אליפות ישראל ב-10 ק"מ באשדוד

| שתף |

בואו לקחת חלק במירוץ המסורתי המהווה את אליפות ישראל ב-10 ק"מ באשדוד. מסלול מהיר המהווה הכנה מצוינת למתאמנים למרתון טבריה והפנינג לכל המשפחה

תאריך: 24/10/11, מאת: מערכת עולם הריצה

אליפות ישראל ב-10 ק"מ תתקיים ביום שלישי, ה-8 בנובמבר 2011. בהמשך למסורת רבת השנים, מירוץ אשדוד יארח את אליפות ישראל בריצת 10 ק"מ על כביש. בכירי הרצים בארץ כבר הבטיחו השתתפותם במירוץ המהיר והאיכותי.

פרסים כספיים יחולקו לששת המקומות הראשונים בין הגברים והנשים במקצה הכללי. שיא המסלול עומד על 30:14 דק' ושייך לוובה בריהון משנת 2008. בשנה שעברה מוגס טסמה כמעט והצליח לשבור שיא זה והיה קרוב אליו ב-4 שנ' בלבד. גם השנה מציעה מחלקת הספורט של עיריית אשדוד, שאמונה על ארגון המירוץ פרס כספי על שבירת שיא המסלול בסך 1000 ש"ח בנוסף לפרס הכספי של המקום הראשון. השנה יהיה מעניין לראות מי מבין האתלטים הבכירים יקטוף את התואר הנכסף, שכן צפויים להשתתף מספר כשרונות ותיקים וחדשים והמירוץ פתוח. 
מירוץ אשדוד מזמן אליו מדי שנה נוכחות מדהימה של מועדוני הריצה בארץ והשנה יקחו חלק גם חברי הליגה למקומות עבודה. בין המועדונים הבולטים ישתתפו: מועדון איילות, מועדון ארוחת הבוקר ירושלים, מועדון הסוללים, רצי רמת השרון ועוד רבים וטובים.

כל משתתפי המירוץ התחרותי יקבלו חולצה ומדליה. כמו כן, יתקיים מקצה קצר יותר של 2.5 ק"מ (תחרותי ועממי) המתאים לילדים ובני נוער המגיעים עם הוריהם הרצים. טכס הסיום יתקיים בשעה 17:15 ברחבת העירייה.


ההרשמה המוקדמת תסתיים ב-30 לאוקטובר, מהרו להירשם!

להרשמה ישירה לאליפות ישראל בריצת 10 ק"מ כביש

סגור