אליפות האקדמיה באקווטלון - המנצחים

| שתף |

בשבת האחרונה יצאה לדרך אליפות 'האקדמיה למצוינות בספורט' הראשונה- באקווטלון.
האקדמיה למצוינות שבמכון וינגייט, אירחה השנה בפעם הראשונה את האירוע המיוחד, שזכה לתמיכתו של איגוד הטריאתלון הישראלי.

תאריך: 04/03/12, מאת: נווה כהן

ספורטאי הענף מהאקדמיה, קידמו את פניהם של 200 משתתפים מכל הגילאים שבאו לקחת חלק בתחרות האקווטלון שכללה 3 חלקים: ריצה – שחיה – ריצה. המרחקים של הגילאים השונים מצוינים בטבלה:

מזג האוויר האיר פנים וקרני שמש הפציעו מעת לעת ורק הוסיפו לאוירה הנפלאה. בזמן שהילדים הראשונים יצאו לדרך, עשרות הורים ומאמנים כבר תפסו מקומם בצדי מסלול הריצה ובטריבונות הצופות לבריכה. טוואי הריצה התקיים על הכביש ההיקפי של מכון וינגייט והשחיה בבריכה האולימפית של מהטובות בארץ.
מנצחי מקצי הילדים:

בנים

 

יובל אקרמן

טרי קיסריה גו אקטיב

16:54

רז קנטרוביץ'

הפועל עמק האושר

17:24

תמיר איש טוב

A1termans

17:25

 
בנות
 

ליהי הראל

טרי קיסריה גו אקטיב

18:04

יהלי רוכל

עמ' חפר אסא רופין

18:19

ליה פדרבוש

A1termans

20:05

 

במקצה המיני ספרינט 14-15 כמעט תמיד מובטחת תחרות צמודה ומותחת וכך גם הפעם היה. עמרי בהט ממכבי ת"א ניצח את המקצה בזמן של 20:29 דק' בזכות שחיה מרשימה למדי שהשאירה הרחק מאחור את כל מתחריו מהריצה הראשונה. שני אחריו סיים עוז הוכמן (20:30) מ"טרי קיסריה" בסיום דרמטי במסלול העולה לשער הסיום מול ניל אמרלד מאס"א רופין שהגיע מיד אחריו (20:33). בין הבנות ניצחה נועם פישמן מאיילות ת"א עם תוצאה של 22:35 כדקה לפני חברתה לאגודה דנה שביב (26:32). שלישית הגיע דנה וסובר מאסא רופין (26:54).

במקצה הנוער והבוגרים שזינקו יחדיו, היו אלה הספורטאים בגילאי הנוער שהכתיבו את הקצב. מי שבלטו במיוחד במקצה זה היו 12 ספורטאי וספורטאיות האקדמיה שלקחו חלק בתחרות ובארגונה. כבר בפתיחה שעטו הצעירים קדימה בראש חץ שהובילו אמתי יונה, שחר שגיב ורון לוינסון יחד עם איתמר אלסטר. הפערים במים נשמרו כשאף שחיין לא הצליח לצמצם משמעותית, והקרב הוכרע במאות המטרים האחרונים לריצה השנייה. מנצח המקצה היה אמתי יונה ממכבי ת"א בתוצאה נפלאה של 24:46 דק'. 9 שניות אחריו איתמר אליסטר מ"רואוד ראנר" ושלישי שחר שגיב מאיילות. רביעי הגיע רון לוינסון וחמישי אביעד כהן- חניך ובוגר האקדמיה בהתאמה.

בנשים סיימה ראשונה גל לוי מאסא רופין שהראתה יכולת יפה מאוד כבר מתחילת הריצה בה הובילה מבין הבנות בפער ניכר. תוצאתה 29:40 דק'. שניה אחרי הגיע חלי רוזנשטיין מ"טריאלוי" (29:51) שאתגרה למדי את הצעירות החזקות במקצה. שלישית יובל גומא מאס"א רופין .

"אנו שמחים מאוד שהקשר בין איגוד הטריאתלון למכון וינגייט הוליד את התחרות המיוחדת הזאת" אמרו אלעד סימון ואורי זילברמן מנהלי התחרות. "לשמחתנו ההיענות של המתחרים היתה טובה ואנו מצפים להפוך את התחרות הזו למסורת ארוכת שנים."
 

  • fotolia.com

סגור