ארוע הפתיחה של Elite IL

| שתף |

בשבת האחרונה התקיים ארוע הפתיחה של מרכז האימונים EliteIL, מרכז ייחודי מסוגו באזור הצפון. בארוע הפתיחה התקיימה תחרות אופניים על הטריינרים שהמרכז מציע והרוכבים והטריאתלטים הצעירים והמוכשרים בארץ לקחו חלק.

תאריך: 11/06/12, מאת: ניר רייכמן

האירוע היה אירוע הפתיחה הרישמי של EliteIL. לאירוע היה אופי תחרותי ומטרתו לתת את אות הפתיחה הרישמי של המרכז שנפתח להרצה לפני חודש ושבוע.
באירוע רכבו המשתתפים 3 דק' בשיפוע 20%. כאשר 4 הראשונים בבנים ובבנות עלו לגמר. שם רכבו הפיינליסטים ק"מ אחד בשיפוע 15% והיו צריכים לסיים בזמן הטוב ביותר.
בין הבנות ניצחה יובל גומא מאס"א רופין כשהיא עוברת את הק"מ ב- 3:32 דק' כשהיא מקדימה את אביטל גז ודנה וסובר שגם הן ספורטאיות באס"א רופין. ובין הבנים ניצח רוי נחושתן מאיילות גן שומרון (סיים ב-3:09) כשהוא מפתיע את שחר שגיב ואמיתי יונה חניכי הפניימיה בווינגייט. המקומות הראשונים זכו בטריינר מתנת Elite-il.

בין משתתפי האירוע ניתן היה לראות את קבוצת הטריאתלון של אס"א רופין, איילות גן השומרון, חניכי הפנימייה בוינגייט, CCC ועוד רוכבים מהאיזור שחלקם השתתפו וחלקם רק נהנו מההצגה.

מרכז האימונים EliteIL הינו מרכז אימונים מקצועי לרכיבה על אופניים. נועד לשמש את רוכבי האופניים (שטח וכביש) באיזור ולשפר את יכולת הרכיבה שלהם.
לשם כך, אנו משתמשים בטריינרים חזקים במיוחד Elite Realpower שיכולים לדמות כמעט כל מסלול בעולם ולהכניס כל תוכנית אימון המותאמת באופן אישי למתאמן. וברולרים מקצועיים שנועדו לשפר את השליטה והטכניקה של הרוכב. דבר שחשוב להדגיש - המקום לא נועד להחליף רכיבת בחוץ (שטח או כביש), אלא לשפר אותה.
בכל שעות פעילות המרכז, נמצאים מאמנים ומדריכים מוסמכים על מנת לעזור ולתת ייעוץ לכל באי המקום ובנוסף יכולים להכניס תוכנית שנשלחת ע"י המאמן.

מרכז האימונים החליט החל מפתיחתו לתמוך ככל האפשר בספורטאים וכצעד ראשון החליט לתמוך בנוער המתאמן באקדמייה למצויינות הווינגייט.

שעות פתיחה: 6:00 עד 22:00.

לעמוד הפייסבוק של המרכז
 

  • ארוע הפתיחה

    צילום: אריה צוקרמן

  • מימין: אסף פרייד, אמיתי יונה, רועי נחושתן ושחר שגיב

    צילום: אריה צוקרמן

  • ניר רייכמן

    צילום: אריה צוקרמן

סגור