27
אפריל
2013

רצים עם אבי

מקום: אצטדיון האתלטיקה הדר יוסף
מנהל: SPORTWEB
ענף: ריצה
שעת כינוס: 06:00
הרשמה מאוחרת עד: 25/04/2013
מפת האירוע

רצים עם אבי

מיקום כללי מספר חזה פרטי משפחה מיקום בקטגוריה קטגוריה מין שנת לידה מועדון זמן רשמי זמן אישי
1 271 יגאל לב 1\60 10M20T39 זכר 1985 איילות 33:56.7 00:33:57
2 127 בדיע יוסף 2\60 10M20T39 זכר 1981 Brooks ID 34:16.7 00:34:17
3 23 שאול אייזנברג 3\60 10M20T39 זכר 1974 רצי משמר העמק 35:29.3 00:35:29
4 300 ניתאי שטיין 4\60 10M20T39 זכר 1988 איילות אדידס 35:51.3 00:35:51
5 295 אנדרי קריבולפוב 1\79 10M40T59 זכר 1968 רצי רמת השרון 36:04.5 00:36:05
6 252 אורן בועז 2\79 10M40T59 זכר 1966 Brooks ID 36:12.1 00:36:12
7 138 שלומי לאון 5\60 10M20T39 זכר 1975 רצי רמת השרון 36:35.2 00:36:35
8 273 אורי ליבנה 3\79 10M40T59 זכר 1970 מינימקס- אורי ליבנה 38:00.0 00:38:00
9 293 קובי צבילה 4\79 10M40T59 זכר 1970 סאקוני - הרצים החופשיים 38:15.4 00:38:15
10 236 אור שילון 6\60 10M20T39 זכר 1988 אנדיור 38:22.8 00:38:23
11 22 ארז אייזנברג 7\60 10M20T39 זכר 1983 רצי משמר העמק 39:05.1 00:39:05
12 225 ליאור רומנו 8\60 10M20T39 זכר 1979 easyspeed 39:09.9 00:39:10
13 118 יהלי חלילי 9\60 10M20T39 זכר 1974 רצי משמר העמק 39:44.7 00:39:45
14 71 הדר גורדון 5\79 10M40T59 זכר 1973 רצי משמר העמק 39:50.2 00:39:50
15 247 תום תבור 1\6 10MT19 זכר 1995 40:00.6 00:40:01
16 291 דודי פריינטי 10\60 10M20T39 זכר 1989 40:17.7 00:40:18
17 171 רונן נקש 6\79 10M40T59 זכר 1967 40:29.0 00:40:29
18 184 גילי עז-ארי 7\79 10M40T59 זכר 1969 40:41.8 00:40:42
19 285 חיים פאר 8\79 10M40T59 זכר 1955 40:50.2 00:40:50
20 100 רונן הר נוף 9\79 10M40T59 זכר 1966 Kovo2Max 41:46.1 00:41:46
21 126 שי יהל 10\79 10M40T59 זכר 1963 אתלטי מיזונו נתניה 41:50.1 00:41:50
22 2 Kazumasa Kibe 11\79 10M40T59 זכר 1957 רצי מקוה ישראל חולון 42:11.6
23 115 אילנית חזן 1\39 10F20T39 נקבה 1983 Kovo2Max 42:35.6 00:42:36
24 132 עודד יצחקי 11\60 10M20T39 זכר 1979 easyspeed 43:15.1 00:43:15
25 175 עידן סורסקי 12\60 10M20T39 זכר 1987 43:35.0 00:43:35
26 3 noam stier 12\79 10M40T59 זכר 1973 43:46.9 00:43:47
27 44 איציק בטאט 13\79 10M40T59 זכר 1962 cnn 43:50.4 00:43:50
28 196 רועי פסטרנק 13\60 10M20T39 זכר 1981 43:52.7 00:43:53
29 159 אופיר מינץ 14\60 10M20T39 זכר 1991 רצי רמת השרון 44:09.8 00:44:10
30 10 יובל אברם 15\60 10M20T39 זכר 1984 44:16.7 00:44:17
31 111 עמי זוארץ 14\79 10M40T59 זכר 1964 רצי צהלה 44:22.0 00:44:22
32 239 ירון שלג 1\7 10M60T79 זכר 1953 מכבי טרי גימל 44:23.5 00:44:24
33 21 עומר אייגר 16\60 10M20T39 זכר 1985 44:28.6 00:44:29
34 242 יואב שמיר 2\6 10MT19 זכר 1995 44:31.7 00:44:32
35 108 משה ורדי 15\79 10M40T59 זכר 1968 44:37.3 00:44:37
36 69 חגי גולן 16\79 10M40T59 זכר 1969 טרי ג 44:38.8 00:44:39
37 101 אופיר הררי 17\60 10M20T39 זכר 1979 44:41.1 00:44:41
38 222 אריאל רוזנפלד 17\79 10M40T59 זכר 1973 zone3 - פייסר 45 דק' 44:46.1 00:44:46
39 84 אלעד דר 18\79 10M40T59 זכר 1970 44:57.0 00:44:57
40 28 רענן אליעז 18\60 10M20T39 זכר 1975 45:06.4 00:45:06
41 182 עמר סליטרניק 19\79 10M40T59 זכר 1967 45:46.3 00:45:46
42 137 רועי כרמלי 19\60 10M20T39 זכר 1981 מועדון פרטי 47:01.0 00:47:01
43 157 מרטין מילר 20\79 10M40T59 זכר 1956 47:08.4 00:47:08
44 206 מני קורן 21\79 10M40T59 זכר 1973 O2 47:14.5 00:47:14
45 261 גיא הורוביץ 20\60 10M20T39 זכר 1975 47:44.4 00:47:44
46 187 דוד עצמון 22\79 10M40T59 זכר 1976 48:00.8 00:48:01
47 183 גבי סמסונוב 1\40 10F40T59 נקבה 1968 רצי רמת השרון 48:13.7 00:48:14
48 93 גדי הון 23\79 10M40T59 זכר 1969 GRC 48:20.5 00:48:01
49 74 עדי גלבוע גינזבורג 2\39 10F20T39 נקבה 1975 48:21.9 00:48:22
50 7 רמי אבנימלך 24\79 10M40T59 זכר 1968 48:34.9 00:48:35
51 59 צחי ברנדוין 25\79 10M40T59 זכר 1964 Kovo2Max 48:49.5 00:48:50
52 246 עידן שרים 3\6 10MT19 זכר 1994 48:59.0 00:48:59
53 283 יוסי עזרי 26\79 10M40T59 זכר 1969 רצי מודיעין 49:03.3 00:49:03
54 70 שלומי גולנזר 27\79 10M40T59 זכר 1972 אורט גבעתיים 49:21.4 00:49:21
55 136 אלי כרמלי 28\79 10M40T59 זכר 1955 49:22.2 00:49:22
56 143 אוריאל לוי 21\60 10M20T39 זכר 1980 49:24.6 00:49:25
57 146 משה לוי 29\79 10M40T59 זכר 1956 49:29.5 00:49:29
58 201 פנינה ציון 2\40 10F40T59 נקבה 1968 start to run 49:32.7 00:49:03
59 112 אלעד זינגר 22\60 10M20T39 זכר 1981 easyspeed 49:41.2 00:49:41
60 174 ליאת סורסקי 3\39 10F20T39 נקבה 1983 easyspeed 49:41.7 00:49:42
61 6 עופר אבישי 23\60 10M20T39 זכר 1982 easyspeed 49:42.8 00:49:43
62 168 אלעד ניסן 30\79 10M40T59 זכר 1970 easyspeed 49:50.6 00:49:51
63 305 אלי צדוק 31\79 10M40T59 זכר 1966 49:52.7 00:49:53
64 298 עמיר רון 24\60 10M20T39 זכר 1976 ברוקס 49:54.5 00:49:55
65 75 אביב גראפי 25\60 10M20T39 זכר 1985 49:55.7 00:49:56
66 151 איתי מגידי 26\60 10M20T39 זכר 1980 פייסר 50 דק' 49:56.8 00:49:57
67 188 תמר פודולי 4\39 10F20T39 נקבה 1976 49:59.5 00:50:00
68 11 מירון אברמסון 27\60 10M20T39 זכר 1977 49:59.8 00:50:00
69 96 אבידן הירש 28\60 10M20T39 זכר 1979 easyspeed 50:15.2 00:50:15
70 66 לילך גוטליב 3\40 10F40T59 נקבה 1971 לרוץ עם הלב 50:25.5 00:50:25
71 109 נעם זאב 32\79 10M40T59 זכר 1966 50:36.6 00:50:37
72 208 אבישי קטקו 4\6 10MT19 זכר 1994 51:02.9 00:51:03
73 226 שגיא רז 29\60 10M20T39 זכר 1985 נולדנו לרוץ 51:03.6 00:51:04
74 25 גיא אלדר 30\60 10M20T39 זכר 1986 51:04.0 00:51:04
75 121 לורנה חפץ 5\39 10F20T39 נקבה 1982 51:17.6 00:51:18
76 172 עמי סביר 33\79 10M40T59 זכר 1956 גדי ביטון ריקודי עם 51:21.8 00:51:22
77 145 יאיר לוי 31\60 10M20T39 זכר 1976 51:24.1 00:51:24
78 15 שי אדר 34\79 10M40T59 זכר 1968 רצי רמת השרון 51:38.1 00:51:12
79 272 עידו לוטקר 35\79 10M40T59 זכר 1970 51:48.0 00:51:24
80 148 זיו ליסון 32\60 10M20T39 זכר 1982 51:50.0 00:51:50
81 42 רון אשרוב 36\79 10M40T59 זכר 1969 לרוץ עם הלב 51:51.5 00:51:52
82 65 איתי גוטליב 37\79 10M40T59 זכר 1969 לרוץ עם הלב 51:57.6 00:51:58
83 91 עמרי דרור 33\60 10M20T39 זכר 1974 52:04.4 00:52:04
84 68 מושיק גולדשטיין 38\79 10M40T59 זכר 1964 52:14.0 00:52:14
85 259 גיא גלעד 34\60 10M20T39 זכר 1974 לרוץ עם הלב 52:24.8 00:52:25
86 230 אור שגב 6\39 10F20T39 נקבה 1981 easyspeed 52:28.0 00:52:28
87 215 מיטל קפלן 7\39 10F20T39 נקבה 1977 52:33.2 00:52:33
88 144 אורן לוי 35\60 10M20T39 זכר 1975 52:35.5 00:52:13
89 186 אדיר עקו 36\60 10M20T39 זכר 1976 52:36.7 00:52:22
90 124 דקלה טייף 8\39 10F20T39 נקבה 1980 52:40.4 00:52:40
91 245 פאר שקד 39\79 10M40T59 זכר 1971 52:40.9 00:52:41
92 166 אלון משה 40\79 10M40T59 זכר 1964 52:41.1 00:52:41
93 281 אברהם סרי 41\79 10M40T59 זכר 1972 52:51.7 00:52:52
94 85 דניאל דר 37\60 10M20T39 זכר 1987 53:18.7 00:53:19
95 307 ספייר לביא 1\0 עידו 53:26.0 00:53:26
96 275 מיכל מוזס 4\40 10F40T59 נקבה 1965 רצי ג' 53:35.4 00:53:35
97 123 עידו טוויג 38\60 10M20T39 זכר 1974 53:37.5 00:53:37
98 8 יונתן אברהם 39\60 10M20T39 זכר 1980 הדושבאגז 53:41.7 00:53:42
99 176 טלי סטוף 9\39 10F20T39 נקבה 1974 easyspeed 53:45.4 00:53:45
100 102 חן ויוונטה 40\60 10M20T39 זכר 1988 53:48.5 00:53:49
101 265 רום זנדאני 41\60 10M20T39 זכר 1986 53:50.7 00:53:51
102 139 יואב לאונר 42\60 10M20T39 זכר 1980 54:03.3 00:54:03
103 92 מור הדר 10\39 10F20T39 נקבה 1988 54:14.8 00:54:15
104 154 אורן מזרחי 42\79 10M40T59 זכר 1971 54:15.8 00:54:16
105 73 מירב גל 5\40 10F40T59 נקבה 1973 54:16.0 00:54:16
106 277 עומר מנוס 43\79 10M40T59 זכר 1967 צלם הבית - רץ מצלם תורם!
107 192 ארז פיון 43\60 10M20T39 זכר 1974 54:20.2 00:54:20
108 199 דרור פשוט 44\79 10M40T59 זכר 1965 איילות 54:24.1 00:54:24
109 164 אבי מרומי 45\79 10M40T59 זכר 1961 54:26.0 00:54:26
110 128 יולי יוסקו 11\39 10F20T39 נקבה 1981 easyspeed 54:29.7 00:54:30
111 155 פולי מיכוביץ 46\79 10M40T59 זכר 1966 O2 54:31.2 00:54:31
112 249 רמי אברמוביץ 47\79 10M40T59 זכר 1959 54:49.7 00:54:50
113 34 דוד אנוך 48\79 10M40T59 זכר 1971 55:03.5 00:54:49
114 63 קארן גוטגולד 6\40 10F40T59 נקבה 1969 O2 55:16.3 00:55:16
115 12 יריב אדטו 49\79 10M40T59 זכר 1973 easyspeed 55:21.2 00:55:21
116 46 דרור בן-יהודה 44\60 10M20T39 זכר 1974 O2 55:29.0 00:55:29
117 253 רונית בן-עזרי 12\39 10F20T39 נקבה 1979 Kovo2Max 55:40.7 00:55:41
118 95 מאיה הורוביץ 13\39 10F20T39 נקבה 1985 55:40.9 00:55:41
119 163 איתי מרדיקס 45\60 10M20T39 זכר 1980 55:41.0 00:55:41
120 257 ערן גורנת 50\79 10M40T59 זכר 1965 55:43.9 00:55:22
121 32 בעז אנגלקוביץ 51\79 10M40T59 זכר 1973 easyspeed 55:45.2 00:55:45
122 14 רונן אדלר 52\79 10M40T59 זכר 1971 55:50.4 00:55:34
123 58 חן ברלין 14\39 10F20T39 נקבה 1981 56:21.3 00:56:21
124 204 קובי קאולי 53\79 10M40T59 זכר 1964 56:24.4 00:56:07
125 104 ערן ויילר 54\79 10M40T59 זכר 1969 O2 56:24.7 00:56:25
126 37 יעל ארנון 7\40 10F40T59 נקבה 1963 56:40.5 00:56:41
127 19 גיא אורן 55\79 10M40T59 זכר 1969 56:51.3 00:56:51
128 179 ברק סימן טוב 5\6 10MT19 זכר 1995 57:11.1 00:57:11
129 286 אילון ערמון 56\79 10M40T59 זכר 1963 57:17.6 00:57:18
130 250 מיכל אלשיך בן דן 8\40 10F40T59 נקבה 1971 57:17.8 00:56:59
131 150 רביד ליסון 15\39 10F20T39 נקבה 1983 57:23.4 00:57:23
132 203 מימי צמחמימית מי 9\40 10F40T59 נקבה 1969 57:31.7 00:57:08
133 256 רותי גורב 57\79 10M40T59 זכר 1968 כושר מתחיל כאן 57:31.9 00:57:10
134 17 תדהר אוזן 46\60 10M20T39 זכר 1979 57:44.3 00:57:22
135 131 גידי יצחקי 58\79 10M40T59 זכר 1959 המועדון 57:44.6 00:57:45
136 195 אשר פסטרנק 2\7 10M60T79 זכר 1951 57:53.6 00:57:54
137 243 קמה שמעוני 16\39 10F20T39 נקבה 1986 57:58.3 00:57:43
138 232 רענן שומראי 47\60 10M20T39 זכר 1987 58:13.1 00:58:13
139 170 ניסים נעים 48\60 10M20T39 זכר 1984 Crosbie Crew 58:22.1 00:57:49
140 207 אבי קטקו 59\79 10M40T59 זכר 1955 58:28.2 00:58:28
141 140 וילם לאוקס 60\79 10M40T59 זכר 1958 58:30.2 00:58:16
142 31 HANS אנגלסמן 6\6 10MT19 זכר 1999 58:46.6 00:58:47
143 135 מיכל כספי 10\40 10F40T59 נקבה 1969 רצי ג' 58:54.0 00:58:54
144 220 יואב רוה 49\60 10M20T39 זכר 1983 59:13.7 00:59:14
145 53 מהרטה ברוך-רון 17\39 10F20T39 נקבה 1974 59:17.5 00:59:17
146 45 לימור בלטקסה 11\40 10F40T59 נקבה 1969 59:24.7 00:59:09
147 51 בועז בקר 50\60 10M20T39 זכר 1982 59:24.9 00:59:08
148 43 אמיר באן 61\79 10M40T59 זכר 1956 רצי רמת השרון 59:43.9 00:59:44
149 99 ליאת הלר 12\40 10F40T59 נקבה 1970 לרוץ עם הלב 59:49.3 00:59:49
150 27 ערן אליאב 62\79 10M40T59 זכר 1969 easyspeed 59:56.1 00:59:56
151 279 משה נסים 3\7 10M60T79 זכר 1951 00:04.3 00:59:43
152 64 יוסי גוטגליק 63\79 10M40T59 זכר 1964 00:09.9 01:00:10
153 119 אור חן 51\60 10M20T39 זכר 1985 00:20.4 01:00:20
154 194 הדר פלאח 18\39 10F20T39 נקבה 1985 00:20.4 01:00:20
155 304 ראלף וורנר 4\7 10M60T79 זכר 1953 00:49.6 01:00:50
156 156 דובי מילר 64\79 10M40T59 זכר 1968 00:51.3 01:00:51
157 107 רן וינשטוק 52\60 10M20T39 זכר 1974 00:54.1 01:00:54
158 26 נח אלטר 65\79 10M40T59 זכר 1965 אריות הים 00:59.3 01:00:59
159 79 אהוד דוידסון 5\7 10M60T79 זכר 1952 GRC 01:00.6 01:00:42
160 153 אן מודעי 13\40 10F40T59 נקבה 1962 easyspeed 01:35.2 01:01:35
161 80 זיו דור 66\79 10M40T59 זכר 1971 01:40.7 01:01:22
162 49 טלי בנרומנו 19\39 10F20T39 נקבה 1982 01:45.7 01:01:46
163 103 לימור ויזל 14\40 10F40T59 נקבה 1966 רצי ג' 01:45.7 01:01:46
164 211 אטקה קלינמן 15\40 10F40T59 נקבה 1971 We run 01:58.6 01:01:28
165 306 יוסי גוטליב 67\79 10M40T59 זכר 1958 02:01.7 01:02:02
166 36 אסתי ארנון 16\40 10F40T59 נקבה 1965 לרוץ עם הלב 02:19.9 01:02:20
167 125 תמר טל 20\39 10F20T39 נקבה 1974 02:25.0 01:02:25
168 50 שרון בסן 17\40 10F40T59 נקבה 1973 02:27.8 01:02:08
169 185 בן עמית 53\60 10M20T39 זכר 1981 SPARTA 02:28.7 01:02:09
170 16 אניטה אהרון 18\40 10F40T59 נקבה 1960 המועדון 02:38.4 01:02:38
171 41 לילך אשרוב 19\40 10F40T59 נקבה 1970 לרוץ עם הלב 02:55.6 01:02:56
172 78 לירון גרינברג 21\39 10F20T39 נקבה 1991 03:10.9 01:02:54
173 113 יוסי זינגר 68\79 10M40T59 זכר 1959 03:12.7 01:03:13
174 290 אלון פרידמן 54\60 10M20T39 זכר 1991 רצי רמת השרון 03:13.2 01:03:13
175 33 יוסף אנגלר שר 69\79 10M40T59 זכר 1962 03:14.5 01:03:15
176 60 שירלי ג'וריני-סילפן 20\40 10F40T59 נקבה 1961 רצי ג' 03:20.1 01:03:20
177 117 חיים חכם 6\7 10M60T79 זכר 1953 03:24.4 01:03:24
178 303 אהובה וורנר 21\40 10F40T59 נקבה 1958 03:26.8 01:03:27
179 30 חגית אמסלם 22\40 10F40T59 נקבה 1969 לרוץ עם הלב 03:29.0 01:03:29
180 276 רוית מיכאלי 23\40 10F40T59 נקבה 1969 04:24.3 01:04:24
181 287 לבנה פוקס 24\40 10F40T59 נקבה 1972 04:39.7 01:04:26
182 198 גילי פרידמן 22\39 10F20T39 נקבה 1978 הייטק זון 04:39.8 01:04:26
183 178 רם סילפן 70\79 10M40T59 זכר 1961 רצי ג' 04:43.2 01:04:43
184 240 לילי שלומי 25\40 10F40T59 נקבה 1961 GRC 04:46.7 01:04:30
185 221 אריאל רוזנטל 55\60 10M20T39 זכר 1975 04:47.9 01:04:48
186 200 תמר צורגיל 23\39 10F20T39 נקבה 1983 04:55.2 01:04:55
187 278 נעה נחמיאס 71\79 10M40T59 זכר 1971 GRC 04:55.4 01:04:40
188 219 רמי רביב 72\79 10M40T59 זכר 1972 04:58.9 01:04:59
189 24 רוני אילת פינס 24\39 10F20T39 נקבה 1983 04:59.0 01:04:59
190 48 אורנית בן שמחון 25\39 10F20T39 נקבה 1974 04:59.2 01:04:59
191 713 יוסף גזאצ'ו 56\60 10M20T39 זכר 05:02.4 01:04:45
192 270 מורן לב 26\39 10F20T39 נקבה 1982 GRC 05:02.6 01:04:42
193 260 שלי גרייבר 27\39 10F20T39 נקבה 1975 GRC 05:03.0 01:04:44
194 284 טל ענבר 28\39 10F20T39 נקבה 1978 GRC 05:03.1 01:04:43
195 82 אורי דנון 73\79 10M40T59 זכר 1966 05:23.2 01:05:23
196 114 שלי זינגר 26\40 10F40T59 נקבה 1967 לרוץ עם הלב 05:28.6 01:05:29
197 120 בנימין חן 74\79 10M40T59 זכר 1962 05:28.9 01:05:29
198 189 חני פוטר 27\40 10F40T59 נקבה 1970 05:30.0 01:05:30
199 267 מיכל טיביקה-נדג'ר 28\40 10F40T59 נקבה 1972 GRC 05:33.0 01:05:16
200 29 שלי אליש 29\40 10F40T59 נקבה 1970 GRC 05:33.5 01:05:17
201 94 שרון הופשטייןשרון ומשטחים 29\39 10F20T39 נקבה 1980 05:41.8 01:05:27
202 149 סאם ליסון 7\7 10M60T79 זכר 1951 05:58.9 01:05:59
203 1 MANDI ABRAM 30\40 10F40T59 נקבה 1973 06:05.5 01:05:34
204 234 רות שחף 31\40 10F40T59 נקבה 1956 רצי רעננה 06:06.1 01:06:06
205 4 רמה אבירם 32\40 10F40T59 נקבה 1973 06:12.6 01:06:13
206 255 טל בן צור 30\39 10F20T39 נקבה 1991 06:46.6 01:06:31
207 299 סיון שוורץ 31\39 10F20T39 נקבה 1982 המועדון 07:05.0 01:07:05
208 280 טולי סגמן 32\39 10F20T39 נקבה 1977 המועדון 07:05.1 01:07:05
209 55 עינר ברזילי 33\39 10F20T39 נקבה 1984 07:22.5 01:06:55
210 147 מיכל לוי-עמר 34\39 10F20T39 נקבה 1974 07:41.0 01:07:27
211 301 נסיה שטרסבורג 33\40 10F40T59 נקבה 1966 07:41.5 01:07:42
212 244 יהושוע שפר 57\60 10M20T39 זכר 1974 07:41.6 01:07:28
213 288 רוני פילבסקי 75\79 10M40T59 זכר 1960 NR SPIRIT 07:41.9 01:07:42
214 105 נעמי ויינשטוק 34\40 10F40T59 נקבה 1964 NRspirit 07:42.2 01:07:42
215 193 מלני פיית 35\39 10F20T39 נקבה 1977 07:44.8 01:07:30
216 129 חוה ינאי 36\39 10F20T39 נקבה 1976 easyspeed 08:31.9 01:08:32
217 20 איציק אזולאי 58\60 10M20T39 זכר 1982 קבוצת הריצה של צה\""ל 08:41.2 01:08:25
218 254 יוסי בן דור 76\79 10M40T59 זכר 1968 קבוצת הריצה של צה\""ל 08:42.0 01:08:28
219 309 מיכל יוספין 35\40 10F40T59 נקבה 1972 08:42.4 01:08:42
220 223 גיה רול כהן 36\40 10F40T59 נקבה 1972 09:17.4 01:09:17
221 47 זיו בן צוק 77\79 10M40T59 זכר 1966 09:32.2 01:09:32
222 210 רוית קישון בן צוק 37\40 10F40T59 נקבה 1964 10:13.7 01:10:14
223 67 יערה גולדשטיין 1\1 10F19 נקבה 1996 10:43.5 01:10:43
224 190 איטה פוס בניזרי 38\40 10F40T59 נקבה 1973 10:45.3 01:10:45
225 77 יניב גרינברג 59\60 10M20T39 זכר 1993 11:14.6 01:10:57
226 274 מירב לפיד 39\40 10F40T59 נקבה 1965 Run like Nili 11:25.8 01:11:26
227 282 עפרה עברון 40\40 10F40T59 נקבה 1967 Run like Nili 11:27.3 01:11:27
228 142 יעל לדר סלומון 37\39 10F20T39 נקבה 1979 11:41.3 01:11:41
229 181 רועי סלומון 60\60 10M20T39 זכר 1977 11:41.4 01:11:41
230 158 חנה מימון 78\79 10M40T59 זכר 1960 11:45.3 01:11:45
231 160 מונה מירון 38\39 10F20T39 נקבה 1987 easyspeed 15:24.0 01:15:24
232 18 נורית אופק 39\39 10F20T39 נקבה 1981 Crosbie Crew 16:13.5 01:16:00
233 169 חזי ניסן 79\79 10M40T59 זכר 1965 קבוצת הריצה של צה\""ל 16:13.7 01:15:59

ניתן להעביר עמודים עם מקשי החצים

סגור