משיכת חבל - דרור ישראל 1970 זכר עצמון-שגב
1047 משיכת חבל - אביתר בורנשטיין 1993 זכר עצמון-שגב
1048 משיכת חבל - רונן פליק 1977 זכר עצמון-שגב
1049 משיכת חבל - נאור ביניש 1977 זכר עצמון-שגב
1050 משיכת חבל - אלה ליסיאנסקי 1980 זכר עצמון-שגב
1051 שחייה חזה 50 מטר - אורנית נחמני 1967 נקבה עצמון-שגב
1052 ריצה 2 ק"מ עממי - שגיא גרוס 2007 זכר יובלים
1053 משיכת חבל - שגיא מלניק 1971 זכר עצמון-שגב
1054 ריצה 10 ק"מ - יריב עמוס 1976 זכר צורית
1055 קיר טיפוס גברים - לאו גילוני 1997 זכר גילון
1056 משיכת חבל - עובד מיטב 1964 זכר עצמון-שגב
1057 ריצה 10 ק"מ - שרי לוי 1969 נקבה עצמון-שגב
1058 ריצה 10 ק"מ - עדי טולדנו 1975 נקבה עצמון-שגב
1059 ריצה 10 ק"מ - בני לוי 1968 זכר עצמון-שגב
1060 ריצה 10 ק"מ - אלי שובי 1969 זכר עצמון-שגב
1061 ריצה 10 ק"מ - רונן לכנר 1962 זכר מנוף
1062 ריצה 2 ק"מ עממי - נעמי לכנר 1959 נקבה מנוף
1063 ריצה 2 ק"מ עממי - שרי לוי 1969 נקבה עצמון-שגב
1064 ריצה 2 ק"מ עממי - בני לוי 1968 זכר עצמון-שגב
1065 ריצה 10 ק"מ - ורד שפר 1961 נקבה מנוף
1066 ריצה 10 ק"מ - הדס קליא 1965 נקבה מנוף
1067 ריצה 10 ק"מ - גיל בר זוהר 1960 זכר מנוף
1068 ריצה 10 ק"מ - יודי בר און 1974 זכר מנוף
1069 ריצה 10 ק"מ - חנינא קליא 1960 זכר מנוף
1070 ריצה 10 ק"מ - חמי אביר 1958 זכר מנוף
1071 שחייה 50 מטר חתירה - חמי אביר 1958 זכר מנוף
1072 ריצה 10 ק"מ - יונתן שולט 1995 זכר עצמון-שגב
1073 שחייה חזה 50 מטר - חמי אביר 1958 זכר מנוף
1074 שחייה גב 50 מטר - יודי בר און 1974 זכר מנוף
1075 שחייה גב 50 מטר - גיל בר זוהר 1960 זכר מנוף
1076 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - יודי בר און 1974 זכר מנוף
1077 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - גיל בר זוהר 1960 זכר מנוף
1078 ריצה 10 ק"מ - אסף אונגר 1970 זכר עצמון-שגב
1079 ריצה 10 ק"מ - זיו גרינולד 1963 זכר עצמון-שגב
1080 סטריטבול גברים 3X3 5 רונן שפר 1975 זכר עצמון-שגב
1081 סטריטבול גברים 3X3 5 אביתר בורשטין 1994 זכר עצמון-שגב
1082 סטריטבול גברים 3X3 5 רועי הראל 1994 זכר עצמון-שגב
1083 ריצה 10 ק"מ - אלה ווכל 1966 זכר עצמון-שגב
1084 שחייה גב 50 מטר - יונתן שולט 1995 זכר עצמון-שגב
1085 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - יונתן שולט 1995 זכר עצמון-שגב
1086 טניס שדה יחידים - גיא סילפן 1975 זכר מורן
1087 כדורשת - אודיה לסקה 1997 נקבה עצמון-שגב
1088 שחייה 50 מטר חתירה - ענת בר און 1974 נקבה מנוף
1089 שחייה חזה 50 מטר - קובי דושי 1972 זכר רקפת
1090 שחייה 50 מטר חתירה - קובי דושי 1972 זכר רקפת
1091 ריצה 10 ק"מ - סמואל בומנדיל 1978 זכר אשחר
1092 ריצה 10 ק"מ - סיגלית מנגוט-לייבה 1975 נקבה עצמון-שגב
1093 ריצה 10 ק"מ - אסנת מגן 1977 נקבה יובלים
1094 סטריטבול גברים 3X3 6 רז גרילק 1995 זכר רקפת
1095 סטריטבול גברים 3X3 6 שגב גרילק 1998 זכר רקפת
1096 סטריטבול גברים 3X3 6 נדב לוי 1996 זכר רקפת
1097 סטריטבול גברים 3X3 7 אלון ברקאי 1994 זכר רקפת
1098 סטריטבול גברים 3X3 7 נווה בר שירה 1994 זכר רקפת
1099 סטריטבול גברים 3X3 7 אביחי זפרני 1978 זכר רקפת
1100 סטריטבול גברים 3X3 8 גלעד אבידן 1977 זכר רקפת
1101 סטריטבול גברים 3X3 8 גיא אבידן 1970 זכר רקפת
1102 סטריטבול גברים 3X3 8 רז אימבר 1971 זכר רקפת
1103 כדורשת - רביד סהר 1977 נקבה שורשים
1104 כדורשת - אורית דמבו 1967 נקבה 0
1105 אופני הרים - ניר קורן 1988 זכר רקפת
1106 טניס שדה יחידים - חגי אשל 1976 זכר אשחר
1107 טניס שדה יחידים - סוזן נאמן 1957 נקבה אשחר
1108 טניס שדה זוגות 8 אביב רום 1981 זכר אשחר
1109 טניס שדה זוגות 8 ענבל זוסמן 1977 נקבה אשחר
1110 ריצה 2 ק"מ עממי - מיקי עצמון 1972 זכר אבטליון
1111 ריצה 2 ק"מ עממי - אור עצמון 2001 זכר אבטליון
1112 ריצה 2 ק"מ עממי - אודיה מלצר 1979 נקבה אשחר
1113 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל עינב 1976 נקבה יובלים
1114 ריצה 10 ק"מ - דוד אלון 1978 זכר אשחר
1115 סטריטבול גברים 3X3 9 ניר טופר 1972 זכר יובלים
1116 סטריטבול גברים 3X3 9 יוסי סגל 1976 זכר יובלים
1117 סטריטבול גברים 3X3 9 עומרי דותן 1995 זכר יובלים
1118 סטריטבול גברים 3X3 10 יפתח עברי 1996 זכר יובלים
1119 סטריטבול גברים 3X3 10 יונתן לנגיל 1976 זכר יובלים
1120 סטריטבול גברים 3X3 10 אלי מליק 10 זכר יובלים
1121 ריצה 5 ק"מ - נעה רשף 1978 זכר מצפה אביב
1122 ריצה 5 ק"מ - ליאת בלבינדר 1977 נקבה מצפה אביב
1123 ריצה 10 ק"מ - רועי מועלם 1982 זכר אשחר
1124 סטריטבול גברים 3X3 11 שלמה למפרט 1989 זכר מצפה אביב
1125 סטריטבול גברים 3X3 11 אסף רשף 1977 זכר מצפה אביב
1126 סטריטבול גברים 3X3 11 עדי הזיזי 1981 זכר מצפה אביב
1127 ריצה 2 ק"מ עממי - תמר גלאור 1975 נקבה אשחר
1128 טניס שדה זוגות 9 עדי מלל 1995 זכר יובלים
1129 טניס שדה זוגות 9 רמי דואק 1962 זכר יובלים
1130 ריצה 10 ק"מ - נעה פלג 1981 נקבה מצפה אביב
1131 ריצה 2 ק"מ עממי - זהבה בלוזר 1951 נקבה יובלים
1132 ריצה 2 ק"מ עממי - אליזבט צימרמן 1950 נקבה יובלים
1133 ריצה 2 ק"מ עממי - דב צימרמן 1950 זכר יובלים
1134 ריצה 2 ק"מ עממי - שי אוליקר 1950 זכר יובלים
1135 ריצה 2 ק"מ עממי - יהודית אוליקר 1952 נקבה יובלים
1136 ריצה 2 ק"מ עממי - עוזי קורן 1943 זכר יובלים
1137 ריצה 5 ק"מ - יוסי דניאל 1972 זכר יובלים
1138 ריצה 5 ק"מ - סיון דניאל 1978 נקבה יובלים
1139 ריצה 5 ק"מ - עוזי אבנר 1959 זכר יובלים
1140 אופני הרים - נירה קיפניס 1977 נקבה אשחר
1141 ריצה 2 ק"מ עממי - אביחי זפרני 1978 זכר רקפת
1142 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבל זפרני 1975 זכר רקפת
1143 ריצה 2 ק"מ עממי - ניר זרחי 1976 זכר רקפת
1144 ריצה 2 ק"מ עממי - קרן זריאהן 1981 זכר רקפת
1145 ריצה 2 ק"מ עממי - רומן חוטימסקי 1979 זכר רקפת
1146 ריצה 2 ק"מ עממי - ארינה חוטימסקי 1986 זכר רקפת
1147 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכל חונן 1964 זכר רקפת
1148 ריצה 2 ק"מ עממי - מאירה טואג 1979 זכר רקפת
1149 ריצה 2 ק"מ עממי - דב טואג 1978 זכר רקפת
1150 ריצה 2 ק"מ עממי - יאנה כץ 1975 זכר רקפת
1151 ריצה 2 ק"מ עממי - אלכס כץ 1975 זכר רקפת
1152 ריצה 2 ק"מ עממי - נטע לוי 1976 זכר רקפת
1153 ריצה 2 ק"מ עממי - יוסי סגל 1960 זכר רקפת
1154 ריצה 2 ק"מ עממי - אונית סגל 1955 זכר רקפת
1155 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכל ליאור 1952 זכר רקפת
1156 ריצה 2 ק"מ עממי - יובל ליאור 1947 זכר רקפת
1157 ריצה 2 ק"מ עממי - בועז ליבני 1968 זכר רקפת
1158 ריצה 2 ק"מ עממי - דן מגזיניק 1982 זכר רקפת
1159 ריצה 2 ק"מ עממי - הגר מגן 1985 זכר רקפת
1160 ריצה 2 ק"מ עממי - דליה מגן 1954 זכר רקפת
1161 ריצה 2 ק"מ עממי - יוסי מגן 1952 זכר רקפת
1162 סטריטבול נשים 2X2 5 מיכל ציפורי 1987 נקבה אשחר
1163 סטריטבול נשים 2X2 5 ענבל זוסמן 1977 נקבה אשחר
1164 סטריטבול נשים 2X2 5 אשרת כהן 1983 נקבה אשחר
1165 ריצה 2 ק"מ עממי - אפרת מלכה 1972 זכר רקפת
1166 ריצה 2 ק"מ עממי - איציק מלכה 1969 זכר רקפת
1167 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל מנחם 1978 נקבה רקפת
1168 ריצה 2 ק"מ עממי - יוסי מנחם 1973 זכר רקפת
1169 ריצה 2 ק"מ עממי - דני מסיקה 1967 זכר רקפת
1170 ריצה 2 ק"מ עממי - סמדר מסיקה 1968 נקבה רקפת
1171 ריצה 2 ק"מ עממי - יובל מסיקה 1997 נקבה רקפת
1172 ריצה 2 ק"מ עממי - שרון מצקין 1974 נקבה רקפת
1173 ריצה 2 ק"מ עממי - רותי נועם 1975 נקבה רקפת
1174 ריצה 2 ק"מ עממי - סבטה סחרוב 1973 נקבה רקפת
1175 ריצה 2 ק"מ עממי - דנה עגור 1973 נקבה רקפת
1176 ריצה 2 ק"מ עממי - שגיא עגור 1973 זכר רקפת
1177 ריצה 2 ק"מ עממי - אורית עוז 1962 נקבה רקפת
1178 ריצה 2 ק"מ עממי - עדי ענב 1982 נקבה רקפת
1179 ריצה 2 ק"מ עממי - מאיה ענבה 1975 נקבה רקפת
1180 ריצה 2 ק"מ עממי - אלינה פושקרד 1984 נקבה רקפת
1181 ריצה 2 ק"מ עממי - עמיר פלד 1964 זכר רקפת
1182 ריצה 2 ק"מ עממי - מירי פרידמן 1967 זכר רקפת
1183 ריצה 2 ק"מ עממי - יהב צבי 1976 זכר רקפת
1184 ריצה 2 ק"מ עממי - גלית צבי 1979 נקבה רקפת
1185 ריצה 2 ק"מ עממי - עופר קובו 1984 זכר רקפת
1186 ריצה 2 ק"מ עממי - רוזי קורן 1988 זכר רקפת
1187 ריצה 2 ק"מ עממי - יעלה קרטגינר 1961 נקבה רקפת
1188 ריצה 2 ק"מ עממי - אייל קרן 1969 זכר רקפת
1189 ריצה 2 ק"מ עממי - חיה קרן 1971 נקבה רקפת
1190 קיר טיפוס נשים - אביעד מן 1993 זכר אשחר
1191 משיכת חבל - ינאי בצלאל 1978 זכר קורנית
1192 קיר טיפוס גברים - אביעד מן 1993 זכר אשחר
1193 משיכת חבל - עודד זיידמן 1979 זכר קורנית
1194 ריצה 10 ק"מ - מיכל ברקוביץ 1965 נקבה יובלים
1195 ריצה 2 ק"מ עממי - ברונו קרן 1969 זכר רקפת
1196 ריצה 2 ק"מ עממי - מריאנה קרן 1971 נקבה רקפת
1197 ריצה 2 ק"מ עממי - עינב רוזנברג 1981 נקבה רקפת
1198 ריצה 2 ק"מ עממי - עומר רוזנברג 1981 זכר רקפת
1199 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל רכס 1972 נקבה רקפת
1200 ריצה 2 ק"מ עממי - אסא רן 1969 זכר רקפת
1201 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבל רן שפיר 1971 נקבה רקפת
1202 ריצה 2 ק"מ עממי - איתי שגיא 1975 זכר רקפת
1203 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאת שגיא 1977 נקבה רקפת
1204 ריצה 2 ק"מ עממי - רבקה שוהם 1950 נקבה רקפת
1205 ריצה 2 ק"מ עממי - דניאל שוטינג 1952 זכר רקפת
1206 ריצה 2 ק"מ עממי - אבירן שחם 1970 זכר רקפת
1207 שחייה 50 מטר חתירה - סוזן נאמן 1957 נקבה אשחר
1208 שחייה 50 מטר חתירה - ריקי מן 1953 נקבה אשחר
1209 ריצה 2 ק"מ עממי - ערן שחר 1976 זכר רקפת
1210 ריצה 2 ק"מ עממי - ארז שטיינר 1975 זכר רקפת
1211 ריצה 2 ק"מ עממי - אילת שטיינר 1977 נקבה רקפת
1212 ריצה 2 ק"מ עממי - דני שיאון 1952 זכר רקפת
1213 ריצה 2 ק"מ עממי - ריקי שכטר 1969 נקבה רקפת
1214 ריצה 2 ק"מ עממי - אופיר שכטר 1967 זכר רקפת
1215 ריצה 2 ק"מ עממי - עליזה שליסל 1962 נקבה רקפת
1216 ריצה 2 ק"מ עממי - ריבקה שמואל 1964 נקבה רקפת
1217 ריצה 2 ק"מ עממי - רונית שפייזר 1966 נקבה רקפת
1218 ריצה 2 ק"מ עממי - הדס טל 1960 נקבה רקפת
1219 ריצה 2 ק"מ עממי - חיים גורין 1960 זכר רקפת
1220 ריצה 10 ק"מ - יאיר אביגדור 1963 זכר יובלים
1221 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאור נצר 1980 זכר רקפת
1222 ריצה 2 ק"מ עממי - סיוון נצר 1982 נקבה רקפת
1223 ריצה 2 ק"מ עממי - לימור זילברברג 1972 נקבה רקפת
1224 ריצה 2 ק"מ עממי - אביטל זורדה 1969 זכר רקפת
1225 ריצה 2 ק"מ עממי - אמה זוהר 1982 נקבה רקפת
1226 ריצה 2 ק"מ עממי - גלי ויסבלאום 1983 נקבה רקפת
1227 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאור ויסבלאום 1976 זכר רקפת
1228 ריצה 2 ק"מ עממי - אריאל וינשטיין 1974 זכר רקפת
1229 ריצה 2 ק"מ עממי - תומר הרץ 1963 זכר רקפת
1230 ריצה 2 ק"מ עממי - אפרת הדרי 1975 נקבה רקפת
1231 ריצה 2 ק"מ עממי - אלינור דניאל 1977 נקבה רקפת
1232 ריצה 2 ק"מ עממי - כפיר דניאל 1977 זכר רקפת
1233 ריצה 2 ק"מ עממי - קובי דושי 1972 זכר רקפת
1234 ריצה 2 ק"מ עממי - הדס דושי 1972 נקבה רקפת
1235 ריצה 10 ק"מ - ענת דגן 1965 נקבה הר חלוץ
1236 ריצה 10 ק"מ - חנוך בר-אור 1969 זכר הר חלוץ
1237 ריצה 2 ק"מ עממי - אביב גתי 1979 זכר רקפת
1238 ריצה 2 ק"מ עממי - גל גתי 1980 נקבה רקפת
1239 ריצה 2 ק"מ עממי - אנה גלייזר 1982 נקבה רקפת
1240 ריצה 2 ק"מ עממי - אולגה גלאוברמן 1979 נקבה רקפת
1241 ריצה 2 ק"מ עממי - אולג גלאוברמן 1979 זכר רקפת
1242 ריצה 2 ק"מ עממי - אולגה (האמא) גלאוברמן (האמא) 1958 זכר רקפת
1243 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל גילינסקי 1963 נקבה רקפת
1244 ריצה 2 ק"מ עממי - איריס ברקאי 1962 נקבה רקפת
1245 ריצה 2 ק"מ עממי - רותי ברידג'ר 1958 נקבה רקפת
1246 ריצה 2 ק"מ עממי - אורי ברטן 1981 זכר רקפת
1247 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאת ברטן 1985 נקבה רקפת
1248 ריצה 2 ק"מ עממי - טל ברטלר 1964 נקבה רקפת
1249 ריצה 2 ק"מ עממי - גדי בר עוז 1960 זכר רקפת
1250 ריצה 2 ק"מ עממי - אילנית בסנו 1972 נקבה רקפת
1251 ריצה 2 ק"מ עממי - עידו בן דע 1974 נקבה רקפת
1252 ריצה 2 ק"מ עממי - שני בן גיגי 1978 נקבה רקפת
1253 ריצה 2 ק"מ עממי - ברק בן גיג 1978 זכר רקפת
1254 ריצה 2 ק"מ עממי - אילן בלוך 1961 זכר רקפת
1255 ריצה 2 ק"מ עממי - שני בלוך 1972 זכר רקפת
1256 ריצה 2 ק"מ עממי - תומר בירנבאך 1974 זכר רקפת
1257 ריצה 2 ק"מ עממי - פנינה אשכנזי 1978 נקבה רקפת
1258 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבל אריאל 1976 נקבה רקפת
1259 ריצה 2 ק"מ עממי - רינה אפרטין 1982 נקבה רקפת
1260 ריצה 2 ק"מ עממי - קרן אמיתי 1975 נקבה רקפת
1261 ריצה 2 ק"מ עממי - רעות אלוש 1986 נקבה רקפת
1262 ריצה 2 ק"מ עממי - עידן אלבויים 1987 זכר רקפת
1263 ריצה 2 ק"מ עממי - רז אימבר 1971 זכר רקפת
1264 ריצה 2 ק"מ עממי - דני איישן 1966 זכר רקפת
1265 ריצה 2 ק"מ עממי - שקד איישן 1998 נקבה רקפת
1266 ריצה 2 ק"מ עממי - דגנית איישן 1966 נקבה רקפת
1267 ריצה 2 ק"מ עממי - יונה איזנברגר 1979 נקבה רקפת
1268 ריצה 2 ק"מ עממי - ויקי אורן 1981 נקבה רקפת
1269 ריצה 2 ק"מ עממי - עידן אורן 1981 זכר רקפת
1270 ריצה 2 ק"מ עממי - מזל אורון 1952 נקבה רקפת
1271 ריצה 2 ק"מ עממי - מירי אופנר 1956 נקבה רקפת
1272 ריצה 2 ק"מ עממי - ליעד אדרי 1980 נקבה רקפת
1273 ריצה 2 ק"מ עממי - אבי אדרי 1979 זכר רקפת
1274 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל אגרוטק 1965 נקבה רקפת
1275 ריצה 2 ק"מ עממי - גיא אבני 1973 זכר רקפת
1276 ריצה 2 ק"מ עממי - קרן אבידן 1972 נקבה רקפת
1277 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבל אבידן 1978 נקבה רקפת
1278 ריצה 2 ק"מ עממי - גלעד אבידן 1977 זכר רקפת
1279 ריצה 2 ק"מ עממי - ענת קורנבליט 1984 נקבה רקפת
1280 ריצה 2 ק"מ עממי - הלה בירנבאך 1977 נקבה רקפת
1281 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל אלבוים 1987 נקבה רקפת
1282 ריצה 10 ק"מ - תמיר סואעד 1996 זכר סלמה
1283 ריצה 10 ק"מ - נביל סואעד 1977 זכר סלמה
1284 ריצה 10 ק"מ - איהם סואעד 1998 זכר סלמה
1285 ריצה 10 ק"מ - אדם סואעד 1997 זכר סלמה
1286 ריצה 5 ק"מ - אמאל סואעד 1996 נקבה סלמה
1287 ריצה 5 ק"מ - אייל סואעד 1996 זכר סלמה
1288 ריצה 5 ק"מ - נסרי סואעד 1976 זכר סלמה
1289 ריצה 5 ק"מ - אחלאס סואעד 1981 נקבה סלמה
1290 פטאנק - עמוס קרטגינר 1953 זכר רקפת
1291 ריצה 2 ק"מ עממי - סנאא סואעד 1978 נקבה סלמה
1292 ריצה 2 ק"מ עממי - קאסם סואעד 1975 זכר סלמה
1293 ריצה 2 ק"מ עממי - הדיה סואעד 1982 נקבה סלמה
1294 ריצה 2 ק"מ עממי - סאלח סואעד 1973 זכר סלמה
1295 ריצה 2 ק"מ עממי - נסרי סואעד 1976 זכר סלמה
1296 ריצה 2 ק"מ עממי - אחלאס סואעד 1981 נקבה סלמה
1297 ריצה 2 ק"מ עממי - מוניר סואעד 1963 זכר סלמה
1298 ריצה 2 ק"מ עממי - סלוא סואעד 1973 נקבה סלמה
1299 ריצה 2 ק"מ עממי - עאדל סואעד 1975 זכר סלמה
1300 ריצה 2 ק"מ עממי - מייס סואעד 1996 נקבה סלמה
1301 ריצה 2 ק"מ עממי - עמראן סואעד 1998 זכר סלמה
1302 ריצה 2 ק"מ עממי - היאם סואעד 1977 נקבה סלמה
1303 ריצה 2 ק"מ עממי - רנדה סואעד 1984 נקבה סלמה
1304 ריצה 2 ק"מ עממי - סמיר סואעד 1978 זכר סלמה
1305 ריצה 2 ק"מ עממי - סוהיר סואעד 1983 נקבה סלמה
1306 ריצה 2 ק"מ עממי - אסנת מגן 1977 נקבה יובלים
1307 ריצה 2 ק"מ עממי - אורי עינב 1975 זכר יובלים
1308 סטריטבול גברים 3X3 12 אמרי עוז 1979 זכר קורנית
1309 סטריטבול גברים 3X3 12 רן קורן 1982 זכר קורנית
1310 סטריטבול גברים 3X3 12 חגי עוז 1982 זכר קורנית
1311 ריצה 2 ק"מ עממי - רינה ברקן 1951 נקבה רקפת
1312 ריצה 2 ק"מ עממי - משה ברקן 1950 זכר רקפת
1313 פטאנק - אסתר כץ 1946 נקבה קורנית
1314 שחייה 50 מטר חתירה - גלעד נורמן 1969 זכר יובלים
1315 שחייה 50 מטר חתירה - אוהד לוי 1974 זכר יובלים
1316 ריצה 2 ק"מ עממי - הילה רוזן 1973 נקבה יובלים
1317 ריצה 2 ק"מ עממי - עינת לוי 1978 נקבה יובלים
1318 ריצה 2 ק"מ עממי - ענת עוז 1981 נקבה יובלים
1319 ריצה 2 ק"מ עממי - פנינה חן 1977 נקבה יובלים
1320 ריצה 2 ק"מ עממי - אוהד לוי 1976 זכר יובלים
1321 ריצה 2 ק"מ עממי - תומר עוז 1978 זכר יובלים
1322 ריצה 2 ק"מ עממי - צחי שחר 1973 זכר יובלים
1323 כדורשת - אודיה לסקה 1997 נקבה עצמון-שגב
1324 שחייה חזה 50 מטר - אוהד לוי 1974 זכר יובלים
1325 ריצה 2 ק"מ עממי - הילה גרינברג 1981 נקבה יובלים
1326 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאב גרינברג 1981 זכר יובלים
1327 ריצה 10 ק"מ - יעל רקפת 1965 נקבה רקפת
1328 ריצה 2 ק"מ עממי - ליה ויינפלד 2008 נקבה 0
1329 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל אגרודק 1965 נקבה 0
1330 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל אגרודק 1965 נקבה רקפת
1331 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל אגרודק 1965 נקבה רקפת
1332 ריצה 2 ק"מ עממי - ליה ויינפלד 2008 נקבה רקפת
1333 ריצה 2 ק"מ עממי - ליה ויינפלד 2008 נקבה רקפת
1334 ריצה 2 ק"מ עממי - ליה ויינפלד 2008 נקבה רקפת
1335 ריצה 10 ק"מ - יעל אגרודק 1965 נקבה רקפת
1336 טניס שדה יחידים - בני אמויאל 1960 זכר לוטם
1337 ריצה 2 ק"מ עממי - אורן ליאב 1967 זכר יובלים
1338 ריצה 2 ק"מ עממי - אליאור ליאב 1971 נקבה יובלים
1339 ריצה 5 ק"מ - שי רוזן 1973 זכר אשחר
1340 ריצה 2 ק"מ עממי - שי רוזן 1973 זכר אשחר
1341 אופני הרים - יואב רודן 1971 זכר לבון
1342 אופני הרים - דרור אדלר 1972 זכר לבון
1343 אופני הרים - איתי יגר 1974 זכר לבון
1344 קיר טיפוס גברים - שחר כהן 1991 זכר לבון
1345 קיר טיפוס גברים - פבל אסטרין 1974 זכר לבון
1346 ריצה 5 ק"מ - פבל אסטרין 1974 זכר לבון
1347 ריצה 5 ק"מ - נועם יוסף 1972 זכר לבון
1348 ריצה 5 ק"מ - רוני שובל 1972 זכר לבון
1349 ריצה 5 ק"מ - חגית הסל 1971 נקבה לבון
1350 ריצה 5 ק"מ - שי שולומון 1977 זכר לבון
1351 ריצה 5 ק"מ - רביד שיינברג 1978 נקבה לבון
1352 ריצה 5 ק"מ - יוסי אלעופר 1967 זכר לבון
1353 ריצה 5 ק"מ - קובי צדף 1980 זכר לבון
1354 ריצה 5 ק"מ - לירון שולומון 1978 נקבה לבון
1355 ריצה 5 ק"מ - הילה סבה 1982 נקבה לבון
1356 ריצה 5 ק"מ - אורן שילר 1973 זכר לבון
1357 סטריטבול גברים 3X3 13 מולי כהן 1980 זכר אשחר
1358 סטריטבול גברים 3X3 13 רם צ'ופרה 1976 זכר אשחר
1359 סטריטבול גברים 3X3 14 דודי בכר 1965 זכר אשחר
1360 סטריטבול גברים 3X3 14 דודי שבי 1965 זכר אשחר
1361 פטאנק - חיים הלפרט 1962 זכר אשחר
1362 פטאנק - דיידיד בר-דב 1949 זכר אשחר
1363 פטאנק - יוסי רייזנר 1957 זכר אשחר
1364 פטאנק - ווין גורדון 1951 זכר אשחר
1365 פטאנק - גבי הנסון 1967 זכר אשחר
1366 ריצה 2 ק"מ עממי - עדנה מעייני 1948 נקבה יובלים
1367 ריצה 2 ק"מ עממי - שלמה מעייני 1947 זכר יובלים
1368 ריצה 5 ק"מ - בני וייצמן 68 זכר 0
1369 שחייה 50 מטר חתירה - ריבה אסטרין 76 זכר 0
1370 שחייה חזה 50 מטר - תמיר גרודק 56 זכר 0
1371 שחייה חזה 50 מטר - עדי רודן 72 נקבה 0
1372 ריצה 5 ק"מ - עדי רודן 72 נקבה 0
1373 ריצה 5 ק"מ - קרן אגסי 1972 נקבה 0
1374 משיכת חבל - מאיר שגיא 1971 זכר 0
1375 פטאנק - אדווה נמרוד 1956 נקבה גילון
1376 פטאנק - אהרון אזרחי 1942 זכר גילון
1377 פטאנק - אברהם צבר 1948 זכר גילון
1378 קיר טיפוס גברים - עידו עובדיה 1974 זכר גילון
1379 קיר טיפוס גברים - אלנתן פרננדס 1974 זכר גילון
1380 טניס שולחן נשים - בתיה זיסו 1969 נקבה גילון
1381 סטריטבול נשים 2X2 6 אלה הרלב 1970 נקבה גילון
1382 סטריטבול נשים 2X2 6 אורלי גלעד 1978 נקבה גילון
1383 סטריטבול נשים 2X2 6 אתי עובדיה 1960 נקבה גילון
1384 אופני הרים - ולדימיר ליפץ 1977 זכר גילון
1385 אופני הרים - אלנתן פרננדס 1974 זכר גילון
1386 ריצה 2 ק"מ עממי - נביל סואעד 1977 זכר סלמה
1387 ריצה 2 ק"מ עממי - אמאל סואעד 1978 נקבה סלמה
1388 ריצה 2 ק"מ עממי - רואן סואעד 1996 נקבה סלמה
1389 ריצה 2 ק"מ עממי - ולאא סואעד 1993 נקבה סלמה
1390 ריצה 2 ק"מ עממי - סוהיר סואעד 1983 נקבה סלמה
1391 ריצה 2 ק"מ עממי - סמאח סואעד 1996 נקבה סלמה
1392 ריצה 2 ק"מ עממי - פאדי סואעד 1978 זכר סלמה
1393 ריצה 2 ק"מ עממי - ביאן סואעד 1998 נקבה סלמה
1394 ריצה 5 ק"מ - אורלי גלעד 1978 נקבה גילון
1395 ריצה 5 ק"מ - שמעון אלפסי 1963 זכר גילון
1396 ריצה 5 ק"מ - ציצקה אלפסי 1961 נקבה גילון
1397 ריצה 5 ק"מ - ניצה מאירי 1962 נקבה גילון
1398 ריצה 5 ק"מ - אהרון פרסמן 1965 זכר גילון
1399 טניס שדה יחידים - חן בלכר 1997 נקבה גילון
1400 ריצה 10 ק"מ - יניב גלעד 1976 זכר גילון
1401 ריצה 10 ק"מ - דניאל מלאך 1978 זכר גילון
1402 ריצה 10 ק"מ - איל ניצני 1977 זכר גילון
1403 ריצה 10 ק"מ - ילנה ורשינסקי 1974 נקבה גילון
1404 ריצה 5 ק"מ - רוית ורימי מלניק 1971 נקבה עצמון-שגב
1405 ריצה 2 ק"מ עממי - איל ביטון 1977 זכר גילון
1406 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבל ביטון 1979 נקבה גילון
1407 ריצה 2 ק"מ עממי - הדר לוי 1969 נקבה גילון
1408 ריצה 2 ק"מ עממי - שי לוי 1969 זכר גילון
1409 ריצה 2 ק"מ עממי - עידו עובדיה 1974 זכר גילון
1410 ריצה 2 ק"מ עממי - אילן זיסו 1969 זכר גילון
1411 ריצה 2 ק"מ עממי - טלי קוניג 1967 נקבה גילון
1412 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכל אהרון 1975 נקבה גילון
1413 ריצה 2 ק"מ עממי - איל אהרון 1974 נקבה גילון
1414 ריצה 2 ק"מ עממי - עופרי שני 1995 נקבה גילון
1415 ריצה 2 ק"מ עממי - אפרת פרננדס 1976 נקבה גילון
1416 ריצה 2 ק"מ עממי - זיוה בואדר 1956 נקבה גילון
1417 ריצה 2 ק"מ עממי - איריס רטנר 1961 נקבה גילון
1418 ריצה 2 ק"מ עממי - מעין נוה 1977 נקבה גילון
1419 ריצה 2 ק"מ עממי - רועי נוה 1976 זכר גילון
1420 ריצה 2 ק"מ עממי - מירב סולומון 1974 נקבה גילון
1421 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאת שוורצון 1968 נקבה גילון
1422 ריצה 2 ק"מ עממי - הדס דגן 1976 נקבה גילון
1423 ריצה 2 ק"מ עממי - יובל דגן 1974 זכר גילון
1424 ריצה 2 ק"מ עממי - לאוניד גלוחובסקי 1976 זכר גילון
1425 ריצה 2 ק"מ עממי - מרינה גלוחובסקי 1979 נקבה גילון
1426 אופני הרים - אביב גתי 1979 זכר רקפת
1427 אופני הרים - מוטי דרימר 1958 זכר רקפת
1428 שחייה 50 מטר חתירה - אסף אברמי 1973 זכר גילון
1429 שחייה 50 מטר חתירה - אורלי גלעד 1978 נקבה גילון
1430 שחייה 50 מטר חתירה - יאיר טנא 1967 זכר גילון
1431 שחייה 50 מטר חתירה - ציצקה אלפסי 1961 נקבה גילון
1432 שחייה 50 מטר חתירה - ניצה מאירי 1962 נקבה גילון
1433 שחייה חזה 50 מטר - ציצקה אלפסי 1961 נקבה גילון
1434 שחייה חזה 50 מטר - ניצה מאירי 1962 נקבה גילון
1435 שחייה גב 50 מטר - קרן אברהמי 1970 נקבה גילון
1436 שחייה 100 מטר חתירה - איל ניצני 1977 זכר גילון
1437 טניס שדה זוגות 10 רמי דואק 1962 זכר יובלים
1438 טניס שדה זוגות 10 עדי מלל 1995 זכר יובלים
1439 ריצה 2 ק"מ עממי - נורית אפל 1956 נקבה לבון
1440 ריצה 2 ק"מ עממי - רונן אדיקה 1972 זכר לבון
1441 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבל אדיקה 1972 זכר לבון
1442 ריצה 2 ק"מ עממי - גילי יגר 1974 נקבה לבון
1443 משיכת חבל - אפי קרמר 19 זכר לבון
1444 משיכת חבל - יהודה אופנהים 58 זכר לבון
1445 משיכת חבל - מאיר שגיא 1971 זכר לבון
1446 ריצה 5 ק"מ - תהילה וולף-שפר 1964 נקבה קורנית
1447 ריצה 10 ק"מ - אלון שפר 1963 זכר קורנית
1448 אופני הרים - אלון שפר 1963 זכר קורנית
1449 אופני הרים - תהילה וולף-שפר 1964 נקבה קורנית
1450 פטאנק - עקיבא דהאן 1949 זכר לבון
1451 פטאנק - שמוליק מרלי 1949 זכר לבון
1452 פטאנק - אבנר ברטל 1942 זכר לבון
1453 פטאנק - יוסף מנשה 1941 זכר לבון
1454 פטאנק - אסף דוד 1946 זכר לבון
1455 ריצה 5 ק"מ - ניר ששון 1971 זכר לבון
1456 ריצה 5 ק"מ - מיקי וואבר 1974 זכר לבון
1457 אופני הרים - זוהר פרוביזור 1974 זכר לבון
1458 משיכת חבל - זוהר פרוביזור 1971 זכר לבון
1459 ריצה 10 ק"מ - אבישי קאופמן 1965 זכר עצמון-שגב
1460 ריצה 10 ק"מ - תמיר יגאל 1968 זכר אשחר
1461 אופני הרים - תמיר יגאל 1968 זכר אשחר
1462 ריצה 5 ק"מ - אורן ג'וליאן 1971 זכר לבון
1463 ריצה 10 ק"מ - הדס בלבס 1963 נקבה מנוף
1464 שחייה 100 מטר חתירה - ריבה אסטרין 1972 נקבה לבון
1465 ריצה 5 ק"מ - שלומי בילו 1972 זכר לבון
1466 ריצה 5 ק"מ - גפן סוסקין 1998 נקבה מנוף
1467 ריצה 2 ק"מ עממי - שלום ליאב 1959 זכר קורנית
1468 קיר טיפוס גברים - דן מגזיניק 1982 זכר רקפת
1469 קיר טיפוס גברים - דני ברידג'ר 1988 זכר רקפת
1470 קיר טיפוס גברים - תום כהן 1984 זכר רקפת
1471 קיר טיפוס גברים - יונתן אסטרחאן 1997 זכר רקפת
1472 קיר טיפוס נשים - ויקי ולין אורן 1981 זכר רקפת
1473 קיר טיפוס נשים - אביה יקשין 1981 זכר רקפת
1474 קיר טיפוס נשים - נטשה ברנזבורג 1983 זכר רקפת
1475 אופני הרים - תומר רוזנפלד 1970 זכר עצמון-שגב
1476 אופני הרים - דרור ישראל 1970 זכר עצמון-שגב
1477 פטאנק - שרית בן ציוני 1972 נקבה יובלים
1478 פטאנק - משה גוזלן 1950 זכר יובלים
1479 פטאנק - דוד ויינשטיין 1947 זכר יובלים
1480 פטאנק - ז'רר לוי 1941 זכר יובלים
1481 פטאנק - אמוץ דודסון 1971 זכר יובלים
1482 פטאנק - קובי בלוזר 1945 זכר יובלים
1483 פטאנק - יוסי פרידמן 1935 זכר יובלים
1484 פטאנק - ערן צירינג 1969 זכר יובלים
1485 פטאנק - ישראל ישורון 1945 זכר יובלים
1486 קיר טיפוס גברים - אלירן יקשין 1982 זכר רקפת
1487 שחייה 100 מטר חתירה - רוני שובל 1971 זכר לבון
1488 משיכת חבל - כהן אלון 1963 זכר לבון
1489 משיכת חבל - ראובן אזולאי 1974 זכר לבון
1490 ריצה 10 ק"מ - אבי אפל 1954 זכר לבון
1491 טניס שדה יחידים - מירב מזמר 1964 נקבה שכניה
1492 ריצה 10 ק"מ - עמינדב קושניר 1971 זכר קורנית
1493 טניס שדה זוגות 11 קובי לולקו 1961 זכר אשחר
1494 טניס שדה זוגות 11 מעין פיש 1984 זכר אשחר
1495 ריצה 5 ק"מ - רן ויסמן 1965 זכר עצמון-שגב
1496 ריצה 2 ק"מ עממי - רן ויסמן 1965 זכר עצמון-שגב
1497 שחייה 100 מטר חתירה - ריקי מן 1953 נקבה אשחר
1498 ריצה 5 ק"מ - שרית ויסמן 1965 נקבה עצמון-שגב
1499 ריצה 2 ק"מ עממי - מיה סטרין 1974 נקבה רקפת
1500 ריצה 2 ק"מ עממי - אירית כהן 1968 נקבה רקפת
1501 ריצה 2 ק"מ עממי - מעין פלד 1975 נקבה עצמון-שגב
1502 ריצה 2 ק"מ עממי - מעין פלד 1975 נקבה עצמון-שגב
1503 ריצה 2 ק"מ עממי - מעין פלד 1975 נקבה עצמון-שגב
1504 ריצה 2 ק"מ עממי - מעין פלד 1975 נקבה עצמון-שגב
1505 ריצה 2 ק"מ עממי - גלית קאופמן 1971 נקבה עצמון-שגב
1506 ריצה 10 ק"מ - דבי ארנין 1963 נקבה עצמון-שגב
1507 ריצה 2 ק"מ עממי - שאול קודר 1959 זכר עצמון-שגב
1508 ריצה 2 ק"מ עממי - נעמי קודר 1959 נקבה עצמון-שגב
1509 ריצה 5 ק"מ - עומר חרותי 1982 זכר עצמון-שגב
1510 ריצה 2 ק"מ עממי - עומר חרותי 1982 זכר עצמון-שגב
1511 שחייה 100 מטר חתירה - עומר חרותי 1982 זכר עצמון-שגב
1512 שחייה גב 50 מטר - עומר חרותי 1982 זכר עצמון-שגב
1513 שחייה חזה 50 מטר - אמרי עוז 1979 זכר קורנית
1514 שחייה גב 50 מטר - אמרי עוז 1979 זכר קורנית
1515 שחייה 100 מטר מעורב חופשי - אמרי עוז 1979 זכר קורנית
1516 שחייה 100 מטר חתירה - אשד בן אליעזר 1998 זכר עצמון-שגב
1517 שחייה 50 מטר חתירה - אשד בן אליעזר 1998 זכר עצמון-שגב
1518 משיכת חבל - אשד בן אליעזר 1998 זכר עצמון-שגב
1519 ריצה 5 ק"מ - אשד בן אליעזר 1998 זכר עצמון-שגב
1520 ריצה 2 ק"מ עממי - גיא קרן 1997 זכר רקפת
1521 ריצה 2 ק"מ עממי - שיר קרן 2002 נקבה רקפת
1522 ריצה 2 ק"מ עממי - ליאור קרן 1967 זכר רקפת
1523 ריצה 2 ק"מ עממי - שרה קרן 1967 נקבה רקפת
1524 ריצה 10 ק"מ - ערן חורש 1972 זכר אשחר
1525 ריצה 2 ק"מ עממי - אילנה ירושלמי 1967 נקבה אשחר
1526 ריצה 2 ק"מ עממי - אילנה ירושלמי 1967 נקבה אשחר
1527 ריצה 2 ק"מ עממי - אילנה ירושלמי 1967 נקבה אשחר
1528 ריצה 2 ק"מ עממי - גידי אהרוני 1950 זכר עצמון-שגב
1529 ריצה 2 ק"מ עממי - גדי מגריל 1985 זכר עצמון-שגב
1530 ריצה 2 ק"מ עממי - נעם מגריל 1985 נקבה עצמון-שגב
1531 ריצה 2 ק"מ עממי - שרית גורין 1970 נקבה רקפת
1532 אופני הרים - אלירן יקשין 1982 זכר רקפת
1533 ריצה 10 ק"מ - יעל באן כהן 1969 נקבה הר חלוץ
1534 ריצה 2 ק"מ עממי - שלומית בלו 1980 נקבה עצמון-שגב
1535 ריצה 2 ק"מ עממי - רון בלו 1980 זכר עצמון-שגב
1536 ריצה 2 ק"מ עממי - תומר בלו 2010 זכר עצמון-שגב
1537 סטריטבול נשים 2X2 7 תמר גלאור 1975 נקבה אשחר
1538 סטריטבול נשים 2X2 7 יערה צור 1987 נקבה אשחר
1539 סטריטבול נשים 2X2 7 אודיה מלצר 1979 נקבה אשחר
1540 ריצה 10 ק"מ - ישי לידה 1970 זכר 0
1541 ריצה 10 ק"מ - ברוך לוי 1977 זכר אשחר
1542 ריצה 10 ק"מ - עינב בו אריה 1978 נקבה עצמון-שגב
1543 ריצה 2 ק"מ עממי - נתי שמר 1974 זכר אשחר
1544 שחייה 100 מטר חתירה - רועי בן אריה 1978 זכר עצמון-שגב
1545 משיכת חבל - סניה מליקין 1980 זכר אשחר
1546 משיכת חבל - רונן פינצ'וק 1964 זכר אשחר
1547 ריצה 2 ק"מ עממי - ניר שנק 1960 זכר עצמון-שגב
1548 ריצה 10 ק"מ - אורן עופר 1976 זכר מצפה אביב
1549 שחייה 4X50 מיקס 4 נועם אלון 1974 זכר אשחר
1550 שחייה 4X50 מיקס 4 איתמר פלדמן 1978 זכר אשחר
1551 שחייה 4X50 מיקס 4 איימי שפירא 1974 נקבה אשחר
1552 ריצה 5 ק"מ - איתמר גליל 1974 זכר גילון
1553 ריצה 5 ק"מ - דפנה פטררו 1967 נקבה גילון
1554 ריצה 5 ק"מ - נעה יצחק 1971 נקבה גילון
1555 ריצה 5 ק"מ - עדי הירש 1996 נקבה גילון
1556 ריצה 10 ק"מ - יניב גלעד 1976 זכר גילון
1557 ריצה 10 ק"מ - ציפי גליל 1974 נקבה גילון
1558 ריצה 10 ק"מ - אילן סולומון 1974 זכר גילון
1559 ריצה 10 ק"מ - אהוד הירש 1962 זכר גילון
1560 ריצה 2 ק"מ עממי - רונן גלשטיין 1970 זכר גילון
1561 ריצה 5 ק"מ - שחר פטררו 1996 זכר גילון
1562 ריצה 5 ק"מ - דור ברקוביץ 1996 זכר גילון
1563 ריצה 5 ק"מ - עדינה שבי 1975 נקבה אשחר
1564 ריצה 10 ק"מ - רוי בירון 1974 זכר גילון
1565 שחייה חזה 50 מטר - יוסי סגל 1976 זכר יובלים
1566 קיר טיפוס גברים - מורן פישמן 1981 זכר יובלים
1567 ריצה 2 ק"מ עממי - יקי עוז 1951 זכר יובלים
1568 ריצה 2 ק"מ עממי - ברק איזנברג 1981 זכר רקפת
1569 ריצה 2 ק"מ עממי - טל איזנברג 1981 נקבה רקפת
1570 ריצה 2 ק"מ עממי - חגית אקרמן 1962 נקבה רקפת
1571 ריצה 2 ק"מ עממי - גלית שחם 1964 נקבה רקפת
1572 ריצה 2 ק"מ עממי - נועה אמיר 1978 נקבה רקפת
1573 ריצה 2 ק"מ עממי - עילם אמיר 1975 זכר רקפת
1574 ריצה 2 ק"מ עממי - ברק איזנברג 1981 זכר רקפת
1575 ריצה 2 ק"מ עממי - טל איזנברג 1981 נקבה רקפת
1576 ריצה 2 ק"מ עממי - חגית אקרמן 1962 נקבה רקפת
1577 ריצה 2 ק"מ עממי - גלית שחם 1964 נקבה רקפת
1578 ריצה 2 ק"מ עממי - נועה אמיר 1978 נקבה רקפת
1579 ריצה 2 ק"מ עממי - עילם אמיר 1975 זכר רקפת
1580 ריצה 2 ק"מ עממי - ברק איזנברג 1981 זכר רקפת
1581 ריצה 2 ק"מ עממי - טל איזנברג 1981 נקבה רקפת
1582 ריצה 2 ק"מ עממי - חגית אקרמן 1962 נקבה רקפת
1583 ריצה 2 ק"מ עממי - גלית שחם 1964 נקבה רקפת
1584 ריצה 2 ק"מ עממי - נועה אמיר 1978 נקבה רקפת
1585 ריצה 2 ק"מ עממי - עילם אמיר 1975 זכר רקפת
1586 אופני הרים - אורי וולף 1992 זכר קורנית
1587 אופני הרים - אלמוג בנימין 1966 זכר יובלים
1588 אופני הרים - דני גבע 1948 זכר יובלים
1589 אופני הרים - אלון גזית 1975 זכר יובלים
1590 אופני הרים - יבגני גורביץ' 1976 זכר יובלים
1591 אופני הרים - מאיר וגנר 1969 זכר יובלים
1592 אופני הרים - גיורא ישראלית 1963 זכר יובלים
1593 אופני הרים - לב לייקין 1977 זכר יובלים
1594 אופני הרים - מרק מצביץ 1970 זכר יובלים
1595 ריצה 2 ק"מ עממי - יעל צ׳ופרה 1976 נקבה אשחר
1596 אופני הרים - דקר נאווי 1968 זכר יובלים
1597 אופני הרים - אשר נוצני 1943 זכר יובלים
1598 אופני הרים - יקי עוז 1951 זכר יובלים
1599 אופני הרים - שאול פולנסקי 1958 זכר יובלים
1600 אופני הרים - אלכס ציפרפל 1970 זכר יובלים
1601 אופני הרים - אוריה קורץ 1992 זכר יובלים
1602 אופני הרים - צחי שחר 1973 זכר יובלים
1603 אופני הרים - איתמר קורץ 1978 זכר יובלים
1604 אופני הרים - יניר גת 1970 זכר יובלים
1605 אופני הרים - שיר אלוני 1967 זכר יובלים
1606 אופני הרים - אילן סבג 1972 זכר יובלים
1607 אופני הרים - אורי בנימיני 1953 זכר יובלים
1608 אופני הרים - ליאור בן יוסף 1974 זכר יובלים
1609 אופני הרים - אבנר אברהם 1964 זכר יובלים
1610 אופני הרים - בנימין עוזיאל 1967 זכר יובלים
1611 אופני הרים - יובל רגולר 1970 זכר יובלים
1612 אופני הרים - עידית קמרט 1973 נקבה יובלים
1613 משיכת חבל - יובל אלוף 1977 זכר יובלים
1614 משיכת חבל - אוריה קורץ 1995 זכר יובלים
1615 משיכת חבל - אורי עינב 1976 זכר יובלים
1616 משיכת חבל - שרון דותן 1967 זכר יובלים
1617 משיכת חבל - איתמר דואק 1995 זכר יובלים
1618 משיכת חבל - נועם חסיד 1982 זכר יובלים
1619 משיכת חבל - יניר גת 1970 זכר יובלים
1620 משיכת חבל - אריאל אסידו 1970 זכר יובלים
1621 משיכת חבל - טל עמית 1965 זכר יובלים
1622 משיכת חבל - ארז רובין 1971 זכר יובלים
1623 אופני הרים - יואב שדה 1965 זכר יובלים
1624 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכאל ברודינסקי 1950 זכר אשחר
1625 ריצה 2 ק"מ עממי - נדיה ברודינסקי 1962 נקבה אשחר
1626 קיר טיפוס נשים - חני סבירסקי 1980 נקבה יובלים
1627 אופני הרים - רוני שטייר 1957 זכר שכניה
1628 אופני הרים - אמיר קליסמן 1948 זכר יובלים
1629 שחייה חזה 50 מטר - נדיה ברודינסקי 1962 נקבה אשחר
1630 ריצה 5 ק"מ - גור רוזן 1976 זכר יובלים
1631 טניס שולחן נשים - שני בן דוד 1988 נקבה יובלים
1632 ריצה 2 ק"מ עממי - יזהר סלוצקי 1960 זכר עצמון-שגב
1633 ריצה 2 ק"מ עממי - דניאל חרותי 2008 נקבה עצמון-שגב
1634 ריצה 2 ק"מ עממי - עמית חרותי 2010 נקבה עצמון-שגב
1635 ריצה 10 ק"מ - סער בוברוב 1968 זכר יובלים
1636 ריצה 5 ק"מ - יקי עוז 1951 זכר יובלים
1637 טניס שולחן גברים - עומר חרותי 1982 זכר עצמון-שגב
1638 פטאנק - אלי אלף 1965 זכר מנוף
1639 פטאנק - דני בן עמי 1965 זכר מנוף
1640 פטאנק - דני כהנא 1958 זכר מנוף
1641 פטאנק - חזי כפיר 1955 זכר מנוף
1642 ריצה 2 ק"מ עממי - אשר נוצני 1943 זכר יובלים
1643 ריצה 2 ק"מ עממי - אלי מליק 1973 זכר יובלים
1644 ריצה 2 ק"מ עממי - רונית מליק 1975 נקבה יובלים
1645 ריצה 2 ק"מ עממי - מורן קליסמן 1974 נקבה יובלים
1646 ריצה 2 ק"מ עממי - שולמית קורן 1946 נקבה יובלים
1647 ריצה 5 ק"מ - שרון דותן 1967 זכר יובלים
1648 משיכת חבל - עומרי דותן 1985 זכר יובלים
1649 ריצה 2 ק"מ עממי - ישראל בוילסקי 1976 זכר יובלים
1650 ריצה 2 ק"מ עממי - רוית בוילסקי 1976 נקבה יובלים
1651 ריצה 2 ק"מ עממי - הדס סלטי 1974 נקבה יובלים
1652 ריצה 2 ק"מ עממי - אבי סלטי 1973 זכר יובלים
1653 ריצה 2 ק"מ עממי - אורן הלפרן 1973 זכר יובלים
1654 ריצה 2 ק"מ עממי - איציק קליין 1978 זכר יובלים
1655 שחייה חזה 50 מטר - ענבר בזק 1974 נקבה יובלים
1656 שחייה 100 מטר חתירה - ברנדה גייגר 1950 נקבה יובלים
1657 ריצה 5 ק"מ - יואב ליטן 1952 זכר יובלים
1658 ריצה 10 ק"מ - ארז רובין 1971 זכר יובלים
1659 אופני הרים - צביקה זינגר 1979 זכר אשחר
1660 אופני הרים - אלכס כץ 1971 זכר רקפת
1661 משיכת חבל - ודים וילחוב 1975 זכר 0
1662 שחייה גב 50 מטר - איתמר פלדמן 1978 זכר אשחר
1663 אופני הרים - שי פרי 1978 זכר עצמון-שגב
1664 ריצה 10 ק"מ - אלון מימון 1978 זכר אשחר
1665 ריצה 10 ק"מ - אורי ירושלמי 1998 זכר אשחר
1666 ריצה 10 ק"מ - תמי ברוך 1956 נקבה עצמון-שגב
1667 ריצה 10 ק"מ - לימור לויט 1969 נקבה עצמון-שגב
1668 ריצה 5 ק"מ - מנדי וויסטוב 1959 זכר עצמון-שגב
1669 ריצה 2 ק"מ עממי - יבגני קושניר 1983 זכר עצמון-שגב
1670 ריצה 2 ק"מ עממי - אביגיל קושניר 1985 נקבה עצמון-שגב
1671 שחייה 100 מטר חתירה - ליאת סיטי 1976 נקבה אבטליון
1672 ריצה 2 ק"מ עממי - איימי שפירא 1974 נקבה אשחר
1673 שחייה חזה 50 מטר - ערן גל 1977 זכר אשחר
1674 ריצה 2 ק"מ עממי - יאיר אהרוני 2010 זכר אשחר
1675 ריצה 10 ק"מ - דליה דיקמן 1969 נקבה מנוף
1676 משיכת חבל - עמית בר אילן 1965 זכר שכניה
1677 משיכת חבל - איתן זימרן 1960 זכר שכניה
1678 משיכת חבל - מוני בוחניק 1962 זכר שכניה
1679 משיכת חבל - חיים שוורץ 1965 זכר שכניה
1680 טניס שדה יחידים - ענבל אורנשטיין 1982 נקבה לבון
1681 ריצה 2 ק"מ עממי - ינון מצליח 1976 זכר עצמון-שגב
1682 ריצה 2 ק"מ עממי - ינון מצליח 1976 זכר עצמון-שגב
1683 ריצה 10 ק"מ - עומר בר נץ 1970 זכר עצמון-שגב
1684 ריצה 5 ק"מ - שרון אדלר 1971 נקבה עצמון-שגב
1685 ריצה 5 ק"מ - דרור אגוזי 1985 זכר מורשת
1686 שחייה 4X50 מיקס 5 קרן אברהמי 1970 נקבה גילון
1687 שחייה 4X50 מיקס 5 אסף אברהמי 1973 זכר גילון
1688 שחייה 4X50 מיקס 5 אורלי גלעד 1978 נקבה גילון
1689 שחייה 4X50 מיקס 5 יניב גלעד 1976 זכר גילון
1690 משיכת חבל - חיים אזולאי 1998 זכר עצמון-שגב
1691 ריצה 10 ק"מ - אביאל קלמוס 1975 זכר גילון
1692 ריצה 10 ק"מ - עדו פרבמן 1978 זכר מנוף
1693 ריצה 10 ק"מ - יורם כהן 1970 זכר מנוף
1694 שחייה 4X50 מיקס 6 ריבה אסטרין 1974 נקבה לבון
1695 שחייה 4X50 מיקס 6 רוני שובל 1973 זכר לבון
1696 שחייה 4X50 מיקס 6 תמיר גרודיק 1967 זכר לבון
1697 שחייה 4X50 מיקס 6 עדי רודן 1972 נקבה לבון
1698 ריצה 2 ק"מ עממי - שרה הרניק 1975 נקבה רקפת
1699 ריצה 2 ק"מ עממי - נעמה סבו 1977 נקבה רקפת
1700 ריצה 2 ק"מ עממי - אחמד סואעד 1996 זכר סלמה
1701 ריצה 2 ק"מ עממי - נטאשה ברנזבורג 1983 נקבה רקפת
1702 ריצה 2 ק"מ עממי - אילת גרומן 1986 נקבה רקפת
1703 ריצה 2 ק"מ עממי - חן גרומן 1986 זכר רקפת
1704 ריצה 2 ק"מ עממי - מיכאל ברנזבורג 1978 זכר רקפת
1705 ריצה 2 ק"מ עממי - עזרא לוי 1972 זכר רקפת
1706 קיר טיפוס נשים - חן ברק 1986 נקבה כמון
1707 ריצה 10 ק"מ - מירי ויליחוב 1978 נקבה רקפת
1708 קיר טיפוס גברים - אליאס שמילוב 1977 זכר אשחר
1709 קיר טיפוס גברים - גלעד שיינמן 1970 זכר גילון
1710 ריצה 5 ק"מ - שי בן טובים 1963 זכר מנוף
1711 ריצה 5 ק"מ - מירה מאיר 1965 נקבה מנוף
1712 ריצה 5 ק"מ - גרי סוסקין 1964 זכר מנוף
1713 ריצה 5 ק"מ - גיל סוסקין 1995 זכר מנוף
1714 שחייה 100 מטר חתירה - גיל בר זוהר 1960 זכר מנוף
1715 ריצה 5 ק"מ - מייק סלצר 1954 זכר עצמון-שגב
1716 ריצה 5 ק"מ - מוטי ברוך 1980 זכר עצמון-שגב
1717 ריצה 10 ק"מ - אופיר גלר 1967 זכר יעד
1718 ריצה 5 ק"מ - רונן פליק 1977 זכר עצמון-שגב
1719 ריצה 2 ק"מ עממי - אבידור שולמן 1970 זכר רקפת
1720 ריצה 2 ק"מ עממי - חגית שולמן 1971 נקבה רקפת
1721 ריצה 5 ק"מ - שקד איישן 1998 נקבה רקפת
1722 ריצה 10 ק"מ - עמית צבעוני 1963 זכר גילון
1723 קיר טיפוס נשים - ליר זכור 1997 נקבה אבטליון
1724 שחייה 100 מטר חתירה - דני כהנא 1958 זכר מנוף
1725 שחייה 100 מטר חתירה - ברוך קומפנו 1954 זכר מנוף
1726 שחייה גב 50 מטר - ברוך קומפנו 1954 זכר מנוף
1727 שחייה 50 מטר חתירה - דני כהנא 1958 זכר מנוף
1728 שחייה 50 מטר חתירה - טוני האריס 1950 זכר מנוף
1729 שחייה 50 מטר חתירה - לביא סגל 1962 זכר מנוף
1730 שחייה 100 מטר חתירה - לביא סגל 1962 זכר מנוף
1731 ריצה 5 ק"מ - נאור ביניש 1976 זכר עצמון-שגב
1732 ריצה 2 ק"מ עממי - מעין פלד 1975 נקבה עצמון-שגב
1733 ריצה 2 ק"מ עממי - דבי ארנין 1963 נקבה עצמון-שגב
1734 משיכת חבל - יניב דובובסקי 1966 זכר שכניה
1735 שחייה 4X50 מיקס 7 אלון חכים 1969 זכר כמון
1736 שחייה 4X50 מיקס 7 ירון ברטוב 1968 זכר כמון
1737 שחייה 4X50 מיקס 7 אלן מורג 1966 נקבה כמון
1738 שחייה 4X50 מיקס 7 עינת בן יטח 1968 נקבה כמון
1739 ריצה 2 ק"מ עממי - אורלי דואק 1962 נקבה יובלים
1740 ריצה 2 ק"מ עממי - יעקב ברידג'ר 1959 זכר רקפת
1741 ריצה 2 ק"מ עממי - אלדד אוחנה 1983 זכר רקפת
1742 ריצה 2 ק"מ עממי - שייקה שי 1949 זכר רקפת
1743 ריצה 5 ק"מ - יפעת ברידג'ר 1990 נקבה רקפת
1744 ריצה 5 ק"מ - אמנון טלר 1953 זכר מנוף
1745 משיכת חבל - רון שמחוני 1995 זכר שכניה
1746 ריצה 10 ק"מ - כפיר אייזלר 1976 זכר קורנית
1747 ריצה 2 ק"מ עממי - ענבר נצר 1982 נקבה לבון
1748 ריצה 2 ק"מ עממי - שי נצר 1983 זכר לבון
1749 ריצה 2 ק"מ עממי - שחר נצר 2011 נקבה לבון
1750 ריצה 2 ק"מ עממי - נבו נצר 2013 זכר לבון
1751 ריצה 2 ק"מ עממי - גיל אוחיון 2007 זכר קורנית
1752 ריצה 5 ק"מ - דור גרינברג 1991 זכר רקפת
1753 ריצה 5 ק"מ - ערן שחר 1976 זכר רקפת
1754 ריצה 10 ק"מ - נועם יהב 1980 זכר קורנית
1755 ריצה 2 ק"מ עממי - רינת עופר 1976 נקבה מצפה אביב
1756 אופני הרים - אייל לייבה 1973 זכר עצמון-שגב
1757 משיכת חבל - דוד רוזנבלום 1972 זכר אשחר
1758 ריצה 2 ק"מ עממי - גיא נרקיס 1970 זכר יובלים
1759 ריצה 2 ק"מ עממי - יוסי ברגמן 1941 זכר יובלים
1760 ריצה 2 ק"מ עממי - מונה ברגמן 1950 נקבה יובלים
1761 אופני הרים - יהל גמליאל 1995 זכר אשחר
1762 ריצה 2 ק"מ עממי - דגנית ואבר 1978 נקבה לבון
1763 ריצה 2 ק"מ עממי - עפרי ואבר 2006 נקבה לבון
1764 ריצה 2 ק"מ עממי - ליה ואבר 2011 נקבה לבון
1765 שחייה גב 50 מטר - רועי דיאמנט 1976 זכר אשחר
1766 סטריטבול גברים 3X3 15 תום אלבז 1997 זכר שורשים
1767 סטריטבול גברים 3X3 15 איתן דדיה 1998 זכר שורשים
1768 סטריטבול גברים 3X3 15 בועז גילעם 1977 זכר שורשים
1769 טניס שולחן נשים - חן אגמי 1980 נקבה יובלים
1770 שחייה 50 מטר חתירה - אביב רום 1981 זכר אשחר
1771 ריצה 5 ק"מ - שלומית רן 1970 נקבה יעד
1772 ריצה 2 ק"מ עממי - דוד נצר 1954 זכר רקפת
1773 שחייה חזה 50 מטר - רועי דיאמנט 1976 זכר אשחר
1774 שחייה 50 מטר חתירה - רועי דיאמנט 1976 זכר אשחר
1775 ריצה 2 ק"מ עממי - לימור לויט 1972 נקבה עצמון-שגב
1776 שחייה חזה 50 מטר - אורן מיץ 1974 זכר אשחר
1777 ריצה 2 ק"מ עממי - עודד סלומון 1972 זכר מנוף
1778 ריצה 2 ק"מ עממי - אור סלומון 2008 נקבה מנוף
1779 ריצה 2 ק"מ עממי - ערן גרינברג 1973 זכר יובלים
1780 ריצה 10 ק"מ - ארז כהן 1971 זכר יובלים

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור