אירועי סוף השבוע: 14-15 באפריל

| שתף |

אתר עולם הריצה מרכז את אירועי סוף השבוע כאשר האירוע הבולט הוא אליפות ישראל בדואתלון שתתקיים בניצנה. זאת לצאת אירועי הניווט, הרכיבה והריצה.

תאריך: 14/04/11, מאת: מערכת עולם הריצה

אירועי היום - יום שישי

 

מירוץ שפיר ה-1

מירוץ שפיר הינו מירוץ שטח העובר בשטחים החקלאיים של היישוב. מקצי ריצה של 10 ק"מ, 5 ק"מ, 2.5 ק"מ עממי ומירוץ אפרוחים. הכינוס בכניסה למתחם בי"ס יסודי שפיר-בכביש הגישה לקיבוץ עין צורים

לפרטים נוספים

 

הקפת הכנרת בהליכה 

שאול לדני ההלך הותיק בארץ יחד עם חבריו יקיפו את הכנרת בהליכה, מרחק של 65 ק"מ. היציאה מצומת צמח, השתתפות ללא תשלום.
לפרטים נוספים

 

ניווט תמרת

מועדון ניווט עמק יזראל מאגן לכבוד חג הפסח ניווט נהדר.  יופי של שטח לא מוכר עם מפה חדשה לכבוד חג החירות.
לפרטים נוספים

 

רוכבים בקול 

רגון בקול שמח להזמינכם לאירוע ייחודי בנושא המודעות לירידה בשמיעה. כל ההכנסות מהאירוע קודש למימון תמיכה וחונכות של סטודנטים כבדי שמיעה ושילובם בעולם העבודה.
לפרטים נוספים

 

מתגלגלים בכפר סבא

מחלקת הספורט של עיריית כפר סבא תפיק השנה טיול אופניים בפארק. באמצע הרכיבה יחשפו הרוכבים למגוון פעילויות. בין היתר, הופעת כלייזמרים ייחודית, פעילויות הסברה על בטיחות ברכיבה, הופעת פעלולן אופניים, עצירה במוזיאון ולימודי מורשת על העיר כפר סבא.
לפרטים נוספים

 

פתיחת מרכז איגודן 

מרכז מבקרים אוגדן הינו הינו מרכז חינוכי אקולוגי המחויב להרחבת החינוך הסביבתי.  מרכז המבקרים פותח את שעריו ליום סיורים והדגמות, ולפעילות אקטיבית של רכיבה על אופניים למשפחות ויחידים.
לפרטים נוספים


אירועי יום שבת

אליפות ישראל בדואתלון 2011 

מרכז קהילתי ניצנה, מועצה אזורית רמת הנגב ואיגוד הטריאתלון הישראלי שמחים לארח אתכם באליפות ישראל בדואתלון בניצנה. אליפות ישראל בדואתלון מתקיימת מדי שנה בניצנה מספר שבועות לאחר קיום מחנה האימונים.
במסגרת האליפות תתקיים השנה תחרות למרחק ארוך (כפול מהמרחק האולימפי). על המסלול הארוך נוכל לראות את נינה פקרמן ומתן כסיף, אלופי ישראל.  גלעד רותם, שניצח בשנה שעברה לא יתחרה לאחר חזרתו בשבוע שעבר מתחרות איש ברזל, ובכך הוא משאיר את הקרב על התואר לשוקי סרויה ואביעד כהן. 

לפרטים נוספים

 

ניווט פארק קנדה

מועדון ניווט אסא ת"א הוא האחראי לניווט המאתגר. שלושה מסלולים לבחירה - קצר (11 ק"מ), בינוני (18 ק"מ) ארוך (26 ק"מ) והם כולם מאתגרים בשטח מפתיע.
לפרטים נוספים

 

ליגת נביעות - גן נר

מועדון מסטרס חיפה מזמין את ציבור הרוכבים להגיע ולהתחרות בתוך יישוב, במרוץ קרמיס מלהיב.  המרוץ ייערך ביישוב הקהילתי גן-נר למרגלות הגלבוע בחסות המועצה האזורית גלבוע. אנחנו מזמינים גם רוכבים שאינם תחרותיים להגיע לצפות ולעודד את המתחרים.
לפרטים נוספים


 

ביום ראשון יתקיימו מספר אירועי ריצה חשובים:

מרתון לונדון

מרתון ציריך

מרתון וינה

תוצאות וסקירה יופיעו באתר עולם הריצה.

סגור