ביום שבת - מירוץ גלעד ה-10

| שתף |

המירוץ לזכרו של גלעד, שנהרג בהיותו בן 17 בשנת 1997, ממשיך להתקיים כמדי שנה בשבת האחרונה של חודש אוגוסט.

תאריך: 24/08/10, מאת: מערכת עולם הריצה

 לפני יותר מעשר שנים נהרג גלעד בתאונת דרכים, וכבר באותה שנה הגה אביו, אלי בוצר את הרעיון לקיים מירוץ שינציח את זכרו. באותה תקופה התאמן אלי בוצר בקבוצת הריצה של קאנטרי רעננה בהדרכתו של יאיר קרני והוחלט על קיום מירוץ אתגרי קטן, מסלול של 3.5 ק"מ שהתחיל ליד הקאנטרי והסתיים בהר האשפה של רעננה שכבר אינו קיים עוד.

למירוץ, שנערך ללא הרשמה מוקדמת וידיעה עליו עברה מפה לאוזן, הגיעו 69 רצים, רובם מרצי רעננה, רצי התעשייה האווירית ואיילות. משפחת קרני עזרה במדידת הזמנים וכל רץ קיבל גופייה. לאחר מכן עבר המירוץ לגוף מארגן מסודר ומסורת ההנצחה של גלעד נמשכת עד היום.

השנה במירוץ גלעד

חברת נעלי הריצה העולמית "מיזונו" לוקחת חסות על המירוץ למרחק 5 ק"מ. במהלך הטקס יוגרלו 6 זוגות נעליים מתנת חברת מיזונו בין המשתתפים: 3 זוגות בין הגברים ו- 3 זוגות בין הנשים.
כל משתתף יקבל חולצה, וכן מתנה- פנס סולרי. "מיזונו" גם תעניק נעלי ריצה למנצח והמנצחת הכללים של המירוץ. גביעים יוענקו לשלושת המקומות הראשונים בכל קטגוריה.

ההרשמה למירוץ גלעד נסגרה גם השנה מספר ימים לפני המירוץ, ובכל שנה מספר המשתתפים במירוץ מוגבל. מי שהקדים להירשם הרוויח להשתתף באחד מהמירוצים המוצלחים ביותר שקיימים על מפת המירוצים השנתית. 
אלי בוצר, המנציח את בנו ומארגן את המירוץ שם לו למטרה עוד מההתחלה, שמירוץ גלעד יהיה מירוץ איכותי, מקצועי ומהנה עבור הרצים. 

לפרטים נוספים על המירוץ :www.realtiming.co.il

מערכת עולם הריצה תהיה נוכחת במירוץ ובאתר יפורסמו סיכום ותמונות של התחרות.

 

 


 

 

 

 

 

 

סגור