אלברטו קונטאדור בביקור בישראל

| שתף |

הסטוריה בענף האופניים הישראלי - מי שניצח שלוש פעמים את הטור דה פראנס, הרוכב הבכיר אלברטו קונדאטור הגיע לביקור בישראל

תאריך: 30/11/11, מאת: Sportweb

אלברטו קונטאדור הגיע לביקור בישראל יחד עם קבוצת סאקסו-בנק בחסותה של רעיה שטראוס בן דרור לכבוד השקת המיזם הפילנתרופי החדש לקידום התיירות בגליל המערבי.

במסיבת עיתונאים שהתקיימה היום במעלות אמר קונטאדור : "אני מאוד גאה להיות כאן. אני רוצה להודות לכל מי שיזם את הביקור שלנו בישראל. יש לנו ציפייה להכיר תרבות אחרת, תרבות חדשה. רכיבת אופניים היא חלק חשוב מהחיים שלי. אני מקווה שדרך הביקור הזה נוכל לקדם את הענף כולו".

במהלך שהותו בארץ ישתתף קונטאדור במסע אופניים מיוחד שאורכו חמישים קילומטרים שיוזנק ויסתיים בחוף בצת. מטרת המסע לקדם את התיירות באיזור הגליל. בנוסף, ייבקר הספרדי עם קבוצתו סאסקו בנק בירושלים ויתחרה במירוץ לצד רוכבים ישראלים.

רן מרגליות, הרוכב הישראלי שהצטרף לקבוצה היוקרתית של קונטאדור בחודש ספטמבר האחרון נראה נרגש לנוכח הביקור ההסטורי של הקבוצה בארץ. בראיון לאתר Sportweb אמר רן: "הכל מאד מאד מרגש. האמת היא שזה נבנה במהלך השבועות ורק עכשיו אני מתחיל לקלוט שזה אמיתי". היום ערכה הקבוצה רכיבה ראשונה ועל כך סיפר רן: "מבחינת רכיבה היה אחלה, קיבלנו בפעם הראשונה את האפניים של 2012. אני חושב שהם נהנים מהרכיבה בארץ. אני שמח שבינתיים אין ארועים יוצאי דופן, הנהגים התחשבו בנו וכמו בכל מקום שהקבוצה מגיעה אליו בעולם גם כאן עושים לנו הרבה כבוד".

 

סגור