בכירי הרצים ישתתפו במירוץ נס ציונה המחודש

| שתף |

בכירי הרצים הבטיחו השתתפותם במירוץ נס ציונה שהשנה חידש מעט את מסלול ועומד להיות אחד המירוצים המהירים בארץ! מסלול חדש - עידן חדש. ההרשמה תיסגר מחר.

תאריך: 31/01/12, מאת: SPORTWEB

מירוץ נס ציונה הפך בשנים האחרונות לאחד ממירוצי הכביש המבוקשים בארץ. המירוץ למרחק 10 ק"מ תחרותי, 2.5 ק"מ תחרותי ועממי מוך אליו מדי שנה קרוב ל-700 רצים. הרצים הבכירים מפגינים נוכחות ואף שוברים שיאים ובעקבותיהם חובבי הריצה. גם השנה, בפעם ה-27 עיריית נס ציונה בשיתוף עם צוות SPORTWEB מבטיחה הפקה מושקעת המתאימה לכל המשפחה.

בשנה שעברה נשבר שיא המסלול בריצת ה-10 ק"מ על ידי זוהר זמירו כאשר קבע זמן של 31:09 דק' (השיא הקודם היה של וודג' זבדיה- 31:14 דק'). מי שניצחה בין הנשים היתה יערה זנגי שקבעה 38:01 דק'. השנה צפוי קרב מותח בין הגברים כאשר מרבית הרצים הבכירים הבטיחו השתתפותם: וודג' זבדיה, עומר אלמוג, דרור מנור, יוסף בדיע, דסטאו סוונך, ניתאי שטיין ועוד רבים וטובים. בין הנשים, זנגי תיעדר השנה עקב פציעה אולם לורנה צ'מטאי ואזאוונט טקה הבטיחו השתתפותן והכל עוד פתוח. המסלול החדש דומה מאד למסלול הישן אך כיוון שהוא מכיל פחות פניות צפוי שיהיה מהיר ביותר!

בעקבות פעילות ענפה של מחלקת הספורט של העיר, המקצה התחרותי למרחק 2.5 ק"מ מספק תוצאות נאות על ידי הילדים מדי שנה. בשנה שעברה כל שלושת המקומות הראשונים היו שייכים לקבוצה של העיר: "רצי נס ציונה" אשר זבדיה וודג' משמש כמאמנם בשנים האחרונות. מעניין יהיה לראות גם השנה את התקדמותם.

מירוץ נס ציונה מתקיים לזכרו של יורם צ'וצ'ו גלבוע ז"ל אשר בחייו תרם רבות לביטחון המדינה ולקהילת נס ציונה.


הטבות למשתתפי המירוץ

כל משתתף מקבל מתנה: ווסט MIZUNO חוסם רוח ומאוורר, השומר על טמפרטורת חזה תקינה בזמן אימון. כל משתתף במקצים התחרותיים יקבל על קו הסיום מדליה מיוחדת של המירוץ. כיבוד כיד המלך יוגש בסיום.

פרסים כספיים יוענקו למנצחים:

גברים ונשים כללי:
מקום ראשון כללי 2000 ש"ח מגן/גביע.
מקום שני כללי 1500 ש"ח מגן/גביע.
מקום שלישי כללי 1000 ש"ח מגן/גביע.

בכל הקטגוריות כולל ילדים:
מקום ראשון - מגן/גביע
מקום שני - מגן/גביע
מקום שלישי מגן/גביע

*למקומות רביעי, חמישי ושישי גברים ונשים כללי פרסים יקרי ערך.

מדרסים מותאמים אישית מתנת עמית אורטופדיה לראשונים בקטגוריות הבאות:
מקום ראשון - גברים כללי: 20 עד 39
מקום ראשון - נשים כללי: 20 עד 34
מקום ראשון - גברים ותיקים: 60 עד 64
מקום ראשון - נשים: 60+

מתנת מועדון GO ACTIVE לתושבי נס ציונה שיגיעו ראשונים בקטגוריה  של  גברים 40 עד 44 ונשים: 35 עד 44

 

להרשמה למירוץ נס ציונה 2012

  • צילום באדיבות עיריית נס ציונה

סגור