יהושוע רץ מרתון - פרק מ"ח: מרוץ יער עופר וגם חתונה

| שתף |

ערב קיצי אחד יצאה כרמל: "ללכת מעט ברחוב, לאוורר מעט את הגוף ואת הנפש", את דמותו של מר תיכון זיהתה כמעט מיד ושיחה קצרה התפתחה בין השניים. . .

תאריך: 24/06/12, מאת: צבי צויץ קרן

אז ריצת השטח "יער עופר" התקיימה ביום שישי האחרון. 15 ו 30 ק"מ קשים ותובעניים עם עליות קשוחות, סינגלים יפיפיים (ואפילו בצל!) וקטעים טכניים כאילו רכבנו על אופני Downhill או משהו. סימון מסלול משובח ויד אוהבת שפיזרה תחנות מים וחטיפים מושקעות. זה לא מובן מאליו, מישהו שם יודע לארגן מרוצים בשטח וגם זה לא מאד נפוץ במקומותינו.

את הדברים האלה כותב מי שאבדו דרכיו, לא פעם אחת, במרוצי שטח ומי ש"פיספס" תחנות של מים ועד היום לא ברור איך לא התבייש ונשאר לנבול מתחת איזה שיח. אז שיש משהו טוב להגיד - נצעק אותו בקול.
בסופו של אחד הסינגלים נתגלתה תמונת נוף מרהיבה של שיפולי הכרמל לים כשריבועי בננות מרפדים את הדרך לים התיכון. מכאן אפשר להתחיל:

פרק מ"ח: הזמנה לחתונה

על הדלת בקומה הראשונה נכתב מר תיכון, מהנדס מים. כרמל מקומה 4 בלי מעלית היתה רואה אותו לפעמים: "שלום" "שלום" מנומס במקסימום. לקח לה כמה שנים טובות לראות את העיניים הכחולות ההן, את השלווה הדינמית הזאת, אבל יש עוד זמן עד אז.
בינתיים יש לכרמל מקומה 4 בעיות אחרות. שריפה שפרצה בקומה שניה או שלישית, "אצל הדיירים הזמניים האלה", השאירה אצלה קיר חצוני מפוייח ומצולק ונזק עצום לעציצים במרפסת. היא קיותה שהגשם ישטוף ויתקן במשהו את הנזק, אבל החורפים היבשים סברו אחרת.

ערב קיצי אחד יצאה כרמל: "ללכת מעט ברחוב, לאוורר מעט את הגוף ואת הנפש", את דמותו של מר תיכון זיהתה כמעט מיד ושיחה קצרה התפתחה בין השניים. אפשר לקרוא לזה דיאלוג? מר תיכון הזמין את כרמל לכוס תה במרפסת: "את יכולה לקרוא לי ים", הוא אמר לה. היא ראתה פתאום את הכחול הזה בעיניים. הוא סיפר לה על עיניים ירוקות בחורף וכחולות בקיץ... היא סיפרה לו על העציצים והצמחייה ועל נזקי השריפה ההיא שעדיין כאן, למרות הזמן שעבר.

כמה כוסות תה על השניים האלה לשתות יחד בכדי שנוכל לשאול אם קוראים לזה אהבה?

כך או אחרת, חתונתם של ים ושל כרמל התקיימה, איך לא, בין גידולי הבננות שבין ההר לים והשכנים שהשתתפו בה אמרו ש"שנים חיכו לדבר כזה וחיכו וחיכו והנה, סוף סוף זה קרה".
החלטנו להזמין גם אתכם לחתונה, אז קבלו הזמנה רשמית:
 

  • טרייל יער עופר

    צילום: ליליאן ביטון

סגור