איזה מרתון תרוצו באביב 2014?

| שתף |

במסגרת ההכנה למשלחות הישראלים למרתונים הגדולים של האביב ברחבי העולם, תתקיים הרצאה ביום חמישי הקרוב בחנות "ורטהיימר טריאתלון".

תאריך: 10/11/13, מאת: SPORTWEB

אם אתם רוצים לרוץ מרתון באביב, אבל לא בטוחים באיזה מהם לבחור, ההרצאה הזו בשבילכם. רוצים לרוץ בשביל הכיף והחוויה אבל לא בשביל התוצאה? רוצים דווקא מרתון מהיר? על כל השאלות האלו יענו גוון קנינג ואריאל הלר, בוגרי פרויקט "10 מרתונים ב 10 ימים" שמי אם לא הם יוכלו לספר לכם על כל אחד מהמרתונים של האביב - יתרונות וחסרונות, חוויות ורשמים.

אריאל וגוון יסבירו על תהליך בחירת המטרה, האימונים, אורח החיים והתחרות עצמה, מניסיונם הרב (חששות, פחדים, תזונה, סרגל מאמצים, נפחים, ציוד ועוד ועוד).

יש לשריין מקום להרצאה (מספר המקומות מוגבל)
wtriathlon@gmail.com או בנייד 054-6668492

ההרצאה תתקיים ביום חמישי הקרוב, 14.11 בשעה 20:00

חניה חינם שעתיים ללקוחותינו בחניון "בית מרכזים".

את המשלחות למרתונים תארגן חברת "פרוגרס ספורט", בהמשך להצלחת המשלחות בשנים קודמות, בהן לקחו חלק כבר אלפי ישראלים במרתונים השונים. 

 

קצת על המרתונים באביב...

מרתון רומא - 23.3.2014

מרתון רומא מושך אליו מדי שנה עשרות אלפי רצים המשלבים עם המרתון טיול בבירה האיטלקית. רומא כידוע הינו יעד נפלא לתיירים, היא עמוסה במבנים הסטוריים עשירים בתרבות ואומנות. לנרשמים הישראלים תהיה אפשרות להאריך את השהייה בעיר על פי דרישה, בפנייה ל"פרוגרס תורס", משרד הנסיעות המארגן את החבילה לישראלים.


לרוץ על רקע ההסטוריה / Victah Sailer / photorun.net

מרתון ברצלונה - 16.3.2014

בשנים האחרונות ברצלונה הפכה ליעד מבוקש לטיולים על ידי ישראלים בגלל יופיה של העיר והמרכז התרבותי שהיא מהווה בספרד. מרתון ברצלונה התקיים לראשונה בשנת 1978 ומאז הוא מתקיים מדי שנה בחודש מרץ. מרתון ברצלונה הגיע לשיא משתתפים של מעל 15 אלף רצים בשנה שעברה. המסלול מתחיל ומסתיים בפלאזה ד'אספניה, אחת הכיכרות היפות בעיר ואולי בספרד כולה. המסלול עובר בחלקים היפים ביותר בעיר, בין בניינים הסטורים מרהיבים, ולאורכו עומד הקהל הספרדי ומעודד את הרצים. כמו כן, לאורך המסלול ישנן לא פחות מ-41 נקודות של להקות ואמני רחוב התורמים לא מעט לעידוד. במסגרת ארועי המרתון מתקיימת ריצת 'ארוחת בוקר' ביום לפני המירוץ, וארוחת פסטה מפנקת בערב המירוץ, הפתוחה גם למלווים של הרצים.

מרתון פריז - 6.4.2014

מרתון פריז נחשב למרתון מהיר ואיכותי. הוא נחשב למרתון "נחשק" ביותר, בעצם הימצאותו באחת הערים הרומנטיות בעולם. הריצה על מסלול המרתון בפריז היא מרתקת לא רק בשל אתריה היפים של הבירה הצרפתית אלא גם בשל העובדה שבשנה שעברה נשבר שיא המשתתפים - 50 אלף רצים! ראש עיריית פריז יירה את יריית הזינוק בשעה 8:45 בשדרת השאנז אליזה המפורסמת, ואולי גם אתם, תעמדו על קו הזינוק...


50 אלף רצים / Victah Sailer / photorun.net

לפרטים והרשמה - פרוגרס ספורט

  • Victah Sailer / photorun.net

סגור