אליאס וימהרן ניצחו במרוץ גבעת שמואל 2011

| שתף |

המנצחת של מרוץ גבעת שמואל 2011 היא מארי אליאס ממועדון איילות. פחות משבוע לאחר שניצחה באליפות ישראל ב-5000 מטרים תוך פתיחת פער משמעותי משאר המתחרות במקצה, ניצחה אליאס במרוץ גבעת שמואל בתוצאה מצויינת של 35:26 דק'.

תאריך: 20/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

יוסף ימהרן ומארי אליאס הם המנצחים של מרוץ גבעת שמואל 2011, שנערך הבוקר בפעם השנייה בגבעת שמואל. מארי אליאס, המנצחת הגדולה של המרוץ חצתה את קו הסיום בזמן מצויין של 35:26 דק'. אליאס ניצחה בשבוע שעבר באליפות ישראל ב-5000 מטרים בשבת שעברה באליפות ישראל בהצגת יחיד כאשר פתחה פער משמעותי לאורך כל הריצה על המתחרות האחרות במקצה ובכך ביססה את מעמדה כאחת הרצות הבכירות בישראל.בימים אלו היא מתאמנת עם הרץ/מאמן מוטי מזרחי ממועדון איילות וממשיכה להפגין כושר מצויין.

רצה נוספת שחוזרת לכושר לאחר לידה, היא סבטלנה בחמנד מצור הדסה שסיימה שנייה בין הנשים וקבעה אף היא זמן מצויין של 36:14 דק'. בחמנד שניצחה בשבוע שעבר במרוץ אשקלון מוכיחה כי זה רק עניין של זמן עד שתהיה מתמודדת ראויה לאליאס. אלונה אברין סיימה במקום השלישי בזמן של 40:59 דק'. אברין ממועדון איילות וגם היא כמו אליאס מתאמנת תחת שרביטו של מוטי מזרחי.

יוסף ימהרן מעמותת הצבי ניצל את היעדרותם של רצי עלית מהמרוץ וניצח בזמן של 33:11 דק'. שני בצמוד לימהרן, חצה את קו הסיום נגה מקטה מהפועל אתלטי אורן השרון. זמנו של מקטה בסיום היה 33:14 דק'. שלישי סיים איציק לוי ממועדון איילות. תוצאותו בסיום הייתה 35:09 דק'. לוי מפגין כושר טוב ולו זו הפעם השנייה תוך שבוע שהוא מתברג בין המקומות הראושנים במרוץ כביש. כזכור לוי סיים שני במרוץ טלמונים שנערך בשבוע שעבר.

כ-376 רצים ורצות סיימו את המרוץ מתוך 411 הנרשמים. במרוץ שאורגן על-ידי חברת ריל טיימינג, נערך כהפנינג לכל המשפחה והתקיימו בו הופעות לילדים ומרוץ עממי למרחק 2 קילומטרים.

לתוצאות המלאות ממרוץ גבעת שמואל - לחץ כאן

 

סגור