6
אוקטובר
2017

רפי שלנו

מקום: רמת ישי
ענף: אופניים

רפי שלנו

מס"ד מקצה שם פרטי שם משפחה שנת לידה מין מועדון
1 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אמנון הייבלום 1946 זכר -ללא מועדון-
2 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ורד בייטל 1973 נקבה -ללא מועדון-
3 תחרותי 30 ק"מ אלכס מאור 1961 זכר אשכולות
4 תחרותי 30 ק"מ הרון קתז 1975 זכר Adiga
5 תחרותי 30 ק"מ אלכס לוי יוסוב 1981 זכר -ללא מועדון-
6 תחרותי 30 ק"מ ארז בקמן 1971 זכר -ללא מועדון-
7 תחרותי 30 ק"מ אדיר דהן 1991 זכר -ללא מועדון-
8 תחרותי 30 ק"מ לאוניד צ'פייב 1985 זכר -ללא מועדון-
9 תחרותי 30 ק"מ אסי גרתי 1971 זכר -ללא מועדון-
10 תחרותי 30 ק"מ נחום ביגר 1941 זכר -ללא מועדון-
11 תחרותי 30 ק"מ אלי זפרן 1955 זכר -ללא מועדון-
12 תחרותי 30 ק"מ עמיחי תורגמן 1974 זכר -ללא מועדון-
13 תחרותי 30 ק"מ שחר טמיר 1974 זכר מועדון 500 וואט עמקים
14 תחרותי 30 ק"מ יפתח שור 1967 זכר עצמאי
15 תחרותי 30 ק"מ מרק פרימן 1962 זכר -ללא מועדון-
16 אפרוחים 12 ק"מ רועי קדשאי 2006 זכר סיגמא אסא טכניון
17 30 ק"מ תחרותי נוער גל קדשאי 2002 זכר opentext
18 תחרותי 30 ק"מ מיכאל שגב 1949 זכר -ללא מועדון-
19 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יונתן שטינדל 1982 זכר -ללא מועדון-
20 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ru, ayhbsk 1983 נקבה -ללא מועדון-
21 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עמרי שטינדל 2011 זכר -ללא מועדון-
22 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גלי פרנקוס 2005 נקבה -ללא מועדון-
23 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מאיה פרנקוס 1979 נקבה -ללא מועדון-
24 תחרותי 30 ק"מ ilan francos 1977 זכר -ללא מועדון-
25 תחרותי 30 ק"מ סטנלי פרימן 1957 זכר -ללא מועדון-
26 תחרותי 30 ק"מ דבי פרימן 1960 נקבה -ללא מועדון-
27 תחרותי 30 ק"מ ריימונד אליס 1949 זכר -ללא מועדון-
28 תחרותי 30 ק"מ אדריאן סלום 1973 זכר -ללא מועדון-
29 30 ק"מ תחרותי נוער נועם כהן שוחט 2003 זכר ללא
30 תחרותי 30 ק"מ רן כהן שוחט 1969 זכר -ללא מועדון-
31 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים חגי גבר 1980 זכר -ללא מועדון-
32 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ארבל גבר 2011 זכר -ללא מועדון-
33 תחרותי 30 ק"מ שרון אמתי 1969 נקבה -ללא מועדון-
34 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים איילת שוק 1964 נקבה -ללא מועדון-
35 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים זיו שוק 1996 זכר -ללא מועדון-
36 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים איתי נחמנזון 1976 זכר -ללא מועדון-
37 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יונתן נחמנזון 2007 זכר -ללא מועדון-
38 תחרותי 30 ק"מ גד סמל 1952 זכר -ללא מועדון-
39 תחרותי 30 ק"מ אודי סרור 1970 זכר מסטרס חיפה
40 תחרותי 30 ק"מ אופל סרור 2004 נקבה מסטרס חיפה
41 תחרותי 30 ק"מ יצחק בן יוסף 1965 זכר מאסטרס חיפה
42 תחרותי נשים יוליה ליבמן 1969 נקבה מסטרס חיפה
43 תחרותי 30 ק"מ סטפו ליבמן 1968 זכר מסטרס חיפה
44 תחרותי 30 ק"מ אריק עדן 1961 זכר מסטרס חיפה
45 תחרותי 30 ק"מ ולדימיר יחליאל 1966 זכר MASTERS"HAIFA"
46 תחרותי 30 ק"מ אולגה פאליפנקו 1966 נקבה MASTERS" HAIFA"
47 תחרותי 30 ק"מ אלחנדרו מחיקובסקי 1966 זכר TRI 4 ALL
48 תחרותי 30 ק"מ אפרת מזרחי 1966 נקבה -ללא מועדון-
49 תחרותי 30 ק"מ אפרת בן סימון 1964 נקבה -ללא מועדון-
50 תחרותי 30 ק"מ יוליה סופר 1963 נקבה Bgym
51 30 ק"מ תחרותי נוער יונתן בר-און 2003 זכר אחר
52 תחרותי 30 ק"מ איציק רז 1969 זכר -ללא מועדון-
53 תחרותי 30 ק"מ גיל קליין 1980 זכר -ללא מועדון-
54 תחרותי 30 ק"מ ליבנה צרפתי 1967 זכר טים מצמן
55 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אלון בן דוד 1976 זכר -ללא מועדון-
56 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליאת בוימל בן דוד 1977 נקבה -ללא מועדון-
57 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נטע בן דוד 2007 זכר עמק האושר
58 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יואב בן דוד 2011 זכר -ללא מועדון-
59 תחרותי 30 ק"מ תומר פרידמן 1972 זכר מצמן אלוני אבא
60 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דוד מהבד 1977 זכר -ללא מועדון-
61 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אופק מהבד 2006 זכר -ללא מועדון-
62 תחרותי 30 ק"מ איתן רם 1937 זכר -ללא מועדון-
63 תחרותי 30 ק"מ רונן ברסקי 1984 זכר אסא טכניון חיפה
64 תחרותי נשים ענת חן 1983 נקבה -ללא מועדון-
65 תחרותי 30 ק"מ ולדימיר גרשטיין 1970 זכר -ללא מועדון-
66 תחרותי 30 ק"מ יאיר גרשטיין 2002 זכר -ללא מועדון-
67 תחרותי 30 ק"מ ליאור מדאגי 1979 זכר ל
68 תחרותי 30 ק"מ אלי אבזאך 1978 זכר -ללא מועדון-
69 תחרותי 30 ק"מ אילן חיימוביץ' 1972 זכר -ללא מועדון-
70 אפרוחים 12 ק"מ רועי ברקאי 2004 זכר עמק האושר
71 תחרותי 30 ק"מ אייל אלישר 1974 זכר -ללא מועדון-
72 תחרותי 30 ק"מ דוד אוחנה 1955 זכר -ללא מועדון-
73 אפרוחים 12 ק"מ נועם אורון 2005 זכר -ללא מועדון-
74 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יוסי בן ישראל 1949 זכר -ללא מועדון-
75 אפרוחים 12 ק"מ עומר אידלברג 2006 זכר סיגמא אסא טכניון
76 תחרותי 30 ק"מ אורי אידלברג 1966 זכר עצמאי
77 אפרוחים 12 ק"מ זהר בר-יוסף 2005 נקבה עמק האושר
78 תחרותי 30 ק"מ פליקס ברגר 1969 זכר -ללא מועדון-
79 תחרותי 30 ק"מ יותם מאור 1981 זכר -ללא מועדון-
80 תחרותי 30 ק"מ הראל אפיק 1986 זכר -ללא מועדון-
81 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליאור בר לב 1983 זכר -ללא מועדון-
82 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מיטל שן צור 1979 נקבה -ללא מועדון-
83 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים לירון שן צור 1975 נקבה -ללא מועדון-
84 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים סער שן צור 2008 זכר עמק האושר
85 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נועה שן צור 2010 נקבה ללא מועדון
86 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עומר שן צור 2013 זכר ללא
87 תחרותי 30 ק"מ רן לוי 1959 זכר טים מצמן שטח עמק יזרעאל
88 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אסף ברק 1970 זכר -ללא מועדון-
89 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דורון ברק 2003 זכר -ללא מועדון-
90 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים זהר ברק 2000 נקבה -ללא מועדון-
91 תחרותי 30 ק"מ מאיר אוחנה 1953 זכר -ללא מועדון-
92 אפרוחים 12 ק"מ מעיין פינקס 2008 זכר -ללא מועדון-
93 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אופיר סורפין 1975 זכר -ללא מועדון-
94 תחרותי 30 ק"מ עמית תמיר דהן 1966 נקבה מסטרס חיפה
95 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מריאנה פלדמן 1980 נקבה -ללא מועדון-
96 30 ק"מ תחרותי נוער עומר וואלך 2004 זכר מאסטרס חיפה
97 תחרותי 30 ק"מ סרגיי פופוב 1978 זכר -ללא מועדון-
98 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גיא שוק 1975 זכר -ללא מועדון-
99 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עידו שוק 2010 זכר -ללא מועדון-
100 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מעיין שוק 2006 נקבה -ללא מועדון-
101 תחרותי 30 ק"מ זאב בוזקו 1970 זכר מסטרס חיפה
102 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יערה קדני 2008 נקבה -ללא מועדון-
103 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שחר קדני 2008 נקבה -ללא מועדון-
104 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליהי קדני 1978 נקבה -ללא מועדון-
105 30 ק"מ תחרותי נוער עומר בין 2003 זכר SPORTEAM
106 תחרותי 30 ק"מ מייקל בין 1975 זכר Bin Cycling Club
107 תחרותי 30 ק"מ יעקב מנדלוביץ 1959 זכר -ללא מועדון-
108 תחרותי 30 ק"מ יבגני בורושוק 1976 זכר -ללא מועדון-
109 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עידן ציפורי 1973 זכר -ללא מועדון-
110 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים רתם ציפורי 1976 נקבה -ללא מועדון-
111 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים זיו ציפורי 2007 נקבה -ללא מועדון-
112 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אור ציפורי 2009 נקבה -ללא מועדון-
113 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יהל ציפורי 2013 נקבה -ללא מועדון-
114 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דוד ארד 1953 זכר -ללא מועדון-
115 תחרותי 30 ק"מ תומר זמיר 1973 זכר -ללא מועדון-
116 תחרותי 30 ק"מ ספי בר חי 1985 זכר -ללא מועדון-
117 תחרותי 30 ק"מ נדב המאירי 1962 זכר -ללא מועדון-
118 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ורד יעקבי 1967 נקבה -ללא מועדון-
119 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נדב יעקבי 2008 זכר -ללא מועדון-
120 30 ק"מ תחרותי נוער הדר יעקבי 2002 נקבה -ללא מועדון-
121 30 ק"מ תחרותי נוער חגי יעקבי 1967 זכר -ללא מועדון-
122 תחרותי 30 ק"מ דוד יונה 1973 זכר -ללא מועדון-
123 תחרותי נשים שלומית בן איש 1973 נקבה -ללא מועדון-
124 תחרותי 30 ק"מ גל זמירי 1983 זכר -ללא מועדון-
125 תחרותי 30 ק"מ הדרי יפתח תותיה 1972 נקבה BActive
126 תחרותי 30 ק"מ אלדד תותיה 1972 זכר BActive
127 תחרותי 30 ק"מ שמחה גן ואר 1970 נקבה BActive
128 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים רחל ויסברט 1981 נקבה -ללא מועדון-
129 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יונתן ויסברט 2011 זכר -ללא מועדון-
130 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מיקי ויסברט 1978 זכר -ללא מועדון-
131 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דני מיכאל 1974 זכר -ללא מועדון-
132 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ענבל מיכאל 1977 נקבה -ללא מועדון-
133 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יובל מיכאל 2006 זכר -ללא מועדון-
134 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אביגיל מיכאל 2009 נקבה -ללא מועדון-
135 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ניצן מיכאל 2013 זכר -ללא מועדון-
136 תחרותי 30 ק"מ בנימין שמידט 1991 זכר sr team
137 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אמנון רקובר 1976 זכר -ללא מועדון-
138 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים סול רקובר 2007 זכר -ללא מועדון-
139 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גלי רקובר 2010 זכר -ללא מועדון-
140 תחרותי נשים יעל רובין 1974 נקבה -ללא מועדון-
141 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים לליב ברין בורגר 1983 נקבה -ללא מועדון-
142 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים לליב ברין בורגר 1983 נקבה -ללא מועדון-
143 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אליה ברין בורגר 2010 זכר -ללא מועדון-
144 תחרותי 30 ק"מ שי שבתאי 1965 זכר -ללא מועדון-
145 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים חליל סח 1982 זכר -ללא מועדון-
146 תחרותי 30 ק"מ רועי שיפרון 1979 זכר אסא טכניון חיפה
147 תחרותי 30 ק"מ איהם שופאניה 2004 זכר הפועל קרית-שרת חולון
148 תחרותי 30 ק"מ רוברט לוין 1972 זכר -ללא מועדון-
149 תחרותי 30 ק"מ מאיה טולדנו 1972 נקבה -ללא מועדון-
150 תחרותי 30 ק"מ שרון לאונציני 1968 זכר TEAMisgav
151 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים רלף אלון 1948 זכר -ללא מועדון-
152 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אריאל ברקלי 1952 זכר -ללא מועדון-
153 תחרותי 30 ק"מ ישראל שביב 1974 זכר -ללא מועדון-
154 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נעמה גלילי שפירא 1972 נקבה -ללא מועדון-
155 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אילן שפירא 1969 זכר -ללא מועדון-
156 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עומר שפירא 2009 זכר -ללא מועדון-
157 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אורי שפירא 2013 זכר -ללא מועדון-
158 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דודו ציזנר 1977 זכר velocity
159 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עדי כהן 1976 נקבה velocity
160 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שחר ציזנר 2011 זכר velocity
161 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נגה ציזנר 2009 נקבה velocity
162 תחרותי 30 ק"מ יהונתן קופל 1970 זכר -ללא מועדון-
163 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אמיר ספרנוביץ 1969 זכר -ללא מועדון-
164 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אריאל מפרנוביץ 2007 זכר -ללא מועדון-
165 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אגם ספרנוביץ 2009 נקבה -ללא מועדון-
166 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים חליל סח 1982 זכר -ללא מועדון-
167 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שרון עוזרי 1974 זכר -ללא מועדון-
168 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מורן עוזרי 2006 זכר -ללא מועדון-
169 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מעיין עוזרי 2009 זכר -ללא מועדון-
170 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים רותם עוזרי 2003 נקבה -ללא מועדון-
171 תחרותי 30 ק"מ נתי תחאוכו 1974 זכר -ללא מועדון-
172 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עפר לוי 1974 זכר -ללא מועדון-
173 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מתן לוי 2007 זכר -ללא מועדון-
174 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים לוטן סגל 1979 זכר velocity
175 תחרותי נשים שרון מליק 1978 נקבה -ללא מועדון-
176 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אסף וטורי 1980 זכר -ללא מועדון-
177 אפרוחים 12 ק"מ מתן בורושוק 2008 זכר -ללא מועדון-
178 תחרותי 30 ק"מ צחי כהן 1978 זכר -ללא מועדון-
179 תחרותי 30 ק"מ דרור דניאל 1975 זכר -ללא מועדון-
180 תחרותי 30 ק"מ משה בן זקן 1984 זכר -ללא מועדון-
181 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אלברטו בורגר 1959 זכר -ללא מועדון-
182 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים טלי ורמונד 1962 נקבה -ללא מועדון-
183 תחרותי 30 ק"מ מיכאל צצקס 1959 זכר -ללא מועדון-
184 תחרותי 30 ק"מ הלן צצקס 1966 נקבה -ללא מועדון-
185 תחרותי 30 ק"מ דני עידן 1968 זכר מסטרס חיפה
186 30 ק"מ תחרותי נוער סער עידן 2006 זכר מסטרס חיפה
187 אפרוחים 12 ק"מ ינון עידן 2010 זכר מסטרס חיפה
188 תחרותי 30 ק"מ אילה טננבאום 1975 נקבה -ללא מועדון-
189 תחרותי 30 ק"מ אבי בלומנרייך 1965 זכר -ללא מועדון-
190 תחרותי 30 ק"מ יוסי סקופ 1967 זכר -ללא מועדון-
191 תחרותי 30 ק"מ עידן ארבל 1986 זכר רוכבים ברמה
192 תחרותי 30 ק"מ מוטי ארבל 1961 זכר רוכבים ברמה
193 אפרוחים 12 ק"מ איתי רואש 2005 זכר עמק האושר
194 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליאת רואש 1974 נקבה -ללא מועדון-
195 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נועם רואש 2009 זכר -ללא מועדון-
196 30 ק"מ תחרותי נוער טל כהן 2004 זכר מסטרס חיפה
197 אפרוחים 12 ק"מ לירן פיינשטיין 2004 זכר -ללא מועדון-
198 אפרוחים 12 ק"מ נרי פיינשטיין 2006 זכר -ללא מועדון-
199 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים טלי דגן 1979 נקבה -ללא מועדון-
200 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נגה ג'ואהרי 2003 נקבה -ללא מועדון-
201 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נעמה אילון 2006 נקבה -ללא מועדון-
202 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ישראלה אילון 1964 נקבה -ללא מועדון-
203 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ארי אילון 1962 זכר -ללא מועדון-
204 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נמרוד אילון 2001 זכר -ללא מועדון-
205 תחרותי 30 ק"מ בני שרף 1949 זכר -ללא מועדון-
206 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יניב שנקר 1973 זכר -ללא מועדון-
207 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דניאל שנקר 2008 זכר -ללא מועדון-
208 תחרותי 30 ק"מ דניאל פייגר 2004 נקבה מסטרס חיפה
209 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים לב צ'ונטונוב 1978 זכר מסטרס חיפה
210 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים פלג צ'ונטונוב 2009 זכר מסטרס חיפה
211 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים כרמל צ'ונטונוב 2011 זכר מסטרס חיפה
212 תחרותי 30 ק"מ אליאס פרלמוטר 1958 זכר 500וואט
213 אפרוחים 12 ק"מ עידו סטורלזי 2008 זכר עמק האושר
214 30 ק"מ תחרותי נוער תומר בארי 2004 זכר מסטרס חיפה
215 30 ק"מ תחרותי נוער אילון כהן 2002 זכר -ללא מועדון-
216 תחרותי נשים דלין גריסהבר 1966 נקבה velocity
217 אפרוחים 12 ק"מ ינאי חלמיש 2002 זכר velocity
218 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים צור חלמיש 1966 זכר velocity
219 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אריה אלקה 1972 זכר -ללא מועדון-
220 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יותם אלקה 2007 זכר -ללא מועדון-
221 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יוליה יאלונצקי 1976 נקבה -ללא מועדון-
222 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ירון פבריקנט 1972 זכר עמק האושר
223 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אורי פבריקנט 2008 זכר עמק האושר
224 תחרותי 30 ק"מ לילך נבון 1973 נקבה -ללא מועדון-
225 תחרותי 30 ק"מ אורי לאונציני 1997 זכר -ללא מועדון-
226 30 ק"מ תחרותי נוער אלכס מישליאקוב 2001 זכר מסטרס חיפה
227 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יואב מצפה 1979 זכר -ללא מועדון-
228 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יהלי פרי 2008 זכר עמק האושר
229 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים בני פרי 1978 זכר עמק האושר
230 תחרותי 30 ק"מ אליעד דניאל 1988 זכר סיגמא
231 תחרותי 30 ק"מ יובל טל 1989 זכר -ללא מועדון-
232 תחרותי 30 ק"מ Ori Levi 1964 זכר Team Bike Way
233 תחרותי 30 ק"מ עיליי ארגוב 2006 זכר מסטרס חיפה
234 תחרותי 30 ק"מ אורון ארגוב 2004 זכר מסטרס חיפה
235 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מאור שאלתיאל 1979 זכר -ללא מועדון-
236 תחרותי 30 ק"מ אבראהים סעאידה 1988 זכר -ללא מועדון-
237 תחרותי 30 ק"מ אבראהים סעאידה 1988 זכר -ללא מועדון-
238 תחרותי 30 ק"מ מישל רוסו 1976 נקבה -ללא מועדון-
239 תחרותי 30 ק"מ דניאל האקט 1960 זכר -ללא מועדון-
240 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מתן סטורלזי 1977 זכר עמק האושר
241 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עומר סטורלזי 2011 זכר עמק האושר
242 תחרותי 30 ק"מ Rimon Mansour 1981 זכר -ללא מועדון-
243 תחרותי 30 ק"מ רן יצחקי 1982 זכר Team Matzman כרכור
244 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נטע בוים 2005 נקבה עמק האושר
245 30 ק"מ תחרותי נוער יסמין קרן 2003 נקבה עמק האושר
246 אפרוחים 12 ק"מ יובל קרן 2008 זכר עמק האושר
247 תחרותי 30 ק"מ איתמר זיו 1978 זכר -ללא מועדון-
248 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נועם פור 1985 זכר -ללא מועדון-
249 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עופרי פור 2010 זכר -ללא מועדון-
250 תחרותי 30 ק"מ רוית שינפלד 1971 נקבה בייק טבעון
251 תחרותי 30 ק"מ דובי שינפלד 1973 זכר ----
252 תחרותי 30 ק"מ שי הירש 1978 זכר Team Matzman כרכור
253 תחרותי 30 ק"מ גיא איילות 1976 זכר Team Matzman כרכור
254 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים רותם אליה 2005 נקבה -ללא מועדון-
255 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים תומר אליה 2005 זכר -ללא מועדון-
256 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ענת אליה 1972 נקבה -ללא מועדון-
257 תחרותי 30 ק"מ מירי וגנר 1955 נקבה בייק טבעון
258 תחרותי 30 ק"מ גבריאל רון 1969 זכר Team matzman כרכור
259 תחרותי 30 ק"מ נמרוד עירן 1966 זכר -ללא מועדון-
260 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ראובן קירשנבאום 1975 זכר -ללא מועדון-
261 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מעיין קירשנבאום 2005 נקבה -ללא מועדון-
262 תחרותי 30 ק"מ יואב אורן 1962 זכר מסטרס חיפה
263 תחרותי 30 ק"מ עופר דוד 1965 זכר מסטרס חיפה
264 תחרותי 30 ק"מ עידו עמיר 1971 זכר מסטרס חיפה
265 תחרותי 30 ק"מ חן פריד 1978 זכר Team Matzman כרכור
266 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נועם הוכמן 2005 זכר עמק האושר
267 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ערן הוכמן 1975 זכר אין מועדון
268 תחרותי 30 ק"מ רועי הקר 1976 זכר -ללא מועדון-
269 אפרוחים 12 ק"מ שי רייבר 2005 זכר עמק האושר
270 תחרותי 30 ק"מ יניב שבת 1976 זכר The Buttons
271 תחרותי נשים מאיה כהנא לוי 1972 נקבה -ללא מועדון-
272 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אלון לוי 1968 זכר -ללא מועדון-
273 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אמיר לוי 2008 זכר -ללא מועדון-
274 אפרוחים 12 ק"מ טים שקולניק 2006 זכר City Cycling Club
275 תחרותי 30 ק"מ זהבית מאיר 1965 נקבה -ללא מועדון-
276 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גל גדז' 1973 זכר -ללא מועדון-
277 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אילון גדז' 2005 זכר -ללא מועדון-
278 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עידו גדז' 2006 זכר -ללא מועדון-
279 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מישל גדז' 1949 זכר -ללא מועדון-
280 תחרותי 30 ק"מ רועי רון 1976 זכר -ללא מועדון-
281 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מוחמד כעביה 1983 זכר -ללא מועדון-
282 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ארז בקמן 1971 זכר -ללא מועדון-
283 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אורי בקמן 2005 זכר -ללא מועדון-
284 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עומר גדז' 1979 זכר -ללא מועדון-
285 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יוני נבו 1970 זכר -ללא מועדון-
286 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גיא נבו 2008 זכר עמק האושר
287 תחרותי 30 ק"מ אמיר אסעד 1979 זכר -ללא מועדון-
288 תחרותי 30 ק"מ אמיר סלמאן 1983 זכר -ללא מועדון-
289 תחרותי 30 ק"מ נעים שמשום 1978 זכר -ללא מועדון-
290 תחרותי 30 ק"מ קובי פורת 1960 זכר מסטרס חיפה
291 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אסף לוי בארי 1976 זכר עמק האושר
292 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יאיר לוי בארי 2008 זכר עמק האושר
293 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שלומית לוי בארי 1976 נקבה עמק האושר
294 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים איתי לוי בארי 2006 זכר עמק האושר
295 תחרותי 30 ק"מ פארס ג'ראיסי 1978 זכר -ללא מועדון-
296 תחרותי 30 ק"מ כליל שרף 1967 נקבה BActive
297 תחרותי 30 ק"מ צביקה שרף 1967 זכר BActive
298 תחרותי 30 ק"מ שלמה מיכלוביץ 1959 זכר -ללא מועדון-
299 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דרור מאור 1967 זכר -ללא מועדון-
300 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יהונתן מאור 2008 זכר -ללא מועדון-
301 תחרותי 30 ק"מ דפנה ונדל 1974 נקבה BActive
302 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים הילה הייבלום 2008 נקבה -ללא מועדון-
303 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אייל הייבלום 1974 נקבה -ללא מועדון-
304 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים זמירה הייבלום 1974 נקבה -ללא מועדון-
305 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים זיו הייבלום 2003 זכר -ללא מועדון-
306 30 ק"מ תחרותי נוער איתמר בצלאל 2004 זכר עמק האושר
307 תחרותי 30 ק"מ סיזאר סבאבגה 1978 זכר -ללא מועדון-
308 תחרותי 30 ק"מ בסאם קדאדו 1979 זכר -ללא מועדון-
309 תחרותי נשים סער בורשטיין 1979 נקבה team matzman
310 תחרותי 30 ק"מ הוד חובב 1966 זכר רוכבי אשכולות
311 תחרותי 30 ק"מ הקר בועז 1977 זכר רוכבי אשכולות
312 אפרוחים 12 ק"מ דניאל יאלונצקי 2009 זכר -ללא מועדון-
313 תחרותי 30 ק"מ אריאל יאלונצקי 2003 זכר -ללא מועדון-
314 תחרותי 30 ק"מ פאדי סראחנה 1980 זכר מכבי נצרת
315 תחרותי 30 ק"מ רפי מרלי 1978 זכר -ללא מועדון-
316 אפרוחים 12 ק"מ יאיר אטיאס 2007 זכר עמק האושר
317 תחרותי 30 ק"מ דודי סלק 1964 זכר -ללא מועדון-
318 תחרותי 30 ק"מ צור סלק 2005 זכר -ללא מועדון-
319 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דודי מררו 1967 זכר -ללא מועדון-
320 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שחם מררו 2003 נקבה -ללא מועדון-
321 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אופל מררו 2006 נקבה -ללא מועדון-
322 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גון מררו 2009 זכר -ללא מועדון-
323 תחרותי נשים מיכל טבול 1970 נקבה -ללא מועדון-
324 אפרוחים 12 ק"מ תום כהן 2007 זכר מסטרס יפה
325 תחרותי 30 ק"מ אלי בניסתה 1977 זכר -ללא מועדון-
326 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אלון סובול 2008 זכר עמק האושר
327 תחרותי 30 ק"מ אייל ברמן 1976 זכר אריות הספסל
328 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שבתאי מועלם 1975 זכר -ללא מועדון-
329 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ענבל מועלם 1979 נקבה -ללא מועדון-
330 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים נועם מועלם 2007 זכר -ללא מועדון-
331 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אריאל מועלם 2010 זכר -ללא מועדון-
332 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליאור מועלם 2012 זכר -ללא מועדון-
333 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אלעד מועלם 2012 זכר -ללא מועדון-
334 תחרותי 30 ק"מ יואב בכר 1960 זכר Bike Tivon
335 אפרוחים 12 ק"מ אדר להב 2005 זכר -ללא מועדון-
336 תחרותי 30 ק"מ אורן להב 1974 זכר -ללא מועדון-
337 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עומר נודלמן 1996 זכר -ללא מועדון-
338 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים חיים נודלמן 1964 זכר -ללא מועדון-
339 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שני נודלמן 2005 נקבה -ללא מועדון-
340 תחרותי 30 ק"מ עופר לינדמן 1967 זכר -ללא מועדון-
341 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ירון נסים 1981 זכר -ללא מועדון-
342 תחרותי 30 ק"מ מאור שאלתיאל 1979 זכר -ללא מועדון-
343 תחרותי 30 ק"מ גלי אברג'יל 1972 נקבה -ללא מועדון-
344 תחרותי 30 ק"מ ורד ישראל 1970 נקבה -ללא מועדון-
345 תחרותי נשים גלית מוסלי 1973 נקבה -ללא מועדון-
346 תחרותי 30 ק"מ יוני רייש 1969 זכר -ללא מועדון-
347 תחרותי 30 ק"מ עומר רייש 2004 זכר -ללא מועדון-
348 תחרותי 30 ק"מ משה הלוי 2000 זכר -ללא מועדון-
349 תחרותי 30 ק"מ אלעד לביא 1999 זכר -ללא מועדון-
350 תחרותי 30 ק"מ מאיה אלימלך 1988 נקבה -ללא מועדון-
351 תחרותי 30 ק"מ רן אשכנזי 1969 זכר -ללא מועדון-
352 תחרותי נשים מרעית נוגרדי 1980 נקבה -ללא מועדון-
353 תחרותי 30 ק"מ משה גופרי 1970 זכר קבוצת מרנו
354 מנחם שנל -- זכר קבוצת מרנו
355 יוסי מורנו -- זכר קבוצת מרנו
356 מאירה שנדור -- נקבה קבוצת מרנו
357 עדנה בן ארי -- נקבה קבוצת מרנו
358 נילי שם משפחה -- נקבה קבוצת מרנו
359 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עילאי ברוך 2010 זכר -ללא מועדון-
360 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליהיא ברוך 2007 נקבה -ללא מועדון-
361 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ליאור ברוך 1976 זכר -ללא מועדון-
362 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יוסי מסיקה 1967 זכר -ללא מועדון-
363 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים ניתאי מסיקה 2008 זכר -ללא מועדון-
364 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים מיכאלה מסיקה 2004 נקבה -ללא מועדון-
365 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אפרת מסיקה 1973 נקבה -ללא מועדון-
366 תחרותי 30 ק"מ 0547558421 בן חיון 1965 נקבה -ללא מועדון-
367 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יובל קירשנבאום 2007 נקבה -ללא מועדון-
368 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אריאל ברין דולינקו 1976 זכר -ללא מועדון-
369 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים קמה ברין דולינקו 2009 נקבה -ללא מועדון-
370 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים דריה ברין דולינקו 2005 נקבה -ללא מועדון-
371 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים כנען ברין דולינקו 2003 זכר -ללא מועדון-
372 תחרותי 30 ק"מ גדי הקר 1948 זכר טים מצמן כרכור
373 תחרותי 30 ק"מ הדס גולן 1970 נקבה בשביל האיילה
374 תחרותי 30 ק"מ טניה טניה 1974 נקבה -ללא מועדון-
375 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים סער וירטהיים 2008 זכר עמק האושר
376 אפרוחים 12 ק"מ ירדן צור 2006 זכר -ללא מועדון-
377 תחרותי 30 ק"מ עידן פרקר 1973 זכר -ללא מועדון-
378 תחרותי 30 ק"מ שושי מועלם 1969 נקבה BActive
379 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים טניה דובוביק 1987 נקבה -ללא מועדון-
380 תחרותי נשים מרינה יעקובזון 1980 נקבה -ללא מועדון-
381 תחרותי 30 ק"מ גיסלה קנחלי 1965 נקבה בשביל האיילה
382 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גיא בר 1970 זכר -ללא מועדון-
383 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים שהם בר 2006 נקבה -ללא מועדון-
384 תחרותי נשים מירי בארי 1968 נקבה -ללא מועדון-
385 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים גיורא רץ 1952 זכר -ללא מועדון-
386 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אביב מאיר 2004 זכר -ללא מועדון-
387 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים זהבית מאיר 1965 נקבה -ללא מועדון-
388 30 ק"מ תחרותי נוער עומרי מורג 2004 זכר מאסטרס חיפה
389 תחרותי 30 ק"מ אריה מורג 1966 זכר אין
390 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים עידו סוטו 2006 זכר עמק האושר
391 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים תומר שוורץ 1979 זכר עמק האושר
392 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אילי שוורץ 2007 זכר עמק האושר
393 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים אורי שוורץ 2010 זכר עמק האושר
394 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים רון הוברפלד 1975 זכר -ללא מועדון-
395 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים יאיר גזית 2007 זכר עמק האושר
396 מסלול עממי 12 ק"מ משפחות ובודדים איתי גזית 1977 זכר עמק האושר
397 תחרותי 30 ק"מ לזר אבשלום 1975 זכר -ללא מועדון-
398 תחרותי 30 ק"מ בת חן אבשלום 1975 זכר -ללא מועדון-

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור