אסון במהלך אימון ריצה בגבעת ברנר

| שתף |

נהג טרקטורון צעיר פגע בשתי רצות במהלך אימון באזור גבעת ברנר

תאריך: 01/09/12, מאת: SPORTWEB

באימון שהתקיים אתמול (שישי) בשדות הסמוכים לגבעת ברנר שבו נכחו מספר אתלטים בכירים נפצעו שתי רצות בנות 15. באזור נכחו מספר רצים בינהם מאמנן של הבנות, וודג' זבדיה. מי שנפצעה קשה היא טיגיסט ביטאו, חניכתו של וודג' בשנים האחרונות ומי שסומנה כאחד הכשרונות הגדולים באתלטיקה.

בשיחה עם וודג' שהתקיימה היום, וודג' התקשה להירגע: "אני לא מאמין שבן אנוש יכול לעשות דבר כזה. בסך הכל היערנו לו להיזהר ולהאט כי יש רצים על השביל, והוא מאיזו שהיא סיבה התעצבן וחזר במכוון כדי לפגוע".

כפי שסיפר וודג', קבוצת הרצים הבחינה בטרקטורון שדהר על השביל במהירות גבוהה ואלו ביקשו ממנו להאט. לאחר שסירב להאט הוא הסתובב וניסה לפגוע תחילה בקבוצת הרצים הגברים. הגברים הצליחו לזוז מהשביל בעוד הטרקטורון הסתובב בחזרה ופגע ברצות שרצו במרחק מה משאר הקבוצה. ביטאו קיבלה טיפול ראשוני ממאמן נוסף ששהה באימון ד"ר רפי וישניצר, לאחר שאיבדה את ההכרה. היא סובלת משברים ברגליה ותעבור ניתוח במהלך הלילה. לא נשקפת סכנה לחייה אולם צפוי לה שיקום ארוך, עד שתוכל לחזור לאימונים.


טיגיסט בימים טובים יותר / באדיבות עיריית נס ציונה


ברגעים אלו מחפשת המשטרה אחר הצעיר שדרס ונמלט. חברי קבוצת הריצה מבקשת עזרה מרצים באזור שראו את הצעיר ויש להם קצה חוט שיכול לעזור באיתורו. התופעה של צעירים הנוהגים בפרעות על אופנועים וטרקטורונים באזור מוכרת וידועה, אולם המשטרה אף פעם לא עשתה דבר כדי למנוע אותה.

צוות SPORTWEB שולח איחולי החלמה מהירה לטיגסט ביטאו ולחברתה.
 

  • טיגיסט על הפודיום במקום הראשון באליפות ישראל לפני מספר שנים

    צילום באדיבות עיריית נס ציונה

סגור