במרחק נגיעה - איירונמן אוסטריה 2016

| שתף |

חולמים להשתתף בתחרות איש ברזל באוסטריה? הנכם מוזמנים למפגש היכרות עם המשלחת הישראלית בשיתוף קבוצת הטריאתלון "טריהארד" וחברת פרוגרס ספורט".

תאריך: 16/06/15, מאת: SPORTWEB

איירונמן אוסטריה היא תחרות הברזל המהירה והאטרקטיבית של אירופה, מדי שנה משתתפים בה למעלה מ-100 ישראלים.

התחרות מתקיימת כל שנה בסוף השבוע הראשון של חודש יוני בקלגנפורט, אוסטריה. התחרות מתקיימת באתר הנופש הפסטורלי בסמוך לאגם וורטר, כ-310 ק"מ מוינה. ללא ספק, התחרות באוסטריה מהווה יעד מועדף על אנשי הברזל הישראלים ובעיקר על טריאתלטים שמתחרים במרחק המלא לראשונה. התחרות הינה יעד מבוקש עבור הטריאתלטים בעולם וההרשמה אליה מסתיימת מאד מוקדם לאחר מילוי מכסת המתחרים.

המסלול כולל 3.8 קילומטרים של שחייה באגם, ויחודו הוא הסיום בתוך תעלה של כ-800 מטרים. הרכיבה כוללת שתי הקפות של 90 ק"מ על כביש סטרילי ללא תנועת רכבים לכל אורך המרוץ. ריצת המרתון אף היא בנויה משתי הקפות, מסלול המרתון נחשב למישורי ונוח לריצה.


השחייה בתעלה / Gerold Setz - Fotolia

טריהארד, קבוצת הריצה והטריאתלון בשיתוף פרוגרס ספורט ילוו את אנשי הברזל הישראלים בדרך לאיירון מן אוסטריה 2016, הנרשמים למשלחת יקבלו מעטפת מקצועית הכוללת תוכנית אימונים ממוקדת וליווי מקצועי של צוות ומיומן בהובלתו של איש הברזל תום מרמרלי. חברת פרוגרס ספורט, החברה הותיקה בישראל המוציאה משלחות של רצים וטריאתלטים לתחרויות בעולם תספק את כל הסדרי הנסיעה ותלווה את המשלחת לכל אורך הנסיעה.


קבוצת "טריהארד"

 

הנכם מוזמנים למפגש היכרות עם המשלחת, לשמוע פרטים על הנסיעה ולהיפגש עם מובילי המשלחת.

המפגש יתקיים בחנות "רוק אנד רואד" ברמת החייל

רחוב הנחושת 4, יום חמישי 18.6 שעה 19:30

המפגש פתוח לכולם, ללא תשלום.

  • תום מרמלי

    תמונות באדיבות "טריהארד"

סגור