אליפות ישראל במים פתוחים - ספרא הפתיע

| שתף |

גנב את הבכורה: ספרא ניצח את דימיטרייב באליפות הארץ בשחייה במים פתוחים

תאריך: 31/03/12, מאת: SPORTWEB

הפתעה גדולה באליפות ישראל בשחייה במים פתוחים שהתקיימה ביום שישי באילת. השחיין הבכיר של נבחרת ישראל, מיכאל דימיטרייב מהפועל בית שמש, סיים רק במקום השני (54:55.65) במשחה הגברים ל-5 ק"מ כאשר לפניו הגיע במפתיע השחיין יובל ספרא מהפועל עמק יזרעאל (54:53.15). יש לציין כי הקרב בין השניים היה צמוד במיוחד לאורך כל המשחה ולראייה העובדה שספרא הגיע שתי שניות בלבד לפני דימיטרייב. למקום השלישי הגיע השחיין הצעיר שי טולדנו מהפועל ירושלים (55:48.25).

במשחה הנשים ל-5 ק"מ זכתה חן פינסלי בת ה-18 מהפועל עמק חפר. את המקום השני תפסה לי כהן מהפועל ירושלים ולמקום השלישי הגיעה רוני בווה מאגודת ירושלים רבתי. במשחה ל-1.5 ק"מ גברים זכה סהר אזולאי בן ה-16 מהפועל חולון בעוד במשחה הנשים זכתה יובל סבה, בת 13 בלבד, גם היא מחולון.
מאיגוד השחייה נמסר: "התחרות עברה בצורה חלקה והוגנת. היה קרנבל של ממש על החוף ובתוך המים זכינו למספר הפתעות מאד נעימות כמו ניצחונו של יובל ספרא. התחרות היוותה ניסוי כלים טוב בשבילנו לקראת תחרות הסבב העולמי שתיפתח ביום ראשון בחוף באילת ואנו מאמינים כי גם בתחרות הבינלאומית נצליח לשמור על התנהלות וסדר מופתיים כפי שקרה באליפות ישראל".
בערב נערך טקס הפתיחה הרשמי של סבב גביע העולם לאחר שכל המדינות המשתתפות כבר נחתו בארץ. 28 מדינות שלחו נציגים לתחרות החשובה שתתקיים היום (ראשון) כאשר את ישראל ייצגו 17 שחיינים מהמובילים בארץ. 

  • המנצחים הגדולים על הפודיום. ספרא, דימיטרייב וטולדנו צילום: (חביאר בלקווז)

סגור