יהושוע רץ מרתון - פרק נ"א: מהתחלה

| שתף |

המייל מפוצץ בהזמנות למירוצי הסתיו. כנראה שיסתדרו בלעדייך בסתיו הזה. חז"ל היו קוראים לזה "לעג לרש". יהושוע מנסה להתחיל מהתחלה.

תאריך: 09/08/12, מאת: צבי צויץ קרן

לא ברור איך זה קורה אבל זה קרה. הפסקנו לרוץ. בכלל. הזמן עבר ופתאום זה אוגוסט ומתי רצנו פעם אחרונה? אף אחד לא זוכר. גם הגוף לא. לך תתחיל הכול מחדש.

פתאום ריצה של 10 ק"מ מהווה איום או אתגר. מזג האוויר לא עוזר וטיול של שלושה שבועות באירופה גם לא תרם.

מה, לא רצת בחו"ל כמו שאתה תמיד עושה ועוד אוהב את זה?
תירוצים יש ים וסיבות יש אוקיאנוס אבל את השורה התחתונה זה לא משנה: עמדנו מלכת. וההמשך ברור: במקום לספור ק"מ נספור ק"ג. בשני המקרים השמים הם הגבול.
"כחול או שחור? איך אתה מעדיף את השמים שלך?"

המייל מפוצץ בהזמנות למירוצי הסתיו. כנראה שיסתדרו בלעדיך בסתיו הזה. חז"ל היו קוראים לזה "לעג לרש". צודקים הזקנים. הם תמיד צודקים.

מה יקרה בחורף? מרתון טבריה ואלה של ירושלים ותל-אביב? גם אלה יעברו על פנייך במשק כנפיים? אולי לא? אולי דוקא מתוך המקום החסר הזה תצא הרשמה לאחד המרתונים? תקבע מסגרת, תתחייב, תשלם, תזמין גם מלון, תספר לכולם, גם בפייס, תכבול את עצמך לאירוע במיליון ואחד חבלים, תדפיס את אישור ההרשמה ותתלה על המקרר. תקיף את המודעות שלך בריצה הזאת ואז תצא לריצה של 10. פתאום תהיה לך מוטיבציה. פתאום יש לך סיבה לרוץ. כשתסיים את הריצה הזאת, אל תיקח שעון ואל תמדוד זמן, לא היום, תחזור הביתה ותרשם לאחד המרתונים. סגרנו?
אז מה שוב מהתחלה?
בכול שנה יש יומולדת. השנה זה אחד באוגוסט. מזל טוב: "שתלך בדרכים טובות" אולי מוטב תרוץ?
 

  • © Warren Goldswain - Fotolia.com

סגור