אתלטי מיזונו נתניה

| שתף |

בצעד חסר תקדים הודיעו אלכס אברבוך אלוף אירופה בקפיצת מוט לשעבר וצחי כהן מנהל מותג מיזונו בישראל על הקמת אגודת 'אתלטי מיזונו נתניה'.

תאריך: 15/02/11, מאת: מערכת עולם הריצה

ספורטאי האגודה יתאמנו במכון וינגייט ויקבלו תמיכה מעיריית נתניה. מטרת המיזם הינה ליצור תשתית חדשה לספורטאים שבה אולי ימצאו את ה"אברבוך הבא" שייצג את ישראל בתחרויות בעולם.

אלכס אברבוך הוא מנהל הפרוייקט ויחד עם מולי מלכא ינהלו את האגודה. כבר השנה מבטיחים מנהלי האגודה החדשה כי יהיה ייצוג בליגה וכבר בסוף החודש יהיה ייצוג באליפות ישראל במרוצי שדה. החזון של אגודת אתלטי מיזונו נתניה הינו לקדם את ענף האתלטיקה בישראל וכן לקדם את האתלטיקה בעיר נתניה.
 
"אגף הספורט בעיר נתניה, פתח בפנינו דלת לקידום האתלטיקה בעיר, שיתוף הפעולה, הביא לפעולות מהירות לפתיחת אגודת אתלטיקה בנתניה, וכבר בעונת 2011 נשתתף בליגת הבוגרים ונייצג את העיר נתניה בליגת הנשים והגברים. לאחר 15 שנה אגודה מהעיר נתניה חוזרת להתחרות בליגה של איגוד האתלטיקה". מסרו כהן ואברבוך למערכת עולם הריצה.

עוד אמר אברבוך כי "גייסנו את נותנת החסות הראשית, המותג "מיזונו", נותנת החסות לאירועי הספורט הגדולים בעולם ובן היתר לאתלטים המובילים בעולם. אנו רואים בשיתוף הפעולה עם "מיזונו" , פריצת דרך בתחום הסיוע לאגודות אתלטיקה בישראל".

צחי כהן הוסיף כי יש לגרום לשינוי תפיסה בארץ בכל נושא מתן החסויות, בעוד שבעולם הרבה ספורטאים נרשמים תחת הספונסר שלהם כאגודה כאשר הם מתחרים, כך הוא מקווה שחברות בארץ ירצו גם כן לקדם את האתלטיקה בישראל ויעזרו לגלות כשרונות חדשים.

סגור