בואו לרוץ ולתרום - לקראת רצים עם אבי

| שתף |

בואו לרוץ איתנו בארוע שכולו בסימן אהבה ונתינה וקידום ספורטאי אחד קשוח, שרוצה להגשים את החלום שלו בעיקר בעזרתכם!

תאריך: 13/03/13, מאת: SPORTWEB

אבי דה-פילוסוף (אב לשחר בת השמונה וחצי) הינו ספורטאי מגוון, אחד מבכירי הרצים במדינה, מתחרה ואתלט פעיל משנת 1988. אבי השתתף במאות תחרויות ריצה למרחקים ארוכים, החל מחמישה ק"מ ועד מרתונים (15 מרתונים, שיא אישי 2:59:33 שע') ובתוצאות איכותיות. בנוסף אבי טריאתלט פעיל וגם בתחום זה השתתף בלא מעט תחרויות טריאתלון, ספרינט ואולימפי. בנוסף, שייך אבי לקבוצת הריצה הייצוגית של חברת ברוקס איי.די, קבוצה אשר על דיגלה חרוט נושא המצוינות, ההשראה ואהבת הריצה.

אבי בהכשרתו בעל תואר במדעי הספורט, מאמן טריאתלון, מאמן אתלטיקה, ורכז קורס מדריכים לריצות ארוכות במסגרת קמפוס שיאים, בבית הספר למאמנים ומדריכים במועדון הספורט אוניברסיטת ת"א.
בבעלותו קבוצת הריצה Easy-Speed, קבוצה אותה הוא מנהל מקצועית והמאמן הראשי.

גם במסגרת שירותו הצבאי עסק בתחום הספורט, את שירותי הצבאי התחיל בחטיבת הצנחנים, גדוד 101, סיים מסלול לוחם בהצטיינות, למצטיינים ניתנה בחירה לבקש קורס מועדף, ביקש לצאת לקורס מדריכי אימון גופני. סיים את הקורס בהצטיינות יתרה וחזר לגדוד כלוחם ומדריך אימון גופני. בהמשך יצא לקורס קצינים אותו סיים בהצטיינות, את שירותו הצבאי סיים כקצין אימון גופני של חטיבה 401 ודוכיפת.

בתאריך 6.10.12 אבי נפצע בתאונת אופניים במסגרת אימונים לקראת תחרות ה"ישראמן", אבי עבר ניתוח גב ובתום 4 חודשי שיקום מצבו הרפואי הינו פראפלגיה מלאה בגובה T8 (שיתוק של שתי הרגליים). שאיפתו כיום היא למנף את התחום הספורטיבי למרות מצבו הרפואי ולהמשיך להתחרות בענפים הישגיים בתחום האירובי (ריצה וטריאתלון). היעד העיקרי הינו המשחקים הפרה-אולימפיים בריו 2016.


אבי בסיום מרוץ כפר-סבא האחרון / צילום: ליליאן ביטון


על מנת לעזור לאבי להשיג את מטרתו יזמו חבריו בשיתוף עם צוות ספורטווב, מרוץ שכל הכנסותיו יועברו לטובת השיקום של אבי כדי לקרב אותו למשחקים הפרה-אולימפיים ב-2016.

"רצים עם אבי" יתקיים ביום שבת ב-27 באפריל ויכלול מגוון מקצים לכל המשפחה, במטרה להיות הפנינג ענק של ספורט ואהבה, שכל אחד יכול להשתתף! המקצים יהיו: 10 ק"מ, 5 ק"מ, 2 ק"מ לנוער ו-2 ק"מ מרוץ עממי וכן 400 מ' לגיל הרך.

לפרטים והרשמה - רצים עם אבי

סגור