בלייק שוב ניצח את בולט, הפעם ב-200

| שתף |

הפעם אף אחד כבר לא הופתע, והספרינטר הג'מייקני השלים דאבל בקינגסטון. הוא עצר את השעון ב-19.80 שניות והקדים בשלוש מאיות את אלוף העולם

תאריך: 02/07/12, מאת: דני בורשבסקי

יוהאן בלייק רשם לפנות בוקר (שני) את אחת ההישגים המרשימים ביותר שיכול להשיג ספרינטר, כשהשלים דאבל בריצות ה-100 וה-200 באליפות ג'מייקה, כשלמעשה הוא משלים שני ניצחונות על יוסאין בולט. אחרי שגבר עליו בריצת ה-100, בלייק ניצח את חברו לאימונים גם במרחק הכפול אחרי שעצר את השעונים ב-19.80 שניות לעומת 19.83 של בולט. בולט רץ לברך את חברו בסיום הריצה ונתן לו חיבוק גדול, קצת אחרי זה הוא כבר נראה צמוד לפיזיותרפיסט שטיפל לו באזור ההמסטרינג.

"הרבה אנשים עודדו אותי כאן ואמרו לי שאני יכול לעשות את זה, כל מה שרציתי היה להמשיך ולעשות את מה שאני יודע", אמר בסיום הריצה בלייק שגם ניצח את ריצת ה-100 בזמן של 9.75 שניות. בולט, ששוב היה רחוק מלהיראות כמו הספרינטר שכולנו הכרנו לפני שלוש וארבע שנים אמר: "התאכזבתי מאוד מהריצה שלי ביישורת, היא הייתה נוראית. זה בגלל שהתמקדתי בעיקר ב-100 מטר. אני לא נכנע, אני גם אף פעם לא מודאג כל עוד המאמן שלי לא מודאג והוא לא, אז הכל בסדר". גלן מילס, מאמנם של בולט ובלייק סיכם: "יוסאין, יש לו את הניסיון ואת היכולת והוא כבר היה שם. יכול להיות שהוא קצת מנותק כרגע אבל אני בטוח שכשיגיע רגע האמת הוא יתן את כל כולו".

בריצת ה-200 מטר לנשים, שלי אן-פרייזר השלימה דאבל בקינגסטון אחרי שניצחה עם שיא אישי חדש, 22.10 שניות. שרון סימפסון והאלופה האולימפית ורוניקה קמפבל-בראון יצטרפו אליה.
 

  • יוהאן בלייק

    VIctah Sailer / photorun.net

סגור