איגוד האתלטיקה נפרד ממרתון טבריה

| שתף |

בעקבות קיצוצים משמעותיים בתקציב איגוד האתלטיקה נאלץ האיגוד להפסיק מלהפיק ולתפקד כגוף האחראי על הניהול המקצועי של מרתון טבריה.

תאריך: 01/06/11, מאת: אורן בוקשטיין

בעקבות קיצוצי התקציב המשמעותיים, נאלץ איגוד האתלטיקה בישראל להודיע על פרידתו המצערת ממרתון טבריה כגוף המקצועי והאחראי. האיגוד ייסד את מרתון טבריה, תחילה ב-1977 כמרתון הכנרת, ולאחר מכן ארגן והיה אחראי על כל אחד מהמרתונים במשך 34 שנים, כמספר המרתונים שאורגנו.

בשנים האחרונות נחשב מרתון טבריה לאחד המרתונים האיכותיים בעולם, לבטח מבחינת התוצאות, ואשר הגיע למספר שיא בישראל מבחינת רצי מרתון המשתתפים באירוע.
אחרי בחינה של ההוצאות הארגוניות במרתון אל מול התקציב החדש, האיגוד הבין שלא יוכל להמשיך לעמוד בתנאי התקציב, ובהתאם לכך החליט על הפסקת השותפות המצוינת שהייתה עם עיריית טבריה לאורך כל השנים, בארגון האירוע.
האיגוד מדגיש כי תקוותו הגדולה היא שההחלטה לצאת מארגון הצד המקצועי של מרתון טבריה לא תפגע בהמשך קיומו של המרתון, וכי זה ימשיך להתקיים תחת הארגון של עיריית טבריה ובאחריותה המלאה, כפי שהדבר נהוג ומתקיים ברשויות אחרות כדוגמת ירושלים ותל-אביב.
מרתון טבריה הינו מירוץ המרתון האיכותי ביותר במדינת ישראל והגדול ביותר עד עתה. מרתון טבריה הפך למותג בארץ ובחו"ל ואיגוד האתלטיקה בישראל מאחל לעיריית טבריה המשך הצלחה בארגון האירוע הבינלאומי.
 

סגור