בולט מאשר: "אני בריא ומוכן"

| שתף |

"אני בריא ומוכן להתחיל את העונה", אישר השבוע האיש המהיר בעולם, אוסיין בולט והפריך את מפולת השמועות בדבר פציעתו, זאת לאחר שנסע לבקר בגרמניה אצל רופא הספורט שנוהג לטפל בו.

תאריך: 18/05/11, מאת: מערכת עולם הריצה

בולט נולד עם סקוליוזיס (עקמת בעמוד השדרה, במקרה שלו בחלק התחתון) ולאחרונה בעקבות עומס אימונים יש לכך השפעות על מצבו הגופני. בולט מספר כי סקוליוזיוס אינו עניין חמור אולם בתור אתלט זה מכריח אותו להיות זהיר ולבצע מדי יום תרגילים מיוחדים לגב.

בולט ביקר מאז תחילת העונה אצל רופאו בגרמניה פעמיים ובעקבות כך עלו שמועות בדבר חזרתה של פציעתו. בכל מקרה, בולט אישר כי הביקור בגרמניה היה שיגרתי לחלוטין. "אני בסדר, אני מרגיש טוב, והנסיעה שלי לגרמניה היתה לצורך בדיקה שגרתית. אני יודע שאנשים שאלו את עצמם אם אני בסדר, או מתי אני חוזר לרוץ וכדומה אבל עד כה הכל הולך בסדר ואני אפתח את העונה בסוף החודש כפי שתוכנן".

בולט הודה בנוסף שההכנות שלו בטרום העונה לא התנהלו כמתוכנן מה שהוסיף לו התרגשות גדולה לקראת פתיחת העונה. בולט צפוי להתחרות לראשונה בריצת 100 מ' ברומא בתחרות "Golden Gala" בסוף החודש. "אני לא יכול לאמר שזו הפתיחה המושלמת עבורי של העונה. נכון, היתה לי הפרעה קטנה אבל אני חוזר לשם ומצפה למירוץ הראשון שלי ברומא". 

"אני חושב שאיבדתי 10 פאונד ממשקלי בערך", סיפר בולט, "ואני מאמין שאיבדתי גם שריר. עבדתי קשה על מנת לחזק את שרירי הליבה ועצם האימונים הללו הרווחתי מסת שריר חזרה, אז זו המטרה שלי בעצם לדאוג שהכל יחזור לעבוד ביחד".

 

הידיעה באדיבות letsrun.com
 

סגור